[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Szczecin VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Lipiany 24 72 24 0 0 158-18 12 0 0 70-7 12 0 0 88-11
2.  Iskra Banie 24 53 17 2 5 89-33 8 1 3 46-12 9 1 2 43-21
3.  Bryza Reńsko 23 52 17 1 5 88-57 10 0 2 56-28 7 1 3 32-29
4.  Wicher Przelewice 23 45 14 3 6 55-33 9 0 3 39-17 5 3 3 16-16
5.  Mechanik Warnice 24 39 12 3 9 64-41 8 1 3 41-12 4 2 6 23-29
6.  Mercury Nowogródek Pomorski 23 38 12 2 9 54-47 7 1 3 31-22 5 1 6 23-25
7.  Czarni Czerników 24 31 8 7 9 51-61 5 5 2 30-26 3 2 7 21-35
8.  GKS Golenice 23 30 9 3 11 68-66 5 2 4 47-30 4 1 7 21-36
9.  Santos Sarbinowo 24 26 8 2 14 56-81 3 2 7 30-41 5 0 7 26-40
10.  Pomorzanin Cychry 24 21 7 0 17 42-74 4 0 8 23-35 3 0 9 19-39 2 3 1 0 1 6-3
11.  Goplana Żabów 24 21 6 3 15 40-70 2 2 8 17-34 4 1 7 23-36 2 3 1 0 1 3-6
12.  Gryf Nowielin 24 16 5 1 18 45-149 4 0 8 23-44 1 1 10 22-105
13.  Orkan Rów 24 4 1 1 22 24-104 1 0 11 16-57 0 1 11 8-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Stal Lipiany    4-0 6-1 2-0 3-0* 3-0 6-2 4-0 5-2 8-1 4-1 19-0 6-0 
 2 Iskra Banie1-2     2-1 0-0 4-1 3-0* 3-0* 4-0 3-4 4-2 1-2 18-0 3-0* 
 3 Bryza Reńsko3-5 3-1     1-2 3-1 3-2 5-3 5-2 6-4 4-0 6-4 8-1 9-3 
 4 Wicher Przelewice1-4 0-2 1-2     3-1 3-2 2-1 5-2 9-1 1-0 3-0* 9-1 2-1 
 5 Mechanik Warnice1-3 1-3 4-0 3-0     2-0 2-2 4-1 0-1 5-0 6-1 4-1 9-0 
 6 Mercury Nowogródek Pomorski0-9 2-4 2-2 3-0     6-0 3-0 1-3 5-2 3-1 3-1 3-0* 
 7 Czarni Czerników1-7 2-2 2-4 2-2 2-2 7-2     5-4 2-0 1-0 2-2 1-1 3-0* 
 8 GKS Golenice0-7 1-6 1-3 3-3 2-2 0-2     4-3 2-0 5-1 24-1 5-2 
 9 Santos Sarbinowo1-7 4-7 2-2 0-2 3-4 0-1 4-2 2-2     5-6 1-4 4-3 4-1 
 10 Pomorzanin Cychry1-10 2-3 2-4 3-1 3-0 1-3 1-2 1-2 2-4     1-2 5-4 1-0 
 11 Goplana Żabów0-3 0-7 3-5 0-1 0-2 0-3 3-3 2-4 2-0 1-5     6-1 0-0 
 12 Gryf Nowielin2-13 1-6 3-4 2-4 1-2 0-5 2-1 1-3 3-4 2-0 4-1     2-1 
 13 Orkan Rów0-18 1-2 3-6 1-2 1-7 1-3 1-3 0-1 3-0* 1-3 0-4 4-8     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pauza: Czarni Czerników.
 
Wicher Przelewice 1-4 Stal Lipiany 27 sierpnia, 12:00
Bryza Reńsko 6-4 Goplana Żabów 27 sierpnia, 15:00
Orkan Rów 0-1 GKS Golenice 27 sierpnia, 16:00
Santos Sarbinowo 4-3 Gryf Nowielin 26 sierpnia, 17:00
Mercury Nowogródek Pomorski 5-2 Pomorzanin Cychry 27 sierpnia, 16:00
Mechanik Warnice 1-3 Iskra Banie 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Pauza: Mechanik Warnice.
 
Stal Lipiany 4-0 Iskra Banie 2 września, 17:00
Pomorzanin Cychry 1-2 Czarni Czerników 3 września, 16:00
Gryf Nowielin 0-5 Mercury Nowogródek Pomorski 3 września, 16:00
GKS Golenice 4-3 Santos Sarbinowo 3 września, 16:00
Goplana Żabów 0-0 Orkan Rów 2 września, 16:00
Wicher Przelewice 1-2 Bryza Reńsko 3 września, 16:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Pauza: Iskra Banie.
 
Bryza Reńsko 3-5 Stal Lipiany 10 września, 15:00
Orkan Rów 1-2 Wicher Przelewice 10 września, 16:00
Santos Sarbinowo 1-4 Goplana Żabów 9 września, 16:00
Mercury Nowogródek Pomorski 3-0 GKS Golenice 10 września, 16:00
Czarni Czerników 1-1 Gryf Nowielin 10 września, 16:00
Mechanik Warnice 5-0 Pomorzanin Cychry 9 września, 16:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Pauza: Stal Lipiany.
 
Pomorzanin Cychry 2-3 Iskra Banie 17 września, 16:00
Gryf Nowielin 1-2 Mechanik Warnice 17 września, 16:00
GKS Golenice 0-2 Czarni Czerników 17 września, 16:00
Goplana Żabów 0-3 Mercury Nowogródek Pomorski 16 września, 16:00
Wicher Przelewice 9-1 Santos Sarbinowo 17 września, 15:00
Bryza Reńsko 9-3 Orkan Rów 17 września, 15:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Pauza: Pomorzanin Cychry.
 
Orkan Rów 0-18 Stal Lipiany 24 września, 16:00
Santos Sarbinowo 2-2 Bryza Reńsko 23 września, 16:00
Mercury Nowogródek Pomorski 2-2 Wicher Przelewice 24 września, 15:00
Czarni Czerników 2-2 Goplana Żabów 24 września, 16:00
Mechanik Warnice 4-1 GKS Golenice 23 września, 16:00
Iskra Banie 18-0 Gryf Nowielin 24 września, 15:45

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Pauza: Gryf Nowielin.
 
Stal Lipiany 8-1 Pomorzanin Cychry 30 września, 16:00
GKS Golenice 1-6 Iskra Banie 1 października, 15:00
Goplana Żabów 0-2 Mechanik Warnice 30 września, 15:30
Wicher Przelewice 2-1 Czarni Czerników 30 września, 15:00
Bryza Reńsko 3-2 Mercury Nowogródek Pomorski 1 października, 15:00
Orkan Rów 3-0 Santos Sarbinowo 1 października, 15:00
(wo)
na boisku 0-1

Kolejka 7 - 7-8 października

Pauza: GKS Golenice.
 
Santos Sarbinowo 1-7 Stal Lipiany 7 października, 15:00
Mercury Nowogródek Pomorski 3-0 Orkan Rów 8 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Czarni Czerników 2-4 Bryza Reńsko 8 października, 15:00
Mechanik Warnice 3-0 Wicher Przelewice 7 października, 15:00
Iskra Banie 1-2 Goplana Żabów 8 października, 14:30
Pomorzanin Cychry 5-4 Gryf Nowielin 8 października, 15:00

Kolejka 8 - 14-15 października

Pauza: Goplana Żabów.
 
Stal Lipiany 19-0 Gryf Nowielin 14 października, 15:00
GKS Golenice 2-0 Pomorzanin Cychry 15 października, 15:00
Wicher Przelewice 0-2 Iskra Banie 15 października, 15:00
Bryza Reńsko 3-1 Mechanik Warnice 15 października, 15:00
Orkan Rów 1-3 Czarni Czerników 15 października, 15:00
Santos Sarbinowo 0-1 Mercury Nowogródek Pomorski 14 października, 15:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Pauza: Wicher Przelewice.
 
Mercury Nowogródek Pomorski 0-9 Stal Lipiany 21 października, 14:00
Czarni Czerników 2-0 Santos Sarbinowo 22 października, 15:00
Mechanik Warnice 9-0 Orkan Rów 21 października, 15:00
Iskra Banie 2-1 Bryza Reńsko 22 października, 14:00
Pomorzanin Cychry 1-2 Goplana Żabów 22 października, 15:00
Gryf Nowielin 1-3 GKS Golenice 22 października, 15:00

Kolejka 10 - 28-29 października

Pauza: Bryza Reńsko.
 
Stal Lipiany 4-0 GKS Golenice 28 października, 14:00
Goplana Żabów 6-1 Gryf Nowielin 28 października, 14:00
Wicher Przelewice 1-0 Pomorzanin Cychry 29 października, 14:00
Orkan Rów 1-2 Iskra Banie 29 października, 14:00
Santos Sarbinowo 3-4 Mechanik Warnice 28 października, 14:00
Mercury Nowogródek Pomorski 6-0 Czarni Czerników 28 października, 14:00

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Pauza: Orkan Rów.
 
Czarni Czerników 1-7 Stal Lipiany 5 listopada, 14:00
Mechanik Warnice 2-0 Mercury Nowogródek Pomorski 4 listopada, 14:00
Iskra Banie 3-4 Santos Sarbinowo 5 listopada, 13:30
Pomorzanin Cychry 2-4 Bryza Reńsko 5 listopada, 14:00
Gryf Nowielin 2-4 Wicher Przelewice 5 listopada, 14:00
GKS Golenice 5-1 Goplana Żabów 5 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 11-12 listopada

Pauza: Santos Sarbinowo.
 
Stal Lipiany 4-1 Goplana Żabów 11 listopada, 13:00
Wicher Przelewice 5-2 GKS Golenice 11 listopada, 14:00
Bryza Reńsko 8-1 Gryf Nowielin 12 listopada, 13:00
Orkan Rów 1-3 Pomorzanin Cychry 12 listopada, 13:30
Mercury Nowogródek Pomorski 2-4 Iskra Banie 11 listopada, 13:00
Czarni Czerników 2-2 Mechanik Warnice 12 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 18-19 listopada

Pauza: Mercury Nowogródek Pomorski.
 
Mechanik Warnice 1-3 Stal Lipiany 18 listopada, 14:00
Iskra Banie 3-0 Czarni Czerników 19 listopada, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Pomorzanin Cychry 2-4 Santos Sarbinowo 18 listopada, 13:30
Gryf Nowielin 2-1 Orkan Rów 19 listopada, 13:00
GKS Golenice 1-3 Bryza Reńsko 19 listopada, 14:00
Goplana Żabów 0-1 Wicher Przelewice 18 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 17-18 marca

Pauza: Czarni Czerników.
 
Stal Lipiany 2-0 Wicher Przelewice 17 marca, 15:00
Goplana Żabów 3-5 Bryza Reńsko 17 marca, 15:00
GKS Golenice 5-2 Orkan Rów 26 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gryf Nowielin 3-4 Santos Sarbinowo 3 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pomorzanin Cychry 1-3 Mercury Nowogródek Pomorski 18 marca, 14:00
Iskra Banie 4-1 Mechanik Warnice 18 marca, 14:00

Kolejka 15 - 24-25 marca

Pauza: Mechanik Warnice.
 
Iskra Banie 1-2 Stal Lipiany 25 marca, 15:00
Czarni Czerników 1-0 Pomorzanin Cychry 25 marca, 15:00
Mercury Nowogródek Pomorski 3-1 Gryf Nowielin 24 marca, 15:00
Santos Sarbinowo 2-2 GKS Golenice 24 marca, 16:00
Orkan Rów 0-4 Goplana Żabów 25 marca, 14:00
Bryza Reńsko 1-2 Wicher Przelewice 25 marca, 15:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Pauza: Iskra Banie.
 
Stal Lipiany 6-1 Bryza Reńsko 8 kwietnia, 15:00
Wicher Przelewice 2-1 Orkan Rów 8 kwietnia, 16:00
Goplana Żabów 2-0 Santos Sarbinowo 7 kwietnia, 15:00
GKS Golenice 2-2 Mercury Nowogródek Pomorski 8 kwietnia, 14:00
Gryf Nowielin 2-1 Czarni Czerników 8 kwietnia, 15:00
Pomorzanin Cychry 3-0 Mechanik Warnice 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Pauza: Stal Lipiany.
 
Iskra Banie 4-2 Pomorzanin Cychry 15 kwietnia, 15:00
Mechanik Warnice 4-1 Gryf Nowielin 14 kwietnia, 16:00
Czarni Czerników 5-4 GKS Golenice 15 kwietnia, 16:00
Mercury Nowogródek Pomorski 3-1 Goplana Żabów 14 kwietnia, 16:00
Santos Sarbinowo 0-2 Wicher Przelewice 14 kwietnia, 16:00
Orkan Rów 3-6 Bryza Reńsko 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Pauza: Pomorzanin Cychry.
 
Stal Lipiany 6-0 Orkan Rów 21 kwietnia, 16:00
Bryza Reńsko 6-4 Santos Sarbinowo 22 kwietnia, 15:00
Wicher Przelewice 3-2 Mercury Nowogródek Pomorski 22 kwietnia, 16:00
Goplana Żabów 3-3 Czarni Czerników 21 kwietnia, 16:00
GKS Golenice 3-3 Mechanik Warnice 22 kwietnia, 15:00
Gryf Nowielin 1-6 Iskra Banie 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Pauza: Gryf Nowielin.
 
Pomorzanin Cychry 1-10 Stal Lipiany 29 kwietnia, 16:00
Iskra Banie 4-0 GKS Golenice 29 kwietnia, 15:00
Mechanik Warnice 6-1 Goplana Żabów 28 kwietnia, 16:00
Czarni Czerników 2-2 Wicher Przelewice 29 kwietnia, 16:00
Mercury Nowogródek Pomorski - Bryza Reńsko 28 kwietnia, 16:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Santos Sarbinowo 4-1 Orkan Rów 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Pauza: GKS Golenice.
 
Stal Lipiany 5-2 Santos Sarbinowo 5 maja, 16:00
Orkan Rów 1-3 Mercury Nowogródek Pomorski 6 maja, 15:00
Bryza Reńsko 5-3 Czarni Czerników 6 maja, 15:00
Wicher Przelewice 3-1 Mechanik Warnice 6 czerwca, 18:00
Goplana Żabów 0-7 Iskra Banie 5 maja, 16:00
Gryf Nowielin 2-0 Pomorzanin Cychry 6 maja, 15:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Pauza: Goplana Żabów.
 
Gryf Nowielin 2-13 Stal Lipiany 13 maja, 15:00
Pomorzanin Cychry 1-2 GKS Golenice 12 maja, 15:00
Iskra Banie 0-0 Wicher Przelewice 12 maja, 13:00
Mechanik Warnice 4-0 Bryza Reńsko 12 maja, 16:00
Czarni Czerników 3-0 Orkan Rów 13 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-0
Mercury Nowogródek Pomorski 1-3 Santos Sarbinowo 13 maja, 14:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Pauza: Wicher Przelewice.
 
Stal Lipiany 3-0 Mercury Nowogródek Pomorski 19 maja, 16:00
Santos Sarbinowo 4-2 Czarni Czerników 19 maja, 17:00
Orkan Rów 1-7 Mechanik Warnice 20 maja, 16:00
Bryza Reńsko 3-1 Iskra Banie 20 maja, 15:30
Goplana Żabów 1-5 Pomorzanin Cychry 19 maja, 16:00
GKS Golenice 24-1 Gryf Nowielin 20 maja, 16:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Pauza: Bryza Reńsko.
 
GKS Golenice 0-7 Stal Lipiany 27 maja, 16:00
Gryf Nowielin 4-1 Goplana Żabów 27 maja, 16:00
Pomorzanin Cychry 3-1 Wicher Przelewice 27 maja, 17:00
Iskra Banie 3-0 Orkan Rów 26 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Mechanik Warnice 0-1 Santos Sarbinowo 26 maja, 16:00
Czarni Czerników 7-2 Mercury Nowogródek Pomorski 27 maja, 16:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Pauza: Orkan Rów.
 
Stal Lipiany 6-2 Czarni Czerników 2 czerwca, 16:00
Mercury Nowogródek Pomorski 3-0 Mechanik Warnice 2 czerwca, 17:00
Santos Sarbinowo 4-7 Iskra Banie 2 czerwca, 17:00
Bryza Reńsko 4-0 Pomorzanin Cychry 2 czerwca, 15:00
Wicher Przelewice 9-1 Gryf Nowielin 2 czerwca, 17:00
Goplana Żabów 2-4 GKS Golenice 2 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Pauza: Santos Sarbinowo.
 
Goplana Żabów 0-3 Stal Lipiany 9 czerwca, 16:00
przerwany po I połowie przy stanie 0-3 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy; uznano wynik z boiska
GKS Golenice - Wicher Przelewice 10 czerwca, 16:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu ulewy i został przerwany w 20. minucie przy stanie 0-0 z powodu ulewy
Gryf Nowielin 3-4 Bryza Reńsko 10 czerwca, 16:00
Pomorzanin Cychry 1-0 Orkan Rów 9 czerwca, 16:00
Iskra Banie 3-0 Mercury Nowogródek Pomorski 9 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Mechanik Warnice 2-2 Czarni Czerników 9 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 16 czerwca

Pauza: Mercury Nowogródek Pomorski.
 
Stal Lipiany 3-0 Mechanik Warnice 15 czerwca, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Czarni Czerników 2-2 Iskra Banie 17 czerwca, 16:00
Santos Sarbinowo 5-6 Pomorzanin Cychry 16 czerwca, 17:00
Orkan Rów 4-8 Gryf Nowielin 17 czerwca, 16:00
Bryza Reńsko 5-2 GKS Golenice 17 czerwca, 16:00
Wicher Przelewice 3-0 Goplana Żabów 17 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas