[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa Zina 2017/2018, grupa: Katowice IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Dąbrowa Górnicza 14 38 12 2 0 51-13 6 0 0 31-5 6 2 0 20-8
2.  Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 14 32 9 5 0 26-11 7 1 0 16-5 2 4 0 10-6
3.  Górnik Wojkowice 15 30 10 0 5 36-21 6 0 2 19-6 4 0 3 17-15
4.  Odra Miasteczko Śląskie 14 24 7 3 4 29-17 5 0 2 18-8 2 3 2 11-9 1 1 0 1 0 1-1
5.  Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 14 24 7 3 4 25-20 4 2 2 15-11 3 1 2 10-9 1 1 0 1 0 1-1
6.  Zagłębie II Sosnowiec 13 23 7 2 4 30-16 4 1 1 17-6 3 1 3 13-10
7.  Orzeł Nakło Śląskie 14 19 5 4 5 28-24 2 3 2 12-12 3 1 3 16-12
8.  Silesia Miechowice (Bytom) 14 19 6 1 7 26-38 4 1 2 18-17 2 0 5 8-21
9.  Wyzwolenie Chorzów 14 17 5 2 7 22-28 3 2 1 9-6 2 0 6 13-22 1 3 1 0 0 3-1
10.  Piast Ożarowice 13 17 4 5 4 22-25 3 3 1 14-13 1 2 3 8-12 1 0 0 0 1 1-3
11.  Orzeł Miedary 14 15 4 3 7 31-29 1 2 2 11-12 3 1 5 20-17
12.  Cyklon Rogoźnik 14 14 4 2 8 18-26 3 1 4 13-15 1 1 4 5-11
13.  Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 13 12 3 3 7 18-28 2 1 2 9-7 1 2 5 9-21 1 3 1 0 0 5-1
14.  Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 15 12 3 3 9 19-45 2 2 4 10-20 1 1 5 9-25 1 0 0 0 1 1-5
15.  UKS Szopienice (Katowice) 13 9 2 3 8 12-29 2 1 5 8-19 0 2 3 4-10
16.  SKS Łagisza (Będzin) 14 7 2 1 11 23-46 1 1 5 13-21 1 0 6 10-25

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Unia Dąbrowa Górnicza    5-1 5-0 3-2 4-0 7-1 7-1 
 2 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie    2-1 4-2 1-0 2-1 3-0 2-0 1-1 1-0 
 3 Górnik Wojkowice1-3     1-2 1-0 3-0 4-0 4-1 1-0 4-0 
 4 Odra Miasteczko Śląskie0-1 1-2     4-1 3-0 3-2 2-1 5-1 
 5 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)0-0 2-3 1-1     2-1 4-2 1-2 3-1 2-1 
 6 Zagłębie II Sosnowiec0-0 4-1 1-0     8-1 3-2 1-2 
 7 Orzeł Nakło Śląskie1-2 0-0 2-4     3-1 2-2 1-1 3-2 
 8 Silesia Miechowice (Bytom)0-5     2-0 2-3 5-2 3-2 1-1 5-4 
 9 Wyzwolenie Chorzów0-1 1-1 2-2     3-1 2-1 1-0 
 10 Piast Ożarowice3-3 3-2 2-2 0-2 3-3     2-1 1-0 
 11 Orzeł Miedary2-2 1-2 2-4     4-2 2-2 
 12 Cyklon Rogoźnik2-3 0-5 2-0 4-1 1-3     1-1 0-1 3-1 
 13 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)1-1 2-1 0-2     5-1 1-2 
 14 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)1-1 2-6 0-2 0-3 3-2 2-0 1-1 1-5     
 15 UKS Szopienice (Katowice)2-4 1-3 0-3 0-7 2-0 0-1 1-1     2-0 
 16 SKS Łagisza (Będzin)1-4 1-4 0-1 2-4 1-1 0-4 8-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-1 Orzeł Nakło Śląskie 12 sierpnia, 17:00
UKS Szopienice (Katowice) 2-4 Unia Dąbrowa Górnicza 12 sierpnia, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-1 Zagłębie II Sosnowiec 12 sierpnia, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-0 Wyzwolenie Chorzów 12 sierpnia, 17:00
Piast Ożarowice 2-2 Odra Miasteczko Śląskie 12 sierpnia, 17:00
Cyklon Rogoźnik 1-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 12 sierpnia, 17:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 1-5 Orzeł Miedary 12 sierpnia, 17:00
Górnik Wojkowice 4-0 SKS Łagisza (Będzin) 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Orzeł Nakło Śląskie 3-2 SKS Łagisza (Będzin) 19 sierpnia, 17:00
Orzeł Miedary 1-2 Górnik Wojkowice 19 sierpnia, 17:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 5-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 19 sierpnia, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 2-1 Cyklon Rogoźnik 19 sierpnia, 17:00
Wyzwolenie Chorzów 3-1 Piast Ożarowice 19 sierpnia, 17:00
Zagłębie II Sosnowiec 8-1 Silesia Miechowice (Bytom) 19 sierpnia, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 5-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 19 sierpnia, 11:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-0 UKS Szopienice (Katowice) 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

UKS Szopienice (Katowice) 0-3 Orzeł Nakło Śląskie 26 sierpnia, 15:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-0 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 26 sierpnia, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-5 Unia Dąbrowa Górnicza 26 sierpnia, 17:00
Piast Ożarowice 0-2 Zagłębie II Sosnowiec 26 sierpnia, 17:00
Cyklon Rogoźnik 4-1 Wyzwolenie Chorzów 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 0-2 Odra Miasteczko Śląskie 26 sierpnia, 17:00
Górnik Wojkowice 4-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 26 sierpnia, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 0-4 Orzeł Miedary 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Orzeł Nakło Śląskie 2-2 Orzeł Miedary 3 września, 15:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-2 SKS Łagisza (Będzin) 2 września, 16:00
Odra Miasteczko Śląskie 1-2 Górnik Wojkowice 2 września, 16:00
Wyzwolenie Chorzów 1-0 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 2 września, 16:00
Zagłębie II Sosnowiec 1-2 Cyklon Rogoźnik 2 września, 16:00
na bocznym boisku
Unia Dąbrowa Górnicza 3-2 Piast Ożarowice 2 września, 16:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 3-0 Silesia Miechowice (Bytom) 2 września, 11:00
UKS Szopienice (Katowice) 1-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2 września, 16:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 4-2 Orzeł Nakło Śląskie 9 września, 16:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-1 UKS Szopienice (Katowice) 9 września, 16:00
Piast Ożarowice 3-3 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 9 września, 16:00
Cyklon Rogoźnik 2-3 Unia Dąbrowa Górnicza 9 września, 16:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 3-2 Zagłębie II Sosnowiec 9 września, 16:00
Górnik Wojkowice 3-0 Wyzwolenie Chorzów 9 września, 11:00
SKS Łagisza (Będzin) 1-4 Odra Miasteczko Śląskie 9 września, 16:00
Orzeł Miedary 4-2 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 9 września, 16:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Orzeł Nakło Śląskie 1-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 16 września, 16:00
Odra Miasteczko Śląskie 3-2 Orzeł Miedary 17 września, 16:00
Zagłębie II Sosnowiec 4-1 Górnik Wojkowice 17 września, 13:00
na bocznym boisku
Unia Dąbrowa Górnicza 7-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 16 września, 16:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-1 Cyklon Rogoźnik 16 września, 16:00
UKS Szopienice (Katowice) 2-0 Piast Ożarowice 16 września, 16:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-2 Silesia Miechowice (Bytom) 16 września, 16:00
SKS Łagisza (Będzin) 2-4 Wyzwolenie Chorzów 16 września, 16:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Silesia Miechowice (Bytom) - Orzeł Nakło Śląskie
w pierwotnym terminie (23 września, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Ożarowice - Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
Cyklon Rogoźnik - UKS Szopienice (Katowice) 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 1-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 4 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Wojkowice 1-3 Unia Dąbrowa Górnicza 23 września, 11:00
SKS Łagisza (Będzin) - Zagłębie II Sosnowiec 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
Orzeł Miedary - Wyzwolenie Chorzów 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) - Odra Miasteczko Śląskie 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Orzeł Nakło Śląskie 0-0 Odra Miasteczko Śląskie 30 września, 16:00
Wyzwolenie Chorzów 2-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 30 września, 16:00
Zagłębie II Sosnowiec 3-2 Orzeł Miedary 1 października, 13:00
Unia Dąbrowa Górnicza 7-1 SKS Łagisza (Będzin) 30 września, 16:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-1 Górnik Wojkowice 30 września, 14:30
UKS Szopienice (Katowice) 1-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 30 września, 16:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-1 Cyklon Rogoźnik 30 września, 16:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-3 Piast Ożarowice 30 września, 16:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Piast Ożarowice 3-3 Orzeł Nakło Śląskie 7 października, 15:00
Cyklon Rogoźnik 2-0 Silesia Miechowice (Bytom) 7 października, 15:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 0-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 7 października, 15:00
Górnik Wojkowice 1-0 UKS Szopienice (Katowice) 7 października, 15:00
SKS Łagisza (Będzin) 1-4 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 7 października, 15:00
Orzeł Miedary 2-2 Unia Dąbrowa Górnicza 7 października, 15:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-2 Zagłębie II Sosnowiec 7 października, 15:00
Odra Miasteczko Śląskie 3-0 Wyzwolenie Chorzów 7 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Orzeł Nakło Śląskie 3-1 Wyzwolenie Chorzów 14 października, 15:00
Zagłębie II Sosnowiec 1-0 Odra Miasteczko Śląskie 15 października, 13:00
Unia Dąbrowa Górnicza 4-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 14 października, 15:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-0 Orzeł Miedary 14 października, 15:00
UKS Szopienice (Katowice) 2-0 SKS Łagisza (Będzin) 14 października, 16:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-3 Górnik Wojkowice 14 października, 15:00
Silesia Miechowice (Bytom) 3-2 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 14 października, 15:00
Piast Ożarowice 1-0 Cyklon Rogoźnik 14 października, 15:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Cyklon Rogoźnik 0-5 Orzeł Nakło Śląskie 21 października, 15:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 1-1 Piast Ożarowice 21 października, 11:00
Górnik Wojkowice 1-0 Silesia Miechowice (Bytom) 21 października, 15:00
SKS Łagisza (Będzin) 0-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 21 października, 15:00
Orzeł Miedary 2-2 UKS Szopienice (Katowice) 21 października, 15:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 21 października, 11:00
Odra Miasteczko Śląskie 0-1 Unia Dąbrowa Górnicza 21 października, 15:00
Wyzwolenie Chorzów 2-2 Zagłębie II Sosnowiec 21 października, 15:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Orzeł Nakło Śląskie 2-4 Zagłębie II Sosnowiec 28 października, 14:00
Unia Dąbrowa Górnicza 5-0 Wyzwolenie Chorzów 28 października, 14:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 4-2 Odra Miasteczko Śląskie 28 października, 14:00
UKS Szopienice (Katowice) 0-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 28 października, 16:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-1 Orzeł Miedary 28 października, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 5-4 SKS Łagisza (Będzin) 28 października, 14:00
Piast Ożarowice 3-2 Górnik Wojkowice 28 października, 14:00
Cyklon Rogoźnik 0-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 28 października, 14:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 2-0 Orzeł Nakło Śląskie 4 listopada, 13:00
Górnik Wojkowice 4-0 Cyklon Rogoźnik 4 listopada, 13:00
SKS Łagisza (Będzin) 1-1 Piast Ożarowice 4 listopada, 13:00
Orzeł Miedary 2-4 Silesia Miechowice (Bytom) 4 listopada, 13:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 4 listopada, 13:00
Odra Miasteczko Śląskie 5-1 UKS Szopienice (Katowice) 4 listopada, 13:00
Wyzwolenie Chorzów 0-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 4 listopada, 13:00
Zagłębie II Sosnowiec 0-0 Unia Dąbrowa Górnicza 5 listopada, 13:00
na bocznym boisku

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Orzeł Nakło Śląskie 1-2 Unia Dąbrowa Górnicza 11 listopada, 13:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-0 Zagłębie II Sosnowiec 11 listopada, 13:00
UKS Szopienice (Katowice) 0-7 Wyzwolenie Chorzów 11 listopada, 15:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-1 Odra Miasteczko Śląskie 11 listopada, 13:00
Silesia Miechowice (Bytom) 5-2 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 11 listopada, 13:00
Piast Ożarowice 2-1 Orzeł Miedary 11 listopada, 13:00
Cyklon Rogoźnik 3-1 SKS Łagisza (Będzin) 11 listopada, 13:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 2-6 Górnik Wojkowice 11 listopada, 13:00

REKLAMA

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Górnik Wojkowice 1-2 Orzeł Nakło Śląskie 18 listopada, 13:00
SKS Łagisza (Będzin) 8-3 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 18 listopada, 13:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) - Piast Ożarowice 19 listopada, 13:00
Odra Miasteczko Śląskie 4-1 Silesia Miechowice (Bytom) 18 listopada, 13:00
Wyzwolenie Chorzów 1-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 18 listopada, 13:00
Zagłębie II Sosnowiec - UKS Szopienice (Katowice) 19 listopada, 13:00
Unia Dąbrowa Górnicza - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 19 listopada, 13:00
Cyklon Rogoźnik 1-3 Orzeł Miedary 18 listopada, 13:00

Kolejka 16

Orzeł Nakło Śląskie - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Unia Dąbrowa Górnicza - UKS Szopienice (Katowice)
Zagłębie II Sosnowiec - Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Wyzwolenie Chorzów - Silesia Miechowice (Bytom)
Odra Miasteczko Śląskie - Piast Ożarowice
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) - Cyklon Rogoźnik
Orzeł Miedary - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
SKS Łagisza (Będzin) - Górnik Wojkowice

REKLAMA

Kolejka 17

SKS Łagisza (Będzin) - Orzeł Nakło Śląskie
Górnik Wojkowice - Orzeł Miedary
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) - Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Cyklon Rogoźnik - Odra Miasteczko Śląskie
Piast Ożarowice - Wyzwolenie Chorzów
Silesia Miechowice (Bytom) - Zagłębie II Sosnowiec
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) - Unia Dąbrowa Górnicza
UKS Szopienice (Katowice) - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie

Kolejka 18

Orzeł Nakło Śląskie - UKS Szopienice (Katowice)
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie - Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Unia Dąbrowa Górnicza - Silesia Miechowice (Bytom)
Zagłębie II Sosnowiec - Piast Ożarowice
Wyzwolenie Chorzów - Cyklon Rogoźnik
Odra Miasteczko Śląskie - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) - Górnik Wojkowice
Orzeł Miedary - SKS Łagisza (Będzin)

Kolejka 19

Orzeł Miedary - Orzeł Nakło Śląskie
SKS Łagisza (Będzin) - Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Górnik Wojkowice - Odra Miasteczko Śląskie
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) - Wyzwolenie Chorzów
Cyklon Rogoźnik - Zagłębie II Sosnowiec
Piast Ożarowice - Unia Dąbrowa Górnicza
Silesia Miechowice (Bytom) - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) - UKS Szopienice (Katowice)

Kolejka 20

Orzeł Nakło Śląskie - Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
UKS Szopienice (Katowice) - Silesia Miechowice (Bytom)
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie - Piast Ożarowice
Unia Dąbrowa Górnicza - Cyklon Rogoźnik
Zagłębie II Sosnowiec - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
Wyzwolenie Chorzów - Górnik Wojkowice
Odra Miasteczko Śląskie - SKS Łagisza (Będzin)
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) - Orzeł Miedary

Kolejka 21

Wyzwolenie Chorzów - SKS Łagisza (Będzin)
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) - Orzeł Nakło Śląskie
Orzeł Miedary - Odra Miasteczko Śląskie
Górnik Wojkowice - Zagłębie II Sosnowiec
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) - Unia Dąbrowa Górnicza
Cyklon Rogoźnik - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Piast Ożarowice - UKS Szopienice (Katowice)
Silesia Miechowice (Bytom) - Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)

Kolejka 22

Orzeł Nakło Śląskie - Silesia Miechowice (Bytom)
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) - Piast Ożarowice
UKS Szopienice (Katowice) - Cyklon Rogoźnik
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
Unia Dąbrowa Górnicza - Górnik Wojkowice
Zagłębie II Sosnowiec - SKS Łagisza (Będzin)
Wyzwolenie Chorzów - Orzeł Miedary
Odra Miasteczko Śląskie - Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)

Kolejka 23

Odra Miasteczko Śląskie - Orzeł Nakło Śląskie
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) - Wyzwolenie Chorzów
Orzeł Miedary - Zagłębie II Sosnowiec
SKS Łagisza (Będzin) - Unia Dąbrowa Górnicza
Górnik Wojkowice - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) - UKS Szopienice (Katowice)
Cyklon Rogoźnik - Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Piast Ożarowice - Silesia Miechowice (Bytom)

Kolejka 24

Orzeł Nakło Śląskie - Piast Ożarowice
Silesia Miechowice (Bytom) - Cyklon Rogoźnik
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
UKS Szopienice (Katowice) - Górnik Wojkowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie - SKS Łagisza (Będzin)
Unia Dąbrowa Górnicza - Orzeł Miedary
Zagłębie II Sosnowiec - Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Wyzwolenie Chorzów - Odra Miasteczko Śląskie

Kolejka 25

Wyzwolenie Chorzów - Orzeł Nakło Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie - Zagłębie II Sosnowiec
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) - Unia Dąbrowa Górnicza
Orzeł Miedary - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
SKS Łagisza (Będzin) - UKS Szopienice (Katowice)
Górnik Wojkowice - Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) - Silesia Miechowice (Bytom)
Cyklon Rogoźnik - Piast Ożarowice

Kolejka 26

Orzeł Nakło Śląskie - Cyklon Rogoźnik
Piast Ożarowice - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
Silesia Miechowice (Bytom) - Górnik Wojkowice
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) - SKS Łagisza (Będzin)
UKS Szopienice (Katowice) - Orzeł Miedary
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie - Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Unia Dąbrowa Górnicza - Odra Miasteczko Śląskie
Zagłębie II Sosnowiec - Wyzwolenie Chorzów

Kolejka 27

Zagłębie II Sosnowiec - Orzeł Nakło Śląskie
Wyzwolenie Chorzów - Unia Dąbrowa Górnicza
Odra Miasteczko Śląskie - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) - UKS Szopienice (Katowice)
Orzeł Miedary - Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
SKS Łagisza (Będzin) - Silesia Miechowice (Bytom)
Górnik Wojkowice - Piast Ożarowice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) - Cyklon Rogoźnik

Kolejka 28

Orzeł Nakło Śląskie - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
Cyklon Rogoźnik - Górnik Wojkowice
Piast Ożarowice - SKS Łagisza (Będzin)
Silesia Miechowice (Bytom) - Orzeł Miedary
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) - Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
UKS Szopienice (Katowice) - Odra Miasteczko Śląskie
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie - Wyzwolenie Chorzów
Unia Dąbrowa Górnicza - Zagłębie II Sosnowiec

Kolejka 29

Unia Dąbrowa Górnicza - Orzeł Nakło Śląskie
Zagłębie II Sosnowiec - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Wyzwolenie Chorzów - UKS Szopienice (Katowice)
Odra Miasteczko Śląskie - Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) - Silesia Miechowice (Bytom)
Orzeł Miedary - Piast Ożarowice
SKS Łagisza (Będzin) - Cyklon Rogoźnik
Górnik Wojkowice - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)

Kolejka 30

Orzeł Miedary - Cyklon Rogoźnik
Orzeł Nakło Śląskie - Górnik Wojkowice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) - SKS Łagisza (Będzin)
Piast Ożarowice - Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Silesia Miechowice (Bytom) - Odra Miasteczko Śląskie
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) - Wyzwolenie Chorzów
UKS Szopienice (Katowice) - Zagłębie II Sosnowiec
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie - Unia Dąbrowa Górnicza

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas