[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Zamość II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ostoja Skierbieszów 22 56 18 2 2 98-20 9 1 1 60-9 9 1 1 38-11
2.  Orkan Bełżec 22 51 16 3 3 58-18 9 0 2 33-7 7 3 1 25-11
3.  Granica Lubycza Królewska 22 47 14 5 3 42-16 7 2 2 29-9 7 3 1 13-7
4.  Szumy Susiec 22 35 10 5 7 33-25 6 2 3 18-10 4 3 4 15-15
5.  Szyszła Tarnoszyn 22 33 9 6 7 48-45 3 4 4 24-21 6 2 3 24-24
6.  Sparta Łabunie 22 32 9 5 8 44-40 4 3 4 24-16 5 2 4 20-24
7.  Andoria Mircze 22 31 9 4 9 40-45 5 3 3 26-18 4 1 6 14-27
8.  Delta Nielisz 22 22 7 1 14 41-41 4 0 7 22-18 3 1 7 19-23
9.  Perła Telatyn 22 21 6 3 13 28-56 3 2 6 18-23 3 1 7 10-33
10.  Metanoja Lipsko 22 20 6 2 14 36-58 2 2 7 18-28 4 0 7 18-30
11.  Huragan Hrubieszów 22 14 4 2 16 36-94 3 0 8 25-34 1 2 8 11-60 2 4 1 1 0 16-3
12.  Ruch Machnów Nowy 22 14 4 2 16 17-63 3 1 7 11-20 1 1 9 6-43 2 1 0 1 1 3-16

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Ostoja Skierbieszów    3-3 0-1 3-0 7-1 3-0 7-1 5-2 8-1 3-0 16-0 5-0 
 2 Orkan Bełżec2-1     2-0 4-0 5-0 2-3 4-1 3-1 2-0 0-1 7-0 2-0 
 3 Granica Lubycza Królewska1-2 1-2     1-1 2-2 3-0 3-0 1-0 3-0 4-2 6-0 4-0 
 4 Szumy Susiec0-1 0-2 0-0     1-3 1-1 2-1 2-1 5-0 2-0 4-1 1-0 
 5 Szyszła Tarnoszyn1-3 1-1 2-3 1-1     2-2 1-1 1-3 1-2 3-1 5-2 6-2 
 6 Sparta Łabunie1-2 0-3 0-2 1-0 2-2     4-1 1-4 1-1 5-0 9-1 0-0 
 7 Andoria Mircze3-3 1-1 0-1 3-2 2-1 6-2     3-3 5-1 2-3 0-1 1-0 
 8 Delta Nielisz0-3 2-1 0-1 1-2 0-2 2-3 1-3     1-2 5-0 5-1 5-0 
 9 Perła Telatyn1-2 0-2 1-1 0-4 2-4 2-3 4-1 1-4     3-1 1-1 3-0 
 10 Metanoja Lipsko1-6 2-3 1-1 1-1 0-3* 1-4 0-1 3-1 2-3     5-2 2-3 
 11 Huragan Hrubieszów1-9 0-5 1-2 0-2 2-4 0-1 0-2 2-0 3-0 2-8     14-1 
 12 Ruch Machnów Nowy0-6 1-2 0-1 0-2 1-2 2-1 1-2 1-0 2-0 1-2 2-2     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Szyszła Tarnoszyn 1-1 Orkan Bełżec 21 sierpnia, 17:00
Metanoja Lipsko 1-6 Ostoja Skierbieszów 21 sierpnia, 15:00
Perła Telatyn 2-3 Sparta Łabunie 20 sierpnia, 17:00
Delta Nielisz 5-1 Huragan Hrubieszów 21 sierpnia, 14:00
Granica Lubycza Królewska 3-0 Andoria Mircze 21 sierpnia, 17:00
Szumy Susiec 1-0 Ruch Machnów Nowy 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Orkan Bełżec 4-1 Andoria Mircze 28 sierpnia, 14:00
Szumy Susiec 0-0 Granica Lubycza Królewska 28 sierpnia, 13:00
Huragan Hrubieszów 14-1 Ruch Machnów Nowy 28 sierpnia, 17:00
Sparta Łabunie 1-4 Delta Nielisz 28 sierpnia, 17:00
Ostoja Skierbieszów 8-1 Perła Telatyn 28 sierpnia, 17:00
Szyszła Tarnoszyn 3-1 Metanoja Lipsko 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Metanoja Lipsko 2-3 Orkan Bełżec 3 września, 14:00
Perła Telatyn 2-4 Szyszła Tarnoszyn 4 września, 16:00
Delta Nielisz 0-3 Ostoja Skierbieszów 3 września, 13:00
Ruch Machnów Nowy 2-1 Sparta Łabunie 4 września, 12:00
Granica Lubycza Królewska 6-0 Huragan Hrubieszów 4 września, 16:00
Szumy Susiec 2-1 Andoria Mircze 1 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Huragan Hrubieszów 0-2 Andoria Mircze 10 września, 16:30
Sparta Łabunie 0-2 Granica Lubycza Królewska 10 września, 16:00
Ostoja Skierbieszów 5-0 Ruch Machnów Nowy 11 września, 16:00
Szyszła Tarnoszyn 1-3 Delta Nielisz 10 września, 11:00
Metanoja Lipsko 2-3 Perła Telatyn 11 września, 16:00
Szumy Susiec 0-2 Orkan Bełżec 11 września, 13:30

Kolejka 5 - 17-18 września

Perła Telatyn 0-2 Orkan Bełżec 18 września, 16:00
Delta Nielisz 5-0 Metanoja Lipsko 18 września, 14:00
Ruch Machnów Nowy 1-2 Szyszła Tarnoszyn 17 września, 14:00
Granica Lubycza Królewska 1-2 Ostoja Skierbieszów 18 września, 16:00
Andoria Mircze 6-2 Sparta Łabunie 18 września, 17:00
Szumy Susiec 4-1 Huragan Hrubieszów 18 września, 13:30

Kolejka 6 - 24-25 września

Orkan Bełżec 7-0 Huragan Hrubieszów 25 września, 16:00
Ostoja Skierbieszów 7-1 Andoria Mircze 24 września, 15:00
Szyszła Tarnoszyn 2-3 Granica Lubycza Królewska 25 września, 13:00
Metanoja Lipsko 2-3 Ruch Machnów Nowy 25 września, 14:30
Perła Telatyn 1-4 Delta Nielisz 24 września, 15:00
Szumy Susiec 1-1 Sparta Łabunie 25 września, 13:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Delta Nielisz 2-1 Orkan Bełżec 2 października, 15:00
Ruch Machnów Nowy 2-0 Perła Telatyn 1 października, 13:00
Granica Lubycza Królewska 4-2 Metanoja Lipsko 1 października, 13:00
Andoria Mircze 2-1 Szyszła Tarnoszyn 2 października, 16:00
Szumy Susiec 0-1 Ostoja Skierbieszów 2 października, 13:00
Huragan Hrubieszów 0-1 Sparta Łabunie 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Orkan Bełżec 2-3 Sparta Łabunie 9 października, 15:30
Ostoja Skierbieszów 16-0 Huragan Hrubieszów 8 października, 14:00
Metanoja Lipsko 0-1 Andoria Mircze 8 października, 13:30
Perła Telatyn 1-1 Granica Lubycza Królewska 9 października, 15:00
Delta Nielisz 5-0 Ruch Machnów Nowy 9 października, 14:00
Szumy Susiec 1-3 Szyszła Tarnoszyn 9 października, 13:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Ruch Machnów Nowy 1-2 Orkan Bełżec 16 października, 12:00
Granica Lubycza Królewska 1-0 Delta Nielisz 15 października, 15:00
Andoria Mircze 5-1 Perła Telatyn 16 października, 15:00
Szumy Susiec 2-0 Metanoja Lipsko 16 października, 13:30
Huragan Hrubieszów 2-4 Szyszła Tarnoszyn 16 października, 14:00
Sparta Łabunie 1-2 Ostoja Skierbieszów 16 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Orkan Bełżec 2-1 Ostoja Skierbieszów 23 października, 14:00
Szyszła Tarnoszyn 2-2 Sparta Łabunie 23 października, 13:00
Metanoja Lipsko 5-2 Huragan Hrubieszów 23 października, 14:00
Delta Nielisz 1-3 Andoria Mircze 22 października, 14:30
Ruch Machnów Nowy 0-1 Granica Lubycza Królewska 23 października, 11:00
Szumy Susiec 5-0 Perła Telatyn 23 października, 13:30

Kolejka 11 - 29-30 października

Granica Lubycza Królewska 1-2 Orkan Bełżec 30 października, 14:00
Andoria Mircze 1-0 Ruch Machnów Nowy 30 października, 14:00
Szumy Susiec 2-1 Delta Nielisz 30 października, 13:00
Huragan Hrubieszów 3-0 Perła Telatyn 29 października, 13:00
Sparta Łabunie 5-0 Metanoja Lipsko 30 października, 14:00
Ostoja Skierbieszów 7-1 Szyszła Tarnoszyn 29 października, 14:00

Kolejka 12 - 1-2 kwietnia

Ruch Machnów Nowy 0-2 Szumy Susiec 2 kwietnia, 14:00
Orkan Bełżec 5-0 Szyszła Tarnoszyn 2 kwietnia, 14:00
Ostoja Skierbieszów 3-0 Metanoja Lipsko 1 kwietnia, 15:00
Sparta Łabunie 1-1 Perła Telatyn 1 kwietnia, 16:00
Huragan Hrubieszów 2-0 Delta Nielisz 1 kwietnia, 16:00
Andoria Mircze 0-1 Granica Lubycza Królewska 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

Andoria Mircze 1-1 Orkan Bełżec 9 kwietnia, 15:30
Granica Lubycza Królewska 1-1 Szumy Susiec 9 kwietnia, 15:00
Ruch Machnów Nowy 2-2 Huragan Hrubieszów 8 kwietnia, 16:00
Delta Nielisz 2-3 Sparta Łabunie 8 kwietnia, 15:00
Perła Telatyn 1-2 Ostoja Skierbieszów 9 kwietnia, 16:00
Metanoja Lipsko 0-3 Szyszła Tarnoszyn 8 kwietnia, 16:30
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 14 - 15 kwietnia

Andoria Mircze 3-2 Szumy Susiec 15 kwietnia, 12:00
Orkan Bełżec 0-1 Metanoja Lipsko 15 kwietnia, 12:00
Szyszła Tarnoszyn 1-2 Perła Telatyn 15 kwietnia, 11:00
Ostoja Skierbieszów 5-2 Delta Nielisz 13 kwietnia, 16:00
Sparta Łabunie 0-0 Ruch Machnów Nowy 13 kwietnia, 17:00
Huragan Hrubieszów 1-2 Granica Lubycza Królewska 13 kwietnia, 16:30

Kolejka 15 - 22-23 kwietnia

Orkan Bełżec 4-0 Szumy Susiec 23 kwietnia, 13:00
Andoria Mircze 0-1 Huragan Hrubieszów 23 kwietnia, 16:00
Granica Lubycza Królewska 3-0 Sparta Łabunie 22 kwietnia, 16:00
Ruch Machnów Nowy 0-6 Ostoja Skierbieszów 22 kwietnia, 16:00
Delta Nielisz 0-2 Szyszła Tarnoszyn 23 kwietnia, 16:00
Perła Telatyn 3-1 Metanoja Lipsko 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 29-30 kwietnia

Orkan Bełżec 2-0 Perła Telatyn 30 kwietnia, 16:00
Metanoja Lipsko 3-1 Delta Nielisz 30 kwietnia, 14:30
Szyszła Tarnoszyn 6-2 Ruch Machnów Nowy 30 kwietnia, 14:00
Ostoja Skierbieszów 0-1 Granica Lubycza Królewska 30 kwietnia, 16:00
Sparta Łabunie 4-1 Andoria Mircze 30 kwietnia, 15:00
Huragan Hrubieszów 0-2 Szumy Susiec 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 6-7 maja

Sparta Łabunie 1-0 Szumy Susiec 7 maja, 16:00
Huragan Hrubieszów 0-5 Orkan Bełżec 5 maja, 17:45
Andoria Mircze 3-3 Ostoja Skierbieszów 7 maja, 17:00
Granica Lubycza Królewska 2-2 Szyszła Tarnoszyn 6 maja, 17:00
Ruch Machnów Nowy 1-2 Metanoja Lipsko 7 maja, 11:00
Delta Nielisz 1-2 Perła Telatyn 7 maja, 15:00

Kolejka 18 - 13-14 maja

Orkan Bełżec 3-1 Delta Nielisz 14 maja, 11:00
Perła Telatyn 3-0 Ruch Machnów Nowy 14 maja, 16:00
Metanoja Lipsko 1-1 Granica Lubycza Królewska 13 maja, 11:00
Szyszła Tarnoszyn 1-1 Andoria Mircze 14 maja, 15:00
Ostoja Skierbieszów 3-0 Szumy Susiec 13 maja, 16:00
Sparta Łabunie 9-1 Huragan Hrubieszów 13 maja, 16:00

Kolejka 19 - 20-21 maja

Szyszła Tarnoszyn 1-1 Szumy Susiec 21 maja, 16:00
Sparta Łabunie 0-3 Orkan Bełżec 21 maja, 16:00
Huragan Hrubieszów 1-9 Ostoja Skierbieszów 20 maja, 17:00
Andoria Mircze 2-3 Metanoja Lipsko 20 maja, 17:30
Granica Lubycza Królewska 3-0 Perła Telatyn 21 maja, 17:00
Ruch Machnów Nowy 1-0 Delta Nielisz 20 maja, 14:00

Kolejka 20 - 27-28 maja

Orkan Bełżec 2-0 Ruch Machnów Nowy 27 maja, 17:00
Delta Nielisz 0-1 Granica Lubycza Królewska 27 maja, 17:00
Perła Telatyn 4-1 Andoria Mircze 27 maja, 17:00
Metanoja Lipsko 1-1 Szumy Susiec 27 maja, 11:00
Szyszła Tarnoszyn 5-2 Huragan Hrubieszów 28 maja, 16:00
Ostoja Skierbieszów 3-0 Sparta Łabunie 28 maja, 17:00

Kolejka 21 - 3-4 czerwca

Perła Telatyn 0-4 Szumy Susiec 4 czerwca, 17:00
Ostoja Skierbieszów 3-3 Orkan Bełżec 4 czerwca, 17:00
Sparta Łabunie 2-2 Szyszła Tarnoszyn 4 czerwca, 17:00
Huragan Hrubieszów 2-8 Metanoja Lipsko 4 czerwca, 17:00
Andoria Mircze 3-3 Delta Nielisz 4 czerwca, 17:00
Granica Lubycza Królewska 4-0 Ruch Machnów Nowy 4 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 10-11 czerwca

Orkan Bełżec 2-0 Granica Lubycza Królewska 10 czerwca, 17:00
Ruch Machnów Nowy 1-2 Andoria Mircze 10 czerwca, 17:00
Delta Nielisz 1-2 Szumy Susiec 10 czerwca, 17:00
Perła Telatyn 1-1 Huragan Hrubieszów 10 czerwca, 17:00
Metanoja Lipsko 1-4 Sparta Łabunie 10 czerwca, 17:00
Szyszła Tarnoszyn 1-3 Ostoja Skierbieszów 10 czerwca, 14:00

Klasa okręgowa 2016/2017 (Zamość)

Klasa A 2016/2017 (Zamość I)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas