[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ROW Rybnik 18 54 18 0 0 154-1 9 0 0 71-0 9 0 0 83-1
2.  Gimnazjum Istebna 18 48 16 0 2 102-10 8 0 1 48-6 8 0 1 54-4
3.  Polonia Tychy 18 38 12 2 4 60-27 6 1 2 31-10 6 1 2 29-17
4.  Concordia Knurów 18 34 11 1 6 77-34 5 0 4 35-12 6 1 2 42-22
5.  AKS Mikołów 18 23 7 2 9 29-37 5 1 3 17-20 2 1 6 12-17
6.  Gwarek Ornontowice 18 20 6 2 10 21-58 4 1 4 10-24 2 1 6 11-34
7.  UKS Gamów 18 18 6 0 12 10-39 4 0 5 7-23 2 0 7 3-16
8.  LKS II Goczałkowice Zdrój 18 15 4 3 11 19-87 1 2 6 5-45 3 1 5 14-42
9.  Rekord II Bielsko-Biała 18 9 2 3 13 22-85 1 2 6 17-44 1 1 7 5-41
10.  Wisła Skoczów 18 4 1 1 16 7-123 0 0 9 1-75 1 1 7 6-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 ROW Rybnik    3-0 3-0* 14-0 3-0* 16-0 3-0* 18-0 8-0 3-0* 
 2 Gimnazjum Istebna1-6     6-0 2-0 3-0 2-0 3-0* 13-0 11-0 7-0 
 3 Polonia Tychy0-3 0-4     2-2 2-0 5-1 3-0 1-0 7-0 11-0 
 4 Concordia Knurów0-3 1-3 1-3     3-0 5-0 1-0 0-3* 8-0 16-0 
 5 AKS Mikołów0-9 0-2 1-1 1-7     2-1 1-0 3-0 3-0 6-0 
 6 Gwarek Ornontowice0-8 0-6 0-4 1-3 2-2     1-0 3-0* 2-1 1-0 
 7 UKS Gamów0-7 0-2 0-2 1-6 1-0 1-0     0-4 2-1 2-1 
 8 LKS II Goczałkowice Zdrój0-14 0-7 0-4 0-12 2-1 2-2 0-1     0-0 1-4 
 9 Rekord II Bielsko-Biała0-15 0-11 5-6 1-3 1-2 1-2 4-0 4-4     1-1 
 10 Wisła Skoczów0-18 0-19 1-9 0-9 0-7 0-5 0-2 0-3 0-3     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Polonia Tychy 2-0 AKS Mikołów 28 sierpnia, 16:00
Rekord II Bielsko-Biała 1-2 Gwarek Ornontowice 28 sierpnia, 17:00
LKS II Goczałkowice Zdrój 1-4 Wisła Skoczów 29 października, 11:00
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 17:00) odwołany
ROW Rybnik 3-0 Gimnazjum Istebna 27 sierpnia, 17:00
UKS Gamów 1-6 Concordia Knurów 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 3-4 września

AKS Mikołów 1-7 Concordia Knurów 4 września, 16:00
Gimnazjum Istebna 3-0 UKS Gamów 4 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Wisła Skoczów 0-18 ROW Rybnik 3 września, 16:00
Gwarek Ornontowice 3-0 LKS II Goczałkowice Zdrój 18 marca, 15:30
(wo)
w pierwotnym terminie (3 września, 16:00) nie odbył się / w drugim terminie goście nie dojechali
Polonia Tychy 7-0 Rekord II Bielsko-Biała 30 października, 14:00
w pierwotnym terminie (3 września, 16:00) odwołany

Kolejka 3 - 10-11 września

Rekord II Bielsko-Biała 1-2 AKS Mikołów 10 września, 16:00
LKS II Goczałkowice Zdrój 0-4 Polonia Tychy 10 września, 11:00
ROW Rybnik 16-0 Gwarek Ornontowice 10 września, 16:00
UKS Gamów 2-1 Wisła Skoczów 10 września, 16:00
Concordia Knurów 1-3 Gimnazjum Istebna 10 września, 16:00

Kolejka 4 - 17-18 września

AKS Mikołów 0-2 Gimnazjum Istebna 18 września, 16:00
Wisła Skoczów 0-9 Concordia Knurów 18 września, 16:00
Gwarek Ornontowice 1-0 UKS Gamów 18 września, 16:00
Polonia Tychy 0-3 ROW Rybnik 18 września, 15:00
Rekord II Bielsko-Biała 4-4 LKS II Goczałkowice Zdrój 16 września, 16:30

Kolejka 5 - 24-25 września

LKS II Goczałkowice Zdrój 2-1 AKS Mikołów 24 września, 16:00
ROW Rybnik 8-0 Rekord II Bielsko-Biała 24 września, 16:00
UKS Gamów 0-2 Polonia Tychy 24 września, 16:00
Gimnazjum Istebna 7-0 Wisła Skoczów 25 września, 16:00
Gwarek Ornontowice 1-3 Concordia Knurów 25 września, 16:00

Kolejka 6 - 1-2 października

AKS Mikołów 6-0 Wisła Skoczów 2 października, 15:00
Gwarek Ornontowice 0-6 Gimnazjum Istebna 2 października, 15:00
Polonia Tychy 2-2 Concordia Knurów 2 października, 15:00
Rekord II Bielsko-Biała 4-0 UKS Gamów 1 października, 15:00
LKS II Goczałkowice Zdrój 0-14 ROW Rybnik 1 października, 15:00

Kolejka 7 - 8-9 października

ROW Rybnik 3-0 AKS Mikołów 8 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
UKS Gamów 0-4 LKS II Goczałkowice Zdrój 8 października, 15:00
Concordia Knurów 8-0 Rekord II Bielsko-Biała 8 października, 15:00
Gimnazjum Istebna 6-0 Polonia Tychy 9 października, 15:00
Wisła Skoczów 0-5 Gwarek Ornontowice 8 października, 15:00

Kolejka 8 - 15-16 października

AKS Mikołów 2-1 Gwarek Ornontowice 16 października, 15:00
Polonia Tychy 11-0 Wisła Skoczów 6 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (15 października, 15:00) odwołany
Rekord II Bielsko-Biała 0-11 Gimnazjum Istebna 15 października, 15:00
LKS II Goczałkowice Zdrój 0-12 Concordia Knurów 15 października, 11:00
ROW Rybnik 3-0 UKS Gamów 15 października, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 9 - 22-23 października

UKS Gamów 1-0 AKS Mikołów 22 października, 15:00
Concordia Knurów 0-3 ROW Rybnik 23 października, 16:00
Gimnazjum Istebna 13-0 LKS II Goczałkowice Zdrój 23 października, 15:00
Wisła Skoczów 0-3 Rekord II Bielsko-Biała 23 października, 15:00
Gwarek Ornontowice 0-4 Polonia Tychy 22 października, 15:00

Kolejka 10 - 25-26 marca

AKS Mikołów 1-1 Polonia Tychy 26 marca, 15:30
Gwarek Ornontowice 2-1 Rekord II Bielsko-Biała 26 marca, 15:30
Wisła Skoczów 0-3 LKS II Goczałkowice Zdrój 26 marca, 15:00
Gimnazjum Istebna 1-6 ROW Rybnik 26 marca, 11:00
Concordia Knurów 1-0 UKS Gamów 25 marca, 15:30

Kolejka 11 - 1-2 kwietnia

Concordia Knurów 3-0 AKS Mikołów 1 kwietnia, 13:30
UKS Gamów 0-2 Gimnazjum Istebna 1 kwietnia, 11:00
ROW Rybnik 3-0 Wisła Skoczów 1 kwietnia, 16:00
(wo)
nie odbył się
LKS II Goczałkowice Zdrój 2-2 Gwarek Ornontowice 1 kwietnia, 11:00
Rekord II Bielsko-Biała 5-6 Polonia Tychy 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 12 - 8-9 kwietnia

AKS Mikołów 3-0 Rekord II Bielsko-Biała 8 kwietnia, 17:00
Polonia Tychy 1-0 LKS II Goczałkowice Zdrój 9 kwietnia, 16:00
Gwarek Ornontowice 0-8 ROW Rybnik 9 kwietnia, 11:00
Wisła Skoczów 0-2 UKS Gamów 9 kwietnia, 15:00
Gimnazjum Istebna 2-0 Concordia Knurów 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 22-23 kwietnia

Gimnazjum Istebna 3-0 AKS Mikołów 22 kwietnia, 17:00
Concordia Knurów 16-0 Wisła Skoczów 21 kwietnia, 19:30
UKS Gamów 1-0 Gwarek Ornontowice 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 16:00) odwołany
ROW Rybnik 3-0 Polonia Tychy 17 maja, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 16:00) odwołany / w drugim terminie goście zrezygnowali z gry
LKS II Goczałkowice Zdrój 0-0 Rekord II Bielsko-Biała 10 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (26 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 29-30 kwietnia

Concordia Knurów 5-0 Gwarek Ornontowice 28 kwietnia, 19:30
AKS Mikołów 3-0 LKS II Goczałkowice Zdrój 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (28 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rekord II Bielsko-Biała 0-15 ROW Rybnik 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Tychy 3-0 UKS Gamów 24 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Skoczów 0-19 Gimnazjum Istebna 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 6-7 maja

Wisła Skoczów 0-7 AKS Mikołów 6 maja, 15:00
Gimnazjum Istebna 2-0 Gwarek Ornontowice 6 maja, 17:00
Concordia Knurów 1-3 Polonia Tychy 6 maja, 15:00
UKS Gamów 2-1 Rekord II Bielsko-Biała 6 maja, 16:00
ROW Rybnik 18-0 LKS II Goczałkowice Zdrój 6 maja, 16:00

Kolejka 16 - 13-14 maja

AKS Mikołów 0-9 ROW Rybnik 13 maja, 17:00
LKS II Goczałkowice Zdrój 0-1 UKS Gamów 13 maja, 11:00
Rekord II Bielsko-Biała 1-3 Concordia Knurów 13 maja, 17:00
Polonia Tychy 0-4 Gimnazjum Istebna 14 maja, 16:00
Gwarek Ornontowice 1-0 Wisła Skoczów 13 maja, 17:00

Kolejka 17 - 21 maja

Gwarek Ornontowice 2-2 AKS Mikołów 21 maja, 17:00
Wisła Skoczów 1-9 Polonia Tychy 21 maja, 17:00
Gimnazjum Istebna 11-0 Rekord II Bielsko-Biała 21 maja, 17:00
Concordia Knurów 0-3 LKS II Goczałkowice Zdrój 20 maja, 13:30
(wo)
na boisku 9-0
UKS Gamów 0-7 ROW Rybnik 21 maja, 17:00

Kolejka 18 - 28 maja

AKS Mikołów 1-0 UKS Gamów 28 maja, 17:00
ROW Rybnik 14-0 Concordia Knurów 28 maja, 17:00
LKS II Goczałkowice Zdrój 0-7 Gimnazjum Istebna 28 maja, 17:00
Rekord II Bielsko-Biała 1-1 Wisła Skoczów 28 maja, 17:00
Polonia Tychy 5-1 Gwarek Ornontowice 28 maja, 16:00

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas