[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Przemyśl
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Artmax Pikulice 22 52 17 1 4 63-19 11 0 0 41-9 6 1 4 22-10
2.  Korona Olszany 22 51 16 3 3 55-24 9 1 1 27-10 7 2 2 28-14
3.  Korona Trójczyce 22 48 15 3 4 73-30 7 2 2 39-18 8 1 2 34-12 2 4 1 1 0 6-4
4.  Gwiazda Maćkowice 22 48 15 3 4 75-44 8 2 1 42-22 7 1 3 33-22 2 1 0 1 1 4-6
5.  Fort Jaksmanice 22 37 10 7 5 67-49 6 4 1 37-22 4 3 4 30-27
6.  Żurawianka Żurawica 22 24 7 3 12 39-54 4 2 5 22-22 3 1 7 17-32 2 3 1 0 1 6-6
7.  Błyskawica Łuczyce 22 24 7 3 12 41-57 3 1 7 21-29 4 2 5 20-28 2 3 1 0 1 6-6
8.  Czarni Bolestraszyce 22 23 6 5 11 42-58 3 4 4 20-28 3 1 7 22-30
9.  Cresovia Kalników 22 22 7 1 14 36-65 3 1 7 18-29 4 0 7 18-36 2 6 2 0 0 6-3
10.  Leśnik Bircza 22 22 6 4 12 37-49 4 1 6 19-19 2 3 6 18-30 2 0 0 0 2 3-6
11.  Rada Orzechowce 22 21 6 3 13 34-63 4 0 7 19-30 2 3 6 15-33
12.  LKS Niziny 22 5 1 2 19 21-71 0 1 10 10-30 1 1 9 11-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Artmax Pikulice    1-0 2-0 3-1 3-2 2-0 4-1 5-0 4-0 9-2 4-1 4-2 
 2 Korona Olszany4-0     2-1 1-3 2-0 2-1 2-0 4-2 2-1 3-2 5-0 0-0 
 3 Korona Trójczyce2-0 2-3     2-2 6-2 3-0 3-0 1-3 6-3 3-1 4-4 7-0 
 4 Gwiazda Maćkowice2-1 2-2 2-4     1-0 7-5 3-3 4-2 4-0 3-1 7-1 7-3 
 5 Fort Jaksmanice1-7 2-2 1-1 6-2     5-0 4-4 3-1 3-0 4-2 1-1 7-2 
 6 Żurawianka Żurawica1-0 2-0 0-4 1-2 2-3     2-3 3-2 6-2 3-3 1-1 1-2 
 7 Błyskawica Łuczyce0-2 3-5 0-4 0-3* 3-7 3-4     3-1 2-3 0-0 2-0 5-0 
 8 Czarni Bolestraszyce0-0 0-3 1-7 3-8 3-3 2-2 2-0     5-1 1-1 1-3 2-0 
 9 Cresovia Kalników0-3 0-5 1-4 3-6 2-4 1-2 1-2 2-2     2-1 3-0* 3-0 
 10 Leśnik Bircza0-3 1-2 1-3 0-2 1-1 4-0 2-3 3-1 2-4     4-0 1-0 
 11 Rada Orzechowce0-4 1-3 1-3 2-1 2-6 2-0 5-1 0-5 1-2 1-3     4-2 
 12 LKS Niziny0-2 0-3 1-3 1-3 2-2 1-3 0-3 2-3 1-2 1-2 1-4     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Rada Orzechowce 1-3 Korona Olszany 21 sierpnia, 14:00
Artmax Pikulice 2-0 Żurawianka Żurawica 21 sierpnia, 14:00
Korona Trójczyce 3-0 Błyskawica Łuczyce 21 sierpnia, 14:00
Fort Jaksmanice 7-2 LKS Niziny 21 sierpnia, 14:00
Czarni Bolestraszyce 5-1 Cresovia Kalników 21 sierpnia, 14:00
Leśnik Bircza 0-2 Gwiazda Maćkowice 21 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Korona Olszany 1-3 Gwiazda Maćkowice 28 sierpnia, 14:00
Cresovia Kalników 2-1 Leśnik Bircza 28 sierpnia, 14:00
LKS Niziny 2-3 Czarni Bolestraszyce 27 sierpnia, 17:00
Błyskawica Łuczyce 3-7 Fort Jaksmanice 28 sierpnia, 14:00
Żurawianka Żurawica 0-4 Korona Trójczyce 28 sierpnia, 14:00
Rada Orzechowce 0-4 Artmax Pikulice 28 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Artmax Pikulice 1-0 Korona Olszany 4 września, 13:00
Korona Trójczyce 4-4 Rada Orzechowce 4 września, 13:00
Fort Jaksmanice 5-0 Żurawianka Żurawica 4 września, 13:00
Czarni Bolestraszyce 2-0 Błyskawica Łuczyce 4 września, 13:00
Gwiazda Maćkowice 4-0 Cresovia Kalników 4 września, 15:00
LKS Niziny 1-2 Leśnik Bircza 3 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Korona Olszany 2-1 Cresovia Kalników 11 września, 13:00
LKS Niziny 1-3 Gwiazda Maćkowice 11 września, 13:00
Błyskawica Łuczyce 0-0 Leśnik Bircza 11 września, 13:00
Żurawianka Żurawica 3-2 Czarni Bolestraszyce 11 września, 13:00
Rada Orzechowce 2-6 Fort Jaksmanice 11 września, 13:00
Artmax Pikulice 2-0 Korona Trójczyce 11 września, 13:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Korona Trójczyce 2-3 Korona Olszany 18 września, 13:00
Fort Jaksmanice 1-7 Artmax Pikulice 18 września, 13:00
Czarni Bolestraszyce 1-3 Rada Orzechowce 18 września, 13:00
Leśnik Bircza 4-0 Żurawianka Żurawica 18 września, 13:00
Gwiazda Maćkowice 3-3 Błyskawica Łuczyce 18 września, 13:00
Cresovia Kalników 3-0 LKS Niziny 18 września, 13:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Korona Olszany 0-0 LKS Niziny 25 września, 13:00
Błyskawica Łuczyce 2-3 Cresovia Kalników 25 września, 13:00
Żurawianka Żurawica 1-2 Gwiazda Maćkowice 25 września, 13:00
Rada Orzechowce 1-3 Leśnik Bircza 25 września, 13:00
Artmax Pikulice 5-0 Czarni Bolestraszyce 25 września, 13:00
Korona Trójczyce 6-2 Fort Jaksmanice 25 września, 13:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Fort Jaksmanice 2-2 Korona Olszany 2 października, 12:00
Czarni Bolestraszyce 1-7 Korona Trójczyce 2 października, 12:00
Leśnik Bircza 0-3 Artmax Pikulice 2 października, 12:00
Gwiazda Maćkowice 7-1 Rada Orzechowce 2 października, 15:00
Cresovia Kalników 1-2 Żurawianka Żurawica 2 października, 12:00
LKS Niziny 0-3 Błyskawica Łuczyce 2 października, 12:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Korona Olszany 2-0 Błyskawica Łuczyce 9 października, 12:00
Żurawianka Żurawica 1-2 LKS Niziny 9 października, 12:00
Rada Orzechowce 1-2 Cresovia Kalników 9 października, 12:00
Artmax Pikulice 3-1 Gwiazda Maćkowice 9 października, 12:00
Korona Trójczyce 3-1 Leśnik Bircza 9 października, 12:00
Fort Jaksmanice 3-1 Czarni Bolestraszyce 9 października, 12:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Czarni Bolestraszyce 0-3 Korona Olszany 16 października, 12:00
Leśnik Bircza 1-1 Fort Jaksmanice 16 października, 12:00
Gwiazda Maćkowice 2-4 Korona Trójczyce 16 października, 12:00
Cresovia Kalników 0-3 Artmax Pikulice 16 października, 12:00
LKS Niziny 1-4 Rada Orzechowce 16 października, 12:00
Błyskawica Łuczyce 3-4 Żurawianka Żurawica 16 października, 12:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Korona Olszany 2-1 Żurawianka Żurawica 23 października, 12:00
Rada Orzechowce 5-1 Błyskawica Łuczyce 23 października, 12:00
Artmax Pikulice 4-2 LKS Niziny 23 października, 12:00
Korona Trójczyce 6-3 Cresovia Kalników 23 października, 12:00
Fort Jaksmanice 6-2 Gwiazda Maćkowice 23 października, 12:00
Czarni Bolestraszyce 1-1 Leśnik Bircza 23 października, 12:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Leśnik Bircza 1-2 Korona Olszany 29 października, 15:00
Gwiazda Maćkowice 4-2 Czarni Bolestraszyce 29 października, 14:00
Cresovia Kalników 2-4 Fort Jaksmanice 30 października, 11:00
LKS Niziny 1-3 Korona Trójczyce 30 października, 11:00
Błyskawica Łuczyce 0-2 Artmax Pikulice 30 października, 11:00
Żurawianka Żurawica 1-1 Rada Orzechowce 30 października, 11:00

Kolejka 12 - 1-2 kwietnia

Korona Olszany 5-0 Rada Orzechowce 2 kwietnia, 13:00
Żurawianka Żurawica 1-0 Artmax Pikulice 2 kwietnia, 13:00
Błyskawica Łuczyce 0-4 Korona Trójczyce 2 kwietnia, 13:00
LKS Niziny 2-2 Fort Jaksmanice 2 kwietnia, 13:00
Cresovia Kalników 2-2 Czarni Bolestraszyce 2 kwietnia, 13:00
Gwiazda Maćkowice 3-1 Leśnik Bircza 2 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

Gwiazda Maćkowice 2-2 Korona Olszany 9 kwietnia, 13:00
Leśnik Bircza 2-4 Cresovia Kalników 9 kwietnia, 13:00
Czarni Bolestraszyce 2-0 LKS Niziny 8 kwietnia, 16:00
Fort Jaksmanice 4-4 Błyskawica Łuczyce 9 kwietnia, 13:00
Korona Trójczyce 3-0 Żurawianka Żurawica 9 kwietnia, 13:00
Artmax Pikulice 4-1 Rada Orzechowce 9 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

Leśnik Bircza 1-0 LKS Niziny 23 kwietnia, 13:00
Korona Olszany 4-0 Artmax Pikulice 23 kwietnia, 13:00
Rada Orzechowce 1-3 Korona Trójczyce 23 kwietnia, 13:00
Żurawianka Żurawica 2-3 Fort Jaksmanice 23 kwietnia, 13:00
Błyskawica Łuczyce 3-1 Czarni Bolestraszyce 23 kwietnia, 13:00
Cresovia Kalników 3-6 Gwiazda Maćkowice 23 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Cresovia Kalników 0-5 Korona Olszany 30 kwietnia, 13:00
Gwiazda Maćkowice 7-3 LKS Niziny 30 kwietnia, 13:00
Leśnik Bircza 2-3 Błyskawica Łuczyce 30 kwietnia, 13:00
Czarni Bolestraszyce 2-2 Żurawianka Żurawica 30 kwietnia, 13:00
Fort Jaksmanice 1-1 Rada Orzechowce 30 kwietnia, 13:00
Korona Trójczyce 2-0 Artmax Pikulice 30 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 6-7 maja

Korona Olszany 2-1 Korona Trójczyce 7 maja, 14:00
Artmax Pikulice 3-2 Fort Jaksmanice 7 maja, 14:00
Rada Orzechowce 0-5 Czarni Bolestraszyce 7 maja, 14:00
Żurawianka Żurawica 3-3 Leśnik Bircza 7 maja, 11:00
Błyskawica Łuczyce 0-3 Gwiazda Maćkowice 6 maja, 17:00
(wo)
na boisku 4-3
LKS Niziny 1-2 Cresovia Kalników 7 maja, 14:00

Kolejka 17 - 13-14 maja

LKS Niziny 0-3 Korona Olszany 14 maja, 14:00
Cresovia Kalników 1-2 Błyskawica Łuczyce 14 maja, 14:00
Gwiazda Maćkowice 7-5 Żurawianka Żurawica 13 maja, 17:00
Leśnik Bircza 4-0 Rada Orzechowce 14 maja, 14:00
Czarni Bolestraszyce 0-0 Artmax Pikulice 14 maja, 14:00
Fort Jaksmanice 1-1 Korona Trójczyce 14 maja, 14:00

Kolejka 18 - 20-21 maja

Korona Olszany 2-0 Fort Jaksmanice 20 maja, 17:00
Korona Trójczyce 1-3 Czarni Bolestraszyce 21 maja, 14:00
Artmax Pikulice 9-2 Leśnik Bircza 21 maja, 14:00
Rada Orzechowce 2-1 Gwiazda Maćkowice 21 maja, 14:00
Żurawianka Żurawica 6-2 Cresovia Kalników 21 maja, 14:00
Błyskawica Łuczyce 5-0 LKS Niziny 21 maja, 14:00

Kolejka 19 - 27-28 maja

Błyskawica Łuczyce 3-5 Korona Olszany 28 maja, 14:00
LKS Niziny 1-3 Żurawianka Żurawica 28 maja, 14:00
Cresovia Kalników 3-0 Rada Orzechowce 28 maja, 14:00
(wo)
na boisku 3-2
Gwiazda Maćkowice 2-1 Artmax Pikulice 28 maja, 14:00
Leśnik Bircza 1-3 Korona Trójczyce 28 maja, 11:00
Czarni Bolestraszyce 3-3 Fort Jaksmanice 28 maja, 17:00

Kolejka 20 - 3-4 czerwca

Korona Olszany 4-2 Czarni Bolestraszyce 4 czerwca, 14:00
Fort Jaksmanice 4-2 Leśnik Bircza 4 czerwca, 14:00
Korona Trójczyce 2-2 Gwiazda Maćkowice 4 czerwca, 14:00
Artmax Pikulice 4-0 Cresovia Kalników 4 czerwca, 14:00
Rada Orzechowce 4-2 LKS Niziny 4 czerwca, 14:00
Żurawianka Żurawica 2-3 Błyskawica Łuczyce 4 czerwca, 14:00

Kolejka 21 - 10-11 czerwca

Żurawianka Żurawica 2-0 Korona Olszany 11 czerwca, 14:00
Błyskawica Łuczyce 2-0 Rada Orzechowce 11 czerwca, 14:00
LKS Niziny 0-2 Artmax Pikulice 11 czerwca, 14:00
Cresovia Kalników 1-4 Korona Trójczyce 11 czerwca, 14:00
Gwiazda Maćkowice 1-0 Fort Jaksmanice 11 czerwca, 14:00
Leśnik Bircza 3-1 Czarni Bolestraszyce 11 czerwca, 11:00

Kolejka 22 - 17-18 czerwca

Korona Olszany 3-2 Leśnik Bircza 18 czerwca, 14:00
Czarni Bolestraszyce 3-8 Gwiazda Maćkowice 18 czerwca, 14:00
Fort Jaksmanice 3-0 Cresovia Kalników 18 czerwca, 14:00
Korona Trójczyce 7-0 LKS Niziny 18 czerwca, 14:00
Artmax Pikulice 4-1 Błyskawica Łuczyce 17 czerwca, 17:30
Rada Orzechowce 2-0 Żurawianka Żurawica 18 czerwca, 14:00

Klasa A 2016/2017 (Przemyśl)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas