[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2017/2018, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Unin 30 64 20 4 6 82-24 12 2 1 45-6 8 2 5 37-18
2.  Hutnik Huta Czechy 30 60 19 3 8 90-40 11 1 3 52-16 8 2 5 38-24
3.  Mazovia II Mińsk Mazowiecki 30 59 18 5 7 77-33 11 3 1 54-15 7 2 6 23-18
4.  Podlasie Sokołów Podlaski 30 57 18 3 9 67-48 9 2 4 29-15 9 1 5 38-33
5.  Płomień Dębe Wielkie 30 55 17 4 9 83-51 11 1 3 49-21 6 3 6 34-30
6.  Fenix Siennica 30 54 16 6 8 51-34 8 2 5 26-19 8 4 3 25-15
7.  Czarni Węgrów 30 48 14 6 10 67-57 8 5 2 35-23 6 1 8 32-34
8.  Zryw Sobolew 30 42 12 6 12 60-61 7 4 4 26-19 5 2 8 34-42 2 6 2 0 0 13-6
9.  Victoria Kałuszyn 30 42 13 3 14 56-63 8 0 7 33-31 5 3 7 23-32 2 0 0 0 2 6-13
10.  Tajfun Jartypory 30 37 11 4 15 48-71 5 3 7 24-34 6 1 8 24-37
11.  Jabłonianka Jabłonna Lacka 30 36 11 3 16 42-53 8 2 5 34-21 3 1 11 8-32
12.  Kolektyw Oleśnica 30 31 9 4 17 38-82 5 2 8 19-36 4 2 9 19-46
13.  Wilga Miastków Kościelny 30 30 8 6 16 44-65 6 4 5 31-28 2 2 11 13-37
14.  Wektra Zbuczyn 30 28 8 4 18 27-67 4 0 11 10-30 4 4 7 17-37
15.  Watra Mrozy 30 26 7 5 18 34-58 3 2 10 23-31 4 3 8 11-27
16.  Sęp Żelechów 30 16 4 4 22 32-91 1 2 12 19-44 3 2 10 13-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Orzeł Unin    1-0 0-1 7-0 3-1 0-0 4-0 2-2 4-0 3-0* 3-0 3-1 2-1 6-0 1-0 6-0 
 2 Hutnik Huta Czechy4-1     2-1 6-1 1-1 2-3 1-4 2-1 1-3 3-0* 7-0 1-0 10-0 3-0 4-0 5-1 
 3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki3-0 3-1     6-1 3-2 2-2 8-1 4-1 3-2 7-0 0-0 7-1 2-1 0-1 1-1 5-1 
 4 Podlasie Sokołów Podlaski0-0 2-3 2-0     0-1 1-0 3-1 2-1 0-3* 2-1 2-0 1-1 4-1 5-1 4-0 1-2 
 5 Płomień Dębe Wielkie4-3 1-2 0-1 1-2     2-0 4-3 5-2 3-2 8-1 1-0 7-2 3-2 5-1 0-0 5-0 
 6 Fenix Siennica0-4 2-1 0-2 0-1 2-0     2-0 4-1 2-3 1-1 3-2 4-2 2-0 4-1 0-1 0-0 
 7 Czarni Węgrów0-4 2-2 3-0 3-3 3-3 3-1     4-1 4-1 2-1 2-0 2-2 2-0 0-0 1-2 4-3 
 8 Zryw Sobolew2-0 2-1 0-1 0-6 2-5 0-0 0-0     6-2 3-0 3-0* 0-2 1-1 4-0 3-1 0-0 
 9 Victoria Kałuszyn2-5 1-5 2-0 3-0* 2-1 2-3 1-0 4-7     1-3 1-2 3-0 2-1 1-3 4-0 4-1 
 10 Tajfun Jartypory0-3 1-1 1-4 0-6 2-8 0-1 3-6 2-1 3-2     0-1 4-0 1-1 0-0 4-0 3-0 
 11 Jabłonianka Jabłonna Lacka0-2 2-0 1-1 1-0 7-2 1-2 1-2 4-1 1-1 2-4     6-1 4-1 1-4 1-0 2-0 
 12 Kolektyw Oleśnica0-6 0-2 3-0 0-4 3-2 1-7 3-1 3-4 0-0 1-4 1-0     1-0 1-1 0-2 2-3 
 13 Wilga Miastków Kościelny2-1 3-6 0-3 1-2 1-1 0-0 0-3 1-2 4-1 2-1 3-2 5-0     3-3 3-3 3-0 
 14 Wektra Zbuczyn0-4 0-1 3-2 1-5 0-2 0-1 0-5 1-3 0-1 0-2 1-0 0-1 3-1     1-0 0-2 
 15 Watra Mrozy0-3 2-5 0-0 0-2 1-3 0-2 3-2 3-3 1-2 1-3 0-1 2-3 0-2 3-0     7-0 
 16 Sęp Żelechów1-1 2-8 1-7 4-5 0-2 1-3 1-4 1-4 0-0 1-3 5-0 1-3 0-1 1-2 0-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Watra Mrozy 2-3 Kolektyw Oleśnica 12 sierpnia, 17:30
Victoria Kałuszyn 2-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 12 sierpnia, 17:30
Orzeł Unin 1-0 Hutnik Huta Czechy 12 sierpnia, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-4 Tajfun Jartypory 13 sierpnia, 15:00
Płomień Dębe Wielkie 5-1 Wektra Zbuczyn 12 sierpnia, 17:00
Czarni Węgrów 4-1 Zryw Sobolew 13 sierpnia, 17:00
Sęp Żelechów 1-3 Fenix Siennica 13 sierpnia, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 1-2 Podlasie Sokołów Podlaski 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Kolektyw Oleśnica 3-4 Zryw Sobolew 19 sierpnia, 17:30
Wektra Zbuczyn 0-5 Czarni Węgrów 20 sierpnia, 14:00
Tajfun Jartypory 2-8 Płomień Dębe Wielkie 20 sierpnia, 15:00
Hutnik Huta Czechy 7-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 19 sierpnia, 12:00
Wilga Miastków Kościelny 2-1 Orzeł Unin 19 sierpnia, 17:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6-1 Podlasie Sokołów Podlaski 20 sierpnia, 16:00
Sęp Żelechów 0-0 Victoria Kałuszyn 19 sierpnia, 17:30
Watra Mrozy 0-2 Fenix Siennica 6 września, 17:30
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Fenix Siennica 4-2 Kolektyw Oleśnica 27 sierpnia, 17:30
Victoria Kałuszyn 4-0 Watra Mrozy 27 sierpnia, 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 1-2 Sęp Żelechów 26 sierpnia, 16:00
na stadionie przy ul. Okrężnej
Orzeł Unin 0-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 26 sierpnia, 11:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-1 Wilga Miastków Kościelny 26 sierpnia, 16:30
Płomień Dębe Wielkie 1-2 Hutnik Huta Czechy 25 sierpnia, 17:30
Czarni Węgrów 2-1 Tajfun Jartypory 27 sierpnia, 17:00
Wektra Zbuczyn 1-3 Zryw Sobolew 27 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Kolektyw Oleśnica 1-1 Wektra Zbuczyn 30 sierpnia, 17:30
Tajfun Jartypory 2-1 Zryw Sobolew 30 sierpnia, 17:00
Hutnik Huta Czechy 1-4 Czarni Węgrów 30 sierpnia, 17:30
Wilga Miastków Kościelny 1-1 Płomień Dębe Wielkie 30 sierpnia, 17:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 30 sierpnia, 17:00
Sęp Żelechów 1-1 Orzeł Unin 30 sierpnia, 17:30
Watra Mrozy 0-2 Podlasie Sokołów Podlaski 30 sierpnia, 17:00
Fenix Siennica 2-3 Victoria Kałuszyn 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Victoria Kałuszyn 3-0 Kolektyw Oleśnica 2 września, 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 1-0 Fenix Siennica 2 września, 15:00
na stadionie przy ul. Okrężnej
Orzeł Unin 1-0 Watra Mrozy 2 września, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-0 Sęp Żelechów 2 września, 16:30
Płomień Dębe Wielkie 0-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3 września, 16:00
Czarni Węgrów 2-0 Wilga Miastków Kościelny 3 września, 17:00
Wektra Zbuczyn 0-2 Tajfun Jartypory 3 września, 16:00
Hutnik Huta Czechy 2-1 Zryw Sobolew 2 września, 15:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Kolektyw Oleśnica 1-4 Tajfun Jartypory 10 września, 16:30
Hutnik Huta Czechy 3-0 Wektra Zbuczyn 9 września, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 1-2 Zryw Sobolew 10 września, 16:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 8-1 Czarni Węgrów 10 września, 16:00
Sęp Żelechów 0-2 Płomień Dębe Wielkie 9 września, 16:30
Watra Mrozy 0-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 10 września, 16:30
Fenix Siennica 0-4 Orzeł Unin 9 września, 16:00
Victoria Kałuszyn 3-0 Podlasie Sokołów Podlaski 9 września, 14:00
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 7 - 16-17 września

Podlasie Sokołów Podlaski 1-1 Kolektyw Oleśnica 16 września, 15:00
na stadionie przy ul. Okrężnej
Orzeł Unin 4-0 Victoria Kałuszyn 17 września, 16:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-2 Fenix Siennica 16 września, 16:00
Czarni Węgrów 4-3 Sęp Żelechów 17 września, 16:30
Wektra Zbuczyn 3-1 Wilga Miastków Kościelny 17 września, 16:30
Tajfun Jartypory 1-1 Hutnik Huta Czechy 16 września, 16:00
Watra Mrozy 1-3 Płomień Dębe Wielkie 17 września, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4-1 Zryw Sobolew 17 września, 15:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Kolektyw Oleśnica 0-2 Hutnik Huta Czechy 24 września, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 2-1 Tajfun Jartypory 24 września, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-1 Wektra Zbuczyn 24 września, 11:00
Sęp Żelechów 1-4 Zryw Sobolew 23 września, 16:00
Watra Mrozy 3-2 Czarni Węgrów 23 września, 16:00
w Cegłowie
Fenix Siennica 2-0 Płomień Dębe Wielkie 24 września, 15:00
Victoria Kałuszyn 1-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 23 września, 11:00
Podlasie Sokołów Podlaski 0-0 Orzeł Unin 23 września, 15:00
na stadionie przy ul. Okrężnej

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Orzeł Unin 3-1 Kolektyw Oleśnica 1 października, 15:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-0 Podlasie Sokołów Podlaski 1 października, 15:00
Płomień Dębe Wielkie 3-2 Victoria Kałuszyn 1 października, 14:30
Czarni Węgrów 3-1 Fenix Siennica 30 września, 16:00
Zryw Sobolew 3-1 Watra Mrozy 1 października, 15:30
w Żelechowie
Wektra Zbuczyn 0-2 Sęp Żelechów 1 października, 14:00
Tajfun Jartypory 1-4 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 30 września, 14:00
Hutnik Huta Czechy 10-0 Wilga Miastków Kościelny 30 września, 13:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Kolektyw Oleśnica 1-0 Wilga Miastków Kościelny 8 października, 15:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-1 Hutnik Huta Czechy 8 października, 15:30
Sęp Żelechów 1-3 Tajfun Jartypory 7 października, 15:30
Fenix Siennica 4-1 Zryw Sobolew 8 października, 12:00
Victoria Kałuszyn 1-0 Czarni Węgrów 7 października, 15:30
Podlasie Sokołów Podlaski 0-1 Płomień Dębe Wielkie 7 października, 15:00
na stadionie przy ul. Okrężnej
Orzeł Unin 3-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 8 października, 15:00
Wektra Zbuczyn 1-0 Watra Mrozy 19 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (7 października, 15:30) w Mrozach odwołany / w drugim terminie w Siedlcach; na bocznym boisku stadionu ROSRRiT

Kolejka 11 - 14-15 października

Jabłonianka Jabłonna Lacka 6-1 Kolektyw Oleśnica 14 października, 15:00
Płomień Dębe Wielkie 4-3 Orzeł Unin 15 października, 15:00
Czarni Węgrów 3-3 Podlasie Sokołów Podlaski 15 października, 15:30
Zryw Sobolew 6-2 Victoria Kałuszyn 15 października, 15:55
w Uninie / mecz pierwotnie zaplanowany na 15:30 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem
Wektra Zbuczyn 0-1 Fenix Siennica 15 października, 14:00
Tajfun Jartypory 4-0 Watra Mrozy 14 października, 15:00
Hutnik Huta Czechy 5-1 Sęp Żelechów 14 października, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 0-3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Kolektyw Oleśnica 3-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 22 października, 15:00
Sęp Żelechów 0-1 Wilga Miastków Kościelny 21 października, 15:00
Watra Mrozy 2-5 Hutnik Huta Czechy 21 października, 15:00
Fenix Siennica 1-1 Tajfun Jartypory 22 października, 12:00
Victoria Kałuszyn 1-3 Wektra Zbuczyn 22 października, 15:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-1 Zryw Sobolew 21 października, 14:00
Orzeł Unin 4-0 Czarni Węgrów 22 października, 14:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 7-2 Płomień Dębe Wielkie 21 października, 14:30

Kolejka 13 - 28-29 października

Płomień Dębe Wielkie 7-2 Kolektyw Oleśnica 29 października, 14:00
w Karczewie
Czarni Węgrów 2-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 29 października, 13:30
Wektra Zbuczyn 1-5 Podlasie Sokołów Podlaski 26 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tajfun Jartypory 3-2 Victoria Kałuszyn 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hutnik Huta Czechy 2-3 Fenix Siennica 28 października, 15:00
Wilga Miastków Kościelny 3-3 Watra Mrozy 26 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Karczewie
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5-1 Sęp Żelechów 29 października, 11:00
Orzeł Unin 2-2 Zryw Sobolew 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Karczewie

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Kolektyw Oleśnica 2-3 Sęp Żelechów 5 listopada, 13:30
Watra Mrozy 0-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3 listopada, 19:30
w Mińsku Mazowieckim; Watra gospodarzem
Fenix Siennica 2-0 Wilga Miastków Kościelny 5 listopada, 13:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-1 Tajfun Jartypory 4 listopada, 17:30
w Siedlcach; na bocznym boisku stadionu ROSRRiT
Orzeł Unin 6-0 Wektra Zbuczyn 5 listopada, 15:30
w Otwocku
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-1 Zryw Sobolew 5 listopada, 13:00
Hutnik Huta Czechy 1-3 Victoria Kałuszyn 4 listopada, 13:00
Czarni Węgrów 3-3 Płomień Dębe Wielkie 5 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Czarni Węgrów 2-2 Kolektyw Oleśnica 12 listopada, 13:00
Zryw Sobolew 2-5 Płomień Dębe Wielkie 12 listopada, 13:00
w Uninie
Wektra Zbuczyn 1-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 11 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (11 listopada, 10:00) odwołany / w drugim terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tajfun Jartypory 0-3 Orzeł Unin 11 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (26 listopada, 13:00) odwołany na prośbę gości / w trzecim terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hutnik Huta Czechy 6-1 Podlasie Sokołów Podlaski 11 listopada, 13:00
Wilga Miastków Kościelny 4-1 Victoria Kałuszyn 11 listopada, 12:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-2 Fenix Siennica 12 listopada, 11:00
Sęp Żelechów 0-1 Watra Mrozy 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 24-25 marca

Fenix Siennica 0-0 Sęp Żelechów 25 marca, 12:00
Podlasie Sokołów Podlaski 4-1 Wilga Miastków Kościelny 25 marca, 15:30
w Siedlcach; na bocznym boisku stadionu ROSRRiT
Kolektyw Oleśnica 0-2 Watra Mrozy 24 marca, 18:00
w Karczewie
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-2 Victoria Kałuszyn 25 marca, 12:00
Hutnik Huta Czechy 4-1 Orzeł Unin 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tajfun Jartypory 0-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 24 marca, 16:15
w Jadowie
Wektra Zbuczyn 0-2 Płomień Dębe Wielkie 25 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Sobolew 0-0 Czarni Węgrów 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 30-31 marca

Zryw Sobolew 0-2 Kolektyw Oleśnica 31 marca, 13:30
w Otwocku
Czarni Węgrów 0-0 Wektra Zbuczyn 31 marca, 14:00
Płomień Dębe Wielkie 8-1 Tajfun Jartypory 31 marca, 14:00
w Karczewie
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-0 Hutnik Huta Czechy 30 marca, 15:50
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:30 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Orzeł Unin 2-1 Wilga Miastków Kościelny 31 marca, 13:00
w Miętnem
Podlasie Sokołów Podlaski 2-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 31 marca, 11:00
w Siedlcach; na bocznym boisku stadionu ROSRRiT
Victoria Kałuszyn 4-1 Sęp Żelechów 30 marca, 20:30
w Siedlcach; na bocznym boisku stadionu ROSRRiT
Fenix Siennica 0-1 Watra Mrozy 31 marca, 16:00
w Mińsku Mazowieckim; na boisku przy ul. Budowlanej

Kolejka 18 - 7-8 kwietnia

Zryw Sobolew 4-0 Wektra Zbuczyn 8 kwietnia, 16:30
Kolektyw Oleśnica 1-7 Fenix Siennica 8 kwietnia, 16:30
Watra Mrozy 1-2 Victoria Kałuszyn 8 kwietnia, 17:00
Sęp Żelechów 4-5 Podlasie Sokołów Podlaski 8 kwietnia, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-0 Orzeł Unin 8 kwietnia, 12:00
Wilga Miastków Kościelny 3-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 8 kwietnia, 13:00
Hutnik Huta Czechy 1-1 Płomień Dębe Wielkie 7 kwietnia, 16:00
w Trąbkach
Tajfun Jartypory 3-6 Czarni Węgrów 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Wektra Zbuczyn 0-1 Kolektyw Oleśnica 15 kwietnia, 14:00
Zryw Sobolew 3-0 Tajfun Jartypory 15 kwietnia, 17:00
Czarni Węgrów 2-2 Hutnik Huta Czechy 15 kwietnia, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 3-2 Wilga Miastków Kościelny 15 kwietnia, 16:00
w Rudzie
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 14 kwietnia, 16:00
Orzeł Unin 6-0 Sęp Żelechów 14 kwietnia, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 4-0 Watra Mrozy 14 kwietnia, 12:00
Victoria Kałuszyn 2-3 Fenix Siennica 15 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Zryw Sobolew 2-1 Hutnik Huta Czechy 21 kwietnia, 17:00
Kolektyw Oleśnica 0-0 Victoria Kałuszyn 22 kwietnia, 17:00
Fenix Siennica 0-1 Podlasie Sokołów Podlaski 21 kwietnia, 17:00
Watra Mrozy 0-3 Orzeł Unin 22 kwietnia, 17:00
Sęp Żelechów 5-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 22 kwietnia, 17:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-2 Płomień Dębe Wielkie 21 kwietnia, 12:00
Wilga Miastków Kościelny 0-3 Czarni Węgrów 22 kwietnia, 14:00
Tajfun Jartypory 0-0 Wektra Zbuczyn 22 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Tajfun Jartypory 4-0 Kolektyw Oleśnica 29 kwietnia, 17:00
Wektra Zbuczyn 0-1 Hutnik Huta Czechy 29 kwietnia, 16:00
Zryw Sobolew 1-1 Wilga Miastków Kościelny 29 kwietnia, 17:00
Czarni Węgrów 3-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 28 kwietnia, 11:00
Płomień Dębe Wielkie 5-0 Sęp Żelechów 29 kwietnia, 16:00
w Rudzie
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-0 Watra Mrozy 28 kwietnia, 16:30
Orzeł Unin 0-0 Fenix Siennica 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) mecz przerwany w 37. minucie przy stanie 0-0 z powodu ulewy / w drugim terminie dokończony
Podlasie Sokołów Podlaski 0-3 Victoria Kałuszyn 28 kwietnia, 13:00
(wo)
w Miedznie / na boisku 7-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 22 - 3 maja

Płomień Dębe Wielkie 0-0 Watra Mrozy 3 maja, 16:00
Zryw Sobolew 0-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3 maja, 17:00
Kolektyw Oleśnica 0-4 Podlasie Sokołów Podlaski 3 maja, 17:30
Victoria Kałuszyn 2-5 Orzeł Unin 3 maja, 17:00
Fenix Siennica 3-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 maja, 17:00
Sęp Żelechów 1-4 Czarni Węgrów 3 maja, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 3-3 Wektra Zbuczyn 3 maja, 16:00
Hutnik Huta Czechy 3-0 Tajfun Jartypory 3 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 23 - 5-6 maja

Hutnik Huta Czechy 1-0 Kolektyw Oleśnica 6 maja, 17:00
w Trąbkach
Tajfun Jartypory 1-1 Wilga Miastków Kościelny 6 maja, 17:30
Wektra Zbuczyn 3-2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6 maja, 16:00
Zryw Sobolew 0-0 Sęp Żelechów 6 maja, 17:30
Czarni Węgrów 1-2 Watra Mrozy 6 maja, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 2-0 Fenix Siennica 6 maja, 17:00
w Rudzie
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 Victoria Kałuszyn 6 maja, 17:00
Orzeł Unin 7-0 Podlasie Sokołów Podlaski 6 maja, 17:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Kolektyw Oleśnica 0-6 Orzeł Unin 13 maja, 17:30
Podlasie Sokołów Podlaski 2-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 12 maja, 13:00
w Miedznie
Victoria Kałuszyn 2-1 Płomień Dębe Wielkie 12 maja, 14:00
Fenix Siennica 2-0 Czarni Węgrów 13 maja, 12:00
Watra Mrozy 3-3 Zryw Sobolew 13 maja, 16:00
Sęp Żelechów 1-2 Wektra Zbuczyn 13 maja, 17:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 7-0 Tajfun Jartypory 13 maja, 12:00
Wilga Miastków Kościelny 3-6 Hutnik Huta Czechy 12 maja, 13:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

Watra Mrozy 3-0 Wektra Zbuczyn 20 maja, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 5-0 Kolektyw Oleśnica 19 maja, 14:00
Hutnik Huta Czechy 2-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 19 maja, 16:00
w Trąbkach
Tajfun Jartypory 3-0 Sęp Żelechów 20 maja, 18:00
Zryw Sobolew 0-0 Fenix Siennica 19 maja, 18:00
Czarni Węgrów 4-1 Victoria Kałuszyn 20 maja, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 1-2 Podlasie Sokołów Podlaski 20 maja, 16:00
w Rudzie
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-2 Orzeł Unin 19 maja, 17:30

Kolejka 26 - 26-27 maja

Kolektyw Oleśnica 1-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 27 maja, 18:00
Orzeł Unin 3-1 Płomień Dębe Wielkie 27 maja, 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 3-1 Czarni Węgrów 26 maja, 18:00
w Miedznie
Victoria Kałuszyn 4-7 Zryw Sobolew 26 maja, 18:00
Fenix Siennica 4-1 Wektra Zbuczyn 27 maja, 12:00
Watra Mrozy 1-3 Tajfun Jartypory 27 maja, 18:00
Sęp Żelechów 2-8 Hutnik Huta Czechy 27 maja, 15:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-1 Wilga Miastków Kościelny 26 maja, 12:00

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Mazovia II Mińsk Mazowiecki 7-1 Kolektyw Oleśnica 2 czerwca, 12:00
Wilga Miastków Kościelny 3-0 Sęp Żelechów 3 czerwca, 17:00
Hutnik Huta Czechy 4-0 Watra Mrozy 2 czerwca, 15:00
w Trąbkach
Tajfun Jartypory 0-1 Fenix Siennica 3 czerwca, 18:00
Wektra Zbuczyn 0-1 Victoria Kałuszyn 30 maja, 18:30
Zryw Sobolew 0-6 Podlasie Sokołów Podlaski 3 czerwca, 18:00
Czarni Węgrów 0-4 Orzeł Unin 3 czerwca, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 1-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 czerwca, 17:00
w Rudzie

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Zryw Sobolew 2-0 Orzeł Unin 10 czerwca, 18:00
Kolektyw Oleśnica 3-2 Płomień Dębe Wielkie 10 czerwca, 18:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-2 Czarni Węgrów 9 czerwca, 18:00
Podlasie Sokołów Podlaski 5-1 Wektra Zbuczyn 9 czerwca, 13:00
Victoria Kałuszyn 1-3 Tajfun Jartypory 13 czerwca, 18:45
Fenix Siennica 2-1 Hutnik Huta Czechy 9 czerwca, 17:00
Watra Mrozy 0-2 Wilga Miastków Kościelny 9 czerwca, 11:00
Sęp Żelechów 1-7 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 9 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 16-17 czerwca

Victoria Kałuszyn 1-5 Hutnik Huta Czechy 17 czerwca, 18:00
Płomień Dębe Wielkie 4-3 Czarni Węgrów 16 czerwca, 17:30
w Rudzie
Sęp Żelechów 1-3 Kolektyw Oleśnica 17 czerwca, 18:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-1 Watra Mrozy 17 czerwca, 18:00
Wilga Miastków Kościelny 0-0 Fenix Siennica 17 czerwca, 18:00
Tajfun Jartypory 0-6 Podlasie Sokołów Podlaski 16 czerwca, 12:00
Wektra Zbuczyn 0-4 Orzeł Unin 17 czerwca, 18:00
Zryw Sobolew 3-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 17 czerwca, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 30 - 24 czerwca

Kolektyw Oleśnica 3-1 Czarni Węgrów 23 czerwca, 18:30
Płomień Dębe Wielkie 5-2 Zryw Sobolew 23 czerwca, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-4 Wektra Zbuczyn 24 czerwca, 11:00
Orzeł Unin 3-0 Tajfun Jartypory 24 czerwca, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Podlasie Sokołów Podlaski 2-3 Hutnik Huta Czechy 23 czerwca, 18:00
Victoria Kałuszyn 2-1 Wilga Miastków Kościelny 24 czerwca, 11:00
Fenix Siennica 0-2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 24 czerwca, 11:00
Watra Mrozy 7-0 Sęp Żelechów 24 czerwca, 11:00

Klasa A 2017/2018 (Siedlce)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas