[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Koszalin (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Darłovia Darłowo 26 61 19 4 3 82-21 11 0 2 45-10 8 4 1 37-11
2.  Kotwica II Kołobrzeg 26 59 18 5 3 105-25 12 1 0 71-7 6 4 3 34-18
3.  Wrzos Wrzosowo 26 53 17 2 7 77-54 12 0 1 46-14 5 2 6 31-40
4.  Jedność/Ikar Krosino 26 50 14 8 4 75-45 8 4 1 39-23 6 4 3 36-22
5.  Leśnik II Manowo 26 49 14 7 5 77-33 8 5 0 41-15 6 2 5 36-18
6.  LZS Kowalewice 26 36 11 3 12 53-65 9 1 3 35-23 2 2 9 18-42
7.  Płomień Myślino 26 34 10 4 12 58-55 7 1 5 35-24 3 3 7 23-31
8.  Radew Białogórzyno 26 33 10 3 13 45-72 6 1 6 26-33 4 2 7 19-39 2 3 1 0 1 5-4
9.  Błękitni Stary Jarosław 26 33 9 6 11 42-67 7 4 2 28-32 2 2 9 14-35 2 3 1 0 1 4-5
10.  Pomorzanin Sławoborze 26 30 8 6 12 54-45 5 4 4 30-17 3 2 8 24-28
11.  Bajgiel Będzino 26 28 8 4 14 41-73 6 2 5 24-26 2 2 9 17-47
12.  Fala Hen Gąski 26 18 4 6 16 40-76 3 5 5 26-33 1 1 11 14-43
13.  Wybrzeże Biesiekierz 26 17 5 2 19 25-103 4 2 7 17-37 1 0 12 8-66
14.  Grom Świelino 26 13 3 4 19 26-66 2 2 9 13-30 1 2 10 13-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Darłovia Darłowo    0-1 3-1 1-2 1-0 3-0 2-1 3-0* 5-1 1-0 6-2 7-0 9-0 4-2 
 2 Kotwica II Kołobrzeg1-1     8-0 7-0 4-1 6-1 3-2 8-1 5-0 2-1 5-0 6-0 12-0 4-0 
 3 Wrzos Wrzosowo2-1 2-1     3-2 3-0 7-1 2-0 5-2 5-1 5-1 5-1 0-1 3-1 4-2 
 4 Jedność/Ikar Krosino2-2 2-1 3-3     3-2 8-5 1-1 2-3 2-1 2-2 4-1 2-0 4-1 4-1 
 5 Leśnik II Manowo1-1 2-2 4-2 2-2     3-1 3-1 2-2 1-1 2-0 6-1 7-2 3-0 5-0 
 6 LZS Kowalewice2-6 2-3 2-3 2-1 0-0     3-2 3-0* 2-0 4-1 5-1 3-2 4-2 3-2 
 7 Płomień Myślino0-4 2-4 4-3 0-0 0-5 1-2     4-0* 1-2 3-2 6-1 2-1 8-0 4-0 
 8 Radew Białogórzyno0-1 0-6 4-2 1-5 2-4 1-0 3-2     4-1 0-5 2-3 5-2 3-1 1-1 
 9 Błękitni Stary Jarosław0-0 1-10 2-2 1-6 3-1 1-1 2-2 3-1     4-3 2-1 2-1 4-2 3-2 
 10 Pomorzanin Sławoborze1-2 0-0 6-1 1-1 1-5 3-2 6-1 1-2 2-0     0-1 2-2 7-0 0-0 
 11 Bajgiel Będzino1-4 5-2 1-2 0-0 0-7 4-1 3-3 2-3 2-0 0-3     2-0 2-0 2-1 
 12 Fala Hen Gąski0-4 1-1 1-6 1-7 1-1 3-1 2-4 3-1 3-3 3-3 0-0     7-0 1-2 
 13 Wybrzeże Biesiekierz1-8 1-1 1-4 1-4 0-6 0-1 1-2 3-3 1-0 0-3* 4-3 3-2     1-0 
 14 Grom Świelino0-3 0-2 1-2 2-6 0-4 2-2 0-2 0-1 2-4 2-0 2-2 2-1 0-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Wybrzeże Biesiekierz 4-3 Bajgiel Będzino 28 września, 17:30
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 16:00) odwołany
Wrzos Wrzosowo 5-1 Błękitni Stary Jarosław 20 sierpnia, 18:00
Jedność/Ikar Krosino 2-2 Pomorzanin Sławoborze 19 sierpnia, 18:30
Darłovia Darłowo 7-0 Fala Hen Gąski 20 sierpnia, 15:00
Płomień Myślino 0-5 Leśnik II Manowo 20 sierpnia, 18:00
LZS Kowalewice 3-2 Grom Świelino 21 sierpnia, 14:00
Kotwica II Kołobrzeg 8-1 Radew Białogórzyno 21 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Bajgiel Będzino 2-3 Radew Białogórzyno 27 sierpnia, 17:00
Grom Świelino 0-2 Kotwica II Kołobrzeg 27 sierpnia, 18:00
Leśnik II Manowo 3-1 LZS Kowalewice 27 sierpnia, 17:00
Fala Hen Gąski 2-4 Płomień Myślino 28 sierpnia, 12:00
Pomorzanin Sławoborze 1-2 Darłovia Darłowo 28 sierpnia, 14:00
Błękitni Stary Jarosław 1-6 Jedność/Ikar Krosino 28 sierpnia, 14:00
Wybrzeże Biesiekierz 1-4 Wrzos Wrzosowo 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Wrzos Wrzosowo 5-1 Bajgiel Będzino 3 września, 17:00
Jedność/Ikar Krosino 4-1 Wybrzeże Biesiekierz 3 września, 17:00
Darłovia Darłowo 5-1 Błękitni Stary Jarosław 3 września, 17:00
Płomień Myślino 3-2 Pomorzanin Sławoborze 3 września, 17:00
LZS Kowalewice 3-2 Fala Hen Gąski 19 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (3 września, 17:00) odwołany
Kotwica II Kołobrzeg 4-1 Leśnik II Manowo 4 września, 17:00
Radew Białogórzyno 1-1 Grom Świelino 3 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Bajgiel Będzino 2-1 Grom Świelino 10 września, 17:00
Leśnik II Manowo 2-2 Radew Białogórzyno 11 września, 17:00
Fala Hen Gąski 1-1 Kotwica II Kołobrzeg 11 września, 16:00
Pomorzanin Sławoborze 3-2 LZS Kowalewice 11 września, 14:00
Błękitni Stary Jarosław 2-2 Płomień Myślino 11 września, 14:00
Wybrzeże Biesiekierz 1-8 Darłovia Darłowo 11 września, 16:00
Wrzos Wrzosowo 3-2 Jedność/Ikar Krosino 10 września, 17:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Jedność/Ikar Krosino 4-1 Bajgiel Będzino 17 września, 17:00
Darłovia Darłowo 3-1 Wrzos Wrzosowo 17 września, 17:00
Płomień Myślino 8-0 Wybrzeże Biesiekierz 17 września, 17:00
LZS Kowalewice 2-0 Błękitni Stary Jarosław 18 września, 14:00
Kotwica II Kołobrzeg 2-1 Pomorzanin Sławoborze 18 września, 17:00
Radew Białogórzyno 5-2 Fala Hen Gąski 17 września, 17:00
Grom Świelino 0-4 Leśnik II Manowo 17 września, 17:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Bajgiel Będzino 0-7 Leśnik II Manowo 25 września, 11:00
Fala Hen Gąski 1-2 Grom Świelino 24 września, 16:00
Pomorzanin Sławoborze 1-2 Radew Białogórzyno 25 września, 14:00
Błękitni Stary Jarosław 1-10 Kotwica II Kołobrzeg 19 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (20 listopada, 13:00) odwołany
Wybrzeże Biesiekierz 0-1 LZS Kowalewice 25 września, 15:00
Wrzos Wrzosowo 2-0 Płomień Myślino 24 września, 16:00
Jedność/Ikar Krosino 2-2 Darłovia Darłowo 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Darłovia Darłowo 6-2 Bajgiel Będzino 1 października, 16:00
Płomień Myślino 0-0 Jedność/Ikar Krosino 1 października, 16:00
LZS Kowalewice 2-3 Wrzos Wrzosowo 2 października, 14:00
Kotwica II Kołobrzeg 12-0 Wybrzeże Biesiekierz 2 października, 16:00
Radew Białogórzyno 4-1 Błękitni Stary Jarosław 1 października, 16:00
Grom Świelino 2-0 Pomorzanin Sławoborze 2 października, 16:00
Leśnik II Manowo 7-2 Fala Hen Gąski 2 października, 16:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Bajgiel Będzino 2-0 Fala Hen Gąski 9 października, 11:00
Pomorzanin Sławoborze 1-5 Leśnik II Manowo 9 października, 14:00
Błękitni Stary Jarosław 3-2 Grom Świelino 9 października, 14:00
Wybrzeże Biesiekierz 3-3 Radew Białogórzyno 9 października, 15:00
Wrzos Wrzosowo 2-1 Kotwica II Kołobrzeg 8 października, 15:00
Jedność/Ikar Krosino 8-5 LZS Kowalewice 8 października, 15:00
Darłovia Darłowo 2-1 Płomień Myślino 8 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Płomień Myślino 6-1 Bajgiel Będzino 15 października, 15:00
LZS Kowalewice 2-6 Darłovia Darłowo 16 października, 14:00
Kotwica II Kołobrzeg 7-0 Jedność/Ikar Krosino 16 października, 12:00
Radew Białogórzyno 4-2 Wrzos Wrzosowo 15 października, 15:00
Grom Świelino 0-1 Wybrzeże Biesiekierz 16 października, 15:00
Leśnik II Manowo 1-1 Błękitni Stary Jarosław 16 października, 15:00
Fala Hen Gąski 3-3 Pomorzanin Sławoborze 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Bajgiel Będzino 0-3 Pomorzanin Sławoborze 22 października, 15:30
Błękitni Stary Jarosław 2-1 Fala Hen Gąski 23 października, 14:00
Wybrzeże Biesiekierz 0-6 Leśnik II Manowo 23 października, 15:00
Wrzos Wrzosowo 4-2 Grom Świelino 22 października, 15:00
Jedność/Ikar Krosino 2-3 Radew Białogórzyno 22 października, 15:00
Darłovia Darłowo 0-1 Kotwica II Kołobrzeg 22 października, 11:00
Płomień Myślino 1-2 LZS Kowalewice 22 października, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 października

LZS Kowalewice 5-1 Bajgiel Będzino 30 października, 14:00
Kotwica II Kołobrzeg 3-2 Płomień Myślino 30 października, 12:00
Radew Białogórzyno 0-1 Darłovia Darłowo 29 października, 14:00
Grom Świelino 2-6 Jedność/Ikar Krosino 29 października, 14:00
Leśnik II Manowo 4-2 Wrzos Wrzosowo 30 października, 14:00
Fala Hen Gąski 7-0 Wybrzeże Biesiekierz 29 października, 14:00
Pomorzanin Sławoborze 2-0 Błękitni Stary Jarosław 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Bajgiel Będzino 2-0 Błękitni Stary Jarosław 5 listopada, 14:30
Wybrzeże Biesiekierz 0-3 Pomorzanin Sławoborze 6 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wrzos Wrzosowo 0-1 Fala Hen Gąski 5 listopada, 14:00
Jedność/Ikar Krosino 3-2 Leśnik II Manowo 5 listopada, 14:00
Darłovia Darłowo 4-2 Grom Świelino 5 listopada, 14:00
Płomień Myślino 4-0 Radew Białogórzyno 5 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 4-4; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
LZS Kowalewice 2-3 Kotwica II Kołobrzeg 6 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Kotwica II Kołobrzeg 5-0 Bajgiel Będzino 13 listopada, 12:00
Radew Białogórzyno 1-0 LZS Kowalewice 12 listopada, 14:00
Grom Świelino 0-2 Płomień Myślino 13 listopada, 14:00
Leśnik II Manowo 1-1 Darłovia Darłowo 13 listopada, 14:00
Pomorzanin Sławoborze 6-1 Wrzos Wrzosowo 12 listopada, 14:00
Błękitni Stary Jarosław 4-2 Wybrzeże Biesiekierz 13 listopada, 14:00
Jedność/Ikar Krosino 2-0 Fala Hen Gąski 12 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Bajgiel Będzino 2-0 Wybrzeże Biesiekierz 25 marca, 15:30
Błękitni Stary Jarosław 2-2 Wrzos Wrzosowo 26 marca, 14:00
Pomorzanin Sławoborze 1-1 Jedność/Ikar Krosino 25 marca, 15:00
Fala Hen Gąski 0-4 Darłovia Darłowo 25 marca, 15:00
Leśnik II Manowo 3-1 Płomień Myślino 26 marca, 15:00
Grom Świelino 2-2 LZS Kowalewice 25 marca, 16:00
Radew Białogórzyno 0-6 Kotwica II Kołobrzeg 25 marca, 12:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Radew Białogórzyno 2-3 Bajgiel Będzino 1 kwietnia, 14:00
Kotwica II Kołobrzeg 4-0 Grom Świelino 2 kwietnia, 11:00
LZS Kowalewice 0-0 Leśnik II Manowo 2 kwietnia, 14:00
Płomień Myślino 2-1 Fala Hen Gąski 2 kwietnia, 14:00
Darłovia Darłowo 1-0 Pomorzanin Sławoborze 1 kwietnia, 16:00
Jedność/Ikar Krosino 2-1 Błękitni Stary Jarosław 1 kwietnia, 16:00
Wrzos Wrzosowo 3-1 Wybrzeże Biesiekierz 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Bajgiel Będzino 1-2 Wrzos Wrzosowo 8 kwietnia, 16:00
Wybrzeże Biesiekierz 1-4 Jedność/Ikar Krosino 9 kwietnia, 15:00
Błękitni Stary Jarosław 0-0 Darłovia Darłowo 9 kwietnia, 15:00
Pomorzanin Sławoborze 6-1 Płomień Myślino 8 kwietnia, 16:00
Fala Hen Gąski 3-1 LZS Kowalewice 8 kwietnia, 16:00
Leśnik II Manowo 2-2 Kotwica II Kołobrzeg 8 kwietnia, 16:00
Grom Świelino 0-1 Radew Białogórzyno 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Grom Świelino 2-2 Bajgiel Będzino 15 kwietnia, 16:00
Radew Białogórzyno 2-4 Leśnik II Manowo 15 kwietnia, 13:00
Kotwica II Kołobrzeg 6-0 Fala Hen Gąski 19 kwietnia, 17:00
na Euroboisku Milenium
LZS Kowalewice 4-1 Pomorzanin Sławoborze 15 kwietnia, 14:00
Płomień Myślino 1-2 Błękitni Stary Jarosław 15 kwietnia, 15:00
Darłovia Darłowo 9-0 Wybrzeże Biesiekierz 15 kwietnia, 13:00
Jedność/Ikar Krosino 3-3 Wrzos Wrzosowo 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Bajgiel Będzino 0-0 Jedność/Ikar Krosino 22 kwietnia, 16:00
Wrzos Wrzosowo 2-1 Darłovia Darłowo 22 kwietnia, 16:00
Wybrzeże Biesiekierz 1-2 Płomień Myślino 23 kwietnia, 15:00
Błękitni Stary Jarosław 1-1 LZS Kowalewice 22 kwietnia, 16:00
Pomorzanin Sławoborze 0-0 Kotwica II Kołobrzeg 22 kwietnia, 16:00
Fala Hen Gąski 3-1 Radew Białogórzyno 23 kwietnia, 15:00
Leśnik II Manowo 5-0 Grom Świelino 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Leśnik II Manowo 6-1 Bajgiel Będzino 30 kwietnia, 15:00
Grom Świelino 2-1 Fala Hen Gąski 29 kwietnia, 16:00
Radew Białogórzyno 0-5 Pomorzanin Sławoborze 29 kwietnia, 17:00
Kotwica II Kołobrzeg 5-0 Błękitni Stary Jarosław 30 kwietnia, 15:00
LZS Kowalewice 4-2 Wybrzeże Biesiekierz 30 kwietnia, 14:00
Płomień Myślino 4-3 Wrzos Wrzosowo 29 kwietnia, 17:00
Darłovia Darłowo 1-2 Jedność/Ikar Krosino 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Bajgiel Będzino 1-4 Darłovia Darłowo 6 maja, 17:00
Jedność/Ikar Krosino 1-1 Płomień Myślino 6 maja, 17:00
Wrzos Wrzosowo 7-1 LZS Kowalewice 6 maja, 17:00
Wybrzeże Biesiekierz 1-1 Kotwica II Kołobrzeg 6 maja, 16:00
Błękitni Stary Jarosław 3-1 Radew Białogórzyno 7 maja, 15:00
Pomorzanin Sławoborze 0-0 Grom Świelino 6 maja, 17:00
Fala Hen Gąski 1-1 Leśnik II Manowo 6 maja, 17:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Fala Hen Gąski 0-0 Bajgiel Będzino 13 maja, 17:00
Leśnik II Manowo 2-0 Pomorzanin Sławoborze 14 maja, 16:30
Grom Świelino 2-4 Błękitni Stary Jarosław 13 maja, 16:00
Radew Białogórzyno 3-1 Wybrzeże Biesiekierz 13 maja, 17:00
Kotwica II Kołobrzeg 8-0 Wrzos Wrzosowo 14 maja, 15:00
LZS Kowalewice 2-1 Jedność/Ikar Krosino 14 maja, 14:30
Płomień Myślino 0-4 Darłovia Darłowo 13 maja, 17:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Bajgiel Będzino 3-3 Płomień Myślino 20 maja, 17:00
Darłovia Darłowo 3-0 LZS Kowalewice 20 maja, 17:00
Jedność/Ikar Krosino 2-1 Kotwica II Kołobrzeg 20 maja, 17:00
Wrzos Wrzosowo 5-2 Radew Białogórzyno 20 maja, 17:00
Wybrzeże Biesiekierz 1-0 Grom Świelino 21 maja, 15:00
Błękitni Stary Jarosław 3-1 Leśnik II Manowo 21 maja, 15:00
Pomorzanin Sławoborze 2-2 Fala Hen Gąski 20 maja, 17:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pomorzanin Sławoborze 0-1 Bajgiel Będzino 27 maja, 17:00
Fala Hen Gąski 3-3 Błękitni Stary Jarosław 27 maja, 17:00
Leśnik II Manowo 3-0 Wybrzeże Biesiekierz 28 maja, 17:00
Grom Świelino 1-2 Wrzos Wrzosowo 27 maja, 16:00
Radew Białogórzyno 1-5 Jedność/Ikar Krosino 27 maja, 17:00
Kotwica II Kołobrzeg 1-1 Darłovia Darłowo 28 maja, 11:00
LZS Kowalewice 3-2 Płomień Myślino 28 maja, 14:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Bajgiel Będzino 4-1 LZS Kowalewice 3 czerwca, 17:00
Płomień Myślino 2-4 Kotwica II Kołobrzeg 3 czerwca, 17:00
Darłovia Darłowo 3-0 Radew Białogórzyno 3 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się
Jedność/Ikar Krosino 4-1 Grom Świelino 3 czerwca, 17:00
Wrzos Wrzosowo 3-0 Leśnik II Manowo 3 czerwca, 17:00
Wybrzeże Biesiekierz 3-2 Fala Hen Gąski 3 czerwca, 17:00
Błękitni Stary Jarosław 4-3 Pomorzanin Sławoborze 3 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Błękitni Stary Jarosław 2-1 Bajgiel Będzino 11 czerwca, 15:00
Pomorzanin Sławoborze 7-0 Wybrzeże Biesiekierz 10 czerwca, 17:00
Fala Hen Gąski 1-6 Wrzos Wrzosowo 10 czerwca, 17:00
Leśnik II Manowo 2-2 Jedność/Ikar Krosino 11 czerwca, 16:00
Grom Świelino 0-3 Darłovia Darłowo 10 czerwca, 16:00
Radew Białogórzyno 3-2 Płomień Myślino 11 czerwca, 17:00
Kotwica II Kołobrzeg 6-1 LZS Kowalewice 7 czerwca, 19:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Fala Hen Gąski 1-7 Jedność/Ikar Krosino 17 czerwca, 15:00
Bajgiel Będzino 5-2 Kotwica II Kołobrzeg 17 czerwca, 17:00
LZS Kowalewice 3-0 Radew Białogórzyno 17 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Płomień Myślino 4-0 Grom Świelino 17 czerwca, 17:00
Darłovia Darłowo 1-0 Leśnik II Manowo 16 czerwca, 19:00
Wrzos Wrzosowo 5-1 Pomorzanin Sławoborze 17 czerwca, 17:00
Wybrzeże Biesiekierz 1-0 Błękitni Stary Jarosław 15 czerwca, 17:30

Liga okręgowa 2016/2017 (Koszalin)

Klasa okręgowa 2016/2017 (Koszalin (południe))

Autor: Michał Turulski
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas