[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwiazda Toruń 25 73 24 1 0 133-11 11 1 0 69-4 13 0 0 64-7
2.  WAP Włocławek 26 63 21 0 5 117-21 11 0 2 59-8 10 0 3 58-13
3.  Unifreeze II Górzno 26 55 18 1 7 112-39 10 0 3 66-11 8 1 4 46-28 2 3 1 0 1 4-3
4.  Noteć Inowrocław 26 55 17 4 5 76-33 9 3 1 43-13 8 1 4 33-20 2 3 1 0 1 3-4
5.  Tucholanka Tuchola 26 53 17 2 7 99-57 10 0 3 62-25 7 2 4 37-32
6.  GOKSiR Start Pruszcz 26 50 16 2 8 73-30 6 1 6 31-20 10 1 2 42-10
7.  Spójnia Białe Błota 25 39 12 3 10 66-63 7 1 5 36-34 5 2 5 30-29
8.  KKP II Bydgoszcz 26 38 12 2 12 46-61 8 0 5 29-22 4 2 7 17-39
9.  Tęcza Bydgoszcz 25 34 11 1 13 60-60 6 1 6 33-31 5 0 7 27-29
10.  Fuks Wielowicz 26 22 7 1 18 51-109 4 0 9 26-48 3 1 9 25-61
11.  Wisła Grudziądz 23 16 4 4 15 32-81 3 3 5 22-31 1 1 10 10-50
12.  Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 26 13 3 4 19 24-89 2 2 9 16-38 1 2 10 8-51
13.  Viking Aleksandrów Kujawski 26 8 2 2 22 20-99 2 1 10 12-46 0 1 12 8-53
14.  GLKS Osielsko Żołędowo 26 4 1 1 24 12-168 1 1 11 7-79 0 0 13 5-89

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Gwiazda Toruń    2-0 10-0 3-0 3-3 1-0 7-1 7-0 3-0 13-0 7-0 10-0 3-0* 
 2 WAP Włocławek1-4     2-1 3-1 8-1 0-1 2-0 4-0 3-0* 5-0 8-0 7-0 3-0* 13-0 
 3 Unifreeze II Górzno1-3 0-1     4-0 3-0 0-3* 7-1 10-1 3-1 6-0 13-0 8-1 6-0 5-0 
 4 Noteć Inowrocław1-4 3-0 3-0     2-2 3-1 1-1 1-1 2-1 6-0 4-1 2-0 8-1 7-1 
 5 Tucholanka Tuchola0-6 3-1 6-1 3-5     2-3 4-1 3-0* 6-2 8-3 3-0* 10-1 4-0 10-2 
 6 GOKSiR Start Pruszcz0-1 1-2 1-3 2-4 2-3     1-2 4-0 3-1 4-4 1-0 1-0 2-0 9-0 
 7 Spójnia Białe Błota0-6 1-11 1-3 0-3 1-3 1-1     3-0* 3-2 5-3 3-0 4-1 5-1 9-0 
 8 KKP II Bydgoszcz0-2 1-4 0-3* 2-0 2-1 2-4 4-1     0-3 4-2 3-0 2-0 2-1 7-1 
 9 Tęcza Bydgoszcz1-9 0-6 0-5 0-1 5-2 1-5 1-1 0-1     2-0 5-1 5-0 2-0 11-0 
 10 Fuks Wielowicz1-5 0-9 1-10 0-1 2-5 0-3 1-5 2-3 2-4     6-0 2-1 3-2 6-0 
 11 Wisła Grudziądz1-6 2-6 2-2 1-4 0-4 0-3* 2-2 6-2     1-1 3-1 4-0 
 12 Wda/Strażak Przechowo (Świecie)1-3 0-2 1-6 0-0 2-3 0-1 1-8 0-3 3-4 1-4 2-1     2-2 3-1 
 13 Viking Aleksandrów Kujawski0-4 0-9 1-6 2-3 0-2 0-8 0-3 3-1 0-3 1-3 2-2 1-2     2-0 
 14 GLKS Osielsko Żołędowo0-11 0-7 0-6 0-11 2-8 0-9 0-6 0-5 1-6 0-4 0-5 1-1 3-0*     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Wisła Grudziądz 3-1 Viking Aleksandrów Kujawski 13 września, 19:00
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 16:00) odwołany
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 3-4 Tęcza Bydgoszcz 27 sierpnia, 15:00
Noteć Inowrocław 1-4 Gwiazda Toruń 28 sierpnia, 11:00
Fuks Wielowicz 1-5 Spójnia Białe Błota 27 sierpnia, 16:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-5 KKP II Bydgoszcz 27 sierpnia, 14:00
Unifreeze II Górzno 0-3 GOKSiR Start Pruszcz 27 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 3-3
WAP Włocławek 8-1 Tucholanka Tuchola 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Viking Aleksandrów Kujawski 0-2 Tucholanka Tuchola 3 września, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 1-2 WAP Włocławek 3 września, 11:00
KKP II Bydgoszcz 0-3 Unifreeze II Górzno 4 września, 15:30
(wo)
na boisku 3-1
Spójnia Białe Błota 9-0 GLKS Osielsko Żołędowo 3 września, 10:00
Gwiazda Toruń 13-0 Fuks Wielowicz 4 września, 11:00
Tęcza Bydgoszcz 0-1 Noteć Inowrocław 3 września, 16:00
Wisła Grudziądz 1-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 4 września, 16:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 2-2 Viking Aleksandrów Kujawski 11 września, 11:00
Noteć Inowrocław 4-1 Wisła Grudziądz 11 września, 15:00
Fuks Wielowicz 2-4 Tęcza Bydgoszcz 11 września, 12:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-11 Gwiazda Toruń 10 września, 14:00
Unifreeze II Górzno 7-1 Spójnia Białe Błota 10 września, 17:00
WAP Włocławek 4-0 KKP II Bydgoszcz 26 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (12 października, 16:30) odwołany
Tucholanka Tuchola 2-3 GOKSiR Start Pruszcz 11 września, 11:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Viking Aleksandrów Kujawski 0-8 GOKSiR Start Pruszcz 17 września, 11:15
KKP II Bydgoszcz 2-1 Tucholanka Tuchola 18 września, 12:00
Spójnia Białe Błota 1-11 WAP Włocławek 17 września, 10:00
Gwiazda Toruń 10-0 Unifreeze II Górzno 18 września, 11:00
Tęcza Bydgoszcz 11-0 GLKS Osielsko Żołędowo 17 września, 14:00
Wisła Grudziądz 6-2 Fuks Wielowicz 18 września, 15:00
Noteć Inowrocław 2-0 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 18 września, 11:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Fuks Wielowicz 2-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 24 września, 16:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-5 Wisła Grudziądz 24 września, 13:00
Unifreeze II Górzno 3-1 Tęcza Bydgoszcz 25 września, 15:00
WAP Włocławek 1-4 Gwiazda Toruń 25 września, 16:00
Tucholanka Tuchola 4-1 Spójnia Białe Błota 25 września, 10:00
GOKSiR Start Pruszcz 4-0 KKP II Bydgoszcz 24 września, 11:00
Viking Aleksandrów Kujawski 2-3 Noteć Inowrocław 24 września, 11:15

Kolejka 6 - 1-2 października

Viking Aleksandrów Kujawski 3-1 KKP II Bydgoszcz 1 października, 11:15
Spójnia Białe Błota 1-1 GOKSiR Start Pruszcz 1 października, 10:00
Gwiazda Toruń 3-3 Tucholanka Tuchola 2 października, 11:00
Tęcza Bydgoszcz 0-6 WAP Włocławek 1 października, 10:00
Wisła Grudziądz 2-2 Unifreeze II Górzno 2 października, 15:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 3-1 GLKS Osielsko Żołędowo 1 października, 15:00
Noteć Inowrocław 6-0 Fuks Wielowicz 2 października, 11:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Fuks Wielowicz 3-2 Viking Aleksandrów Kujawski 9 października, 14:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-11 Noteć Inowrocław 8 października, 13:00
Unifreeze II Górzno 8-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 9 października, 11:00
WAP Włocławek 8-0 Wisła Grudziądz 9 października, 16:00
Tucholanka Tuchola 6-2 Tęcza Bydgoszcz 9 października, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 0-1 Gwiazda Toruń 9 października, 11:00
KKP II Bydgoszcz 4-1 Spójnia Białe Błota 9 października, 14:30

Kolejka 8 - 15-16 października

Viking Aleksandrów Kujawski 0-3 Spójnia Białe Błota 16 października, 9:15
Gwiazda Toruń 7-0 KKP II Bydgoszcz 16 października, 11:00
Tęcza Bydgoszcz 1-5 GOKSiR Start Pruszcz 15 października, 14:00
Wisła Grudziądz 0-4 Tucholanka Tuchola 16 października, 16:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 0-2 WAP Włocławek 16 października, 15:00
Noteć Inowrocław 3-0 Unifreeze II Górzno 16 października, 11:00
Fuks Wielowicz 6-0 GLKS Osielsko Żołędowo 15 października, 15:00

Kolejka 9 - 22-23 października

GLKS Osielsko Żołędowo 3-0 Viking Aleksandrów Kujawski 18 marca, 12:00
(wo)
w pierwotnym terminie (22 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie nie odbył się
Unifreeze II Górzno 6-0 Fuks Wielowicz 23 października, 11:00
WAP Włocławek 3-1 Noteć Inowrocław 23 października, 15:00
Tucholanka Tuchola 10-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 23 października, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 1-0 Wisła Grudziądz 19 marca, 16:00
w pierwotnym terminie (23 października, 11:00) odwołany na prośbę gości
KKP II Bydgoszcz 0-3 Tęcza Bydgoszcz 23 października, 15:30
Spójnia Białe Błota 0-6 Gwiazda Toruń 22 października, 10:00

Kolejka 10 - 29-30 października

Viking Aleksandrów Kujawski 0-4 Gwiazda Toruń 29 października, 9:45
Tęcza Bydgoszcz 1-1 Spójnia Białe Błota 29 października, 12:00
Wisła Grudziądz 2-2 KKP II Bydgoszcz 30 października, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 0-1 GOKSiR Start Pruszcz 29 października, 11:00
Noteć Inowrocław 2-2 Tucholanka Tuchola 19 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (30 października, 11:00) odwołany
Fuks Wielowicz 0-9 WAP Włocławek 29 października, 15:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-6 Unifreeze II Górzno 29 października, 10:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Unifreeze II Górzno 6-0 Viking Aleksandrów Kujawski 6 listopada, 11:00
WAP Włocławek 13-0 GLKS Osielsko Żołędowo 6 listopada, 14:00
Tucholanka Tuchola 8-3 Fuks Wielowicz 6 listopada, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 2-4 Noteć Inowrocław 5 listopada, 11:00
KKP II Bydgoszcz 2-0 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 5 listopada, 15:30
Spójnia Białe Błota 3-0 Wisła Grudziądz 5 listopada, 10:00
Gwiazda Toruń 3-0 Tęcza Bydgoszcz 6 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 12-13 listopada

Viking Aleksandrów Kujawski 0-3 Tęcza Bydgoszcz 12 listopada, 9:45
Wisła Grudziądz 1-6 Gwiazda Toruń 13 listopada, 18:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 1-8 Spójnia Białe Błota 13 listopada, 14:30
Noteć Inowrocław 1-1 KKP II Bydgoszcz 13 listopada, 11:00
Fuks Wielowicz 0-3 GOKSiR Start Pruszcz 13 listopada, 12:00
Unifreeze II Górzno 0-1 WAP Włocławek 13 listopada, 11:00
Tucholanka Tuchola 10-2 GLKS Osielsko Żołędowo 13 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 19-20 listopada

WAP Włocławek 3-0 Viking Aleksandrów Kujawski 20 listopada, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Tucholanka Tuchola 6-1 Unifreeze II Górzno 20 listopada, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 9-0 GLKS Osielsko Żołędowo 19 listopada, 11:00
KKP II Bydgoszcz 4-2 Fuks Wielowicz 19 listopada, 10:00
Spójnia Białe Błota 0-3 Noteć Inowrocław 19 listopada, 10:00
Gwiazda Toruń 7-0 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 20 listopada, 11:00
Tęcza Bydgoszcz 5-1 Wisła Grudziądz 19 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Viking Aleksandrów Kujawski 2-2 Wisła Grudziądz 25 marca, 11:00
Tęcza Bydgoszcz 5-0 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 25 marca, 12:00
Gwiazda Toruń 3-0 Noteć Inowrocław 26 marca, 11:00
Spójnia Białe Błota 5-3 Fuks Wielowicz 26 marca, 10:00
KKP II Bydgoszcz 7-1 GLKS Osielsko Żołędowo 26 marca, 16:30
GOKSiR Start Pruszcz 1-3 Unifreeze II Górzno 31 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (26 marca, 11:00) odwołany / w drugim terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany
Tucholanka Tuchola 3-1 WAP Włocławek 13 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (26 marca, 11:00) odwołany

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Tucholanka Tuchola 4-0 Viking Aleksandrów Kujawski 2 kwietnia, 11:00
WAP Włocławek 0-1 GOKSiR Start Pruszcz 2 kwietnia, 14:00
Unifreeze II Górzno 10-1 KKP II Bydgoszcz 2 kwietnia, 11:00
w Miesiączkowie
GLKS Osielsko Żołędowo 0-6 Spójnia Białe Błota 1 kwietnia, 13:00
Fuks Wielowicz 1-5 Gwiazda Toruń 1 kwietnia, 15:00
Noteć Inowrocław 2-1 Tęcza Bydgoszcz 2 kwietnia, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 2-1 Wisła Grudziądz 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Viking Aleksandrów Kujawski 1-2 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 8 kwietnia, 10:00
Wisła Grudziądz 1-4 Noteć Inowrocław 8 kwietnia, 16:00
Tęcza Bydgoszcz 2-0 Fuks Wielowicz 8 kwietnia, 14:30
Gwiazda Toruń 3-0 GLKS Osielsko Żołędowo 9 kwietnia, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Spójnia Białe Błota 1-3 Unifreeze II Górzno 9 kwietnia, 10:00
KKP II Bydgoszcz 1-4 WAP Włocławek 9 kwietnia, 13:00
GOKSiR Start Pruszcz 2-3 Tucholanka Tuchola 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 0-0 Noteć Inowrocław 19 kwietnia, 17:30
GOKSiR Start Pruszcz 2-0 Viking Aleksandrów Kujawski 23 kwietnia, 11:00
Tucholanka Tuchola 3-0 KKP II Bydgoszcz 23 kwietnia, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
WAP Włocławek 2-0 Spójnia Białe Błota 23 kwietnia, 14:00
Unifreeze II Górzno 1-3 Gwiazda Toruń 22 kwietnia, 11:00
w Miesiączkowie
GLKS Osielsko Żołędowo 1-6 Tęcza Bydgoszcz 22 kwietnia, 12:00
Fuks Wielowicz 6-0 Wisła Grudziądz 22 kwietnia, 15:00
w Szynwałdzie

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Noteć Inowrocław 8-1 Viking Aleksandrów Kujawski 30 kwietnia, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 1-4 Fuks Wielowicz 29 kwietnia, 11:00
Wisła Grudziądz 4-0 GLKS Osielsko Żołędowo 30 kwietnia, 16:00
Tęcza Bydgoszcz 0-5 Unifreeze II Górzno 7 czerwca, 18:00
Gwiazda Toruń 2-0 WAP Włocławek 23 maja, 16:40
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 14:00) odwołany / w drugim terminie (10 maja) odwołany
Spójnia Białe Błota 1-3 Tucholanka Tuchola 30 kwietnia, 10:00
KKP II Bydgoszcz 2-4 GOKSiR Start Pruszcz 30 kwietnia, 13:30

Kolejka 19 - 3 maja

KKP II Bydgoszcz 2-1 Viking Aleksandrów Kujawski 3 maja, 14:00
GOKSiR Start Pruszcz 1-2 Spójnia Białe Błota 3 maja, 11:00
Tucholanka Tuchola 0-6 Gwiazda Toruń 3 maja, 11:00
WAP Włocławek 3-0 Tęcza Bydgoszcz 3 maja, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Unifreeze II Górzno 13-0 Wisła Grudziądz 10 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 11:00) odwołany
GLKS Osielsko Żołędowo 1-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 3 maja, 10:30
Fuks Wielowicz 0-1 Noteć Inowrocław 3 maja, 15:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Viking Aleksandrów Kujawski 1-3 Fuks Wielowicz 6 maja, 11:00
Noteć Inowrocław 7-1 GLKS Osielsko Żołędowo 7 maja, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 1-6 Unifreeze II Górzno 6 maja, 11:00
Wisła Grudziądz 2-6 WAP Włocławek 7 maja, 16:00
Tęcza Bydgoszcz 5-2 Tucholanka Tuchola 6 maja, 16:00
Gwiazda Toruń 1-0 GOKSiR Start Pruszcz 7 maja, 13:00
Spójnia Białe Błota 3-0 KKP II Bydgoszcz 7 maja, 12:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 21 - 13-14 maja

Spójnia Białe Błota 5-1 Viking Aleksandrów Kujawski 14 maja, 10:00
KKP II Bydgoszcz 0-2 Gwiazda Toruń 14 maja, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 3-1 Tęcza Bydgoszcz 14 maja, 11:00
Tucholanka Tuchola 3-0 Wisła Grudziądz 14 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
WAP Włocławek 7-0 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 14 maja, 14:00
Unifreeze II Górzno 4-0 Noteć Inowrocław 14 maja, 15:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-4 Fuks Wielowicz 13 maja, 14:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Viking Aleksandrów Kujawski 2-0 GLKS Osielsko Żołędowo 20 maja, 11:00
Fuks Wielowicz 1-10 Unifreeze II Górzno 21 maja, 13:00
w Szynwałdzie
Noteć Inowrocław 3-0 WAP Włocławek 21 maja, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 2-3 Tucholanka Tuchola 20 maja, 11:00
Wisła Grudziądz 0-3 GOKSiR Start Pruszcz 20 maja, 12:00
(wo)
nie odbył się
Tęcza Bydgoszcz 0-1 KKP II Bydgoszcz 20 maja, 16:00
Gwiazda Toruń 7-1 Spójnia Białe Błota 21 maja, 15:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Gwiazda Toruń 10-0 Viking Aleksandrów Kujawski 27 maja, 16:00
Spójnia Białe Błota 3-2 Tęcza Bydgoszcz 28 maja, 10:00
KKP II Bydgoszcz 3-0 Wisła Grudziądz 28 maja, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 1-0 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 28 maja, 11:00
Tucholanka Tuchola 3-5 Noteć Inowrocław 7 czerwca, 18:00
WAP Włocławek 5-0 Fuks Wielowicz 28 maja, 12:00
Unifreeze II Górzno 5-0 GLKS Osielsko Żołędowo 28 maja, 11:00
w Miesiączkowie

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Viking Aleksandrów Kujawski 1-6 Unifreeze II Górzno 3 czerwca, 12:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-7 WAP Włocławek 3 czerwca, 14:00
Fuks Wielowicz 2-5 Tucholanka Tuchola 3 czerwca, 17:30
Noteć Inowrocław 3-1 GOKSiR Start Pruszcz 4 czerwca, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 0-3 KKP II Bydgoszcz 4 czerwca, 11:00
Wisła Grudziądz - Spójnia Białe Błota 4 czerwca, 14:00
gospodarze zrezygnowali z gry
Tęcza Bydgoszcz 1-9 Gwiazda Toruń 4 czerwca, 10:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

GLKS Osielsko Żołędowo 2-8 Tucholanka Tuchola 10 czerwca, 14:00
Tęcza Bydgoszcz 2-0 Viking Aleksandrów Kujawski 10 czerwca, 12:30
Gwiazda Toruń - Wisła Grudziądz 11 czerwca, 13:15
goście nie dojechali
Spójnia Białe Błota 4-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 11 czerwca, 10:00
KKP II Bydgoszcz 2-0 Noteć Inowrocław 11 czerwca, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 4-4 Fuks Wielowicz 11 czerwca, 11:00
WAP Włocławek 2-1 Unifreeze II Górzno 11 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Viking Aleksandrów Kujawski 0-9 WAP Włocławek 17 czerwca, 17:00
Unifreeze II Górzno 3-0 Tucholanka Tuchola 17 czerwca, 11:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-9 GOKSiR Start Pruszcz 15 czerwca, 17:00
Fuks Wielowicz 2-3 KKP II Bydgoszcz 18 czerwca, 11:00
Noteć Inowrocław 1-1 Spójnia Białe Błota 18 czerwca, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 1-3 Gwiazda Toruń 17 czerwca, 11:00
Wisła Grudziądz - Tęcza Bydgoszcz 18 czerwca, 14:00
nie odbył się

II liga kobiet 2016/2017 (wielkopolska)

III liga kobiet 2016/2017 (lubuska)
III liga kobiet 2016/2017 (pomorska)
III liga kobiet 2016/2017 (wielkopolska (wschód))
III liga kobiet 2016/2017 (wielkopolska (zachód))

Autor: Michał Turulski
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas