[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Campeon.pl Liga okręgowa 2017/2018, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wkra Żuromin 30 83 27 2 1 144-36 14 1 0 77-15 13 1 1 67-21
2.  Nadnarwianka Pułtusk 30 71 23 2 5 75-28 12 0 3 41-10 11 2 2 34-18
3.  Żbik Nasielsk 30 61 19 4 7 95-56 10 2 3 50-26 9 2 4 45-30
4.  Makowianka Maków Mazowiecki 30 54 17 3 10 75-41 11 1 3 46-15 6 2 7 29-26
5.  KS CK Troszyn 30 51 14 9 7 72-44 9 4 2 43-22 5 5 5 29-22
6.  Iskra Krasne 30 49 15 4 11 72-65 8 2 5 42-27 7 2 6 30-38
7.  Ostrovia Ostrów Mazowiecka 30 46 14 4 12 44-32 9 2 4 33-16 5 2 8 11-16
8.  Korona Szydłowo 30 43 12 7 11 66-59 7 4 4 33-28 5 3 7 33-31
9.  Sona Nowe Miasto 30 41 13 2 15 73-69 9 1 5 39-25 4 1 10 34-44
10.  Wkra Bieżuń 30 38 11 5 14 57-69 7 4 4 36-26 4 1 10 21-43
11.  Tęcza Ojrzeń 30 35 10 5 15 55-68 8 2 5 34-29 2 3 10 21-39
12.  Wkra Sochocin 30 33 10 3 17 43-65 7 0 8 25-25 3 3 9 18-40
13.  Mazowsze Jednorożec 30 32 9 5 16 49-87 4 4 7 23-41 5 1 9 26-46
14.  Orzyc Chorzele 30 28 7 7 16 47-101 3 5 7 27-45 4 2 9 20-56
15.  GKS Strzegowo 30 14 4 2 24 37-107 3 1 11 19-48 1 1 13 18-59
16.  Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 30 8 2 2 26 30-107 2 0 13 16-52 0 2 13 14-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wkra Żuromin    2-0 6-4 6-0 4-0 3-3 2-1 4-1 5-1 7-0 6-1 6-0 3-0 8-0 8-1 7-3 
 2 Nadnarwianka Pułtusk1-3     0-3 1-0 2-0 6-0 0-1 1-0 2-0 5-1 1-0 4-1 4-0 5-1 5-0 4-0 
 3 Żbik Nasielsk3-4 4-2     1-1 2-2 4-1 3-2 5-2 2-4 2-0 5-2 4-2 1-2 3-0 8-2 3-0 
 4 Makowianka Maków Mazowiecki4-3 1-2 4-2     2-0 0-1 2-0 0-2 3-1 5-0 2-2 4-0 3-0 6-1 5-1 5-0 
 5 KS CK Troszyn1-1 1-1 1-3 4-3     7-0 0-2 1-1 5-2 5-2 3-0 3-1 3-3 4-2 3-1 2-0 
 6 Iskra Krasne0-3 1-3 2-3 1-1 3-0     2-0 2-6 5-5 4-0 3-1 3-0* 0-3 6-0 5-2 5-0 
 7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka0-1 0-1 1-2 1-0 0-5 6-0     1-1 2-0 1-1 3-2 2-1 4-2 4-0 4-0 4-0 
 8 Korona Szydłowo1-6 1-3 3-2 1-2 0-0 2-2 0-1     4-2 5-4 1-0 2-2 3-1 1-1 3-1 6-1 
 9 Sona Nowe Miasto2-3 0-1 1-3 2-1 2-2 0-4 2-0 5-2     3-0* 3-2 5-0 8-3 0-1 3-2 3-1 
 10 Wkra Bieżuń1-4 1-1 1-1 1-2 1-1 0-4 1-0 3-2 1-5     3-2 3-3 8-1 5-0 4-0 3-0 
 11 Tęcza Ojrzeń1-2 1-3 3-4 2-0 0-0 3-2 1-1 2-1 4-2 2-4     0-2 3-2 5-2 4-2 3-2 
 12 Wkra Sochocin3-4 0-1 1-0 1-3 0-2 1-3 1-0 1-4 2-1 1-0 5-1     1-2 2-3 3-0 3-1 
 13 Mazowsze Jednorożec1-6 0-3 2-4 1-6 2-5 0-3 2-1 1-0 4-3 0-1 2-2 0-0     4-4 2-1 2-2 
 14 Orzyc Chorzele2-8 3-5 2-2 0-3 0-4 1-4 0-0 4-4 5-1 3-2 1-1 1-3 1-5     1-1 3-2 
 15 GKS Strzegowo1-11 1-4 2-8 1-5 2-1 5-2 0-1 0-2 0-1 0-3 1-3 2-1 1-2 1-2     2-2 
 16 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna0-8 2-4 1-4 3-2 2-7 0-1 0-1 1-5 0-6 0-3 0-2 1-2 3-0 2-3 1-4     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Korona Szydłowo 3-1 GKS Strzegowo 12 sierpnia, 17:00
Mazowsze Jednorożec 0-3 Iskra Krasne 13 sierpnia, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-5 KS CK Troszyn 12 sierpnia, 14:00
Wkra Bieżuń 1-2 Makowianka Maków Mazowiecki 12 sierpnia, 15:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-2 Tęcza Ojrzeń 12 sierpnia, 16:00
Wkra Żuromin 5-1 Sona Nowe Miasto 12 sierpnia, 12:00
Nadnarwianka Pułtusk 5-1 Orzyc Chorzele 12 sierpnia, 11:00
Żbik Nasielsk 4-2 Wkra Sochocin 12 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

GKS Strzegowo 2-1 Wkra Sochocin 19 sierpnia, 17:00
Orzyc Chorzele 2-2 Żbik Nasielsk 19 sierpnia, 16:00
Sona Nowe Miasto 0-1 Nadnarwianka Pułtusk 20 sierpnia, 14:00
Tęcza Ojrzeń 1-2 Wkra Żuromin 19 sierpnia, 15:00
Makowianka Maków Mazowiecki 5-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 19 sierpnia, 14:00
KS CK Troszyn 5-2 Wkra Bieżuń 19 sierpnia, 13:00
Iskra Krasne 2-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 19 sierpnia, 16:00
Korona Szydłowo 3-1 Mazowsze Jednorożec 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Mazowsze Jednorożec 2-1 GKS Strzegowo 27 sierpnia, 12:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 Korona Szydłowo 26 sierpnia, 11:00
Wkra Bieżuń 0-4 Iskra Krasne 26 sierpnia, 12:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-7 KS CK Troszyn 26 sierpnia, 17:00
Wkra Żuromin 6-0 Makowianka Maków Mazowiecki 26 sierpnia, 16:00
Nadnarwianka Pułtusk 1-0 Tęcza Ojrzeń 26 sierpnia, 13:00
Żbik Nasielsk 2-4 Sona Nowe Miasto 26 sierpnia, 17:00
Wkra Sochocin 2-3 Orzyc Chorzele 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 30 sierpnia

GKS Strzegowo 1-2 Orzyc Chorzele 30 sierpnia, 17:30
Sona Nowe Miasto 5-0 Wkra Sochocin 30 sierpnia, 17:00
Tęcza Ojrzeń 3-4 Żbik Nasielsk 30 sierpnia, 17:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1-2 Nadnarwianka Pułtusk 30 sierpnia, 17:30
KS CK Troszyn 1-1 Wkra Żuromin 30 sierpnia, 17:00
Iskra Krasne 5-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 30 sierpnia, 17:30
Korona Szydłowo 5-4 Wkra Bieżuń 30 sierpnia, 17:00
Mazowsze Jednorożec 2-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4-0 GKS Strzegowo 2 września, 15:00
Wkra Bieżuń 8-1 Mazowsze Jednorożec 13 września, 16:30
w pierwotnym terminie (2 września, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-5 Korona Szydłowo 2 września, 17:30
Wkra Żuromin 3-3 Iskra Krasne 2 września, 12:00
Nadnarwianka Pułtusk 2-0 KS CK Troszyn 2 września, 14:00
Żbik Nasielsk 1-1 Makowianka Maków Mazowiecki 2 września, 14:00
Wkra Sochocin 5-1 Tęcza Ojrzeń 3 września, 11:00
Orzyc Chorzele 5-1 Sona Nowe Miasto 2 września, 16:00

Kolejka 6 - 9-10 września

GKS Strzegowo 0-1 Sona Nowe Miasto 9 września, 16:00
Tęcza Ojrzeń 5-2 Orzyc Chorzele 9 września, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 4-0 Wkra Sochocin 9 września, 15:00
KS CK Troszyn 1-3 Żbik Nasielsk 9 września, 16:00
Iskra Krasne 1-3 Nadnarwianka Pułtusk 9 września, 16:00
Korona Szydłowo 1-6 Wkra Żuromin 9 września, 16:00
Mazowsze Jednorożec 2-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 10 września, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 Wkra Bieżuń 9 września, 11:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Wkra Bieżuń 4-0 GKS Strzegowo 16 września, 16:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 września, 16:00
Wkra Żuromin 3-0 Mazowsze Jednorożec 16 września, 16:00
Nadnarwianka Pułtusk 1-0 Korona Szydłowo 16 września, 16:30
Żbik Nasielsk 4-1 Iskra Krasne 16 września, 14:00
Wkra Sochocin 0-2 KS CK Troszyn 17 września, 11:00
Orzyc Chorzele 0-3 Makowianka Maków Mazowiecki 16 września, 16:00
Sona Nowe Miasto 3-2 Tęcza Ojrzeń 16 września, 15:00

Kolejka 8 - 23-24 września

GKS Strzegowo 1-3 Tęcza Ojrzeń 23 września, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 3-1 Sona Nowe Miasto 23 września, 14:30
KS CK Troszyn 4-2 Orzyc Chorzele 23 września, 15:00
Iskra Krasne 3-0 Wkra Sochocin 23 września, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Korona Szydłowo 3-2 Żbik Nasielsk 23 września, 15:00
Mazowsze Jednorożec 0-3 Nadnarwianka Pułtusk 24 września, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-1 Wkra Żuromin 23 września, 16:00
Wkra Bieżuń 3-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-4 GKS Strzegowo 30 września, 15:30
Wkra Żuromin 7-0 Wkra Bieżuń 30 września, 16:00
Nadnarwianka Pułtusk 0-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 30 września, 13:00
Żbik Nasielsk 1-2 Mazowsze Jednorożec 30 września, 11:00
Wkra Sochocin 1-4 Korona Szydłowo 1 października, 11:00
Orzyc Chorzele 1-4 Iskra Krasne 30 września, 16:00
Sona Nowe Miasto 2-2 KS CK Troszyn 30 września, 11:00
Tęcza Ojrzeń 2-0 Makowianka Maków Mazowiecki 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 7-8 października

GKS Strzegowo 1-5 Makowianka Maków Mazowiecki 7 października, 15:00
KS CK Troszyn 3-0 Tęcza Ojrzeń 7 października, 15:00
Iskra Krasne 5-5 Sona Nowe Miasto 7 października, 15:00
Korona Szydłowo 1-1 Orzyc Chorzele 7 października, 13:00
Mazowsze Jednorożec 0-0 Wkra Sochocin 7 października, 14:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-2 Żbik Nasielsk 7 października, 11:00
Wkra Bieżuń 1-1 Nadnarwianka Pułtusk 7 października, 15:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-8 Wkra Żuromin 7 października, 15:30

Kolejka 11 - 14-15 października

Wkra Żuromin 8-1 GKS Strzegowo 14 października, 15:00
Nadnarwianka Pułtusk 4-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 14 października, 13:00
Żbik Nasielsk 2-0 Wkra Bieżuń 14 października, 16:00
Wkra Sochocin 1-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 15 października, 11:00
Orzyc Chorzele 1-5 Mazowsze Jednorożec 14 października, 16:00
Sona Nowe Miasto 5-2 Korona Szydłowo 14 października, 15:30
Tęcza Ojrzeń 3-2 Iskra Krasne 14 października, 15:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-0 KS CK Troszyn 14 października, 14:30

Kolejka 12 - 21-22 października

GKS Strzegowo 2-1 KS CK Troszyn 21 października, 15:00
Iskra Krasne 1-1 Makowianka Maków Mazowiecki 21 października, 14:00
Korona Szydłowo 1-0 Tęcza Ojrzeń 21 października, 15:00
Mazowsze Jednorożec 4-3 Sona Nowe Miasto 22 października, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4-0 Orzyc Chorzele 21 października, 11:00
Wkra Bieżuń 3-3 Wkra Sochocin 22 października, 15:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-4 Żbik Nasielsk 21 października, 15:00
Wkra Żuromin 2-0 Nadnarwianka Pułtusk 21 października, 14:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Nadnarwianka Pułtusk 5-0 GKS Strzegowo 28 października, 11:00
Żbik Nasielsk 3-4 Wkra Żuromin 28 października, 12:00
Wkra Sochocin 3-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 29 października, 11:00
Orzyc Chorzele 3-2 Wkra Bieżuń 28 października, 14:00
Sona Nowe Miasto 2-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 28 października, 13:30
Tęcza Ojrzeń 3-2 Mazowsze Jednorożec 28 października, 13:00
Makowianka Maków Mazowiecki 0-2 Korona Szydłowo 28 października, 11:00
KS CK Troszyn 7-0 Iskra Krasne 28 października, 14:30

Kolejka 14 - 4-5 listopada

GKS Strzegowo 5-2 Iskra Krasne 4 listopada, 13:00
Korona Szydłowo 0-0 KS CK Troszyn 4 listopada, 13:00
Mazowsze Jednorożec 1-6 Makowianka Maków Mazowiecki 5 listopada, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-2 Tęcza Ojrzeń 4 listopada, 11:00
Wkra Bieżuń 1-5 Sona Nowe Miasto 4 listopada, 12:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-3 Orzyc Chorzele 4 listopada, 13:30
Wkra Żuromin 6-0 Wkra Sochocin 4 listopada, 13:30
Nadnarwianka Pułtusk 0-3 Żbik Nasielsk 4 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Żbik Nasielsk 8-2 GKS Strzegowo 11 listopada, 13:00
Wkra Sochocin 0-1 Nadnarwianka Pułtusk 11 listopada, 14:00
Orzyc Chorzele 2-8 Wkra Żuromin 11 listopada, 13:00
Sona Nowe Miasto 3-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 12 listopada, 13:00
Tęcza Ojrzeń 2-4 Wkra Bieżuń 11 listopada, 11:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 11 listopada, 14:00
KS CK Troszyn 3-3 Mazowsze Jednorożec 11 listopada, 13:00
Iskra Krasne 2-6 Korona Szydłowo 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

GKS Strzegowo 0-2 Korona Szydłowo 17 marca, 15:00
Iskra Krasne 0-3 Mazowsze Jednorożec 17 marca, 13:00
w Przasnyszu
KS CK Troszyn 0-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 17 marca, 15:00
w Baranowie
Makowianka Maków Mazowiecki 5-0 Wkra Bieżuń 17 marca, 10:30
w Przasnyszu
Tęcza Ojrzeń 3-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 17 marca, 14:00
w Kraszewie
Sona Nowe Miasto 2-3 Wkra Żuromin 18 marca, 11:00
Orzyc Chorzele 3-5 Nadnarwianka Pułtusk 17 marca, 16:00
w Przasnyszu
Wkra Sochocin 1-0 Żbik Nasielsk 17 marca, 14:00

Kolejka 17 - 24-25 marca

Wkra Sochocin 3-0 GKS Strzegowo 24 marca, 14:00
Żbik Nasielsk 3-0 Orzyc Chorzele 24 marca, 12:30
Nadnarwianka Pułtusk 2-0 Sona Nowe Miasto 24 marca, 11:00
Wkra Żuromin 6-1 Tęcza Ojrzeń 24 marca, 14:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3-2 Makowianka Maków Mazowiecki 25 marca, 14:00
Wkra Bieżuń 1-1 KS CK Troszyn 25 marca, 12:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 6-0 Iskra Krasne 25 marca, 16:00
w Zambrowie
Mazowsze Jednorożec 1-0 Korona Szydłowo 24 marca, 11:00
w Przasnyszu

Kolejka 18 - 30 marca

GKS Strzegowo 1-2 Mazowsze Jednorożec 2 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany
Korona Szydłowo 0-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 25 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (31 marca, 11:00) odwołany / w drugim terminie (2 maja, 17:30) odwołany
Iskra Krasne 4-0 Wkra Bieżuń 31 marca, 11:00
w Przasnyszu
KS CK Troszyn 2-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 25 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany
Makowianka Maków Mazowiecki 4-3 Wkra Żuromin 30 marca, 15:00
w Przasnyszu
Tęcza Ojrzeń 1-3 Nadnarwianka Pułtusk 30 marca, 16:00
w Kraszewie
Sona Nowe Miasto 1-3 Żbik Nasielsk 31 marca, 13:00
Orzyc Chorzele 1-3 Wkra Sochocin 30 marca, 18:00
w Przasnyszu

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Orzyc Chorzele 1-1 GKS Strzegowo 7 kwietnia, 15:00
Wkra Sochocin 2-1 Sona Nowe Miasto 7 kwietnia, 16:00
Żbik Nasielsk 5-2 Tęcza Ojrzeń 7 kwietnia, 13:00
Nadnarwianka Pułtusk 1-0 Makowianka Maków Mazowiecki 7 kwietnia, 11:00
Wkra Żuromin 4-0 KS CK Troszyn 7 kwietnia, 11:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-1 Iskra Krasne 7 kwietnia, 16:00
Wkra Bieżuń 3-2 Korona Szydłowo 7 kwietnia, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4-2 Mazowsze Jednorożec 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

GKS Strzegowo 0-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 14 kwietnia, 16:00
Mazowsze Jednorożec 0-1 Wkra Bieżuń 15 kwietnia, 13:00
Korona Szydłowo 6-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 14 kwietnia, 16:00
Iskra Krasne 0-3 Wkra Żuromin 14 kwietnia, 16:00
KS CK Troszyn 1-1 Nadnarwianka Pułtusk 14 kwietnia, 15:00
Makowianka Maków Mazowiecki 4-2 Żbik Nasielsk 14 kwietnia, 14:00
Tęcza Ojrzeń 0-2 Wkra Sochocin 14 kwietnia, 16:00
Sona Nowe Miasto 0-1 Orzyc Chorzele 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Sona Nowe Miasto 3-2 GKS Strzegowo 21 kwietnia, 16:00
Orzyc Chorzele 1-1 Tęcza Ojrzeń 21 kwietnia, 15:00
Wkra Sochocin 1-3 Makowianka Maków Mazowiecki 21 kwietnia, 16:00
Żbik Nasielsk 2-2 KS CK Troszyn 21 kwietnia, 16:00
Nadnarwianka Pułtusk 6-0 Iskra Krasne 21 kwietnia, 10:30
Wkra Żuromin 4-1 Korona Szydłowo 21 kwietnia, 15:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3-0 Mazowsze Jednorożec 22 kwietnia, 14:00
Wkra Bieżuń 1-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

GKS Strzegowo 0-3 Wkra Bieżuń 28 kwietnia, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 28 kwietnia, 11:00
Mazowsze Jednorożec 1-6 Wkra Żuromin 28 kwietnia, 11:00
Korona Szydłowo 1-3 Nadnarwianka Pułtusk 28 kwietnia, 16:00
Iskra Krasne 2-3 Żbik Nasielsk 28 kwietnia, 16:00
KS CK Troszyn 3-1 Wkra Sochocin 28 kwietnia, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 6-1 Orzyc Chorzele 28 kwietnia, 11:00
Tęcza Ojrzeń 4-2 Sona Nowe Miasto 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Tęcza Ojrzeń 4-2 GKS Strzegowo 5 maja, 17:00
Sona Nowe Miasto 2-1 Makowianka Maków Mazowiecki 5 maja, 13:00
Orzyc Chorzele 0-4 KS CK Troszyn 5 maja, 15:00
Wkra Sochocin 1-3 Iskra Krasne 5 maja, 17:00
Żbik Nasielsk 5-2 Korona Szydłowo 6 maja, 13:00
Nadnarwianka Pułtusk 4-0 Mazowsze Jednorożec 5 maja, 11:00
Wkra Żuromin 2-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5 maja, 11:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-3 Wkra Bieżuń 6 maja, 14:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

GKS Strzegowo 2-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 12 maja, 16:00
Wkra Bieżuń 1-4 Wkra Żuromin 12 maja, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-1 Nadnarwianka Pułtusk 12 maja, 11:00
Mazowsze Jednorożec 2-4 Żbik Nasielsk 13 maja, 13:00
Korona Szydłowo 2-2 Wkra Sochocin 12 maja, 17:00
Iskra Krasne 6-0 Orzyc Chorzele 12 maja, 16:00
KS CK Troszyn 5-2 Sona Nowe Miasto 12 maja, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-2 Tęcza Ojrzeń 12 maja, 13:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

Makowianka Maków Mazowiecki 5-1 GKS Strzegowo 19 maja, 15:00
Tęcza Ojrzeń 0-0 KS CK Troszyn 19 maja, 17:00
Sona Nowe Miasto 0-4 Iskra Krasne 19 maja, 17:30
Orzyc Chorzele 4-4 Korona Szydłowo 19 maja, 15:00
w Szydłowie; Orzyc gospodarzem
Wkra Sochocin 1-2 Mazowsze Jednorożec 19 maja, 17:00
Żbik Nasielsk 3-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 19 maja, 12:30
Nadnarwianka Pułtusk 5-1 Wkra Bieżuń 19 maja, 11:00
Wkra Żuromin 7-3 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 19 maja, 16:00

Kolejka 26 - 23 maja

GKS Strzegowo 1-11 Wkra Żuromin 23 maja, 17:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-4 Nadnarwianka Pułtusk 23 maja, 17:30
Wkra Bieżuń 1-1 Żbik Nasielsk 23 maja, 17:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 Wkra Sochocin 23 maja, 18:00
Mazowsze Jednorożec 4-4 Orzyc Chorzele 23 maja, 17:00
Korona Szydłowo 4-2 Sona Nowe Miasto 23 maja, 18:00
Iskra Krasne 3-1 Tęcza Ojrzeń 23 maja, 18:00
KS CK Troszyn 4-3 Makowianka Maków Mazowiecki 23 maja, 18:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

KS CK Troszyn 3-1 GKS Strzegowo 26 maja, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 0-1 Iskra Krasne 26 maja, 16:00
Tęcza Ojrzeń 2-1 Korona Szydłowo 26 maja, 17:00
Sona Nowe Miasto 8-3 Mazowsze Jednorożec 26 maja, 17:00
Orzyc Chorzele 0-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 13 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 15:00) odwołany z powodu zalania boiska
Wkra Sochocin 1-0 Wkra Bieżuń 26 maja, 17:00
Żbik Nasielsk 3-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 26 maja, 15:00
Nadnarwianka Pułtusk 1-3 Wkra Żuromin 26 maja, 16:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

GKS Strzegowo 1-4 Nadnarwianka Pułtusk 2 czerwca, 17:00
Wkra Żuromin 6-4 Żbik Nasielsk 2 czerwca, 16:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-2 Wkra Sochocin 2 czerwca, 18:00
Wkra Bieżuń 5-0 Orzyc Chorzele 2 czerwca, 17:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-0 Sona Nowe Miasto 2 czerwca, 17:00
Mazowsze Jednorożec 2-2 Tęcza Ojrzeń 3 czerwca, 13:00
Korona Szydłowo 1-2 Makowianka Maków Mazowiecki 2 czerwca, 17:00
Iskra Krasne 3-0 KS CK Troszyn 2 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 9 czerwca

Iskra Krasne 5-2 GKS Strzegowo 9 czerwca, 17:00
KS CK Troszyn 1-1 Korona Szydłowo 9 czerwca, 15:30
Makowianka Maków Mazowiecki 3-0 Mazowsze Jednorożec 9 czerwca, 17:00
Tęcza Ojrzeń 1-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 9 czerwca, 17:00
Sona Nowe Miasto 3-0 Wkra Bieżuń 9 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Orzyc Chorzele 3-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 9 czerwca, 17:00
Wkra Sochocin 3-4 Wkra Żuromin 9 czerwca, 17:00
Żbik Nasielsk 4-2 Nadnarwianka Pułtusk 9 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 16 czerwca

GKS Strzegowo 2-8 Żbik Nasielsk 16 czerwca, 17:00
Nadnarwianka Pułtusk 4-1 Wkra Sochocin 16 czerwca, 17:00
Wkra Żuromin 8-0 Orzyc Chorzele 16 czerwca, 17:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-6 Sona Nowe Miasto 16 czerwca, 17:00
Wkra Bieżuń 3-2 Tęcza Ojrzeń 16 czerwca, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-0 Makowianka Maków Mazowiecki 16 czerwca, 15:00
Mazowsze Jednorożec 2-5 KS CK Troszyn 16 czerwca, 17:00
Korona Szydłowo 2-2 Iskra Krasne 16 czerwca, 12:00

Klasa A 2017/2018 (Ciechanów-Ostrołęka)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas