[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Kłodzko II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ATS Wojbórz 16 48 16 0 0 70-13 8 0 0 29-1 8 0 0 41-12
2.  Granica Tłumaczów 16 37 12 1 3 52-28 7 0 1 31-13 5 1 2 21-15
3.  Huragan Bożków 16 30 9 3 4 36-32 6 1 1 23-18 3 2 3 13-14
4.  Zrzeszeni Niwa 16 26 8 2 6 40-34 3 2 3 21-20 5 0 3 19-14
5.  Sparta Stary Waliszów 16 22 7 1 8 34-42 5 0 3 17-13 2 1 5 17-29
6.  Czermna Kudowa Zdrój 16 18 5 3 8 33-42 2 3 3 19-23 3 0 5 14-19
7.  Orzeł Mąkolno 16 15 4 3 9 39-54 4 1 3 24-25 0 2 6 15-29
8.  Zamek Trzebieszowice 16 6 2 0 14 20-50 2 0 6 12-21 0 0 8 8-29
9.  Lechia Ołdrzychowice 16 7 2 1 13 26-55 2 0 6 17-23 0 1 7 9-32
Lechia Ołdrzychowice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 ATS Wojbórz    3-0 2-0 3-1 6-0 3-0 3-0* 6-0 3-0* 
 2 Granica Tłumaczów3-5     3-1 3-1 5-0 3-1 3-1 3-2 8-2 
 3 Huragan Bożków1-8 2-2     3-0 4-1 2-1 4-2 3-2 4-2 
 4 Zrzeszeni Niwa2-5 5-2 0-2     4-2 0-1 3-3 3-1 4-4 
 5 Sparta Stary Waliszów0-3 1-2 3-0* 1-2     2-1 5-4 1-0 4-1 
 6 Czermna Kudowa Zdrój3-6 3-6 3-3 0-4 2-2     2-2 3-0* 3-0* 
 7 Orzeł Mąkolno1-8 1-3 1-1 2-3 7-5 5-3     4-2 3-0* 
 8 Zamek Trzebieszowice1-4 0-3 2-3 2-5 1-4 0-2 3-0*     3-0* 
 9 Lechia Ołdrzychowice1-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 4-5 6-3 6-1     

Kolejka 1 - 3-4 września

Pauza: Zamek Trzebieszowice.
 
Huragan Bożków 3-0 Zrzeszeni Niwa 4 września, 16:00
Orzeł Mąkolno 5-3 Czermna Kudowa Zdrój 4 września, 12:00
Granica Tłumaczów 5-0 Sparta Stary Waliszów 4 września, 16:00
Lechia Ołdrzychowice 1-2 ATS Wojbórz 4 września, 12:00

Kolejka 2 - 10-11 września

Pauza: ATS Wojbórz.
 
Sparta Stary Waliszów 4-1 Lechia Ołdrzychowice 11 września, 12:00
Czermna Kudowa Zdrój 3-6 Granica Tłumaczów 11 września, 14:00
Zrzeszeni Niwa 3-3 Orzeł Mąkolno 11 września, 16:00
Zamek Trzebieszowice 2-3 Huragan Bożków 11 września, 12:00

Kolejka 3 - 17-18 września

Pauza: Huragan Bożków.
 
Orzeł Mąkolno 4-2 Zamek Trzebieszowice 18 września, 12:00
Granica Tłumaczów 3-1 Zrzeszeni Niwa 18 września, 16:00
Lechia Ołdrzychowice 4-5 Czermna Kudowa Zdrój 18 września, 16:00
ATS Wojbórz 6-0 Sparta Stary Waliszów 18 września, 12:00

Kolejka 4 - 24-25 września

Pauza: Sparta Stary Waliszów.
 
Czermna Kudowa Zdrój 3-6 ATS Wojbórz 25 września, 12:00
Zrzeszeni Niwa 4-4 Lechia Ołdrzychowice 25 września, 16:00
Zamek Trzebieszowice 0-3 Granica Tłumaczów 25 września, 12:00
Huragan Bożków 4-2 Orzeł Mąkolno 25 września, 16:00

Kolejka 5 - 1-2 października

Pauza: Orzeł Mąkolno.
 
Granica Tłumaczów 3-1 Huragan Bożków 2 października, 11:00
Lechia Ołdrzychowice 6-1 Zamek Trzebieszowice 2 października, 11:00
ATS Wojbórz 3-1 Zrzeszeni Niwa 2 października, 15:00
Sparta Stary Waliszów 2-1 Czermna Kudowa Zdrój 2 października, 15:00

Kolejka 6 - 8-9 października

Pauza: Czermna Kudowa Zdrój.
 
Zrzeszeni Niwa 4-2 Sparta Stary Waliszów 9 października, 15:00
Zamek Trzebieszowice 1-4 ATS Wojbórz 9 października, 11:00
Huragan Bożków 4-2 Lechia Ołdrzychowice 9 października, 15:00
Orzeł Mąkolno 1-3 Granica Tłumaczów 9 października, 11:00

Kolejka 7 - 15-16 października

Pauza: Granica Tłumaczów.
 
Lechia Ołdrzychowice 6-3 Orzeł Mąkolno 16 października, 15:00
ATS Wojbórz 2-0 Huragan Bożków 16 października, 11:00
Sparta Stary Waliszów 1-0 Zamek Trzebieszowice 16 października, 11:00
Czermna Kudowa Zdrój 0-4 Zrzeszeni Niwa 16 października, 15:00

Kolejka 8 - 22-23 października

Pauza: Zrzeszeni Niwa.
 
Zamek Trzebieszowice 0-2 Czermna Kudowa Zdrój 23 października, 11:00
Huragan Bożków 4-1 Sparta Stary Waliszów 23 października, 11:00
Orzeł Mąkolno 1-8 ATS Wojbórz 23 października, 14:00
Granica Tłumaczów 8-2 Lechia Ołdrzychowice 23 października, 14:00

Kolejka 9 - 29-30 października

Pauza: Lechia Ołdrzychowice.
 
ATS Wojbórz 3-0 Granica Tłumaczów 30 października, 11:00
Sparta Stary Waliszów 5-4 Orzeł Mąkolno 30 października, 11:00
Czermna Kudowa Zdrój 3-3 Huragan Bożków 30 października, 14:00
Zrzeszeni Niwa 3-1 Zamek Trzebieszowice 30 października, 14:00

Kolejka 10 - 1-2 kwietnia

Pauza: Zamek Trzebieszowice.
 
Zrzeszeni Niwa 0-2 Huragan Bożków 2 kwietnia, 12:00
Czermna Kudowa Zdrój 2-2 Orzeł Mąkolno 2 kwietnia, 12:00
Sparta Stary Waliszów 1-2 Granica Tłumaczów 2 kwietnia, 16:00
ATS Wojbórz 3-0 Lechia Ołdrzychowice
(wo)

Kolejka 11 - 8-9 kwietnia

Pauza: ATS Wojbórz.
 
Lechia Ołdrzychowice 0-3 Sparta Stary Waliszów
(wo)
Granica Tłumaczów 3-1 Czermna Kudowa Zdrój 9 kwietnia, 16:00
Orzeł Mąkolno 2-3 Zrzeszeni Niwa 9 kwietnia, 12:00
Huragan Bożków 3-2 Zamek Trzebieszowice 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 12 - 22-23 kwietnia

Pauza: Huragan Bożków.
 
Zamek Trzebieszowice 3-0 Orzeł Mąkolno 23 kwietnia, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Zrzeszeni Niwa 5-2 Granica Tłumaczów 23 kwietnia, 12:00
Czermna Kudowa Zdrój 3-0 Lechia Ołdrzychowice
(wo)
Sparta Stary Waliszów 0-3 ATS Wojbórz 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 29-30 kwietnia

Pauza: Sparta Stary Waliszów.
 
ATS Wojbórz 3-0 Czermna Kudowa Zdrój 30 kwietnia, 12:00
Lechia Ołdrzychowice 0-3 Zrzeszeni Niwa
(wo)
Granica Tłumaczów 3-2 Zamek Trzebieszowice 30 kwietnia, 16:00
Orzeł Mąkolno 1-1 Huragan Bożków 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 6-7 maja

Pauza: Orzeł Mąkolno.
 
Huragan Bożków 2-2 Granica Tłumaczów 7 maja, 15:00
Zamek Trzebieszowice 3-0 Lechia Ołdrzychowice
(wo)
Zrzeszeni Niwa 2-5 ATS Wojbórz 7 maja, 13:00
Czermna Kudowa Zdrój 2-2 Sparta Stary Waliszów 7 maja, 13:00

Kolejka 15 - 13-14 maja

Pauza: Czermna Kudowa Zdrój.
 
Sparta Stary Waliszów 1-2 Zrzeszeni Niwa 14 maja, 13:00
ATS Wojbórz 6-0 Zamek Trzebieszowice 14 maja, 13:00
Lechia Ołdrzychowice 0-3 Huragan Bożków
(wo)
Granica Tłumaczów 3-1 Orzeł Mąkolno 14 maja, 17:00

Kolejka 16 - 20-21 maja

Pauza: Granica Tłumaczów.
 
Orzeł Mąkolno 3-0 Lechia Ołdrzychowice
(wo)
Huragan Bożków 1-8 ATS Wojbórz 21 maja, 17:00
Zamek Trzebieszowice 1-4 Sparta Stary Waliszów 21 maja, 13:00
Zrzeszeni Niwa 0-1 Czermna Kudowa Zdrój 21 maja, 13:00

Kolejka 17 - 27-28 maja

Pauza: Zrzeszeni Niwa.
 
Czermna Kudowa Zdrój 3-0 Zamek Trzebieszowice 28 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Sparta Stary Waliszów 3-0 Huragan Bożków 28 maja, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
ATS Wojbórz 3-0 Orzeł Mąkolno 28 maja, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Lechia Ołdrzychowice 0-3 Granica Tłumaczów
(wo)

Kolejka 18 - 3-4 czerwca

Pauza: Lechia Ołdrzychowice.
 
Granica Tłumaczów 3-5 ATS Wojbórz 4 czerwca, 15:00
Orzeł Mąkolno 7-5 Sparta Stary Waliszów 4 czerwca, 13:00
Huragan Bożków 2-1 Czermna Kudowa Zdrój 4 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie (11 czerwca, 17:00) odwołany
Zamek Trzebieszowice 2-5 Zrzeszeni Niwa 4 czerwca, 17:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas