[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mazur Radzymin 26 67 21 4 1 82-24 11 1 1 42-13 10 3 0 40-11
2.  Legionovia II Legionowo 26 60 19 3 4 98-38 11 0 2 52-17 8 3 2 46-21
3.  ŁKS Łochów 26 53 16 5 5 92-43 8 3 2 39-15 8 2 3 53-28
4.  Wicher Kobyłka 26 51 16 3 7 76-33 9 2 2 38-16 7 1 5 38-17
5.  Wisła Jabłonna 26 44 14 2 10 74-40 6 1 6 35-22 8 1 4 39-18
6.  MKS Hutnik Warszawa 26 43 14 1 11 49-42 7 1 5 23-21 7 0 6 26-21
7.  SKP Korona Warszawa 26 41 13 2 11 71-76 7 1 5 39-44 6 1 6 32-32
8.  Wkra Pomiechówek 26 37 11 4 11 55-59 8 2 3 33-24 3 2 8 22-35
9.  AP Marcovia II Marki 26 33 10 3 13 45-76 7 1 5 30-37 3 2 8 15-39
10.  Legion Warszawa 26 30 9 3 14 54-62 6 1 6 32-28 3 2 8 22-34
11.  SRT Halinów 26 28 9 1 16 48-64 4 1 8 24-34 5 0 8 24-30
12.  Huragan II Wołomin 26 26 8 2 16 44-89 4 2 7 24-42 4 0 9 20-47
13.  Inter Warszawa 26 13 4 1 21 25-95 2 1 10 13-49 2 0 11 12-46
14.  AON Rembertów (Warszawa) 26 3 1 0 25 21-93 0 0 13 6-42 1 0 12 15-51
AON Rembertów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Mazur Radzymin    2-2 1-4 2-1 3-2 2-1 5-0 5-0 7-1 2-1 2-1 6-0 2-0 3-0* 
 2 Legionovia II Legionowo2-3     4-6 1-0 3-1 2-1 11-1 5-1 3-0 3-1 3-0 6-1 6-2 3-0* 
 3 ŁKS Łochów2-2 1-1     2-2 1-2 2-1 3-1 4-1 2-0 3-1 1-3 6-0 6-0 6-1 
 4 Wicher Kobyłka1-1 2-5 2-0     1-0 0-4 1-0 4-2 2-0 2-2 3-0 7-0 8-0 5-2 
 5 Wisła Jabłonna1-2 2-5 1-2 4-2     1-2 0-1 2-0 4-0 2-2 6-2 2-3 5-0 5-1 
 6 MKS Hutnik Warszawa0-3 2-5 2-1 1-0 1-5     2-0 1-1 3-0 1-2 3-1 3-1 1-2 3-0* 
 7 SKP Korona Warszawa0-7 3-1 3-12 0-3 0-7 4-2     3-0 3-3 3-0 2-4 7-2 3-0 8-3 
 8 Wkra Pomiechówek0-1 1-1 4-4 1-2 3-2 3-2 2-7     5-3 5-0 2-1 3-1 1-0 3-0* 
 9 AP Marcovia II Marki0-0 3-1 2-5 0-5 1-7 1-2 4-3 4-3     5-3 3-1 1-5 3-2 3-0* 
 10 Legion Warszawa0-4 0-1 3-2 1-5 2-2 3-0 3-4 2-5 7-0     3-1 2-3 3-1 3-0* 
 11 SRT Halinów2-3 2-4 0-4 2-6 2-4 0-2 1-4 0-3 1-1 4-2     2-1 5-0 3-0* 
 12 Huragan II Wołomin1-6 0-5 3-3 3-1 0-2 2-3 0-8 2-2 1-2 3-0 1-4     3-2 5-4 
 13 Inter Warszawa1-4 0-10 3-7 0-8 1-2 0-3 0-0 3-2 0-2 1-4 1-3 2-0     1-4 
 14 AON Rembertów (Warszawa)1-4 3-5 0-3* 0-3* 0-3* 1-3 0-3* 0-2 1-3 0-4 0-3 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

AON Rembertów (Warszawa) 0-3 SRT Halinów 19 sierpnia, 16:00
AP Marcovia II Marki 4-3 SKP Korona Warszawa 19 sierpnia, 16:30
Inter Warszawa 0-10 Legionovia II Legionowo 20 sierpnia, 16:00
na stadionie DOSiR
Mazur Radzymin 6-0 Huragan II Wołomin 19 sierpnia, 14:00
Wisła Jabłonna 2-0 Wkra Pomiechówek 20 sierpnia, 17:30
Legion Warszawa 3-2 ŁKS Łochów 19 sierpnia, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Wicher Kobyłka 0-4 MKS Hutnik Warszawa 18 października, 20:00
w pierwotnym terminie (20 września, 20:00) odwołany

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

SRT Halinów 0-2 MKS Hutnik Warszawa 26 sierpnia, 17:00
w Długiej Kościelnej
ŁKS Łochów 2-2 Wicher Kobyłka 27 sierpnia, 17:30
Wkra Pomiechówek 5-0 Legion Warszawa 26 sierpnia, 11:00
Huragan II Wołomin 0-2 Wisła Jabłonna 26 sierpnia, 14:00
Legionovia II Legionowo 2-3 Mazur Radzymin 27 sierpnia, 11:00
SKP Korona Warszawa 3-0 Inter Warszawa 26 sierpnia, 11:00
na stadionie GKP Targówek
AON Rembertów (Warszawa) 1-3 AP Marcovia II Marki 27 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 2-3 września

AP Marcovia II Marki 3-1 SRT Halinów 3 września, 17:00
Inter Warszawa 1-4 AON Rembertów (Warszawa) 2 września, 16:00
na stadionie AON Rembertów
Mazur Radzymin 5-0 SKP Korona Warszawa 2 września, 11:00
Wisła Jabłonna 2-5 Legionovia II Legionowo 3 września, 17:00
Legion Warszawa 2-3 Huragan II Wołomin 3 września, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Wicher Kobyłka 4-2 Wkra Pomiechówek 3 września, 12:00
MKS Hutnik Warszawa 2-1 ŁKS Łochów 2 września, 14:00

Kolejka 4 - 9-10 września

SRT Halinów 0-4 ŁKS Łochów 10 września, 17:00
w Długiej Kościelnej
Wkra Pomiechówek 3-2 MKS Hutnik Warszawa 9 września, 11:00
Huragan II Wołomin 3-1 Wicher Kobyłka 9 września, 14:00
Legionovia II Legionowo 3-1 Legion Warszawa 10 września, 11:00
SKP Korona Warszawa 0-7 Wisła Jabłonna 9 września, 11:00
na stadionie GKP Targówek
AON Rembertów (Warszawa) 1-4 Mazur Radzymin 9 września, 16:00
AP Marcovia II Marki 3-2 Inter Warszawa 10 września, 16:30

Kolejka 5 - 16-17 września

Inter Warszawa 1-3 SRT Halinów 17 września, 16:00
na stadionie DOSiR
Mazur Radzymin 7-1 AP Marcovia II Marki 16 września, 13:00
Wisła Jabłonna 5-1 AON Rembertów (Warszawa) 17 września, 16:30
Legion Warszawa 3-4 SKP Korona Warszawa 17 września, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Wicher Kobyłka 2-5 Legionovia II Legionowo 16 września, 16:00
MKS Hutnik Warszawa 3-1 Huragan II Wołomin 16 września, 14:00
ŁKS Łochów 4-1 Wkra Pomiechówek 16 września, 16:00

Kolejka 6 - 23-24 września

SRT Halinów 0-3 Wkra Pomiechówek 23 września, 16:30
w Długiej Kościelnej
Huragan II Wołomin 3-3 ŁKS Łochów 23 września, 14:00
Legionovia II Legionowo 2-1 MKS Hutnik Warszawa 24 września, 11:00
SKP Korona Warszawa 0-3 Wicher Kobyłka 23 września, 11:00
na stadionie GKP Targówek
AON Rembertów (Warszawa) 0-4 Legion Warszawa 23 września, 16:00
AP Marcovia II Marki 1-7 Wisła Jabłonna 24 września, 16:00
w Jabłonnie
Inter Warszawa 1-4 Mazur Radzymin 24 września, 10:00
na stadionie DOSiR

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Mazur Radzymin 2-1 SRT Halinów 30 września, 16:00
Wisła Jabłonna 5-0 Inter Warszawa 1 października, 16:00
Legion Warszawa 7-0 AP Marcovia II Marki 30 września, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Wicher Kobyłka 5-2 AON Rembertów (Warszawa) 30 września, 16:00
MKS Hutnik Warszawa 2-0 SKP Korona Warszawa 30 września, 14:00
ŁKS Łochów 1-1 Legionovia II Legionowo 30 września, 16:00
Wkra Pomiechówek 3-1 Huragan II Wołomin 30 września, 13:00

Kolejka 8 - 7-8 października

SRT Halinów 2-1 Huragan II Wołomin 7 października, 11:00
w Długiej Kościelnej
Legionovia II Legionowo 5-1 Wkra Pomiechówek 8 października, 11:00
SKP Korona Warszawa 3-12 ŁKS Łochów 7 października, 11:00
na stadionie GKP Targówek
AON Rembertów (Warszawa) 1-3 MKS Hutnik Warszawa 7 października, 15:00
AP Marcovia II Marki 0-5 Wicher Kobyłka 8 października, 15:00
Inter Warszawa 1-4 Legion Warszawa 7 października, 12:30
na stadionie DOSiR
Mazur Radzymin 3-2 Wisła Jabłonna 7 października, 15:30

Kolejka 9 - 14-15 października

Wisła Jabłonna 6-2 SRT Halinów 15 października, 15:30
Legion Warszawa 0-4 Mazur Radzymin 14 października, 10:30
na stadionie GKP Targówek
Wicher Kobyłka 8-0 Inter Warszawa 15 października, 14:00
MKS Hutnik Warszawa 3-0 AP Marcovia II Marki 14 października, 14:00
ŁKS Łochów 6-1 AON Rembertów (Warszawa) 15 października, 16:00
Wkra Pomiechówek 2-7 SKP Korona Warszawa 14 października, 11:00
Huragan II Wołomin 0-5 Legionovia II Legionowo 15 października, 11:00

Kolejka 10 - 21-22 października

SRT Halinów 2-4 Legionovia II Legionowo 21 października, 15:00
w Długiej Kościelnej
SKP Korona Warszawa 7-2 Huragan II Wołomin 21 października, 11:00
na stadionie GKP Targówek
AON Rembertów (Warszawa) 0-2 Wkra Pomiechówek 21 października, 15:00
AP Marcovia II Marki 2-5 ŁKS Łochów 22 października, 14:00
Inter Warszawa 0-3 MKS Hutnik Warszawa 22 października, 11:30
na stadionie DOSiR
Mazur Radzymin 2-1 Wicher Kobyłka 21 października, 15:00
Wisła Jabłonna 2-2 Legion Warszawa 22 października, 15:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Legion Warszawa 3-1 SRT Halinów 28 października, 10:30
na stadionie GKP Targówek
Wicher Kobyłka 1-0 Wisła Jabłonna 29 października, 12:00
MKS Hutnik Warszawa 0-3 Mazur Radzymin 28 października, 13:30
ŁKS Łochów 6-0 Inter Warszawa 28 października, 15:00
Wkra Pomiechówek 5-3 AP Marcovia II Marki 28 października, 13:30
Huragan II Wołomin 5-4 AON Rembertów (Warszawa) 29 października, 11:00
Legionovia II Legionowo 11-1 SKP Korona Warszawa 29 października, 11:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

SRT Halinów 1-4 SKP Korona Warszawa 5 listopada, 14:00
w Długiej Kościelnej
AON Rembertów (Warszawa) 3-5 Legionovia II Legionowo 4 listopada, 15:00
AP Marcovia II Marki 1-5 Huragan II Wołomin 5 listopada, 13:00
Inter Warszawa 3-2 Wkra Pomiechówek 4 listopada, 19:30
na stadionie DOSiR
Mazur Radzymin 1-4 ŁKS Łochów 4 listopada, 13:30
Wisła Jabłonna 1-2 MKS Hutnik Warszawa 5 listopada, 13:30
Wicher Kobyłka 2-2 Legion Warszawa 4 listopada, 10:30

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Wicher Kobyłka 3-0 SRT Halinów 12 listopada, 13:00
MKS Hutnik Warszawa 1-2 Legion Warszawa 11 listopada, 10:00
na stadionie MBOPN
ŁKS Łochów 1-2 Wisła Jabłonna 11 listopada, 13:00
Wkra Pomiechówek 0-1 Mazur Radzymin 11 listopada, 11:00
Huragan II Wołomin 3-2 Inter Warszawa 11 listopada, 17:30
Legionovia II Legionowo 3-0 AP Marcovia II Marki 12 listopada, 16:00
SKP Korona Warszawa 8-3 AON Rembertów (Warszawa) 11 listopada, 11:00
na stadionie GKP Targówek

Kolejka 14 - 24-25 marca

SRT Halinów 3-0 AON Rembertów (Warszawa)
(wo)
SKP Korona Warszawa 3-3 AP Marcovia II Marki 24 marca, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Legionovia II Legionowo 6-2 Inter Warszawa 25 marca, 11:00
Huragan II Wołomin 1-6 Mazur Radzymin 24 marca, 14:00
Wkra Pomiechówek 3-2 Wisła Jabłonna 24 marca, 11:00
ŁKS Łochów 3-1 Legion Warszawa 24 marca, 15:30
MKS Hutnik Warszawa 1-0 Wicher Kobyłka 24 marca, 14:00
w Kobyłce; MKS Hutnik gospodarzem

Kolejka 15 - 30-31 marca

MKS Hutnik Warszawa 3-1 SRT Halinów 31 marca, 11:00
Wicher Kobyłka 2-0 ŁKS Łochów 30 marca, 16:00
Legion Warszawa 2-5 Wkra Pomiechówek 31 marca, 11:00
w Pomiechówku; Legion gospodarzem
Wisła Jabłonna 2-3 Huragan II Wołomin 31 marca, 15:00
Mazur Radzymin 2-2 Legionovia II Legionowo 31 marca, 13:30
w Kobyłce
Inter Warszawa 0-0 SKP Korona Warszawa 30 marca, 19:00
na stadionie MBOPN
AP Marcovia II Marki 3-0 AON Rembertów (Warszawa)
(wo)

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

SRT Halinów 1-1 AP Marcovia II Marki 8 kwietnia, 16:00
w Długiej Kościelnej
AON Rembertów (Warszawa) 0-3 Inter Warszawa
(wo)
SKP Korona Warszawa 0-7 Mazur Radzymin 7 kwietnia, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Legionovia II Legionowo 3-1 Wisła Jabłonna 8 kwietnia, 11:00
Huragan II Wołomin 3-0 Legion Warszawa 8 kwietnia, 11:00
Wkra Pomiechówek 1-2 Wicher Kobyłka 7 kwietnia, 11:00
ŁKS Łochów 2-1 MKS Hutnik Warszawa 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

ŁKS Łochów 1-3 SRT Halinów 15 kwietnia, 16:30
MKS Hutnik Warszawa 1-1 Wkra Pomiechówek 14 kwietnia, 11:00
Wicher Kobyłka 7-0 Huragan II Wołomin 14 kwietnia, 11:00
Legion Warszawa 0-1 Legionovia II Legionowo 15 kwietnia, 11:00
w Legionowie; Legion gospodarzem
Wisła Jabłonna 0-1 SKP Korona Warszawa 15 kwietnia, 16:00
Mazur Radzymin 3-0 AON Rembertów (Warszawa)
(wo)
Inter Warszawa 0-2 AP Marcovia II Marki 15 kwietnia, 20:00
na stadionie DOSiR

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

SRT Halinów 5-0 Inter Warszawa 22 kwietnia, 16:00
w Długiej Kościelnej
AP Marcovia II Marki 0-0 Mazur Radzymin 22 kwietnia, 11:00
AON Rembertów (Warszawa) 0-3 Wisła Jabłonna
(wo)
SKP Korona Warszawa 3-0 Legion Warszawa 21 kwietnia, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Legionovia II Legionowo 1-0 Wicher Kobyłka 22 kwietnia, 11:00
Huragan II Wołomin 2-3 MKS Hutnik Warszawa 22 kwietnia, 11:00
Wkra Pomiechówek 4-4 ŁKS Łochów 21 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Wkra Pomiechówek 2-1 SRT Halinów 28 kwietnia, 11:00
ŁKS Łochów 6-0 Huragan II Wołomin 28 kwietnia, 16:00
MKS Hutnik Warszawa 2-5 Legionovia II Legionowo 28 kwietnia, 11:00
Wicher Kobyłka 1-0 SKP Korona Warszawa 28 kwietnia, 16:00
Legion Warszawa 3-0 AON Rembertów (Warszawa)
(wo)
Wisła Jabłonna 4-0 AP Marcovia II Marki 28 kwietnia, 16:00
Mazur Radzymin 2-0 Inter Warszawa 28 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

SRT Halinów 2-3 Mazur Radzymin 6 maja, 17:00
Inter Warszawa 1-2 Wisła Jabłonna 5 maja, 17:30
na stadionie DOSiR
AP Marcovia II Marki 5-3 Legion Warszawa 6 maja, 16:00
AON Rembertów (Warszawa) 0-3 Wicher Kobyłka
(wo)
SKP Korona Warszawa 4-2 MKS Hutnik Warszawa 9 maja, 21:15
na stadionie DOSiR / mecz pierwotnie zaplanowany na 21:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Legionovia II Legionowo 4-6 ŁKS Łochów 6 maja, 11:00
Huragan II Wołomin 2-2 Wkra Pomiechówek 6 maja, 11:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Huragan II Wołomin 1-4 SRT Halinów 12 maja, 14:00
Wkra Pomiechówek 1-1 Legionovia II Legionowo 12 maja, 12:00
ŁKS Łochów 3-1 SKP Korona Warszawa 12 maja, 16:00
MKS Hutnik Warszawa 3-0 AON Rembertów (Warszawa)
(wo)
Wicher Kobyłka 2-0 AP Marcovia II Marki 13 maja, 13:30
Legion Warszawa 3-1 Inter Warszawa 12 maja, 10:00
na stadionie GKP Targówek
Wisła Jabłonna 1-2 Mazur Radzymin 13 maja, 17:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

SRT Halinów 2-4 Wisła Jabłonna 20 maja, 17:00
w Długiej Kościelnej
Mazur Radzymin 2-1 Legion Warszawa 19 maja, 16:00
Inter Warszawa 0-8 Wicher Kobyłka 19 maja, 15:00
w Kobyłce; Inter gospodarzem
AP Marcovia II Marki 1-2 MKS Hutnik Warszawa 19 maja, 16:00
AON Rembertów (Warszawa) 0-3 ŁKS Łochów
(wo)
SKP Korona Warszawa 3-0 Wkra Pomiechówek 19 maja, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Legionovia II Legionowo 6-1 Huragan II Wołomin 19 maja, 10:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Legionovia II Legionowo 3-0 SRT Halinów 26 maja, 11:00
Huragan II Wołomin 0-8 SKP Korona Warszawa 26 maja, 11:00
Wkra Pomiechówek 3-0 AON Rembertów (Warszawa)
(wo)
ŁKS Łochów 2-0 AP Marcovia II Marki 26 maja, 14:00
MKS Hutnik Warszawa 1-2 Inter Warszawa 26 maja, 14:00
Wicher Kobyłka 1-1 Mazur Radzymin 26 maja, 11:00
Legion Warszawa 2-2 Wisła Jabłonna 26 maja, 10:00
na stadionie GKP Targówek

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

SRT Halinów 4-2 Legion Warszawa 3 czerwca, 13:50
w Długiej Kościelnej
Wisła Jabłonna 4-2 Wicher Kobyłka 3 czerwca, 17:00
Mazur Radzymin 2-1 MKS Hutnik Warszawa 2 czerwca, 16:00
Inter Warszawa 3-7 ŁKS Łochów 3 czerwca, 17:30
na stadionie DOSiR
AP Marcovia II Marki 4-3 Wkra Pomiechówek 2 czerwca, 16:00
AON Rembertów (Warszawa) 0-3 Huragan II Wołomin
(wo)
SKP Korona Warszawa 3-1 Legionovia II Legionowo 22 maja, 21:00
w Legionowie; SKP Korona gospodarzem

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Legion Warszawa 1-5 Wicher Kobyłka 10 czerwca, 15:00
w Kobyłce; Legion gospodarzem
SKP Korona Warszawa 2-4 SRT Halinów 9 czerwca, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Legionovia II Legionowo 3-0 AON Rembertów (Warszawa)
(wo)
Huragan II Wołomin 1-2 AP Marcovia II Marki 10 czerwca, 11:00
Wkra Pomiechówek 1-0 Inter Warszawa 9 czerwca, 11:00
ŁKS Łochów 2-2 Mazur Radzymin 9 czerwca, 17:00
MKS Hutnik Warszawa 1-5 Wisła Jabłonna 10 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

SRT Halinów 2-6 Wicher Kobyłka 16 czerwca, 15:00
w Długiej Kościelnej
Legion Warszawa 3-0 MKS Hutnik Warszawa 16 czerwca, 17:00
na stadionie GKP Targówek
Wisła Jabłonna 1-2 ŁKS Łochów 17 czerwca, 12:00
Mazur Radzymin 5-0 Wkra Pomiechówek 16 czerwca, 13:00
Inter Warszawa 2-0 Huragan II Wołomin 16 czerwca, 13:00
na stadionie MBOPN
AP Marcovia II Marki 3-1 Legionovia II Legionowo 17 czerwca, 12:00
AON Rembertów (Warszawa) 0-3 SKP Korona Warszawa
(wo)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas