[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jaskółki Chorzów 18 47 15 2 1 104-5 8 1 0 30-1 7 1 1 74-4
2.  Polonia Poraj 18 43 14 1 3 66-8 7 1 1 40-2 7 0 2 26-6
3.  Czarni II Sosnowiec 18 41 13 2 3 104-13 6 2 1 48-6 7 0 2 56-7
4.  MKS Myszków 18 38 12 2 4 51-32 6 1 2 23-14 6 1 2 28-18
5.  Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 18 34 11 1 6 67-32 6 0 3 38-19 5 1 3 29-13
6.  KKS Katowice 18 18 6 0 12 31-96 3 0 6 14-42 3 0 6 17-54
7.  Gol II Częstochowa 18 12 3 3 12 19-62 1 1 7 6-37 2 2 5 13-25
8.  Orzeł Pawonków 18 16 5 1 12 15-77 2 0 7 7-61 3 1 5 8-16
 Polonia II Bytom 18 4 1 1 16 12-90 0 1 8 5-46 1 0 8 7-44 2 3 1 0 1 6-3
 GTW Gliwice 18 4 1 1 16 5-71 1 0 8 4-37 0 1 8 1-34 2 0 0 0 2 0-9
Warta Zawiercie wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.
GTW Gliwice i Polonia II Bytom wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Orzeł Pawonków wycofał się z rozgrywek po 15. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Jaskółki Chorzów    2-0 2-0 3-0 6-1 8-0 0-0 3-0* 3-0* 3-0* 
 2 Polonia Poraj0-1     5-0 1-1 1-0 9-0 8-0 3-0* 10-0 3-0* 
 3 Czarni II Sosnowiec1-1 1-0     3-4 1-1 21-0 4-0 3-0* 11-0 3-0* 
 4 MKS Myszków1-0 1-5 0-5     2-1 4-1 2-2 3-0* 3-0* 7-0 
 5 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)2-10 0-1 0-4 8-1     9-2 5-1 3-0* 3-0* 8-0 
 6 KKS Katowice0-11 0-2 0-20 0-2 0-3*     3-0* 0-3* 8-1 3-0* 
 7 Gol II Częstochowa0-4 2-6 0-13 0-5 0-3* 0-3     0-2 3-0* 1-1 
 8 Orzeł Pawonków0-21 0-3* 0-8 1-9 0-9 0-8 3-0*     *** 3-0* 
 9 Polonia II Bytom0-16 0-3* 0-3* 2-3 3-8 0-3* 0-7 0-0     *** 
 10 GTW Gliwice0-10 0-6 0-3* 0-3* 0-3* 3-0* 0-3* 1-3 0-6     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 3-4 września

Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-10 Jaskółki Chorzów 4 września, 16:00
GTW Gliwice 3-0 KKS Katowice 3 września, 16:00
(wo)
na boisku 0-0
Orzeł Pawonków 3-0 Gol II Częstochowa 3 września, 14:30
(wo)
na boisku 3-2
Polonia II Bytom 2-3 MKS Myszków 3 września, 11:00
Polonia Poraj 5-0 Czarni II Sosnowiec 3 września, 16:00

Kolejka 2 - 10-11 września

Jaskółki Chorzów 3-0 MKS Myszków 10 września, 16:00
Polonia Poraj 10-0 Polonia II Bytom 11 września, 11:00
Gol II Częstochowa 0-13 Czarni II Sosnowiec 11 września, 11:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 8-0 GTW Gliwice 11 września, 16:00
Orzeł Pawonków 0-8 KKS Katowice 10 września, 16:00

Kolejka 3 - 17-18 września

GTW Gliwice 0-10 Jaskółki Chorzów 18 września, 16:00
Orzeł Pawonków 0-9 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 18 września, 16:00
Czarni II Sosnowiec 21-0 KKS Katowice 17 września, 13:00
Polonia II Bytom 0-7 Gol II Częstochowa 17 września, 11:00
MKS Myszków 1-5 Polonia Poraj 17 września, 16:00

Kolejka 4 - 24-25 września

Jaskółki Chorzów 2-0 Polonia Poraj 24 września, 16:00
KKS Katowice 8-1 Polonia II Bytom 25 września, 13:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-4 Czarni II Sosnowiec 24 września, 16:00
GTW Gliwice 1-3 Orzeł Pawonków 29 września, 16:30
MKS Myszków 2-2 Gol II Częstochowa 24 września, 12:00

Kolejka 5 - 1-2 października

Orzeł Pawonków 0-21 Jaskółki Chorzów 2 października, 15:00
Czarni II Sosnowiec 3-0 GTW Gliwice 2 października, 11:00
(wo)
nie odbył się
Polonia II Bytom 3-8 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1 października, 11:00
MKS Myszków 4-1 KKS Katowice 1 października, 15:30
Gol II Częstochowa 2-6 Polonia Poraj 2 października, 11:00

Kolejka 6 - 8-9 października

Jaskółki Chorzów 0-0 Gol II Częstochowa 8 października, 15:00
KKS Katowice 0-2 Polonia Poraj 8 października, 11:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 8-1 MKS Myszków 9 października, 15:00
GTW Gliwice 0-6 Polonia II Bytom 13 października, 16:00
Orzeł Pawonków 0-8 Czarni II Sosnowiec 8 października, 15:00

Kolejka 7 - 15-16 października

Czarni II Sosnowiec 1-1 Jaskółki Chorzów 16 października, 11:00
Polonia II Bytom 0-0 Orzeł Pawonków 15 października, 15:00
MKS Myszków 7-0 GTW Gliwice 15 października, 15:30
Polonia Poraj 1-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 16 października, 12:00
Gol II Częstochowa 0-3 KKS Katowice 15 października, 14:30

Kolejka 8 - 22-23 października

Jaskółki Chorzów 8-0 KKS Katowice 22 października, 15:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 5-1 Gol II Częstochowa 23 października, 15:00
GTW Gliwice 0-6 Polonia Poraj 23 października, 15:00
Orzeł Pawonków 1-9 MKS Myszków 22 października, 15:00
Czarni II Sosnowiec 11-0 Polonia II Bytom 22 października, 11:00

Kolejka 9 - 29-30 października

Polonia II Bytom 0-16 Jaskółki Chorzów 29 października, 14:00
MKS Myszków 0-5 Czarni II Sosnowiec 29 października, 11:00
Polonia Poraj 3-0 Orzeł Pawonków 30 października, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Gol II Częstochowa 1-1 GTW Gliwice 30 października, 16:00
KKS Katowice 0-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 30 października, 13:30
(wo)
gospodarze nie skompletowali składu

Kolejka 10 - 25-26 marca

Czarni II Sosnowiec 1-0 Polonia Poraj 26 marca, 11:00
Jaskółki Chorzów 6-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 25 marca, 15:30
KKS Katowice 3-0 GTW Gliwice
(wo)
Gol II Częstochowa 0-2 Orzeł Pawonków 25 marca, 15:30
MKS Myszków 3-0 Polonia II Bytom
(wo)

Kolejka 11 - 1-2 kwietnia

KKS Katowice 0-3 Orzeł Pawonków 1 kwietnia, 13:30
(wo)
na boisku 5-2
MKS Myszków 1-0 Jaskółki Chorzów 1 kwietnia, 12:15
Polonia II Bytom 0-3 Polonia Poraj
(wo)
Czarni II Sosnowiec 4-0 Gol II Częstochowa 2 kwietnia, 11:00
GTW Gliwice 0-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
(wo)

Kolejka 12 - 8-9 kwietnia

Jaskółki Chorzów 3-0 GTW Gliwice
(wo)
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-0 Orzeł Pawonków 8 kwietnia, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
KKS Katowice 0-20 Czarni II Sosnowiec 8 kwietnia, 11:30
Gol II Częstochowa 3-0 Polonia II Bytom
(wo)
Polonia Poraj 1-1 MKS Myszków 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 22-23 kwietnia

Gol II Częstochowa 0-5 MKS Myszków 22 kwietnia, 16:00
Polonia Poraj 0-1 Jaskółki Chorzów 23 kwietnia, 11:00
Polonia II Bytom 0-3 KKS Katowice
(wo)
Czarni II Sosnowiec 1-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 22 kwietnia, 15:00
Orzeł Pawonków 3-0 GTW Gliwice
(wo)

Kolejka 14 - 29-30 kwietnia

Polonia Poraj 8-0 Gol II Częstochowa 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jaskółki Chorzów 3-0 Orzeł Pawonków
(wo)
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / goście wycofali się przed drugim terminem meczu (17 maja, 18:00)
GTW Gliwice 0-3 Czarni II Sosnowiec
(wo)
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-0 Polonia II Bytom
(wo)
KKS Katowice 0-2 MKS Myszków 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 13:45) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 6-7 maja

Gol II Częstochowa 0-4 Jaskółki Chorzów 6 maja, 16:00
Polonia Poraj 9-0 KKS Katowice 6 maja, 11:00
MKS Myszków 2-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 7 maja, 14:00
Polonia II Bytom - GTW Gliwice
(wo)
obustronny walkower
Czarni II Sosnowiec 3-0 Orzeł Pawonków 7 maja, 13:30
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 16 - 13-14 maja

Jaskółki Chorzów 2-0 Czarni II Sosnowiec 13 maja, 17:00
Orzeł Pawonków - Polonia II Bytom
(wo)
obustronny walkower
GTW Gliwice 0-3 MKS Myszków
(wo)
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-1 Polonia Poraj 14 maja, 17:00
KKS Katowice 3-0 Gol II Częstochowa 13 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 17 - 21 maja

KKS Katowice 0-11 Jaskółki Chorzów 21 maja, 17:00
Gol II Częstochowa 0-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 21 maja, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Polonia Poraj 3-0 GTW Gliwice
(wo)
MKS Myszków 3-0 Orzeł Pawonków
(wo)
Polonia II Bytom 0-3 Czarni II Sosnowiec
(wo)

Kolejka 18 - 28 maja

Jaskółki Chorzów 3-0 Polonia II Bytom
(wo)
Czarni II Sosnowiec 3-4 MKS Myszków 28 maja, 17:00
Orzeł Pawonków 0-3 Polonia Poraj
(wo)
GTW Gliwice 0-3 Gol II Częstochowa
(wo)
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 9-2 KKS Katowice 28 maja, 17:00

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas