[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa Zina 2017/2018, grupa: Katowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Slavia Ruda Śląska 30 82 27 1 2 92-19 15 0 0 59-10 12 1 2 33-9
2.  Unia Książenice 30 73 23 4 3 101-49 13 2 0 56-24 10 2 3 45-25
3.  Orzeł Mokre (Mikołów) 30 70 23 1 6 104-30 12 0 3 57-18 11 1 3 47-12
4.  Jedność 32 Przyszowice 30 64 21 1 8 79-49 12 0 3 52-23 9 1 5 27-26
5.  Naprzód Rydułtowy 30 53 16 5 9 81-66 8 2 5 34-25 8 3 4 47-41
6.  Drama Zbrosławice 30 50 15 5 10 99-64 7 4 4 52-34 8 1 6 47-30
7.  Przyszłość Ciochowice 30 44 14 2 14 62-70 9 2 4 40-30 5 0 10 22-40
8.  LKS 1908 Nędza 30 42 13 3 14 59-59 7 2 6 30-27 6 1 8 29-32
9.  Tęcza Wielowieś 30 35 11 2 17 55-79 8 2 5 33-20 3 0 12 22-59
10.  Rymer Rybnik 30 34 10 4 16 42-57 7 2 6 27-25 3 2 10 15-32 4 7 2 1 1 7-3
11.  ROW 1964 II Rybnik 30 34 11 1 18 65-92 8 1 6 44-36 3 0 12 21-56 4 6 2 0 2 9-7
12.  KS 94 Rachowice 30 34 9 7 14 49-67 6 2 7 24-24 3 5 7 25-43 4 4 1 1 2 5-11
13.  Silesia Lubomia 30 31 9 4 17 57-84 5 2 8 36-39 4 2 9 21-45
14.  ŁTS Łabędy (Gliwice) 30 25 8 1 21 54-77 5 0 10 29-33 3 1 11 25-44
15.  Zaborze Zabrze 30 19 5 4 21 35-90 3 2 10 18-42 2 2 11 17-48
16.  LKS Raszczyce 30 7 2 1 27 30-112 1 0 14 14-49 1 1 13 16-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Slavia Ruda Śląska    4-2 1-0 4-0 2-0 3-1 4-1 5-2 5-0 5-0 6-2 4-0 5-1 2-0 2-1 7-0 
 2 Unia Książenice2-1     4-2 3-2 2-2 6-2 2-0 4-2 4-1 2-1 6-2 5-1 1-1 6-3 6-3 3-1 
 3 Orzeł Mokre (Mikołów)0-3 2-1     3-0 1-2 3-2 3-0 1-3 6-0 3-0* 6-1 5-2 7-2 3-1 8-0 6-1 
 4 Jedność 32 Przyszowice1-0 1-3 1-4     6-2 3-1 3-1 2-0 7-0 1-2 2-1 5-2 2-1 5-3 6-0 7-3 
 5 Naprzód Rydułtowy0-2 1-2 0-5 1-2     3-3 3-0 0-0 2-3 3-0 6-5 4-3 5-0 3-0* 2-0 1-0 
 6 Drama Zbrosławice2-4 1-3 0-3* 3-1 5-5     7-2 5-2 6-0 2-1 5-1 1-1 3-3 3-5 2-2 7-1 
 7 Przyszłość Ciochowice0-3 3-1 2-2 5-1 3-4 2-1     2-1 5-4 2-1 1-5 1-1 2-3 3-2 6-0* 3-1 
 8 LKS 1908 Nędza1-3 3-3 0-3 0-2 5-2 1-2 2-0     2-1 2-2 1-0 0-3 1-2 3-2 3-2 6-0 
 9 Tęcza Wielowieś0-2 0-2 0-3 2-2 5-2 4-1 1-2 6-2     2-1 6-0 1-0 3-0 3-0 0-0 0-3* 
 10 Rymer Rybnik0-3* 2-2 0-2 0-3 1-3 0-2 3-2 1-0 3-2     4-0 2-2 3-0 4-0 1-3 3-1 
 11 ROW 1964 II Rybnik1-3 0-5 4-2 1-3 3-3 1-8 2-4 2-1 2-4 1-0     8-1 7-1 3-0 3-1 6-0 
 12 KS 94 Rachowice0-0 0-2 0-4 1-2 1-4 1-5 4-0 1-3 2-0 0-1 2-0     3-1 1-1 5-1 3-0 
 13 Silesia Lubomia2-3 4-5 0-4 0-1 1-3 1-8 2-3 0-4 8-1 2-1 6-0 3-3     4-1 1-0 2-2 
 14 ŁTS Łabędy (Gliwice)0-2 1-5 0-4 2-3 3-4 1-2 1-2 1-3 4-0 4-1 1-2 1-2 2-1     3-1 5-1 
 15 Zaborze Zabrze0-3 1-5 0-2 0-1 1-5 0-5 2-0 2-3 1-5 3-3 3-0* 0-0 0-2 1-6     4-2 
 16 LKS Raszczyce0-1 2-4 0-7 1-4 2-6 1-4 1-5 0-3 2-1 0-1 1-2 3-4 1-3 0-1 0-3     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Unia Książenice 2-2 Naprzód Rydułtowy 13 sierpnia, 17:00
LKS Raszczyce 0-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 12 sierpnia, 17:00
Tęcza Wielowieś 2-2 Jedność 32 Przyszowice 12 sierpnia, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-2 Drama Zbrosławice 13 sierpnia, 16:00
Slavia Ruda Śląska 2-1 Zaborze Zabrze 12 sierpnia, 11:00
KS 94 Rachowice 1-3 LKS 1908 Nędza 13 sierpnia, 17:00
Przyszłość Ciochowice 1-5 ROW 1964 II Rybnik 12 sierpnia, 17:00
Silesia Lubomia 2-1 Rymer Rybnik 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Naprzód Rydułtowy 3-0 Rymer Rybnik 19 sierpnia, 17:00
ROW 1964 II Rybnik 7-1 Silesia Lubomia 20 sierpnia, 17:00
LKS 1908 Nędza 2-0 Przyszłość Ciochowice 19 sierpnia, 15:00
Zaborze Zabrze 0-0 KS 94 Rachowice 19 sierpnia, 15:30
Drama Zbrosławice 2-4 Slavia Ruda Śląska 19 sierpnia, 12:30
Jedność 32 Przyszowice 1-4 Orzeł Mokre (Mikołów) 20 sierpnia, 15:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 4-0 Tęcza Wielowieś 19 sierpnia, 17:00
Unia Książenice 3-1 LKS Raszczyce 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

LKS Raszczyce 2-6 Naprzód Rydułtowy 26 sierpnia, 17:00
Tęcza Wielowieś 0-2 Unia Książenice 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 27 sierpnia, 15:00
Slavia Ruda Śląska 4-0 Jedność 32 Przyszowice 26 sierpnia, 11:00
KS 94 Rachowice 1-5 Drama Zbrosławice 26 sierpnia, 17:00
Przyszłość Ciochowice 6-0 Zaborze Zabrze 27 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 6-1
Silesia Lubomia 0-4 LKS 1908 Nędza 27 sierpnia, 17:00
Rymer Rybnik 4-0 ROW 1964 II Rybnik 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Naprzód Rydułtowy 6-5 ROW 1964 II Rybnik 2 września, 16:00
LKS 1908 Nędza 2-2 Rymer Rybnik 2 września, 16:00
Zaborze Zabrze 0-2 Silesia Lubomia 2 września, 16:00
Drama Zbrosławice 7-2 Przyszłość Ciochowice 2 września, 12:30
Jedność 32 Przyszowice 5-2 KS 94 Rachowice 2 września, 16:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-2 Slavia Ruda Śląska 2 września, 16:00
Unia Książenice 4-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 3 września, 16:00
LKS Raszczyce 2-1 Tęcza Wielowieś 2 września, 16:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Tęcza Wielowieś 5-2 Naprzód Rydułtowy 10 września, 16:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 6-1 LKS Raszczyce 9 września, 16:00
Slavia Ruda Śląska 4-2 Unia Książenice 9 września, 11:00
KS 94 Rachowice 1-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 9 września, 16:00
Przyszłość Ciochowice 5-1 Jedność 32 Przyszowice 9 września, 16:00
Silesia Lubomia 1-8 Drama Zbrosławice 10 września, 16:00
Rymer Rybnik 1-3 Zaborze Zabrze 9 września, 16:00
ROW 1964 II Rybnik 2-1 LKS 1908 Nędza 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Naprzód Rydułtowy 0-0 LKS 1908 Nędza 16 września, 16:00
Zaborze Zabrze 3-0 ROW 1964 II Rybnik 16 września, 15:00
(wo)
na boisku 1-1
Drama Zbrosławice 2-1 Rymer Rybnik 16 września, 12:30
Jedność 32 Przyszowice 2-1 Silesia Lubomia 16 września, 16:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-2 Przyszłość Ciochowice 16 września, 15:00
Unia Książenice 5-1 KS 94 Rachowice 17 września, 16:00
LKS Raszczyce 0-1 Slavia Ruda Śląska 17 września, 16:00
Tęcza Wielowieś 0-3 Orzeł Mokre (Mikołów) 17 września, 16:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Orzeł Mokre (Mikołów) 1-2 Naprzód Rydułtowy 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
Slavia Ruda Śląska 5-0 Tęcza Wielowieś 23 września, 11:00
KS 94 Rachowice 3-0 LKS Raszczyce 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (24 września, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
Przyszłość Ciochowice 3-1 Unia Książenice 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
Silesia Lubomia 4-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 25 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
Rymer Rybnik 0-3 Jedność 32 Przyszowice 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
ROW 1964 II Rybnik 1-8 Drama Zbrosławice 26 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
LKS 1908 Nędza 3-2 Zaborze Zabrze 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Naprzód Rydułtowy 2-0 Zaborze Zabrze 30 września, 16:00
Drama Zbrosławice 5-2 LKS 1908 Nędza 30 września, 12:30
Jedność 32 Przyszowice 2-1 ROW 1964 II Rybnik 30 września, 16:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 4-1 Rymer Rybnik 30 września, 16:00
Unia Książenice 1-1 Silesia Lubomia 30 września, 16:00
LKS Raszczyce 1-5 Przyszłość Ciochowice 30 września, 16:00
Tęcza Wielowieś 1-0 KS 94 Rachowice 30 września, 16:30
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-3 Slavia Ruda Śląska 30 września, 16:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Slavia Ruda Śląska 2-0 Naprzód Rydułtowy 7 października, 11:00
KS 94 Rachowice 0-4 Orzeł Mokre (Mikołów) 7 października, 15:00
Przyszłość Ciochowice 5-4 Tęcza Wielowieś 7 października, 12:00
Silesia Lubomia 2-2 LKS Raszczyce 8 października, 15:00
Rymer Rybnik 2-2 Unia Książenice 7 października, 15:00
ROW 1964 II Rybnik 3-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 8 października, 15:00
na boisku RKP
LKS 1908 Nędza 0-2 Jedność 32 Przyszowice 7 października, 15:00
Zaborze Zabrze 0-5 Drama Zbrosławice 7 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Naprzód Rydułtowy 3-3 Drama Zbrosławice 14 października, 15:00
Jedność 32 Przyszowice 6-0 Zaborze Zabrze 14 października, 15:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-3 LKS 1908 Nędza 14 października, 15:00
Unia Książenice 6-2 ROW 1964 II Rybnik 14 października, 15:00
LKS Raszczyce 0-1 Rymer Rybnik 14 października, 15:00
Tęcza Wielowieś 3-0 Silesia Lubomia 15 października, 15:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-0 Przyszłość Ciochowice 14 października, 15:00
Slavia Ruda Śląska 4-0 KS 94 Rachowice 14 października, 11:00

Kolejka 11 - 21-22 października

KS 94 Rachowice 1-4 Naprzód Rydułtowy 21 października, 15:00
Przyszłość Ciochowice 0-3 Slavia Ruda Śląska 21 października, 15:00
Silesia Lubomia 0-4 Orzeł Mokre (Mikołów) 22 października, 15:00
Rymer Rybnik 3-2 Tęcza Wielowieś 21 października, 15:00
ROW 1964 II Rybnik 6-0 LKS Raszczyce 22 października, 15:00
LKS 1908 Nędza 3-3 Unia Książenice 21 października, 15:00
Zaborze Zabrze 1-6 ŁTS Łabędy (Gliwice) 21 października, 15:00
Drama Zbrosławice 3-1 Jedność 32 Przyszowice 21 października, 12:30

Kolejka 12 - 28-29 października

Naprzód Rydułtowy 1-2 Jedność 32 Przyszowice 28 października, 14:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-2 Drama Zbrosławice 28 października, 14:00
Unia Książenice 6-3 Zaborze Zabrze 4 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Raszczyce 0-3 LKS 1908 Nędza 28 października, 14:00
Tęcza Wielowieś 6-0 ROW 1964 II Rybnik 11 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-0 Rymer Rybnik 28 października, 11:00
(wo)
na boisku 1-2
Slavia Ruda Śląska 5-1 Silesia Lubomia 28 października, 11:00
KS 94 Rachowice 4-0 Przyszłość Ciochowice 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie (4 kwietnia, 17:00) odwołany

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Przyszłość Ciochowice 3-4 Naprzód Rydułtowy 4 listopada, 13:00
Silesia Lubomia 3-3 KS 94 Rachowice 5 listopada, 13:00
Rymer Rybnik 0-3 Slavia Ruda Śląska 4 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 0-2
ROW 1964 II Rybnik 4-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 5 listopada, 13:00
LKS 1908 Nędza 2-1 Tęcza Wielowieś 4 listopada, 13:00
Zaborze Zabrze 4-2 LKS Raszczyce 4 listopada, 13:00
Drama Zbrosławice 1-3 Unia Książenice 4 listopada, 12:30
Jedność 32 Przyszowice 5-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 4 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Naprzód Rydułtowy 3-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 11 listopada, 13:00
(wo)
przerwany w 55. minucie przy stanie 1-0 - goście zrezygnowali z dalszej gry
Unia Książenice 3-2 Jedność 32 Przyszowice 12 listopada, 13:00
LKS Raszczyce 1-4 Drama Zbrosławice 11 listopada, 13:00
Tęcza Wielowieś 0-0 Zaborze Zabrze 12 listopada, 13:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-3 LKS 1908 Nędza 11 listopada, 13:00
Slavia Ruda Śląska 6-2 ROW 1964 II Rybnik 11 listopada, 11:00
KS 94 Rachowice 0-1 Rymer Rybnik 11 listopada, 13:00
Przyszłość Ciochowice 2-3 Silesia Lubomia 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Silesia Lubomia 1-3 Naprzód Rydułtowy 18 listopada, 13:00
Rymer Rybnik 3-2 Przyszłość Ciochowice 18 listopada, 13:30
ROW 1964 II Rybnik 8-1 KS 94 Rachowice 19 listopada, 13:00
LKS 1908 Nędza 1-3 Slavia Ruda Śląska 18 listopada, 13:00
Zaborze Zabrze 0-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 18 listopada, 13:00
Drama Zbrosławice 6-0 Tęcza Wielowieś 18 listopada, 12:30
Jedność 32 Przyszowice 7-3 LKS Raszczyce 18 listopada, 13:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-5 Unia Książenice 18 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Naprzód Rydułtowy 1-2 Unia Książenice 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
ŁTS Łabędy (Gliwice) 5-1 LKS Raszczyce 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jedność 32 Przyszowice 7-0 Tęcza Wielowieś 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Drama Zbrosławice 0-3 Orzeł Mokre (Mikołów) 9 maja, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (17 marca, 12:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na boisku 4-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zaborze Zabrze 0-3 Slavia Ruda Śląska 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS 1908 Nędza 0-3 KS 94 Rachowice 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
ROW 1964 II Rybnik 2-4 Przyszłość Ciochowice 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rymer Rybnik 3-0 Silesia Lubomia 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 24-25 marca

Rymer Rybnik 1-3 Naprzód Rydułtowy 24 marca, 15:30
Silesia Lubomia 6-0 ROW 1964 II Rybnik 24 marca, 15:30
Przyszłość Ciochowice 2-1 LKS 1908 Nędza 23 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS 94 Rachowice 5-1 Zaborze Zabrze 23 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Slavia Ruda Śląska 3-1 Drama Zbrosławice 24 marca, 11:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-0 Jedność 32 Przyszowice 23 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Wielowieś 3-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 25 marca, 15:30
LKS Raszczyce 2-4 Unia Książenice 24 marca, 15:30

Kolejka 18 - 31 marca

Naprzód Rydułtowy 1-0 LKS Raszczyce 31 marca, 13:00
Unia Książenice 4-1 Tęcza Wielowieś 31 marca, 13:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-4 Orzeł Mokre (Mikołów) 31 marca, 13:00
Jedność 32 Przyszowice 1-0 Slavia Ruda Śląska 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 13:00) odwołany
Drama Zbrosławice 1-1 KS 94 Rachowice 31 marca, 12:30
Zaborze Zabrze 2-0 Przyszłość Ciochowice 31 marca, 12:30
LKS 1908 Nędza 1-2 Silesia Lubomia 31 marca, 13:00
ROW 1964 II Rybnik 1-0 Rymer Rybnik 31 marca, 15:30

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

ROW 1964 II Rybnik 3-3 Naprzód Rydułtowy 8 kwietnia, 17:00
Rymer Rybnik 1-0 LKS 1908 Nędza 7 kwietnia, 17:00
Silesia Lubomia 1-0 Zaborze Zabrze 7 kwietnia, 17:00
Przyszłość Ciochowice 2-1 Drama Zbrosławice 7 kwietnia, 17:00
KS 94 Rachowice 1-2 Jedność 32 Przyszowice 7 kwietnia, 14:30
Slavia Ruda Śląska 2-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 7 kwietnia, 11:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-1 Unia Książenice 7 kwietnia, 17:00
Tęcza Wielowieś 0-3 LKS Raszczyce 8 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 4-0

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Naprzód Rydułtowy 2-3 Tęcza Wielowieś 14 kwietnia, 17:00
LKS Raszczyce 0-7 Orzeł Mokre (Mikołów) 14 kwietnia, 17:00
Unia Książenice 2-1 Slavia Ruda Śląska 15 kwietnia, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-2 KS 94 Rachowice 14 kwietnia, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 3-1 Przyszłość Ciochowice 14 kwietnia, 17:00
Drama Zbrosławice 3-3 Silesia Lubomia 14 kwietnia, 12:30
Zaborze Zabrze 3-3 Rymer Rybnik 14 kwietnia, 16:30
LKS 1908 Nędza 1-0 ROW 1964 II Rybnik 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

LKS 1908 Nędza 5-2 Naprzód Rydułtowy 21 kwietnia, 17:00
ROW 1964 II Rybnik 3-1 Zaborze Zabrze 22 kwietnia, 17:00
Rymer Rybnik 0-2 Drama Zbrosławice 21 kwietnia, 17:00
Silesia Lubomia 0-1 Jedność 32 Przyszowice 22 kwietnia, 17:00
Przyszłość Ciochowice 3-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 21 kwietnia, 17:00
KS 94 Rachowice 0-2 Unia Książenice 21 kwietnia, 17:00
Slavia Ruda Śląska 7-0 LKS Raszczyce 21 kwietnia, 11:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 6-0 Tęcza Wielowieś 21 kwietnia, 14:00
przerwany po I połowie przy stanie 6-0; utrzymano wynik z boiska

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Naprzód Rydułtowy 0-5 Orzeł Mokre (Mikołów) 28 kwietnia, 17:00
Tęcza Wielowieś 0-2 Slavia Ruda Śląska 29 kwietnia, 17:00
LKS Raszczyce 3-4 KS 94 Rachowice 28 kwietnia, 17:00
Unia Książenice 2-0 Przyszłość Ciochowice 28 kwietnia, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-1 Silesia Lubomia 28 kwietnia, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 1-2 Rymer Rybnik 28 kwietnia, 17:00
Drama Zbrosławice 5-1 ROW 1964 II Rybnik 28 kwietnia, 12:30
Zaborze Zabrze 2-3 LKS 1908 Nędza 28 kwietnia, 16:30

Kolejka 23 - 1 maja

Zaborze Zabrze 1-5 Naprzód Rydułtowy 1 maja, 16:30
LKS 1908 Nędza 1-2 Drama Zbrosławice 1 maja, 11:00
ROW 1964 II Rybnik 1-3 Jedność 32 Przyszowice 1 maja, 11:00
Rymer Rybnik 4-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 1 maja, 17:00
Silesia Lubomia 4-5 Unia Książenice 1 maja, 17:00
Przyszłość Ciochowice 3-1 LKS Raszczyce 1 maja, 17:00
KS 94 Rachowice 2-0 Tęcza Wielowieś 1 maja, 17:00
Slavia Ruda Śląska 1-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Naprzód Rydułtowy 0-2 Slavia Ruda Śląska 5 maja, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 5-2 KS 94 Rachowice 5 maja, 17:00
Tęcza Wielowieś 1-2 Przyszłość Ciochowice 5 maja, 17:00
LKS Raszczyce 1-3 Silesia Lubomia 5 maja, 17:00
Unia Książenice 2-1 Rymer Rybnik 6 maja, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-2 ROW 1964 II Rybnik 5 maja, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 2-0 LKS 1908 Nędza 5 maja, 17:00
Drama Zbrosławice 2-2 Zaborze Zabrze 5 maja, 12:30

Kolejka 25 - 12-13 maja

Drama Zbrosławice 5-5 Naprzód Rydułtowy 12 maja, 12:30
Zaborze Zabrze 0-1 Jedność 32 Przyszowice 12 maja, 16:30
LKS 1908 Nędza 3-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 12 maja, 17:00
ROW 1964 II Rybnik 0-5 Unia Książenice 12 maja, 17:00
Rymer Rybnik 3-1 LKS Raszczyce 12 maja, 17:00
Silesia Lubomia 8-1 Tęcza Wielowieś 13 maja, 17:00
Przyszłość Ciochowice 2-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 12 maja, 17:00
KS 94 Rachowice 0-0 Slavia Ruda Śląska 12 maja, 17:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Naprzód Rydułtowy 4-3 KS 94 Rachowice 19 maja, 17:00
Slavia Ruda Śląska 4-1 Przyszłość Ciochowice 19 maja, 11:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 7-2 Silesia Lubomia 19 maja, 17:00
Tęcza Wielowieś 2-1 Rymer Rybnik 20 maja, 15:00
LKS Raszczyce 1-2 ROW 1964 II Rybnik 19 maja, 17:00
Unia Książenice 4-2 LKS 1908 Nędza 20 maja, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-1 Zaborze Zabrze 19 maja, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 3-1 Drama Zbrosławice 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Jedność 32 Przyszowice 6-2 Naprzód Rydułtowy 26 maja, 17:00
Drama Zbrosławice 3-5 ŁTS Łabędy (Gliwice) 26 maja, 12:30
Zaborze Zabrze 1-5 Unia Książenice 26 maja, 16:00
LKS 1908 Nędza 6-0 LKS Raszczyce 26 maja, 17:00
ROW 1964 II Rybnik 2-4 Tęcza Wielowieś 27 maja, 11:00
Rymer Rybnik 0-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 26 maja, 17:00
Silesia Lubomia 2-3 Slavia Ruda Śląska 26 maja, 12:00
Przyszłość Ciochowice 1-1 KS 94 Rachowice 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 30 maja

Naprzód Rydułtowy 3-0 Przyszłość Ciochowice 30 maja, 18:00
KS 94 Rachowice 3-1 Silesia Lubomia 30 maja, 18:00
Slavia Ruda Śląska 5-0 Rymer Rybnik 30 maja, 18:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 6-1 ROW 1964 II Rybnik 30 maja, 18:00
Tęcza Wielowieś 6-2 LKS 1908 Nędza 30 maja, 18:00
LKS Raszczyce 0-3 Zaborze Zabrze 30 maja, 18:00
Unia Książenice 6-2 Drama Zbrosławice 30 maja, 18:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-3 Jedność 32 Przyszowice 30 maja, 18:00

Kolejka 29 - 2-3 czerwca

ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-4 Naprzód Rydułtowy 2 czerwca, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 1-3 Unia Książenice 2 czerwca, 17:00
Drama Zbrosławice 7-1 LKS Raszczyce 2 czerwca, 12:30
Zaborze Zabrze 1-5 Tęcza Wielowieś 3 czerwca, 11:00
LKS 1908 Nędza 0-3 Orzeł Mokre (Mikołów) 3 czerwca, 16:00
ROW 1964 II Rybnik 1-3 Slavia Ruda Śląska 3 czerwca, 17:00
Rymer Rybnik 2-2 KS 94 Rachowice 2 czerwca, 17:00
Silesia Lubomia 2-3 Przyszłość Ciochowice 3 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 9-10 czerwca

Naprzód Rydułtowy 5-0 Silesia Lubomia 9 czerwca, 17:00
Przyszłość Ciochowice 2-1 Rymer Rybnik 9 czerwca, 17:00
KS 94 Rachowice 2-0 ROW 1964 II Rybnik 9 czerwca, 17:00
Slavia Ruda Śląska 5-2 LKS 1908 Nędza 9 czerwca, 16:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 8-0 Zaborze Zabrze 9 czerwca, 17:00
Tęcza Wielowieś 4-1 Drama Zbrosławice 9 czerwca, 17:00
LKS Raszczyce 1-4 Jedność 32 Przyszowice 9 czerwca, 17:00
Unia Książenice 6-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 9 czerwca, 17:00

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas