[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa Zina 2017/2018, grupa: Katowice III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płomień Połomia 30 64 20 4 6 79-36 12 1 2 48-17 8 3 4 31-19
2.  Zameczek Czernica 30 58 19 1 10 96-57 10 0 5 47-26 9 1 5 49-31
3.  Naprzód Borucin 30 54 16 6 8 89-61 10 3 2 54-30 6 3 6 35-31 2 4 1 1 0 5-4
4.  Przyszłość Rogów 30 54 16 6 8 63-36 6 5 4 29-14 10 1 4 34-22 2 1 0 1 1 4-5
5.  Gwiazda Skrzyszów 30 49 13 10 7 52-44 8 4 3 32-21 5 6 4 20-23
6.  Naprzód Syrynia 30 48 14 6 10 65-54 9 3 3 35-25 5 3 7 30-29
7.  Forteca Świerklany 30 47 14 5 11 66-47 8 4 3 38-18 6 1 8 28-29
8.  Rafako Racibórz 30 43 11 10 9 40-37 6 4 5 19-19 5 6 4 21-18
9.  Naprzód Czyżowice 30 41 11 8 11 63-65 9 2 4 35-19 2 6 7 28-46
10.  LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 30 40 11 7 12 63-48 4 4 7 27-30 7 3 5 36-18 2 4 1 1 0 3-2
11.  Polonia Marklowice 30 40 11 7 12 55-54 6 2 7 32-26 5 5 5 23-28 2 1 0 1 1 2-3
12.  Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 30 37 10 7 13 55-52 6 2 7 35-30 4 5 6 20-22
13.  Odra Wodzisław Śląski 30 36 9 9 12 46-50 4 6 5 22-19 5 3 7 24-31
14.  MKS 32 Radziejów (Rybnik) 30 33 10 3 17 62-101 5 3 7 38-47 5 0 10 24-54
15.  KS 1905 Krzanowice 30 15 4 3 23 53-110 1 3 11 21-44 3 0 12 32-66 2 6 2 0 0 11-4
16.  Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 30 15 5 0 25 37-132 3 0 12 21-66 2 0 13 16-66 2 0 0 0 2 4-11

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Płomień Połomia    2-1 3-2 2-3 5-1 2-4 3-1 2-1 2-2 4-1 3-0 3-1 3-0 5-0 5-0 4-0 
 2 Zameczek Czernica0-3     4-2 2-0 0-1 1-3 3-0 0-2 7-2 2-1 3-0 0-1 5-0 5-3 9-6 6-2 
 3 Naprzód Borucin1-2 5-3     4-3 2-2 4-4 2-0 3-2 8-1 0-3 7-3 3-2 1-1 5-0 5-3 4-1 
 4 Przyszłość Rogów1-2 2-3 1-1     0-2 2-0 1-3 0-0 0-0 1-1 3-1 0-0 3-1 7-0 4-0 4-0 
 5 Gwiazda Skrzyszów2-1 1-5 1-2 1-2     3-1 2-2 3-2 4-2 2-0 0-0 1-1 2-2 4-0 4-1 2-0 
 6 Naprzód Syrynia1-3 4-2 1-2 3-0 0-0     1-0 2-1 3-3 1-6 2-2 2-1 3-2 3-1 3-1 6-1 
 7 Forteca Świerklany1-3 1-1 2-2 0-1 2-0 2-1     1-1 2-1 1-0 0-0 5-1 4-1 4-1 3-4 10-1 
 8 Rafako Racibórz1-1 0-3 2-1 0-2 1-1 2-0 1-0     3-0 0-1 1-1 1-1 0-3 2-3 3-1 2-1 
 9 Naprzód Czyżowice2-1 2-3 5-3 1-1 0-2 0-0 3-1 0-1     2-0 2-3 1-0 2-0 4-2 4-2 7-0 
 10 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)1-0 2-4 1-3 0-1 3-2 2-1 2-3 1-2 2-2     1-1 2-2 1-1 5-1 3-4 1-3 
 11 Polonia Marklowice3-4 2-1 2-3 1-0 1-1 2-4 1-4 0-0 4-1 1-2     0-1 4-2 2-3 5-0 4-0 
 12 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)0-5 1-4 3-1 1-2 6-2 2-2 0-2 1-1 3-4 0-2 1-0     1-2 6-1 6-2 4-0 
 13 Odra Wodzisław Śląski2-2 3-0 1-1 0-4 1-1 3-2 4-1 1-2 1-1 1-1 0-1 0-0     0-1 5-1 0-1 
 14 MKS 32 Radziejów (Rybnik)0-2 2-7 3-2 3-4 1-1 1-5 4-3 2-2 4-2 3-3 2-5 2-4 0-1     6-3 5-3 
 15 KS 1905 Krzanowice0-0 2-3 2-5 3-4 1-3 0-3 0-4 1-1 2-2 0-1 1-2 0-4 1-5 1-4     7-3 
 16 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)4-2 2-9 0-5 1-7 0-1 3-0 2-4 1-3 1-5 0-14 2-4 2-1 1-3 1-4 1-4     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-3 Odra Wodzisław Śląski 12 sierpnia, 18:00
Płomień Połomia 4-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 12 sierpnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 3-1 Naprzód Syrynia 13 sierpnia, 17:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-7 Zameczek Czernica 12 sierpnia, 17:00
Naprzód Borucin 7-3 Polonia Marklowice 13 sierpnia, 15:00
KS 1905 Krzanowice 3-4 Przyszłość Rogów 12 sierpnia, 17:00
Rafako Racibórz 1-0 Forteca Świerklany 12 sierpnia, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3-4 Naprzód Czyżowice 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Odra Wodzisław Śląski 1-1 Naprzód Czyżowice 19 sierpnia, 17:30
Forteca Świerklany 5-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 20 sierpnia, 17:00
Przyszłość Rogów 0-0 Rafako Racibórz 19 sierpnia, 17:00
Polonia Marklowice 5-0 KS 1905 Krzanowice 20 sierpnia, 17:00
Zameczek Czernica 4-2 Naprzód Borucin 19 sierpnia, 17:00
Naprzód Syrynia 3-1 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 19 sierpnia, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-2 Gwiazda Skrzyszów 19 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4-2 Płomień Połomia 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Płomień Połomia 3-0 Odra Wodzisław Śląski 26 sierpnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 2-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 26 sierpnia, 17:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 3-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 26 sierpnia, 17:00
Naprzód Borucin 4-4 Naprzód Syrynia 27 sierpnia, 15:00
KS 1905 Krzanowice 2-3 Zameczek Czernica 26 sierpnia, 17:00
Rafako Racibórz 1-1 Polonia Marklowice 26 sierpnia, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Przyszłość Rogów 26 sierpnia, 17:00
Naprzód Czyżowice 3-1 Forteca Świerklany 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Odra Wodzisław Śląski 4-1 Forteca Świerklany 2 września, 17:00
Przyszłość Rogów 0-0 Naprzód Czyżowice 2 września, 16:00
Polonia Marklowice 0-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3 września, 16:00
Zameczek Czernica 0-2 Rafako Racibórz 2 września, 16:00
Naprzód Syrynia 3-1 KS 1905 Krzanowice 2 września, 16:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-3 Naprzód Borucin 3 września, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-4 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2 września, 16:00
Płomień Połomia 5-1 Gwiazda Skrzyszów 2 września, 16:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Gwiazda Skrzyszów 2-2 Odra Wodzisław Śląski 9 września, 16:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 0-2 Płomień Połomia 9 września, 16:00
Naprzód Borucin 4-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 10 września, 15:00
KS 1905 Krzanowice 0-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 9 września, 16:00
Rafako Racibórz 2-0 Naprzód Syrynia 9 września, 16:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-4 Zameczek Czernica 9 września, 16:00
Naprzód Czyżowice 2-3 Polonia Marklowice 9 września, 16:00
Forteca Świerklany 0-1 Przyszłość Rogów 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Odra Wodzisław Śląski 0-4 Przyszłość Rogów 16 września, 18:00
Polonia Marklowice 1-4 Forteca Świerklany 16 września, 16:00
Zameczek Czernica 7-2 Naprzód Czyżowice 16 września, 16:00
Naprzód Syrynia 2-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 16 września, 16:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-2 Rafako Racibórz 16 września, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-4 KS 1905 Krzanowice 16 września, 16:00
Płomień Połomia 3-2 Naprzód Borucin 16 września, 16:00
Gwiazda Skrzyszów 4-0 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 16 września, 16:00

Kolejka 7 - 23-24 września

MKS 32 Radziejów (Rybnik) 0-1 Odra Wodzisław Śląski 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
Naprzód Borucin 2-2 Gwiazda Skrzyszów 4 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany / w trzecim terminie (25 listopada, 13:30) odwołany
KS 1905 Krzanowice 0-0 Płomień Połomia 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
Rafako Racibórz 2-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
Naprzód Czyżowice 0-0 Naprzód Syrynia 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
Forteca Świerklany 1-1 Zameczek Czernica 24 września, 16:00
Przyszłość Rogów 3-1 Polonia Marklowice 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) w Jastrzębiu Zdroju odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) w Jastrzębiu Zdroju odwołany

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Odra Wodzisław Śląski 0-1 Polonia Marklowice 30 września, 18:00
Zameczek Czernica 2-0 Przyszłość Rogów 30 września, 16:00
Naprzód Syrynia 1-0 Forteca Świerklany 30 września, 16:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-2 Naprzód Czyżowice 30 września, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 30 września, 16:00
Płomień Połomia 2-1 Rafako Racibórz 30 września, 16:00
Gwiazda Skrzyszów 4-1 KS 1905 Krzanowice 30 września, 16:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 3-2 Naprzód Borucin 30 września, 16:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Naprzód Borucin 1-1 Odra Wodzisław Śląski 7 października, 15:00
KS 1905 Krzanowice 1-4 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 7 października, 15:00
Rafako Racibórz 1-1 Gwiazda Skrzyszów 7 października, 15:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-5 Płomień Połomia 7 października, 15:00
Naprzód Czyżowice 7-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 7 października, 15:00
Forteca Świerklany 1-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 8 października, 15:00
Przyszłość Rogów 2-0 Naprzód Syrynia 7 października, 15:00
Polonia Marklowice 2-1 Zameczek Czernica 7 października, 16:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Odra Wodzisław Śląski 3-0 Zameczek Czernica 14 października, 17:00
Naprzód Syrynia 2-2 Polonia Marklowice 14 października, 15:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-1 Przyszłość Rogów 14 października, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-4 Forteca Świerklany 15 października, 15:00
Płomień Połomia 2-2 Naprzód Czyżowice 14 października, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 1-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 14 października, 15:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-2 Rafako Racibórz 14 października, 15:00
Naprzód Borucin 5-3 KS 1905 Krzanowice 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 21-22 października

KS 1905 Krzanowice 1-5 Odra Wodzisław Śląski 21 października, 15:00
Rafako Racibórz 2-1 Naprzód Borucin 21 października, 15:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 6-1 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 21 października, 15:00
Naprzód Czyżowice 0-2 Gwiazda Skrzyszów 21 października, 15:00
Forteca Świerklany 1-3 Płomień Połomia 22 października, 15:00
Przyszłość Rogów 4-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 21 października, 15:00
Polonia Marklowice 1-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 21 października, 15:00
Zameczek Czernica 1-3 Naprzód Syrynia 21 października, 15:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Odra Wodzisław Śląski 3-2 Naprzód Syrynia 28 października, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-4 Zameczek Czernica 28 października, 14:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-4 Polonia Marklowice 28 października, 15:00
Płomień Połomia 2-3 Przyszłość Rogów 28 października, 14:00
Gwiazda Skrzyszów 2-2 Forteca Świerklany 28 października, 14:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 4-2 Naprzód Czyżowice 28 października, 14:00
Naprzód Borucin 3-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 29 października, 14:00
KS 1905 Krzanowice 1-1 Rafako Racibórz 28 października, 14:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Rafako Racibórz 0-3 Odra Wodzisław Śląski 4 listopada, 13:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 6-2 KS 1905 Krzanowice 4 listopada, 13:00
Naprzód Czyżowice 5-3 Naprzód Borucin 4 listopada, 13:00
Forteca Świerklany 4-1 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 5 listopada, 14:00
Przyszłość Rogów 0-2 Gwiazda Skrzyszów 5 listopada, 13:00
Polonia Marklowice 3-4 Płomień Połomia 4 listopada, 13:00
Zameczek Czernica 6-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4 listopada, 13:00
Naprzód Syrynia 1-6 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Odra Wodzisław Śląski 1-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 12 listopada, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-0 Naprzód Syrynia 11 listopada, 13:00
Płomień Połomia 2-1 Zameczek Czernica 11 listopada, 13:00
Gwiazda Skrzyszów 0-0 Polonia Marklowice 11 listopada, 13:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 3-4 Przyszłość Rogów 11 listopada, 13:00
KS 1905 Krzanowice 2-2 Naprzód Czyżowice 11 listopada, 13:00
Rafako Racibórz 1-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 11 listopada, 13:00
Forteca Świerklany 2-2 Naprzód Borucin 12 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Odra Wodzisław Śląski 18 listopada, 13:00
Naprzód Czyżowice 0-1 Rafako Racibórz 18 listopada, 13:00
Forteca Świerklany 3-4 KS 1905 Krzanowice 18 listopada, 13:00
Przyszłość Rogów 1-1 Naprzód Borucin 18 listopada, 13:00
Polonia Marklowice 2-3 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 18 listopada, 13:00
Zameczek Czernica 0-1 Gwiazda Skrzyszów 18 listopada, 13:00
Naprzód Syrynia 1-3 Płomień Połomia 18 listopada, 13:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-3 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 18 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Odra Wodzisław Śląski 0-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-0 Płomień Połomia 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (18 kwietnia, 17:30) odwołany
Naprzód Syrynia 0-0 Gwiazda Skrzyszów 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zameczek Czernica 5-3 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Marklowice 2-3 Naprzód Borucin 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Przyszłość Rogów 4-0 KS 1905 Krzanowice 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Forteca Świerklany 1-1 Rafako Racibórz 18 marca, 15:30
Naprzód Czyżowice 1-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 24-25 marca

Naprzód Czyżowice 2-0 Odra Wodzisław Śląski 25 marca, 16:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-2 Forteca Świerklany 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rafako Racibórz 0-2 Przyszłość Rogów 24 marca, 15:30
KS 1905 Krzanowice 1-2 Polonia Marklowice 24 marca, 15:30
Naprzód Borucin 5-3 Zameczek Czernica 25 marca, 15:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1-5 Naprzód Syrynia 24 marca, 15:30
Gwiazda Skrzyszów 2-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 25 marca, 15:30
Płomień Połomia 4-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 24 marca, 15:30

Kolejka 18 - 31 marca

Odra Wodzisław Śląski 2-2 Płomień Połomia 31 marca, 13:00
na boisku Wichru Wilchwy
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-1 Gwiazda Skrzyszów 31 marca, 11:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 5-1 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 31 marca, 13:00
Naprzód Syrynia 1-2 Naprzód Borucin 31 marca, 11:00
Zameczek Czernica 9-6 KS 1905 Krzanowice 31 marca, 13:00
Polonia Marklowice 0-0 Rafako Racibórz 31 marca, 13:00
Przyszłość Rogów 0-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 31 marca, 11:00
Forteca Świerklany 2-1 Naprzód Czyżowice 31 marca, 13:00

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Forteca Świerklany 4-1 Odra Wodzisław Śląski 8 kwietnia, 17:00
Naprzód Czyżowice 1-1 Przyszłość Rogów 7 kwietnia, 16:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Polonia Marklowice 7 kwietnia, 17:00
Rafako Racibórz 0-3 Zameczek Czernica 7 kwietnia, 17:00
KS 1905 Krzanowice 0-3 Naprzód Syrynia 7 kwietnia, 17:00
Naprzód Borucin 0-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 8 kwietnia, 15:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 5-3 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 8 kwietnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 2-1 Płomień Połomia 7 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Odra Wodzisław Śląski 1-1 Gwiazda Skrzyszów 14 kwietnia, 17:00
Płomień Połomia 5-0 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 14 kwietnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-5 Naprzód Borucin 14 kwietnia, 16:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-4 KS 1905 Krzanowice 14 kwietnia, 17:00
Naprzód Syrynia 2-1 Rafako Racibórz 14 kwietnia, 17:00
Zameczek Czernica 0-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 14 kwietnia, 17:00
Polonia Marklowice 4-1 Naprzód Czyżowice 14 kwietnia, 17:00
Przyszłość Rogów 1-3 Forteca Świerklany 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Przyszłość Rogów 3-1 Odra Wodzisław Śląski 21 kwietnia, 17:00
Forteca Świerklany 0-0 Polonia Marklowice 22 kwietnia, 17:00
Naprzód Czyżowice 2-3 Zameczek Czernica 21 kwietnia, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2-2 Naprzód Syrynia 21 kwietnia, 17:00
Rafako Racibórz 0-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 21 kwietnia, 17:00
KS 1905 Krzanowice 7-3 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 21 kwietnia, 17:00
Naprzód Borucin 1-2 Płomień Połomia 22 kwietnia, 15:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1-1 Gwiazda Skrzyszów 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 28 kwietnia, 17:00
Odra Wodzisław Śląski 0-1 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 28 kwietnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 1-2 Naprzód Borucin 29 kwietnia, 17:00
Płomień Połomia 5-0 KS 1905 Krzanowice 28 kwietnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-3 Rafako Racibórz 28 kwietnia, 16:00
Naprzód Syrynia 3-3 Naprzód Czyżowice 28 kwietnia, 17:00
Zameczek Czernica 3-0 Forteca Świerklany 28 kwietnia, 17:00
Polonia Marklowice 1-0 Przyszłość Rogów 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 1 maja

Polonia Marklowice 4-2 Odra Wodzisław Śląski 1 maja, 17:00
Przyszłość Rogów 2-3 Zameczek Czernica 1 maja, 15:00
Forteca Świerklany 2-1 Naprzód Syrynia 1 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 2-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1 maja, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1 maja, 17:00
Rafako Racibórz 1-1 Płomień Połomia 1 maja, 17:00
KS 1905 Krzanowice 1-3 Gwiazda Skrzyszów 1 maja, 17:00
Naprzód Borucin 5-0 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Odra Wodzisław Śląski 1-1 Naprzód Borucin 5 maja, 17:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 6-3 KS 1905 Krzanowice 5 maja, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 3-2 Rafako Racibórz 5 maja, 17:00
Płomień Połomia 3-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 5 maja, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-5 Naprzód Czyżowice 5 maja, 16:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-3 Forteca Świerklany 6 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 3-0 Przyszłość Rogów 6 maja, 17:00
Zameczek Czernica 3-0 Polonia Marklowice 5 maja, 17:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Zameczek Czernica 5-0 Odra Wodzisław Śląski 12 maja, 17:00
Polonia Marklowice 2-4 Naprzód Syrynia 12 maja, 17:00
Przyszłość Rogów 1-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 12 maja, 17:00
Forteca Świerklany 10-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 13 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 2-1 Płomień Połomia 12 maja, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 6-2 Gwiazda Skrzyszów 12 maja, 17:00
Rafako Racibórz 2-3 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 12 maja, 17:00
KS 1905 Krzanowice 2-5 Naprzód Borucin 12 maja, 17:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Odra Wodzisław Śląski 5-1 KS 1905 Krzanowice 19 maja, 17:00
Naprzód Borucin 3-2 Rafako Racibórz 20 maja, 15:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-4 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 19 maja, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 4-2 Naprzód Czyżowice 19 maja, 17:00
Płomień Połomia 3-1 Forteca Świerklany 19 maja, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-7 Przyszłość Rogów 19 maja, 16:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-1 Polonia Marklowice 19 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 4-2 Zameczek Czernica 20 maja, 17:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Naprzód Syrynia 3-2 Odra Wodzisław Śląski 26 maja, 17:00
Zameczek Czernica 2-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 26 maja, 17:00
Polonia Marklowice 4-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 26 maja, 17:00
Przyszłość Rogów 1-2 Płomień Połomia 26 maja, 17:00
Forteca Świerklany 2-0 Gwiazda Skrzyszów 27 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 4-2 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 26 maja, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3-1 Naprzód Borucin 26 maja, 17:00
Rafako Racibórz 3-1 KS 1905 Krzanowice 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 30 maja

Odra Wodzisław Śląski 1-2 Rafako Racibórz 30 maja, 18:00
KS 1905 Krzanowice 0-4 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 30 maja, 18:00
Naprzód Borucin 8-1 Naprzód Czyżowice 31 maja, 17:30
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 4-3 Forteca Świerklany 30 maja, 18:00
Gwiazda Skrzyszów 1-2 Przyszłość Rogów 30 maja, 18:00
Płomień Połomia 3-0 Polonia Marklowice 30 maja, 18:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-9 Zameczek Czernica 30 maja, 18:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-1 Naprzód Syrynia 30 maja, 18:00

Kolejka 29 - 2-3 czerwca

Naprzód Borucin 2-0 Forteca Świerklany 2 czerwca, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-1 Odra Wodzisław Śląski 2 czerwca, 17:00
Naprzód Syrynia 6-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2 czerwca, 17:00
Zameczek Czernica 0-3 Płomień Połomia 2 czerwca, 17:00
Polonia Marklowice 1-1 Gwiazda Skrzyszów 2 czerwca, 17:00
Przyszłość Rogów 7-0 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2 czerwca, 17:00
Naprzód Czyżowice 4-2 KS 1905 Krzanowice 2 czerwca, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Rafako Racibórz 2 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 9-10 czerwca

Odra Wodzisław Śląski 0-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 9 czerwca, 17:00
mecz przerwany w 37. minucie na 32 minuty z powodu obfitych opadów deszczu
Rafako Racibórz 3-0 Naprzód Czyżowice 9 czerwca, 17:00
KS 1905 Krzanowice 0-4 Forteca Świerklany 9 czerwca, 16:00
Naprzód Borucin 4-3 Przyszłość Rogów 9 czerwca, 17:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-5 Polonia Marklowice 9 czerwca, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 1-5 Zameczek Czernica 9 czerwca, 17:00
Płomień Połomia 2-4 Naprzód Syrynia 9 czerwca, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-14 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 9 czerwca, 17:00

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas