[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Kłodzko I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wieża Rudnica 18 43 14 1 3 92-30 7 0 2 49-17 7 1 1 43-13
2.  Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 18 35 10 5 3 58-31 6 1 2 33-13 4 4 1 25-18
3.  Znicz Lubnów 18 32 10 2 6 66-49 5 2 2 33-21 5 0 4 33-28 2 6 2 0 0 5-2
4.  Błękitni Niedźwiedź 18 32 10 2 6 67-35 5 2 2 30-15 5 0 4 37-20 2 0 0 0 2 2-5
5.  Czarni Braszowice 18 28 9 1 8 51-46 4 0 5 27-24 5 1 3 24-22 2 3 1 0 1 4-4
6.  Spartakus Byczeń 18 28 9 1 8 55-69 4 1 4 29-37 5 0 4 26-32 2 3 1 0 1 4-4
7.  Perła Płonica 18 22 6 4 8 56-67 3 2 4 26-34 3 2 4 30-33
8.  Victoria Dębowiec 18 20 6 2 10 50-57 3 1 5 29-37 3 1 5 21-20
9.  Przedborowianka Przedborowa 18 10 3 1 14 31-82 1 0 8 12-42 2 1 6 19-40
10.  Piasek Potworów 18 9 2 3 13 25-85 1 2 6 8-35 1 1 7 17-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Wieża Rudnica    3-5 7-1 5-2 5-2 13-0 9-2 0-2 4-3 3-0* 
 2 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki2-0     2-1 4-2 0-3 0-3 4-0* 4-4 9-0 8-0 
 3 Znicz Lubnów5-6 4-4     3-1 3-2 1-2 1-1 3-2 4-2 9-1 
 4 Błękitni Niedźwiedź0-2 2-2 1-2     3-3 4-1 5-3 2-1 8-0 5-1 
 5 Czarni Braszowice2-5 1-4 1-4 2-3     0-3 5-2 5-2 4-0 7-1 
 6 Spartakus Byczeń2-10 2-4 5-3 1-5 1-4     3-3 1-0 7-3 7-5 
 7 Perła Płonica0-8* 2-2 7-2 1-5 3-4 6-3     4-3 1-5 2-2 
 8 Victoria Dębowiec1-6 2-2 2-4 4-3 6-1 0-6 4-8     3-6 7-1 
 9 Przedborowianka Przedborowa0-5 2-1 1-9 0-6 1-2 4-6 2-3 0-4     2-6 
 10 Piasek Potworów1-1 0-1 2-7 0-10 0-3 4-2 0-8 1-3 0-0     

Kolejka 1 - 3-4 września

Spartakus Byczeń 7-5 Piasek Potworów 4 września, 12:00
Victoria Dębowiec 4-8 Perła Płonica 4 września, 12:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 9-0 Przedborowianka Przedborowa 4 września, 11:00
Wieża Rudnica 5-2 Czarni Braszowice 4 września, 14:00
Znicz Lubnów 3-1 Błękitni Niedźwiedź 4 września, 12:00

Kolejka 2 - 10-11 września

Piasek Potworów 0-10 Błękitni Niedźwiedź 11 września, 12:00
Czarni Braszowice 1-4 Znicz Lubnów 11 września, 11:00
Przedborowianka Przedborowa 0-5 Wieża Rudnica 11 września, 11:00
Perła Płonica 2-2 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 11 września, 16:00
Spartakus Byczeń 1-0 Victoria Dębowiec 11 września, 16:00

Kolejka 3 - 17-18 września

Victoria Dębowiec 7-1 Piasek Potworów 18 września, 12:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 0-3 Spartakus Byczeń 18 września, 14:00
Wieża Rudnica 9-2 Perła Płonica 18 września, 14:00
Znicz Lubnów 4-2 Przedborowianka Przedborowa 18 września, 16:00
Błękitni Niedźwiedź 3-3 Czarni Braszowice 18 września, 12:00

Kolejka 4 - 24-25 września

Piasek Potworów 0-3 Czarni Braszowice 25 września, 12:00
Przedborowianka Przedborowa 0-6 Błękitni Niedźwiedź 25 września, 12:00
Perła Płonica 7-2 Znicz Lubnów 25 września, 12:00
Spartakus Byczeń 2-10 Wieża Rudnica 25 września, 16:00
Victoria Dębowiec 2-2 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 25 września, 16:00

Kolejka 5 - 1-2 października

Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 8-0 Piasek Potworów 2 października, 14:00
Wieża Rudnica 0-2 Victoria Dębowiec 2 października, 14:00
Znicz Lubnów 1-2 Spartakus Byczeń 2 października, 15:00
Błękitni Niedźwiedź 5-3 Perła Płonica 2 października, 12:00
Czarni Braszowice 4-0 Przedborowianka Przedborowa 2 października, 11:00

Kolejka 6 - 8-9 października

Piasek Potworów 0-0 Przedborowianka Przedborowa 9 października, 11:00
Perła Płonica 3-4 Czarni Braszowice 9 października, 11:00
Spartakus Byczeń 1-5 Błękitni Niedźwiedź 9 października, 11:00
Victoria Dębowiec 2-4 Znicz Lubnów 9 października, 15:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2-0 Wieża Rudnica 9 października, 11:00

Kolejka 7 - 15-16 października

Wieża Rudnica 3-0 Piasek Potworów 16 października, 14:00
(wo)
goście nie zebrali składu
Znicz Lubnów 4-4 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 16 października, 15:00
Błękitni Niedźwiedź 2-1 Victoria Dębowiec 16 października, 12:00
Czarni Braszowice 0-3 Spartakus Byczeń 16 października, 11:00
Przedborowianka Przedborowa 2-3 Perła Płonica 16 października, 15:00

Kolejka 8 - 22-23 października

Piasek Potworów 0-8 Perła Płonica 23 października, 11:00
Spartakus Byczeń 7-3 Przedborowianka Przedborowa 23 października, 11:00
Victoria Dębowiec 6-1 Czarni Braszowice 23 października, 14:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 4-2 Błękitni Niedźwiedź 6 listopada, 13:00
Wieża Rudnica 7-1 Znicz Lubnów 23 października, 14:00

Kolejka 9 - 29-30 października

Znicz Lubnów 9-1 Piasek Potworów 30 października, 14:00
Błękitni Niedźwiedź 0-2 Wieża Rudnica 30 października, 14:00
Czarni Braszowice 1-4 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 30 października, 11:00
Przedborowianka Przedborowa 0-4 Victoria Dębowiec 30 października, 11:00
Perła Płonica 6-3 Spartakus Byczeń 30 października, 11:00

Kolejka 10 - 1-2 kwietnia

Piasek Potworów 4-2 Spartakus Byczeń 2 kwietnia, 14:00
Perła Płonica 4-3 Victoria Dębowiec 2 kwietnia, 12:00
Przedborowianka Przedborowa 2-1 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2 kwietnia, 16:00
Czarni Braszowice 2-5 Wieża Rudnica 2 kwietnia, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 1-2 Znicz Lubnów 2 kwietnia, 13:00

Kolejka 11 - 8-9 kwietnia

Błękitni Niedźwiedź 5-1 Piasek Potworów 9 kwietnia, 15:00
Znicz Lubnów 3-2 Czarni Braszowice 9 kwietnia, 16:00
Wieża Rudnica 4-3 Przedborowianka Przedborowa 9 kwietnia, 16:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 4-0 Perła Płonica 9 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 4-3
Victoria Dębowiec 0-6 Spartakus Byczeń 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 12 - 22-23 kwietnia

Piasek Potworów 1-3 Victoria Dębowiec 23 kwietnia, 14:00
Spartakus Byczeń 2-4 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 23 kwietnia, 12:00
Perła Płonica 0-8 Wieża Rudnica 23 kwietnia, 12:00
(wo)
na boisku 2-8
Przedborowianka Przedborowa 1-9 Znicz Lubnów 23 kwietnia, 16:00
Czarni Braszowice 2-3 Błękitni Niedźwiedź 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 29-30 kwietnia

Czarni Braszowice 7-1 Piasek Potworów 30 kwietnia, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 8-0 Przedborowianka Przedborowa 30 kwietnia, 12:00
Znicz Lubnów 1-1 Perła Płonica 30 kwietnia, 16:00
Wieża Rudnica 13-0 Spartakus Byczeń 3 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 14:00) odwołany
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 4-4 Victoria Dębowiec 3 maja, 13:30
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 12:00) odwołany

Kolejka 14 - 6-7 maja

Piasek Potworów 0-1 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 7 maja, 14:00
Victoria Dębowiec 1-6 Wieża Rudnica 7 maja, 15:00
Spartakus Byczeń 5-3 Znicz Lubnów 7 maja, 17:00
Perła Płonica 1-5 Błękitni Niedźwiedź 7 maja, 12:00
Przedborowianka Przedborowa 1-2 Czarni Braszowice 7 maja, 13:00

Kolejka 15 - 13-14 maja

Przedborowianka Przedborowa 2-6 Piasek Potworów 14 maja, 15:00
Czarni Braszowice 5-2 Perła Płonica 14 maja, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 4-1 Spartakus Byczeń 14 maja, 9:30
Znicz Lubnów 3-2 Victoria Dębowiec 14 maja, 17:00
Wieża Rudnica 3-5 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 14 maja, 16:00

Kolejka 16 - 20-21 maja

Piasek Potworów 1-1 Wieża Rudnica 21 maja, 15:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2-1 Znicz Lubnów 21 maja, 11:00
Victoria Dębowiec 4-3 Błękitni Niedźwiedź 21 maja, 15:00
Spartakus Byczeń 1-4 Czarni Braszowice 21 maja, 17:00
Perła Płonica 1-5 Przedborowianka Przedborowa 11 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (21 maja, 17:00) odwołany z powodu żałoby w gminie Złoty Stok

Kolejka 17 - 27-28 maja

Perła Płonica 2-2 Piasek Potworów 28 maja, 17:00
Przedborowianka Przedborowa 4-6 Spartakus Byczeń 28 maja, 17:00
Czarni Braszowice 5-2 Victoria Dębowiec 28 maja, 17:00
Błękitni Niedźwiedź 2-2 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 28 maja, 17:00
Znicz Lubnów 5-6 Wieża Rudnica 28 maja, 17:00

Kolejka 18 - 3-4 czerwca

Piasek Potworów 2-7 Znicz Lubnów 4 czerwca, 13:00
Wieża Rudnica 5-2 Błękitni Niedźwiedź 4 czerwca, 13:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 0-3 Czarni Braszowice 4 czerwca, 12:00
Victoria Dębowiec 3-6 Przedborowianka Przedborowa 4 czerwca, 13:00
Spartakus Byczeń 3-3 Perła Płonica 4 czerwca, 13:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas