[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski kobiet 2016/2017

I runda - 19 października

Helios Białystok 0-7 Praga Warszawa
Medyk II Konin 3-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
KKP Stomil Olsztyn 3-0 KKP Bydgoszcz 19 października, 11:00
(wo)
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / goście wycofali się z rozgrywek
Lechia Gdańsk 1-10 Błękitni Stargard Szczeciński 19 października, 17:30
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Górnik II Łęczna 2-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 19 października, 14:00
na bocznym boisku
Sparta Daleszyce 0-4 AZS UJ Kraków 19 października, 16:00
Sukces Gmina Oleśnica 1-1 Rolnik Biedrzychowice 19 października, 18:00
k. 3-4
GKS Katowice 2-3 UKS SMS Łódź 19 października, 16:30
w Ośrodku Sportowym Kolejarz

1/8 finału - 2 listopada

KKP Stomil Olsztyn 0-12 Medyk Konin 2 listopada, 11:30 (30)
Agata Guściora 4 (k), 36, Paulina Dudek 11, Anna Gawrońska 13, 18, 41, 64, Katarzyna Daleszczyk 28, 61, Lilana Kostowa 28, Natalia Pakulska 71, 80
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
UKS SMS Łódź 1-0 Czarni Sosnowiec 18 lutego, 14:00
Medyk II Konin 4-1 AZS Wrocław 2 listopada, 14:00
Sylwia Paczyńska 19, 23, Klaudia Łasicka 27, Natalia Rabiega 32 - Marta Cichosz 34
Błękitni Stargard Szczeciński 2-2 Sztorm Gdańsk 3 listopada, 17:30
k. 4-5
Kornelia Grosicka 51, Weronika Szuba 77 - Karolina Wierzbicka 80, Anna Kowalczyk 85
AZS UJ Kraków 1-6 Mitech Żywiec 2 listopada, 14:00
Magdalena Konopka 78 (k) - Patrycja Wiśniewska 23, 46, 70, Magdalena Chrzanowska 38, Aleksandra Nieciąg 73, Angelika Gębka 88
Praga Warszawa 4-3 AZS PSW Biała Podlaska 2 listopada, 17:30
Dominika Dymitrowicz 9, Aleksandra Sokołowska 45, Alicja Materek 65, 80 - Dominika Gąsieniec 32, Justyna Milewska 54, 72
Rolnik Biedrzychowice 3-9 AZS PWSZ Wałbrzych 2 listopada, 18:00
Laura Berestecka 25, Aleksandra Dubiel 42, Justyna Chudzik 45 - Sofia Gonzales 17, Małgorzata Mesjasz 53 (k), 74, Anna Rędzia 59, 66, Oliwia Maciukiewicz 60, 75, 78, Emilia Bezdziecka 82
Górnik II Łęczna 0-13 Górnik Łęczna 9 listopada, 17:00

1/4 finału - 25 lutego

UKS SMS Łódź 0-8 Medyk Konin 24 lutego, 13:30
Medyk II Konin 3-0 Sztorm Gdańsk 25 lutego, 11:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Praga Warszawa 1-2 Mitech Żywiec 25 lutego, 12:00
Górnik Łęczna 3-0 AZS PWSZ Wałbrzych 25 lutego, 11:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

1/2 finału - 29 kwietnia

Medyk II Konin 2-8 Medyk Konin 16 maja, 17:00
Górnik Łęczna 2-1 Mitech Żywiec 29 kwietnia, 11:30
Agnieszka Jędrzejewicz 15, Emilia Zdunek 90 - Maja Stopka 65

Finał - 31 maja
(Losowanie gospodarza - 17 maja 2017 - siedziba PZPN)

Górnik Łęczna 1-2 Medyk Konin 31 maja, 18:00
Emilia Zdunek 90 - Agata Guściora 33, Aleksandra Sikora 36
w Radomiu; na stadionie MOSiR

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas