[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Piła I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Leśni Zawada 16 41 13 2 1 73-17 7 1 0 39-7 6 1 1 34-10
2.  Iskra II Szydłowo 16 40 13 1 2 79-27 7 0 1 43-12 6 1 1 36-15
3.  KP Brzeźnica Krajeńska 16 31 10 1 5 51-31 5 1 2 27-14 5 0 3 24-17
4.  Korona Dębno 16 24 7 3 6 50-50 4 1 3 30-24 3 2 3 20-26
5.  GTS Lipka 16 21 6 3 7 47-53 3 2 3 26-22 3 1 4 21-31
6.  Błyskawica Bronisławki 16 20 6 2 8 35-44 4 1 3 16-13 2 1 5 19-31
7.  ZKS Zelgniewo 16 18 6 0 10 26-41 4 0 4 18-22 2 0 6 8-19
8.  Piast Głubczyn 16 9 3 0 13 33-70 3 0 5 23-32 0 0 8 10-38
9.  Legion Krępsko 16 6 2 0 14 14-75 2 0 6 9-31 0 0 8 5-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Leśni Zawada    1-1 4-2 8-1 3-1 6-2 6-0 5-0 6-0 
 2 Iskra II Szydłowo3-0*     5-2 3-5 10-2 3-0 2-1 8-1 9-1 
 3 KP Brzeźnica Krajeńska1-1 3-4     3-0 4-3 2-3 3-0 6-2 5-1 
 4 Korona Dębno1-3 3-8 4-1     3-3 6-4 1-2 6-2 6-1 
 5 GTS Lipka1-4 2-5 4-5 3-3     4-4 2-1 3-0 7-0 
 6 Błyskawica Bronisławki2-5 0-4 0-3 0-0 7-0     3-0 1-0 3-1 
 7 ZKS Zelgniewo0-4 3-0* 0-3* 1-3 2-7 4-1     6-4 2-0 
 8 Piast Głubczyn1-6 3-7 0-6 7-4 1-2 5-2 0-4*     6-1 
 9 Legion Krępsko1-11 0-7 0-2 1-4 1-3 1-3 2-0 3-1     

Kolejka 1 - 2-3 września

Pauza: Piast Głubczyn.
 
Korona Dębno 3-8 Iskra II Szydłowo 3 września, 15:00
Legion Krępsko 1-3 Błyskawica Bronisławki 3 września, 15:00
ZKS Zelgniewo 2-7 GTS Lipka 3 września, 15:00
Leśni Zawada 4-2 KP Brzeźnica Krajeńska 2 września, 18:00

Kolejka 2 - 9-10 września

Pauza: Błyskawica Bronisławki.
 
Iskra II Szydłowo 5-2 KP Brzeźnica Krajeńska 10 września, 15:00
GTS Lipka 1-4 Leśni Zawada 10 września, 14:00
Piast Głubczyn 0-4 ZKS Zelgniewo 10 września, 15:00
(wo)
na boisku 1-4
Korona Dębno 6-1 Legion Krępsko 10 września, 15:00

Kolejka 3 - 16-17 września

Pauza: Korona Dębno.
 
Legion Krępsko 0-7 Iskra II Szydłowo 17 września, 15:00
ZKS Zelgniewo 4-1 Błyskawica Bronisławki 17 września, 15:00
Leśni Zawada 5-0 Piast Głubczyn 16 września, 17:00
KP Brzeźnica Krajeńska 4-3 GTS Lipka 17 września, 15:00

Kolejka 4 - 23-24 września

Pauza: Legion Krępsko.
 
Iskra II Szydłowo 10-2 GTS Lipka 24 września, 15:00
Piast Głubczyn 0-6 KP Brzeźnica Krajeńska 24 września, 13:00
Błyskawica Bronisławki 2-5 Leśni Zawada 24 września, 12:00
Korona Dębno 1-2 ZKS Zelgniewo 24 września, 15:00

Kolejka 5 - 30 września-1 października

Pauza: Iskra II Szydłowo.
 
ZKS Zelgniewo 2-0 Legion Krępsko 1 października, 15:00
Leśni Zawada 8-1 Korona Dębno 30 września, 15:00
KP Brzeźnica Krajeńska 2-3 Błyskawica Bronisławki 1 października, 15:00
GTS Lipka 3-0 Piast Głubczyn 1 października, 14:00

Kolejka 6 - 7-8 października

Pauza: ZKS Zelgniewo.
 
Iskra II Szydłowo 8-1 Piast Głubczyn 8 października, 15:00
Korona Dębno 4-1 KP Brzeźnica Krajeńska 8 października, 15:00
Legion Krępsko 1-11 Leśni Zawada 8 października, 15:00
GTS Lipka 4-4 Błyskawica Bronisławki 5 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (8 października, 11:00) w Bronisławkach odwołany

Kolejka 7 - 14-15 października

Pauza: Leśni Zawada.
 
ZKS Zelgniewo 3-0 Iskra II Szydłowo 15 października, 14:00
(wo)
na boisku 0-1
KP Brzeźnica Krajeńska 5-1 Legion Krępsko 15 października, 15:00
GTS Lipka 3-3 Korona Dębno 14 września, 17:15
Piast Głubczyn 5-2 Błyskawica Bronisławki 15 października, 15:00

Kolejka 8 - 21-22 października

Pauza: KP Brzeźnica Krajeńska.
 
Iskra II Szydłowo 3-0 Błyskawica Bronisławki 22 października, 14:00
Korona Dębno 6-2 Piast Głubczyn 22 października, 14:00
Legion Krępsko 1-3 GTS Lipka 22 października, 14:00
ZKS Zelgniewo 0-4 Leśni Zawada 22 października, 14:00

Kolejka 9 - 28-29 października

Pauza: GTS Lipka.
 
Leśni Zawada 1-1 Iskra II Szydłowo 28 października, 15:00
KP Brzeźnica Krajeńska 3-0 ZKS Zelgniewo 29 października, 14:00
Piast Głubczyn 6-1 Legion Krępsko 29 października, 14:00
Błyskawica Bronisławki 0-0 Korona Dębno 12 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany

Kolejka 10 - 7-8 kwietnia

Pauza: Piast Głubczyn.
 
Iskra II Szydłowo 3-5 Korona Dębno 8 kwietnia, 15:00
Błyskawica Bronisławki 3-1 Legion Krępsko 8 kwietnia, 14:00
GTS Lipka 2-1 ZKS Zelgniewo 8 kwietnia, 12:00
KP Brzeźnica Krajeńska 1-1 Leśni Zawada 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 11 - 14-15 kwietnia

Pauza: Błyskawica Bronisławki.
 
KP Brzeźnica Krajeńska 3-4 Iskra II Szydłowo 15 kwietnia, 15:00
Leśni Zawada 3-1 GTS Lipka 14 kwietnia, 15:00
ZKS Zelgniewo 6-4 Piast Głubczyn 15 kwietnia, 12:00
Legion Krępsko 1-4 Korona Dębno 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 kwietnia

Pauza: Korona Dębno.
 
Iskra II Szydłowo 9-1 Legion Krępsko 22 kwietnia, 15:00
Błyskawica Bronisławki 3-0 ZKS Zelgniewo 22 kwietnia, 15:00
Piast Głubczyn 1-6 Leśni Zawada 22 kwietnia, 15:00
GTS Lipka 4-5 KP Brzeźnica Krajeńska 22 kwietnia, 12:00

Kolejka 13 - 28-29 kwietnia

Pauza: Legion Krępsko.
 
GTS Lipka 2-5 Iskra II Szydłowo 3 maja, 12:00
KP Brzeźnica Krajeńska 6-2 Piast Głubczyn 29 kwietnia, 15:00
Leśni Zawada 6-2 Błyskawica Bronisławki 28 kwietnia, 15:00
ZKS Zelgniewo 1-3 Korona Dębno 29 kwietnia, 12:00

Kolejka 14 - 5-6 maja

Pauza: Iskra II Szydłowo.
 
Legion Krępsko 2-0 ZKS Zelgniewo 6 maja, 15:00
Korona Dębno 1-3 Leśni Zawada 6 maja, 16:00
Błyskawica Bronisławki 0-3 KP Brzeźnica Krajeńska 6 maja, 13:00
Piast Głubczyn 1-2 GTS Lipka 6 maja, 15:00

Kolejka 15 - 12-13 maja

Pauza: ZKS Zelgniewo.
 
Błyskawica Bronisławki 7-0 GTS Lipka 13 maja, 13:00
Piast Głubczyn 3-7 Iskra II Szydłowo 13 maja, 15:00
KP Brzeźnica Krajeńska 3-0 Korona Dębno 13 maja, 16:00
Leśni Zawada 6-0 Legion Krępsko 12 maja, 15:00

Kolejka 16 - 19-20 maja

Pauza: Leśni Zawada.
 
Iskra II Szydłowo 2-1 ZKS Zelgniewo 20 maja, 15:00
Legion Krępsko 0-2 KP Brzeźnica Krajeńska 20 maja, 15:00
Korona Dębno 3-3 GTS Lipka 20 maja, 16:00
Błyskawica Bronisławki 1-0 Piast Głubczyn 20 maja, 13:00

Kolejka 17 - 26-27 maja

Pauza: KP Brzeźnica Krajeńska.
 
Błyskawica Bronisławki 0-4 Iskra II Szydłowo 26 maja, 16:00
Piast Głubczyn 7-4 Korona Dębno 27 maja, 15:00
GTS Lipka 7-0 Legion Krępsko 27 maja, 12:00
Leśni Zawada 6-0 ZKS Zelgniewo 26 maja, 16:00

Kolejka 18 - 3 czerwca

Pauza: GTS Lipka.
 
Iskra II Szydłowo 3-0 Leśni Zawada 3 czerwca, 12:00
(wo)
na boisku 1-0
ZKS Zelgniewo 0-3 KP Brzeźnica Krajeńska 3 czerwca, 12:00
(wo)
na boisku 0-2
Legion Krępsko 3-1 Piast Głubczyn 3 czerwca, 12:00
Korona Dębno 6-4 Błyskawica Bronisławki 3 czerwca, 12:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas