[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Amur Wilga 26 62 20 2 4 90-55 10 2 1 47-23 10 0 3 43-32
2.  Burza Pilawa 26 54 17 3 6 69-43 9 1 3 37-22 8 2 3 32-21
3.  Bór Regut 26 48 14 6 6 59-36 6 4 3 31-17 8 2 3 28-19
4.  Wisła Dziecinów 26 45 14 3 9 87-60 9 1 3 52-26 5 2 6 35-34
5.  Start Otwock 26 39 11 6 9 52-44 8 2 3 28-14 3 4 6 24-30
6.  PKS Radość (Warszawa) 26 37 11 4 11 55-46 8 1 4 31-15 3 3 7 24-31
7.  Józefovia II Józefów 26 34 9 7 10 54-59 6 5 2 36-24 3 2 8 18-35 4 7 2 1 1 8-6
8.  Victoria Zerzeń (Warszawa) 26 34 10 4 12 43-68 6 2 5 29-34 4 2 7 14-34 4 6 2 0 2 9-10
9.  Sokół Celestynów 26 34 10 4 12 51-46 6 1 6 21-18 4 3 6 30-28 4 4 1 1 2 7-8
10.  Polonia II Warszawa 26 32 10 2 14 47-62 7 1 5 26-20 3 1 9 21-42
11.  Advit Wiązowna 26 28 8 4 14 60-73 4 1 8 32-38 4 3 6 28-35 2 4 1 1 0 7-6
12.  Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 26 28 7 7 12 60-67 4 4 5 38-35 3 3 7 22-32 2 1 0 1 1 6-7
13.  KS Puznówka 1996 26 27 8 3 15 39-61 4 1 8 16-26 4 2 7 23-35
14.  Snajper Sośninka 26 15 4 3 19 47-93 2 3 8 28-49 2 0 11 19-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Amur Wilga    6-3 3-0* 5-4 7-1 2-1 2-2 1-1 3-0 3-1 3-5 5-3 2-0 5-2 
 2 Burza Pilawa2-5     0-2 1-3 1-0 2-2 5-1 5-1 4-2 2-1 3-1 3-2 5-0 4-2 
 3 Bór Regut7-0 0-3     2-2 2-0 2-0 2-1 1-2 3-1 1-2 1-1 3-3 1-1 6-1 
 4 Wisła Dziecinów3-2 3-4 2-2     5-1 1-2 6-1 6-0 1-7 3-2 4-2 8-1 5-1 5-1 
 5 Start Otwock5-0 0-0 3-1 6-0     3-1 0-0 2-0 0-3 2-1 3-1 0-1 4-1 0-5 
 6 PKS Radość (Warszawa)0-1 1-2 4-2 1-4 0-0     4-2 3-0 4-0 4-0 4-0 2-1 1-3 3-0* 
 7 Józefovia II Józefów1-3 1-1 3-3 3-2 2-2 5-4     1-3 2-2 8-0 2-1 1-1 4-0 3-2 
 8 Victoria Zerzeń (Warszawa)3-7 0-4 0-2 2-1 4-4 3-2 1-4     4-2 0-3 2-2 2-0 5-3 3-0* 
 9 Sokół Celestynów1-2 3-1 1-2 2-0 2-2 3-0 0-1 3-1     3-0 1-2 1-3 0-4 1-0 
 10 Polonia II Warszawa3-4 2-1 0-3* 3-2 0-3* 1-1 6-1 0-3* 1-0     3-0 1-0 0-2 6-0 
 11 Advit Wiązowna2-4 3-4 0-3 2-3 0-2 3-3 0-3* 4-0 2-6 7-2     3-2 1-4 5-2 
 12 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)2-5 0-2 1-2 4-4 3-2 2-4 3-0 7-1 2-2 6-2 4-4     3-3 1-4 
 13 KS Puznówka 19961-4 1-2 1-4 0-2 3-2 2-0 2-0 0-1 1-4 1-1 2-4 0-2     2-0 
 14 Snajper Sośninka2-6 1-5 1-2 3-8 1-5 2-4 4-2 1-1 1-1 2-6 3-5 3-3 4-1     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Amur Wilga 3-0 Sokół Celestynów 20 sierpnia, 17:00
Burza Pilawa 3-1 Advit Wiązowna 19 sierpnia, 17:00
Polonia II Warszawa 0-2 KS Puznówka 1996 20 sierpnia, 12:00
Wisła Dziecinów 8-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 19 sierpnia, 11:00
PKS Radość (Warszawa) 4-2 Bór Regut 19 sierpnia, 11:00
Start Otwock 0-5 Snajper Sośninka 19 sierpnia, 11:00
Józefovia II Józefów 1-3 Victoria Zerzeń (Warszawa) 12 września, 19:30

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Sokół Celestynów 3-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 27 sierpnia, 17:00
Snajper Sośninka 4-2 Józefovia II Józefów 26 sierpnia, 15:00
w Wildze
Bór Regut 2-0 Start Otwock 27 sierpnia, 17:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-4 PKS Radość (Warszawa) 26 sierpnia, 17:00
KS Puznówka 1996 0-2 Wisła Dziecinów 27 sierpnia, 17:00
w Trąbkach
Advit Wiązowna 7-2 Polonia II Warszawa 26 sierpnia, 16:30
Amur Wilga 6-3 Burza Pilawa 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Burza Pilawa 4-2 Sokół Celestynów 2 września, 17:00
Polonia II Warszawa 3-4 Amur Wilga 3 września, 20:00
na bocznym boisku
Wisła Dziecinów 4-2 Advit Wiązowna 3 września, 15:30
PKS Radość (Warszawa) 1-3 KS Puznówka 1996 2 września, 11:00
Start Otwock 0-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2 września, 17:00
Józefovia II Józefów 3-3 Bór Regut 3 września, 12:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-0 Snajper Sośninka 2 września, 16:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 4 - 9-10 września

Sokół Celestynów 1-0 Snajper Sośninka 10 września, 17:00
Bór Regut 1-2 Victoria Zerzeń (Warszawa) 9 września, 16:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3-0 Józefovia II Józefów 9 września, 16:30
KS Puznówka 1996 3-2 Start Otwock 10 września, 17:00
w Trąbkach
Advit Wiązowna 3-3 PKS Radość (Warszawa) 9 września, 17:00
Amur Wilga 5-4 Wisła Dziecinów 9 września, 16:00
Burza Pilawa 2-1 Polonia II Warszawa 9 września, 17:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Polonia II Warszawa 1-0 Sokół Celestynów 17 września, 20:00
na bocznym boisku
Wisła Dziecinów 3-4 Burza Pilawa 17 września, 15:30
PKS Radość (Warszawa) 0-1 Amur Wilga 16 września, 16:30
Start Otwock 3-1 Advit Wiązowna 16 września, 17:00
Józefovia II Józefów 4-0 KS Puznówka 1996 16 września, 14:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 2-0 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 16 września, 16:00
Snajper Sośninka 1-2 Bór Regut 17 września, 16:00
w Wildze

Kolejka 6 - 23-24 września

Sokół Celestynów 1-2 Bór Regut 24 września, 16:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-4 Snajper Sośninka 23 września, 16:00
KS Puznówka 1996 0-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 24 września, 16:00
w Trąbkach
Advit Wiązowna 0-3 Józefovia II Józefów 23 września, 16:30
(wo)
na boisku 1-1
Amur Wilga 7-1 Start Otwock 24 września, 15:00
Burza Pilawa 2-2 PKS Radość (Warszawa) 23 września, 16:00
Polonia II Warszawa 3-2 Wisła Dziecinów 24 września, 20:00
na bocznym boisku

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Wisła Dziecinów 1-7 Sokół Celestynów 30 września, 12:00
PKS Radość (Warszawa) 4-0 Polonia II Warszawa 30 września, 16:15
Start Otwock 0-0 Burza Pilawa 30 września, 12:00
Józefovia II Józefów 1-3 Amur Wilga 30 września, 14:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 2-2 Advit Wiązowna 30 września, 16:00
Snajper Sośninka 4-1 KS Puznówka 1996 1 października, 14:00
w Wildze
Bór Regut 3-3 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Sokół Celestynów 1-3 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 8 października, 14:00
KS Puznówka 1996 1-4 Bór Regut 8 października, 15:30
w Trąbkach
Advit Wiązowna 5-2 Snajper Sośninka 7 października, 16:00
Amur Wilga 1-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 7 października, 15:00
Burza Pilawa 5-1 Józefovia II Józefów 7 października, 16:00
Polonia II Warszawa 0-3 Start Otwock 8 października, 20:00
(wo)
na bocznym boisku / na boisku 1-1
Wisła Dziecinów 1-2 PKS Radość (Warszawa) 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 14-15 października

PKS Radość (Warszawa) 4-0 Sokół Celestynów 14 października, 10:30
Start Otwock 6-0 Wisła Dziecinów 15 października, 12:00
Józefovia II Józefów 8-0 Polonia II Warszawa 14 października, 14:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 0-4 Burza Pilawa 14 października, 15:00
Snajper Sośninka 2-6 Amur Wilga 14 października, 11:00
w Wildze
Bór Regut 1-1 Advit Wiązowna 14 października, 15:30
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3-3 KS Puznówka 1996 14 października, 15:30

Kolejka 10 - 21-22 października

Sokół Celestynów 0-4 KS Puznówka 1996 22 października, 14:00
Advit Wiązowna 3-2 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 21 października, 15:30
Amur Wilga 3-0 Bór Regut 22 października, 14:00
(wo)
przerwany w 5. minucie przy stanie 0-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Burza Pilawa 4-2 Snajper Sośninka 21 października, 15:00
Polonia II Warszawa 0-3 Victoria Zerzeń (Warszawa) 22 października, 20:00
(wo)
na bocznym boisku / na boisku 1-2
Wisła Dziecinów 6-1 Józefovia II Józefów 21 października, 13:00
PKS Radość (Warszawa) 0-0 Start Otwock 21 października, 15:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Start Otwock 0-3 Sokół Celestynów 28 października, 13:00
Józefovia II Józefów 5-4 PKS Radość (Warszawa) 28 października, 14:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 2-1 Wisła Dziecinów 28 października, 13:00
Snajper Sośninka 2-6 Polonia II Warszawa 29 października, 13:00
w Wildze
Bór Regut 0-3 Burza Pilawa 29 października, 13:30
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-5 Amur Wilga 28 października, 15:00
KS Puznówka 1996 2-4 Advit Wiązowna 29 października, 13:30
w Trąbkach

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Sokół Celestynów 1-2 Advit Wiązowna 5 listopada, 13:00
Amur Wilga 2-0 KS Puznówka 1996 4 listopada, 13:00
Burza Pilawa 3-2 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 5 listopada, 15:30
w Karczewie
Polonia II Warszawa 0-3 Bór Regut 5 listopada, 20:00
(wo)
na bocznym boisku / na boisku 6-1
Wisła Dziecinów 5-1 Snajper Sośninka 5 listopada, 13:00
PKS Radość (Warszawa) 3-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 5 listopada, 13:30
Start Otwock 0-0 Józefovia II Józefów 5 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Józefovia II Józefów 2-2 Sokół Celestynów 11 listopada, 14:30
Snajper Sośninka 2-4 PKS Radość (Warszawa) 12 listopada, 13:00
w Wildze
Bór Regut 2-2 Wisła Dziecinów 11 listopada, 13:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 6-2 Polonia II Warszawa 11 listopada, 13:00
KS Puznówka 1996 1-2 Burza Pilawa 12 listopada, 13:00
w Trąbkach
Advit Wiązowna 2-4 Amur Wilga 11 listopada, 13:00
Start Otwock 2-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 11 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Sokół Celestynów 1-2 Amur Wilga 25 marca, 18:00
w Otwocku
Advit Wiązowna 3-4 Burza Pilawa 24 marca, 14:00
w Józefowie
KS Puznówka 1996 1-1 Polonia II Warszawa 3 maja, 12:00
w Trąbkach / w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (18 kwietnia, 17:30) odwołany
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 4-4 Wisła Dziecinów 24 marca, 13:00
Bór Regut 2-0 PKS Radość (Warszawa) 11 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Snajper Sośninka 1-5 Start Otwock 11 kwietnia, 17:30
w Wildze / w pierwotnym terminie (25 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Zerzeń (Warszawa) 1-4 Józefovia II Józefów 27 marca, 20:00
w Józefowie; Victoria gospodarzem

Kolejka 15 - 30-31 marca

Victoria Zerzeń (Warszawa) 4-2 Sokół Celestynów 31 marca, 11:00
w Otwocku
Józefovia II Józefów 3-2 Snajper Sośninka 30 marca, 20:00
Start Otwock 3-1 Bór Regut 28 marca, 20:00
PKS Radość (Warszawa) 2-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 31 marca, 16:00
Wisła Dziecinów 5-1 KS Puznówka 1996 31 marca, 11:00
Polonia II Warszawa 3-0 Advit Wiązowna 30 marca, 20:00
na bocznym boisku
Burza Pilawa 2-5 Amur Wilga 31 marca, 15:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Sokół Celestynów 3-1 Burza Pilawa 8 kwietnia, 15:00
Amur Wilga 3-1 Polonia II Warszawa 8 kwietnia, 14:00
Advit Wiązowna 2-3 Wisła Dziecinów 7 kwietnia, 14:30
KS Puznówka 1996 2-0 PKS Radość (Warszawa) 8 kwietnia, 15:30
w Trąbkach
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3-2 Start Otwock 7 kwietnia, 16:30
Bór Regut 2-1 Józefovia II Józefów 7 kwietnia, 16:00
Snajper Sośninka 1-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 8 kwietnia, 17:30
w Wildze

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Snajper Sośninka 1-1 Sokół Celestynów 14 kwietnia, 16:30
w Wildze
Victoria Zerzeń (Warszawa) 0-2 Bór Regut 14 kwietnia, 12:00
Józefovia II Józefów 1-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 14 kwietnia, 14:00
Start Otwock 4-1 KS Puznówka 1996 15 kwietnia, 13:00
PKS Radość (Warszawa) 4-0 Advit Wiązowna 15 kwietnia, 16:45
Wisła Dziecinów 3-2 Amur Wilga 14 kwietnia, 11:00
Polonia II Warszawa 2-1 Burza Pilawa 15 kwietnia, 20:00
na bocznym boisku

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Sokół Celestynów 3-0 Polonia II Warszawa 21 kwietnia, 16:30
Burza Pilawa 1-3 Wisła Dziecinów 21 kwietnia, 16:00
Amur Wilga 2-1 PKS Radość (Warszawa) 22 kwietnia, 16:00
Advit Wiązowna 0-2 Start Otwock 21 kwietnia, 16:30
KS Puznówka 1996 2-0 Józefovia II Józefów 22 kwietnia, 17:00
w Trąbkach
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 7-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 21 kwietnia, 17:00
Bór Regut 6-1 Snajper Sośninka 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Bór Regut 3-1 Sokół Celestynów 28 kwietnia, 17:00
Snajper Sośninka 3-3 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 28 kwietnia, 17:00
w Wildze
Victoria Zerzeń (Warszawa) 5-3 KS Puznówka 1996 28 kwietnia, 17:00
Józefovia II Józefów 2-1 Advit Wiązowna 28 kwietnia, 16:00
Start Otwock 5-0 Amur Wilga 28 kwietnia, 10:00
PKS Radość (Warszawa) 1-2 Burza Pilawa 28 kwietnia, 15:00
Wisła Dziecinów 3-2 Polonia II Warszawa 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Sokół Celestynów 2-0 Wisła Dziecinów 6 maja, 15:00
Polonia II Warszawa 1-1 PKS Radość (Warszawa) 6 maja, 20:00
na bocznym boisku
Burza Pilawa 1-0 Start Otwock 5 maja, 16:00
Amur Wilga 2-2 Józefovia II Józefów 5 maja, 14:00
Advit Wiązowna 4-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 6 maja, 13:00
KS Puznówka 1996 2-0 Snajper Sośninka 6 maja, 13:00
w Trąbkach
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-2 Bór Regut 5 maja, 12:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-2 Sokół Celestynów 12 maja, 17:00
Bór Regut 1-1 KS Puznówka 1996 12 maja, 17:00
Snajper Sośninka 3-5 Advit Wiązowna 12 maja, 17:00
w Wildze
Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-7 Amur Wilga 12 maja, 17:30
Józefovia II Józefów 1-1 Burza Pilawa 12 maja, 12:00
Start Otwock 2-1 Polonia II Warszawa 12 maja, 17:30
PKS Radość (Warszawa) 1-4 Wisła Dziecinów 13 maja, 18:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Sokół Celestynów 3-0 PKS Radość (Warszawa) 19 maja, 17:00
Wisła Dziecinów 5-1 Start Otwock 20 maja, 16:30
Polonia II Warszawa 6-1 Józefovia II Józefów 20 maja, 20:00
na bocznym boisku
Burza Pilawa 5-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 19 maja, 16:00
Amur Wilga 5-2 Snajper Sośninka 20 maja, 18:00
Advit Wiązowna 0-3 Bór Regut 19 maja, 16:30
KS Puznówka 1996 0-2 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 20 maja, 17:00
w Trąbkach

Kolejka 23 - 26-27 maja

KS Puznówka 1996 1-4 Sokół Celestynów 27 maja, 18:00
w Trąbkach
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 4-4 Advit Wiązowna 6 czerwca, 19:30
w pierwotnym terminie (26 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bór Regut 7-0 Amur Wilga 26 maja, 12:00
Snajper Sośninka 1-5 Burza Pilawa 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:30) w Wildze odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Uninie
Victoria Zerzeń (Warszawa) 0-3 Polonia II Warszawa 26 maja, 13:00
Józefovia II Józefów 3-2 Wisła Dziecinów 26 maja, 14:00
Start Otwock 3-1 PKS Radość (Warszawa) 26 maja, 17:30

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Sokół Celestynów 2-2 Start Otwock 3 czerwca, 18:00
PKS Radość (Warszawa) 4-2 Józefovia II Józefów 2 czerwca, 11:00
Wisła Dziecinów 6-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 2 czerwca, 16:00
Polonia II Warszawa 6-0 Snajper Sośninka 3 czerwca, 20:00
na bocznym boisku
Burza Pilawa 0-2 Bór Regut 2 czerwca, 16:00
Amur Wilga 5-3 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3 czerwca, 17:00
Advit Wiązowna 1-4 KS Puznówka 1996 3 czerwca, 17:30

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Advit Wiązowna 2-6 Sokół Celestynów 9 czerwca, 13:30
KS Puznówka 1996 1-4 Amur Wilga 10 czerwca, 17:00
w Trąbkach
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 0-2 Burza Pilawa 9 czerwca, 17:00
Bór Regut 1-2 Polonia II Warszawa 9 czerwca, 17:30
Snajper Sośninka 3-8 Wisła Dziecinów 9 czerwca, 17:00
w Wildze
Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-2 PKS Radość (Warszawa) 9 czerwca, 17:00
Józefovia II Józefów 2-2 Start Otwock 9 czerwca, 13:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Victoria Zerzeń (Warszawa) 4-4 Start Otwock 17 czerwca, 12:00
Sokół Celestynów 0-1 Józefovia II Józefów 17 czerwca, 12:00
PKS Radość (Warszawa) 3-0 Snajper Sośninka 17 czerwca, 12:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Wisła Dziecinów 2-2 Bór Regut 15 czerwca, 19:00
Polonia II Warszawa 1-0 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 17 czerwca, 12:00
na bocznym boisku
Burza Pilawa 5-0 KS Puznówka 1996 17 czerwca, 12:00
Amur Wilga 3-5 Advit Wiązowna 17 czerwca, 12:00

Baraże o utrzymanie w klasie A (Warszawa)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas