[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2016/2017, grupa: Środa Śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Spartan Marszowice 24 72 24 0 0 140-21 12 0 0 73-6 12 0 0 67-15
2.  Zorza Wilkszyn 23 55 18 1 4 120-31 10 0 1 73-13 8 1 3 47-18
3.  Zryw Chełm 23 49 16 1 6 74-36 8 1 2 37-13 8 0 4 37-23
4.  Odra Rzeczyca 23 42 13 3 7 87-60 6 1 5 44-29 7 2 2 43-31 2 6 2 0 0 10-5
5.  KS Rusko 23 42 14 0 9 100-60 10 0 2 57-17 4 0 7 43-43 2 0 0 0 2 5-10
6.  Błyskawica II Lenartowice 23 37 12 1 10 75-62 7 0 5 46-33 5 1 5 29-29
7.  Iskra Proszków 24 34 10 4 10 57-54 5 3 4 29-20 5 1 6 28-34
8.  FC Budziszów 24 32 10 2 12 70-73 6 1 5 36-32 4 1 7 34-41
9.  OSP Krzydlina Mała 23 28 8 4 11 59-67 3 3 5 23-30 5 1 6 36-37
10.  Piast Przedmoście 21 27 8 3 10 61-77 5 1 5 34-35 3 2 5 27-42
11.  Burza Wilczków 22 10 3 1 18 26-125 2 0 9 15-67 1 1 9 11-58
12.  Czarni Kulin 23 9 3 0 20 42-168 1 0 10 25-81 2 0 10 17-87
13.  KS Jarosław 24 3 1 0 23 19-96 0 0 12 10-52 1 0 11 9-44
KS Jarosław wycofał się z rozgrywek po 14. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Spartan Marszowice    3-0 5-3 8-1 6-0 5-0 3-0* 9-1 6-0 11-1 6-0 3-0* 8-0 
 2 Zorza Wilkszyn1-3     1-0 2-1 6-3 7-2 11-0 5-1 6-3 8-0 23-0 3-0* 
 3 Zryw Chełm3-4 0-1     5-1 3-0* 4-1 1-0 5-2 3-3 7-1 3-0 3-0* 
 4 Odra Rzeczyca5-7 1-3 5-1     6-2 1-3 4-0 2-3 5-3 2-3 1-1 9-3 3-0* 
 5 KS Rusko3-4 3-2 4-1 3-4     6-1 3-0 4-1 3-2 8-0 9-2 8-0 3-0* 
 6 Błyskawica II Lenartowice0-5 1-7 1-2 3-5 8-3     2-1 5-2 3-2 3-2 5-1 15-1 0-2 
 7 Iskra Proszków0-4 2-2 1-2 1-2 3-0* 1-1     4-2 2-2 7-2 3-0 2-3 3-0* 
 8 FC Budziszów2-6 1-6 0-2 4-4 4-1 2-1 3-4     0-4 4-0 5-1 8-3 3-0* 
 9 OSP Krzydlina Mała0-5 1-5 1-2 1-1 2-7 0-3 2-2     1-1 7-1 5-2 3-1 
 10 Piast Przedmoście1-5 4-3 0-8 1-5 2-6 2-2 4-0 2-3     7-1 8-2 3-0* 
 11 Burza Wilczków0-13 0-9 2-4 3-9 0-11 1-6 0-4 1-9 0-1     3-0* 5-1 
 12 Czarni Kulin0-8 2-6 2-5 2-5 1-9 1-6 1-9 3-8 4-9 2-11     7-5 
 13 KS Jarosław0-3* 0-3* 1-7 3-6 2-6 0-3* 1-4 1-5 1-5 1-4 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: Czarni Kulin.
 
Iskra Proszków 4-2 FC Budziszów 21 sierpnia, 16:00
OSP Krzydlina Mała 3-1 KS Jarosław 21 sierpnia, 16:00
Piast Przedmoście 2-6 Błyskawica II Lenartowice 21 sierpnia, 16:00
Spartan Marszowice 6-0 KS Rusko 21 sierpnia, 16:00
Zryw Chełm 7-1 Burza Wilczków 21 sierpnia, 16:00
Zorza Wilkszyn 2-1 Odra Rzeczyca 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: Odra Rzeczyca.
 
Burza Wilczków 0-9 Zorza Wilkszyn 28 sierpnia, 16:00
KS Rusko 4-1 Zryw Chełm 28 sierpnia, 16:00
Błyskawica II Lenartowice 0-5 Spartan Marszowice 28 sierpnia, 16:00
KS Jarosław 1-4 Piast Przedmoście 28 sierpnia, 16:00
FC Budziszów 0-4 OSP Krzydlina Mała 28 sierpnia, 16:00
Czarni Kulin 1-9 Iskra Proszków 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Iskra Proszków.
 
OSP Krzydlina Mała 5-2 Czarni Kulin 4 września, 16:00
Piast Przedmoście 4-0 FC Budziszów 4 września, 16:00
Spartan Marszowice 8-0 KS Jarosław 4 września, 16:00
Zryw Chełm 3-0 Błyskawica II Lenartowice 4 września, 16:00
(wo)
nie odbył się
Zorza Wilkszyn 6-3 KS Rusko 4 września, 16:00
Odra Rzeczyca 1-1 Burza Wilczków 4 września, 16:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: Burza Wilczków.
 
KS Rusko 3-4 Odra Rzeczyca 11 września, 16:00
Błyskawica II Lenartowice 1-7 Zorza Wilkszyn 11 września, 15:00
KS Jarosław 1-7 Zryw Chełm 11 września, 15:00
FC Budziszów 2-6 Spartan Marszowice 11 września, 15:00
Czarni Kulin 2-11 Piast Przedmoście 11 września, 16:00
Iskra Proszków 2-2 OSP Krzydlina Mała 11 września, 15:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: OSP Krzydlina Mała.
 
Piast Przedmoście 2-2 Iskra Proszków 18 września, 16:00
Spartan Marszowice 3-0 Czarni Kulin 18 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Zryw Chełm 1-0 FC Budziszów 18 września, 16:00
Zorza Wilkszyn 3-0 KS Jarosław 18 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Odra Rzeczyca 1-3 Błyskawica II Lenartowice 18 września, 16:00
Burza Wilczków 0-11 KS Rusko 18 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: KS Rusko.
 
Błyskawica II Lenartowice 5-1 Burza Wilczków 25 września, 16:00
KS Jarosław 3-6 Odra Rzeczyca 25 września, 16:00
FC Budziszów 1-6 Zorza Wilkszyn 25 września, 16:00
Czarni Kulin 2-5 Zryw Chełm 25 września, 16:00
Iskra Proszków 0-4 Spartan Marszowice 25 września, 16:00
OSP Krzydlina Mała 1-1 Piast Przedmoście 25 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: Piast Przedmoście.
 
Spartan Marszowice 6-0 OSP Krzydlina Mała 2 października, 15:00
Zryw Chełm 4-1 Iskra Proszków 2 października, 15:00
Zorza Wilkszyn 23-0 Czarni Kulin 2 października, 15:00
Odra Rzeczyca 2-3 FC Budziszów 2 października, 15:00
Burza Wilczków 5-1 KS Jarosław 2 października, 15:00
KS Rusko 6-1 Błyskawica II Lenartowice 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: Błyskawica II Lenartowice.
 
KS Jarosław 2-6 KS Rusko 9 października, 15:00
FC Budziszów 5-1 Burza Wilczków 9 października, 15:00
Czarni Kulin 2-5 Odra Rzeczyca 9 października, 15:00
Iskra Proszków 2-2 Zorza Wilkszyn 9 października, 15:00
OSP Krzydlina Mała 1-2 Zryw Chełm 9 października, 15:00
Piast Przedmoście 1-5 Spartan Marszowice 9 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: Spartan Marszowice.
 
Zryw Chełm 3-3 Piast Przedmoście 16 października, 15:00
Zorza Wilkszyn 6-3 OSP Krzydlina Mała 16 października, 15:00
Odra Rzeczyca 4-0 Iskra Proszków 16 października, 15:00
Burza Wilczków 3-0 Czarni Kulin 16 października, 15:00
(wo)
nie odbył się
KS Rusko 4-1 FC Budziszów 16 października, 15:00
Błyskawica II Lenartowice 0-2 KS Jarosław 16 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: KS Jarosław.
 
FC Budziszów 2-1 Błyskawica II Lenartowice 23 października, 15:00
Czarni Kulin 1-9 KS Rusko 23 października, 15:00
Iskra Proszków 3-0 Burza Wilczków 23 października, 15:00
OSP Krzydlina Mała 1-1 Odra Rzeczyca 23 października, 15:00
Piast Przedmoście 4-3 Zorza Wilkszyn 23 października, 15:00
Spartan Marszowice 5-3 Zryw Chełm 23 października, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: Zryw Chełm.
 
Zorza Wilkszyn 1-3 Spartan Marszowice 30 października, 14:00
Odra Rzeczyca 2-3 Piast Przedmoście 30 października, 14:00
Burza Wilczków 0-1 OSP Krzydlina Mała 30 października, 14:00
KS Rusko 3-0 Iskra Proszków 30 października, 14:00
Błyskawica II Lenartowice 15-1 Czarni Kulin 30 października, 14:00
KS Jarosław 1-5 FC Budziszów 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: FC Budziszów.
 
Czarni Kulin 7-5 KS Jarosław 6 listopada, 14:00
Iskra Proszków 1-1 Błyskawica II Lenartowice 6 listopada, 14:00
OSP Krzydlina Mała 2-7 KS Rusko 6 listopada, 14:00
Piast Przedmoście 7-1 Burza Wilczków 6 listopada, 14:00
Spartan Marszowice 8-1 Odra Rzeczyca 6 listopada, 14:00
Zryw Chełm 0-1 Zorza Wilkszyn 6 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Pauza: Zorza Wilkszyn.
 
Odra Rzeczyca 5-1 Zryw Chełm 13 listopada, 14:00
Burza Wilczków 0-13 Spartan Marszowice 13 listopada, 14:00
KS Rusko 8-0 Piast Przedmoście 13 listopada, 14:00
Błyskawica II Lenartowice 3-2 OSP Krzydlina Mała 12 listopada, 14:00
KS Jarosław 1-4 Iskra Proszków 13 listopada, 14:00
FC Budziszów 8-3 Czarni Kulin 13 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Pauza: Czarni Kulin.
 
FC Budziszów 3-4 Iskra Proszków 26 marca, 15:00
KS Jarosław 1-5 OSP Krzydlina Mała 26 marca, 15:00
Błyskawica II Lenartowice 3-2 Piast Przedmoście 26 marca, 15:00
KS Rusko 3-4 Spartan Marszowice 26 marca, 15:00
Burza Wilczków 2-4 Zryw Chełm 26 marca, 15:00
Odra Rzeczyca 1-3 Zorza Wilkszyn 26 marca, 15:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Pauza: Odra Rzeczyca.
 
Zorza Wilkszyn 8-0 Burza Wilczków 2 kwietnia, 15:00
Zryw Chełm 5-1 KS Rusko 2 kwietnia, 15:00
Spartan Marszowice 5-0 Błyskawica II Lenartowice 2 kwietnia, 15:00
Piast Przedmoście 3-0 KS Jarosław
(wo)
OSP Krzydlina Mała 2-2 FC Budziszów 2 kwietnia, 15:00
Iskra Proszków 2-3 Czarni Kulin 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Pauza: Iskra Proszków.
 
Czarni Kulin 4-9 OSP Krzydlina Mała 9 kwietnia, 15:00
FC Budziszów 4-0 Piast Przedmoście 9 kwietnia, 15:00
KS Jarosław 0-3 Spartan Marszowice
(wo)
Błyskawica II Lenartowice 1-2 Zryw Chełm 9 kwietnia, 15:00
KS Rusko 3-2 Zorza Wilkszyn 9 kwietnia, 15:00
Burza Wilczków 3-9 Odra Rzeczyca 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Pauza: Burza Wilczków.
 
Odra Rzeczyca 6-2 KS Rusko 23 kwietnia, 15:00
Zorza Wilkszyn 7-2 Błyskawica II Lenartowice 23 kwietnia, 15:00
Zryw Chełm 3-0 KS Jarosław
(wo)
Spartan Marszowice 9-1 FC Budziszów 23 kwietnia, 15:00
Piast Przedmoście 8-2 Czarni Kulin 23 kwietnia, 15:00
OSP Krzydlina Mała 0-3 Iskra Proszków 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Pauza: OSP Krzydlina Mała.
 
Iskra Proszków 7-2 Piast Przedmoście 30 kwietnia, 16:00
Czarni Kulin 0-8 Spartan Marszowice 30 kwietnia, 16:00
FC Budziszów 0-2 Zryw Chełm 30 kwietnia, 16:00
KS Jarosław 0-3 Zorza Wilkszyn
(wo)
Błyskawica II Lenartowice 3-5 Odra Rzeczyca 30 kwietnia, 16:00
KS Rusko 9-2 Burza Wilczków 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 6-7 maja

Pauza: KS Rusko.
 
Burza Wilczków 1-6 Błyskawica II Lenartowice 7 maja, 16:00
Odra Rzeczyca 3-0 KS Jarosław
(wo)
Zorza Wilkszyn 5-1 FC Budziszów 7 maja, 16:00
Zryw Chełm 3-0 Czarni Kulin 7 maja, 16:00
Spartan Marszowice 3-0 Iskra Proszków 7 maja, 16:00
(wo)
nie odbył się
Piast Przedmoście 2-3 OSP Krzydlina Mała 7 maja, 16:00

Kolejka 20 - 13-14 maja

Pauza: Piast Przedmoście.
 
OSP Krzydlina Mała 0-5 Spartan Marszowice 14 maja, 17:00
Iskra Proszków 1-2 Zryw Chełm 14 maja, 17:00
Czarni Kulin 2-6 Zorza Wilkszyn 14 maja, 17:00
FC Budziszów 4-4 Odra Rzeczyca 14 maja, 17:00
KS Jarosław 0-3 Burza Wilczków
(wo)
Błyskawica II Lenartowice 8-3 KS Rusko 14 maja, 17:00

Kolejka 21 - 20-21 maja

Pauza: Błyskawica II Lenartowice.
 
KS Rusko 3-0 KS Jarosław
(wo)
Burza Wilczków 1-9 FC Budziszów 21 maja, 17:00
Odra Rzeczyca 9-3 Czarni Kulin 21 maja, 17:00
Zorza Wilkszyn 11-0 Iskra Proszków 21 maja, 17:00
Zryw Chełm 5-2 OSP Krzydlina Mała 21 maja, 17:00
Spartan Marszowice 11-1 Piast Przedmoście 21 maja, 17:00

Kolejka 22 - 27-28 maja

Pauza: Spartan Marszowice.
 
Piast Przedmoście 0-8 Zryw Chełm 28 maja, 17:00
OSP Krzydlina Mała 1-5 Zorza Wilkszyn 28 maja, 17:00
Iskra Proszków 1-2 Odra Rzeczyca 28 maja, 17:00
Czarni Kulin - Burza Wilczków 28 maja, 17:00
FC Budziszów 4-1 KS Rusko 28 maja, 17:00
KS Jarosław 0-3 Błyskawica II Lenartowice
(wo)

Kolejka 23 - 3-4 czerwca

Pauza: KS Jarosław.
 
Błyskawica II Lenartowice 5-2 FC Budziszów 4 czerwca, 17:00
KS Rusko 8-0 Czarni Kulin 4 czerwca, 17:00
Burza Wilczków 0-4 Iskra Proszków 4 czerwca, 17:00
Odra Rzeczyca 5-3 OSP Krzydlina Mała 4 czerwca, 17:00
Zorza Wilkszyn - Piast Przedmoście 4 czerwca, 17:00
Zryw Chełm 3-4 Spartan Marszowice 4 czerwca

Kolejka 24 - 10-11 czerwca

Pauza: Zryw Chełm.
 
Spartan Marszowice 3-0 Zorza Wilkszyn 11 czerwca, 17:00
Piast Przedmoście 1-5 Odra Rzeczyca 11 czerwca, 17:00
OSP Krzydlina Mała 7-1 Burza Wilczków 11 czerwca, 17:00
Iskra Proszków 3-0 KS Rusko 11 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Czarni Kulin 1-6 Błyskawica II Lenartowice 11 czerwca, 17:00
FC Budziszów 3-0 KS Jarosław
(wo)

Kolejka 25 - 17-18 czerwca

Pauza: FC Budziszów.
 
KS Jarosław 0-3 Czarni Kulin
(wo)
Błyskawica II Lenartowice 2-1 Iskra Proszków 18 czerwca, 17:00
KS Rusko 3-2 OSP Krzydlina Mała 18 czerwca, 17:00
Burza Wilczków - Piast Przedmoście 18 czerwca, 17:00
Odra Rzeczyca 5-7 Spartan Marszowice 18 czerwca, 17:00
Zorza Wilkszyn 1-0 Zryw Chełm 18 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 24-25 czerwca

Pauza: Zorza Wilkszyn.
 
Zryw Chełm - Odra Rzeczyca 25 czerwca, 17:00
Spartan Marszowice 6-0 Burza Wilczków 25 czerwca, 17:00
Piast Przedmoście - KS Rusko 25 czerwca, 17:00
OSP Krzydlina Mała - Błyskawica II Lenartowice 25 czerwca, 17:00
Iskra Proszków 3-0 KS Jarosław
(wo)
Czarni Kulin 3-8 FC Budziszów 25 czerwca, 17:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas