[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Tarnów I (Bochnia)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Cikowice 24 62 20 2 2 73-19 11 0 1 38-5 9 2 1 35-14
2.  Błyskawica Proszówki 24 61 20 1 3 94-24 10 1 1 48-13 10 0 2 46-11
3.  Macierz Lipnica Murowana 24 56 18 2 4 57-20 10 1 1 34-7 8 1 3 23-13
4.  Ostrowianka Ostrów Królewski 24 38 11 5 8 64-53 6 2 4 37-26 5 3 4 27-27 2 4 1 1 0 3-2
5.  Raba Niedary 24 38 11 5 8 68-46 6 4 2 40-20 5 1 6 28-26 2 1 0 1 1 2-3
6.  Raba II Książnice 24 36 11 3 10 58-43 6 0 6 27-21 5 3 4 31-22
7.  Korona Brzeźnica 24 30 9 3 12 50-55 6 2 4 34-28 3 1 8 16-27 2 6 2 0 0 7-2
8.  Nieszkowianka Nieszkowice Małe 24 30 9 3 12 46-67 6 2 4 26-25 3 1 8 20-42 2 0 0 0 2 2-7
9.  Gryf Chronów 24 24 7 3 14 56-86 4 1 7 39-47 3 2 7 17-39 2 3 1 0 1 9-5
10.  Wisła Grobla 24 24 7 3 14 39-66 5 2 5 21-29 2 1 9 18-37 2 3 1 0 1 5-9
11.  Husaria Łapczyca 24 22 7 1 16 29-66 2 1 9 8-20 5 0 7 21-46
12.  Promień Mikluszowice 24 17 5 2 17 29-61 2 0 10 11-32 3 2 7 18-29
13.  Naprzód II Sobolów 24 13 4 1 19 31-88 3 1 8 20-38 1 0 11 11-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Orzeł Cikowice    0-3 1-0 3-0* 3-0 1-0 3-0 4-2 9-0 4-0 5-0 2-0 3-0* 
 2 Błyskawica Proszówki1-1     4-1 5-2 3-1 3-0 2-0 5-1 7-0 5-1 8-2 0-3 5-1 
 3 Macierz Lipnica Murowana1-3 1-0     2-0 3-0 3-0* 2-0 2-2 2-1 3-0* 8-1 3-0* 4-0 
 4 Ostrowianka Ostrów Królewski2-3 2-3 1-3     2-1 2-2 5-3 5-2 3-3 3-2 2-3 5-0 5-1 
 5 Raba Niedary1-2 3-4 2-2 1-1     2-2 4-1 3-1 6-2 2-2 5-2 1-0 10-1 
 6 Raba II Książnice2-3 1-4 1-2 1-4 0-2     2-1 5-0 3-0 2-1 3-4 3-0* 4-0 
 7 Korona Brzeźnica0-2 0-4 0-1 4-5 2-2 2-1     4-1 3-3 3-2 7-1 4-2 5-4 
 8 Nieszkowianka Nieszkowice Małe0-5 1-5 2-1 3-0 2-1 3-3 1-3     4-0 3-1 1-3 3-3 3-0 
 9 Gryf Chronów2-3 1-5 1-2 3-3 2-4 3-11 1-0 8-3     8-3 2-3 4-7 4-3 
 10 Wisła Grobla3-3 0-10 0-1 2-3 4-3 2-4 0-2 2-1 2-1     1-0 1-1 4-0 
 11 Husaria Łapczyca0-2 2-1 0-3 0-3 2-3 0-1 0-0 0-1 0-3 1-2     0-1 3-0* 
 12 Promień Mikluszowice2-0 0-6 0-3 2-5 1-3 1-3 1-3 1-2 0-3 2-1 1-2     0-1 
 13 Naprzód II Sobolów0-8 0-1 1-4 1-1 2-8 0-4 6-3 3-4 0-1 1-3 3-0 3-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Pauza: Korona Brzeźnica.
 
Naprzód II Sobolów 1-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 14 sierpnia, 16:30
Husaria Łapczyca 2-1 Błyskawica Proszówki 14 sierpnia, 17:00
Raba Niedary 2-2 Macierz Lipnica Murowana 13 sierpnia, 18:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 3-3 Promień Mikluszowice 14 sierpnia, 13:30
Orzeł Cikowice 4-0 Wisła Grobla 13 sierpnia, 17:00
Gryf Chronów 3-11 Raba II Książnice 14 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Pauza: Gryf Chronów.
 
Wisła Grobla 2-1 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 21 sierpnia, 14:00
Promień Mikluszowice 1-3 Raba Niedary 21 sierpnia, 17:00
Macierz Lipnica Murowana 8-1 Husaria Łapczyca 21 sierpnia, 11:00
Błyskawica Proszówki 5-1 Naprzód II Sobolów 21 sierpnia, 16:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 5-3 Korona Brzeźnica 21 sierpnia, 14:00
Orzeł Cikowice 1-0 Raba II Książnice 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Pauza: Ostrowianka Ostrów Królewski.
 
Korona Brzeźnica 0-4 Błyskawica Proszówki 28 sierpnia, 17:00
Naprzód II Sobolów 1-4 Macierz Lipnica Murowana 28 sierpnia, 11:00
Husaria Łapczyca 0-1 Promień Mikluszowice 27 sierpnia, 17:00
Raba Niedary 2-2 Wisła Grobla 28 sierpnia, 17:00
Orzeł Cikowice 9-0 Gryf Chronów 27 sierpnia, 17:00
Raba II Książnice 5-0 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Pauza: Orzeł Cikowice.
 
Gryf Chronów 8-3 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 4 września, 14:00
Raba II Książnice 0-2 Raba Niedary 4 września, 11:00
Wisła Grobla 1-0 Husaria Łapczyca 4 września, 14:00
Promień Mikluszowice 0-1 Naprzód II Sobolów 13 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (4 września, 11:00) odwołany
Macierz Lipnica Murowana 2-0 Korona Brzeźnica 4 września, 11:00
Błyskawica Proszówki 5-2 Ostrowianka Ostrów Królewski 4 września, 14:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Pauza: Błyskawica Proszówki.
 
Ostrowianka Ostrów Królewski 1-3 Macierz Lipnica Murowana 11 września, 16:00
Korona Brzeźnica 4-2 Promień Mikluszowice 11 września, 13:00
Naprzód II Sobolów 1-3 Wisła Grobla 11 września, 16:30
Husaria Łapczyca 0-1 Raba II Książnice 11 września, 16:00
Raba Niedary 6-2 Gryf Chronów 11 września, 11:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 0-5 Orzeł Cikowice 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Pauza: Nieszkowianka Nieszkowice Małe.
 
Orzeł Cikowice 3-0 Raba Niedary 17 września, 16:30
Gryf Chronów 2-3 Husaria Łapczyca 18 września, 14:00
Raba II Książnice 4-0 Naprzód II Sobolów 18 września, 11:00
Wisła Grobla 0-2 Korona Brzeźnica 18 września, 11:00
Promień Mikluszowice 2-5 Ostrowianka Ostrów Królewski 18 września, 14:00
Macierz Lipnica Murowana 1-0 Błyskawica Proszówki 18 września, 11:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Pauza: Macierz Lipnica Murowana.
 
Błyskawica Proszówki 0-3 Promień Mikluszowice 25 września, 16:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 3-2 Wisła Grobla 25 września, 16:00
Korona Brzeźnica 2-1 Raba II Książnice 25 września, 11:00
Naprzód II Sobolów 0-1 Gryf Chronów 25 września, 13:00
Husaria Łapczyca 0-2 Orzeł Cikowice 25 września, 12:00
Raba Niedary 3-1 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 25 września, 11:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Pauza: Raba Niedary.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 1-3 Husaria Łapczyca 2 października, 12:00
Orzeł Cikowice 3-0 Naprzód II Sobolów 1 października, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Gryf Chronów 1-0 Korona Brzeźnica 2 października, 15:00
Raba II Książnice 1-4 Ostrowianka Ostrów Królewski 2 października, 15:00
Wisła Grobla 0-10 Błyskawica Proszówki 2 października, 11:00
Promień Mikluszowice 0-3 Macierz Lipnica Murowana 2 października, 14:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Pauza: Promień Mikluszowice.
 
Macierz Lipnica Murowana 3-0 Wisła Grobla 9 października, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Błyskawica Proszówki 3-0 Raba II Książnice 9 października, 11:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 3-3 Gryf Chronów 9 października, 14:00
Korona Brzeźnica 0-2 Orzeł Cikowice 9 października, 14:00
Naprzód II Sobolów 3-4 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 9 października, 14:00
Husaria Łapczyca 2-3 Raba Niedary 9 października, 13:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Pauza: Husaria Łapczyca.
 
Raba Niedary 10-1 Naprzód II Sobolów 16 października, 15:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 1-3 Korona Brzeźnica 16 października, 15:00
Orzeł Cikowice 3-0 Ostrowianka Ostrów Królewski 16 października, 15:30
(wo)
goście nie dojechali
Gryf Chronów 1-5 Błyskawica Proszówki 16 października, 12:00
Raba II Książnice 1-2 Macierz Lipnica Murowana 16 października, 11:00
Wisła Grobla 1-1 Promień Mikluszowice 16 października, 12:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Pauza: Wisła Grobla.
 
Promień Mikluszowice 1-3 Raba II Książnice 23 października, 11:00
Macierz Lipnica Murowana 2-1 Gryf Chronów 23 października, 11:00
Błyskawica Proszówki 1-1 Orzeł Cikowice 23 października, 14:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 5-2 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 23 października, 14:00
Korona Brzeźnica 2-2 Raba Niedary 23 października, 14:00
Naprzód II Sobolów 3-0 Husaria Łapczyca 23 października, 14:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Pauza: Naprzód II Sobolów.
 
Husaria Łapczyca 0-0 Korona Brzeźnica 30 października, 11:00
Raba Niedary 1-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 30 października, 14:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 1-5 Błyskawica Proszówki 30 października, 11:00
Orzeł Cikowice 1-0 Macierz Lipnica Murowana 29 października, 15:00
Gryf Chronów 4-7 Promień Mikluszowice 30 października, 11:00
Raba II Książnice 2-1 Wisła Grobla 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Pauza: Raba II Książnice.
 
Wisła Grobla 2-1 Gryf Chronów 6 listopada, 11:00
Promień Mikluszowice 2-0 Orzeł Cikowice 6 listopada, 14:00
Macierz Lipnica Murowana 2-2 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 6 listopada, 11:00
Błyskawica Proszówki 3-1 Raba Niedary 5 listopada, 14:30
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-3 Husaria Łapczyca 6 listopada, 14:00
Korona Brzeźnica 5-4 Naprzód II Sobolów 6 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Pauza: Korona Brzeźnica.
 
Ostrowianka Ostrów Królewski 5-1 Naprzód II Sobolów 26 marca, 11:00
Błyskawica Proszówki 8-2 Husaria Łapczyca 26 marca, 11:00
Macierz Lipnica Murowana 3-0 Raba Niedary 26 marca, 11:00
Promień Mikluszowice 1-2 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 26 marca, 14:00
Wisła Grobla 3-3 Orzeł Cikowice 26 marca, 11:00
Raba II Książnice 3-0 Gryf Chronów 26 marca, 15:30

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Pauza: Gryf Chronów.
 
Raba II Książnice 2-3 Orzeł Cikowice 2 kwietnia, 11:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 3-1 Wisła Grobla 2 kwietnia, 11:00
Raba Niedary 1-0 Promień Mikluszowice 2 kwietnia, 11:00
Husaria Łapczyca 0-3 Macierz Lipnica Murowana 2 kwietnia, 14:00
Naprzód II Sobolów 0-1 Błyskawica Proszówki 2 kwietnia, 16:30
Korona Brzeźnica 4-5 Ostrowianka Ostrów Królewski 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Pauza: Ostrowianka Ostrów Królewski.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 3-3 Raba II Książnice 9 kwietnia, 16:00
Błyskawica Proszówki 2-0 Korona Brzeźnica 8 kwietnia, 16:00
Macierz Lipnica Murowana 4-0 Naprzód II Sobolów 9 kwietnia, 16:00
Promień Mikluszowice 1-2 Husaria Łapczyca 9 kwietnia, 14:00
Wisła Grobla 4-3 Raba Niedary 9 kwietnia, 11:00
Gryf Chronów 2-3 Orzeł Cikowice 9 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Pauza: Orzeł Cikowice.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 4-0 Gryf Chronów 15 kwietnia, 14:00
Raba Niedary 2-2 Raba II Książnice 15 kwietnia, 15:00
Husaria Łapczyca 1-2 Wisła Grobla 15 kwietnia, 11:00
Naprzód II Sobolów 3-1 Promień Mikluszowice 15 kwietnia, 11:00
Korona Brzeźnica 0-1 Macierz Lipnica Murowana 15 kwietnia, 14:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-3 Błyskawica Proszówki 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Pauza: Błyskawica Proszówki.
 
Macierz Lipnica Murowana 2-0 Ostrowianka Ostrów Królewski 23 kwietnia, 11:00
Promień Mikluszowice 1-3 Korona Brzeźnica 23 kwietnia, 14:00
Wisła Grobla 4-0 Naprzód II Sobolów 23 kwietnia, 15:00
Raba II Książnice 3-4 Husaria Łapczyca 23 kwietnia, 11:00
Gryf Chronów 2-4 Raba Niedary 23 kwietnia, 14:00
Orzeł Cikowice 4-2 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Pauza: Nieszkowianka Nieszkowice Małe.
 
Raba Niedary 1-2 Orzeł Cikowice 30 kwietnia, 16:30
Husaria Łapczyca 0-3 Gryf Chronów 30 kwietnia, 14:00
Naprzód II Sobolów 0-4 Raba II Książnice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 11:00) odwołany
Korona Brzeźnica 3-2 Wisła Grobla 30 kwietnia, 11:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 5-0 Promień Mikluszowice 30 kwietnia, 14:00
Błyskawica Proszówki 4-1 Macierz Lipnica Murowana 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: Macierz Lipnica Murowana.
 
Promień Mikluszowice 0-6 Błyskawica Proszówki 7 maja, 12:00
Wisła Grobla 2-3 Ostrowianka Ostrów Królewski 7 maja, 15:00
Raba II Książnice 2-1 Korona Brzeźnica 7 maja, 14:00
Gryf Chronów 4-3 Naprzód II Sobolów 7 maja, 11:00
Orzeł Cikowice 5-0 Husaria Łapczyca 6 maja, 17:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 2-1 Raba Niedary 7 maja, 17:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: Raba Niedary.
 
Husaria Łapczyca 0-1 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 14 maja, 14:00
Naprzód II Sobolów 0-8 Orzeł Cikowice 14 maja, 11:00
Korona Brzeźnica 3-3 Gryf Chronów 14 maja, 17:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-2 Raba II Książnice 24 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (14 maja, 11:00) odwołany
Błyskawica Proszówki 5-1 Wisła Grobla 13 maja, 17:00
Macierz Lipnica Murowana 3-0 Promień Mikluszowice 14 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pauza: Promień Mikluszowice.
 
Wisła Grobla 0-1 Macierz Lipnica Murowana 21 maja, 11:00
Raba II Książnice 1-4 Błyskawica Proszówki 20 maja, 17:00
Gryf Chronów 3-3 Ostrowianka Ostrów Królewski 21 maja, 14:00
Orzeł Cikowice 3-0 Korona Brzeźnica 20 maja, 17:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 3-0 Naprzód II Sobolów 21 maja, 17:00
Raba Niedary 5-2 Husaria Łapczyca 21 maja, 11:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: Husaria Łapczyca.
 
Naprzód II Sobolów 2-8 Raba Niedary 28 maja, 11:00
Korona Brzeźnica 4-1 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 28 maja, 17:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-3 Orzeł Cikowice 28 maja, 11:00
Błyskawica Proszówki 7-0 Gryf Chronów 27 maja, 17:00
Macierz Lipnica Murowana 3-0 Raba II Książnice 28 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Promień Mikluszowice 2-1 Wisła Grobla 28 maja, 11:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: Wisła Grobla.
 
Raba II Książnice 3-0 Promień Mikluszowice 4 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Gryf Chronów 1-2 Macierz Lipnica Murowana 4 czerwca, 14:00
Orzeł Cikowice 0-3 Błyskawica Proszówki 3 czerwca, 14:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 3-0 Ostrowianka Ostrów Królewski 4 czerwca, 14:00
Raba Niedary 4-1 Korona Brzeźnica 4 czerwca, 15:00
Husaria Łapczyca 3-0 Naprzód II Sobolów 4 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Pauza: Naprzód II Sobolów.
 
Korona Brzeźnica 7-1 Husaria Łapczyca 11 czerwca, 17:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-1 Raba Niedary 11 czerwca, 14:00
Błyskawica Proszówki 5-1 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 10 czerwca, 17:00
Macierz Lipnica Murowana 1-3 Orzeł Cikowice 11 czerwca, 14:00
Promień Mikluszowice 0-3 Gryf Chronów 11 czerwca, 14:00
Wisła Grobla 2-4 Raba II Książnice 11 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Pauza: Raba II Książnice.
 
Gryf Chronów 8-3 Wisła Grobla 18 czerwca, 16:00
Orzeł Cikowice 2-0 Promień Mikluszowice 18 czerwca, 16:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 2-1 Macierz Lipnica Murowana 18 czerwca, 16:00
Raba Niedary 3-4 Błyskawica Proszówki 18 czerwca, 16:00
Husaria Łapczyca 0-3 Ostrowianka Ostrów Królewski 18 czerwca, 16:00
Naprzód II Sobolów 6-3 Korona Brzeźnica 18 czerwca, 16:00

Klasa A 2016/2017 (Tarnów I (Bochnia))

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas