[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS II Piaseczno 26 66 21 3 2 86-22 11 2 0 50-12 10 1 2 36-10
2.  Laura Chylice 26 59 19 2 5 88-44 10 1 2 50-21 9 1 3 38-23
3.  Okęcie Warszawa 26 55 18 1 7 85-24 12 0 1 61-9 6 1 6 24-15
4.  GLKS Nadarzyn 26 48 15 3 8 86-53 6 2 5 42-23 9 1 3 44-30
5.  Jedność Żabieniec 26 44 13 5 8 67-56 7 2 4 32-29 6 3 4 35-27
6.  Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 26 43 13 4 9 69-53 9 1 3 44-21 4 3 6 25-32
7.  UKS Siekierki (Warszawa) 26 36 11 3 12 54-61 4 2 7 19-29 7 1 5 35-32
8.  FC Lesznowola 26 35 10 5 11 66-76 4 2 7 30-35 6 3 4 36-41
9.  Anprel Nowa Wieś 26 31 9 4 13 56-76 6 1 6 34-29 3 3 7 22-47 2 3 1 0 1 4-1
10.  Świt Warszawa 26 31 9 4 13 50-62 6 2 5 26-26 3 2 8 24-36 2 3 1 0 1 1-4
11.  Grom II Warszawa 26 24 7 3 16 38-72 4 2 7 24-36 3 1 9 14-36
12.  Gwardia Warszawa 26 18 5 3 18 38-71 3 1 9 24-36 2 2 9 14-35
13.  Rozwój Warszawa 26 17 5 2 19 38-86 2 2 9 17-37 3 0 10 21-49
14.  Tur Jaktorów 26 16 4 4 18 42-107 3 3 7 25-42 1 1 11 17-65

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 MKS II Piaseczno    3-2 1-0 2-2 3-3 1-0 5-0 9-1 8-1 2-1 4-0 6-1 3-1 3-0 
 2 Laura Chylice0-0     1-0 5-4 3-2 1-3 0-4 4-0 11-1 4-3 3-1 2-1 9-2 7-0 
 3 Okęcie Warszawa2-0 5-0     2-5 9-0 5-0 7-0 4-2 6-0 4-1 3-0* 2-0 9-0 3-1 
 4 GLKS Nadarzyn0-1 1-2 3-0     0-4 6-4 1-1 4-5 3-3 1-3 3-0 3-0 5-0 12-0 
 5 Jedność Żabieniec2-5 1-4 1-1 3-6     2-4 2-1 2-2 3-1 4-2 2-1 3-0 3-2 4-0 
 6 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie0-2 1-2 3-2 2-5 1-1     3-2 4-1 6-2 7-3 4-0 2-0 4-1 7-0 
 7 UKS Siekierki (Warszawa)2-1 0-3 1-3 2-4 1-3 3-1     0-2 0-2 3-3 1-0 0-0 1-3 5-4 
 8 FC Lesznowola0-2 4-4 0-2 4-2 4-3 1-2 2-3     4-2 1-2 3-5 3-3 3-2 1-3 
 9 Anprel Nowa Wieś2-4 2-4 1-6 0-2 2-0 2-2 5-0 3-4     4-0 4-0 4-2 1-2 4-3 
 10 Świt Warszawa1-8 1-2 1-0 3-4 1-1 1-4 1-2 3-3 1-0     4-0 3-0 4-2 2-0 
 11 Grom II Warszawa0-2 3-1 0-2 1-2 1-10 5-1 2-4 2-2 2-2 1-0     1-3 1-4 5-3 
 12 Gwardia Warszawa0-2 0-4 0-4 2-4 1-2 2-2 0-5 1-6 1-2 4-1 2-3     2-1 9-0 
 13 Rozwój Warszawa1-5 1-5 3-2 3-2 0-1 1-1 3-5 1-2 0-4 0-4 0-1 1-2     3-3 
 14 Tur Jaktorów0-4 1-5 0-2 1-2 1-5 2-1 1-8 4-6 2-2 1-1 3-3 5-2 4-1     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

UKS Siekierki (Warszawa) 3-3 Świt Warszawa 19 sierpnia, 14:00
na stadionie GKP Targówek
Rozwój Warszawa 3-2 GLKS Nadarzyn 19 sierpnia, 17:30
na stadionie MBOPN
Okęcie Warszawa 6-0 Anprel Nowa Wieś 19 sierpnia, 11:00
MKS II Piaseczno 3-3 Jedność Żabieniec 20 sierpnia, 11:00
Tur Jaktorów 1-5 Laura Chylice 19 sierpnia, 11:00
Grom II Warszawa 5-1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 19 sierpnia, 14:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
FC Lesznowola 3-3 Gwardia Warszawa 20 września, 16:30
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 14:00) w Warszawie; na stadionie Gwardii odwołany

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

FC Lesznowola 1-2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 29 sierpnia, 17:00
w Nowej Woli
Laura Chylice 3-1 Grom II Warszawa 26 sierpnia, 11:00
Jedność Żabieniec 4-0 Tur Jaktorów 27 sierpnia, 17:00
Anprel Nowa Wieś 2-4 MKS II Piaseczno 26 sierpnia, 16:30
GLKS Nadarzyn 3-0 Okęcie Warszawa 26 sierpnia, 12:00
Świt Warszawa 4-2 Rozwój Warszawa 26 sierpnia, 11:00
Gwardia Warszawa 0-5 UKS Siekierki (Warszawa) 12 września, 16:30

Kolejka 3 - 2-3 września

UKS Siekierki (Warszawa) 0-2 FC Lesznowola 2 września, 17:00
na stadionie GKP Targówek
Rozwój Warszawa 1-2 Gwardia Warszawa 2 września, 17:30
na stadionie MBOPN
Okęcie Warszawa 4-1 Świt Warszawa 2 września, 11:00
MKS II Piaseczno 2-2 GLKS Nadarzyn 3 września, 11:00
Tur Jaktorów 2-2 Anprel Nowa Wieś 2 września, 10:00
Grom II Warszawa 1-10 Jedność Żabieniec 2 września, 14:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1-2 Laura Chylice 2 września, 17:00

Kolejka 4 - 9-10 września

FC Lesznowola 4-4 Laura Chylice 9 września, 15:30
w Nowej Woli
Jedność Żabieniec 2-4 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 9 września, 11:30
Anprel Nowa Wieś 4-0 Grom II Warszawa 9 września, 12:15
GLKS Nadarzyn 12-0 Tur Jaktorów 9 września, 16:30
Świt Warszawa 1-8 MKS II Piaseczno 9 września, 11:00
Gwardia Warszawa 0-4 Okęcie Warszawa 10 września, 13:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
UKS Siekierki (Warszawa) 1-3 Rozwój Warszawa 9 września, 14:00
na stadionie GKP Targówek

Kolejka 5 - 16-17 września

Rozwój Warszawa 1-2 FC Lesznowola 16 września, 17:30
na stadionie MBOPN
Okęcie Warszawa 7-0 UKS Siekierki (Warszawa) 16 września, 11:00
MKS II Piaseczno 6-1 Gwardia Warszawa 17 września, 11:00
Tur Jaktorów 1-1 Świt Warszawa 16 września, 10:00
Grom II Warszawa 1-2 GLKS Nadarzyn 16 września, 14:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 6-2 Anprel Nowa Wieś 16 września, 16:30
Laura Chylice 3-2 Jedność Żabieniec 16 września, 17:00

Kolejka 6 - 23-24 września

FC Lesznowola 4-3 Jedność Żabieniec 23 września, 15:30
w Nowej Woli
Anprel Nowa Wieś 2-4 Laura Chylice 24 września, 16:30
GLKS Nadarzyn 6-4 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 23 września, 14:00
Świt Warszawa 4-0 Grom II Warszawa 23 września, 11:00
Gwardia Warszawa 9-0 Tur Jaktorów 24 września, 16:30
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
UKS Siekierki (Warszawa) 2-1 MKS II Piaseczno 23 września, 14:00
na stadionie GKP Targówek
Rozwój Warszawa 3-2 Okęcie Warszawa 23 września, 17:30
na stadionie MBOPN

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Okęcie Warszawa 4-2 FC Lesznowola 30 września, 11:00
MKS II Piaseczno 3-1 Rozwój Warszawa 1 października, 11:00
Tur Jaktorów 1-8 UKS Siekierki (Warszawa) 30 września, 10:00
Grom II Warszawa 1-3 Gwardia Warszawa 30 września, 14:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 7-3 Świt Warszawa 30 września, 16:00
Laura Chylice 5-4 GLKS Nadarzyn 30 września, 16:00
Jedność Żabieniec 3-1 Anprel Nowa Wieś 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 7-8 października

FC Lesznowola 4-2 Anprel Nowa Wieś 7 października, 15:30
w Nowej Woli
GLKS Nadarzyn 0-4 Jedność Żabieniec 7 października, 14:00
Świt Warszawa 1-2 Laura Chylice 7 października, 11:00
Gwardia Warszawa 2-2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 8 października, 18:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
UKS Siekierki (Warszawa) 1-0 Grom II Warszawa 7 października, 14:00
na stadionie GKP Targówek
Rozwój Warszawa 3-3 Tur Jaktorów 7 października, 17:30
na stadionie MBOPN
Okęcie Warszawa 2-0 MKS II Piaseczno 7 października, 11:00

Kolejka 9 - 14-15 października

MKS II Piaseczno 9-1 FC Lesznowola 15 października, 11:00
Tur Jaktorów 0-2 Okęcie Warszawa 14 października, 10:00
Grom II Warszawa 1-4 Rozwój Warszawa 14 października, 14:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3-2 UKS Siekierki (Warszawa) 14 października, 15:30
Laura Chylice 2-1 Gwardia Warszawa 14 października, 14:30
Jedność Żabieniec 4-2 Świt Warszawa 14 października, 15:30
Anprel Nowa Wieś 0-2 GLKS Nadarzyn 14 października, 15:15

Kolejka 10 - 21-22 października

FC Lesznowola 4-2 GLKS Nadarzyn 22 października, 12:00
w Nowej Woli
Świt Warszawa 1-0 Anprel Nowa Wieś 21 października, 11:00
Gwardia Warszawa 1-2 Jedność Żabieniec 22 października, 16:55
na boisku ZS im. Michała Konarskiego / mecz pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem
UKS Siekierki (Warszawa) 0-3 Laura Chylice 21 października, 14:00
na stadionie GKP Targówek
Rozwój Warszawa 1-1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 21 października, 17:30
na stadionie MBOPN
Okęcie Warszawa 3-0 Grom II Warszawa 21 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
MKS II Piaseczno 3-0 Tur Jaktorów 22 października, 11:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Tur Jaktorów 4-6 FC Lesznowola 28 października, 13:30
Grom II Warszawa 0-2 MKS II Piaseczno 28 października, 14:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3-2 Okęcie Warszawa 28 października, 13:30
Laura Chylice 9-2 Rozwój Warszawa 28 października, 10:30
Jedność Żabieniec 2-1 UKS Siekierki (Warszawa) 28 października, 14:30
Anprel Nowa Wieś 4-2 Gwardia Warszawa 28 października, 13:45
GLKS Nadarzyn 1-3 Świt Warszawa 28 października, 12:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

FC Lesznowola 1-2 Świt Warszawa 4 listopada, 13:30
w Nowej Woli
Gwardia Warszawa 2-4 GLKS Nadarzyn 5 listopada, 16:30
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
UKS Siekierki (Warszawa) 0-2 Anprel Nowa Wieś 4 listopada, 11:00
w Nowej Wsi
Rozwój Warszawa 0-1 Jedność Żabieniec 4 listopada, 19:00
na stadionie MBOPN
Okęcie Warszawa 5-0 Laura Chylice 4 listopada, 11:00
MKS II Piaseczno 1-0 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 5 listopada, 11:00
Tur Jaktorów 3-3 Grom II Warszawa 5 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Grom II Warszawa 2-2 FC Lesznowola 11 listopada, 14:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 7-0 Tur Jaktorów 11 listopada, 13:00
Laura Chylice 0-0 MKS II Piaseczno 11 listopada, 11:00
Jedność Żabieniec 1-1 Okęcie Warszawa 12 listopada, 13:30
Anprel Nowa Wieś 1-2 Rozwój Warszawa 11 listopada, 13:45
GLKS Nadarzyn 1-1 UKS Siekierki (Warszawa) 11 listopada, 12:00
Świt Warszawa 3-0 Gwardia Warszawa 11 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Gwardia Warszawa 1-6 FC Lesznowola 9 maja, 20:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego / w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Świt Warszawa 1-2 UKS Siekierki (Warszawa) 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GLKS Nadarzyn 5-0 Rozwój Warszawa 24 marca, 15:00
Anprel Nowa Wieś 1-6 Okęcie Warszawa 25 marca, 15:00
Jedność Żabieniec 2-5 MKS II Piaseczno 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Laura Chylice 7-0 Tur Jaktorów 25 marca, 11:00
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 4-0 Grom II Warszawa 25 marca, 15:00
w Milanówku

Kolejka 15 - 30-31 marca

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 4-1 FC Lesznowola 30 marca, 16:00
Grom II Warszawa 3-1 Laura Chylice 31 marca, 14:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Tur Jaktorów 1-5 Jedność Żabieniec 31 marca, 11:00
MKS II Piaseczno 8-1 Anprel Nowa Wieś 31 marca, 12:00
Okęcie Warszawa 2-5 GLKS Nadarzyn 11 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (31 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rozwój Warszawa 0-4 Świt Warszawa 30 marca, 19:00
na stadionie MBOPN
UKS Siekierki (Warszawa) 0-0 Gwardia Warszawa 31 marca, 14:00
na stadionie GKP Targówek

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

FC Lesznowola 2-3 UKS Siekierki (Warszawa) 8 kwietnia, 12:00
w Nowej Woli
Gwardia Warszawa 2-1 Rozwój Warszawa 7 kwietnia, 14:00
na stadionie GKP Targówek
Świt Warszawa 1-0 Okęcie Warszawa 7 kwietnia, 11:00
GLKS Nadarzyn 0-1 MKS II Piaseczno 7 kwietnia, 16:00
Anprel Nowa Wieś 4-3 Tur Jaktorów 7 kwietnia, 15:30
Jedność Żabieniec 2-1 Grom II Warszawa 7 kwietnia, 14:00
Laura Chylice 1-3 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Laura Chylice 4-0 FC Lesznowola 14 kwietnia, 11:00
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1-1 Jedność Żabieniec 14 kwietnia, 16:00
Grom II Warszawa 2-2 Anprel Nowa Wieś 14 kwietnia, 16:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Tur Jaktorów 1-2 GLKS Nadarzyn 14 kwietnia, 10:00
MKS II Piaseczno 2-1 Świt Warszawa 15 kwietnia, 10:00
Okęcie Warszawa 2-0 Gwardia Warszawa 14 kwietnia, 11:00
Rozwój Warszawa 3-5 UKS Siekierki (Warszawa) 15 kwietnia, 19:30
na stadionie MBOPN

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

FC Lesznowola 3-2 Rozwój Warszawa 21 kwietnia, 11:00
w Nowej Woli
UKS Siekierki (Warszawa) 1-3 Okęcie Warszawa 21 kwietnia, 14:00
na stadionie GKP Targówek
Gwardia Warszawa 0-2 MKS II Piaseczno 21 kwietnia, 17:00
na stadionie GKP Targówek
Świt Warszawa 2-0 Tur Jaktorów 21 kwietnia, 11:00
GLKS Nadarzyn 3-0 Grom II Warszawa 21 kwietnia, 12:00
Anprel Nowa Wieś 2-2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 21 kwietnia, 16:15
Jedność Żabieniec 1-4 Laura Chylice 21 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Jedność Żabieniec 2-2 FC Lesznowola 28 kwietnia, 11:00
Laura Chylice 11-1 Anprel Nowa Wieś 28 kwietnia, 11:00
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2-5 GLKS Nadarzyn 28 kwietnia, 16:00
Grom II Warszawa 1-0 Świt Warszawa 29 kwietnia, 14:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Tur Jaktorów 5-2 Gwardia Warszawa 28 kwietnia, 10:00
MKS II Piaseczno 5-0 UKS Siekierki (Warszawa) 29 kwietnia, 17:00
Okęcie Warszawa 9-0 Rozwój Warszawa 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

FC Lesznowola 0-2 Okęcie Warszawa 5 maja, 13:00
w Nowej Woli
Rozwój Warszawa 1-5 MKS II Piaseczno 6 maja, 19:30
na stadionie MBOPN
UKS Siekierki (Warszawa) 5-4 Tur Jaktorów 5 maja, 14:00
na stadionie GKP Targówek
Gwardia Warszawa 2-3 Grom II Warszawa 6 maja, 17:00
na stadionie GKP Targówek
Świt Warszawa 1-4 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 6 maja, 17:30
GLKS Nadarzyn 1-2 Laura Chylice 6 maja, 17:30
Anprel Nowa Wieś 2-0 Jedność Żabieniec 5 maja, 16:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Anprel Nowa Wieś 3-4 FC Lesznowola 12 maja, 12:30
Jedność Żabieniec 3-6 GLKS Nadarzyn 12 maja, 14:00
Laura Chylice 4-3 Świt Warszawa 12 maja, 11:00
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2-0 Gwardia Warszawa 12 maja, 16:00
Grom II Warszawa 2-4 UKS Siekierki (Warszawa) 12 maja, 16:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Tur Jaktorów 4-1 Rozwój Warszawa 12 maja, 10:00
MKS II Piaseczno 1-0 Okęcie Warszawa 13 maja, 11:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

FC Lesznowola 0-2 MKS II Piaseczno 19 maja, 12:00
w Nowej Woli
Okęcie Warszawa 3-1 Tur Jaktorów 19 maja, 11:00
Rozwój Warszawa 0-1 Grom II Warszawa 20 maja, 20:00
na stadionie MBOPN
UKS Siekierki (Warszawa) 3-1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 19 maja, 14:00
na stadionie GKP Targówek
Gwardia Warszawa 0-4 Laura Chylice 22 maja, 19:00
w Chylicach
Świt Warszawa 1-1 Jedność Żabieniec 19 maja, 11:00
GLKS Nadarzyn 3-3 Anprel Nowa Wieś 19 maja, 14:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

GLKS Nadarzyn 4-5 FC Lesznowola 26 maja, 18:00
Anprel Nowa Wieś 4-0 Świt Warszawa 26 maja, 14:45
Jedność Żabieniec 3-0 Gwardia Warszawa 27 maja, 14:30
Laura Chylice 0-4 UKS Siekierki (Warszawa) 25 maja, 19:00
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 4-1 Rozwój Warszawa 26 maja, 16:00
Grom II Warszawa 0-2 Okęcie Warszawa 26 maja, 14:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Tur Jaktorów 0-4 MKS II Piaseczno 26 maja, 10:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

FC Lesznowola 1-3 Tur Jaktorów 3 czerwca, 16:00
w Nowej Woli
MKS II Piaseczno 4-0 Grom II Warszawa 3 czerwca, 18:00
Okęcie Warszawa 5-0 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 czerwca, 11:00
Rozwój Warszawa 1-5 Laura Chylice 3 czerwca, 20:00
na stadionie MBOPN
UKS Siekierki (Warszawa) 1-3 Jedność Żabieniec 29 maja, 19:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 14:00) na stadionie GKP Targówek odwołany / w drugim terminie w Żabieńcu; UKS Siekierki gospodarzem
Gwardia Warszawa 1-2 Anprel Nowa Wieś 3 czerwca, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Świt Warszawa 3-4 GLKS Nadarzyn 3 czerwca, 18:30

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Świt Warszawa 3-3 FC Lesznowola 9 czerwca, 11:00
GLKS Nadarzyn 3-0 Gwardia Warszawa 9 czerwca, 18:00
Anprel Nowa Wieś 5-0 UKS Siekierki (Warszawa) 9 czerwca, 13:30
Jedność Żabieniec 3-2 Rozwój Warszawa 9 czerwca, 17:30
Laura Chylice 1-0 Okęcie Warszawa 9 czerwca, 11:00
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0-2 MKS II Piaseczno 7 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 czerwca, 16:00) odwołany
Grom II Warszawa 5-3 Tur Jaktorów 9 czerwca, 14:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego

Kolejka 26 - 17 czerwca

FC Lesznowola 3-5 Grom II Warszawa 16 czerwca, 14:00
w Nowej Woli
Tur Jaktorów 2-1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 16 czerwca, 14:00
MKS II Piaseczno 3-2 Laura Chylice 16 czerwca, 14:00
Okęcie Warszawa 9-0 Jedność Żabieniec 16 czerwca, 14:00
Rozwój Warszawa 0-4 Anprel Nowa Wieś 15 czerwca, 20:00
w Nowej Wsi; Rozwój gospodarzem
UKS Siekierki (Warszawa) 2-4 GLKS Nadarzyn 16 czerwca, 14:00
na stadionie GKP Targówek
Gwardia Warszawa 4-1 Świt Warszawa 15 czerwca, 18:30

Baraże o utrzymanie w klasie A (Warszawa)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas