[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Szczecin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Gryfino 17 49 16 1 0 93-22 9 0 0 48-5 7 1 0 45-17
2.  Ogniwo II Babinek 17 37 12 1 4 70-31 6 0 2 36-17 6 1 2 34-14
3.  Sekwoja Brwice 18 34 10 4 4 56-42 6 1 2 26-17 4 3 2 30-25
4.  Tywa Swobnica 18 28 8 4 6 55-40 3 2 4 33-26 5 2 2 22-14 2 3 1 0 1 8-6
5.  Sokół II Pyrzyce 17 28 9 1 7 52-36 3 1 4 21-18 6 0 3 31-18 2 3 1 0 1 6-8
6.  Sokół Różańsko 17 24 7 3 7 37-42 5 2 2 20-18 2 1 5 17-24
7.  Chrobry Boleszkowice 18 14 3 5 10 36-55 2 3 4 17-19 1 2 6 19-36 2 3 1 0 1 6-5
8.  Wicher Steklno 17 14 4 2 11 33-73 2 2 5 21-35 2 0 6 12-38 2 3 1 0 1 5-6
9.  Zryw Góralice 17 13 3 4 10 28-50 1 2 5 17-28 2 2 5 11-22
10.  Czarni II Lubanowo 18 7 2 1 15 23-92 2 0 7 14-47 0 1 8 9-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Polonia Gryfino    2-1 6-2 5-0 4-1 7-1 4-0 6-0 2-0 12-0 
 2 Ogniwo II Babinek    3-4 1-3 4-2 5-1 6-1 4-1 6-2 7-3 
 3 Sekwoja Brwice1-1 3-5     2-3 1-0 3-2 4-1 4-1 3-1 5-3 
 4 Tywa Swobnica7-8 1-4 1-2     3-5 3-0 4-3 13-3 1-1 0-0 
 5 Sokół II Pyrzyce2-3 1-3 1-1 1-5     4-0 6-2 1-2 5-2 
 6 Sokół Różańsko0-8 2-1 3-3 1-0 0-2     3-3 4-0 4-0 3-1 
 7 Chrobry Boleszkowice2-3 2-7 4-0 2-2 0-2 1-1     2-3 1-1 3-0* 
 8 Wicher Steklno1-9 1-1 2-10 2-2 1-3 1-3 2-4     4-3 7-0 
 9 Zryw Góralice2-4 1-4 3-3 0-3 3-8 4-4 1-2     3-0* 
 10 Czarni II Lubanowo2-9 1-8 2-5 0-4 2-8 0-9 3-1 4-2 0-1     

Kolejka 1 - 2-3 września

Polonia Gryfino 12-0 Czarni II Lubanowo 2 września, 16:00
Zryw Góralice 4-4 Chrobry Boleszkowice 3 września, 14:00
Wicher Steklno 1-1 Ogniwo II Babinek 2 września, 16:00
Tywa Swobnica 1-2 Sekwoja Brwice 3 września, 14:00
Sokół Różańsko 0-2 Sokół II Pyrzyce 3 września, 16:00

Kolejka 2 - 9-10 września

Czarni II Lubanowo 2-8 Sokół II Pyrzyce 9 września, 16:00
Sekwoja Brwice 3-2 Sokół Różańsko 10 września, 15:00
Ogniwo II Babinek 1-3 Tywa Swobnica 10 września, 12:00
Chrobry Boleszkowice 2-3 Wicher Steklno 10 września, 14:00
Polonia Gryfino 2-0 Zryw Góralice 9 września, 16:00

Kolejka 3 - 16-17 września

Zryw Góralice 3-0 Czarni II Lubanowo 17 września, 14:00
(wo)
nie odbył się
Wicher Steklno 1-9 Polonia Gryfino 16 września, 16:00
Tywa Swobnica 4-3 Chrobry Boleszkowice 17 września, 14:00
Sokół Różańsko 2-1 Ogniwo II Babinek 17 września, 16:00
Sokół II Pyrzyce 1-1 Sekwoja Brwice 17 września, 17:30

Kolejka 4 - 23-24 września

Czarni II Lubanowo 2-5 Sekwoja Brwice 23 września, 16:00
Ogniwo II Babinek 4-2 Sokół II Pyrzyce 12 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (24 września, 11:00) odwołany
Chrobry Boleszkowice 1-1 Sokół Różańsko 24 września, 14:00
Polonia Gryfino 5-0 Tywa Swobnica 24 września, 14:00
Zryw Góralice 1-2 Wicher Steklno 24 września, 14:00

Kolejka 5 - 30 września-1 października

Wicher Steklno 7-0 Czarni II Lubanowo 30 września, 16:00
Tywa Swobnica 1-1 Zryw Góralice 1 października, 14:00
Sokół Różańsko 0-8 Polonia Gryfino 1 października, 15:00
Sokół II Pyrzyce 6-2 Chrobry Boleszkowice 1 października, 14:00
Sekwoja Brwice 3-5 Ogniwo II Babinek 1 października, 15:00

Kolejka 6 - 7-8 października

Czarni II Lubanowo 1-8 Ogniwo II Babinek 7 października, 16:00
Chrobry Boleszkowice 4-0 Sekwoja Brwice 8 października, 14:00
Polonia Gryfino 4-1 Sokół II Pyrzyce 8 października, 13:00
Zryw Góralice - Sokół Różańsko 8 października, 14:00
nie odbył się
Wicher Steklno 2-2 Tywa Swobnica 7 października, 16:00

Kolejka 7 - 14-15 października

Tywa Swobnica 0-0 Czarni II Lubanowo 15 października, 14:00
Sokół Różańsko 4-0 Wicher Steklno 15 października, 15:00
Sokół II Pyrzyce 1-2 Zryw Góralice 15 października, 14:00
Sekwoja Brwice 1-1 Polonia Gryfino 15 października, 15:00
Ogniwo II Babinek 6-1 Chrobry Boleszkowice 14 października, 14:00

Kolejka 8 - 21-22 października

Czarni II Lubanowo 3-1 Chrobry Boleszkowice 21 października, 16:00
Polonia Gryfino 2-1 Ogniwo II Babinek 21 października, 16:00
Zryw Góralice 3-3 Sekwoja Brwice 22 października, 14:00
Wicher Steklno 1-3 Sokół II Pyrzyce 22 października, 15:00
Tywa Swobnica 3-0 Sokół Różańsko 22 października, 14:00

Kolejka 9 - 28-29 października

Sokół Różańsko 3-1 Czarni II Lubanowo 29 października, 15:00
Sokół II Pyrzyce 1-5 Tywa Swobnica 29 października, 14:00
Sekwoja Brwice 4-1 Wicher Steklno 29 października, 14:00
Ogniwo II Babinek 6-2 Zryw Góralice 29 października, 12:00
Chrobry Boleszkowice 2-3 Polonia Gryfino 29 października, 14:00

Kolejka 10 - 7-8 kwietnia

Czarni II Lubanowo 2-9 Polonia Gryfino 7 kwietnia, 16:30
Chrobry Boleszkowice 1-1 Zryw Góralice 8 kwietnia, 15:00
Ogniwo II Babinek 4-1 Wicher Steklno 8 kwietnia, 12:00
Sekwoja Brwice 2-3 Tywa Swobnica 8 kwietnia, 15:00
Sokół II Pyrzyce 4-0 Sokół Różańsko 3 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 17:00) odwołany

Kolejka 11 - 14-15 kwietnia

Sokół II Pyrzyce 5-2 Czarni II Lubanowo 14 kwietnia, 17:00
Sokół Różańsko 3-3 Sekwoja Brwice 15 kwietnia, 15:00
Tywa Swobnica 1-4 Ogniwo II Babinek 14 kwietnia, 16:00
Wicher Steklno 2-4 Chrobry Boleszkowice 14 kwietnia, 16:30
Zryw Góralice 2-4 Polonia Gryfino 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 kwietnia

Czarni II Lubanowo 0-1 Zryw Góralice 21 kwietnia, 17:00
Polonia Gryfino 6-0 Wicher Steklno 21 kwietnia, 16:00
Chrobry Boleszkowice 2-2 Tywa Swobnica 22 kwietnia, 15:00
Ogniwo II Babinek 5-1 Sokół Różańsko 21 kwietnia, 16:00
Sekwoja Brwice 1-0 Sokół II Pyrzyce 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 28-29 kwietnia

Sekwoja Brwice 5-3 Czarni II Lubanowo 29 kwietnia, 15:00
Sokół II Pyrzyce 1-3 Ogniwo II Babinek 29 kwietnia, 14:00
Sokół Różańsko 3-3 Chrobry Boleszkowice 29 kwietnia, 15:00
Tywa Swobnica 7-8 Polonia Gryfino 29 kwietnia, 14:00
Wicher Steklno 4-3 Zryw Góralice 28 kwietnia, 16:30

Kolejka 14 - 5-6 maja

Czarni II Lubanowo 4-2 Wicher Steklno 5 maja, 17:00
Zryw Góralice 0-3 Tywa Swobnica 6 maja, 15:00
Polonia Gryfino 7-1 Sokół Różańsko 5 maja, 16:00
Chrobry Boleszkowice 0-2 Sokół II Pyrzyce 6 maja, 15:00
Ogniwo II Babinek 3-4 Sekwoja Brwice 6 maja, 17:00

Kolejka 15 - 12-13 maja

Ogniwo II Babinek 7-3 Czarni II Lubanowo 13 maja, 12:00
Sekwoja Brwice 4-1 Chrobry Boleszkowice 13 maja, 15:00
Sokół II Pyrzyce 2-3 Polonia Gryfino 13 maja, 14:00
Sokół Różańsko 4-0 Zryw Góralice 13 maja, 15:00
Tywa Swobnica 13-3 Wicher Steklno 13 maja, 14:00

Kolejka 16 - 19-20 maja

Czarni II Lubanowo 0-4 Tywa Swobnica 19 maja, 17:00
Wicher Steklno 1-3 Sokół Różańsko 19 maja, 16:30
Zryw Góralice 3-8 Sokół II Pyrzyce 20 maja, 15:00
Polonia Gryfino 6-2 Sekwoja Brwice 19 maja, 16:00
Chrobry Boleszkowice 2-7 Ogniwo II Babinek 20 maja, 15:00

Kolejka 17 - 26-27 maja

Chrobry Boleszkowice 3-0 Czarni II Lubanowo 27 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Ogniwo II Babinek - Polonia Gryfino 26 maja, 18:00
Sekwoja Brwice 3-1 Zryw Góralice 27 maja, 15:00
Sokół II Pyrzyce - Wicher Steklno 27 maja, 14:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Sokół Różańsko 1-0 Tywa Swobnica 27 maja, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 czerwca

Czarni II Lubanowo 0-9 Sokół Różańsko 3 czerwca, 16:00
przerwany w 60. minucie przy stanie 0-9 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy; uznano wynik z boiska
Tywa Swobnica 3-5 Sokół II Pyrzyce 31 maja, 15:00
Wicher Steklno 2-10 Sekwoja Brwice 2 czerwca, 16:30
Zryw Góralice 1-4 Ogniwo II Babinek 3 czerwca, 16:00
Polonia Gryfino 4-0 Chrobry Boleszkowice 2 czerwca, 16:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas