[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2016/2017, grupa: Oława
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół II Marcinkowice 24 70 23 1 0 187-27 12 0 0 121-16 11 1 0 66-11
2.  Pogoń Kopalina 24 54 18 0 6 95-42 10 0 2 52-12 8 0 4 43-30
3.  Lotos Gaj Oławski 24 49 16 1 7 95-54 9 0 3 60-22 7 1 4 35-32 2 3 1 0 1 10-4
4.  LKS Owczary 24 49 16 1 7 84-67 9 1 2 43-25 7 0 5 41-42 2 3 1 0 1 4-10
5.  Logan II Kurów 24 48 15 3 6 88-56 9 3 0 57-17 6 0 6 31-39
6.  Jankowianka Wierzbno 24 38 12 2 10 73-76 6 0 6 38-40 6 2 4 35-36
7.  Bór Zaodrze Oława 24 33 10 3 11 72-97 7 0 5 41-36 3 3 6 31-61
8.  Burza Dębina 24 28 9 1 14 52-94 5 0 7 29-38 4 1 7 23-56
9.  Rapid II Domaniów 23 23 7 2 14 46-69 5 1 5 30-26 2 1 9 16-43
10.  Piast Miłocice 23 19 5 4 14 40-89 2 4 6 18-33 3 0 8 22-56
11.  Odra Kotowice 24 14 4 2 18 45-105 3 2 7 29-37 1 0 11 16-68
12.  Odra Oława 24 13 4 1 19 41-109 3 0 9 26-60 1 1 10 15-49
13.  Moto Jelcz Oława 24 15 4 3 17 42-75 3 1 8 24-30 1 2 9 18-45
Moto Jelcz Oława wycofał się z rozgrywek po 17. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Sokół II Marcinkowice    11-0 6-2 5-1 8-1 2-1 15-2 17-2 8-0 22-2 16-0 4-1 7-4 
 2 Pogoń Kopalina1-3     2-4 6-0 6-1 6-2 6-1 3-0 3-0* 3-0 6-1 5-0 5-0 
 3 Lotos Gaj Oławski1-2 2-1     8-1 1-3 9-3 6-3 9-2 2-1 8-3 10-1 1-2 3-0* 
 4 LKS Owczary2-6 4-2 3-2     5-1 3-4 3-3 4-0 4-1 4-1 4-2 2-1 5-2 
 5 Logan II Kurów1-1 3-2 3-3 7-4     6-1 8-0 11-0 4-2 5-0 3-0* 5-3 1-1 
 6 Jankowianka Wierzbno3-19 1-3 2-3 1-2 0-4     6-1 5-2 4-1 4-0 6-2 5-1 1-2 
 7 Bór Zaodrze Oława1-8 0-2 2-4 4-6 4-3 1-6     5-2 7-2 4-2 7-0 3-1 3-0* 
 8 Burza Dębina0-7 3-5 1-3 5-4 1-3 0-2 2-3     1-4 3-2 2-1 5-1 6-3 
 9 Rapid II Domaniów1-5 0-2 1-7 0-2 9-1 2-2 4-1 0-3*     5-1 5-0 3-2 
 10 Piast Miłocice1-3 0-8 3-0* 4-6 0-2 2-5 1-4 1-1 1-1     2-0 1-1 2-2 
 11 Odra Kotowice0-3 2-3 6-0 0-4 0-6 3-3 2-2 0-2 2-3 1-6     7-3 6-2 
 12 Odra Oława0-6 2-10 2-5 2-8 3-2 2-3 5-8 1-6 4-1 2-3 0-8     3-0* 
 13 Moto Jelcz Oława0-3* 2-5 1-2 0-3* 2-4 0-3* 3-3 0-3* 3-0* 0-3* 7-0 6-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: Burza Dębina.
 
Rapid II Domaniów 3-2 Moto Jelcz Oława 21 sierpnia, 11:00
Logan II Kurów 8-0 Bór Zaodrze Oława 21 sierpnia, 14:00
Odra Kotowice 0-4 LKS Owczary 21 sierpnia, 14:00
Jankowianka Wierzbno 5-1 Odra Oława 21 sierpnia, 14:00
Lotos Gaj Oławski 1-2 Sokół II Marcinkowice 21 sierpnia, 11:00
Piast Miłocice 0-8 Pogoń Kopalina 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: Sokół II Marcinkowice.
 
Odra Oława 2-5 Lotos Gaj Oławski 28 sierpnia, 14:00
LKS Owczary 3-4 Jankowianka Wierzbno 28 sierpnia, 14:00
Bór Zaodrze Oława 7-0 Odra Kotowice 28 sierpnia, 16:00
Piast Miłocice 0-2 Logan II Kurów 28 sierpnia, 14:00
Moto Jelcz Oława 2-5 Pogoń Kopalina 28 sierpnia, 11:00
Burza Dębina 1-4 Rapid II Domaniów 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Rapid II Domaniów.
 
Pogoń Kopalina 3-0 Burza Dębina 4 września, 11:00
Logan II Kurów 1-1 Moto Jelcz Oława 4 września, 14:00
Odra Kotowice 1-6 Piast Miłocice 4 września, 14:00
Jankowianka Wierzbno 6-1 Bór Zaodrze Oława 4 września, 14:00
Lotos Gaj Oławski 8-1 LKS Owczary 4 września, 11:00
Sokół II Marcinkowice 4-1 Odra Oława 4 września, 12:00
w Stanowicach

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: Odra Oława.
 
LKS Owczary 2-6 Sokół II Marcinkowice 11 września, 14:00
Bór Zaodrze Oława 2-4 Lotos Gaj Oławski 11 września, 16:00
Piast Miłocice 2-5 Jankowianka Wierzbno 11 września, 14:00
Moto Jelcz Oława 7-0 Odra Kotowice 11 września, 11:00
Burza Dębina 1-3 Logan II Kurów 11 września, 11:00
Rapid II Domaniów 0-2 Pogoń Kopalina 11 września, 11:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Pogoń Kopalina.
 
Logan II Kurów 4-2 Rapid II Domaniów 18 września
Odra Kotowice 0-2 Burza Dębina 18 września, 14:00
Jankowianka Wierzbno 1-2 Moto Jelcz Oława 18 września, 14:00
Lotos Gaj Oławski 8-3 Piast Miłocice 18 września, 11:00
Sokół II Marcinkowice 15-2 Bór Zaodrze Oława 18 września, 12:00
w Stanowicach
Odra Oława 2-8 LKS Owczary 18 września

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: LKS Owczary.
 
Bór Zaodrze Oława 3-1 Odra Oława 25 września, 16:00
Piast Miłocice 1-3 Sokół II Marcinkowice 25 września, 14:00
Moto Jelcz Oława 1-2 Lotos Gaj Oławski 25 września, 11:00
Burza Dębina 0-2 Jankowianka Wierzbno 25 września, 11:00
Rapid II Domaniów 5-1 Odra Kotowice 25 września, 11:00
Pogoń Kopalina 6-1 Logan II Kurów 25 września, 14:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: Logan II Kurów.
 
Odra Kotowice 2-3 Pogoń Kopalina 2 października, 14:00
Jankowianka Wierzbno 4-1 Rapid II Domaniów 2 października, 14:00
Lotos Gaj Oławski 9-2 Burza Dębina 2 października, 11:00
Sokół II Marcinkowice 7-4 Moto Jelcz Oława 2 października, 12:00
Odra Oława 2-3 Piast Miłocice 2 października, 11:00
LKS Owczary 3-3 Bór Zaodrze Oława 2 października, 14:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: Bór Zaodrze Oława.
 
Piast Miłocice 4-6 LKS Owczary 9 października, 14:00
Moto Jelcz Oława 6-1 Odra Oława 9 października, 11:00
Burza Dębina 0-7 Sokół II Marcinkowice 9 października, 11:00
Rapid II Domaniów 1-7 Lotos Gaj Oławski 9 października, 11:00
Pogoń Kopalina 6-2 Jankowianka Wierzbno 9 października, 11:00
Logan II Kurów 3-0 Odra Kotowice 9 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: Odra Kotowice.
 
Jankowianka Wierzbno 0-4 Logan II Kurów 16 października, 14:00
Lotos Gaj Oławski 2-1 Pogoń Kopalina 16 października, 11:00
Sokół II Marcinkowice 8-0 Rapid II Domaniów 16 października, 12:00
Odra Oława 1-6 Burza Dębina 16 października, 14:00
LKS Owczary 5-2 Moto Jelcz Oława 16 października, 14:00
Bór Zaodrze Oława 4-2 Piast Miłocice 16 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Piast Miłocice.
 
Moto Jelcz Oława 3-3 Bór Zaodrze Oława 23 października, 11:00
Burza Dębina 5-4 LKS Owczary 23 października, 11:00
Rapid II Domaniów 5-0 Odra Oława 23 października, 11:00
Pogoń Kopalina 1-3 Sokół II Marcinkowice 23 października, 11:00
Logan II Kurów 3-3 Lotos Gaj Oławski 23 października
Odra Kotowice 3-3 Jankowianka Wierzbno 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: Jankowianka Wierzbno.
 
Lotos Gaj Oławski 10-1 Odra Kotowice 30 października, 11:00
Sokół II Marcinkowice 8-1 Logan II Kurów 30 października, 12:00
Odra Oława 2-10 Pogoń Kopalina 30 października, 14:00
LKS Owczary 4-1 Rapid II Domaniów 30 października, 14:00
Bór Zaodrze Oława 5-2 Burza Dębina 30 października, 14:00
Piast Miłocice 2-2 Moto Jelcz Oława 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: Moto Jelcz Oława.
 
Burza Dębina 3-2 Piast Miłocice 6 listopada, 11:00
Rapid II Domaniów 4-1 Bór Zaodrze Oława 6 listopada, 11:00
Pogoń Kopalina 6-0 LKS Owczary 6 listopada, 11:00
Logan II Kurów 5-3 Odra Oława 6 listopada, 14:00
Odra Kotowice 0-3 Sokół II Marcinkowice 6 listopada, 14:00
Jankowianka Wierzbno 2-3 Lotos Gaj Oławski 6 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Pauza: Lotos Gaj Oławski.
 
Sokół II Marcinkowice 2-1 Jankowianka Wierzbno 13 listopada, 12:00
Odra Oława 0-8 Odra Kotowice 13 listopada, 14:00
LKS Owczary 5-1 Logan II Kurów 13 listopada, 14:00
Bór Zaodrze Oława 0-2 Pogoń Kopalina 13 listopada, 14:00
Piast Miłocice 1-1 Rapid II Domaniów 13 listopada, 14:00
Burza Dębina 6-3 Moto Jelcz Oława 13 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 18-19 marca

Pauza: Burza Dębina.
 
Pogoń Kopalina 3-0 Piast Miłocice 19 marca, 11:00
Moto Jelcz Oława 3-0 Rapid II Domaniów 19 marca, 11:00
(wo)
na boisku 2-5; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Bór Zaodrze Oława 4-3 Logan II Kurów 19 marca, 15:00
LKS Owczary 4-2 Odra Kotowice 19 marca, 15:00
Odra Oława 2-3 Jankowianka Wierzbno 19 marca, 15:00
Sokół II Marcinkowice 6-2 Lotos Gaj Oławski 19 marca, 15:00

Kolejka 15 - 25-26 marca

Pauza: Sokół II Marcinkowice.
 
Lotos Gaj Oławski 1-2 Odra Oława 26 marca, 11:00
Jankowianka Wierzbno 1-2 LKS Owczary 26 marca, 15:00
Odra Kotowice 2-2 Bór Zaodrze Oława 26 marca, 15:00
Logan II Kurów 5-0 Piast Miłocice 26 marca, 15:00
Pogoń Kopalina 5-0 Moto Jelcz Oława 26 marca, 11:00
Rapid II Domaniów 0-3 Burza Dębina 26 marca, 15:00
(wo)
na boisku 4-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Pauza: Rapid II Domaniów.
 
Burza Dębina 3-5 Pogoń Kopalina 2 kwietnia, 11:00
Moto Jelcz Oława 2-4 Logan II Kurów 2 kwietnia, 11:00
Piast Miłocice 2-0 Odra Kotowice 2 kwietnia, 15:00
Bór Zaodrze Oława 1-6 Jankowianka Wierzbno 2 kwietnia, 15:00
LKS Owczary 3-2 Lotos Gaj Oławski 2 kwietnia, 15:00
Odra Oława 0-6 Sokół II Marcinkowice 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Pauza: Odra Oława.
 
Sokół II Marcinkowice 5-1 LKS Owczary 9 kwietnia, 15:00
Lotos Gaj Oławski 6-3 Bór Zaodrze Oława 9 kwietnia, 11:00
Jankowianka Wierzbno 4-0 Piast Miłocice 9 kwietnia, 15:00
Odra Kotowice 6-2 Moto Jelcz Oława 9 kwietnia, 15:00
Logan II Kurów 11-0 Burza Dębina 9 kwietnia, 15:00
Pogoń Kopalina 3-0 Rapid II Domaniów 9 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 3-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Pauza: Pogoń Kopalina.
 
Rapid II Domaniów 9-1 Logan II Kurów 23 kwietnia, 15:00
Burza Dębina 2-1 Odra Kotowice 23 kwietnia, 11:00
Moto Jelcz Oława 0-3 Jankowianka Wierzbno
(wo)
Piast Miłocice 3-0 Lotos Gaj Oławski 23 kwietnia, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Bór Zaodrze Oława 1-8 Sokół II Marcinkowice 23 kwietnia, 15:00
LKS Owczary 2-1 Odra Oława 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Pauza: LKS Owczary.
 
Odra Oława 5-8 Bór Zaodrze Oława 30 kwietnia, 15:00
Sokół II Marcinkowice 22-2 Piast Miłocice 30 kwietnia, 15:00
Lotos Gaj Oławski 3-0 Moto Jelcz Oława
(wo)
Jankowianka Wierzbno 5-2 Burza Dębina 30 kwietnia, 15:00
Odra Kotowice 2-3 Rapid II Domaniów 30 kwietnia, 15:00
Logan II Kurów 3-2 Pogoń Kopalina 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: Logan II Kurów.
 
Pogoń Kopalina 6-1 Odra Kotowice 7 maja, 11:00
Rapid II Domaniów 2-2 Jankowianka Wierzbno 7 maja, 15:00
Burza Dębina 1-3 Lotos Gaj Oławski 7 maja, 11:00
Moto Jelcz Oława 0-3 Sokół II Marcinkowice
(wo)
Piast Miłocice 1-1 Odra Oława 7 maja, 15:00
Bór Zaodrze Oława 4-6 LKS Owczary 7 maja, 15:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: Bór Zaodrze Oława.
 
LKS Owczary 4-1 Piast Miłocice 14 maja, 15:00
Odra Oława 3-0 Moto Jelcz Oława
(wo)
Sokół II Marcinkowice 17-2 Burza Dębina 14 maja, 15:00
Lotos Gaj Oławski 2-1 Rapid II Domaniów 13 maja, 15:00
Jankowianka Wierzbno 1-3 Pogoń Kopalina 13 maja, 17:00
Odra Kotowice 0-6 Logan II Kurów 14 maja, 15:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pauza: Odra Kotowice.
 
Logan II Kurów 6-1 Jankowianka Wierzbno 21 maja, 15:00
Pogoń Kopalina 2-4 Lotos Gaj Oławski 21 maja, 11:00
Rapid II Domaniów 1-5 Sokół II Marcinkowice 21 maja, 15:00
Burza Dębina 5-1 Odra Oława 21 maja, 11:00
Moto Jelcz Oława 0-3 LKS Owczary
(wo)
Piast Miłocice 1-4 Bór Zaodrze Oława 21 maja, 15:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: Piast Miłocice.
 
Bór Zaodrze Oława 3-0 Moto Jelcz Oława
(wo)
LKS Owczary 4-0 Burza Dębina 28 maja, 15:00
Odra Oława 4-1 Rapid II Domaniów 28 maja, 15:00
Sokół II Marcinkowice 11-0 Pogoń Kopalina 27 maja, 16:00
Lotos Gaj Oławski 1-3 Logan II Kurów 28 maja, 11:00
Jankowianka Wierzbno 6-2 Odra Kotowice 28 maja, 15:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: Jankowianka Wierzbno.
 
Odra Kotowice 6-0 Lotos Gaj Oławski 4 czerwca, 15:00
Logan II Kurów 1-1 Sokół II Marcinkowice 4 czerwca
Pogoń Kopalina 5-0 Odra Oława 4 czerwca, 11:00
Rapid II Domaniów 0-2 LKS Owczary 4 czerwca, 15:00
Burza Dębina 2-3 Bór Zaodrze Oława 4 czerwca, 11:00
Moto Jelcz Oława 0-3 Piast Miłocice
(wo)

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Pauza: Moto Jelcz Oława.
 
Piast Miłocice 1-1 Burza Dębina 11 czerwca, 15:00
Bór Zaodrze Oława 7-2 Rapid II Domaniów 11 czerwca, 15:00
LKS Owczary 4-2 Pogoń Kopalina 11 czerwca, 15:00
Odra Oława 3-2 Logan II Kurów 11 czerwca, 15:00
Sokół II Marcinkowice 16-0 Odra Kotowice 11 czerwca, 15:00
Lotos Gaj Oławski 9-3 Jankowianka Wierzbno 11 czerwca, 10:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Pauza: Lotos Gaj Oławski.
 
Moto Jelcz Oława 0-3 Burza Dębina
(wo)
Jankowianka Wierzbno 3-19 Sokół II Marcinkowice 18 czerwca, 15:00
Odra Kotowice 7-3 Odra Oława 18 czerwca, 15:00
Logan II Kurów 7-4 LKS Owczary 18 czerwca, 15:00
Pogoń Kopalina 6-1 Bór Zaodrze Oława 18 czerwca, 15:00
Rapid II Domaniów - Piast Miłocice 18 czerwca, 15:00
mecz przerwany w 44. minucie z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika drużyny gospodarzy

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas