[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2017/2018, grupa: Ciechanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wkra Radzanów 11 28 9 1 1 40-10 5 0 0 25-3 4 1 1 15-7
2.  Pełta Karniewo 11 26 8 2 1 42-18 5 1 0 27-6 3 1 1 15-12
3.  Gryf Kownaty Żędowe 11 23 7 2 2 31-19 3 2 1 17-12 4 0 1 14-7
4.  GKS Gumino 11 22 7 1 3 36-21 4 1 0 21-9 3 0 3 15-12 1 3 1 0 0 6-4
5.  Wkra II Żuromin 11 22 7 1 3 40-25 4 0 1 18-10 3 1 2 22-15 1 0 0 0 1 4-6
6.  Gladiator Słoszewo 11 17 5 2 4 33-31 2 2 1 13-12 3 0 3 20-19
7.  Orlęta Baboszewo 11 15 5 0 6 21-29 2 0 4 9-14 3 0 2 12-15
8.  Tamka Dzierzgowo 11 14 4 2 5 25-27 2 1 2 12-11 2 1 3 13-16
9.  Opia Opinogóra 11 11 3 2 6 26-28 2 0 4 16-15 1 2 2 10-13
10.  Nadnarwianka II Pułtusk 11 7 2 1 8 13-33 2 0 4 9-16 0 1 4 4-17
11.  Sokół Grudusk 11 3 1 0 10 12-58 0 0 6 6-34 1 0 4 6-24
12.  Żbik II Nasielsk 11 2 0 2 9 12-32 0 1 4 4-12 0 1 5 8-20

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Wkra Radzanów    6-1 3-2 6-0 6-0 4-0 
 2 Pełta Karniewo3-1     4-0 3-1 3-1 13-2 1-1 
 3 Gryf Kownaty Żędowe2-2     3-0 2-6 6-1 2-1 2-2 
 4 GKS Gumino2-2     6-4 7-2 4-0 2-1 
 5 Wkra II Żuromin0-4 4-1     5-3 3-0 6-2 
 6 Gladiator Słoszewo3-6 4-4     2-1 1-1 3-0 
 7 Orlęta Baboszewo0-4 3-0 1-4 1-3     1-3 3-0* 
 8 Tamka Dzierzgowo1-3 2-4 2-1     4-0 3-3 
 9 Opia Opinogóra1-3 1-2 1-3 3-4     5-0 5-3 
 10 Nadnarwianka II Pułtusk0-2 1-5 1-3 3-4     2-1 2-1 
 11 Sokół Grudusk0-3 0-9 0-3* 1-10 4-5 1-4     
 12 Żbik II Nasielsk0-1 1-2 0-3 3-3 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Nadnarwianka II Pułtusk 1-3 GKS Gumino 26 sierpnia, 17:00
Gryf Kownaty Żędowe 6-1 Gladiator Słoszewo 26 sierpnia, 15:00
Pełta Karniewo 3-1 Wkra Radzanów 27 sierpnia, 16:00
Sokół Grudusk 4-5 Tamka Dzierzgowo 26 sierpnia, 15:00
Opia Opinogóra 5-3 Żbik II Nasielsk 26 sierpnia, 17:00
Orlęta Baboszewo 1-4 Wkra II Żuromin 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 2-3 września

GKS Gumino 6-4 Wkra II Żuromin 2 września, 16:00
Żbik II Nasielsk 0-3 Orlęta Baboszewo 2 września, 17:00
Tamka Dzierzgowo 4-0 Opia Opinogóra 3 września, 15:00
Wkra Radzanów 6-0 Sokół Grudusk 3 września, 15:00
Gladiator Słoszewo 3-6 Pełta Karniewo 3 września, 15:00
Nadnarwianka II Pułtusk 1-5 Gryf Kownaty Żędowe 2 września, 17:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Gryf Kownaty Żędowe 3-0 GKS Gumino 9 września, 15:00
Pełta Karniewo 3-1 Nadnarwianka II Pułtusk 10 września, 16:00
Sokół Grudusk 1-10 Gladiator Słoszewo 10 września, 15:00
Opia Opinogóra 1-3 Wkra Radzanów 9 września, 16:00
Orlęta Baboszewo 1-3 Tamka Dzierzgowo 9 września, 14:00
Wkra II Żuromin 6-2 Żbik II Nasielsk 9 września, 11:00

Kolejka 4 - 16-17 września

GKS Gumino 2-1 Żbik II Nasielsk 17 września, 11:00
Tamka Dzierzgowo 2-1 Wkra II Żuromin 16 września, 13:00
Wkra Radzanów 6-0 Orlęta Baboszewo 17 września, 15:00
Gladiator Słoszewo 1-1 Opia Opinogóra 17 września, 15:00
Nadnarwianka II Pułtusk 2-1 Sokół Grudusk 20 września, 16:30
w pierwotnym terminie (16 września, 16:00) odwołany
Gryf Kownaty Żędowe 2-2 Pełta Karniewo 16 września, 15:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Pełta Karniewo 4-0 GKS Gumino 24 września, 16:00
Sokół Grudusk 0-3 Gryf Kownaty Żędowe 23 września, 15:00
Opia Opinogóra 5-0 Nadnarwianka II Pułtusk 23 września, 16:00
Orlęta Baboszewo 1-3 Gladiator Słoszewo 24 września, 16:00
Wkra II Żuromin 0-4 Wkra Radzanów 23 września, 11:00
Żbik II Nasielsk 3-3 Tamka Dzierzgowo 24 września, 13:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

GKS Gumino 4-0 Tamka Dzierzgowo 30 września, 16:00
Wkra Radzanów 4-0 Żbik II Nasielsk 1 października, 14:00
Gladiator Słoszewo 4-4 Wkra II Żuromin 1 października, 15:00
Nadnarwianka II Pułtusk 3-4 Orlęta Baboszewo 30 września, 16:00
Gryf Kownaty Żędowe 2-2 Opia Opinogóra 30 września, 15:00
Pełta Karniewo 13-2 Sokół Grudusk 1 października, 15:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Sokół Grudusk 0-9 GKS Gumino 7 października, 16:00
Opia Opinogóra 1-2 Pełta Karniewo 7 października, 16:00
Orlęta Baboszewo 0-4 Gryf Kownaty Żędowe 7 października, 15:00
Wkra II Żuromin 3-0 Nadnarwianka II Pułtusk 8 października, 11:00
Żbik II Nasielsk 1-2 Gladiator Słoszewo 7 października, 12:30
Tamka Dzierzgowo 1-3 Wkra Radzanów 7 października, 15:00

Kolejka 8 - 14-15 października

GKS Gumino 2-2 Wkra Radzanów 25 października, 15:00
w pierwotnym terminie (14 października, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gladiator Słoszewo 2-1 Tamka Dzierzgowo 15 października, 14:00
Nadnarwianka II Pułtusk 2-1 Żbik II Nasielsk 15 października, 11:00
Gryf Kownaty Żędowe 2-6 Wkra II Żuromin 15 października, 14:00
Pełta Karniewo 3-1 Orlęta Baboszewo 15 października, 15:00
Sokół Grudusk 1-4 Opia Opinogóra 14 października, 15:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Opia Opinogóra 1-3 GKS Gumino 21 października, 15:00
Orlęta Baboszewo 3-0 Sokół Grudusk 21 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Wkra II Żuromin 4-1 Pełta Karniewo 22 października, 13:00
Żbik II Nasielsk 0-1 Gryf Kownaty Żędowe 21 października, 11:45
Tamka Dzierzgowo 3-3 Nadnarwianka II Pułtusk 21 października, 15:00
Wkra Radzanów 3-2 Gladiator Słoszewo 22 października, 13:00

Kolejka 10 - 28-29 października

GKS Gumino 7-2 Gladiator Słoszewo 28 października, 14:30
Nadnarwianka II Pułtusk 0-2 Wkra Radzanów 28 października, 14:00
Gryf Kownaty Żędowe 2-1 Tamka Dzierzgowo 28 października, 14:00
Pełta Karniewo 1-1 Żbik II Nasielsk 29 października, 14:00
Sokół Grudusk 0-3 Wkra II Żuromin 28 października, 14:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Opia Opinogóra 3-4 Orlęta Baboszewo 28 października, 14:00

REKLAMA

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Orlęta Baboszewo 3-0 GKS Gumino 5 listopada, 14:00
Wkra II Żuromin 5-3 Opia Opinogóra 5 listopada, 13:00
Żbik II Nasielsk 0-3 Sokół Grudusk 5 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 7-1
Tamka Dzierzgowo 2-4 Pełta Karniewo 4 listopada, 14:00
Wkra Radzanów 6-1 Gryf Kownaty Żędowe 5 listopada, 11:00
Gladiator Słoszewo 3-0 Nadnarwianka II Pułtusk 4 listopada, 14:00

Kolejka 12

GKS Gumino - Nadnarwianka II Pułtusk
Gladiator Słoszewo - Gryf Kownaty Żędowe
Wkra Radzanów - Pełta Karniewo
Tamka Dzierzgowo - Sokół Grudusk
Żbik II Nasielsk - Opia Opinogóra
Wkra II Żuromin - Orlęta Baboszewo

REKLAMA

Kolejka 13

Wkra II Żuromin - GKS Gumino
Orlęta Baboszewo - Żbik II Nasielsk
Opia Opinogóra - Tamka Dzierzgowo
Sokół Grudusk - Wkra Radzanów
Pełta Karniewo - Gladiator Słoszewo
Gryf Kownaty Żędowe - Nadnarwianka II Pułtusk

Kolejka 14

GKS Gumino - Gryf Kownaty Żędowe
Nadnarwianka II Pułtusk - Pełta Karniewo
Gladiator Słoszewo - Sokół Grudusk
Wkra Radzanów - Opia Opinogóra
Tamka Dzierzgowo - Orlęta Baboszewo
Żbik II Nasielsk - Wkra II Żuromin

Kolejka 15

Żbik II Nasielsk - GKS Gumino
Wkra II Żuromin - Tamka Dzierzgowo
Orlęta Baboszewo - Wkra Radzanów
Opia Opinogóra - Gladiator Słoszewo
Sokół Grudusk - Nadnarwianka II Pułtusk
Pełta Karniewo - Gryf Kownaty Żędowe

Kolejka 16

GKS Gumino - Pełta Karniewo
Gryf Kownaty Żędowe - Sokół Grudusk
Nadnarwianka II Pułtusk - Opia Opinogóra
Gladiator Słoszewo - Orlęta Baboszewo
Wkra Radzanów - Wkra II Żuromin
Tamka Dzierzgowo - Żbik II Nasielsk

Kolejka 17

Tamka Dzierzgowo - GKS Gumino
Żbik II Nasielsk - Wkra Radzanów
Wkra II Żuromin - Gladiator Słoszewo
Orlęta Baboszewo - Nadnarwianka II Pułtusk
Opia Opinogóra - Gryf Kownaty Żędowe
Sokół Grudusk - Pełta Karniewo

Kolejka 18

GKS Gumino - Sokół Grudusk
Pełta Karniewo - Opia Opinogóra
Gryf Kownaty Żędowe - Orlęta Baboszewo
Nadnarwianka II Pułtusk - Wkra II Żuromin
Gladiator Słoszewo - Żbik II Nasielsk
Wkra Radzanów - Tamka Dzierzgowo

Kolejka 19

Wkra Radzanów - GKS Gumino
Tamka Dzierzgowo - Gladiator Słoszewo
Żbik II Nasielsk - Nadnarwianka II Pułtusk
Wkra II Żuromin - Gryf Kownaty Żędowe
Orlęta Baboszewo - Pełta Karniewo
Opia Opinogóra - Sokół Grudusk

Kolejka 20

GKS Gumino - Opia Opinogóra
Sokół Grudusk - Orlęta Baboszewo
Pełta Karniewo - Wkra II Żuromin
Gryf Kownaty Żędowe - Żbik II Nasielsk
Nadnarwianka II Pułtusk - Tamka Dzierzgowo
Gladiator Słoszewo - Wkra Radzanów

Kolejka 21

Gladiator Słoszewo - GKS Gumino
Wkra Radzanów - Nadnarwianka II Pułtusk
Tamka Dzierzgowo - Gryf Kownaty Żędowe
Żbik II Nasielsk - Pełta Karniewo
Wkra II Żuromin - Sokół Grudusk
Orlęta Baboszewo - Opia Opinogóra

Kolejka 22

GKS Gumino - Orlęta Baboszewo
Opia Opinogóra - Wkra II Żuromin
Sokół Grudusk - Żbik II Nasielsk
Pełta Karniewo - Tamka Dzierzgowo
Gryf Kownaty Żędowe - Wkra Radzanów
Nadnarwianka II Pułtusk - Gladiator Słoszewo

Klasa A 2017/2018 (Ciechanów-Ostrołęka)

Klasa B 2017/2018 (Ostrołęka)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas