[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa C 2016/2017, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Zabełków 20 47 14 5 1 67-25 9 1 0 36-11 5 4 1 31-14
2.  Czarni II Gorzyce 20 44 14 2 4 73-25 9 1 0 46-7 5 1 4 27-18
3.  Zameczek II Czernica 20 37 11 4 5 56-46 6 3 1 31-16 5 1 4 25-30 2 4 1 1 0 5-4
4.  Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 20 37 11 4 5 75-37 6 2 2 35-16 5 2 3 40-21 2 1 0 1 1 4-5
5.  Sparta Babice 20 36 11 3 6 69-51 7 2 1 41-14 4 1 5 28-37
6.  LKS Bolesław 20 31 9 4 7 73-48 5 1 4 40-23 4 3 3 33-25
7.  LKS II Tworków 20 29 9 2 9 47-41 5 2 3 30-17 4 0 6 17-24
8.  LKS Olza 20 24 7 3 10 36-44 5 1 4 26-20 2 2 6 10-24
9.  KS Pietraszyn 20 18 5 3 12 43-62 4 2 4 25-26 1 1 8 18-36
10.  LKS Bojanów 20 6 2 0 18 21-110 1 0 9 12-52 1 0 9 9-58
11.  Naprzód II Syrynia 20 6 2 0 18 12-83 1 0 9 6-42 1 0 9 6-41
Naprzód II Syrynia wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 LKS Zabełków    2-1 3-1 1-1 4-3 5-3 2-0 2-0 4-1 9-1 4-0 
 2 Czarni II Gorzyce2-2     5-0 4-1 9-0 4-2 3-1 2-0 5-1 7-0 5-0 
 3 Zameczek II Czernica0-5 3-3     2-2 6-2 2-2 1-0 2-0 8-2 4-0 3-0* 
 4 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski)2-2 2-1 2-3     6-0 3-3 2-3 6-2 3-2 6-0 3-0* 
 5 Sparta Babice2-2 3-0* 12-3 3-1     2-3 8-1 1-1 3-2 4-1 3-0* 
 6 LKS Bolesław1-4 1-4 1-2 4-1 5-1     0-3 4-1 4-4 8-1 12-2 
 7 LKS II Tworków1-3 3-2 1-1 3-4 2-2 1-3     5-0 3-1 8-1 3-0* 
 8 LKS Olza3-3 0-3 2-1 1-2 1-3 5-2 3-0     3-2 7-1 1-3 
 9 KS Pietraszyn2-1 2-3 3-4 2-8 2-4 3-3 2-1 1-1     5-1 3-0* 
 10 LKS Bojanów1-6 2-7 0-4 0-10 2-5 0-9 1-5 1-2 1-3     4-1 
 11 Naprzód II Syrynia0-3* 0-3* 1-6 1-10 0-8 0-3* 2-3 0-3* 2-0 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Pauza: Czarni II Gorzyce.
 
Naprzód II Syrynia 2-3 LKS II Tworków 27 sierpnia, 17:00
Sparta Babice 1-1 LKS Olza 27 sierpnia, 17:00
LKS Bojanów 0-4 Zameczek II Czernica 28 sierpnia, 15:00
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 2-2 LKS Zabełków 27 sierpnia, 16:30
LKS Bolesław 4-4 KS Pietraszyn 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Pauza: KS Pietraszyn.
 
LKS Zabełków 5-3 LKS Bolesław 4 września, 14:00
Zameczek II Czernica 2-2 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 4 września, 11:00
LKS Olza 7-1 LKS Bojanów 4 września, 16:00
LKS II Tworków 2-2 Sparta Babice 4 września, 16:00
Czarni II Gorzyce 5-0 Naprzód II Syrynia 3 września, 16:00
przerwany w 46. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska

Kolejka 3 - 10-11 września

Pauza: Naprzód II Syrynia.
 
Sparta Babice 3-0 Czarni II Gorzyce 10 września, 16:00
(wo)
na boisku 3-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Bojanów 1-5 LKS II Tworków 11 września, 15:00
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 6-2 LKS Olza 10 września, 16:00
LKS Bolesław 1-2 Zameczek II Czernica 11 września, 16:00
KS Pietraszyn 2-1 LKS Zabełków 10 września, 16:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Pauza: LKS Zabełków.
 
Zameczek II Czernica 8-2 KS Pietraszyn 18 września, 11:00
LKS Olza 5-2 LKS Bolesław 18 września, 16:00
LKS II Tworków 3-4 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 17 września, 16:00
Czarni II Gorzyce 7-0 LKS Bojanów 18 września, 11:00
Naprzód II Syrynia 0-8 Sparta Babice 18 września, 16:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Pauza: Sparta Babice.
 
LKS Bojanów 4-1 Naprzód II Syrynia 25 września, 15:00
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 2-1 Czarni II Gorzyce 25 września, 15:00
LKS Bolesław 0-3 LKS II Tworków 25 września, 16:00
KS Pietraszyn 1-1 LKS Olza 24 września, 16:00
LKS Zabełków 3-1 Zameczek II Czernica 24 września, 14:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Pauza: Zameczek II Czernica.
 
LKS Olza 3-3 LKS Zabełków 2 października, 15:00
LKS II Tworków 3-1 KS Pietraszyn 1 października, 15:00
Czarni II Gorzyce 4-2 LKS Bolesław 2 października, 15:00
Naprzód II Syrynia 1-10 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 2 października, 15:00
Sparta Babice 4-1 LKS Bojanów 1 października, 15:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Pauza: LKS Bojanów.
 
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 6-0 Sparta Babice 9 października, 14:30
LKS Bolesław 12-2 Naprzód II Syrynia 9 października, 15:00
KS Pietraszyn 2-3 Czarni II Gorzyce 8 października, 15:00
LKS Zabełków 2-0 LKS II Tworków 8 października, 15:00
Zameczek II Czernica 2-0 LKS Olza 9 października, 11:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Pauza: LKS Olza.
 
LKS II Tworków 1-1 Zameczek II Czernica 15 października, 15:00
Czarni II Gorzyce 2-2 LKS Zabełków 16 października, 11:00
Naprzód II Syrynia 2-0 KS Pietraszyn 16 października, 15:00
Sparta Babice 2-3 LKS Bolesław 15 października, 15:00
LKS Bojanów 0-10 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 16 października, 15:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Pauza: Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski).
 
LKS Bolesław 8-1 LKS Bojanów 23 października, 14:00
KS Pietraszyn 2-4 Sparta Babice 22 października, 14:00
LKS Zabełków 4-0 Naprzód II Syrynia 22 października, 14:00
Zameczek II Czernica 3-3 Czarni II Gorzyce 23 października, 11:00
LKS II Tworków 5-0 LKS Olza 22 października, 15:00

Kolejka 10 - 29-30 października

Pauza: LKS II Tworków.
 
Czarni II Gorzyce 2-0 LKS Olza 30 października, 11:00
Naprzód II Syrynia 1-6 Zameczek II Czernica 30 października, 13:30
Sparta Babice 2-2 LKS Zabełków 29 października, 13:30
LKS Bojanów 1-3 KS Pietraszyn 30 października, 13:30
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 3-3 LKS Bolesław 30 października, 14:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Pauza: LKS Bolesław.
 
KS Pietraszyn 2-8 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 6 listopada, 13:30
LKS Zabełków 9-1 LKS Bojanów 5 listopada, 13:30
Zameczek II Czernica 6-2 Sparta Babice 6 listopada, 11:00
LKS Olza 1-3 Naprzód II Syrynia 6 listopada, 13:30
LKS II Tworków 3-2 Czarni II Gorzyce 6 listopada, 13:30

Kolejka 12 - 1-2 kwietnia

Pauza: Czarni II Gorzyce.
 
LKS II Tworków 3-0 Naprzód II Syrynia
(wo)
LKS Olza 1-3 Sparta Babice 2 kwietnia, 16:00
Zameczek II Czernica 4-0 LKS Bojanów 2 kwietnia, 11:00
LKS Zabełków 1-1 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 1 kwietnia, 16:00
KS Pietraszyn 3-3 LKS Bolesław 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

Pauza: KS Pietraszyn.
 
LKS Bolesław 1-4 LKS Zabełków 9 kwietnia, 16:00
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 2-3 Zameczek II Czernica 9 kwietnia, 16:00
LKS Bojanów 1-2 LKS Olza 8 kwietnia, 15:00
Sparta Babice 8-1 LKS II Tworków 8 kwietnia, 16:00
Naprzód II Syrynia 0-3 Czarni II Gorzyce
(wo)

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

Pauza: Naprzód II Syrynia.
 
Czarni II Gorzyce 9-0 Sparta Babice 23 kwietnia, 13:00
LKS II Tworków 8-1 LKS Bojanów 23 kwietnia, 16:00
LKS Olza 1-2 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 23 kwietnia, 16:00
Zameczek II Czernica 2-2 LKS Bolesław 23 kwietnia, 11:00
LKS Zabełków 4-1 KS Pietraszyn 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Pauza: LKS Zabełków.
 
KS Pietraszyn 3-4 Zameczek II Czernica 15 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Bolesław 4-1 LKS Olza 15 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 2-3 LKS II Tworków 15 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Bojanów 2-7 Czarni II Gorzyce 15 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Babice 3-0 Naprzód II Syrynia
(wo)

Kolejka 16 - 6-7 maja

Pauza: Sparta Babice.
 
Naprzód II Syrynia 0-3 LKS Bojanów
(wo)
Czarni II Gorzyce 4-1 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 7 maja, 13:00
LKS II Tworków 1-3 LKS Bolesław 6 maja, 16:00
LKS Olza 3-2 KS Pietraszyn 7 maja, 17:00
Zameczek II Czernica 0-5 LKS Zabełków 7 maja, 11:00

Kolejka 17 - 13-14 maja

Pauza: Zameczek II Czernica.
 
LKS Zabełków 2-0 LKS Olza 13 maja, 16:00
KS Pietraszyn 2-1 LKS II Tworków 13 maja, 17:00
LKS Bolesław 1-4 Czarni II Gorzyce 13 maja, 17:00
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 3-0 Naprzód II Syrynia
(wo)
LKS Bojanów 2-5 Sparta Babice 6 maja, 15:00
w Wojnowicach

Kolejka 18 - 20-21 maja

Pauza: LKS Bojanów.
 
Sparta Babice 3-1 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 20 maja, 17:00
Naprzód II Syrynia 0-3 LKS Bolesław
(wo)
Czarni II Gorzyce 5-1 KS Pietraszyn 21 maja, 11:00
LKS II Tworków 1-3 LKS Zabełków 20 maja, 15:00
LKS Olza 2-1 Zameczek II Czernica 21 maja, 17:00

Kolejka 19 - 27-28 maja

Pauza: LKS Olza.
 
Zameczek II Czernica 1-0 LKS II Tworków 28 maja, 11:00
LKS Zabełków 2-1 Czarni II Gorzyce 27 maja, 14:00
KS Pietraszyn 3-0 Naprzód II Syrynia
(wo)
LKS Bolesław 5-1 Sparta Babice 28 maja, 16:00
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 6-0 LKS Bojanów 28 maja, 17:00

Kolejka 20 - 3-4 czerwca

Pauza: Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski).
 
LKS Olza 3-0 LKS II Tworków 4 czerwca, 15:00
LKS Bojanów 0-9 LKS Bolesław 3 czerwca, 14:00
Sparta Babice 3-2 KS Pietraszyn 3 czerwca, 17:00
Naprzód II Syrynia 0-3 LKS Zabełków
(wo)
Czarni II Gorzyce 5-0 Zameczek II Czernica 4 czerwca, 13:00

Kolejka 21 - 10-11 czerwca

Pauza: LKS II Tworków.
 
LKS Olza 0-3 Czarni II Gorzyce 11 czerwca, 17:00
Zameczek II Czernica 3-0 Naprzód II Syrynia
(wo)
LKS Zabełków 4-3 Sparta Babice 10 czerwca, 16:00
KS Pietraszyn 5-1 LKS Bojanów 10 czerwca, 17:00
LKS Bolesław 4-1 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 11 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 17-18 czerwca

Pauza: LKS Bolesław.
 
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 3-2 KS Pietraszyn 18 czerwca, 17:00
LKS Bojanów 1-6 LKS Zabełków 17 czerwca, 17:00
Sparta Babice 12-3 Zameczek II Czernica 18 czerwca, 17:00
Naprzód II Syrynia 0-3 LKS Olza
(wo)
Czarni II Gorzyce 3-1 LKS II Tworków 18 czerwca, 17:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas