[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Świdnica I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 26 69 22 3 1 150-25 12 1 0 88-9 10 2 1 62-16
2.  Wierzbianka Wierzbna 26 62 19 5 2 94-34 8 4 1 45-15 11 1 1 49-19
3.  Podgórze Wałbrzych 26 58 18 4 4 84-31 9 2 2 38-12 9 2 2 46-19
4.  MKS II Szczawno Zdrój 26 50 15 5 6 84-48 10 1 2 48-17 5 4 4 36-31
5.  Nysa Kłaczyna 26 44 14 2 10 61-55 7 0 6 33-31 7 2 4 28-24
6.  Sokół Kostrza 26 40 12 4 10 88-66 7 4 2 49-37 5 0 8 39-29
7.  Zagłębie Wałbrzych 26 38 10 8 8 74-47 5 4 4 40-22 5 4 4 34-25
8.  LKS Piotrowice Świdnickie 26 36 11 3 12 63-58 7 1 5 41-27 4 2 7 22-31
9.  Orzeł Witoszów 26 34 10 4 12 64-76 4 1 8 32-40 6 3 4 32-36
10.  Tęcza Bolesławice 26 31 9 4 13 54-66 4 3 6 26-32 5 1 7 28-34
11.  Grom Panków 26 27 7 6 13 71-87 4 4 5 40-39 3 2 8 31-48
12.  Błyskawica Kalno 26 12 3 3 20 25-106 2 1 10 11-44 1 2 10 14-62
13.  Płomień Dobromierz 26 11 3 2 21 50-116 2 1 10 27-62 1 1 11 23-54
14.  Huragan Olszany 26 7 2 1 23 24-171 2 0 11 14-67 0 1 12 10-104

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych    2-1 3-3 3-1 7-0 4-2 5-0 7-0 8-0 10-1 7-1 10-0 4-0 18-0 
 2 Wierzbianka Wierzbna1-1     2-4 3-3 4-0 2-0 2-2 4-0 1-1 2-0 2-0 10-1 5-2 7-1 
 3 Podgórze Wałbrzych1-3 0-3     2-2 2-0 2-1 2-0 2-0 3-0 1-1 4-0 4-1 8-1 7-0 
 4 MKS II Szczawno Zdrój0-3* 2-3 3-0     2-0 1-0 3-1 1-1 4-1 4-3 4-3 11-0 5-2 8-0 
 5 Nysa Kłaczyna0-2 1-2 1-2 3-1     5-0 0-7 0-3 1-4 4-3 4-3 3-0* 4-2 7-2 
 6 Sokół Kostrza2-6 3-8 4-4 4-1 2-2     2-2 5-2 5-3 3-1 1-1 5-3 5-4 8-0 
 7 Zagłębie Wałbrzych2-2 1-2 0-2 2-3 0-2 5-1     0-0 3-3 3-2 7-4 1-1 3-0 13-0 
 8 LKS Piotrowice Świdnickie0-9 2-4 3-0* 2-2 0-3 2-0 0-1     3-4 3-0 8-2 3-1 4-0 11-1 
 9 Orzeł Witoszów4-1 1-2 1-5 1-4 2-3 1-11 2-5 4-2     1-3 1-1 5-0 2-3 7-0 
 10 Tęcza Bolesławice1-3 2-2 0-4 3-2 1-5 0-2 1-1 4-1 2-4     3-5 1-1 5-2 3-0 
 11 Grom Panków1-5 1-5 1-2 3-3 2-2 6-1 5-3 1-2 2-2 1-4     3-2 4-4 10-4 
 12 Błyskawica Kalno0-10 0-4 0-5 0-1 0-2 1-4 2-2 0-5 1-2 0-2 1-5     3-2 3-0 
 13 Płomień Dobromierz3-9 2-5 1-7 3-9 2-6 0-8 1-4 0-4 3-4 1-2 4-1 5-1     2-2 
 14 Huragan Olszany1-8 2-8 0-8 2-4 0-3 0-9 0-6 3-2 0-4 1-6 2-5 1-3 2-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Zagłębie Wałbrzych 0-2 Podgórze Wałbrzych 21 sierpnia, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój 0-3 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 21 sierpnia, 11:00
(wo)
nie odbył się; gospodarze nie przygotowali boiska
Grom Panków 1-5 Wierzbianka Wierzbna 21 sierpnia, 11:00
Tęcza Bolesławice 4-1 LKS Piotrowice Świdnickie 21 sierpnia, 11:00
Płomień Dobromierz 2-6 Nysa Kłaczyna 21 sierpnia, 11:00
Sokół Kostrza 8-0 Huragan Olszany 21 sierpnia, 11:00
Błyskawica Kalno 1-2 Orzeł Witoszów 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Podgórze Wałbrzych 3-0 Orzeł Witoszów 28 sierpnia, 11:00
Huragan Olszany 1-3 Błyskawica Kalno 28 sierpnia, 11:00
Nysa Kłaczyna 5-0 Sokół Kostrza 28 sierpnia, 13:00
LKS Piotrowice Świdnickie 4-0 Płomień Dobromierz 28 sierpnia, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 2-0 Tęcza Bolesławice 28 sierpnia, 12:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 7-1 Grom Panków 28 sierpnia, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 2-3 MKS II Szczawno Zdrój 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 3-4 września

MKS II Szczawno Zdrój 3-0 Podgórze Wałbrzych 4 września, 11:00
Grom Panków 5-3 Zagłębie Wałbrzych 4 września, 11:00
Tęcza Bolesławice 1-3 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 4 września, 11:00
Płomień Dobromierz 2-5 Wierzbianka Wierzbna 4 września, 11:00
Sokół Kostrza 5-2 LKS Piotrowice Świdnickie 4 września, 11:00
Błyskawica Kalno 0-2 Nysa Kłaczyna 4 września, 11:00
Orzeł Witoszów 7-0 Huragan Olszany 4 września, 11:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Podgórze Wałbrzych 7-0 Huragan Olszany 11 września, 11:00
Nysa Kłaczyna 1-4 Orzeł Witoszów 11 września, 13:00
LKS Piotrowice Świdnickie 3-1 Błyskawica Kalno 11 września, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 2-0 Sokół Kostrza 11 września, 12:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 4-0 Płomień Dobromierz 11 września, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 3-2 Tęcza Bolesławice 11 września, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój 4-3 Grom Panków 11 września, 11:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Grom Panków 1-2 Podgórze Wałbrzych 18 września, 11:00
Tęcza Bolesławice 3-2 MKS II Szczawno Zdrój 18 września, 11:00
Płomień Dobromierz 1-4 Zagłębie Wałbrzych 18 września, 11:00
Sokół Kostrza 2-6 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 18 września, 11:00
Błyskawica Kalno 0-4 Wierzbianka Wierzbna 18 września, 11:00
Orzeł Witoszów 4-2 LKS Piotrowice Świdnickie 18 września, 11:00
Huragan Olszany 0-3 Nysa Kłaczyna 18 września, 11:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Podgórze Wałbrzych 2-0 Nysa Kłaczyna 25 września, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 11-1 Huragan Olszany 25 września, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 1-1 Orzeł Witoszów 25 września, 12:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 10-0 Błyskawica Kalno 25 września, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 5-1 Sokół Kostrza 25 września, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój 5-2 Płomień Dobromierz 25 września, 11:00
Grom Panków 1-4 Tęcza Bolesławice 25 września, 11:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Tęcza Bolesławice 0-4 Podgórze Wałbrzych 2 października, 11:00
Płomień Dobromierz 4-1 Grom Panków 2 października, 11:00
Sokół Kostrza 4-1 MKS II Szczawno Zdrój 2 października, 11:00
Błyskawica Kalno 2-2 Zagłębie Wałbrzych 2 października, 11:00
Orzeł Witoszów 4-1 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 2 października, 11:00
Huragan Olszany 2-8 Wierzbianka Wierzbna 2 października, 11:00
Nysa Kłaczyna 0-3 LKS Piotrowice Świdnickie 2 października, 13:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Podgórze Wałbrzych 2-0 LKS Piotrowice Świdnickie 9 października, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 4-0 Nysa Kłaczyna 9 października, 12:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 18-0 Huragan Olszany 9 października, 14:30
Zagłębie Wałbrzych 3-3 Orzeł Witoszów 9 października, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój 11-0 Błyskawica Kalno 9 października, 11:00
Grom Panków 6-1 Sokół Kostrza 9 października, 11:00
Tęcza Bolesławice 5-2 Płomień Dobromierz 9 października, 11:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Płomień Dobromierz 1-7 Podgórze Wałbrzych 16 października, 11:00
Sokół Kostrza 3-1 Tęcza Bolesławice 16 października, 11:00
Błyskawica Kalno 1-5 Grom Panków 16 października, 11:00
Orzeł Witoszów 1-4 MKS II Szczawno Zdrój 16 października, 11:00
Huragan Olszany 0-6 Zagłębie Wałbrzych 16 października, 11:00
Nysa Kłaczyna 0-2 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 16 października, 13:00
LKS Piotrowice Świdnickie 2-4 Wierzbianka Wierzbna 16 października, 11:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Podgórze Wałbrzych 0-3 Wierzbianka Wierzbna 23 października, 11:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 7-0 LKS Piotrowice Świdnickie 23 października, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 0-2 Nysa Kłaczyna 23 października, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój 8-0 Huragan Olszany 23 października, 11:00
Grom Panków 2-2 Orzeł Witoszów 23 października, 11:00
Tęcza Bolesławice 1-1 Błyskawica Kalno 23 października, 11:00
Płomień Dobromierz 0-8 Sokół Kostrza 23 października, 11:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Sokół Kostrza 4-4 Podgórze Wałbrzych 30 października, 11:00
Błyskawica Kalno 3-2 Płomień Dobromierz 30 października, 11:00
Orzeł Witoszów 1-3 Tęcza Bolesławice 30 października, 11:00
Huragan Olszany 2-5 Grom Panków 30 października, 11:00
Nysa Kłaczyna 3-1 MKS II Szczawno Zdrój 30 października, 13:00
LKS Piotrowice Świdnickie 0-1 Zagłębie Wałbrzych 30 października, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 1-1 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 30 października, 12:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Podgórze Wałbrzych 1-3 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 6 listopada, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 1-2 Wierzbianka Wierzbna 6 listopada, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój 1-1 LKS Piotrowice Świdnickie 6 listopada, 11:00
Grom Panków 2-2 Nysa Kłaczyna 6 listopada, 11:00
Tęcza Bolesławice 3-0 Huragan Olszany 6 listopada, 11:00
Płomień Dobromierz 3-4 Orzeł Witoszów 6 listopada, 11:00
Sokół Kostrza 5-3 Błyskawica Kalno 6 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Błyskawica Kalno 0-5 Podgórze Wałbrzych 13 listopada, 11:00
Orzeł Witoszów 1-11 Sokół Kostrza 13 listopada, 11:00
Huragan Olszany 2-1 Płomień Dobromierz 13 listopada, 11:00
Nysa Kłaczyna 4-3 Tęcza Bolesławice 13 listopada, 13:00
LKS Piotrowice Świdnickie 8-2 Grom Panków 13 listopada, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 3-3 MKS II Szczawno Zdrój 13 listopada, 12:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 5-0 Zagłębie Wałbrzych 13 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Podgórze Wałbrzych 2-0 Zagłębie Wałbrzych 26 marca, 11:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 3-1 MKS II Szczawno Zdrój 26 marca, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 2-0 Grom Panków 26 marca, 12:00
LKS Piotrowice Świdnickie 3-0 Tęcza Bolesławice 26 marca, 11:00
Nysa Kłaczyna 4-2 Płomień Dobromierz 26 marca, 13:00
Huragan Olszany 0-9 Sokół Kostrza 26 marca, 11:00
Orzeł Witoszów 5-0 Błyskawica Kalno 26 marca, 11:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Orzeł Witoszów 1-5 Podgórze Wałbrzych 2 kwietnia, 11:00
Błyskawica Kalno 3-0 Huragan Olszany 2 kwietnia, 11:00
Sokół Kostrza 2-2 Nysa Kłaczyna 2 kwietnia, 11:00
Płomień Dobromierz 0-4 LKS Piotrowice Świdnickie 2 kwietnia, 11:00
Tęcza Bolesławice 2-2 Wierzbianka Wierzbna 2 kwietnia, 11:00
Grom Panków 1-5 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 2 kwietnia, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój 3-1 Zagłębie Wałbrzych 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Podgórze Wałbrzych 2-2 MKS II Szczawno Zdrój 9 kwietnia, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 7-4 Grom Panków 9 kwietnia, 11:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 10-1 Tęcza Bolesławice 9 kwietnia, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 5-2 Płomień Dobromierz 9 kwietnia, 12:00
LKS Piotrowice Świdnickie 2-0 Sokół Kostrza 9 kwietnia, 11:00
Nysa Kłaczyna 3-0 Błyskawica Kalno 9 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 3-3
Huragan Olszany 0-4 Orzeł Witoszów 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Huragan Olszany 0-8 Podgórze Wałbrzych 23 kwietnia, 11:00
Orzeł Witoszów 2-3 Nysa Kłaczyna 23 kwietnia, 11:00
Błyskawica Kalno 0-5 LKS Piotrowice Świdnickie 23 kwietnia, 11:00
Sokół Kostrza 3-8 Wierzbianka Wierzbna 23 kwietnia, 11:00
Płomień Dobromierz 3-9 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 23 kwietnia, 11:00
Tęcza Bolesławice 1-1 Zagłębie Wałbrzych 23 kwietnia, 11:00
Grom Panków 3-3 MKS II Szczawno Zdrój 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Podgórze Wałbrzych 4-0 Grom Panków 30 kwietnia, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój 4-3 Tęcza Bolesławice 15 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 11:00) odwołany
Zagłębie Wałbrzych 3-0 Płomień Dobromierz 30 kwietnia, 11:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 4-2 Sokół Kostrza 30 kwietnia, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 10-1 Błyskawica Kalno 30 kwietnia, 12:00
LKS Piotrowice Świdnickie 3-4 Orzeł Witoszów 15 kwietnia, 12:00
Nysa Kłaczyna 7-2 Huragan Olszany 30 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 3 maja

Nysa Kłaczyna 1-2 Podgórze Wałbrzych 3 maja, 13:00
Huragan Olszany 3-2 LKS Piotrowice Świdnickie 3 maja, 11:00
Orzeł Witoszów 1-2 Wierzbianka Wierzbna 3 maja, 11:00
Błyskawica Kalno 0-10 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 3 maja, 11:00
Sokół Kostrza 2-2 Zagłębie Wałbrzych 3 maja, 11:00
Płomień Dobromierz 3-9 MKS II Szczawno Zdrój 3 maja, 11:00
Tęcza Bolesławice 3-5 Grom Panków 3 maja, 11:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Podgórze Wałbrzych 1-1 Tęcza Bolesławice 7 maja, 11:00
Grom Panków 4-4 Płomień Dobromierz 7 maja, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój 1-0 Sokół Kostrza 7 maja, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 1-1 Błyskawica Kalno 7 maja, 11:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 8-0 Orzeł Witoszów 7 maja, 13:00
Wierzbianka Wierzbna 7-1 Huragan Olszany 7 maja, 12:00
LKS Piotrowice Świdnickie 0-3 Nysa Kłaczyna 7 maja, 11:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

LKS Piotrowice Świdnickie 3-0 Podgórze Wałbrzych 14 maja, 11:00
(wo)
na boisku 1-0
Nysa Kłaczyna 1-2 Wierzbianka Wierzbna 14 maja, 13:00
Huragan Olszany 1-8 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 14 maja, 11:00
Orzeł Witoszów 2-5 Zagłębie Wałbrzych 14 maja, 15:00
Błyskawica Kalno 0-1 MKS II Szczawno Zdrój 14 maja, 11:00
Sokół Kostrza 1-1 Grom Panków 14 maja, 11:00
Płomień Dobromierz 1-2 Tęcza Bolesławice 14 maja, 11:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Podgórze Wałbrzych 8-1 Płomień Dobromierz 21 maja, 11:00
Tęcza Bolesławice 0-2 Sokół Kostrza 21 maja, 11:00
Grom Panków 3-2 Błyskawica Kalno 21 maja, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój 4-1 Orzeł Witoszów 21 maja, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 13-0 Huragan Olszany 21 maja, 11:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 7-0 Nysa Kłaczyna 21 maja, 13:00
Wierzbianka Wierzbna 4-0 LKS Piotrowice Świdnickie 21 maja, 12:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Wierzbianka Wierzbna 2-4 Podgórze Wałbrzych 28 maja, 17:00
LKS Piotrowice Świdnickie 0-9 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 28 maja, 11:00
Nysa Kłaczyna 0-7 Zagłębie Wałbrzych 28 maja, 13:00
Huragan Olszany 2-4 MKS II Szczawno Zdrój 28 maja, 11:00
Orzeł Witoszów 1-1 Grom Panków 28 maja, 11:00
Błyskawica Kalno 0-2 Tęcza Bolesławice 28 maja, 11:00
Sokół Kostrza 5-4 Płomień Dobromierz 27 maja, 16:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Podgórze Wałbrzych 2-1 Sokół Kostrza 4 czerwca, 11:00
Płomień Dobromierz 5-1 Błyskawica Kalno 4 czerwca, 11:00
Tęcza Bolesławice 2-4 Orzeł Witoszów 4 czerwca, 11:00
Grom Panków 10-4 Huragan Olszany 4 czerwca, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój 2-0 Nysa Kłaczyna 4 czerwca, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 0-0 LKS Piotrowice Świdnickie 4 czerwca, 11:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 2-1 Wierzbianka Wierzbna 4 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 3-3 Podgórze Wałbrzych 11 czerwca, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 2-2 Zagłębie Wałbrzych 11 czerwca, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 2-2 MKS II Szczawno Zdrój 11 czerwca, 11:00
Nysa Kłaczyna 4-3 Grom Panków 11 czerwca, 11:00
Huragan Olszany 1-6 Tęcza Bolesławice 11 czerwca, 11:00
Orzeł Witoszów 2-3 Płomień Dobromierz 11 czerwca, 11:00
Błyskawica Kalno 1-4 Sokół Kostrza 11 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Podgórze Wałbrzych 4-1 Błyskawica Kalno 18 czerwca, 11:00
Sokół Kostrza 5-3 Orzeł Witoszów 18 czerwca, 11:00
Płomień Dobromierz 2-2 Huragan Olszany 18 czerwca, 11:00
Tęcza Bolesławice 1-5 Nysa Kłaczyna 18 czerwca, 11:00
Grom Panków 1-2 LKS Piotrowice Świdnickie 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 czerwca, 11:00) odwołany
MKS II Szczawno Zdrój 2-3 Wierzbianka Wierzbna 18 czerwca, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 2-2 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 18 czerwca, 11:00

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas