[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa B 2017/2018, grupa: Radom I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wulkan Zakrzew 22 56 18 2 2 84-18 9 1 1 44-8 9 1 1 40-10
2.  KS Jastrząb 22 52 17 1 4 61-29 9 1 1 33-12 8 0 3 28-17
3.  Wisła Chotcza 22 45 14 3 5 64-33 6 3 2 25-15 8 0 3 39-18
4.  Krępianka Rzeczniów 22 42 14 0 8 70-55 8 0 3 37-25 6 0 5 33-30
5.  Legion Suskowola 22 40 13 1 8 56-39 6 0 5 30-24 7 1 3 26-15
6.  Postęp Łaziska 22 32 10 2 10 53-51 5 1 5 29-24 5 1 5 24-27
7.  Wisła Solec 21 30 9 3 9 47-48 5 2 4 26-17 4 1 5 21-31
8.  LZS Zalesice 22 26 8 2 12 52-67 3 1 7 29-39 5 1 5 23-28
9.  Video Ciepielów 22 19 6 1 15 31-78 4 0 7 16-33 2 1 8 15-45
10.  Hubal Chlewiska 21 16 5 1 15 29-67 4 0 6 15-29 1 1 9 14-38
11.  WKS Zajezierze 22 15 5 0 17 40-63 4 0 7 29-27 1 0 10 11-36
12.  KS Maków 22 10 2 4 16 26-65 2 1 8 13-34 0 3 8 13-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Wulkan Zakrzew    4-0 2-1 10-1 2-3 6-0 3-1 3-0* 3-0 4-0 5-0 2-2 
 2 KS Jastrząb1-4     3-2 1-0 1-0 2-2 8-0 4-0 4-1 3-0* 4-3 2-0 
 3 Wisła Chotcza1-3 2-4     5-3 0-0 2-0 2-1 3-1 1-1 5-0 2-0 2-2 
 4 Krępianka Rzeczniów2-0 1-3 1-7     4-3 4-2 2-3 6-1 5-3 3-0 4-1 5-2 
 5 Legion Suskowola2-4 2-0 3-1 2-4     0-3 1-3 2-3 4-1 6-1 2-1 6-3 
 6 Postęp Łaziska1-3 1-3 0-3 0-2 2-3     5-2 4-4 3-0* 3-2 6-0 4-2 
 7 Wisła Solec1-1 2-3 0-2 4-1 0-2 2-1     2-4 8-0 4-1 2-1 1-1 
 8 LZS Zalesice1-3 3-2 2-6 2-3 2-3 2-5 5-5     1-5 4-2 4-5 3-0 
 9 Video Ciepielów0-6 1-3 2-7 3-1 0-5 5-3 1-2 0-2     1-4 2-0 1-0 
 10 Hubal Chlewiska0-5 0-3 0-1 2-12 3-1 3-5 0-2 1-0     3-0 3-0* 
 11 WKS Zajezierze1-6 0-4 3-4 1-3 0-1 1-2 1-2 3-1 13-0 4-3     2-1 
 12 KS Maków0-5 1-3 2-5 0-3 1-5 0-1 3-2 1-5 2-4 1-1 2-0     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Postęp Łaziska 2-3 Legion Suskowola 20 sierpnia, 15:00
LZS Zalesice 3-2 KS Jastrząb 20 sierpnia, 16:00
WKS Zajezierze 1-2 Wisła Solec 20 sierpnia, 16:00
Wisła Chotcza 1-3 Wulkan Zakrzew 19 sierpnia, 11:00
Krępianka Rzeczniów 5-3 Video Ciepielów 20 sierpnia, 17:00
Hubal Chlewiska 3-0 KS Maków 19 sierpnia, 12:00
(wo)
na boisku 0-2

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Legion Suskowola 6-3 KS Maków 26 sierpnia, 12:00
Video Ciepielów 1-4 Hubal Chlewiska 27 sierpnia, 17:00
Wulkan Zakrzew 10-1 Krępianka Rzeczniów 27 sierpnia, 16:00
Wisła Solec 0-2 Wisła Chotcza 27 sierpnia, 17:00
KS Jastrząb 4-3 WKS Zajezierze 27 sierpnia, 17:00
Postęp Łaziska 4-4 LZS Zalesice 27 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 2-3 września

LZS Zalesice 2-3 Legion Suskowola 3 września, 15:00
WKS Zajezierze 1-2 Postęp Łaziska 3 września, 16:00
Wisła Chotcza 2-4 KS Jastrząb 3 września, 16:00
Krępianka Rzeczniów 2-3 Wisła Solec 3 września, 16:00
Hubal Chlewiska 0-5 Wulkan Zakrzew 2 września, 17:00
KS Maków 2-4 Video Ciepielów 2 września, 16:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Legion Suskowola 4-1 Video Ciepielów 10 września, 16:00
Wulkan Zakrzew 2-2 KS Maków 10 września, 15:00
Wisła Solec 4-1 Hubal Chlewiska 10 września, 16:00
KS Jastrząb 1-0 Krępianka Rzeczniów 10 września, 11:00
Postęp Łaziska 0-3 Wisła Chotcza 10 września, 16:00
LZS Zalesice 4-5 WKS Zajezierze 10 września, 15:00
w Zajezierzu; LZS gospodarzem

Kolejka 5 - 16-17 września

WKS Zajezierze 0-1 Legion Suskowola 17 września, 16:00
Wisła Chotcza 3-1 LZS Zalesice 17 września, 15:00
Krępianka Rzeczniów 4-2 Postęp Łaziska 17 września, 16:00
Hubal Chlewiska 0-3 KS Jastrząb 16 września, 16:00
KS Maków 3-2 Wisła Solec 16 września, 16:00
Video Ciepielów 0-6 Wulkan Zakrzew 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Legion Suskowola 2-4 Wulkan Zakrzew 24 września, 16:00
Wisła Solec 8-0 Video Ciepielów 23 września, 16:00
KS Jastrząb 2-0 KS Maków 23 września, 16:00
Postęp Łaziska 3-2 Hubal Chlewiska 24 września, 16:00
LZS Zalesice 2-3 Krępianka Rzeczniów 23 września, 16:00
WKS Zajezierze 3-4 Wisła Chotcza 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Wisła Chotcza 0-0 Legion Suskowola 1 października, 14:00
Krępianka Rzeczniów 4-1 WKS Zajezierze 1 października, 15:00
Hubal Chlewiska 0-2 LZS Zalesice 30 września, 13:00
KS Maków 0-1 Postęp Łaziska 30 września, 16:00
Video Ciepielów 1-3 KS Jastrząb 1 października, 15:00
Wulkan Zakrzew 3-1 Wisła Solec 1 października, 15:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Legion Suskowola 1-3 Wisła Solec 7 października, 11:00
KS Jastrząb 1-4 Wulkan Zakrzew 7 października, 16:00
Postęp Łaziska 3-0 Video Ciepielów 8 października, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
LZS Zalesice 3-0 KS Maków 7 października, 16:00
WKS Zajezierze 4-3 Hubal Chlewiska 8 października, 11:00
Wisła Chotcza 5-3 Krępianka Rzeczniów 7 października, 14:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Krępianka Rzeczniów 4-3 Legion Suskowola 15 października, 15:00
Hubal Chlewiska 0-1 Wisła Chotcza 14 października, 13:00
KS Maków 2-0 WKS Zajezierze 14 października, 15:30
Video Ciepielów 0-2 LZS Zalesice 15 października, 15:00
Wulkan Zakrzew 6-0 Postęp Łaziska 15 października, 14:00
Wisła Solec 2-3 KS Jastrząb 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Legion Suskowola 2-0 KS Jastrząb 22 października, 15:00
Postęp Łaziska 5-2 Wisła Solec 22 października, 15:30
LZS Zalesice 1-3 Wulkan Zakrzew 22 października, 15:00
WKS Zajezierze 13-0 Video Ciepielów 22 października, 15:00
Wisła Chotcza 2-2 KS Maków 22 października, 14:00
Krępianka Rzeczniów 3-0 Hubal Chlewiska 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Hubal Chlewiska 3-1 Legion Suskowola 28 października, 13:00
KS Maków 0-3 Krępianka Rzeczniów 28 października, 15:00
Video Ciepielów 2-7 Wisła Chotcza 29 października, 14:00
Wulkan Zakrzew 5-0 WKS Zajezierze 28 października, 11:00
Wisła Solec 2-4 LZS Zalesice 29 października, 13:00
KS Jastrząb 2-2 Postęp Łaziska 28 października, 15:00

Kolejka 12 - 7-8 kwietnia

Legion Suskowola 0-3 Postęp Łaziska 8 kwietnia, 16:00
KS Jastrząb 4-0 LZS Zalesice 8 kwietnia, 13:00
Wisła Solec 2-1 WKS Zajezierze 8 kwietnia, 16:00
Wulkan Zakrzew 2-1 Wisła Chotcza 8 kwietnia, 11:00
w Golędzinie
Video Ciepielów 3-1 Krępianka Rzeczniów 8 kwietnia, 16:00
KS Maków 1-1 Hubal Chlewiska 8 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

KS Maków 1-5 Legion Suskowola 15 kwietnia, 14:00
Hubal Chlewiska 1-0 Video Ciepielów 14 kwietnia, 11:00
w Pawłowie
Krępianka Rzeczniów 2-0 Wulkan Zakrzew 15 kwietnia, 16:00
Wisła Chotcza 2-1 Wisła Solec 14 kwietnia, 14:00
WKS Zajezierze 0-4 KS Jastrząb 15 kwietnia, 16:00
LZS Zalesice 2-5 Postęp Łaziska 15 kwietnia, 15:00
w Rudzie Wielkiej

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

Legion Suskowola 2-3 LZS Zalesice 22 kwietnia, 17:00
Postęp Łaziska 6-0 WKS Zajezierze 22 kwietnia, 14:00
KS Jastrząb 3-2 Wisła Chotcza 22 kwietnia, 14:00
Wisła Solec 4-1 Krępianka Rzeczniów 21 kwietnia, 15:00
Wulkan Zakrzew 4-0 Hubal Chlewiska 22 kwietnia, 13:00
w Golędzinie
Video Ciepielów 1-0 KS Maków 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 28-29 kwietnia

Video Ciepielów 0-5 Legion Suskowola 29 kwietnia, 16:00
KS Maków 0-5 Wulkan Zakrzew 29 kwietnia, 15:00
Hubal Chlewiska - Wisła Solec 28 kwietnia, 16:00
w Pawłowie / nie odbył się
Krępianka Rzeczniów 1-3 KS Jastrząb 29 kwietnia, 16:00
Wisła Chotcza 2-0 Postęp Łaziska 29 kwietnia, 14:00
WKS Zajezierze 3-1 LZS Zalesice 29 kwietnia, 16:00
w Rudzie Wielkiej

Kolejka 16 - 5-6 maja

Legion Suskowola 2-1 WKS Zajezierze 5 maja, 17:00
LZS Zalesice 2-6 Wisła Chotcza 6 maja, 15:00
w Rudzie Wielkiej
Postęp Łaziska 0-2 Krępianka Rzeczniów 6 maja, 16:00
KS Jastrząb 3-0 Hubal Chlewiska 6 maja, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Wisła Solec 1-1 KS Maków 6 maja, 15:00
Wulkan Zakrzew 3-0 Video Ciepielów 6 maja, 11:00
w Golędzinie

Kolejka 17 - 12-13 maja

Wulkan Zakrzew 2-3 Legion Suskowola 12 maja, 11:00
w Golędzinie
Video Ciepielów 1-2 Wisła Solec 13 maja, 16:00
KS Maków 1-3 KS Jastrząb 12 maja, 16:00
Hubal Chlewiska 3-5 Postęp Łaziska 12 maja, 11:00
w Pawłowie
Krępianka Rzeczniów 6-1 LZS Zalesice 12 maja, 16:00
Wisła Chotcza 2-0 WKS Zajezierze 13 maja, 15:00

Kolejka 18 - 19-20 maja

Legion Suskowola 3-1 Wisła Chotcza 20 maja, 15:00
WKS Zajezierze 1-3 Krępianka Rzeczniów 19 maja, 15:00
LZS Zalesice 4-2 Hubal Chlewiska 19 maja, 16:00
w Pawłowie
Postęp Łaziska 4-2 KS Maków 20 maja, 16:00
KS Jastrząb 4-1 Video Ciepielów 19 maja, 17:30
Wisła Solec 1-1 Wulkan Zakrzew 20 maja, 13:00

Kolejka 19 - 26-27 maja

Wisła Solec 0-2 Legion Suskowola 27 maja, 15:00
Wulkan Zakrzew 4-0 KS Jastrząb 27 maja, 11:00
w Golędzinie
Video Ciepielów 5-3 Postęp Łaziska 27 maja, 16:00
KS Maków 1-5 LZS Zalesice 26 maja, 16:00
Hubal Chlewiska 3-0 WKS Zajezierze 26 maja, 13:00
w Pawłowie
Krępianka Rzeczniów 1-7 Wisła Chotcza 26 maja, 10:00

Kolejka 20 - 2-3 czerwca

Legion Suskowola 2-4 Krępianka Rzeczniów 2 czerwca, 15:30
Wisła Chotcza 5-0 Hubal Chlewiska 2 czerwca, 17:00
WKS Zajezierze 2-1 KS Maków 3 czerwca, 16:00
LZS Zalesice 1-5 Video Ciepielów 2 czerwca, 16:00
Postęp Łaziska 1-3 Wulkan Zakrzew 3 czerwca, 16:00
KS Jastrząb 8-0 Wisła Solec 3 czerwca, 15:00

Kolejka 21 - 9-10 czerwca

KS Jastrząb 1-0 Legion Suskowola 9 czerwca, 15:00
Wisła Solec 2-1 Postęp Łaziska 10 czerwca, 16:00
Wulkan Zakrzew 3-0 LZS Zalesice 10 czerwca, 11:00
(wo)
w Golędzinie / goście nie dojechali
Video Ciepielów 2-0 WKS Zajezierze 10 czerwca, 16:00
KS Maków 2-5 Wisła Chotcza 10 czerwca, 16:00
Hubal Chlewiska 2-12 Krępianka Rzeczniów 9 czerwca, 16:00
w Pawłowie

Kolejka 22 - 17 czerwca

Legion Suskowola 6-1 Hubal Chlewiska 17 czerwca, 16:00
Krępianka Rzeczniów 5-2 KS Maków 16 czerwca, 16:00
Wisła Chotcza 1-1 Video Ciepielów 16 czerwca, 17:00
WKS Zajezierze 1-6 Wulkan Zakrzew 17 czerwca, 16:00
LZS Zalesice 5-5 Wisła Solec 16 czerwca, 15:00
Postęp Łaziska 1-3 KS Jastrząb 17 czerwca, 16:00

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas