[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2017/2018, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mazur Radzymin 5 15 5 0 0 25-4 3 0 0 18-1 2 0 0 7-3
2.  Legionovia II Legionowo 5 12 4 0 1 25-8 1 0 1 5-4 3 0 0 20-4 1 3 1 0 0 5-2
3.  AP Marcovia II Marki 5 12 4 0 1 14-14 3 0 0 10-6 1 0 1 4-8
4.  Wisła Jabłonna 5 12 4 0 1 18-6 2 0 1 9-6 2 0 0 9-0 1 0 0 0 1 2-5
5.  MKS Hutnik Warszawa 4 9 3 0 1 9-5 2 0 0 5-2 1 0 1 4-3
6.  ŁKS Łochów 5 7 2 1 2 13-8 1 1 0 6-3 1 0 2 7-5
7.  Wkra Pomiechówek 5 6 2 0 3 11-12 2 0 0 8-2 0 0 3 3-10
8.  SRT Halinów 5 6 2 0 3 7-10 0 0 2 0-6 2 0 1 7-4
9.  Huragan II Wołomin 5 6 2 0 3 7-14 1 0 1 3-3 1 0 2 4-11
10.  SKP Korona Warszawa 5 6 2 0 3 10-19 1 0 1 3-7 1 0 2 7-12
11.  Wicher Kobyłka 4 4 1 1 2 9-12 1 0 1 6-7 0 1 1 3-5
12.  Legion Warszawa 5 3 1 0 4 9-17 1 0 2 8-9 0 0 2 1-8
13.  AON Rembertów (Warszawa) 5 3 1 0 4 7-16 0 0 3 2-10 1 0 1 5-6
14.  Inter Warszawa 5 0 0 0 5 4-23 0 0 3 2-17 0 0 2 2-6

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Mazur Radzymin    7-1 6-0 5-0 
 2 Legionovia II Legionowo2-3     3-1 
 3 AP Marcovia II Marki    3-1 4-3 3-2 
 4 Wisła Jabłonna2-5     2-0 5-1 
 5 MKS Hutnik Warszawa    2-1 3-1 
 6 ŁKS Łochów    4-1 2-2 
 7 Wkra Pomiechówek3-2     5-0 
 8 SRT Halinów0-2 0-4     
 9 Huragan II Wołomin0-2     3-1 
 10 SKP Korona Warszawa0-7     3-0 
 11 Wicher Kobyłka2-5 4-2     
 12 Legion Warszawa3-2 2-3 3-4     
 13 AON Rembertów (Warszawa)1-4 1-3 0-3     
 14 Inter Warszawa0-10 1-3 1-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

AON Rembertów (Warszawa) 0-3 SRT Halinów 19 sierpnia, 16:00
AP Marcovia II Marki 4-3 SKP Korona Warszawa 19 sierpnia, 16:30
Inter Warszawa 0-10 Legionovia II Legionowo 20 sierpnia, 16:00
na stadionie DOSiR
Mazur Radzymin 6-0 Huragan II Wołomin 19 sierpnia, 14:00
Wisła Jabłonna 2-0 Wkra Pomiechówek 20 sierpnia, 17:30
Legion Warszawa 3-2 ŁKS Łochów 19 sierpnia, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Wicher Kobyłka - MKS Hutnik Warszawa 18 października, 20:00
w pierwotnym terminie (20 września, 20:00) odwołany

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

SRT Halinów 0-2 MKS Hutnik Warszawa 26 sierpnia, 17:00
w Długiej Kościelnej
ŁKS Łochów 2-2 Wicher Kobyłka 27 sierpnia, 17:30
Wkra Pomiechówek 5-0 Legion Warszawa 26 sierpnia, 11:00
Huragan II Wołomin 0-2 Wisła Jabłonna 26 sierpnia, 14:00
Legionovia II Legionowo 2-3 Mazur Radzymin 27 sierpnia, 11:00
SKP Korona Warszawa 3-0 Inter Warszawa 26 sierpnia, 11:00
na stadionie GKP Targówek
AON Rembertów (Warszawa) 1-3 AP Marcovia II Marki 27 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 2-3 września

AP Marcovia II Marki 3-1 SRT Halinów 3 września, 17:00
Inter Warszawa 1-4 AON Rembertów (Warszawa) 2 września, 16:00
na stadionie AON Rembertów
Mazur Radzymin 5-0 SKP Korona Warszawa 2 września, 11:00
Wisła Jabłonna 2-5 Legionovia II Legionowo 3 września, 17:00
Legion Warszawa 2-3 Huragan II Wołomin 3 września, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Wicher Kobyłka 4-2 Wkra Pomiechówek 3 września, 12:00
MKS Hutnik Warszawa 2-1 ŁKS Łochów 2 września, 14:00

Kolejka 4 - 9-10 września

SRT Halinów 0-4 ŁKS Łochów 10 września, 17:00
w Długiej Kościelnej
Wkra Pomiechówek 3-2 MKS Hutnik Warszawa 9 września, 11:00
Huragan II Wołomin 3-1 Wicher Kobyłka 9 września, 14:00
Legionovia II Legionowo 3-1 Legion Warszawa 10 września, 11:00
SKP Korona Warszawa 0-7 Wisła Jabłonna 9 września, 11:00
na stadionie GKP Targówek
AON Rembertów (Warszawa) 1-4 Mazur Radzymin 9 września, 16:00
AP Marcovia II Marki 3-2 Inter Warszawa 10 września, 16:30

REKLAMA

Kolejka 5 - 16-17 września

Inter Warszawa 1-3 SRT Halinów 17 września, 16:00
Mazur Radzymin 7-1 AP Marcovia II Marki 16 września, 13:00
Wisła Jabłonna 5-1 AON Rembertów (Warszawa) 17 września, 16:30
Legion Warszawa 3-4 SKP Korona Warszawa 17 września, 11:00
Wicher Kobyłka 2-5 Legionovia II Legionowo 16 września, 16:00
MKS Hutnik Warszawa 3-1 Huragan II Wołomin 16 września, 14:00
ŁKS Łochów 4-1 Wkra Pomiechówek 16 września, 16:00

Kolejka 6 - 23-24 września

SRT Halinów - Wkra Pomiechówek 23 września, 16:30
Huragan II Wołomin - ŁKS Łochów 23 września, 14:00
Legionovia II Legionowo - MKS Hutnik Warszawa 24 września, 11:00
SKP Korona Warszawa - Wicher Kobyłka 23 września, 11:00
AON Rembertów (Warszawa) - Legion Warszawa 23 września, 16:00
AP Marcovia II Marki - Wisła Jabłonna 24 września, 15:00
Inter Warszawa - Mazur Radzymin 24 września, 10:00

REKLAMA

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Mazur Radzymin - SRT Halinów
Wisła Jabłonna - Inter Warszawa
Legion Warszawa - AP Marcovia II Marki
Wicher Kobyłka - AON Rembertów (Warszawa)
MKS Hutnik Warszawa - SKP Korona Warszawa
ŁKS Łochów - Legionovia II Legionowo
Wkra Pomiechówek - Huragan II Wołomin

Kolejka 8 - 7-8 października

SRT Halinów - Huragan II Wołomin
Legionovia II Legionowo - Wkra Pomiechówek
SKP Korona Warszawa - ŁKS Łochów
AON Rembertów (Warszawa) - MKS Hutnik Warszawa
AP Marcovia II Marki - Wicher Kobyłka
Inter Warszawa - Legion Warszawa
Mazur Radzymin - Wisła Jabłonna

Kolejka 9 - 14-15 października

Wisła Jabłonna - SRT Halinów
Legion Warszawa - Mazur Radzymin
Wicher Kobyłka - Inter Warszawa
MKS Hutnik Warszawa - AP Marcovia II Marki
ŁKS Łochów - AON Rembertów (Warszawa)
Wkra Pomiechówek - SKP Korona Warszawa
Huragan II Wołomin - Legionovia II Legionowo

Kolejka 10 - 21-22 października

SRT Halinów - Legionovia II Legionowo
SKP Korona Warszawa - Huragan II Wołomin
AON Rembertów (Warszawa) - Wkra Pomiechówek
AP Marcovia II Marki - ŁKS Łochów
Inter Warszawa - MKS Hutnik Warszawa
Mazur Radzymin - Wicher Kobyłka
Wisła Jabłonna - Legion Warszawa

Kolejka 11 - 28-29 października

Legion Warszawa - SRT Halinów
Wicher Kobyłka - Wisła Jabłonna
MKS Hutnik Warszawa - Mazur Radzymin
ŁKS Łochów - Inter Warszawa
Wkra Pomiechówek - AP Marcovia II Marki
Huragan II Wołomin - AON Rembertów (Warszawa)
Legionovia II Legionowo - SKP Korona Warszawa

Kolejka 12 - 4-5 listopada

SRT Halinów - SKP Korona Warszawa
AON Rembertów (Warszawa) - Legionovia II Legionowo
AP Marcovia II Marki - Huragan II Wołomin
Inter Warszawa - Wkra Pomiechówek
Mazur Radzymin - ŁKS Łochów
Wisła Jabłonna - MKS Hutnik Warszawa
Legion Warszawa - Wicher Kobyłka

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Wicher Kobyłka - SRT Halinów
MKS Hutnik Warszawa - Legion Warszawa
ŁKS Łochów - Wisła Jabłonna
Wkra Pomiechówek - Mazur Radzymin
Huragan II Wołomin - Inter Warszawa
Legionovia II Legionowo - AP Marcovia II Marki
SKP Korona Warszawa - AON Rembertów (Warszawa)

Kolejka 14

SRT Halinów - AON Rembertów (Warszawa)
SKP Korona Warszawa - AP Marcovia II Marki
Legionovia II Legionowo - Inter Warszawa
Huragan II Wołomin - Mazur Radzymin
Wkra Pomiechówek - Wisła Jabłonna
ŁKS Łochów - Legion Warszawa
MKS Hutnik Warszawa - Wicher Kobyłka

Kolejka 15

MKS Hutnik Warszawa - SRT Halinów
Wicher Kobyłka - ŁKS Łochów
Legion Warszawa - Wkra Pomiechówek
Wisła Jabłonna - Huragan II Wołomin
Mazur Radzymin - Legionovia II Legionowo
Inter Warszawa - SKP Korona Warszawa
AP Marcovia II Marki - AON Rembertów (Warszawa)

Kolejka 16

SRT Halinów - AP Marcovia II Marki
AON Rembertów (Warszawa) - Inter Warszawa
SKP Korona Warszawa - Mazur Radzymin
Legionovia II Legionowo - Wisła Jabłonna
Huragan II Wołomin - Legion Warszawa
Wkra Pomiechówek - Wicher Kobyłka
ŁKS Łochów - MKS Hutnik Warszawa

Kolejka 17

ŁKS Łochów - SRT Halinów
MKS Hutnik Warszawa - Wkra Pomiechówek
Wicher Kobyłka - Huragan II Wołomin
Legion Warszawa - Legionovia II Legionowo
Wisła Jabłonna - SKP Korona Warszawa
Mazur Radzymin - AON Rembertów (Warszawa)
Inter Warszawa - AP Marcovia II Marki

Kolejka 18

SRT Halinów - Inter Warszawa
AP Marcovia II Marki - Mazur Radzymin
AON Rembertów (Warszawa) - Wisła Jabłonna
SKP Korona Warszawa - Legion Warszawa
Legionovia II Legionowo - Wicher Kobyłka
Huragan II Wołomin - MKS Hutnik Warszawa
Wkra Pomiechówek - ŁKS Łochów

Kolejka 19

Wkra Pomiechówek - SRT Halinów
ŁKS Łochów - Huragan II Wołomin
MKS Hutnik Warszawa - Legionovia II Legionowo
Wicher Kobyłka - SKP Korona Warszawa
Legion Warszawa - AON Rembertów (Warszawa)
Wisła Jabłonna - AP Marcovia II Marki
Mazur Radzymin - Inter Warszawa

Kolejka 20

SRT Halinów - Mazur Radzymin
Inter Warszawa - Wisła Jabłonna
AP Marcovia II Marki - Legion Warszawa
AON Rembertów (Warszawa) - Wicher Kobyłka
SKP Korona Warszawa - MKS Hutnik Warszawa
Legionovia II Legionowo - ŁKS Łochów
Huragan II Wołomin - Wkra Pomiechówek

Kolejka 21

Huragan II Wołomin - SRT Halinów
Wkra Pomiechówek - Legionovia II Legionowo
ŁKS Łochów - SKP Korona Warszawa
MKS Hutnik Warszawa - AON Rembertów (Warszawa)
Wicher Kobyłka - AP Marcovia II Marki
Legion Warszawa - Inter Warszawa
Wisła Jabłonna - Mazur Radzymin

Kolejka 22

SRT Halinów - Wisła Jabłonna
Mazur Radzymin - Legion Warszawa
Inter Warszawa - Wicher Kobyłka
AP Marcovia II Marki - MKS Hutnik Warszawa
AON Rembertów (Warszawa) - ŁKS Łochów
SKP Korona Warszawa - Wkra Pomiechówek
Legionovia II Legionowo - Huragan II Wołomin

Kolejka 23

Legionovia II Legionowo - SRT Halinów
Huragan II Wołomin - SKP Korona Warszawa
Wkra Pomiechówek - AON Rembertów (Warszawa)
ŁKS Łochów - AP Marcovia II Marki
MKS Hutnik Warszawa - Inter Warszawa
Wicher Kobyłka - Mazur Radzymin
Legion Warszawa - Wisła Jabłonna

Kolejka 24

SRT Halinów - Legion Warszawa
Wisła Jabłonna - Wicher Kobyłka
Mazur Radzymin - MKS Hutnik Warszawa
Inter Warszawa - ŁKS Łochów
AP Marcovia II Marki - Wkra Pomiechówek
AON Rembertów (Warszawa) - Huragan II Wołomin
SKP Korona Warszawa - Legionovia II Legionowo

Kolejka 25

SKP Korona Warszawa - SRT Halinów
Legionovia II Legionowo - AON Rembertów (Warszawa)
Huragan II Wołomin - AP Marcovia II Marki
Wkra Pomiechówek - Inter Warszawa
ŁKS Łochów - Mazur Radzymin
MKS Hutnik Warszawa - Wisła Jabłonna
Wicher Kobyłka - Legion Warszawa

Kolejka 26

SRT Halinów - Wicher Kobyłka
Legion Warszawa - MKS Hutnik Warszawa
Wisła Jabłonna - ŁKS Łochów
Mazur Radzymin - Wkra Pomiechówek
Inter Warszawa - Huragan II Wołomin
AP Marcovia II Marki - Legionovia II Legionowo
AON Rembertów (Warszawa) - SKP Korona Warszawa

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas