[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka

I runda - 24 sierpnia
(Losowanie - 1 sierpnia 2016 - siedziba OZPN Ciechanów)
Opia Opinogóra - wolny los

ULKS Ołdaki 3-3 Orz Goworowo 24 sierpnia, 17:30
pd. k. 4-5
Rafał Szabłowski ?, Jakub Janczewski ?, Piotr Waniewski ? - nieznany ?, ?, ?
Wymakracz Długosiodło 3-3 FC 2013 Różan 24 sierpnia, 18:00
pd. k. 6-7
nieznany ?, ?, ? - Kamil Tarasiewicz ?, Michał Smoliński ?, Rafał Mikuszewski ?
w Wąsewie
Wkra Radzanów 3-2 Kryształ Glinojeck 24 sierpnia, 17:30
Zbigniew Kalinowski ? (k), ? (k), Dominik Pakuszewski ? - nieznany ?, ?
GKS Gumino 1-3 PAF Płońsk 24 sierpnia, 17:30
nieznany ? - Radosław Woliński ?, ?, Tomasz Materka ?
Tamka Dzierzgowo 1-1 Żak Szreńsk 24 sierpnia, 17:30
pd. k. 5-4
Świt Baranowo 0-2 Orzeł Sypniewo 24 sierpnia, 17:30
Patryk Sypniewski 45, Paweł Glinka 47
WKS Mystkówiec Stary 5-3 Gryf Kownaty Żędowe 24 sierpnia, 17:30
Łukasz Piątek ?, ?, Jarosław Kruza ?, Adam Melion ?, ? - nieznany ?, ?, ?
Bartnik Myszyniec 5-2 Pełta Karniewo 24 sierpnia, 17:30
Szymon Kulas ?, ?, ?, ?, Tomasz Murach ? - nieznany ?, ?

II runda - 7 września
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna, Sona Nowe Miasto, Wkra Sochocin, Żbik Nasielsk, Korona Ostrołęka - wolny los

Orz Goworowo 0-2 KS CK Troszyn 7 września, 17:00 (50)
Sebastian Parzych 47, Piotr Dąbrowski 55
FC 2013 Różan 1-15 Makowianka Maków Mazowiecki 7 września, 17:00 (120)
nieznany ? - Maciej Traczewski ?, ?, ?, ?, ?, Michał Złotkowski ?, ?, ?, Andrzej Szczepański ?, ?, ?, Paweł Kowalkowski ?, ?, Mariusz Galik ?, Paweł Dorocki ?
Wkra Radzanów 1-3 Wkra Żuromin 7 września, 17:00
Krzysztof Dziurlikowski 25 - Tomasz Kamiński 7, 85, Bartłomiej Nowacki 87
PAF Płońsk 3-0 Nadnarwianka Pułtusk 7 września, 17:00 (100)
Emil Kuciński 21 (k), Damian Wierzchowski 27, Mateusz Ostrowski 87
Tamka Dzierzgowo 2-2 GKS Strzegowo 7 września, 17:00
k. 6-7
nieznany ?, ? - Patryk Wierzbicki 33, 55
Orzeł Sypniewo 3-0 Korona Szydłowo 7 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
WKS Mystkówiec Stary 9-0 Iskra Krasne 7 września, 17:00
Mateusz Gołębiowski ?, ?, ?, ?, ?, Paweł Ciskowski ?, ?, ?, Łukasz Piątek ?
Bartnik Myszyniec 3-2 Orzyc Chorzele 7 września, 17:00 (40)
Szymon Kulas 20, 65, 75 - Maciej Wierzbicki 55, Igor Tułowiecki 90
Opia Opinogóra 1-3 Tęcza Ojrzeń 7 września, 17:00 (50)
Marcin Koniecki 49 - nieznany ?, ?, ?
Boruta Kuczbork 1-4 Wkra Bieżuń 7 września, 17:00 (30)
Mariusz Suchoparski 65 - Daniel Ziółkowski ?, ?, Mateusz Kosiorek ?, Cezary Melkowski ?

III runda - 14 września
Makowianka Maków Mazowiecki - wolny los

KS CK Troszyn 3-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 14 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Wkra Sochocin 3-0 Wkra Bieżuń 14 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
PAF Płońsk 2-3 Sona Nowe Miasto 14 września, 16:30
Mateusz Rutkowski 62, Daniel Skolimowski 88 - Szymon Sokołowski 36, 62, Bartosz Kaczor 70
GKS Strzegowo 1-6 Wkra Żuromin 14 września, 16:30
Tomasz Dudziński ? - Jarosław Sawicki ?, ?, Artur Budka ?, Paweł Budzich ?, Bartosz Laskowski ?, Bartłomiej Nowacki ?
Orzeł Sypniewo 3-2 Żbik Nasielsk 14 września, 16:30 (30)
Marcin Gutowski 38, 75 (k), Paweł Glinka 60 - Marek Osiński 50, 55
WKS Mystkówiec Stary 2-3 Tęcza Ojrzeń 14 września, 16:30 (40)
Łukasz Piątek 40, Mateusz Gołębiowski 75 (k) - Patryk Purzycki 30 (k), 85, Damian Wesołowski 70
Bartnik Myszyniec 1-5 Korona Ostrołęka 14 września, 16:30
Mateusz Krajza 65 (k) - Piotr Dawidzki 31, Patryk Wysocki 33, Cezary Stachowicz 57, 90, Piotr Kubat 81 (k)

IV runda - 28 września
Do gry dołączają IV-ligowcy: Błękitni Raciąż, MKS Ciechanów, MKS Przasnysz, Mławianka Mława, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, Tęcza Łyse.
Błękitni Raciąż, MKS Przasnysz - wolny los

KS CK Troszyn 3-0 Mławianka Mława 28 września, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Wkra Sochocin 2-0 Makowianka Maków Mazowiecki 28 września, 16:00
Hubert Kozłowski 60, Tomasz Koniec 80
Sona Nowe Miasto 2-8 MKS Ciechanów 28 września, 16:00
Michał Ernest 33 (k), 40 - Maciej Rogalski 4, 65, 76 (k), Marcin Podsiadlik 25, Kamil Żylski 38, nieznany 77 (s), Kamil Olszewski 83, 90
Tęcza Ojrzeń 1-6 Wkra Żuromin 28 września, 16:00
Michał Ochtabiński 70 - Jurij Hruszyćkyj 10, Bartłomiej Nowacki 25, 41, Tomasz Kamiński 50, Rafał Andrzejewski 60, Jarosław Sawicki 75
Orzeł Sypniewo 1-2 Korona Ostrołęka 28 września, 16:00
Patryk Sypniewski ? - Krzysztof Trzciński ?, Dariusz Jastrzębski ?
Tęcza Łyse 3-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 28 września, 16:00 (100)
Krzysztof Zalewski 35, Marek Kaliszewski 73, Mateusz Kaczyński 88

1/4 finału - 5 października

Tęcza Łyse 4-0 KS CK Troszyn 5 października, 16:00
Krzysztof Szymański 16, Jakub Grzyb 70, Mateusz Sokołowski 83, Piotr Magdaleński 85
Wkra Sochocin 0-4 MKS Ciechanów 5 października, 16:00 (10)
Kamil Olszewski 18, Konrad Cichowski 37, 45, Maciej Rogalski 83
Korona Ostrołęka 0-3 MKS Przasnysz 5 października, 16:00
Łukasz Kosiorek 2, 65, Artur Gawęda 40
Wkra Żuromin 3-1 Błękitni Raciąż 5 października, 16:00 (30)
Jarosław Sawicki 67 (k), 90, Tomasz Kamiński 72 - Kamil Majkowski 65

1/2 finału - 19 października
Zwycięzcy półfinałów kwalifikują się do rozgrywek wojewódzkich.

MKS Przasnysz 1-0 Tęcza Łyse 19 października, 15:30 (100)
Michał Pragacz 66
Wkra Żuromin 2-1 MKS Ciechanów 19 października, 15:30
Arkadiusz Narewski 26, Tomasz Kamiński 38 - Dominik Lemanek 23

Finał - 27 listopada

Wkra Żuromin 2-3 MKS Przasnysz 27 listopada, 12:00
w Żurominie

Puchar Polski 2016/2017 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Mirax Puchar Polski 2016/2017 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2016/2017 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2016/2017 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas