[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąb Dębice 24 57 18 3 3 86-30 10 1 1 49-11 8 2 2 37-19
2.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 24 56 18 2 4 87-32 10 0 2 46-16 8 2 2 41-16
3.  Orzeł Pęzino 24 51 16 3 5 67-38 10 1 1 40-19 6 2 4 27-19
4.  Orkan Dalewo 24 43 14 1 9 57-49 6 0 6 28-29 8 1 3 29-20
5.  Unia Stargard 24 35 11 2 11 59-59 7 0 5 39-28 4 2 6 20-31 2 4 1 1 0 4-3
6.  Kluczevia II Stargard 24 35 10 5 9 38-38 7 2 3 23-15 3 3 6 15-23 2 1 0 1 1 3-4
7.  Jedność Przewłoki 24 31 9 4 11 41-55 6 1 5 28-32 3 3 6 13-23 2 4 1 1 0 5-4
8.  Rolpol Rossow Chlebowo 24 31 8 7 9 52-50 3 5 4 29-32 5 2 5 23-18 2 1 0 1 1 4-5
9.  Piast Kolin 24 30 8 6 10 35-43 3 5 4 17-18 5 1 6 18-25
10.  Czarni Marianowo 24 24 6 6 12 47-75 4 4 4 21-22 2 2 8 26-53
11.  Płomień Lisowo 24 20 5 5 14 38-62 3 3 6 20-25 2 2 8 18-37
12.  Saturn Szadzko 24 15 4 3 17 29-72 2 1 9 11-29 2 2 8 18-43 2 6 2 0 0 6-3
13.  Zorza Tychowo 24 15 4 3 17 52-85 2 2 8 25-36 2 1 9 27-49 2 0 0 0 2 3-6
Pomorzanin Krąpiel wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Dąb Dębice    3-1 2-1 1-2 7-1 2-0 1-1 1-0 6-1 8-1 3-0 11-1 4-2 
 2 Dąbrovia Stara Dąbrowa3-2     3-1 0-3* 5-1 4-1 3-2 0-3* 3-0 8-0 2-1 5-2 10-0 
 3 Orzeł Pęzino3-2 2-5     1-1 5-0 3-1 3-0 2-0 3-2 3-2 3-2 6-2 6-2 
 4 Orkan Dalewo2-5 2-9 0-1     2-0 2-3 1-2 2-1 0-1 3-1 6-2 5-3 3-1 
 5 Unia Stargard2-3 1-4 1-2 6-2     3-2 1-2 2-0 3-2 6-1 6-1 6-0 2-9 
 6 Kluczevia II Stargard0-4 1-3 3-1 3-1 1-1     1-0 3-3 1-0 2-0 1-2 1-0 6-0 
 7 Jedność Przewłoki0-3 1-5 4-3 2-3 4-3 0-3     1-0 1-2 4-3 6-4 2-2 3-1 
 8 Rolpol Rossow Chlebowo1-4 2-4 1-5 2-1 3-3 1-1 4-4     2-3 7-2 2-2 2-1 2-2 
 9 Piast Kolin1-1 0-1 1-1 1-4 0-3 2-0 0-0 2-2     3-3 3-0 3-1 1-2 
 10 Czarni Marianowo3-3 0-0 0-1 1-3 3-2 1-1 4-0 0-4 1-3     2-0 2-2 4-3 
 11 Płomień Lisowo1-4 1-1 1-3 1-3 0-1 3-0 2-1 1-2 1-1 5-5     0-2 4-2 
 12 Saturn Szadzko1-2 0-7 1-1 0-3 0-3 0-1 0-1 1-3 2-0 1-3 1-2     4-3 
 13 Zorza Tychowo2-4 3-1 2-7 2-3 1-2 2-2 3-0 3-5 2-3 3-5 2-2 0-2     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-3 Rolpol Rossow Chlebowo 26 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 7-1
Orkan Dalewo 3-1 Zorza Tychowo 26 sierpnia, 17:00
Piast Kolin 1-1 Dąb Dębice 26 sierpnia, 16:00
Kluczevia II Stargard 1-0 Saturn Szadzko 26 sierpnia, 14:00
Płomień Lisowo 0-1 Unia Stargard 27 sierpnia, 16:00
Jedność Przewłoki 4-3 Orzeł Pęzino 26 sierpnia, 17:00
Czarni Marianowo - Pomorzanin Krąpiel 26 sierpnia, 17:00
było 1-1, anulowany

Kolejka 2 - 2-3 września

Rolpol Rossow Chlebowo - Pomorzanin Krąpiel 2 września, 13:00
było 3-1, anulowany
Orzeł Pęzino 3-2 Czarni Marianowo 2 września, 16:00
Unia Stargard 1-2 Jedność Przewłoki 3 września, 17:30
Saturn Szadzko 1-2 Płomień Lisowo 3 września, 16:00
Dąb Dębice 2-0 Kluczevia II Stargard 2 września, 17:00
Zorza Tychowo 2-3 Piast Kolin 2 września, 15:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-3 Orkan Dalewo 2 września, 16:00
(wo)
na boisku 4-0

Kolejka 3 - 9-10 września

Orkan Dalewo 2-1 Rolpol Rossow Chlebowo 10 września, 15:30
Piast Kolin 0-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 9 września, 16:00
Kluczevia II Stargard 6-0 Zorza Tychowo 10 września, 15:00
Płomień Lisowo 1-4 Dąb Dębice 10 września, 16:00
Jedność Przewłoki 2-2 Saturn Szadzko 9 września, 17:00
Czarni Marianowo 3-2 Unia Stargard 9 września, 16:00
Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Pęzino 9 września, 17:00
było 1-4, anulowany

Kolejka 4 - 16-17 września

Rolpol Rossow Chlebowo 1-5 Orzeł Pęzino 17 września, 16:00
Unia Stargard - Pomorzanin Krąpiel 17 września, 15:30
było 2-3, anulowany
Saturn Szadzko 1-3 Czarni Marianowo 17 września, 14:00
Dąb Dębice 1-1 Jedność Przewłoki 16 września, 17:00
Zorza Tychowo 2-2 Płomień Lisowo 16 września, 15:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 4-1 Kluczevia II Stargard 16 września, 16:00
Orkan Dalewo 0-1 Piast Kolin 17 września, 15:30

Kolejka 5 - 23-24 września

Piast Kolin 2-2 Rolpol Rossow Chlebowo 23 września, 16:00
Kluczevia II Stargard 3-1 Orkan Dalewo 24 września, 15:00
Płomień Lisowo 1-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 24 września, 15:00
Jedność Przewłoki 3-1 Zorza Tychowo 23 września, 16:00
Czarni Marianowo 3-3 Dąb Dębice 23 września, 16:00
Pomorzanin Krąpiel - Saturn Szadzko 24 września, 14:00
było 4-6, anulowany
Orzeł Pęzino 5-0 Unia Stargard 23 września, 16:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Rolpol Rossow Chlebowo 3-3 Unia Stargard 1 października, 15:00
Saturn Szadzko 1-1 Orzeł Pęzino 1 października, 14:00
Dąb Dębice - Pomorzanin Krąpiel 30 września, 16:00
było 3-0, anulowany
Zorza Tychowo 3-5 Czarni Marianowo 30 września, 15:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-2 Jedność Przewłoki 1 października, 16:00
Orkan Dalewo 6-2 Płomień Lisowo 1 października, 15:30
Piast Kolin 2-0 Kluczevia II Stargard 30 września, 16:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Kluczevia II Stargard 3-3 Rolpol Rossow Chlebowo 8 października, 15:00
Płomień Lisowo 1-1 Piast Kolin 8 października, 15:00
Jedność Przewłoki 2-3 Orkan Dalewo 7 października, 15:00
Czarni Marianowo 0-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 7 października, 15:00
Pomorzanin Krąpiel - Zorza Tychowo 8 października, 16:00
było 2-0, anulowany
Orzeł Pęzino 3-2 Dąb Dębice 7 października, 15:30
Unia Stargard 6-0 Saturn Szadzko 11 marca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 października, 18:30) odwołany

Kolejka 8 - 14-15 października

Rolpol Rossow Chlebowo 2-1 Saturn Szadzko 15 października, 15:00
Dąb Dębice 7-1 Unia Stargard 14 października, 16:00
Zorza Tychowo 2-7 Orzeł Pęzino 14 października, 14:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Pomorzanin Krąpiel 14 października, 15:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Orkan Dalewo 3-1 Czarni Marianowo 15 października, 15:00
Piast Kolin 0-0 Jedność Przewłoki 25 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (14 października, 14:00) nie odbył się z powodu błędu sędziego przy weryfikacji badań obu drużyn
Kluczevia II Stargard 1-2 Płomień Lisowo 14 października, 11:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Płomień Lisowo 1-2 Rolpol Rossow Chlebowo 22 października, 15:00
Jedność Przewłoki 0-3 Kluczevia II Stargard 21 października, 14:00
Czarni Marianowo 1-3 Piast Kolin 21 października, 15:00
Pomorzanin Krąpiel - Orkan Dalewo 22 października, 15:00
było 0-1, anulowany
Orzeł Pęzino 2-5 Dąbrovia Stara Dąbrowa 21 października, 15:00
Unia Stargard 2-9 Zorza Tychowo 22 października, 16:30
Saturn Szadzko 1-2 Dąb Dębice 22 października, 14:00

Kolejka 10 - 28-29 października

Rolpol Rossow Chlebowo 1-4 Dąb Dębice 29 października, 14:00
Zorza Tychowo 0-2 Saturn Szadzko 28 października, 13:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 5-1 Unia Stargard 29 października, 14:00
Orkan Dalewo 0-1 Orzeł Pęzino 29 października, 15:00
Piast Kolin - Pomorzanin Krąpiel 28 października, 14:00
było 0-0, anulowany
Kluczevia II Stargard 2-0 Czarni Marianowo 29 października, 13:30
Płomień Lisowo 2-1 Jedność Przewłoki 29 października, 14:00

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Jedność Przewłoki 1-0 Rolpol Rossow Chlebowo 5 listopada, 14:00
Czarni Marianowo 2-0 Płomień Lisowo 4 listopada, 14:00
Pomorzanin Krąpiel - Kluczevia II Stargard 5 listopada, 14:00
było 1-3, anulowany
Orzeł Pęzino 3-2 Piast Kolin 4 listopada, 14:00
Unia Stargard 6-2 Orkan Dalewo 5 listopada, 17:30
Saturn Szadzko 0-7 Dąbrovia Stara Dąbrowa 5 listopada, 13:00
Dąb Dębice 4-2 Zorza Tychowo 5 listopada, 14:30

Kolejka 12 - 11-12 listopada

Rolpol Rossow Chlebowo 2-2 Zorza Tychowo 12 listopada, 14:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-2 Dąb Dębice 12 listopada, 14:00
Orkan Dalewo 5-3 Saturn Szadzko 12 listopada, 14:00
Piast Kolin 0-3 Unia Stargard 11 listopada, 14:00
Kluczevia II Stargard 3-1 Orzeł Pęzino 12 listopada, 11:00
Płomień Lisowo - Pomorzanin Krąpiel 12 listopada, 14:00
było 7-1, anulowany
Jedność Przewłoki 4-3 Czarni Marianowo 12 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 18-19 listopada

Czarni Marianowo 0-4 Rolpol Rossow Chlebowo 18 listopada, 14:00
Pomorzanin Krąpiel - Jedność Przewłoki 19 listopada, 13:30
było 2-2, anulowany
Orzeł Pęzino 3-2 Płomień Lisowo 18 listopada, 14:00
Unia Stargard 3-2 Kluczevia II Stargard 19 listopada, 15:30
Saturn Szadzko 2-0 Piast Kolin 19 listopada, 13:00
Dąb Dębice 1-2 Orkan Dalewo 18 listopada, 14:00
Zorza Tychowo 3-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 18 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 17-18 marca

Pauza: Czarni Marianowo.
 
Rolpol Rossow Chlebowo 2-4 Dąbrovia Stara Dąbrowa 18 kwietnia, 18:00
Zorza Tychowo 2-3 Orkan Dalewo 17 marca, 12:00
Dąb Dębice 6-1 Piast Kolin 17 marca, 15:00
Saturn Szadzko 0-1 Kluczevia II Stargard 18 marca, 14:00
Unia Stargard 6-1 Płomień Lisowo 18 marca, 15:30
Orzeł Pęzino 3-0 Jedność Przewłoki 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany

Kolejka 15 - 24-25 marca

Pauza: Rolpol Rossow Chlebowo.
 
Czarni Marianowo 0-1 Orzeł Pęzino 24 marca, 15:00
Jedność Przewłoki 4-3 Unia Stargard 24 marca, 15:00
Płomień Lisowo 0-2 Saturn Szadzko 25 marca, 13:00
Kluczevia II Stargard 0-4 Dąb Dębice 25 marca, 15:00
Piast Kolin 1-2 Zorza Tychowo 24 marca, 15:00
Orkan Dalewo 2-9 Dąbrovia Stara Dąbrowa 25 marca, 15:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Pauza: Orzeł Pęzino.
 
Rolpol Rossow Chlebowo 2-1 Orkan Dalewo 8 kwietnia, 16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-0 Piast Kolin 7 kwietnia, 16:00
Zorza Tychowo 2-2 Kluczevia II Stargard 7 kwietnia, 13:00
Dąb Dębice 3-0 Płomień Lisowo 7 kwietnia, 16:00
Saturn Szadzko 0-1 Jedność Przewłoki 8 kwietnia, 14:00
Unia Stargard 6-1 Czarni Marianowo 8 kwietnia, 14:30

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Pauza: Unia Stargard.
 
Orzeł Pęzino 2-0 Rolpol Rossow Chlebowo 14 kwietnia, 16:00
Czarni Marianowo 2-2 Saturn Szadzko 14 kwietnia, 15:00
Jedność Przewłoki 0-3 Dąb Dębice 15 kwietnia, 16:00
Płomień Lisowo 4-2 Zorza Tychowo 15 kwietnia, 13:00
Kluczevia II Stargard 1-3 Dąbrovia Stara Dąbrowa 15 kwietnia, 15:00
Piast Kolin 1-4 Orkan Dalewo 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Pauza: Saturn Szadzko.
 
Rolpol Rossow Chlebowo 2-3 Piast Kolin 21 kwietnia, 16:00
Orkan Dalewo 2-3 Kluczevia II Stargard 22 kwietnia, 15:30
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-1 Płomień Lisowo 21 kwietnia, 16:00
Zorza Tychowo 3-0 Jedność Przewłoki 21 kwietnia, 14:00
Dąb Dębice 8-1 Czarni Marianowo 21 kwietnia, 16:00
Unia Stargard 1-2 Orzeł Pęzino 22 kwietnia, 14:30

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Pauza: Dąb Dębice.
 
Unia Stargard 2-0 Rolpol Rossow Chlebowo 29 kwietnia, 18:00
Orzeł Pęzino 6-2 Saturn Szadzko 28 kwietnia, 16:00
Czarni Marianowo 4-3 Zorza Tychowo 28 kwietnia, 15:00
Jedność Przewłoki 1-5 Dąbrovia Stara Dąbrowa 29 kwietnia, 16:00
Płomień Lisowo 1-3 Orkan Dalewo 29 kwietnia, 14:00
Kluczevia II Stargard 1-0 Piast Kolin 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Pauza: Zorza Tychowo.
 
Rolpol Rossow Chlebowo 1-1 Kluczevia II Stargard 6 maja, 17:00
Piast Kolin 3-0 Płomień Lisowo 5 maja, 15:00
Orkan Dalewo 1-2 Jedność Przewłoki 6 maja, 16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 8-0 Czarni Marianowo 5 maja, 16:00
Dąb Dębice 2-1 Orzeł Pęzino 5 maja, 16:00
Saturn Szadzko 0-3 Unia Stargard 6 maja, 15:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Pauza: Dąbrovia Stara Dąbrowa.
 
Saturn Szadzko 1-3 Rolpol Rossow Chlebowo 13 maja, 15:00
Unia Stargard 2-3 Dąb Dębice 13 maja, 18:30
Orzeł Pęzino 6-2 Zorza Tychowo 12 maja, 16:00
Czarni Marianowo 1-3 Orkan Dalewo 12 maja, 15:00
Jedność Przewłoki 1-2 Piast Kolin 13 maja, 16:00
Płomień Lisowo 3-0 Kluczevia II Stargard 13 maja, 14:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Pauza: Orkan Dalewo.
 
Rolpol Rossow Chlebowo 2-2 Płomień Lisowo 20 maja, 16:00
Kluczevia II Stargard 1-0 Jedność Przewłoki 20 maja, 15:00
Piast Kolin 3-3 Czarni Marianowo 19 maja, 15:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-1 Orzeł Pęzino 19 maja, 16:00
Zorza Tychowo 1-2 Unia Stargard 19 maja, 14:00
Dąb Dębice 11-1 Saturn Szadzko 19 maja, 13:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Pauza: Piast Kolin.
 
Dąb Dębice 1-0 Rolpol Rossow Chlebowo 26 maja, 13:00
Saturn Szadzko 4-3 Zorza Tychowo 26 maja, 16:00
Unia Stargard 1-4 Dąbrovia Stara Dąbrowa 26 maja, 17:00
Orzeł Pęzino 1-1 Orkan Dalewo 26 maja, 16:00
Czarni Marianowo 1-1 Kluczevia II Stargard 26 maja, 15:00
Jedność Przewłoki 6-4 Płomień Lisowo 26 maja, 17:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Pauza: Kluczevia II Stargard.
 
Rolpol Rossow Chlebowo 4-4 Jedność Przewłoki 2 czerwca, 16:00
Płomień Lisowo 5-5 Czarni Marianowo 3 czerwca, 14:00
Piast Kolin 1-1 Orzeł Pęzino 2 czerwca, 15:00
Orkan Dalewo 2-0 Unia Stargard 3 czerwca, 16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 5-2 Saturn Szadzko 2 czerwca, 16:00
Zorza Tychowo 2-4 Dąb Dębice 2 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Pauza: Płomień Lisowo.
 
Zorza Tychowo 3-5 Rolpol Rossow Chlebowo 9 czerwca, 14:00
Dąb Dębice 3-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 9 czerwca, 16:00
Saturn Szadzko 0-3 Orkan Dalewo 10 czerwca, 15:00
Unia Stargard 3-2 Piast Kolin 10 czerwca, 17:00
Orzeł Pęzino 3-1 Kluczevia II Stargard 9 czerwca, 16:00
Czarni Marianowo 4-0 Jedność Przewłoki 13 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (9 czerwca, 15:00) odwołany

Kolejka 26 - 16 czerwca

Pauza: Jedność Przewłoki.
 
Rolpol Rossow Chlebowo 7-2 Czarni Marianowo 16 czerwca, 16:00
Płomień Lisowo 1-3 Orzeł Pęzino 17 czerwca, 16:00
Kluczevia II Stargard 1-1 Unia Stargard 16 czerwca, 17:00
Piast Kolin 3-1 Saturn Szadzko 17 czerwca, 16:00
Orkan Dalewo 2-5 Dąb Dębice 17 czerwca, 16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 10-0 Zorza Tychowo 17 czerwca, 16:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas