[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Łódzki ZPN - Sieradz

I runda - 23 lipca

GKS Sędziejowice 0-2 Tęcza Brodnia 23 lipca, 17:00
LZS Trębaczew 1-8 Warta II Działoszyn 15 lipca, 17:00
Park Starzenice 2-5 KS Kraszkowice 23 lipca, 17:00
pd.
Zryw Wójcin 3-1 LZS Krzyworzeka 23 lipca, 17:00
Orion Olewin 3-2 Jaga Lututów 23 lipca, 17:00
LZS Walichnowy 4-3 LZS Pątnów 23 lipca, 17:00
Iskra Stolec 3-0 LZS Wydrzyn 23 lipca, 17:00
KS II Karsznice (Zduńska Wola) 1-3 Pisia Zygry 23 lipca, 17:00
Paweł Oluszczyk 44 - Adrian Naszkowski 66, Radosław Waligórski 71, 79
RKS Rychłocice 1-5 Victoria Szadek 23 lipca, 17:00
LZS Chrząstawa 1-8 Amatorzy Zapolice 23 lipca, 11:00
LKS Wola Będkowska 1-7 Unia Męka (Sieradz) 23 lipca, 17:00
Inter Woźniki (Sieradz) 6-4 UKS Ustków 23 lipca, 17:00
pd.
Kamil Trofimow 2, Jakub Schelke 8, 10, Zbigniew Maryan 29, Artur Sieciński 98, 120 - Damian Rosiak 30, 48, Grzegorz Dębicki 35, Przemysław Sobczyk 38
LKS Kamienna 1-4 GKS Goszczanów 23 lipca, 17:00
MUKS Wróblew 0-2 TS Janiszewice 23 lipca, 11:00
LZS Pyszków 5-3 LGKS Charłupia Mała 23 lipca, 17:00
KS Radoszewice 3-0 Widavia Widawa 23 lipca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
GKS Czastary 3-1 Prosna Wieruszów 23 lipca, 17:00

II runda - 30 lipca

Warta II Działoszyn 3-0 Czarni Rząśnia 29 lipca, 18:00
Błażej Oleszczyk 14, Bartosz Kurpet 52, Paweł Piotrowski 60
KS Kraszkowice 1-5 Unia Sulmierzyce 30 lipca, 17:00
Zryw Wójcin 3-0 WKS Wieluń 30 lipca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Orion Olewin 1-3 LKS Chojne 30 lipca, 17:00
LZS Walichnowy 1-7 KS Karsznice (Zduńska Wola) 30 lipca, 15:00
Łukasz Mazur 89 - Rafał Trzepałkowski 39, Patryk Szeller 41, 56, Jakub Jurga 47, Damian Golisz 52, Jakub Michalak 69, Marek Adamiak 74
Iskra Stolec 0-6 Sommer Zapole 30 lipca, 16:00
Pisia Zygry 1-4 Jutrzenka Warta 30 lipca, 17:00
Radosław Waligórski 16 - Mariusz Graczykowski 38, Piotr Sajda 60, 84, Robert Jarecki 80
Amatorzy Zapolice 3-3 Victoria Szadek 30 lipca, 17:00
pd. k. 4-1
Unia Męka (Sieradz) 3-0 LKS Kobierzycko 30 lipca, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Inter Woźniki (Sieradz) 1-7 MKS MOS Zduńska Wola 30 lipca, 15:00
Artur Sieciński 17 - Marcin Piotrowski 14, Piotr Tomczyk 38, Jakub Ratajczyk 45, 65, Filip Jaszczak 52, 68, Dominik Błasiak 70
GKS Goszczanów 2-4 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 30 lipca, 17:00
pd.
Sławomir Woźniak 67, Krystian Gil 69 - nieznany ?, ?, Rafał Porada 47, Grzegorz Kaleta 86
TS Janiszewice 2-6 MULKS Łask 30 lipca, 17:00
Robert Drzazga 35, Mateusz Głowinkowski 76 - Dominik Janeczek 25, Tomasz Marecki 36, 74, 80, Błażej Waga 60, Jakub Sęczkowski 82
LZS Pyszków 4-5 Piast Błaszki 30 lipca, 17:00
Andrzej Podyma 29, Kamil Andrych 46, 58, Bartłomiej Lesiak 52 - Szymon Machała 19, 37, Sylwester Łużyński 22, 90, Adrian Sroczyński 81
KS Radoszewice 5-3 Tęcza Brodnia 30 lipca, 17:00
Bartłomiej Jamiński 26, 38, 76, 84, 88 - Paweł Strzeszewski 15, Damian Kieraś 31, 43
GKS Czastary 2-6 Warta Osjaków 30 lipca, 17:00
Damian Potomski 88, Kuba Kałużny 90 - Marcin Roszczyk 40, Mateusz Łuszczyk 43, 48, 52, 59, Mateusz Adamkowski 64

III runda - 5-6 sierpnia
Amatorzy Zapolice - wolny los

Zryw Wójcin 0-3 Warta Osjaków 6 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
KS Radoszewice 2-3 Unia Sulmierzyce 6 sierpnia, 17:00
Unia Męka (Sieradz) 2-0 LKS Chojne 6 sierpnia, 17:00
Artur Mikosik 23, 40
Sommer Zapole 0-3 Jutrzenka Warta 5 sierpnia, 18:00
Artur Nowak 4, Robert Jarecki 68, Damian Rymarski 85
KS Karsznice (Zduńska Wola) 1-2 Piast Błaszki 6 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Szymon Machała ?, Adrian Sroczyński ?
MULKS Łask 0-2 MKS MOS Zduńska Wola 6 sierpnia, 17:00
Filip Jaszczak 18, Jakub Ratajczyk 66
Warta II Działoszyn 0-6 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 6 sierpnia, 17:00

IV runda - 20 września
MKS MOS Zduńska Wola - wolny los

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-1 Orkan Buczek 27 września, 16:00
pd. k. 5-4
Paweł Nowakowski 5 - Piotr Burski 80
w pierwotnym terminie (20 września, 16:00) odwołany
Jutrzenka Warta 6-0 Zawisza Pajęczno 20 września, 16:00
Piotr Kobierski 27, Dominik Młotkiewicz 37, 47, Kacper Nowacki 64, Artur Wolny 72, Marcin Kosecki 73
Amatorzy Zapolice 2-5 Unia Sulmierzyce 20 września, 16:00
Piast Błaszki 2-5 Warta Sieradz 20 września, 16:00
Adrian Sroczyński 65, Bartosz Maraszek 74 - Krzysztof Składowski 13, Bartosz Narożnik 16, 57, Łukasz Chodyga 89, Wiktor Płaneta 90
Unia Męka (Sieradz) 1-9 LKS Kwiatkowice 20 września, 16:00
Michał Stasiak 9 (s) - Dawid Kończak 4, 69, Radosław Jurkowski 37, Przemysław Sosnowski 51, Łukasz Wiśniewski 54, 73, 80, Mariusz Woźniak 65, Dominik Woźniak 86
Warta Osjaków 2-1 Warta Działoszyn 20 września, 16:00
pd.
Mateusz Łuszczyk 66, Marcin Roszczyk 100 - Marcel Ogrodowczyk 27

V runda - 11 października
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - wolny los

Warta Osjaków 0-5 Warta Sieradz 11 października, 15:30
Jutrzenka Warta 6-0 Unia Sulmierzyce 11 października, 15:30
MKS MOS Zduńska Wola 3-4 LKS Kwiatkowice 11 października, 15:30

1/2 finału - 25 października

Jutrzenka Warta 1-4 LKS Kwiatkowice 25 października, 15:00
Piotr Sajda 7 - Oktawian Maliszewski 20, Łukasz Rakowski 26, 63, Michał Stasiak 60
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-4 Warta Sieradz 25 października, 15:00
Rafał Mordon 9 - Marcin Kobierski 35, 73, Kamil Pluta 45, Jarosław Szyc 86

Puchar Polski 2017/2018 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2017/2018 (Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski)
Puchar Polski 2017/2018 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas