[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Katowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Imielin 22 46 15 1 6 60-26 8 1 2 36-15 7 0 4 24-11 2 3 1 0 1 4-2
2.  AKS II Mikołów 22 46 14 4 4 42-26 9 2 0 28-7 5 2 4 14-19 2 3 1 0 1 2-4
3.  MK Górnik II Katowice 22 43 13 4 5 51-25 9 2 0 40-10 4 2 5 11-15
4.  Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 22 39 11 6 5 44-31 8 2 1 27-10 3 4 4 17-21
5.  MKS II Siemianowice Śląskie 22 29 7 8 7 36-33 5 3 3 21-12 2 5 4 15-21 2 2 0 2 0 2-2
6.  Górnik 09 Mysłowice 22 29 7 8 7 38-41 4 3 4 20-18 3 5 3 18-23 2 2 0 2 0 2-2
7.  Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 22 26 6 8 8 36-35 4 4 3 21-13 2 4 5 15-22 2 4 1 1 0 1-0
8.  Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 22 26 7 5 10 33-47 4 2 5 16-18 3 3 5 17-29 2 1 0 1 1 0-1
9.  Sparta Katowice 22 25 6 7 9 42-44 4 3 4 24-18 2 4 5 18-26 2 4 1 1 0 6-3
10.  Podlesianka II Katowice 22 25 7 4 11 32-43 5 3 3 22-22 2 1 8 10-21 2 1 0 1 1 3-6
11.  Strażak Mikołów 22 16 4 4 14 23-54 3 3 5 14-21 1 1 9 9-33
12.  Hetman 22 Katowice 22 14 3 5 14 21-53 3 4 4 11-14 0 1 10 10-39
Grunwald II Ruda Śląska wycofał się przed sezonem.
Spadkowicz z V ligi - Piast Bieruń Nowy przeniósł się do A klasy - Tychy.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Pogoń Imielin    4-1 3-0 3-1 3-5 0-1 6-3 4-1 2-2 2-0 6-0 3-1 
 2 AKS II Mikołów1-0     2-0 2-1 2-2 3-0 1-0 2-2 4-2 1-0 2-0 8-0 
 3 MK Górnik II Katowice3-1 5-0     2-2 4-0 6-1 1-0 7-0 4-2 3-3 3-0 2-1 
 4 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska)1-0 3-2 3-0     2-0 1-1 2-2 6-1 0-3* 2-0 3-1 4-0 
 5 MKS II Siemianowice Śląskie3-1 0-1 1-1 3-0     1-1 1-1 0-2 5-0 0-2 2-1 5-2 
 6 Górnik 09 Mysłowice0-3 2-3 1-0 1-2 1-1     0-0 5-3 2-2 3-1 0-3 5-0 
 7 Wawel II Wirek (Ruda Śląska)0-2 1-1 0-2 5-1 0-0 3-3     0-0 1-2 2-0 6-1 3-1 
 8 Naprzód Lipiny (Świętochłowice)1-4 3-1 0-1 2-5 2-0 1-1 0-1     2-1 1-2 3-1 1-1 
 9 Sparta Katowice2-3 1-1 2-2 1-1 1-2 1-3 4-1 1-2     4-1 4-0 3-2 
 10 Podlesianka II Katowice0-4 0-2 1-2 2-2 3-2 3-3 3-2 2-1 2-2     3-1 3-1 
 11 Strażak Mikołów0-4 0-1 2-1 0-2 3-3 2-4 1-2 1-1 2-2 1-0     2-1 
 12 Hetman 22 Katowice0-2 0-1 0-2 0-0 0-0 2-0 3-3 1-4 2-0 2-1 1-1     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Podlesianka II Katowice 3-2 MKS II Siemianowice Śląskie
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 3-3 Górnik 09 Mysłowice
AKS II Mikołów 2-0 Strażak Mikołów
MK Górnik II Katowice 3-1 Pogoń Imielin
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 0-3 Sparta Katowice
(wo)
Hetman 22 Katowice 1-4 Naprzód Lipiny (Świętochłowice)

Kolejka 2 - 24 sierpnia

MKS II Siemianowice Śląskie 0-2 Naprzód Lipiny (Świętochłowice)
Sparta Katowice 3-2 Hetman 22 Katowice
Pogoń Imielin 3-1 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska)
Strażak Mikołów 2-1 MK Górnik II Katowice
Górnik 09 Mysłowice 2-3 AKS II Mikołów
Podlesianka II Katowice 3-2 Wawel II Wirek (Ruda Śląska)

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 0-0 MKS II Siemianowice Śląskie
AKS II Mikołów 1-0 Podlesianka II Katowice
MK Górnik II Katowice 6-1 Górnik 09 Mysłowice
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 3-1 Strażak Mikołów
Hetman 22 Katowice 0-2 Pogoń Imielin
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 2-1 Sparta Katowice

Kolejka 4 - 7 września

MKS II Siemianowice Śląskie 5-0 Sparta Katowice
Pogoń Imielin 4-1 Naprzód Lipiny (Świętochłowice)
Strażak Mikołów 2-1 Hetman 22 Katowice
Górnik 09 Mysłowice 1-2 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska)
Podlesianka II Katowice 1-2 MK Górnik II Katowice
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 1-1 AKS II Mikołów

Kolejka 5 - 14 września

AKS II Mikołów 2-2 MKS II Siemianowice Śląskie
MK Górnik II Katowice 1-0 Wawel II Wirek (Ruda Śląska)
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 2-0 Podlesianka II Katowice
Hetman 22 Katowice 2-0 Górnik 09 Mysłowice
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 3-1 Strażak Mikołów
Sparta Katowice 2-3 Pogoń Imielin

Kolejka 6 - 20-21 września

MKS II Siemianowice Śląskie 3-1 Pogoń Imielin
Strażak Mikołów 2-2 Sparta Katowice
Górnik 09 Mysłowice 5-3 Naprzód Lipiny (Świętochłowice)
Podlesianka II Katowice 3-1 Hetman 22 Katowice
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 5-1 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska)
AKS II Mikołów 2-0 MK Górnik II Katowice

Kolejka 7 - 27-28 września

MK Górnik II Katowice 4-0 MKS II Siemianowice Śląskie
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 3-2 AKS II Mikołów
Hetman 22 Katowice 3-3 Wawel II Wirek (Ruda Śląska)
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 1-2 Podlesianka II Katowice
Sparta Katowice 1-3 Górnik 09 Mysłowice
Pogoń Imielin 6-0 Strażak Mikołów

Kolejka 8 - 4-5 października

MKS II Siemianowice Śląskie 2-1 Strażak Mikołów
Górnik 09 Mysłowice 0-3 Pogoń Imielin
Podlesianka II Katowice 2-2 Sparta Katowice
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 0-0 Naprzód Lipiny (Świętochłowice)
AKS II Mikołów 8-0 Hetman 22 Katowice
lub 7-0
MK Górnik II Katowice 2-2 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska)

Kolejka 9 - 11-12 października

Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 2-0 MKS II Siemianowice Śląskie
Hetman 22 Katowice 0-2 MK Górnik II Katowice
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 3-1 AKS II Mikołów
Sparta Katowice 4-1 Wawel II Wirek (Ruda Śląska)
Pogoń Imielin 2-0 Podlesianka II Katowice
Strażak Mikołów 2-4 Górnik 09 Mysłowice

Kolejka 10 - 18-19 października

MKS II Siemianowice Śląskie 1-1 Górnik 09 Mysłowice
Podlesianka II Katowice 3-1 Strażak Mikołów
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 0-2 Pogoń Imielin
AKS II Mikołów 4-2 Sparta Katowice
MK Górnik II Katowice 7-0 Naprzód Lipiny (Świętochłowice)
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 4-0 Hetman 22 Katowice

Kolejka 11 - 25-26 października

Hetman 22 Katowice 0-0 MKS II Siemianowice Śląskie
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 2-5 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska)
Sparta Katowice 2-2 MK Górnik II Katowice
Pogoń Imielin 4-1 AKS II Mikołów
Strażak Mikołów 1-2 Wawel II Wirek (Ruda Śląska)
Górnik 09 Mysłowice 3-1 Podlesianka II Katowice

Kolejka 12 - 27-28 marca

MKS II Siemianowice Śląskie 0-2 Podlesianka II Katowice 7 kwietnia
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
Górnik 09 Mysłowice 0-0 Wawel II Wirek (Ruda Śląska)
Strażak Mikołów 0-1 AKS II Mikołów
Pogoń Imielin 3-0 MK Górnik II Katowice
Sparta Katowice 1-1 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska)
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 1-1 Hetman 22 Katowice

Kolejka 13 - 3 kwietnia

Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 2-0 MKS II Siemianowice Śląskie
Hetman 22 Katowice 2-0 Sparta Katowice
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 1-0 Pogoń Imielin
MK Górnik II Katowice 3-0 Strażak Mikołów
AKS II Mikołów 3-0 Górnik 09 Mysłowice
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 2-0 Podlesianka II Katowice

Kolejka 14 - 17-18 kwietnia

MKS II Siemianowice Śląskie 1-1 Wawel II Wirek (Ruda Śląska)
Podlesianka II Katowice 0-2 AKS II Mikołów
Górnik 09 Mysłowice 1-0 MK Górnik II Katowice
Strażak Mikołów 0-2 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska)
Pogoń Imielin 3-1 Hetman 22 Katowice
Sparta Katowice 1-2 Naprzód Lipiny (Świętochłowice)

Kolejka 15 - 24-25 kwietnia

Sparta Katowice 1-2 MKS II Siemianowice Śląskie
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 1-4 Pogoń Imielin
Hetman 22 Katowice 1-1 Strażak Mikołów
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 1-1 Górnik 09 Mysłowice
MK Górnik II Katowice 3-3 Podlesianka II Katowice
AKS II Mikołów 1-0 Wawel II Wirek (Ruda Śląska)

Kolejka 16 - 1-2 maja

MKS II Siemianowice Śląskie 0-1 AKS II Mikołów
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 0-2 MK Górnik II Katowice
Podlesianka II Katowice 2-2 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska)
Górnik 09 Mysłowice 5-0 Hetman 22 Katowice
Strażak Mikołów 1-1 Naprzód Lipiny (Świętochłowice)
Pogoń Imielin 2-2 Sparta Katowice

Kolejka 17 - 8-9 maja

Pogoń Imielin 3-5 MKS II Siemianowice Śląskie
Sparta Katowice 4-0 Strażak Mikołów
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 1-1 Górnik 09 Mysłowice
Hetman 22 Katowice 2-1 Podlesianka II Katowice
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 2-2 Wawel II Wirek (Ruda Śląska)
MK Górnik II Katowice 5-0 AKS II Mikołów

Kolejka 18 - 15-16 maja

MKS II Siemianowice Śląskie 1-1 MK Górnik II Katowice
AKS II Mikołów 2-1 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska)
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 3-1 Hetman 22 Katowice
Podlesianka II Katowice 2-1 Naprzód Lipiny (Świętochłowice)
Górnik 09 Mysłowice 2-2 Sparta Katowice
Strażak Mikołów 0-4 Pogoń Imielin

Kolejka 19 - 22-23 maja

Strażak Mikołów 3-3 MKS II Siemianowice Śląskie
Pogoń Imielin 0-1 Górnik 09 Mysłowice
Sparta Katowice 4-1 Podlesianka II Katowice
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-1 Wawel II Wirek (Ruda Śląska)
Hetman 22 Katowice 0-1 AKS II Mikołów
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 3-0 MK Górnik II Katowice

Kolejka 20 - 29-30 maja

MKS II Siemianowice Śląskie 3-0 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska)
pierwotnie drużyna gości nie dojechała
MK Górnik II Katowice 2-1 Hetman 22 Katowice
AKS II Mikołów 2-2 Naprzód Lipiny (Świętochłowice)
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 1-2 Sparta Katowice
Podlesianka II Katowice 0-4 Pogoń Imielin
Górnik 09 Mysłowice 0-3 Strażak Mikołów

Kolejka 21 - 6 czerwca

Górnik 09 Mysłowice 1-1 MKS II Siemianowice Śląskie
Strażak Mikołów 1-0 Podlesianka II Katowice
Pogoń Imielin 6-3 Wawel II Wirek (Ruda Śląska)
Sparta Katowice 1-1 AKS II Mikołów
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-1 MK Górnik II Katowice
Hetman 22 Katowice 0-0 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska)

Kolejka 22 - 13 czerwca

MKS II Siemianowice Śląskie 5-2 Hetman 22 Katowice
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 6-1 Naprzód Lipiny (Świętochłowice)
MK Górnik II Katowice 4-2 Sparta Katowice
AKS II Mikołów 1-0 Pogoń Imielin
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 6-1 Strażak Mikołów
Podlesianka II Katowice 3-3 Górnik 09 Mysłowice

Liga okręgowa 2003/2004 (Katowice I)

Klasa B 2003/2004 (Katowice)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas