[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2016/2017, grupa: Trzebnica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Brzeźno 22 54 17 3 2 108-25 10 1 0 63-10 7 2 2 45-15
2.  KS Postolin 22 51 17 0 5 89-37 8 0 3 45-12 9 0 2 44-25
3.  KS Piotrkowice 22 47 15 2 5 86-40 8 1 2 50-16 7 1 3 36-24 2 4 1 1 0 6-1
4.  Płomień Krośnice 22 47 15 2 5 77-33 8 2 1 46-14 7 0 4 31-19 2 1 0 1 1 1-6
5.  Pogoń Żmigródek 22 41 13 2 7 80-52 8 0 3 35-21 5 2 4 45-31
6.  LKS Paniowice 22 33 10 3 9 81-62 6 2 3 54-30 4 1 6 27-32
7.  Amesko Szczytkowice 21 31 10 1 10 53-63 4 1 5 23-26 6 0 5 30-37
8.  Piorun Koniowo 22 26 8 2 12 56-69 4 2 5 35-37 4 0 7 21-32
9.  Struga Czatkowice 21 23 7 2 12 55-73 5 0 6 26-35 2 2 6 29-38
10.  LZS Komorowo 22 15 4 3 15 54-80 3 1 7 32-32 1 2 8 22-48
11.  Start Bychowo 22 10 3 1 18 39-140 3 0 8 25-60 0 1 10 14-80
12.  Błękitni Pawłów Trzebnicki 22 4 1 1 20 25-129 1 1 9 15-61 0 0 11 10-68

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LZS Brzeźno    7-1 3-1 3-0 4-1 3-1 12-1 7-0 7-2 5-0 3-3 9-0 
 2 KS Postolin3-0*     1-3 0-2 4-0 0-3 5-0 4-0 6-2 8-2 3-0* 11-0 
 3 KS Piotrkowice2-1 3-1     5-0 2-4 3-4 3-0* 7-3 2-2 6-1 5-0 12-0 
 4 Płomień Krośnice2-2 1-4 1-1     4-1 4-0 4-1 2-1 2-1 4-2 19-1 3-0 
 5 Pogoń Żmigródek1-5 2-4 0-2 3-2     3-0 3-0 3-0 4-2 6-4 6-0 4-2 
 6 LKS Paniowice1-1 2-5 5-6 3-2 3-3     1-2 5-2 3-1 6-3 17-3 8-2 
 7 Amesko Szczytkowice0-5 1-6 3-1 1-2 2-2 1-3     0-4 3-0 7-1 5-2 
 8 Piorun Koniowo1-5 2-5 3-1 1-3 2-6 7-4 3-7     3-3 3-3 5-0 5-0 
 9 Struga Czatkowice0-5 0-5 2-6 1-4 1-2 4-1 1-3 3-2     5-4 6-2 3-1 
 10 LZS Komorowo2-3 3-4 3-4 2-4 7-3 2-2 0-1 1-2 3-4     4-2 5-3 
 11 Start Bychowo3-9 0-3 2-7 0-4 0-16 4-3 3-6 0-4 8-5 2-3     3-0 
 12 Błękitni Pawłów Trzebnicki0-9 4-6 1-4 0-8 2-7 1-6 2-9 0-3* 0-7 0-0 5-2     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

KS Piotrkowice 2-4 Pogoń Żmigródek 21 sierpnia, 17:00
Amesko Szczytkowice 1-2 Płomień Krośnice 21 sierpnia, 11:00
Piorun Koniowo 2-5 KS Postolin 21 sierpnia, 14:00
Start Bychowo 3-9 LZS Brzeźno 21 sierpnia, 14:00
Błękitni Pawłów Trzebnicki 0-7 Struga Czatkowice 6 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 14:00) przełożony
LKS Paniowice 6-3 LZS Komorowo 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pogoń Żmigródek 6-4 LZS Komorowo 28 sierpnia, 13:00
Struga Czatkowice 4-1 LKS Paniowice 28 sierpnia, 14:00
LZS Brzeźno 9-0 Błękitni Pawłów Trzebnicki 28 sierpnia, 17:00
KS Postolin 3-0 Start Bychowo 28 sierpnia, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Płomień Krośnice 2-1 Piorun Koniowo 28 sierpnia, 17:00
KS Piotrkowice 3-0 Amesko Szczytkowice 28 sierpnia, 17:00
(wo)
przerwany w 60. minucie przy stanie 3-1 - goście zeszli z boiska

Kolejka 3 - 3-4 września

Amesko Szczytkowice 2-2 Pogoń Żmigródek 4 września, 11:00
Piorun Koniowo 3-1 KS Piotrkowice 4 września, 14:00
Start Bychowo 0-4 Płomień Krośnice 4 września, 14:00
Błękitni Pawłów Trzebnicki 4-6 KS Postolin 4 września, 14:00
LKS Paniowice 1-1 LZS Brzeźno 4 września, 17:00
LZS Komorowo 3-4 Struga Czatkowice 4 września, 14:30

Kolejka 4 - 10-11 września

Pogoń Żmigródek 4-2 Struga Czatkowice 11 września, 13:00
LZS Brzeźno 5-0 LZS Komorowo 11 września
KS Postolin 0-3 LKS Paniowice 11 września, 11:00
Płomień Krośnice 3-0 Błękitni Pawłów Trzebnicki 11 września, 16:00
KS Piotrkowice 5-0 Start Bychowo 11 września, 16:00
Amesko Szczytkowice 0-4 Piorun Koniowo 11 września, 11:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Piorun Koniowo 2-6 Pogoń Żmigródek 18 września, 14:00
Start Bychowo 3-6 Amesko Szczytkowice 18 września, 14:00
Błękitni Pawłów Trzebnicki 1-4 KS Piotrkowice 18 września, 14:00
LKS Paniowice 3-2 Płomień Krośnice 18 września, 16:30
LZS Komorowo 3-4 KS Postolin 18 września, 14:30
Struga Czatkowice 0-5 LZS Brzeźno 18 września, 14:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Pogoń Żmigródek 1-5 LZS Brzeźno 25 września, 13:00
KS Postolin 6-2 Struga Czatkowice 25 września, 11:00
Płomień Krośnice 4-2 LZS Komorowo 25 września, 16:00
KS Piotrkowice 3-4 LKS Paniowice 25 września, 16:00
Amesko Szczytkowice 5-2 Błękitni Pawłów Trzebnicki 25 września, 11:00
Piorun Koniowo 5-0 Start Bychowo 25 września, 14:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Start Bychowo 0-16 Pogoń Żmigródek 2 października, 14:00
Błękitni Pawłów Trzebnicki 0-3 Piorun Koniowo 2 października, 14:00
(wo)
gospodarze nie posiadali dokumentów
LKS Paniowice 1-2 Amesko Szczytkowice 2 października, 16:30
LZS Komorowo 3-4 KS Piotrkowice 2 października, 14:00
Struga Czatkowice 1-4 Płomień Krośnice 2 października, 14:00
LZS Brzeźno 7-1 KS Postolin 2 października

Kolejka 8 - 8-9 października

Pogoń Żmigródek 2-4 KS Postolin 9 października, 13:00
Płomień Krośnice 2-2 LZS Brzeźno 9 października, 14:00
KS Piotrkowice 2-2 Struga Czatkowice 9 października
Amesko Szczytkowice 3-0 LZS Komorowo 9 października, 11:00
Piorun Koniowo 7-4 LKS Paniowice 9 października, 14:00
Start Bychowo 3-0 Błękitni Pawłów Trzebnicki 9 października, 14:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Błękitni Pawłów Trzebnicki 2-7 Pogoń Żmigródek 16 października, 14:00
LKS Paniowice 17-3 Start Bychowo 16 października, 14:00
LZS Komorowo 1-2 Piorun Koniowo 16 października, 14:00
Struga Czatkowice 1-3 Amesko Szczytkowice 16 października, 14:00
LZS Brzeźno 3-1 KS Piotrkowice 16 października, 11:00
KS Postolin 0-2 Płomień Krośnice 16 października, 11:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Pogoń Żmigródek 3-2 Płomień Krośnice 23 października, 11:00
KS Piotrkowice 3-1 KS Postolin 23 października, 14:00
Amesko Szczytkowice 0-5 LZS Brzeźno 23 października, 11:00
Piorun Koniowo 3-3 Struga Czatkowice 23 października, 11:00
Start Bychowo 2-3 LZS Komorowo 23 października, 14:00
Błękitni Pawłów Trzebnicki 1-6 LKS Paniowice 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

LKS Paniowice 3-3 Pogoń Żmigródek 30 października, 11:00
LZS Komorowo 5-3 Błękitni Pawłów Trzebnicki 30 października, 14:00
Struga Czatkowice 6-2 Start Bychowo 30 października, 14:00
LZS Brzeźno 7-0 Piorun Koniowo 30 października, 11:00
KS Postolin 5-0 Amesko Szczytkowice 30 października, 11:00
Płomień Krośnice 1-1 KS Piotrkowice 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 1-2 kwietnia

Pogoń Żmigródek 0-2 KS Piotrkowice 2 kwietnia, 14:00
Płomień Krośnice 4-1 Amesko Szczytkowice 2 kwietnia, 11:00
KS Postolin 4-0 Piorun Koniowo 2 kwietnia, 11:00
LZS Brzeźno 3-3 Start Bychowo 2 kwietnia, 11:00
Struga Czatkowice 3-1 Błękitni Pawłów Trzebnicki 2 kwietnia, 14:00
LZS Komorowo 2-2 LKS Paniowice 2 kwietnia, 14:30

Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

LZS Komorowo 7-3 Pogoń Żmigródek 9 kwietnia, 14:30
LKS Paniowice 3-1 Struga Czatkowice 9 kwietnia, 14:00
Błękitni Pawłów Trzebnicki 0-9 LZS Brzeźno 9 kwietnia, 14:00
Start Bychowo 0-3 KS Postolin 9 kwietnia, 14:00
Piorun Koniowo 1-3 Płomień Krośnice 9 kwietnia, 11:00
Amesko Szczytkowice 3-1 KS Piotrkowice 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

Pogoń Żmigródek 3-0 Amesko Szczytkowice 23 kwietnia, 14:00
KS Piotrkowice 7-3 Piorun Koniowo 23 kwietnia, 14:00
Płomień Krośnice 19-1 Start Bychowo 23 kwietnia, 11:00
KS Postolin 11-0 Błękitni Pawłów Trzebnicki 23 kwietnia, 11:00
LZS Brzeźno 3-1 LKS Paniowice 23 kwietnia, 11:00
Struga Czatkowice 5-4 LZS Komorowo 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Struga Czatkowice 1-2 Pogoń Żmigródek 30 kwietnia, 14:00
LZS Komorowo 2-3 LZS Brzeźno 30 kwietnia, 14:30
LKS Paniowice 2-5 KS Postolin 30 kwietnia, 14:00
Błękitni Pawłów Trzebnicki 0-8 Płomień Krośnice 30 kwietnia, 14:00
Start Bychowo 2-7 KS Piotrkowice 30 kwietnia, 14:00
Piorun Koniowo 3-7 Amesko Szczytkowice 30 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 3 maja

Pogoń Żmigródek 3-0 Piorun Koniowo 3 maja, 14:00
Amesko Szczytkowice 7-1 Start Bychowo 3 maja, 11:00
KS Piotrkowice 12-0 Błękitni Pawłów Trzebnicki 3 maja, 16:30
Płomień Krośnice 4-0 LKS Paniowice 3 maja, 11:00
KS Postolin 8-2 LZS Komorowo 3 maja, 11:00
LZS Brzeźno 7-2 Struga Czatkowice 3 maja, 14:30

Kolejka 17 - 6-7 maja

LZS Brzeźno 4-1 Pogoń Żmigródek 7 maja, 17:00
Struga Czatkowice 0-5 KS Postolin 7 maja, 14:00
LZS Komorowo 2-4 Płomień Krośnice 7 maja, 14:30
LKS Paniowice 5-6 KS Piotrkowice 7 maja, 14:00
Błękitni Pawłów Trzebnicki 2-9 Amesko Szczytkowice 7 maja, 14:00
Start Bychowo 0-4 Piorun Koniowo 7 maja, 14:00

Kolejka 18 - 13-14 maja

Pogoń Żmigródek 6-0 Start Bychowo 14 maja, 14:00
Piorun Koniowo 5-0 Błękitni Pawłów Trzebnicki 18 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (14 maja, 11:00) odwołany
Amesko Szczytkowice 1-3 LKS Paniowice 14 maja, 11:00
KS Piotrkowice 6-1 LZS Komorowo 14 maja, 17:00
Płomień Krośnice 2-1 Struga Czatkowice 14 maja, 11:00
KS Postolin 3-0 LZS Brzeźno 14 maja, 11:00
(wo)
na boisku 1-0; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 19 - 20-21 maja

KS Postolin 4-0 Pogoń Żmigródek 21 maja, 11:00
LZS Brzeźno 3-0 Płomień Krośnice 21 maja, 17:00
Struga Czatkowice 2-6 KS Piotrkowice 21 maja, 14:00
LZS Komorowo 0-1 Amesko Szczytkowice 21 maja, 14:30
LKS Paniowice 5-2 Piorun Koniowo 21 maja, 17:00
Błękitni Pawłów Trzebnicki 5-2 Start Bychowo 21 maja, 14:00

Kolejka 20 - 27-28 maja

Pogoń Żmigródek 4-2 Błękitni Pawłów Trzebnicki 28 maja, 14:00
Start Bychowo 4-3 LKS Paniowice 28 maja, 14:00
Piorun Koniowo 3-3 LZS Komorowo 28 maja, 11:00
Amesko Szczytkowice - Struga Czatkowice 18 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (28 maja, 11:00) odwołany
KS Piotrkowice 2-1 LZS Brzeźno 28 maja, 17:00
Płomień Krośnice 1-4 KS Postolin 28 maja, 11:00

Kolejka 21 - 3-4 czerwca

Płomień Krośnice 4-1 Pogoń Żmigródek 4 czerwca, 11:00
KS Postolin 1-3 KS Piotrkowice 4 czerwca, 11:00
LZS Brzeźno 12-1 Amesko Szczytkowice 4 czerwca, 17:00
Struga Czatkowice 3-2 Piorun Koniowo 4 czerwca, 14:00
LZS Komorowo 4-2 Start Bychowo 4 czerwca, 14:30
LKS Paniowice 8-2 Błękitni Pawłów Trzebnicki 4 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 10-11 czerwca

Pogoń Żmigródek 3-0 LKS Paniowice 11 czerwca, 14:00
Błękitni Pawłów Trzebnicki 0-0 LZS Komorowo 11 czerwca, 17:00
Start Bychowo 8-5 Struga Czatkowice 11 czerwca, 17:00
Piorun Koniowo 1-5 LZS Brzeźno 11 czerwca, 14:00
Amesko Szczytkowice 1-6 KS Postolin 11 czerwca, 11:00
KS Piotrkowice 5-0 Płomień Krośnice 11 czerwca, 14:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas