[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Świdnica II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Marcinowice 24 62 20 2 2 102-27 10 2 0 60-11 10 0 2 42-16
2.  LKS Gilów 24 58 19 1 4 140-34 9 1 2 82-17 10 0 2 58-17
3.  LKS II Bystrzyca Górna 24 54 17 3 4 72-29 9 0 3 29-13 8 3 1 43-16
4.  Flamenco Zebrzydów 24 47 14 5 5 97-28 7 2 3 54-17 7 3 2 43-11
5.  Gryf Burkatów 24 41 12 5 7 90-64 7 2 3 52-23 5 3 4 38-41 2 4 1 1 0 8-6
6.  Błękitni Owiesno 24 41 13 2 9 79-55 6 1 5 43-31 7 1 4 36-24 2 1 0 1 1 6-8
7.  Zgoda Grodziszcze 24 36 12 0 12 62-50 7 0 5 36-22 5 0 7 26-28
8.  Sparta Oleszna 23 35 11 2 10 75-69 8 1 3 49-27 3 1 7 26-42
9.  Sparta Ostroszowice 24 27 8 3 13 46-77 4 2 6 27-35 4 1 7 19-42 2 6 2 0 0 4-2
10.  Płomień Sokolniki 24 27 7 6 11 59-61 4 3 5 24-24 3 3 6 35-37 2 0 0 0 2 2-4
11.  Dąb Mościsko 24 14 4 2 18 42-126 2 2 8 30-55 2 0 10 12-71
12.  Rawa Boleścin 24 7 2 1 21 41-153 1 0 11 23-74 1 1 10 18-79
13.  Herkules Bojanice 23 0 0 0 23 19-151 0 0 11 10-56 0 0 12 9-95
Orzeł Przerzeczyn Zdrój wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 LKS Marcinowice    3-1 4-2 0-0 7-1 2-1 5-1 2-2 5-0 3-2 8-0 13-0 8-1 
 2 LKS Gilów2-3     1-4 3-0 4-1 5-2 4-0 15-1 1-1 4-3 19-0 9-2 15-0 
 3 LKS II Bystrzyca Górna1-0 6-1     0-1 1-2 2-0 1-0 3-0 3-2 2-3 4-2 3-2 3-0* 
 4 Flamenco Zebrzydów4-1 2-3 3-3     0-2 0-1 4-0 3-2 4-0 4-4 9-0 11-1 10-0 
 5 Gryf Burkatów1-7 2-4 2-2 0-2     3-3 3-0* 3-0* 4-0 5-2 8-0 10-2 11-1 
 6 Błękitni Owiesno1-3 0-4 1-5 4-3 3-5     2-3 6-1 8-3 1-1 2-1 4-1 11-1 
 7 Zgoda Grodziszcze1-3 2-4 0-4 0-4 3-1 1-2     4-3 4-0 2-0 5-1 6-0 8-0 
 8 Sparta Oleszna0-3* 1-3 2-2 1-3 7-4 4-3 2-0     7-0 5-4 4-0 6-3 10-2 
 9 Sparta Ostroszowice2-3 0-8 0-2 1-1 5-5 1-5 0-2 3-4     3-2 2-1 7-1 3-1 
 10 Płomień Sokolniki2-8 1-2 2-4 1-1 2-2 1-3 1-0 2-1 0-1     8-1 1-1 3-0 
 11 Dąb Mościsko2-4 0-5 1-3 0-11 5-5 1-3 1-4 0-9 1-5 4-4     7-2 8-0 
 12 Rawa Boleścin0-4 0-13 0-11 1-7 2-3 2-8 3-9 1-3 4-5 3-5 2-3     5-3 
 13 Herkules Bojanice0-3 0-10 0-1 0-10 2-7 2-5 2-7 1-2 1-5 0-3 2-3     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: LKS Gilów.
 
Sparta Oleszna 7-0 Sparta Ostroszowice 21 sierpnia, 13:00
Flamenco Zebrzydów 4-0 Zgoda Grodziszcze 21 sierpnia, 11:00
Płomień Sokolniki 1-3 Błękitni Owiesno 21 sierpnia, 11:00
Dąb Mościsko 2-4 LKS Marcinowice 21 sierpnia, 14:00
LKS II Bystrzyca Górna 1-2 Gryf Burkatów 21 sierpnia, 11:00
Rawa Boleścin 5-3 Herkules Bojanice 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: Płomień Sokolniki.
 
Sparta Ostroszowice 3-1 Herkules Bojanice 28 sierpnia, 12:00
Gryf Burkatów 10-2 Rawa Boleścin 28 sierpnia, 11:00
LKS Marcinowice 4-2 LKS II Bystrzyca Górna 28 sierpnia, 12:00
Błękitni Owiesno 2-1 Dąb Mościsko 28 sierpnia, 11:00
Zgoda Grodziszcze 2-4 LKS Gilów 28 sierpnia, 11:00
Sparta Oleszna 1-3 Flamenco Zebrzydów 28 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Dąb Mościsko.
 
Flamenco Zebrzydów 4-0 Sparta Ostroszowice 4 września, 11:00
LKS Gilów 15-1 Sparta Oleszna 4 września, 11:00
Płomień Sokolniki 1-0 Zgoda Grodziszcze 4 września, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna 2-0 Błękitni Owiesno 4 września, 11:00
Rawa Boleścin 0-4 LKS Marcinowice 4 września, 11:00
Herkules Bojanice 2-7 Gryf Burkatów 4 września, 14:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: LKS II Bystrzyca Górna.
 
Sparta Ostroszowice 5-5 Gryf Burkatów 11 września, 14:00
LKS Marcinowice 8-1 Herkules Bojanice 11 września, 12:00
Błękitni Owiesno 4-1 Rawa Boleścin 11 września, 11:00
Zgoda Grodziszcze 5-1 Dąb Mościsko 11 września, 11:00
Sparta Oleszna 5-4 Płomień Sokolniki 11 września, 13:00
Flamenco Zebrzydów 2-3 LKS Gilów 11 września, 11:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Rawa Boleścin.
 
LKS Gilów 1-1 Sparta Ostroszowice 18 września, 17:00
Płomień Sokolniki 1-1 Flamenco Zebrzydów 18 września, 11:00
Dąb Mościsko 0-9 Sparta Oleszna 18 września, 14:00
LKS II Bystrzyca Górna 1-0 Zgoda Grodziszcze 18 września, 11:00
Herkules Bojanice 2-5 Błękitni Owiesno 18 września, 14:00
Gryf Burkatów 1-7 LKS Marcinowice 18 września, 11:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: Herkules Bojanice.
 
Sparta Ostroszowice 2-3 LKS Marcinowice 25 września, 14:00
Błękitni Owiesno 3-5 Gryf Burkatów 25 września, 11:00
Zgoda Grodziszcze 6-0 Rawa Boleścin 25 września, 11:00
Sparta Oleszna 2-2 LKS II Bystrzyca Górna 25 września, 13:00
Flamenco Zebrzydów 9-0 Dąb Mościsko 25 września, 11:00
LKS Gilów 4-3 Płomień Sokolniki 25 września, 11:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: Gryf Burkatów.
 
Płomień Sokolniki 0-1 Sparta Ostroszowice 2 października, 11:00
Dąb Mościsko 0-5 LKS Gilów 2 października, 14:00
LKS II Bystrzyca Górna 0-1 Flamenco Zebrzydów 2 października, 11:00
Rawa Boleścin 1-3 Sparta Oleszna 2 października, 11:00
Herkules Bojanice 2-7 Zgoda Grodziszcze 2 października, 14:00
LKS Marcinowice 2-1 Błękitni Owiesno 2 października, 12:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: LKS Marcinowice.
 
Sparta Ostroszowice 1-5 Błękitni Owiesno 9 października, 14:00
Zgoda Grodziszcze 3-1 Gryf Burkatów 9 października, 11:00
Sparta Oleszna 10-2 Herkules Bojanice 9 października, 13:00
Flamenco Zebrzydów 11-1 Rawa Boleścin 9 października, 11:00
LKS Gilów 1-4 LKS II Bystrzyca Górna 20 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (9 października, 14:00) odwołany
Płomień Sokolniki 8-1 Dąb Mościsko 9 października, 11:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: Błękitni Owiesno.
 
Dąb Mościsko 1-5 Sparta Ostroszowice 16 października, 14:00
LKS II Bystrzyca Górna 2-3 Płomień Sokolniki 16 października, 11:00
Rawa Boleścin 0-13 LKS Gilów 16 października, 11:00
Herkules Bojanice 0-10 Flamenco Zebrzydów 16 października, 14:00
Gryf Burkatów 3-0 Sparta Oleszna 16 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Marcinowice 5-1 Zgoda Grodziszcze 16 października, 12:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Sparta Ostroszowice.
 
Zgoda Grodziszcze 1-2 Błękitni Owiesno 23 października, 11:00
Sparta Oleszna 0-3 LKS Marcinowice 23 października, 13:00
(wo)
na boisku 6-3
Flamenco Zebrzydów 0-2 Gryf Burkatów 23 października, 11:00
LKS Gilów 15-0 Herkules Bojanice 23 października, 11:00
Płomień Sokolniki 1-1 Rawa Boleścin 23 października, 11:00
Dąb Mościsko 1-3 LKS II Bystrzyca Górna 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: Zgoda Grodziszcze.
 
LKS II Bystrzyca Górna 3-2 Sparta Ostroszowice 30 października, 11:00
Rawa Boleścin 2-3 Dąb Mościsko 30 października, 11:00
Herkules Bojanice 1-5 Płomień Sokolniki 30 października, 14:00
Gryf Burkatów 2-4 LKS Gilów 30 października, 11:00
LKS Marcinowice 0-0 Flamenco Zebrzydów 30 października, 12:00
Błękitni Owiesno 6-1 Sparta Oleszna 30 października, 11:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: Sparta Oleszna.
 
Sparta Ostroszowice 0-2 Zgoda Grodziszcze 6 listopada, 11:00
Flamenco Zebrzydów 0-1 Błękitni Owiesno 6 listopada, 11:00
LKS Gilów 2-3 LKS Marcinowice 6 listopada, 11:00
Płomień Sokolniki 2-2 Gryf Burkatów 6 listopada, 11:00
Dąb Mościsko 8-0 Herkules Bojanice 6 listopada, 14:00
LKS II Bystrzyca Górna 3-2 Rawa Boleścin 6 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Pauza: Flamenco Zebrzydów.
 
Rawa Boleścin 4-5 Sparta Ostroszowice 13 listopada, 11:00
Herkules Bojanice 0-1 LKS II Bystrzyca Górna 13 listopada, 11:00
Gryf Burkatów 8-0 Dąb Mościsko 13 listopada, 11:00
LKS Marcinowice 3-2 Płomień Sokolniki 11 listopada, 12:00
Błękitni Owiesno 0-4 LKS Gilów 13 listopada, 11:00
Zgoda Grodziszcze 4-3 Sparta Oleszna 13 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Pauza: LKS Gilów.
 
Sparta Ostroszowice 3-4 Sparta Oleszna 26 marca, 12:00
Zgoda Grodziszcze 0-4 Flamenco Zebrzydów 26 marca, 11:00
Błękitni Owiesno 1-1 Płomień Sokolniki 26 marca, 11:00
LKS Marcinowice 8-0 Dąb Mościsko 26 marca, 12:00
Gryf Burkatów 2-2 LKS II Bystrzyca Górna 26 marca, 11:00
Herkules Bojanice 2-3 Rawa Boleścin 26 marca, 11:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Pauza: Płomień Sokolniki.
 
Herkules Bojanice 1-2 Sparta Ostroszowice 2 kwietnia, 14:00
Rawa Boleścin 2-3 Gryf Burkatów 2 kwietnia, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna 1-0 LKS Marcinowice 2 kwietnia, 11:00
Dąb Mościsko 1-3 Błękitni Owiesno 2 kwietnia, 14:00
LKS Gilów 4-0 Zgoda Grodziszcze 2 kwietnia, 11:00
Flamenco Zebrzydów 3-2 Sparta Oleszna 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Pauza: Dąb Mościsko.
 
Sparta Ostroszowice 1-1 Flamenco Zebrzydów 9 kwietnia, 12:00
Sparta Oleszna 1-3 LKS Gilów 9 kwietnia, 13:00
Zgoda Grodziszcze 2-0 Płomień Sokolniki 9 kwietnia, 11:00
Błękitni Owiesno 1-5 LKS II Bystrzyca Górna 9 kwietnia, 11:00
LKS Marcinowice 13-0 Rawa Boleścin 9 kwietnia, 12:00
Gryf Burkatów 11-1 Herkules Bojanice 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Pauza: LKS II Bystrzyca Górna.
 
Gryf Burkatów 4-0 Sparta Ostroszowice 23 kwietnia, 11:00
Herkules Bojanice 0-3 LKS Marcinowice 23 kwietnia, 11:00
Rawa Boleścin 2-8 Błękitni Owiesno 23 kwietnia, 17:00
Dąb Mościsko 1-4 Zgoda Grodziszcze 23 kwietnia, 14:00
Płomień Sokolniki 2-1 Sparta Oleszna 23 kwietnia, 11:00
LKS Gilów 3-0 Flamenco Zebrzydów 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Pauza: Rawa Boleścin.
 
Sparta Ostroszowice 0-8 LKS Gilów 30 kwietnia, 12:00
Flamenco Zebrzydów 4-4 Płomień Sokolniki 30 kwietnia, 11:00
Sparta Oleszna 4-0 Dąb Mościsko 30 kwietnia, 13:00
Zgoda Grodziszcze 0-4 LKS II Bystrzyca Górna 30 kwietnia, 11:00
Błękitni Owiesno 11-1 Herkules Bojanice 30 kwietnia, 11:00
LKS Marcinowice 7-1 Gryf Burkatów 30 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 3 maja

Pauza: Herkules Bojanice.
 
LKS Marcinowice 5-0 Sparta Ostroszowice 3 maja, 10:00
Gryf Burkatów 3-3 Błękitni Owiesno 3 maja, 11:00
Rawa Boleścin 3-9 Zgoda Grodziszcze 3 maja, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna 3-0 Sparta Oleszna 3 maja, 11:00
Dąb Mościsko 0-11 Flamenco Zebrzydów 3 maja, 14:00
Płomień Sokolniki 1-2 LKS Gilów 3 maja, 11:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: Gryf Burkatów.
 
Sparta Ostroszowice 3-2 Płomień Sokolniki 7 maja, 16:00
LKS Gilów 19-0 Dąb Mościsko 7 maja, 11:00
Flamenco Zebrzydów 3-3 LKS II Bystrzyca Górna 7 maja, 11:00
Sparta Oleszna 6-3 Rawa Boleścin 7 maja, 13:00
Zgoda Grodziszcze 8-0 Herkules Bojanice 7 maja, 11:00
Błękitni Owiesno 1-3 LKS Marcinowice 7 maja, 11:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: LKS Marcinowice.
 
Błękitni Owiesno 8-3 Sparta Ostroszowice 14 maja, 11:00
Gryf Burkatów 3-0 Zgoda Grodziszcze 14 maja, 11:00
(wo)
na boisku 1-0
Herkules Bojanice - Sparta Oleszna 14 maja, 14:00
nie odbył się
Rawa Boleścin 1-7 Flamenco Zebrzydów 14 maja, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna 6-1 LKS Gilów 14 maja, 11:00
Dąb Mościsko 4-4 Płomień Sokolniki 14 maja, 14:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pauza: Błękitni Owiesno.
 
Sparta Ostroszowice 2-1 Dąb Mościsko 21 maja, 16:00
Płomień Sokolniki 2-4 LKS II Bystrzyca Górna 21 maja, 11:00
LKS Gilów 9-2 Rawa Boleścin 19 kwietnia, 18:00
Flamenco Zebrzydów 10-0 Herkules Bojanice 21 maja, 11:00
Sparta Oleszna 7-4 Gryf Burkatów 21 maja, 13:00
Zgoda Grodziszcze 1-3 LKS Marcinowice 20 maja, 17:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: Sparta Ostroszowice.
 
Błękitni Owiesno 2-3 Zgoda Grodziszcze 28 maja, 11:00
LKS Marcinowice 2-2 Sparta Oleszna 28 maja, 17:00
Gryf Burkatów 0-2 Flamenco Zebrzydów 28 maja, 11:00
Herkules Bojanice 0-10 LKS Gilów 28 maja, 14:00
Rawa Boleścin 3-5 Płomień Sokolniki 28 maja, 18:00
LKS II Bystrzyca Górna 4-2 Dąb Mościsko 28 maja, 11:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: Zgoda Grodziszcze.
 
Sparta Ostroszowice 0-2 LKS II Bystrzyca Górna 4 czerwca, 16:00
Dąb Mościsko 7-2 Rawa Boleścin 4 czerwca, 14:00
Płomień Sokolniki 3-0 Herkules Bojanice 4 czerwca, 11:00
LKS Gilów 4-1 Gryf Burkatów 4 czerwca, 11:00
Flamenco Zebrzydów 4-1 LKS Marcinowice 4 czerwca, 11:00
Sparta Oleszna 4-3 Błękitni Owiesno 4 czerwca, 13:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Pauza: Sparta Oleszna.
 
Zgoda Grodziszcze 4-0 Sparta Ostroszowice 11 czerwca, 11:00
Błękitni Owiesno 4-3 Flamenco Zebrzydów 11 czerwca, 11:00
LKS Marcinowice 3-1 LKS Gilów 11 czerwca, 11:00
Gryf Burkatów 5-2 Płomień Sokolniki 11 czerwca, 11:00
Herkules Bojanice 0-3 Dąb Mościsko 11 czerwca, 11:00
Rawa Boleścin 0-11 LKS II Bystrzyca Górna 11 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Pauza: Flamenco Zebrzydów.
 
Sparta Ostroszowice 7-1 Rawa Boleścin 18 czerwca, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna 3-0 Herkules Bojanice 18 czerwca, 11:00
(wo)
nie odbył się
Dąb Mościsko 5-5 Gryf Burkatów 18 czerwca, 11:00
Płomień Sokolniki 2-8 LKS Marcinowice 18 czerwca, 11:00
LKS Gilów 5-2 Błękitni Owiesno 18 czerwca, 11:00
Sparta Oleszna 2-0 Zgoda Grodziszcze 18 czerwca, 11:00

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas