[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Piła II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zjednoczeni Kaczory 26 62 19 5 2 103-24 9 2 2 51-9 10 3 0 52-15
2.  Fortuna Wieleń 26 59 18 5 3 79-27 8 4 1 41-16 10 1 2 38-11
3.  Orzeł Pęckowo 26 56 18 2 6 82-45 9 2 2 41-19 9 0 4 41-26
4.  Kłos Budzyń 26 54 16 6 4 69-28 8 2 3 24-13 8 4 1 45-15
5.  Iskra Wyszyny 26 46 14 4 8 65-45 10 0 3 41-20 4 4 5 24-25
6.  Łubianka 26 39 12 3 11 65-40 6 2 5 29-17 6 1 6 36-23
7.  Arto Trzcianka 26 33 9 6 11 41-54 6 3 4 23-21 3 3 7 18-33
8.  Gryf Zofiowo 26 32 10 2 14 62-74 6 1 6 36-37 4 1 8 26-37
9.  Noteć Dziembowo 26 31 9 4 13 40-51 6 3 4 27-24 3 1 9 13-27
10.  Huragan Młynkowo 26 30 9 3 14 49-52 5 2 6 27-22 4 1 8 22-30
11.  KS Leżenica 26 28 8 4 14 48-49 6 1 6 28-24 2 3 8 20-25
12.  Sokół Gębice 26 23 7 2 17 44-94 5 0 8 27-43 2 2 9 17-51
13.  Unia Ujście 26 22 7 1 18 39-99 4 1 8 22-50 3 0 10 17-49
14.  Iskra Runowo 26 7 2 1 23 23-127 1 1 11 15-62 1 0 12 8-65

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zjednoczeni Kaczory    0-3* 5-0 1-1 1-1 3-0 4-0 6-2 3-0 0-1 2-0 8-1 4-0 14-0 
 2 Fortuna Wieleń4-4     1-4 1-1 2-0 3-0* 3-1 2-0 5-0 2-2 2-2 5-1 3-1 8-0 
 3 Orzeł Pęckowo0-2 3-0     3-3 4-2 4-3 4-0 2-1 1-1 0-2 2-1 4-2 6-0 8-2 
 4 Kłos Budzyń0-0 1-5 2-1     1-0 3-1 0-1 1-3 4-0 2-0 2-0 2-2 3-0 3-0* 
 5 Iskra Wyszyny1-4 1-2 5-3 0-3     2-0 2-1 5-1 2-1 3-2 2-1 4-1 4-1 10-0 
 6 Łubianka1-5 0-1 7-1 1-1 3-0     6-2 1-2 1-2 3-0 0-0 4-1 0-1 2-1 
 7 Arto Trzcianka1-5 2-2 1-3 2-0 2-2 0-0     0-1 1-0 1-5 2-1 7-2 2-0 2-0 
 8 Gryf Zofiowo0-4 2-1 0-2 3-7 6-1 1-10 0-1     1-3 5-3 2-2 7-1 7-2 2-0 
 9 Noteć Dziembowo2-2 1-2 2-4 0-3 0-0 1-4 2-2 3-1     4-2 3-2 4-0 3-1 2-1 
 10 Huragan Młynkowo2-3 0-2 1-4 1-3 1-1 1-3 1-1 3-2 3-1     3-0 1-2 6-0 4-0 
 11 KS Leżenica1-6 0-2 2-3 0-3 0-2 0-1 2-2 3-0* 1-0 3-0     4-1 5-3 7-1 
 12 Sokół Gębice1-2 0-1 0-6 2-6 2-4 4-2 4-3 2-5 3-2 3-2 1-5     3-4 2-1 
 13 Unia Ujście2-10 1-10 0-4 0-4 1-3 1-6 1-4 6-5 1-0 3-0 4-1 1-1     1-2 
 14 Iskra Runowo0-5 0-7 0-6 1-10 2-8 0-6 4-0 3-3 1-3 1-3 0-5 0-2 3-4     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Arto Trzcianka 0-0 Łubianka 19 sierpnia, 16:00
Sokół Gębice 3-2 Huragan Młynkowo 20 sierpnia, 14:00
Zjednoczeni Kaczory 3-0 Noteć Dziembowo 19 sierpnia, 16:00
Iskra Wyszyny 4-1 Unia Ujście 19 sierpnia, 16:00
Kłos Budzyń 2-0 KS Leżenica 20 sierpnia, 15:00
Orzeł Pęckowo 2-1 Gryf Zofiowo 19 sierpnia, 14:00
Fortuna Wieleń 8-0 Iskra Runowo 19 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Łubianka 2-1 Iskra Runowo 26 sierpnia, 16:00
Gryf Zofiowo 2-1 Fortuna Wieleń 26 sierpnia, 16:00
KS Leżenica 2-3 Orzeł Pęckowo 27 sierpnia, 11:00
Unia Ujście 0-4 Kłos Budzyń 26 sierpnia, 12:00
Huragan Młynkowo 2-3 Zjednoczeni Kaczory 27 sierpnia, 14:00
Arto Trzcianka 7-2 Sokół Gębice 27 sierpnia, 16:00
Iskra Wyszyny 2-1 Noteć Dziembowo 27 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Sokół Gębice 4-2 Łubianka 2 września, 17:00
Zjednoczeni Kaczory 4-0 Arto Trzcianka 2 września, 16:00
Iskra Wyszyny 3-2 Huragan Młynkowo 2 września, 16:30
Kłos Budzyń 4-0 Noteć Dziembowo 2 września, 14:00
Orzeł Pęckowo 6-0 Unia Ujście 2 września, 16:00
Fortuna Wieleń 2-2 KS Leżenica 2 września, 16:00
Iskra Runowo 3-3 Gryf Zofiowo 2 września, 16:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Łubianka 1-2 Gryf Zofiowo 9 września, 11:00
KS Leżenica 7-1 Iskra Runowo 10 września, 12:00
Unia Ujście 1-10 Fortuna Wieleń 9 września, 16:00
Noteć Dziembowo 2-4 Orzeł Pęckowo 10 września, 14:00
Huragan Młynkowo 1-3 Kłos Budzyń 10 września, 14:00
Arto Trzcianka 2-2 Iskra Wyszyny 10 września, 16:00
Sokół Gębice 1-2 Zjednoczeni Kaczory 10 września, 14:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Zjednoczeni Kaczory 3-0 Łubianka 16 września, 17:30
Iskra Wyszyny 4-1 Sokół Gębice 16 września, 16:00
Kłos Budzyń 0-1 Arto Trzcianka 16 września, 15:00
Orzeł Pęckowo 0-2 Huragan Młynkowo 16 września, 14:00
Fortuna Wieleń 5-0 Noteć Dziembowo 16 września, 13:00
Iskra Runowo 3-4 Unia Ujście 16 września, 16:00
Gryf Zofiowo 2-2 KS Leżenica 17 września, 14:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Łubianka 0-0 KS Leżenica 23 września, 17:00
Unia Ujście 6-5 Gryf Zofiowo 23 września, 16:00
Noteć Dziembowo 2-1 Iskra Runowo 24 września, 14:00
Huragan Młynkowo 0-2 Fortuna Wieleń 24 września, 15:00
Arto Trzcianka 1-3 Orzeł Pęckowo 24 września, 15:00
Sokół Gębice 2-6 Kłos Budzyń 24 września, 14:00
Zjednoczeni Kaczory 1-1 Iskra Wyszyny 23 września, 16:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Iskra Wyszyny 2-0 Łubianka 1 października, 11:00
Kłos Budzyń 0-0 Zjednoczeni Kaczory 30 września, 16:00
Orzeł Pęckowo 4-2 Sokół Gębice 30 września, 16:00
Fortuna Wieleń 3-1 Arto Trzcianka 1 października, 14:00
Iskra Runowo 1-3 Huragan Młynkowo 30 września, 15:00
Gryf Zofiowo 1-3 Noteć Dziembowo 1 października, 14:00
KS Leżenica 5-3 Unia Ujście 1 października, 11:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Łubianka 0-1 Unia Ujście 7 października, 15:00
Noteć Dziembowo 3-2 KS Leżenica 8 października, 14:00
Huragan Młynkowo 3-2 Gryf Zofiowo 8 października, 14:00
Arto Trzcianka 2-0 Iskra Runowo 8 października, 15:00
Sokół Gębice 0-1 Fortuna Wieleń 8 października, 14:00
Zjednoczeni Kaczory 5-0 Orzeł Pęckowo 7 października, 15:00
Iskra Wyszyny 0-3 Kłos Budzyń 19 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (7 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 9 - 14-15 października

Kłos Budzyń 3-1 Łubianka 14 października, 15:00
Orzeł Pęckowo 4-2 Iskra Wyszyny 14 października, 15:00
Fortuna Wieleń 4-4 Zjednoczeni Kaczory 14 października, 15:00
Iskra Runowo 0-2 Sokół Gębice 14 października, 15:00
Gryf Zofiowo 0-1 Arto Trzcianka 14 października, 15:30
KS Leżenica 3-0 Huragan Młynkowo 15 października, 14:00
Unia Ujście 1-0 Noteć Dziembowo 14 października, 14:30

Kolejka 10 - 21-22 października

Łubianka 1-2 Noteć Dziembowo 21 października, 15:00
Huragan Młynkowo 6-0 Unia Ujście 22 października, 14:00
Arto Trzcianka 2-1 KS Leżenica 22 października, 14:00
Sokół Gębice 2-5 Gryf Zofiowo 22 października, 14:00
Zjednoczeni Kaczory 14-0 Iskra Runowo 21 października, 15:00
Iskra Wyszyny 1-2 Fortuna Wieleń 22 października, 14:00
Kłos Budzyń 2-1 Orzeł Pęckowo 21 października, 15:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Orzeł Pęckowo 4-3 Łubianka 28 października, 15:00
Fortuna Wieleń 1-1 Kłos Budzyń 28 października, 15:00
Iskra Runowo 2-8 Iskra Wyszyny 28 października, 14:00
Gryf Zofiowo 0-4 Zjednoczeni Kaczory 28 października, 15:00
KS Leżenica 4-1 Sokół Gębice 29 października, 11:00
Unia Ujście 1-4 Arto Trzcianka 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Noteć Dziembowo 4-2 Huragan Młynkowo 29 października, 14:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Łubianka 3-0 Huragan Młynkowo 4 listopada, 14:00
Arto Trzcianka 1-0 Noteć Dziembowo 5 listopada, 13:00
Sokół Gębice 3-4 Unia Ujście 5 listopada, 13:00
Zjednoczeni Kaczory 2-0 KS Leżenica 4 listopada, 14:00
Iskra Wyszyny 5-1 Gryf Zofiowo 5 listopada, 13:00
Kłos Budzyń 3-0 Iskra Runowo 4 listopada, 14:00
(wo)
nie odbył się
Orzeł Pęckowo 3-0 Fortuna Wieleń 5 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Fortuna Wieleń 3-0 Łubianka 11 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 2-3
Iskra Runowo 0-6 Orzeł Pęckowo 12 listopada, 13:00
Gryf Zofiowo 3-7 Kłos Budzyń 11 listopada, 13:00
KS Leżenica 0-2 Iskra Wyszyny 12 listopada, 13:00
Noteć Dziembowo 4-0 Sokół Gębice 12 listopada, 13:00
Huragan Młynkowo 1-1 Arto Trzcianka 11 listopada, 13:00
Zjednoczeni Kaczory 4-0 Unia Ujście 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Łubianka 6-2 Arto Trzcianka 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Młynkowo 1-2 Sokół Gębice 25 marca, 15:00
Noteć Dziembowo 2-2 Zjednoczeni Kaczory 25 marca, 14:00
Unia Ujście 1-3 Iskra Wyszyny 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Leżenica 0-3 Kłos Budzyń 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gryf Zofiowo 0-2 Orzeł Pęckowo 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Runowo 0-7 Fortuna Wieleń 18 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 31 marca

Noteć Dziembowo 0-0 Iskra Wyszyny 31 marca, 13:00
Iskra Runowo 0-6 Łubianka 9 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (31 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Fortuna Wieleń 2-0 Gryf Zofiowo 31 marca, 15:00
Orzeł Pęckowo 2-1 KS Leżenica 31 marca, 15:00
Kłos Budzyń 3-0 Unia Ujście 31 marca, 13:00
Zjednoczeni Kaczory 0-1 Huragan Młynkowo 31 marca, 17:00
Sokół Gębice 4-3 Arto Trzcianka 31 marca, 14:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Łubianka 4-1 Sokół Gębice 7 kwietnia, 15:00
Arto Trzcianka 1-5 Zjednoczeni Kaczory 8 kwietnia, 15:00
Huragan Młynkowo 1-1 Iskra Wyszyny 8 kwietnia, 14:00
Noteć Dziembowo 0-3 Kłos Budzyń 8 kwietnia, 14:00
Unia Ujście 0-4 Orzeł Pęckowo 7 kwietnia, 15:00
KS Leżenica 0-2 Fortuna Wieleń 8 kwietnia, 11:00
Gryf Zofiowo 2-0 Iskra Runowo 8 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Gryf Zofiowo 1-10 Łubianka 15 kwietnia, 14:00
Iskra Runowo 0-5 KS Leżenica 15 kwietnia, 16:00
Fortuna Wieleń 3-1 Unia Ujście 14 kwietnia, 16:00
Orzeł Pęckowo 1-1 Noteć Dziembowo 14 kwietnia, 16:00
Kłos Budzyń 2-0 Huragan Młynkowo 14 kwietnia, 14:00
Iskra Wyszyny 2-1 Arto Trzcianka 14 kwietnia, 13:00
Zjednoczeni Kaczory 8-1 Sokół Gębice 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Łubianka 1-5 Zjednoczeni Kaczory 21 kwietnia, 15:00
Sokół Gębice 2-4 Iskra Wyszyny 22 kwietnia, 14:00
Arto Trzcianka 2-0 Kłos Budzyń 22 kwietnia, 15:00
Huragan Młynkowo 1-4 Orzeł Pęckowo 22 kwietnia, 15:00
Noteć Dziembowo 1-2 Fortuna Wieleń 22 kwietnia, 14:00
Unia Ujście 1-2 Iskra Runowo 21 kwietnia, 14:00
KS Leżenica 3-0 Gryf Zofiowo 22 kwietnia, 12:00
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

KS Leżenica 0-1 Łubianka 29 kwietnia, 14:30
Gryf Zofiowo 7-2 Unia Ujście 29 kwietnia, 14:00
Iskra Runowo 1-3 Noteć Dziembowo 29 kwietnia, 15:00
Fortuna Wieleń 2-2 Huragan Młynkowo 28 kwietnia, 13:00
Orzeł Pęckowo 4-0 Arto Trzcianka 28 kwietnia, 15:00
Kłos Budzyń 2-2 Sokół Gębice 28 kwietnia, 16:00
Iskra Wyszyny 1-4 Zjednoczeni Kaczory 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 1 maja

Łubianka 3-0 Iskra Wyszyny 1 maja, 17:00
Zjednoczeni Kaczory 1-1 Kłos Budzyń 1 maja, 16:00
Sokół Gębice 0-6 Orzeł Pęckowo 1 maja, 14:00
Arto Trzcianka 2-2 Fortuna Wieleń 3 maja, 11:00
Huragan Młynkowo 4-0 Iskra Runowo 1 maja, 17:00
Noteć Dziembowo 3-1 Gryf Zofiowo 1 maja, 17:00
Unia Ujście 4-1 KS Leżenica 1 maja, 17:00

Kolejka 21 - 5-6 maja

Unia Ujście 1-6 Łubianka 5 maja, 14:00
KS Leżenica 1-0 Noteć Dziembowo 6 maja, 12:00
Gryf Zofiowo 5-3 Huragan Młynkowo 5 maja, 18:00
Iskra Runowo 4-0 Arto Trzcianka 6 maja, 15:00
Fortuna Wieleń 5-1 Sokół Gębice 5 maja, 14:00
Orzeł Pęckowo 0-2 Zjednoczeni Kaczory 6 maja, 16:00
Kłos Budzyń 1-0 Iskra Wyszyny 5 maja, 17:00

Kolejka 22 - 12-13 maja

Łubianka 1-1 Kłos Budzyń 13 maja, 16:00
Iskra Wyszyny 5-3 Orzeł Pęckowo 12 maja, 17:00
Zjednoczeni Kaczory 0-3 Fortuna Wieleń 12 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sokół Gębice 2-1 Iskra Runowo 13 maja, 14:00
Arto Trzcianka 0-1 Gryf Zofiowo 13 maja, 15:00
Huragan Młynkowo 3-0 KS Leżenica 13 maja, 14:00
Noteć Dziembowo 3-1 Unia Ujście 13 maja, 14:00

Kolejka 23 - 19-20 maja

Noteć Dziembowo 1-4 Łubianka 20 maja, 14:00
Unia Ujście 3-0 Huragan Młynkowo 19 maja, 14:00
KS Leżenica 2-2 Arto Trzcianka 20 maja, 12:00
Gryf Zofiowo 7-1 Sokół Gębice 20 maja, 14:00
Iskra Runowo 0-5 Zjednoczeni Kaczory 20 maja, 15:00
Fortuna Wieleń 2-0 Iskra Wyszyny 19 maja, 15:00
Orzeł Pęckowo 3-3 Kłos Budzyń 19 maja, 16:00

Kolejka 24 - 26-27 maja

Łubianka 7-1 Orzeł Pęckowo 27 maja, 16:00
Kłos Budzyń 1-5 Fortuna Wieleń 26 maja, 17:00
Iskra Wyszyny 10-0 Iskra Runowo 26 maja, 17:00
Zjednoczeni Kaczory 6-2 Gryf Zofiowo 27 maja, 16:00
Sokół Gębice 1-5 KS Leżenica 27 maja, 14:00
Arto Trzcianka 2-0 Unia Ujście 27 maja, 15:00
Huragan Młynkowo 3-1 Noteć Dziembowo 27 maja, 14:00

Kolejka 25 - 2-3 czerwca

Huragan Młynkowo 1-3 Łubianka 3 czerwca, 16:30
Noteć Dziembowo 2-2 Arto Trzcianka 3 czerwca, 14:00
Unia Ujście 1-1 Sokół Gębice 2 czerwca, 15:00
KS Leżenica 1-6 Zjednoczeni Kaczory 3 czerwca, 11:00
Gryf Zofiowo 6-1 Iskra Wyszyny 3 czerwca, 15:00
Iskra Runowo 1-10 Kłos Budzyń 3 czerwca, 15:00
Fortuna Wieleń 1-4 Orzeł Pęckowo 2 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 9 czerwca

Unia Ujście 2-10 Zjednoczeni Kaczory 9 czerwca, 15:00
Łubianka 0-1 Fortuna Wieleń 9 czerwca, 16:00
Orzeł Pęckowo 8-2 Iskra Runowo 9 czerwca, 16:00
Kłos Budzyń 1-3 Gryf Zofiowo 9 czerwca, 16:00
Iskra Wyszyny 2-1 KS Leżenica 9 czerwca, 16:00
Sokół Gębice 3-2 Noteć Dziembowo 9 czerwca, 16:00
Arto Trzcianka 1-5 Huragan Młynkowo 9 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Piła)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Piła)

Klasa A 2017/2018 (Piła I)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas