[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Patrick Klasa B 2016/2017, grupa: Sosnowiec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Psary 26 62 19 5 2 82-25 11 1 1 49-12 8 4 1 33-13
2.  MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 26 59 19 2 5 71-21 9 0 4 32-11 10 2 1 39-10
3.  KS Preczów 26 58 18 4 4 79-30 10 2 1 47-12 8 2 3 32-18
4.  KS Giebło 26 48 15 3 8 65-37 10 1 2 34-10 5 2 6 31-27
5.  RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 26 41 12 5 9 78-60 8 3 2 53-30 4 2 7 25-30
6.  Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 26 37 10 7 9 62-45 7 3 3 32-17 3 4 6 30-28 2 4 1 1 0 4-1
7.  Olimpia Włodowice 26 37 11 4 11 52-54 7 2 4 29-21 4 2 7 23-33 2 1 0 1 1 1-4
8.  KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 26 34 11 1 14 58-74 7 1 5 39-40 4 0 9 19-34
9.  Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 26 32 9 5 12 45-61 6 4 3 27-22 3 1 9 18-39
10.  KS Góra Siewierska 26 30 8 6 12 58-65 8 3 2 44-18 0 3 10 14-47
11.  Strażak Nowa Wieś 26 27 7 6 13 44-61 5 2 6 26-24 2 4 7 18-37
12.  KS Wysoka (k. Sosnowca) 26 25 6 7 13 36-65 5 5 3 25-20 1 2 10 11-45
13.  Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 26 5 1 2 23 16-124 0 2 11 5-56 1 0 12 11-68
14.  Szczakowianka II Jaworzno 26 22 7 1 18 43-67 4 0 9 23-31 3 1 9 20-36
Szczakowianka II Jaworzno wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Iskra Psary    3-2 1-2 4-3 3-2 1-1 5-0 6-0 5-0 2-0 6-0 5-1 4-0 4-1 
 2 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)0-1     1-2 3-1 0-1 1-0 3-1 2-0 5-0 4-1 4-1 2-3 4-0 3-0* 
 3 KS Preczów1-1 0-0     3-0 5-3 6-4 3-0* 5-0 2-1 6-0 6-0* 4-0 5-1 1-2 
 4 KS Giebło0-1 0-0 2-3     2-1 1-0 4-1 2-1 3-0* 2-0 3-1 3-0 8-0 4-2 
 5 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza1-3 3-7 3-2 4-3     4-4 3-3 2-1 4-2 5-0 3-3 6-1 12-1 3-0* 
 6 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)0-2 0-2 5-5 0-0 2-1     3-0 5-1 2-2 5-0 3-4 3-0 1-0 3-0* 
 7 Olimpia Włodowice0-1 0-5 1-3 4-3 1-1 1-1     1-2 1-0 5-3 3-0* 3-1 6-1 3-0* 
 8 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza)3-2 2-10 0-2 4-5 1-0 5-3 1-3     3-1 5-3 1-1 3-2 8-2 3-6 
 9 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)2-2 0-2 1-0 2-1 0-2 1-4 3-1 3-2     5-2 1-1 2-2 5-1 2-2 
 10 KS Góra Siewierska3-3 0-1 1-1 0-3 4-1 4-2 2-2 3-2 10-1     3-1 3-1 8-0 3-0* 
 11 Strażak Nowa Wieś1-3 0-2 2-5 0-1 2-5 1-1 5-1 3-1 2-3 1-1     3-0 3-1 3-0* 
 12 KS Wysoka (k. Sosnowca)2-2 1-2 1-0 2-2 3-3 3-1 0-2 1-4 2-0 1-1 2-2     4-1 3-0* 
 13 Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza)0-9 0-4 0-4 1-6 1-5 0-5 0-5 1-2 0-5 1-1 0-3 0-0     1-7 
 14 Szczakowianka II Jaworzno0-3* 1-2 0-3* 0-3* 6-0 0-4 1-4 0-3* 0-3* 5-2 2-1 8-0 0-3*     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

KS Góra Siewierska 4-2 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 20 sierpnia, 17:00
Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-9 Iskra Psary 21 sierpnia, 17:30
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2-3 KS Wysoka (k. Sosnowca) 21 sierpnia, 17:00
KS Preczów 2-1 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 21 sierpnia, 17:00
Szczakowianka II Jaworzno 6-0 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 21 sierpnia, 17:00
Olimpia Włodowice 4-3 KS Giebło 21 sierpnia, 17:00
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Strażak Nowa Wieś 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-4 Strażak Nowa Wieś 28 sierpnia, 17:00
KS Giebło 2-1 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 28 sierpnia, 17:00
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3-3 Olimpia Włodowice 27 sierpnia, 17:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 2-2 Szczakowianka II Jaworzno 27 sierpnia, 17:00
KS Wysoka (k. Sosnowca) 1-0 KS Preczów 28 sierpnia, 17:00
Iskra Psary 3-2 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 28 sierpnia, 17:00
KS Góra Siewierska 8-0 Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-5 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 4 września, 11:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 4-1 KS Góra Siewierska 4 września, 11:00
KS Preczów 1-1 Iskra Psary 4 września, 11:00
Szczakowianka II Jaworzno 8-0 KS Wysoka (k. Sosnowca) 4 września, 17:00
Olimpia Włodowice 1-0 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 3 września, 17:00
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 1-0 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 4 września, 17:00
Strażak Nowa Wieś 0-1 KS Giebło 4 września, 11:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 0-0 KS Giebło 11 września, 16:30
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3-3 Strażak Nowa Wieś 10 września, 16:30
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 3-2 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 11 września, 16:30
KS Wysoka (k. Sosnowca) 0-2 Olimpia Włodowice 10 września, 16:30
Iskra Psary 4-1 Szczakowianka II Jaworzno 10 września, 16:30
KS Góra Siewierska 1-1 KS Preczów 10 września, 16:30
Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-4 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 11 września, 16:30

Kolejka 5 - 17-18 września

MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 17 września, 14:00
KS Preczów 5-1 Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 18 września, 16:00
Szczakowianka II Jaworzno 5-2 KS Góra Siewierska 18 września, 16:00
Olimpia Włodowice 0-1 Iskra Psary 18 września, 16:00
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 3-2 KS Wysoka (k. Sosnowca) 18 września, 16:00
Strażak Nowa Wieś 2-3 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 17 września, 16:00
KS Giebło 2-1 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 18 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 2-1 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 25 września, 16:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 2-1 KS Giebło 25 września, 16:00
KS Wysoka (k. Sosnowca) 2-2 Strażak Nowa Wieś 24 września, 16:00
Iskra Psary 6-0 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 25 września, 16:00
KS Góra Siewierska 2-2 Olimpia Włodowice 25 września, 16:00
Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-7 Szczakowianka II Jaworzno 25 września, 16:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 1-2 KS Preczów 25 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

KS Preczów 6-4 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 2 października, 16:00
Szczakowianka II Jaworzno 1-2 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2 października, 16:00
Olimpia Włodowice 6-1 Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 2 października, 16:00
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 5-3 KS Góra Siewierska 2 października, 16:00
Strażak Nowa Wieś 1-3 Iskra Psary 2 października, 16:00
KS Giebło 3-0 KS Wysoka (k. Sosnowca) 2 października, 16:00
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 4-2 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 2-2 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 8 października, 11:00
KS Wysoka (k. Sosnowca) 3-3 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 8 października, 15:30
Iskra Psary 4-3 KS Giebło 9 października, 15:30
KS Góra Siewierska 3-1 Strażak Nowa Wieś 8 października, 15:30
Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-2 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 9 października, 15:30
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Olimpia Włodowice 9 października, 15:30
KS Preczów 1-2 Szczakowianka II Jaworzno 9 października, 15:30

Kolejka 9 - 15-16 października

Szczakowianka II Jaworzno 0-4 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 16 października, 15:00
Olimpia Włodowice 1-3 KS Preczów 16 października, 15:00
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 2-10 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 16 października, 15:00
Strażak Nowa Wieś 3-1 Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 15 października, 15:00
KS Giebło 2-0 KS Góra Siewierska 16 października, 15:00
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1-3 Iskra Psary 15 października, 15:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 2-2 KS Wysoka (k. Sosnowca) 16 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 KS Wysoka (k. Sosnowca) 23 października, 15:00
Iskra Psary 5-0 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 22 października, 15:00
KS Góra Siewierska 4-1 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 23 października, 15:00
Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-6 KS Giebło 23 października, 15:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 4-1 Strażak Nowa Wieś 23 października, 15:00
KS Preczów 5-0 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 23 października, 15:00
Szczakowianka II Jaworzno 1-4 Olimpia Włodowice 23 października, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Olimpia Włodowice 1-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 30 października, 14:00
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 3-6 Szczakowianka II Jaworzno 30 października, 14:00
Strażak Nowa Wieś 2-5 KS Preczów 30 października, 14:00
KS Giebło 0-0 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 30 października, 14:00
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 12-1 Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 29 października, 14:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 5-2 KS Góra Siewierska 29 października, 15:00
KS Wysoka (k. Sosnowca) 2-2 Iskra Psary 29 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 0-2 Iskra Psary 6 listopada, 13:30
KS Góra Siewierska 3-1 KS Wysoka (k. Sosnowca) 6 listopada, 13:30
Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-5 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 6 listopada, 13:30
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-1 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 6 listopada, 13:30
KS Preczów 3-0 KS Giebło 6 listopada, 13:30
Szczakowianka II Jaworzno 2-1 Strażak Nowa Wieś 6 listopada, 13:30
Olimpia Włodowice 1-2 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 6 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 12-13 listopada

KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 5-3 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 13 listopada, 13:30
Strażak Nowa Wieś 5-1 Olimpia Włodowice 11 listopada, 13:30
KS Giebło 4-2 Szczakowianka II Jaworzno 12 listopada, 14:00
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3-2 KS Preczów 12 listopada, 13:30
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 0-2 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 11 listopada, 13:30
KS Wysoka (k. Sosnowca) 4-1 Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 11 listopada, 13:30
Iskra Psary 2-0 KS Góra Siewierska 11 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 25-26 marca

Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 5-0 KS Góra Siewierska 26 marca, 15:30
Iskra Psary 4-0 Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 25 marca, 15:30
KS Wysoka (k. Sosnowca) 1-2 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 26 marca, 15:30
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 1-0 KS Preczów 26 marca, 15:30
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3-0 Szczakowianka II Jaworzno
(wo)
KS Giebło 4-1 Olimpia Włodowice 26 marca, 15:30
Strażak Nowa Wieś 3-1 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 26 marca, 15:30

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Strażak Nowa Wieś 1-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 2 kwietnia, 16:30
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 4-5 KS Giebło 2 kwietnia, 16:30
Olimpia Włodowice 1-1 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2 kwietnia, 16:30
Szczakowianka II Jaworzno 0-3 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
(wo)
KS Preczów 4-0 KS Wysoka (k. Sosnowca) 2 kwietnia, 16:30
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Iskra Psary 2 kwietnia, 16:30
Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-1 KS Góra Siewierska 2 kwietnia, 16:30

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 9 kwietnia, 17:00
KS Góra Siewierska 0-1 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 8 kwietnia, 17:00
Iskra Psary 1-2 KS Preczów 9 kwietnia, 16:00
KS Wysoka (k. Sosnowca) 3-0 Szczakowianka II Jaworzno
(wo)
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 3-1 Olimpia Włodowice 9 kwietnia, 17:00
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2-1 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 8 kwietnia, 17:00
KS Giebło 3-1 Strażak Nowa Wieś 9 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 15 kwietnia

KS Giebło 1-0 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 15 kwietnia, 13:00
Strażak Nowa Wieś 2-5 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 15 kwietnia, 13:00
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 15 kwietnia, 13:00
Olimpia Włodowice 3-1 KS Wysoka (k. Sosnowca) 15 kwietnia, 13:00
Szczakowianka II Jaworzno 0-3 Iskra Psary
(wo)
KS Preczów 6-0 KS Góra Siewierska 15 kwietnia, 10:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 4-0 Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 0-2 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 23 kwietnia, 17:00
Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-4 KS Preczów 23 kwietnia, 17:00
KS Góra Siewierska 3-0 Szczakowianka II Jaworzno
(wo)
Iskra Psary 5-0 Olimpia Włodowice 23 kwietnia, 17:00
KS Wysoka (k. Sosnowca) 1-4 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 22 kwietnia, 17:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 1-1 Strażak Nowa Wieś 22 kwietnia, 15:30
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 4-3 KS Giebło 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 4-4 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 29 kwietnia, 17:00
KS Giebło 3-0 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 29 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Strażak Nowa Wieś 3-0 KS Wysoka (k. Sosnowca) 30 kwietnia, 17:00
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 3-2 Iskra Psary 30 kwietnia, 17:00
Olimpia Włodowice 5-3 KS Góra Siewierska 30 kwietnia, 17:00
Szczakowianka II Jaworzno 0-3 Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
KS Preczów 0-0 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3 maja, 17:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 5-5 KS Preczów 7 maja, 17:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Szczakowianka II Jaworzno
(wo)
Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-5 Olimpia Włodowice 6 maja, 13:00
KS Góra Siewierska 3-2 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 6 maja, 17:00
Iskra Psary 6-0 Strażak Nowa Wieś 7 maja, 17:00
KS Wysoka (k. Sosnowca) 2-2 KS Giebło 6 maja, 17:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 0-2 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 7 maja, 17:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 1-4 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 14 maja, 17:00
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 6-1 KS Wysoka (k. Sosnowca) 13 maja, 17:00
KS Giebło 0-1 Iskra Psary 13 maja, 17:00
Strażak Nowa Wieś 1-1 KS Góra Siewierska 14 maja, 17:00
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 8-2 Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 14 maja, 17:00
Olimpia Włodowice 0-5 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 14 maja, 17:00
Szczakowianka II Jaworzno 0-3 KS Preczów
(wo)

Kolejka 22 - 20-21 maja

Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Szczakowianka II Jaworzno
(wo)
KS Preczów 3-0 Olimpia Włodowice 20 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2-0 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 21 maja, 17:00
Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Strażak Nowa Wieś 21 maja, 17:00
KS Góra Siewierska 0-3 KS Giebło 20 maja, 17:00
Iskra Psary 3-2 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 21 maja, 17:00
KS Wysoka (k. Sosnowca) 2-0 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 20 maja, 17:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

KS Wysoka (k. Sosnowca) 3-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 27 maja, 17:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 2-2 Iskra Psary 27 maja, 16:00
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 5-0 KS Góra Siewierska 27 maja, 17:00
KS Giebło 8-0 Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 28 maja, 17:00
Strażak Nowa Wieś 0-2 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 28 maja, 17:00
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 0-2 KS Preczów 28 maja, 17:00
Olimpia Włodowice 3-0 Szczakowianka II Jaworzno
(wo)

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Olimpia Włodowice 4 czerwca, 17:00
przerwany w 10. minucie przy stanie 3-0 z powodu ulewy / uznano wynik z boiska
Szczakowianka II Jaworzno 0-3 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
KS Preczów 6-0 Strażak Nowa Wieś 4 czerwca, 17:00
(wo)
przerwany w 30. minucie przy stanie 6-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-1 KS Giebło 4 czerwca, 17:00
Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-5 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 4 czerwca, 17:45
KS Góra Siewierska 10-1 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 3 czerwca, 17:00
Iskra Psary 5-1 KS Wysoka (k. Sosnowca) 3 czerwca, 16:00
przerwany w 65. minucie przy stanie 5-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Iskra Psary 1-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 11 czerwca, 16:00
KS Wysoka (k. Sosnowca) 1-1 KS Góra Siewierska 10 czerwca, 17:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 5-1 Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 11 czerwca, 17:00
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3-7 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 11 czerwca, 17:00
KS Giebło 2-3 KS Preczów 11 czerwca, 17:00
Strażak Nowa Wieś 3-0 Szczakowianka II Jaworzno
(wo)
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Olimpia Włodowice 10 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 18 czerwca

Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 5-1 KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 18 czerwca, 13:00
Olimpia Włodowice 3-0 Strażak Nowa Wieś 18 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Szczakowianka II Jaworzno 0-3 KS Giebło
(wo)
KS Preczów 5-3 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 18 czerwca, 17:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 5-0 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 18 czerwca, 17:00
Tęcza II Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-0 KS Wysoka (k. Sosnowca) 18 czerwca, 17:00
KS Góra Siewierska 3-3 Iskra Psary 18 czerwca, 11:00

Patrick Klasa A 2016/2017 (Sosnowiec)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas