[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Zabrze
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS 35 Gierałtowice 30 73 23 4 3 70-24 14 1 0 44-11 9 3 3 26-13
2.  Jedność 32 Przyszowice 30 63 20 3 7 54-36 11 1 3 32-14 9 2 4 22-22
3.  Walka II Makoszowy (Zabrze) 30 61 18 7 5 84-30 11 1 3 58-14 7 6 2 26-16
4.  Młodość Rudno 30 47 14 5 11 56-44 8 3 4 33-18 6 2 7 23-26
5.  Czarni Pyskowice 30 46 14 4 12 58-42 9 1 5 37-20 5 3 7 21-22
6.  Zamkowiec Toszek 30 44 13 5 12 52-58 8 2 5 26-24 5 3 7 26-34
7.  Sokół Łany Wielkie 30 43 13 4 13 53-47 7 3 5 26-23 6 1 8 27-24
8.  Naprzód Żernica 30 41 10 11 9 50-36 5 7 3 31-15 5 4 6 19-21
9.  Orzeł Stanica 30 38 11 5 14 51-62 9 1 5 28-21 2 4 9 23-41
10.  Amator Rudziniec 30 36 11 3 16 42-64 8 2 5 27-24 3 1 11 15-40
11.  KS 94 Rachowice 30 35 10 5 15 46-69 4 4 7 27-32 6 1 8 19-37 2 4 1 1 0 9-2
12.  Legion Wilcze Gardło (Gliwice) 30 35 10 5 15 38-86 6 5 4 23-20 4 0 11 15-66 2 1 0 1 1 2-9
13.  Gwiazda Chudów 30 33 9 6 15 43-53 6 3 6 24-22 3 3 9 19-31
14.  Społem Zabrze 30 32 8 8 14 41-36 5 5 5 21-14 3 3 9 20-22
15.  MOSiR Stal Zabrze 30 26 5 11 14 32-49 4 6 5 17-22 1 5 9 15-27
16.  Sośnica II Gliwice 30 22 6 4 20 37-71 5 0 10 21-38 1 4 10 16-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS 35 Gierałtowice    5-0 3-3 3-2 3-0* 4-1 2-1 2-0 2-1 3-1 7-0 5-1 2-1 1-0 1-0 1-0 
 2 Jedność 32 Przyszowice0-1     2-0 1-0 4-2 1-1 3-2 3-1 3-0 3-0 3-1 1-3 1-2 2-0 4-1 1-0 
 3 Walka II Makoszowy (Zabrze)0-1 0-3     3-1 1-1 4-1 2-0 1-3 7-0 5-0 6-1 16-0 4-1 2-1 3-1 4-0 
 4 Młodość Rudno2-1 2-2 1-1     1-0 0-1 2-5 0-1 3-2 1-2 2-1 4-0 5-0 2-0 1-1 7-1 
 5 Czarni Pyskowice0-3 0-1 1-1 0-1     3-1 1-2 4-0 1-4 4-3 7-0 5-1 3-2 2-1 4-0 2-0 
 6 Zamkowiec Toszek2-1 0-1 0-1 3-1 1-2     2-0 1-3 2-1 3-2 3-1 2-1 3-3 2-2 1-0 1-5 
 7 Sokół Łany Wielkie0-0 3-0 0-2 2-1 1-0 1-5     1-1 1-3 5-0 1-0 6-2 1-4 0-2 2-1 2-2 
 8 Naprzód Żernica1-3 1-1 0-0 1-1 1-1 1-1 0-1     6-2 3-0 1-2 11-0 1-0 2-2 1-1 1-0 
 9 Orzeł Stanica0-1 5-0 3-0* 1-3 1-2 3-2 2-2 1-0     2-0 0-3 1-0 4-2 0-3 3-2 2-1 
 10 Amator Rudziniec2-2 0-2 2-4 0-2 1-1 1-2 2-0 2-1 2-0     0-3 4-1 3-1 3-2 3-2 2-1 
 11 KS 94 Rachowice1-3 3-1 1-3 4-1 1-5 4-6 0-3 0-4 1-1 2-3     8-1 0-0 1-0 1-1 0-0 
 12 Legion Wilcze Gardło (Gliwice)0-2 1-2 0-2 1-3 1-0 3-1 3-2 1-1 2-2 3-1 1-1     0-0 2-1 0-0 5-2 
 13 Gwiazda Chudów2-0 0-1 1-3 3-4 4-1 3-0 2-1 1-1 2-2 1-2 1-3 0-2     1-1 1-0 2-1 
 14 Społem Zabrze1-2 1-2 1-1 0-2 1-0 3-0 0-1 1-2 1-1 0-0 5-0 2-0 3-1     0-0 2-2 
 15 MOSiR Stal Zabrze2-2 0-4 0-0 1-1 1-3 1-1 2-1 1-1 3-2 3-0 0-2 1-2 0-2 1-0     1-1 
 16 Sośnica II Gliwice0-4 1-2 1-5 3-0 0-3 2-3 1-6 2-0 5-2 2-1 0-1 0-1 1-0 1-5 2-5     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Jedność 32 Przyszowice 4-2 Czarni Pyskowice
Zamkowiec Toszek 0-1 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Orzeł Stanica 2-0 Amator Rudziniec
KS 94 Rachowice 1-0 Społem Zabrze
Sośnica II Gliwice 1-0 Gwiazda Chudów
Legion Wilcze Gardło (Gliwice) 3-2 Sokół Łany Wielkie
LKS 35 Gierałtowice 1-0 MOSiR Stal Zabrze
Młodość Rudno 0-1 Naprzód Żernica

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Czarni Pyskowice 4-0 MOSiR Stal Zabrze
Młodość Rudno 2-1 LKS 35 Gierałtowice
Sokół Łany Wielkie 1-1 Naprzód Żernica
Gwiazda Chudów 0-2 Legion Wilcze Gardło (Gliwice)
Społem Zabrze 2-2 Sośnica II Gliwice
Amator Rudziniec 0-3 KS 94 Rachowice
Walka II Makoszowy (Zabrze) 7-0 Orzeł Stanica
Jedność 32 Przyszowice 1-1 Zamkowiec Toszek

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Zamkowiec Toszek 1-2 Czarni Pyskowice
Orzeł Stanica 5-0 Jedność 32 Przyszowice
KS 94 Rachowice 1-3 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Sośnica II Gliwice 2-1 Amator Rudziniec
Legion Wilcze Gardło (Gliwice) 2-1 Społem Zabrze
Naprzód Żernica 1-0 Gwiazda Chudów
LKS 35 Gierałtowice 2-1 Sokół Łany Wielkie
MOSiR Stal Zabrze 1-1 Młodość Rudno

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Czarni Pyskowice 0-1 Młodość Rudno
Sokół Łany Wielkie 2-1 MOSiR Stal Zabrze
Gwiazda Chudów 2-0 LKS 35 Gierałtowice
Społem Zabrze 1-2 Naprzód Żernica
Amator Rudziniec 4-1 Legion Wilcze Gardło (Gliwice)
Walka II Makoszowy (Zabrze) 4-0 Sośnica II Gliwice
Jedność 32 Przyszowice 3-1 KS 94 Rachowice
Zamkowiec Toszek 2-1 Orzeł Stanica

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Orzeł Stanica 1-2 Czarni Pyskowice
KS 94 Rachowice 4-6 Zamkowiec Toszek
Sośnica II Gliwice 1-2 Jedność 32 Przyszowice
Legion Wilcze Gardło (Gliwice) 0-2 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Naprzód Żernica 3-0 Amator Rudziniec
LKS 35 Gierałtowice 1-0 Społem Zabrze
MOSiR Stal Zabrze 0-2 Gwiazda Chudów
Młodość Rudno 2-5 Sokół Łany Wielkie

Kolejka 6 - 7 września

Czarni Pyskowice 1-2 Sokół Łany Wielkie
Gwiazda Chudów 3-4 Młodość Rudno
Społem Zabrze 0-0 MOSiR Stal Zabrze
Amator Rudziniec 2-2 LKS 35 Gierałtowice
Walka II Makoszowy (Zabrze) 1-3 Naprzód Żernica
Jedność 32 Przyszowice 1-3 Legion Wilcze Gardło (Gliwice)
Zamkowiec Toszek 1-5 Sośnica II Gliwice
Orzeł Stanica 0-3 KS 94 Rachowice

Kolejka 7 - 13-14 września

KS 94 Rachowice 1-5 Czarni Pyskowice
Sośnica II Gliwice 5-2 Orzeł Stanica
Legion Wilcze Gardło (Gliwice) 3-1 Zamkowiec Toszek
Naprzód Żernica 1-1 Jedność 32 Przyszowice
LKS 35 Gierałtowice 3-3 Walka II Makoszowy (Zabrze)
MOSiR Stal Zabrze 3-0 Amator Rudziniec
Młodość Rudno 2-0 Społem Zabrze
Sokół Łany Wielkie 1-4 Gwiazda Chudów

Kolejka 8 - 20-21 września

Czarni Pyskowice 3-2 Gwiazda Chudów
Społem Zabrze 0-1 Sokół Łany Wielkie
Amator Rudziniec 0-2 Młodość Rudno
Walka II Makoszowy (Zabrze) 3-1 MOSiR Stal Zabrze
Jedność 32 Przyszowice 0-1 LKS 35 Gierałtowice
Zamkowiec Toszek 1-3 Naprzód Żernica
Orzeł Stanica 1-0 Legion Wilcze Gardło (Gliwice)
KS 94 Rachowice 0-0 Sośnica II Gliwice

Kolejka 9 - 27-28 września

Sośnica II Gliwice 0-3 Czarni Pyskowice
Legion Wilcze Gardło (Gliwice) 1-1 KS 94 Rachowice
Naprzód Żernica 6-2 Orzeł Stanica
LKS 35 Gierałtowice 4-1 Zamkowiec Toszek
MOSiR Stal Zabrze 0-4 Jedność 32 Przyszowice
Młodość Rudno 1-1 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Sokół Łany Wielkie 5-0 Amator Rudziniec
Gwiazda Chudów 1-1 Społem Zabrze

Kolejka 10 - 4-5 października

Czarni Pyskowice 2-1 Społem Zabrze
Amator Rudziniec 3-1 Gwiazda Chudów
Walka II Makoszowy (Zabrze) 2-0 Sokół Łany Wielkie
Jedność 32 Przyszowice 1-0 Młodość Rudno
Zamkowiec Toszek 1-0 MOSiR Stal Zabrze
Orzeł Stanica 0-1 LKS 35 Gierałtowice
KS 94 Rachowice 0-4 Naprzód Żernica
Sośnica II Gliwice 0-1 Legion Wilcze Gardło (Gliwice)

Kolejka 11 - 11-12 października

Legion Wilcze Gardło (Gliwice) 1-0 Czarni Pyskowice
Naprzód Żernica 1-0 Sośnica II Gliwice
LKS 35 Gierałtowice 7-0 KS 94 Rachowice
MOSiR Stal Zabrze 3-2 Orzeł Stanica
Młodość Rudno 0-1 Zamkowiec Toszek
Sokół Łany Wielkie 3-0 Jedność 32 Przyszowice
Gwiazda Chudów 1-3 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Społem Zabrze 0-0 Amator Rudziniec

Kolejka 12 - 18-19 października

Czarni Pyskowice 4-3 Amator Rudziniec
Walka II Makoszowy (Zabrze) 2-1 Społem Zabrze
Jedność 32 Przyszowice 1-2 Gwiazda Chudów
Zamkowiec Toszek 2-0 Sokół Łany Wielkie
Orzeł Stanica 1-3 Młodość Rudno
KS 94 Rachowice 1-1 MOSiR Stal Zabrze
Sośnica II Gliwice 0-4 LKS 35 Gierałtowice
Legion Wilcze Gardło (Gliwice) 1-1 Naprzód Żernica

Kolejka 13 - 25-26 października

Naprzód Żernica 1-1 Czarni Pyskowice
LKS 35 Gierałtowice 5-1 Legion Wilcze Gardło (Gliwice)
lub 4-1
MOSiR Stal Zabrze 1-1 Sośnica II Gliwice
Młodość Rudno 2-1 KS 94 Rachowice
Sokół Łany Wielkie 1-3 Orzeł Stanica
Gwiazda Chudów 3-0 Zamkowiec Toszek
Społem Zabrze 1-2 Jedność 32 Przyszowice
Amator Rudziniec 2-4 Walka II Makoszowy (Zabrze)

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Czarni Pyskowice 1-1 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Jedność 32 Przyszowice 3-0 Amator Rudziniec
Zamkowiec Toszek 2-2 Społem Zabrze
Orzeł Stanica 4-2 Gwiazda Chudów
KS 94 Rachowice 0-3 Sokół Łany Wielkie
Sośnica II Gliwice 3-0 Młodość Rudno
Legion Wilcze Gardło (Gliwice) 0-0 MOSiR Stal Zabrze
Naprzód Żernica 1-3 LKS 35 Gierałtowice

Kolejka 15 - 15-16 listopada

LKS 35 Gierałtowice 3-0 Czarni Pyskowice
(wo)
drużyna gości nie dojechała
MOSiR Stal Zabrze 1-1 Naprzód Żernica
Młodość Rudno 4-0 Legion Wilcze Gardło (Gliwice)
Sokół Łany Wielkie 2-2 Sośnica II Gliwice
Gwiazda Chudów 1-3 KS 94 Rachowice
Społem Zabrze 1-1 Orzeł Stanica
Amator Rudziniec 1-2 Zamkowiec Toszek
Walka II Makoszowy (Zabrze) 0-3 Jedność 32 Przyszowice

Kolejka 16 - 12 maja

Naprzód Żernica 1-1 Młodość Rudno
Czarni Pyskowice 0-1 Jedność 32 Przyszowice
Walka II Makoszowy (Zabrze) 4-1 Zamkowiec Toszek
Amator Rudziniec 2-0 Orzeł Stanica
Społem Zabrze 5-0 KS 94 Rachowice
Gwiazda Chudów 2-1 Sośnica II Gliwice
Sokół Łany Wielkie 6-2 Legion Wilcze Gardło (Gliwice)
MOSiR Stal Zabrze 2-2 LKS 35 Gierałtowice

Kolejka 17 - 27-28 marca

MOSiR Stal Zabrze 1-3 Czarni Pyskowice
LKS 35 Gierałtowice 3-2 Młodość Rudno
Naprzód Żernica 0-1 Sokół Łany Wielkie
Legion Wilcze Gardło (Gliwice) 0-0 Gwiazda Chudów
Sośnica II Gliwice 1-5 Społem Zabrze 26 maja
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
KS 94 Rachowice 2-3 Amator Rudziniec
Orzeł Stanica 3-0 Walka II Makoszowy (Zabrze)
(wo)
nie odbył się; drużyna gości nie dojechała
Zamkowiec Toszek 0-1 Jedność 32 Przyszowice
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 18 - 3-4 kwietnia

Czarni Pyskowice 3-1 Zamkowiec Toszek
Jedność 32 Przyszowice 3-0 Orzeł Stanica
Walka II Makoszowy (Zabrze) 6-1 KS 94 Rachowice
Amator Rudziniec 2-1 Sośnica II Gliwice
Społem Zabrze 2-0 Legion Wilcze Gardło (Gliwice)
Gwiazda Chudów 1-1 Naprzód Żernica
Sokół Łany Wielkie 0-0 LKS 35 Gierałtowice
Młodość Rudno 1-1 MOSiR Stal Zabrze

Kolejka 19 - 10 kwietnia

Młodość Rudno 1-0 Czarni Pyskowice
MOSiR Stal Zabrze 2-1 Sokół Łany Wielkie
LKS 35 Gierałtowice 2-1 Gwiazda Chudów 7 kwietnia
Naprzód Żernica 2-2 Społem Zabrze
Legion Wilcze Gardło (Gliwice) 3-1 Amator Rudziniec
Sośnica II Gliwice 1-5 Walka II Makoszowy (Zabrze)
KS 94 Rachowice 3-1 Jedność 32 Przyszowice
Orzeł Stanica 3-2 Zamkowiec Toszek

Kolejka 20 - 17-18 kwietnia

Czarni Pyskowice 1-4 Orzeł Stanica
Zamkowiec Toszek 3-1 KS 94 Rachowice
Jedność 32 Przyszowice 1-0 Sośnica II Gliwice
Walka II Makoszowy (Zabrze) 16-0 Legion Wilcze Gardło (Gliwice)
Amator Rudziniec 2-1 Naprzód Żernica
Społem Zabrze 1-2 LKS 35 Gierałtowice
Gwiazda Chudów 1-0 MOSiR Stal Zabrze
Sokół Łany Wielkie 2-1 Młodość Rudno

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Sokół Łany Wielkie 1-0 Czarni Pyskowice
Młodość Rudno 5-0 Gwiazda Chudów
MOSiR Stal Zabrze 1-0 Społem Zabrze
LKS 35 Gierałtowice 3-1 Amator Rudziniec
Naprzód Żernica 0-0 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Legion Wilcze Gardło (Gliwice) 1-2 Jedność 32 Przyszowice
Sośnica II Gliwice 2-3 Zamkowiec Toszek
KS 94 Rachowice 1-1 Orzeł Stanica

Kolejka 22 - 28 kwietnia

Czarni Pyskowice 7-0 KS 94 Rachowice
Orzeł Stanica 2-1 Sośnica II Gliwice
Zamkowiec Toszek 2-1 Legion Wilcze Gardło (Gliwice)
Jedność 32 Przyszowice 3-1 Naprzód Żernica
Walka II Makoszowy (Zabrze) 0-1 LKS 35 Gierałtowice
Amator Rudziniec 3-2 MOSiR Stal Zabrze
Społem Zabrze 0-2 Młodość Rudno
Gwiazda Chudów 2-1 Sokół Łany Wielkie

Kolejka 23 - 1-2 maja

Gwiazda Chudów 4-1 Czarni Pyskowice
Sokół Łany Wielkie 0-2 Społem Zabrze
Młodość Rudno 1-2 Amator Rudziniec
MOSiR Stal Zabrze 0-0 Walka II Makoszowy (Zabrze)
LKS 35 Gierałtowice 5-0 Jedność 32 Przyszowice
Naprzód Żernica 1-1 Zamkowiec Toszek
Legion Wilcze Gardło (Gliwice) 2-2 Orzeł Stanica
przerwany w 70. minucie z powodu znieważenia sędziego przez zawodnika gospodarzy
Sośnica II Gliwice 0-1 KS 94 Rachowice

Kolejka 24 - 8-9 maja

Czarni Pyskowice 2-0 Sośnica II Gliwice
KS 94 Rachowice 8-1 Legion Wilcze Gardło (Gliwice)
Orzeł Stanica 1-0 Naprzód Żernica
Zamkowiec Toszek 2-1 LKS 35 Gierałtowice
Jedność 32 Przyszowice 4-1 MOSiR Stal Zabrze
Walka II Makoszowy (Zabrze) 3-1 Młodość Rudno
Amator Rudziniec 2-0 Sokół Łany Wielkie
Społem Zabrze 3-1 Gwiazda Chudów

Kolejka 25 - 15-16 maja

Społem Zabrze 1-0 Czarni Pyskowice
Gwiazda Chudów 1-2 Amator Rudziniec
Sokół Łany Wielkie 0-2 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Młodość Rudno 2-2 Jedność 32 Przyszowice
MOSiR Stal Zabrze 1-1 Zamkowiec Toszek
LKS 35 Gierałtowice 2-1 Orzeł Stanica
Naprzód Żernica 1-2 KS 94 Rachowice
Legion Wilcze Gardło (Gliwice) 5-2 Sośnica II Gliwice

Kolejka 26 - 22-23 maja

Czarni Pyskowice 5-1 Legion Wilcze Gardło (Gliwice)
Sośnica II Gliwice 2-0 Naprzód Żernica
KS 94 Rachowice 1-3 LKS 35 Gierałtowice
Orzeł Stanica 3-2 MOSiR Stal Zabrze
Zamkowiec Toszek 3-1 Młodość Rudno
Jedność 32 Przyszowice 3-2 Sokół Łany Wielkie
Walka II Makoszowy (Zabrze) 4-1 Gwiazda Chudów
Amator Rudziniec 3-2 Społem Zabrze

Kolejka 27 - 29-30 maja

Amator Rudziniec 1-1 Czarni Pyskowice
Społem Zabrze 1-1 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Gwiazda Chudów 0-1 Jedność 32 Przyszowice
Sokół Łany Wielkie 1-5 Zamkowiec Toszek
Młodość Rudno 3-2 Orzeł Stanica
MOSiR Stal Zabrze 0-2 KS 94 Rachowice
LKS 35 Gierałtowice 1-0 Sośnica II Gliwice
Naprzód Żernica 11-0 Legion Wilcze Gardło (Gliwice)

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Czarni Pyskowice 4-0 Naprzód Żernica
Legion Wilcze Gardło (Gliwice) 0-2 LKS 35 Gierałtowice
Sośnica II Gliwice 2-5 MOSiR Stal Zabrze
KS 94 Rachowice 4-1 Młodość Rudno
Orzeł Stanica 2-2 Sokół Łany Wielkie
Zamkowiec Toszek 3-3 Gwiazda Chudów
Jedność 32 Przyszowice 2-0 Społem Zabrze
Walka II Makoszowy (Zabrze) 5-0 Amator Rudziniec

Kolejka 29 - 9 czerwca

Walka II Makoszowy (Zabrze) 1-1 Czarni Pyskowice
awansem
Amator Rudziniec 0-2 Jedność 32 Przyszowice
Społem Zabrze 3-0 Zamkowiec Toszek
Gwiazda Chudów 2-2 Orzeł Stanica
Sokół Łany Wielkie 1-0 KS 94 Rachowice
Młodość Rudno 7-1 Sośnica II Gliwice
MOSiR Stal Zabrze 1-2 Legion Wilcze Gardło (Gliwice)
LKS 35 Gierałtowice 2-0 Naprzód Żernica

Kolejka 30 - 13 czerwca

Czarni Pyskowice 0-3 LKS 35 Gierałtowice
Naprzód Żernica 1-1 MOSiR Stal Zabrze
Legion Wilcze Gardło (Gliwice) 1-3 Młodość Rudno
Sośnica II Gliwice 1-6 Sokół Łany Wielkie
KS 94 Rachowice 0-0 Gwiazda Chudów
Orzeł Stanica 0-3 Społem Zabrze
Zamkowiec Toszek 3-2 Amator Rudziniec
Jedność 32 Przyszowice 2-0 Walka II Makoszowy (Zabrze)

Baraże o udział w Klasie A (Zabrze)

Liga okręgowa 2003/2004 (Katowice IV)

Klasa A 2003/2004 (Bytom)

Klasa B 2003/2004 (Zabrze I)
Klasa B 2003/2004 (Zabrze II)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas