[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2017/2018, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SEMP Ursynów (Warszawa) 15 36 11 3 1 35-13 7 1 0 23-5 4 2 1 12-8
2.  Grom Warszawa 15 35 11 2 2 45-11 6 1 1 22-4 5 1 1 23-7 2 4 1 1 0 3-0
3.  KS Raszyn 15 35 11 2 2 37-23 5 1 1 20-12 6 1 1 17-11 2 3 1 0 1 3-3
4.  Józefovia Józefów 15 35 11 2 2 50-14 6 1 0 29-8 5 1 2 21-6 2 1 0 1 1 0-3
5.  AP Żyrardów 15 27 8 3 4 46-29 5 2 1 29-15 3 1 3 17-14
6.  LKS Chlebnia 15 25 7 4 4 35-23 3 2 2 15-9 4 2 2 20-14
7.  Ursus II Warszawa 15 24 7 3 5 30-19 4 1 3 18-9 3 2 2 12-10
8.  KS Teresin 15 21 6 3 6 26-32 2 2 3 10-14 4 1 3 16-18
9.  Przyszłość Włochy (Warszawa) 15 18 5 3 7 24-26 3 1 3 9-9 2 2 4 15-17
10.  Sparta II Jazgarzew 15 16 4 4 7 39-40 4 1 2 26-14 0 3 5 13-26 1 1 0 1 0 3-3
11.  Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 15 16 4 4 7 25-40 3 4 2 19-17 1 0 5 6-23 1 1 0 1 0 3-3
12.  KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 15 15 4 3 8 23-38 1 1 5 8-20 3 2 3 15-18
13.  Piast Piastów 15 13 4 1 10 24-36 4 0 3 19-10 0 1 7 5-26
14.  Naprzód Stare Babice 15 10 2 4 9 22-47 1 3 4 15-24 1 1 5 7-23
15.  Naprzód Brwinów 15 6 1 3 11 21-48 0 1 6 7-22 1 2 5 14-26
16.  Błękitni Korytów 15 5 1 2 12 18-61 1 1 6 12-27 0 1 6 6-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 SEMP Ursynów (Warszawa)    3-1 0-0 3-2 2-1 3-0* 6-1 4-0 2-0 
 2 Grom Warszawa    3-0 0-0 3-0* 2-0 1-3 3-1 6-0 4-0 
 3 KS Raszyn3-3     3-0 2-5 4-1 2-0 2-1 4-2 
 4 Józefovia Józefów4-2     4-3 4-0 2-2 8-0 3-1 4-0 
 5 AP Żyrardów0-3     3-2 0-0 8-3 7-0 5-2 1-1 5-4 
 6 LKS Chlebnia1-1 1-2 0-3 3-0*     2-2 4-1 4-0 
 7 Ursus II Warszawa2-2 0-1 0-1     0-1 3-2 5-0 6-2 2-0 
 8 KS Teresin0-1 0-4 2-2     1-1 2-1 2-4 3-1 
 9 Przyszłość Włochy (Warszawa)0-1 1-2 2-1 0-0 1-4     2-0 3-1 
 10 Sparta II Jazgarzew2-6 2-4 4-1     3-3 2-0 5-0 8-0 
 11 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki1-1 4-3 1-3 0-2 3-3     1-1 2-0 2-2 5-2 
 12 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)0-5 0-2 2-5 0-0 1-4     1-4 4-0 
 13 Piast Piastów0-2 3-0 3-1 1-2     3-1 1-3 8-1 
 14 Naprzód Stare Babice2-4 1-6 0-2 1-4 4-1 1-1     3-3 3-3 
 15 Naprzód Brwinów1-4 1-3 0-4 2-2 1-4 2-3 0-2     
 16 Błękitni Korytów0-1 1-2 0-6 0-5 3-5 2-3 5-4 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Sparta II Jazgarzew 5-0 Naprzód Brwinów 12 sierpnia, 15:00
w Wólce Kozodawskiej
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-0 LKS Chlebnia 12 sierpnia, 11:00
Błękitni Korytów 1-2 KS Raszyn 13 sierpnia, 17:30
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-0 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 13 sierpnia, 13:30
(wo)
na stadionie KS Ursus, na boisku 1-0
Naprzód Stare Babice 1-6 Józefovia Józefów 11 sierpnia, 19:30
w Zielonkach-Parceli
Ursus II Warszawa 0-1 KS Teresin 13 sierpnia, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-0 Piast Piastów 13 sierpnia, 11:00
Grom Warszawa 3-0 AP Żyrardów 12 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku ZS im. Michała Konarskiego / na boisku 2-0

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Naprzód Brwinów 1-4 KS Teresin 19 sierpnia, 14:00
Grom Warszawa 1-3 Ursus II Warszawa 19 sierpnia, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Józefovia Józefów 4-3 AP Żyrardów 19 sierpnia, 12:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-4 Naprzód Stare Babice 19 sierpnia, 11:00
KS Raszyn 3-3 SEMP Ursynów (Warszawa) 19 sierpnia, 11:00
w Zielonkach-Parceli
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 5-2 Błękitni Korytów 20 sierpnia, 17:30
LKS Chlebnia 4-0 Piast Piastów 19 sierpnia, 11:00
Sparta II Jazgarzew 4-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 19 sierpnia, 11:00
w Wólce Kozodawskiej

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-1 Naprzód Brwinów 26 sierpnia, 11:00
Piast Piastów 3-1 Sparta II Jazgarzew 26 sierpnia, 11:00
Błękitni Korytów 3-5 LKS Chlebnia 27 sierpnia, 17:30
SEMP Ursynów (Warszawa) 2-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 26 sierpnia, 20:00
na stadionie KS Ursus
Naprzód Stare Babice 2-4 KS Raszyn 25 sierpnia, 19:30
w Zielonkach-Parceli
AP Żyrardów 5-2 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 26 sierpnia, 16:00
Ursus II Warszawa 0-1 Józefovia Józefów 27 sierpnia, 11:00
KS Teresin 0-4 Grom Warszawa 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Naprzód Brwinów 1-4 Grom Warszawa 30 sierpnia, 17:30
Józefovia Józefów 4-0 KS Teresin 30 sierpnia, 18:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-0 Ursus II Warszawa 30 sierpnia, 17:00
KS Raszyn 2-5 AP Żyrardów 30 sierpnia, 17:00
w Zielonkach-Parceli
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-2 Naprzód Stare Babice 29 sierpnia, 17:00
LKS Chlebnia 1-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 30 sierpnia, 17:00
Sparta II Jazgarzew 8-0 Błękitni Korytów 30 sierpnia, 17:30
w Wólce Kozodawskiej
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-0 Piast Piastów 30 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 2-3 września

Piast Piastów 1-3 Naprzód Brwinów 2 września, 11:00
Błękitni Korytów 5-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 3 września, 17:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-2 Sparta II Jazgarzew 2 września, 19:30
na stadionie KS Ursus
Naprzód Stare Babice 1-4 LKS Chlebnia 2 września, 17:00
w Zielonkach-Parceli
AP Żyrardów 7-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2 września, 16:00
Ursus II Warszawa 2-2 KS Raszyn 3 września, 11:00
KS Teresin 2-4 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2 września, 17:00
Grom Warszawa 0-0 Józefovia Józefów 2 września, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego

Kolejka 6 - 9-10 września

Naprzód Brwinów 0-4 Józefovia Józefów 9 września, 14:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-5 Grom Warszawa 9 września, 11:00
KS Raszyn 4-1 KS Teresin 10 września, 17:00
w Zielonkach-Parceli
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-3 Ursus II Warszawa 9 września, 16:30
LKS Chlebnia 3-0 AP Żyrardów 13 września, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (9 września, 11:00) odwołany / w drugim terminie na boisku 1-1
Sparta II Jazgarzew 2-0 Naprzód Stare Babice 9 września, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 9 września, 11:00
Piast Piastów 8-1 Błękitni Korytów 9 września, 11:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Błękitni Korytów 1-1 Naprzód Brwinów 17 września, 16:30
SEMP Ursynów (Warszawa) 6-1 Piast Piastów 16 września, 20:00
na stadionie KS Ursus
Naprzód Stare Babice 1-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 15 września, 19:00
w Zielonkach-Parceli
AP Żyrardów 8-3 Sparta II Jazgarzew 17 września, 16:00
Ursus II Warszawa 0-1 LKS Chlebnia 17 września, 11:00
KS Teresin 2-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 16 września, 16:30
Grom Warszawa 3-0 KS Raszyn 16 września, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Józefovia Józefów 3-1 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 16 września, 12:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Naprzód Brwinów 0-2 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 23 września, 14:00
KS Raszyn 3-0 Józefovia Józefów 23 września, 14:30
w Zielonkach-Parceli
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-1 Grom Warszawa 23 września, 16:00
LKS Chlebnia 2-2 KS Teresin 10 października, 19:30
w pierwotnym terminie (23 września, 11:00) odwołany
Sparta II Jazgarzew 2-4 Ursus II Warszawa 24 września, 19:00
w Warszawie; na stadionie KS Ursus; Sparta gospodarzem
Piast Piastów 3-1 Naprzód Stare Babice 23 września, 11:00
Błękitni Korytów 0-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 24 września, 16:00
AP Żyrardów 0-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

SEMP Ursynów (Warszawa) 2-0 Naprzód Brwinów 1 października, 11:00
na stadionie KS Ursus
Naprzód Stare Babice 3-3 Błękitni Korytów 29 września, 20:00
w Zielonkach-Parceli
AP Żyrardów 1-1 Piast Piastów 30 września, 16:00
Ursus II Warszawa 3-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 30 września, 19:30
KS Teresin 1-1 Sparta II Jazgarzew 30 września, 11:00
Grom Warszawa 2-0 LKS Chlebnia 30 września, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Józefovia Józefów 8-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 30 września, 12:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-2 KS Raszyn 30 września, 11:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Naprzód Brwinów 1-3 KS Raszyn 7 października, 13:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-1 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 8 października, 15:30
LKS Chlebnia 0-3 Józefovia Józefów 7 października, 11:00
Sparta II Jazgarzew 2-6 Grom Warszawa 7 października, 15:00
w Wólce Kozodawskiej
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-4 KS Teresin 7 października, 11:00
Piast Piastów 3-0 Ursus II Warszawa 7 października, 11:00
Błękitni Korytów 0-5 AP Żyrardów 25 października, 20:30
w pierwotnym terminie (7 października, 11:00) odwołany z powodu zalania boiska / w drugim terminie w Milanówku
SEMP Ursynów (Warszawa) 4-0 Naprzód Stare Babice 7 października, 20:00
na stadionie KS Ursus

Kolejka 11 - 14-15 października

Naprzód Stare Babice 3-3 Naprzód Brwinów 13 października, 19:30
w Zielonkach-Parceli
AP Żyrardów 0-3 SEMP Ursynów (Warszawa) 14 października, 15:30
Ursus II Warszawa 2-0 Błękitni Korytów 15 października, 11:00
KS Teresin 3-1 Piast Piastów 13 października, 19:30
w Sochaczewie
Grom Warszawa 3-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 14 października, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Józefovia Józefów 2-2 Sparta II Jazgarzew 14 października, 12:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-5 LKS Chlebnia 14 października, 11:00
KS Raszyn 2-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 14 października, 14:00
w Zielonkach-Parceli

Kolejka 12 - 21-22 października

Naprzód Brwinów 2-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 21 października, 13:00
LKS Chlebnia 1-2 KS Raszyn 21 października, 11:00
Sparta II Jazgarzew 3-3 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 21 października, 15:00
w Wólce Kozodawskiej
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-1 Józefovia Józefów 21 października, 11:00
Piast Piastów 0-2 Grom Warszawa 21 października, 11:00
Błękitni Korytów 2-3 KS Teresin 22 października, 15:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 0-0 Ursus II Warszawa 21 października, 20:00
na stadionie KS Ursus
Naprzód Stare Babice 0-2 AP Żyrardów 20 października, 20:00
w Zielonkach-Parceli

Kolejka 13 - 28-29 października

AP Żyrardów 5-4 Naprzód Brwinów 28 października, 13:30
Ursus II Warszawa 5-0 Naprzód Stare Babice 29 października, 11:00
KS Teresin 0-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 28 października, 12:00
Grom Warszawa 4-0 Błękitni Korytów 28 października, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Józefovia Józefów 4-0 Piast Piastów 28 października, 12:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 28 października, 11:00
KS Raszyn 2-0 Sparta II Jazgarzew 28 października, 11:30
w Zielonkach-Parceli
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4-3 LKS Chlebnia 29 października, 13:30

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Naprzód Brwinów 2-2 LKS Chlebnia 4 listopada, 13:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-2 KS Raszyn 4 listopada, 11:00
Piast Piastów 1-2 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4 listopada, 11:00
Błękitni Korytów 0-6 Józefovia Józefów 5 listopada, 14:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-1 Grom Warszawa 4 listopada, 20:00
na stadionie KS Ursus
Naprzód Stare Babice 4-1 KS Teresin 3 listopada, 20:00
w Zielonkach-Parceli
AP Żyrardów 3-2 Ursus II Warszawa 4 listopada, 13:30
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-3 Sparta II Jazgarzew 5 listopada, 11:00

REKLAMA

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Ursus II Warszawa 6-2 Naprzód Brwinów 11 listopada, 11:00
KS Teresin 2-2 AP Żyrardów 11 listopada, 11:00
Grom Warszawa 6-0 Naprzód Stare Babice 11 listopada, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Józefovia Józefów 4-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 11 listopada, 12:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-0 Błękitni Korytów 11 listopada, 11:00
KS Raszyn 4-2 Piast Piastów 11 listopada, 11:00
w Zielonkach-Parceli
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 11 listopada, 13:00
LKS Chlebnia 4-1 Sparta II Jazgarzew 10 listopada, 19:15
w Grodzisku Mazowieckim

Kolejka 16

Piast Piastów - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
AP Żyrardów - Grom Warszawa
Naprzód Brwinów - Sparta II Jazgarzew
LKS Chlebnia - Przyszłość Włochy (Warszawa)
KS Raszyn - Błękitni Korytów
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - SEMP Ursynów (Warszawa)
Józefovia Józefów - Naprzód Stare Babice
KS Teresin - Ursus II Warszawa

REKLAMA

Kolejka 17

KS Teresin - Naprzód Brwinów
Ursus II Warszawa - Grom Warszawa
AP Żyrardów - Józefovia Józefów
Naprzód Stare Babice - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
SEMP Ursynów (Warszawa) - KS Raszyn
Błękitni Korytów - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Piast Piastów - LKS Chlebnia
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Sparta II Jazgarzew

Kolejka 18

Naprzód Brwinów - Przyszłość Włochy (Warszawa)
Sparta II Jazgarzew - Piast Piastów
LKS Chlebnia - Błękitni Korytów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - SEMP Ursynów (Warszawa)
KS Raszyn - Naprzód Stare Babice
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - AP Żyrardów
Józefovia Józefów - Ursus II Warszawa
Grom Warszawa - KS Teresin

Kolejka 19

Grom Warszawa - Naprzód Brwinów
KS Teresin - Józefovia Józefów
Ursus II Warszawa - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
AP Żyrardów - KS Raszyn
Naprzód Stare Babice - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
SEMP Ursynów (Warszawa) - LKS Chlebnia
Błękitni Korytów - Sparta II Jazgarzew
Piast Piastów - Przyszłość Włochy (Warszawa)

Kolejka 20

Naprzód Brwinów - Piast Piastów
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Błękitni Korytów
Sparta II Jazgarzew - SEMP Ursynów (Warszawa)
LKS Chlebnia - Naprzód Stare Babice
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - AP Żyrardów
KS Raszyn - Ursus II Warszawa
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - KS Teresin
Józefovia Józefów - Grom Warszawa

Kolejka 21

Józefovia Józefów - Naprzód Brwinów
Grom Warszawa - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
KS Teresin - KS Raszyn
Ursus II Warszawa - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
AP Żyrardów - LKS Chlebnia
Naprzód Stare Babice - Sparta II Jazgarzew
SEMP Ursynów (Warszawa) - Przyszłość Włochy (Warszawa)
Błękitni Korytów - Piast Piastów

Kolejka 22

Naprzód Brwinów - Błękitni Korytów
Piast Piastów - SEMP Ursynów (Warszawa)
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Naprzód Stare Babice
Sparta II Jazgarzew - AP Żyrardów
LKS Chlebnia - Ursus II Warszawa
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - KS Teresin
KS Raszyn - Grom Warszawa
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - Józefovia Józefów

Kolejka 23

Przyszłość Włochy (Warszawa) - AP Żyrardów
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - Naprzód Brwinów
Józefovia Józefów - KS Raszyn
Grom Warszawa - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
KS Teresin - LKS Chlebnia
Ursus II Warszawa - Sparta II Jazgarzew
Naprzód Stare Babice - Piast Piastów
SEMP Ursynów (Warszawa) - Błękitni Korytów

Kolejka 24

Naprzód Brwinów - SEMP Ursynów (Warszawa)
Błękitni Korytów - Naprzód Stare Babice
Piast Piastów - AP Żyrardów
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Ursus II Warszawa
Sparta II Jazgarzew - KS Teresin
LKS Chlebnia - Grom Warszawa
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Józefovia Józefów
KS Raszyn - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)

Kolejka 25

KS Raszyn - Naprzód Brwinów
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Józefovia Józefów - LKS Chlebnia
Grom Warszawa - Sparta II Jazgarzew
KS Teresin - Przyszłość Włochy (Warszawa)
Ursus II Warszawa - Piast Piastów
AP Żyrardów - Błękitni Korytów
Naprzód Stare Babice - SEMP Ursynów (Warszawa)

Kolejka 26

Naprzód Brwinów - Naprzód Stare Babice
SEMP Ursynów (Warszawa) - AP Żyrardów
Błękitni Korytów - Ursus II Warszawa
Piast Piastów - KS Teresin
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Grom Warszawa
Sparta II Jazgarzew - Józefovia Józefów
LKS Chlebnia - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - KS Raszyn

Kolejka 27

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Naprzód Brwinów
KS Raszyn - LKS Chlebnia
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - Sparta II Jazgarzew
Józefovia Józefów - Przyszłość Włochy (Warszawa)
Grom Warszawa - Piast Piastów
KS Teresin - Błękitni Korytów
Ursus II Warszawa - SEMP Ursynów (Warszawa)
AP Żyrardów - Naprzód Stare Babice

Kolejka 28

Naprzód Brwinów - AP Żyrardów
Naprzód Stare Babice - Ursus II Warszawa
SEMP Ursynów (Warszawa) - KS Teresin
Błękitni Korytów - Grom Warszawa
Piast Piastów - Józefovia Józefów
Przyszłość Włochy (Warszawa) - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
Sparta II Jazgarzew - KS Raszyn
LKS Chlebnia - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 29

Sparta II Jazgarzew - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
LKS Chlebnia - Naprzód Brwinów
KS Raszyn - Przyszłość Włochy (Warszawa)
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - Piast Piastów
Józefovia Józefów - Błękitni Korytów
Grom Warszawa - SEMP Ursynów (Warszawa)
KS Teresin - Naprzód Stare Babice
Ursus II Warszawa - AP Żyrardów

Kolejka 30

Naprzód Brwinów - Ursus II Warszawa
AP Żyrardów - KS Teresin
Naprzód Stare Babice - Grom Warszawa
SEMP Ursynów (Warszawa) - Józefovia Józefów
Błękitni Korytów - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
Piast Piastów - KS Raszyn
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Sparta II Jazgarzew - LKS Chlebnia

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas