[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Bydgoszcz V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 20 50 16 2 2 66-20 8 1 1 39-10 8 1 1 27-10
2.  Kujawy Kozy 20 49 15 4 1 86-28 9 1 0 48-12 6 3 1 38-16
3.  Tarant Wójcin 20 42 13 3 4 56-33 6 2 2 25-12 7 1 2 31-21
4.  Noteć Inowrocław 20 32 10 2 8 55-33 6 0 4 31-15 4 2 4 24-18
5.  Grom Ostrowo 20 31 9 4 7 38-44 5 2 3 24-20 4 2 4 14-24
6.  Unia Leszcze 20 28 8 4 8 37-36 5 1 4 22-16 3 3 4 15-20
7.  Zjednoczeni Szarlej 20 22 6 4 10 31-45 2 2 6 9-23 4 2 4 22-22
8.  Fregata Polanowice 20 21 4 9 7 35-60 2 6 2 19-21 2 3 5 16-39
9.  Kolorowi Krusza Zamkowa 20 13 3 4 13 26-64 1 3 6 13-34 2 1 7 13-30
10.  Kujawiak Sukowy 20 10 2 4 14 30-64 1 1 8 21-32 1 3 6 9-32
11.  Iskra Sikorowo 20 8 0 8 12 24-57 0 5 5 12-26 0 3 7 12-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie    0-0 5-3 4-2 7-0 3-0 1-2 3-0 3-1 10-2 3-0* 
 2 Kujawy Kozy2-1     7-2 4-1 3-2 1-1 4-1 7-1 5-0 7-0 8-3 
 3 Tarant Wójcin1-2 4-1     3-1 0-1 1-0 7-3 3-3 3-0 1-1 2-0 
 4 Noteć Inowrocław0-3 1-3 1-3     3-0 5-1 3-2 8-0 6-0 1-2 3-1 
 5 Grom Ostrowo0-2 2-2 2-2 1-4     3-2 2-1 2-4 2-1 4-1 6-1 
 6 Unia Leszcze2-3 0-2 0-2 2-2 5-2     0-3 7-0 3-2 2-0 1-0 
 7 Zjednoczeni Szarlej0-4 1-8 0-3* 0-1 0-1 1-1     1-2 3-2 2-0 1-1 
 8 Fregata Polanowice1-1 6-6 0-3 3-2 1-1 0-2 1-1     2-2 2-0 3-3 
 9 Kolorowi Krusza Zamkowa1-4 0-4 1-5 0-6 2-3 3-3 0-4 1-1     3-3 2-1 
 10 Kujawiak Sukowy2-5 2-3 4-5 0-4 2-3 2-3 1-2 5-3 1-2     2-2 
 11 Iskra Sikorowo1-2 0-9 1-3 1-1 1-1 1-2 3-3 2-2 2-3 0-0     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Pauza: Kujawy Kozy.
 
Fregata Polanowice 1-1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 27 sierpnia, 16:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-4 Zjednoczeni Szarlej 27 sierpnia, 17:00
Noteć Inowrocław 1-2 Kujawiak Sukowy 27 sierpnia, 17:00
Unia Leszcze 1-0 Iskra Sikorowo 27 sierpnia, 17:00
Grom Ostrowo 2-2 Tarant Wójcin 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Pauza: Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie.
 
Tarant Wójcin 4-1 Kujawy Kozy 4 września, 11:00
Iskra Sikorowo 1-1 Grom Ostrowo 4 września, 11:00
Kujawiak Sukowy 2-3 Unia Leszcze 4 września, 15:00
Zjednoczeni Szarlej 0-1 Noteć Inowrocław 3 września, 14:00
Fregata Polanowice 2-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 3 września, 16:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Pauza: Tarant Wójcin.
 
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-4 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 11 września, 11:00
Noteć Inowrocław 8-0 Fregata Polanowice 11 września, 17:00
Unia Leszcze 0-3 Zjednoczeni Szarlej 10 września, 17:00
Grom Ostrowo 4-1 Kujawiak Sukowy 11 września, 16:00
Kujawy Kozy 8-3 Iskra Sikorowo 11 września, 11:30

Kolejka 4 - 17-18 września

Pauza: Iskra Sikorowo.
 
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 5-3 Tarant Wójcin 18 września, 15:00
Kujawiak Sukowy 2-3 Kujawy Kozy 18 września, 15:00
Zjednoczeni Szarlej 0-1 Grom Ostrowo 17 września, 15:00
Fregata Polanowice 0-2 Unia Leszcze 18 września, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-6 Noteć Inowrocław 17 września, 16:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Pauza: Kujawiak Sukowy.
 
Noteć Inowrocław 0-3 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 24 września, 16:00
Unia Leszcze 3-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 24 września, 16:00
Grom Ostrowo 2-4 Fregata Polanowice 25 września, 16:00
Kujawy Kozy 4-1 Zjednoczeni Szarlej 25 września, 11:00
Tarant Wójcin 2-0 Iskra Sikorowo 25 września, 11:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Pauza: Zjednoczeni Szarlej.
 
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3-0 Iskra Sikorowo 2 października, 15:00
(wo)
nie odbył się - goście nie posiadali aktualnych badań lekarskich
Kujawiak Sukowy 4-5 Tarant Wójcin 2 października, 15:00
Fregata Polanowice 6-6 Kujawy Kozy 2 października, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-3 Grom Ostrowo 2 października, 12:15
Noteć Inowrocław 5-1 Unia Leszcze 2 października, 15:30

Kolejka 7 - 8-9 października

Pauza: Fregata Polanowice.
 
Unia Leszcze 2-3 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 9 października, 15:00
Grom Ostrowo 1-4 Noteć Inowrocław 9 października, 14:00
Kujawy Kozy 5-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 9 października, 10:00
przerwany w 18. minucie przy stanie 5-0 - goście zrezygnowali z dalszej gry; uznano wynik z boiska
Tarant Wójcin 7-3 Zjednoczeni Szarlej 9 października, 11:00
Iskra Sikorowo 0-0 Kujawiak Sukowy 9 października, 11:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Pauza: Kolorowi Krusza Zamkowa.
 
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 10-2 Kujawiak Sukowy 16 października, 14:30
Zjednoczeni Szarlej 1-1 Iskra Sikorowo 16 października, 14:00
Fregata Polanowice 0-3 Tarant Wójcin 16 października, 11:00
Noteć Inowrocław 1-3 Kujawy Kozy 15 października, 15:30
Unia Leszcze 5-2 Grom Ostrowo 16 października, 15:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Pauza: Noteć Inowrocław.
 
Grom Ostrowo 0-2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 23 października, 14:00
Kujawy Kozy 1-1 Unia Leszcze 23 października, 10:00
Tarant Wójcin 3-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 23 października, 11:00
Iskra Sikorowo 2-2 Fregata Polanowice 23 października, 11:00
Kujawiak Sukowy 1-2 Zjednoczeni Szarlej 23 października, 15:00

Kolejka 10 - 29-30 października

Pauza: Unia Leszcze.
 
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1-2 Zjednoczeni Szarlej 30 października, 13:30
Fregata Polanowice 2-0 Kujawiak Sukowy 30 października, 13:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-1 Iskra Sikorowo 30 października, 12:30
Noteć Inowrocław 1-3 Tarant Wójcin 29 października, 15:00
Grom Ostrowo 2-2 Kujawy Kozy 30 października, 14:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Pauza: Grom Ostrowo.
 
Kujawy Kozy 2-1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 5 listopada, 14:00
Tarant Wójcin 1-0 Unia Leszcze 6 listopada, 11:00
Iskra Sikorowo 1-1 Noteć Inowrocław 6 listopada, 11:00
Kujawiak Sukowy 1-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 6 listopada, 14:00
Zjednoczeni Szarlej 1-2 Fregata Polanowice 5 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 1-2 kwietnia

Pauza: Kujawy Kozy.
 
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3-0 Fregata Polanowice 2 kwietnia, 17:00
Zjednoczeni Szarlej 3-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 2 kwietnia, 16:00
Kujawiak Sukowy 0-4 Noteć Inowrocław 2 kwietnia, 15:00
Iskra Sikorowo 1-2 Unia Leszcze 2 kwietnia, 11:00
Tarant Wójcin 0-1 Grom Ostrowo 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

Pauza: Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie.
 
Kujawy Kozy 7-2 Tarant Wójcin 9 kwietnia, 12:00
w Piotrkowie Kujawskim
Grom Ostrowo 6-1 Iskra Sikorowo 9 kwietnia, 15:00
Unia Leszcze 2-0 Kujawiak Sukowy 8 kwietnia, 17:00
Noteć Inowrocław 3-2 Zjednoczeni Szarlej 8 kwietnia, 16:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-1 Fregata Polanowice 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

Pauza: Tarant Wójcin.
 
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 23 kwietnia, 17:00
Fregata Polanowice 3-2 Noteć Inowrocław 23 kwietnia, 11:00
Zjednoczeni Szarlej 1-1 Unia Leszcze 22 kwietnia, 16:30
Kujawiak Sukowy 2-3 Grom Ostrowo 23 kwietnia, 15:00
Iskra Sikorowo 0-9 Kujawy Kozy 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Pauza: Iskra Sikorowo.
 
Tarant Wójcin 1-2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 30 kwietnia, 11:00
Kujawy Kozy 7-0 Kujawiak Sukowy 30 kwietnia, 12:00
w Piotrkowie Kujawskim
Grom Ostrowo 2-1 Zjednoczeni Szarlej 30 kwietnia, 15:00
Unia Leszcze 7-0 Fregata Polanowice 30 kwietnia, 15:00
Noteć Inowrocław 6-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 6-7 maja

Pauza: Kujawiak Sukowy.
 
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 4-2 Noteć Inowrocław 7 maja, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 3-3 Unia Leszcze 6 maja, 17:00
Fregata Polanowice 1-1 Grom Ostrowo 6 maja, 15:00
Zjednoczeni Szarlej 1-8 Kujawy Kozy 6 maja, 16:00
Iskra Sikorowo 1-3 Tarant Wójcin 7 maja, 11:00

Kolejka 17 - 13-14 maja

Pauza: Zjednoczeni Szarlej.
 
Iskra Sikorowo 1-2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 13 maja, 17:00
Tarant Wójcin 1-1 Kujawiak Sukowy 14 maja, 11:00
Kujawy Kozy 7-1 Fregata Polanowice 14 maja, 12:00
w Piotrkowie Kujawskim
Grom Ostrowo 2-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 14 maja, 15:00
Unia Leszcze 2-2 Noteć Inowrocław 14 maja, 15:00

Kolejka 18 - 20-21 maja

Pauza: Fregata Polanowice.
 
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3-0 Unia Leszcze 21 maja, 17:00
Noteć Inowrocław 3-0 Grom Ostrowo 20 maja, 17:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-4 Kujawy Kozy 20 maja, 13:00
Zjednoczeni Szarlej 0-3 Tarant Wójcin 21 maja, 16:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
Kujawiak Sukowy 2-2 Iskra Sikorowo 21 maja, 15:00

Kolejka 19 - 27-28 maja

Pauza: Kolorowi Krusza Zamkowa.
 
Kujawiak Sukowy 2-5 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 28 maja, 15:00
Iskra Sikorowo 3-3 Zjednoczeni Szarlej 28 maja, 11:00
Tarant Wójcin 3-3 Fregata Polanowice 27 maja, 17:00
Kujawy Kozy 4-1 Noteć Inowrocław 28 maja, 11:00
w Piotrkowie Kujawskim
Grom Ostrowo 3-2 Unia Leszcze 28 maja, 15:00

Kolejka 20 - 3-4 czerwca

Pauza: Noteć Inowrocław.
 
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 7-0 Grom Ostrowo 4 czerwca, 17:00
Unia Leszcze 0-2 Kujawy Kozy 3 czerwca, 18:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-5 Tarant Wójcin 4 czerwca, 11:00
Fregata Polanowice 3-3 Iskra Sikorowo 4 czerwca, 11:00
Zjednoczeni Szarlej 2-0 Kujawiak Sukowy 3 czerwca, 16:00

Kolejka 21 - 10-11 czerwca

Pauza: Unia Leszcze.
 
Zjednoczeni Szarlej 0-4 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 10 czerwca, 16:00
Kujawiak Sukowy 5-3 Fregata Polanowice 11 czerwca, 15:00
Iskra Sikorowo 2-3 Kolorowi Krusza Zamkowa 11 czerwca, 11:00
Tarant Wójcin 3-1 Noteć Inowrocław 11 czerwca, 11:00
Kujawy Kozy 3-2 Grom Ostrowo 11 czerwca, 12:00

Kolejka 22 - 17-18 czerwca

Pauza: Grom Ostrowo.
 
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0-0 Kujawy Kozy 18 czerwca, 17:00
Unia Leszcze 0-2 Tarant Wójcin 18 czerwca, 14:00
Noteć Inowrocław 3-1 Iskra Sikorowo 18 czerwca, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 3-3 Kujawiak Sukowy 17 czerwca, 16:00
Fregata Polanowice 1-1 Zjednoczeni Szarlej 17 czerwca, 16:30

Autor: Michał Turulski
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas