[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: podlaska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Czarna Białostocka 10 23 7 2 1 34-5 4 1 0 21-1 3 1 1 13-4
2.  Rospuda Filipów 10 19 5 4 1 17-9 2 2 1 5-5 3 2 0 12-4
3.  Polonia Raczki 10 17 5 2 3 25-15 3 1 1 14-4 2 1 2 11-11
4.  Victoria Jedwabne 10 16 5 1 4 29-30 4 0 1 21-11 1 1 3 8-19
5.  KS Grabówka 10 9 2 3 5 10-21 1 2 2 6-7 1 1 3 4-14
6.  Grab Janówka 10 0 0 0 10 4-39 0 0 5 2-22 0 0 5 2-17
Podlasiek Knyszyn wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Skra Wizna wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6 
 1 Czarni Czarna Białostocka    1-1 5-0 9-0 3-0 3-0* 
 2 Rospuda Filipów0-0     0-3 2-1 1-1 2-0 
 3 Polonia Raczki0-2 0-0     6-1 5-0 3-1 
 4 Victoria Jedwabne4-2 2-3 5-3     5-2 5-1 
 5 KS Grabówka0-3 0-2 1-1 1-1     4-0 
 6 Grab Janówka0-6 1-6 0-4 1-5 0-1     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Pauza: Polonia Raczki.
 
KS Grabówka 4-0 Grab Janówka 28 sierpnia, 16:00
Rospuda Filipów 2-1 Victoria Jedwabne 28 sierpnia, 16:00
Czarni Czarna Białostocka - Skra Wizna 15 października, 15:30
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie (7 września, 17:00) odwołany, było 8-0, anulowany

Kolejka 2 - 3-4 września

Pauza: Rospuda Filipów.
 
Grab Janówka - Skra Wizna 4 września, 14:00
zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Victoria Jedwabne 4-2 Czarni Czarna Białostocka 4 września, 16:00
KS Grabówka 1-1 Polonia Raczki 4 września, 16:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Pauza: Czarni Czarna Białostocka.
 
Polonia Raczki 3-1 Grab Janówka 11 września, 15:00
Rospuda Filipów 1-1 KS Grabówka 11 września, 15:00
Skra Wizna - Victoria Jedwabne 11 września, 17:00
było 1-5, anulowany

Kolejka 4 - 17-18 września

Grab Janówka 1-5 Victoria Jedwabne 18 września, 14:00
KS Grabówka 0-3 Czarni Czarna Białostocka 18 września, 15:00
Polonia Raczki 0-0 Rospuda Filipów 18 września, 15:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Pauza: Victoria Jedwabne.
 
Rospuda Filipów 2-0 Grab Janówka 25 września, 15:00
Czarni Czarna Białostocka 5-0 Polonia Raczki 25 września, 16:00
Skra Wizna - KS Grabówka 23 października, 13:00
w pierwotnym terminie (25 września, 15:30) nie odbył się - gospodarze nie stawili się na mecz / w drugim terminie w Grabówce; Skra gospodarzem i nie odbył się

Kolejka 6 - 1-2 października

Pauza: Grab Janówka.
 
KS Grabówka 1-1 Victoria Jedwabne 16 października, 14:00
w pierwotnym terminie (2 października, 15:00) odwołany
Polonia Raczki - Skra Wizna 2 października, 15:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Rospuda Filipów 0-0 Czarni Czarna Białostocka 2 października, 15:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Pauza: KS Grabówka.
 
Czarni Czarna Białostocka 3-0 Grab Janówka 9 października, 15:00
(wo)
nie odbył się - goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
Skra Wizna - Rospuda Filipów 9 października, 15:30
było 1-4, anulowany
Victoria Jedwabne 5-3 Polonia Raczki 9 października, 14:00

Kolejka 8 - 22-23 kwietnia

Pauza: Polonia Raczki, Czarni Czarna Białostocka.
 
Grab Janówka 0-1 KS Grabówka 22 kwietnia, 16:00
Victoria Jedwabne 2-3 Rospuda Filipów 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 kwietnia

Pauza: Rospuda Filipów, Grab Janówka.
 
Czarni Czarna Białostocka 9-0 Victoria Jedwabne 7 maja, 15:00
Polonia Raczki 5-0 KS Grabówka 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 10 - 6-7 maja

Pauza: Czarni Czarna Białostocka, Victoria Jedwabne.
 
Grab Janówka 0-4 Polonia Raczki 6 maja, 16:00
KS Grabówka 0-2 Rospuda Filipów 6 maja, 16:00

Kolejka 11 - 13-14 maja

Victoria Jedwabne 5-1 Grab Janówka 14 maja, 16:00
Czarni Czarna Białostocka 3-0 KS Grabówka 13 maja, 16:00
Rospuda Filipów 0-3 Polonia Raczki 13 maja, 16:00

Kolejka 12 - 20-21 maja

Pauza: Victoria Jedwabne, KS Grabówka.
 
Grab Janówka 1-6 Rospuda Filipów 20 maja, 16:00
Polonia Raczki 0-2 Czarni Czarna Białostocka 21 maja, 15:00

Kolejka 13 - 28 maja

Pauza: Polonia Raczki, Grab Janówka.
 
Victoria Jedwabne 5-2 KS Grabówka 21 maja, 14:00
Czarni Czarna Białostocka 1-1 Rospuda Filipów 28 maja, 15:00

Kolejka 14 - 4 czerwca

Pauza: KS Grabówka, Rospuda Filipów.
 
Grab Janówka 0-6 Czarni Czarna Białostocka 3 czerwca, 16:00
Polonia Raczki 6-1 Victoria Jedwabne 4 czerwca, 14:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas