[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Europy w Futsalu 2017/2018

REKLAMA
REKLAMA

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 23 sierpnia
(Losowanie - 6 lipca 2017, 14:00 - Nyon)

Helvécia Futsal do Brasil 7-0 Transylvania FC 23 sierpnia, 17:15
Berno
Futsal Minerva 4-1 Lynx FC 23 sierpnia, 19:45
Berno

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Lynx FC 1-6 Helvécia Futsal do Brasil 24 sierpnia, 17:15
Berno
Futsal Minerva 3-2 Transylvania FC 24 sierpnia, 19:45
Berno

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Transylvania FC 4-4 Lynx FC 26 sierpnia, 14:00
Berno
Helvécia Futsal do Brasil 1-4 Futsal Minerva 26 sierpnia, 16:30
Berno

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Futsal Minerva 3 9 3 0 0 11-4 2 0 0 7-3 1 0 0 4-1
2.  Helvécia Futsal do Brasil 3 6 2 0 1 14-5 1 0 1 8-4 1 0 0 6-1
3.  Lynx FC 3 1 0 1 2 6-14 0 0 1 1-6 0 1 1 5-8 1 1 0 1 0 4-4
 Transylvania FC 3 1 0 1 2 6-14 0 1 0 4-4 0 0 2 2-10 1 1 0 1 0 4-4

Grupa B
 
Kolejka 1 - 23 sierpnia
(Losowanie - 6 lipca 2017, 14:00 - Nyon)

Liburn Gjakovë 7-3 Vytis Kowno 23 sierpnia, 18:00
Oberkorn
FC Differdange 03 2-5 KMF Titograd (Podgorica) 23 sierpnia, 20:30
Oberkorn

Kolejka 2 - 24 sierpnia

KMF Titograd (Podgorica) 2-7 Liburn Gjakovë 24 sierpnia, 18:00
Oberkorn
FC Differdange 03 3-3 Vytis Kowno 24 sierpnia, 20:30
Oberkorn

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Vytis Kowno 2-3 KMF Titograd (Podgorica) 26 sierpnia, 18:00
Oberkorn
Liburn Gjakovë 6-2 FC Differdange 03 26 sierpnia, 20:30
Oberkorn

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Liburn Gjakovë 3 9 3 0 0 20-7 2 0 0 13-5 1 0 0 7-2
2.  KMF Titograd (Podgorica) 3 6 2 0 1 10-11 0 0 1 2-7 2 0 0 8-4
3.  Vytis Kowno 3 1 0 1 2 8-13 0 0 1 2-3 0 1 1 6-10 1 1 0 1 0 3-3
4.  FC Differdange 03 3 1 0 1 2 7-14 0 1 1 5-8 0 0 1 2-6 1 1 0 1 0 3-3

Grupa C
 
Kolejka 1 - 23 sierpnia
(Losowanie - 6 lipca 2017, 14:00 - Nyon)

KMF Škupi 1927 (Skopje) 5-1 Maccabi Nahalat Itzhak Tel Awiw 23 sierpnia, 18:00
Linz
FC Diamant Linz 1-7 Luxol St. Andrews FC 23 sierpnia, 20:15
Linz

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Luxol St. Andrews FC 9-2 KMF Škupi 1927 (Skopje) 24 sierpnia, 18:00
Linz
FC Diamant Linz 1-3 Maccabi Nahalat Itzhak Tel Awiw 24 sierpnia, 20:15
Linz

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Maccabi Nahalat Itzhak Tel Awiw 3-4 Luxol St. Andrews FC 26 sierpnia, 18:00
Linz
KMF Škupi 1927 (Skopje) 8-5 FC Diamant Linz 26 sierpnia, 20:15
Linz

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Luxol St. Andrews FC 3 9 3 0 0 20-6 1 0 0 9-2 2 0 0 11-4
2.  KMF Škupi 1927 (Skopje) 3 6 2 0 1 15-15 2 0 0 13-6 0 0 1 2-9
3.  Maccabi Nahalat Itzhak Tel Awiw 3 3 1 0 2 7-10 0 0 1 3-4 1 0 1 4-6
4.  FC Diamant Linz 3 0 0 0 3 7-18 0 0 2 2-10 0 0 1 5-8

Grupa D
 
Kolejka 1 - 23 sierpnia
(Losowanie - 6 lipca 2017, 14:00 - Nyon)

SSV Jahn Regensburg 8-1 Tre Fiori FC 23 sierpnia, 17:00
Uddevalla
IFK Uddevalla Futsal 4-1 FC Encamp Dicoansa 23 sierpnia, 19:30
Uddevalla

Kolejka 2 - 24 sierpnia

FC Encamp Dicoansa 0-5 SSV Jahn Regensburg 24 sierpnia, 17:00
Uddevalla
IFK Uddevalla Futsal 8-0 Tre Fiori FC 24 sierpnia, 19:30
Uddevalla

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Tre Fiori FC 1-1 FC Encamp Dicoansa 26 sierpnia, 14:00
Uddevalla
SSV Jahn Regensburg 3-1 IFK Uddevalla Futsal 26 sierpnia, 16:30
Uddevalla

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SSV Jahn Regensburg 3 9 3 0 0 16-2 2 0 0 11-2 1 0 0 5-0
2.  IFK Uddevalla Futsal 3 6 2 0 1 13-4 2 0 0 12-1 0 0 1 1-3
3.  FC Encamp Dicoansa 3 1 0 1 2 2-10 0 0 1 0-5 0 1 1 2-5 1 1 0 1 0 1-1
4.  Tre Fiori FC 3 1 0 1 2 2-17 0 1 0 1-1 0 0 2 1-16 1 1 0 1 0 1-1

Grupa E
 
Kolejka 1 - 23 sierpnia
(Losowanie - 6 lipca 2017, 14:00 - Nyon)

Flamurtari Vlorë 3-4 Narva United FC 23 sierpnia, 19:00
Mostar
FC Mostar SG Staklorad 7-3 Arnavutköy Belediyespor 23 sierpnia, 21:15
Mostar

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Arnavutköy Belediyespor 12-2 Flamurtari Vlorë 24 sierpnia, 19:00
Mostar
FC Mostar SG Staklorad 13-3 Narva United FC 24 sierpnia, 21:15
Mostar

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Narva United FC 1-8 Arnavutköy Belediyespor 26 sierpnia, 19:00
Mostar
Flamurtari Vlorë 0-12 FC Mostar SG Staklorad 26 sierpnia, 21:15
Mostar

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Mostar SG Staklorad 3 9 3 0 0 32-6 2 0 0 20-6 1 0 0 12-0
2.  Arnavutköy Belediyespor 3 6 2 0 1 23-10 1 0 0 12-2 1 0 1 11-8
3.  Narva United FC 3 3 1 0 2 8-24 0 0 1 1-8 1 0 1 7-16
4.  Flamurtari Vlorë 3 0 0 0 3 5-28 0 0 2 3-16 0 0 1 2-12

Grupa F
 
Kolejka 1 - 23 sierpnia
(Losowanie - 6 lipca 2017, 14:00 - Nyon)

Classic Chișinău 7-4 Wrexham Futsal Club 23 sierpnia, 15:30
Larnaka
AS Anórthossis Ammochóstou 1-5 Leo Erewan 23 sierpnia, 18:30
Larnaka

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Leo Erewan 7-0 Classic Chișinău 24 sierpnia, 18:30
Larnaka
AS Anórthossis Ammochóstou 7-4 Wrexham Futsal Club 24 sierpnia, 15:30
Larnaka

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Wrexham Futsal Club 1-3 Leo Erewan 26 sierpnia, 15:30
Larnaka
Classic Chișinău 2-10 AS Anórthossis Ammochóstou 26 sierpnia, 18:30
Larnaka

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Leo Erewan 3 9 3 0 0 15-2 1 0 0 7-0 2 0 0 8-2
2.  AS Anórthossis Ammochóstou 3 6 2 0 1 18-11 1 0 1 8-9 1 0 0 10-2
3.  Classic Chișinău 3 3 1 0 2 9-21 1 0 1 9-14 0 0 1 0-7
4.  Wrexham Futsal Club 3 0 0 0 3 9-17 0 0 1 1-3 0 0 2 8-14

Grupa G
 
Kolejka 1 - 23 sierpnia
(Losowanie - 6 lipca 2017, 14:00 - Nyon)

Rekord Bielsko-Biała 20-3 Belfast United FC 23 sierpnia, 12:00
Svendborg
København Futsal 5-3 ASE Doúka 23 sierpnia, 14:30
Svendborg

Kolejka 2 - 24 sierpnia

ASE Doúka 0-4 Rekord Bielsko-Biała 24 sierpnia, 12:00
Svendborg
København Futsal 10-6 Belfast United FC 24 sierpnia, 14:30
Svendborg

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Belfast United FC 2-6 ASE Doúka 26 sierpnia, 17:00
Svendborg
Rekord Bielsko-Biała 6-3 København Futsal 26 sierpnia, 19:30
Svendborg

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rekord Bielsko-Biała 3 9 3 0 0 30-6 2 0 0 26-6 1 0 0 4-0
2.  København Futsal 3 6 2 0 1 18-15 2 0 0 15-9 0 0 1 3-6
3.  ASE Doúka 3 3 1 0 2 9-11 0 0 1 0-4 1 0 1 9-7
4.  Belfast United FC 3 0 0 0 3 11-36 0 0 1 2-6 0 0 2 9-30

Grupa H
 
Kolejka 1 - 23 sierpnia
(Losowanie - 6 lipca 2017, 14:00 - Nyon)

Lewski Sofia-Zapad 6-0 TMT Futsal Club 23 sierpnia, 17:00
Tromsø
Sjarmtrollan IL 4-6 ZVV 't Knooppunt 23 sierpnia, 19:30
Tromsø

Kolejka 2 - 24 sierpnia

ZVV 't Knooppunt 3-2 Lewski Sofia-Zapad 24 sierpnia, 17:00
Tromsø
Sjarmtrollan IL 3-2 TMT Futsal Club 24 sierpnia, 19:30
Tromsø

Kolejka 3 - 26 sierpnia

TMT Futsal Club 2-7 ZVV 't Knooppunt 26 sierpnia, 11:00
Tromsø
Lewski Sofia-Zapad 1-1 Sjarmtrollan IL 26 sierpnia, 13:30
Tromsø

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ZVV 't Knooppunt 3 9 3 0 0 16-8 1 0 0 3-2 2 0 0 13-6
2.  Lewski Sofia-Zapad 3 4 1 1 1 9-4 1 1 0 7-1 0 0 1 2-3 1 1 0 1 0 1-1
3.  Sjarmtrollan IL 3 4 1 1 1 8-9 1 0 1 7-8 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
4.  TMT Futsal Club 3 0 0 0 3 4-16 0 0 1 2-7 0 0 2 2-9

II faza grupowa
 
Kolejka 1 - 10-15 października
(Losowanie - 6 lipca 2017, 14:00 - Nyon)
Z grup A do następnej rundy awansują po trzy drużyny, z grup B po jednej
Grupa A1 - Kajrat Ałmaty, Dinamo Moskwa, ASD Pescara Calcio a 5, Stolica Mińsk (gospodarz)
Grupa A2 - Interviú Boomerang (Madryt), Dina Moskwa, SC Braga/AAUM, FC Maribor (gospodarz)
Grupa A3 - Sporting Clube de Portugal (Lizbona), KMF Ekonomac (Kragujevac) (gospodarz), Nikars Ryga, Prodeksim Chersoń
Grupa A4 - FC Barcelona, FK Era-Pack Chrudim, Győri ETO FC, Luparense Calcio a 5 (gospodarz)
Grupa B5 - MNK Nacional (Zagrzeb) (gospodarz), Garges Djibson ASC, Leo Erewan, Liburn Gjakovë
Grupa B6 - ŠK Slovan Bratysława (gospodarz), Georgians Tbilisi, Rekord Bielsko-Biała, ZVV 't Knooppunt
Grupa B7 - FP Halle-Gooik, Sievi Futsal (gospodarz), SSV Jahn Regensburg, Futsal Minerva
Grupa B8 - Araz Naxçıvan, CIP Deva (gospodarz), Luxol St. Andrews FC, FC Mostar SG Staklorad

Kolejka 2 - 10-15 października

Kolejka 3 - 10-15 października

III faza grupowa
 
Kolejka 1 - 21-26 listopada
(Losowanie - 19 października 2017)

Kolejka 2 - 21-26 listopada

Kolejka 3 - 21-26 listopada

1/2 finału - 19-20 kwietnia

Mecz o 3. miejsce - 21-22 kwietnia

Finał - 21-22 kwietnia

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas