[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UKS Regulice (k. Chrzanowa) 26 63 20 3 3 90-27 11 2 0 50-9 9 1 3 40-18
2.  Tęcza Tenczynek 26 61 19 4 3 97-31 12 1 0 60-9 7 3 3 37-22
3.  Korona Mętków 26 52 16 4 6 73-43 7 3 3 39-21 9 1 3 34-22
4.  Ruch Młoszowa 26 48 14 6 6 69-40 8 3 2 34-14 6 3 4 35-26
5.  Lew Olszyny 26 41 12 5 9 49-50 7 3 3 25-23 5 2 6 24-27
6.  Górnik Siersza (Trzebinia) 26 40 13 1 12 50-47 9 0 4 29-15 4 1 8 21-32 2 3 1 0 1 4-3
7.  Nadwiślanka Okleśna 26 40 12 4 10 62-47 5 4 4 28-22 7 0 6 34-25 2 3 1 0 1 3-4
8.  Wisełka Rozkochów 26 34 10 4 12 56-57 7 1 5 34-27 3 3 7 22-30 2 3 1 0 1 6-4
9.  Unia Kwaczała 26 34 11 1 14 62-68 6 0 7 34-35 5 1 7 28-33 2 3 1 0 1 4-6
10.  Tempo Płaza 26 33 9 6 11 67-61 7 2 4 42-26 2 4 7 25-35
11.  Zryw Brodła 26 29 9 2 15 64-90 4 1 8 32-46 5 1 7 32-44
12.  LKS II Żarki 26 25 8 1 17 42-85 6 1 6 29-39 2 0 11 13-46
13.  Polonia Luszowice 26 14 4 2 20 35-115 3 0 10 23-51 1 2 10 12-64
14.  Victoria 1918 II Jaworzno 26 10 3 1 22 20-75 2 1 10 11-29 1 0 12 9-46
Victoria 1918 II Jaworzno wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)    2-1 4-0 3-3 1-1 2-1 2-0 1-0 8-0 3-2 4-1 2-0 15-0 3-0* 
 2 Tęcza Tenczynek3-1     2-2 3-2 2-0 8-0 2-1 5-1 3-0* 3-0 14-1 3-0* 9-1 3-0* 
 3 Korona Mętków0-3 1-1     2-2 4-1 0-2 4-0 3-2 3-1 1-1 6-2 1-4 6-1 8-1 
 4 Ruch Młoszowa0-0 2-2 1-4     0-1 3-0 4-1 1-1 3-2 3-1 4-2 3-0* 7-0 3-0* 
 5 Lew Olszyny0-4 3-2 4-1 1-1     3-2 1-2 1-1 2-0 3-2 2-1 3-0* 2-2 0-5 
 6 Górnik Siersza (Trzebinia)2-3 2-3 0-1 0-4 3-0     3-0 1-0 1-0 3-1 3-2 3-0* 4-0 4-1 
 7 Nadwiślanka Okleśna1-6 2-2 7-0 0-1 1-1 3-1     1-2 1-2 2-2 2-2 4-2 2-1 2-0 
 8 Wisełka Rozkochów1-2 5-1 0-3 4-1 3-2 2-1 3-4     1-4 5-1 0-4 5-2 2-2 3-0* 
 9 Unia Kwaczała1-3 0-6 1-3 4-2 1-5 3-0 0-8 0-5     6-1 1-2 9-0* 5-0 3-0* 
 10 Tempo Płaza6-1 0-4 1-2 2-1 4-1 2-2 3-5 3-3 5-2     1-3 3-1 4-1 8-0 
 11 Zryw Brodła1-7 0-3 1-2 3-7 4-5 4-1 2-1 2-5 2-5 2-2     6-2 2-4 3-2 
 12 LKS II Żarki2-1 2-7 1-5 1-3 2-1 0-5 1-2 3-2 1-7 3-3 7-3     3-0* 3-0* 
 13 Polonia Luszowice0-5 2-3 0-8 3-6 2-3 2-3 0-7 5-0 2-4 1-6 0-6 3-0*     3-0* 
 14 Victoria 1918 II Jaworzno1-4 1-2 0-3* 0-2 0-3* 0-3* 0-3* 4-0 1-1 0-3* 0-3* 1-2 3-0     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Lew Olszyny 3-2 Tęcza Tenczynek 19 sierpnia, 15:30
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-3 Ruch Młoszowa 20 sierpnia, 17:00
Nadwiślanka Okleśna 7-0 Korona Mętków 20 sierpnia, 17:00
LKS II Żarki 3-2 Wisełka Rozkochów 19 sierpnia, 15:00
Zryw Brodła 4-1 Górnik Siersza (Trzebinia) 20 sierpnia, 17:00
Victoria 1918 II Jaworzno 3-0 Polonia Luszowice 19 sierpnia, 17:30
Unia Kwaczała 6-1 Tempo Płaza 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Tęcza Tenczynek 3-0 Tempo Płaza 26 sierpnia, 17:00
Polonia Luszowice 2-4 Unia Kwaczała 26 sierpnia, 17:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 4-1 Victoria 1918 II Jaworzno 26 sierpnia, 17:00
Wisełka Rozkochów 0-4 Zryw Brodła 26 sierpnia, 17:00
Korona Mętków 1-4 LKS II Żarki 27 sierpnia, 15:00
Ruch Młoszowa 4-1 Nadwiślanka Okleśna 26 sierpnia, 15:30
Lew Olszyny 0-4 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 2-3 września

UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-1 Tęcza Tenczynek 3 września, 17:00
Nadwiślanka Okleśna 1-1 Lew Olszyny 3 września, 17:00
LKS II Żarki 1-3 Ruch Młoszowa 3 września, 15:00
Zryw Brodła 1-2 Korona Mętków 3 września, 14:00
Victoria 1918 II Jaworzno 4-0 Wisełka Rozkochów 3 września, 16:30
Unia Kwaczała 3-0 Górnik Siersza (Trzebinia) 2 września, 17:00
Tempo Płaza 4-1 Polonia Luszowice 2 września, 17:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Tęcza Tenczynek 9-1 Polonia Luszowice 9 września, 17:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 3-1 Tempo Płaza 9 września, 17:00
Wisełka Rozkochów 1-4 Unia Kwaczała 9 września, 17:00
Korona Mętków 8-1 Victoria 1918 II Jaworzno 9 września, 17:00
Ruch Młoszowa 4-2 Zryw Brodła 9 września, 17:00
Lew Olszyny 3-0 LKS II Żarki 9 września, 17:00
(wo)
przerwany w 5. minucie przy stanie 0-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-0 Nadwiślanka Okleśna 10 września, 17:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Nadwiślanka Okleśna 2-2 Tęcza Tenczynek 17 września, 16:30
LKS II Żarki 2-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 27 września, 16:00
w pierwotnym terminie (17 września, 15:00) przerwany w 23. minucie przy stanie 0-0 z powodu ulewy / w drugim terminie dokończony
Zryw Brodła 4-5 Lew Olszyny 17 września, 16:30
Victoria 1918 II Jaworzno 0-2 Ruch Młoszowa 16 września, 16:00
Unia Kwaczała 1-3 Korona Mętków 16 września, 16:30
Tempo Płaza 3-3 Wisełka Rozkochów 16 września, 16:30
Polonia Luszowice 2-3 Górnik Siersza (Trzebinia) 16 września, 17:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Tęcza Tenczynek 8-0 Górnik Siersza (Trzebinia) 23 września, 16:30
Wisełka Rozkochów 2-2 Polonia Luszowice 4 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:30) odwołany
Korona Mętków 1-1 Tempo Płaza 24 września, 16:30
Ruch Młoszowa 3-2 Unia Kwaczała 24 września, 15:30
Lew Olszyny 0-5 Victoria 1918 II Jaworzno 23 września, 16:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-1 Zryw Brodła 4 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany
Nadwiślanka Okleśna 4-2 LKS II Żarki 23 września, 16:30

Kolejka 7 - 30 września-1 października

LKS II Żarki 2-7 Tęcza Tenczynek 20 września, 16:30
Victoria 1918 II Jaworzno 1-4 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 30 września, 15:30
Unia Kwaczała 1-5 Lew Olszyny 30 września, 16:30
Tempo Płaza 2-1 Ruch Młoszowa 30 września, 16:30
Polonia Luszowice 0-8 Korona Mętków 30 września, 16:30
Górnik Siersza (Trzebinia) 1-0 Wisełka Rozkochów 30 września, 16:00
Nadwiślanka Okleśna 2-2 Zryw Brodła 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Tęcza Tenczynek 5-1 Wisełka Rozkochów 7 października, 15:00
Korona Mętków 0-2 Górnik Siersza (Trzebinia) 8 października, 15:00
Ruch Młoszowa 7-0 Polonia Luszowice 7 października, 15:00
Lew Olszyny 3-2 Tempo Płaza 7 października, 15:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 8-0 Unia Kwaczała 8 października, 15:00
Nadwiślanka Okleśna 2-0 Victoria 1918 II Jaworzno 7 października, 15:00
LKS II Żarki 7-3 Zryw Brodła 8 października, 15:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Zryw Brodła 0-3 Tęcza Tenczynek 15 października, 15:00
Victoria 1918 II Jaworzno 1-2 LKS II Żarki 15 października, 15:00
Unia Kwaczała 0-8 Nadwiślanka Okleśna 14 października, 15:00
Tempo Płaza 6-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 14 października, 15:00
Polonia Luszowice 2-3 Lew Olszyny 14 października, 15:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 0-4 Ruch Młoszowa 14 października, 15:00
Wisełka Rozkochów 0-3 Korona Mętków 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) nie odbył się z powodu braku sędziów

Kolejka 10 - 21-22 października

Tęcza Tenczynek 2-2 Korona Mętków 21 października, 15:00
Ruch Młoszowa 1-1 Wisełka Rozkochów 21 października, 15:00
Lew Olszyny 3-2 Górnik Siersza (Trzebinia) 22 października, 15:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 15-0 Polonia Luszowice 22 października, 15:00
Nadwiślanka Okleśna 2-2 Tempo Płaza 21 października, 11:00
LKS II Żarki 1-7 Unia Kwaczała 22 października, 15:00
Zryw Brodła 3-2 Victoria 1918 II Jaworzno 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Victoria 1918 II Jaworzno 1-2 Tęcza Tenczynek 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Kwaczała 1-2 Zryw Brodła 28 października, 14:00
Tempo Płaza 3-1 LKS II Żarki 28 października, 14:00
Polonia Luszowice 0-7 Nadwiślanka Okleśna 29 października, 14:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 2-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 28 października, 14:00
Korona Mętków 2-2 Ruch Młoszowa 26 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany
Lew Olszyny 1-1 Wisełka Rozkochów 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Tęcza Tenczynek 3-2 Ruch Młoszowa 4 listopada, 14:00
Lew Olszyny 4-1 Korona Mętków 4 listopada, 14:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-0 Wisełka Rozkochów 5 listopada, 14:00
Nadwiślanka Okleśna 3-1 Górnik Siersza (Trzebinia) 5 listopada, 14:00
LKS II Żarki 3-0 Polonia Luszowice 5 listopada, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Victoria 1918 II Jaworzno 1-1 Unia Kwaczała 4 listopada, 14:00
Tempo Płaza 1-3 Zryw Brodła 4 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Unia Kwaczała 0-6 Tęcza Tenczynek 11 listopada, 13:00
Tempo Płaza 8-0 Victoria 1918 II Jaworzno 11 listopada, 13:00
Polonia Luszowice 0-6 Zryw Brodła 11 listopada, 13:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 3-0 LKS II Żarki 11 listopada, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Wisełka Rozkochów 3-4 Nadwiślanka Okleśna 11 listopada, 13:00
Korona Mętków 0-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 11 listopada, 13:00
Ruch Młoszowa 0-1 Lew Olszyny 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Tęcza Tenczynek 2-0 Lew Olszyny 24 marca, 15:00
Ruch Młoszowa 0-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Mętków 4-0 Nadwiślanka Okleśna 25 marca, 15:00
Wisełka Rozkochów 5-2 LKS II Żarki 24 marca, 15:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 3-2 Zryw Brodła 25 marca, 15:00
Polonia Luszowice 3-0 Victoria 1918 II Jaworzno
(wo)
Tempo Płaza 5-2 Unia Kwaczała 24 marca, 15:00

Kolejka 15 - 31 marca

Tempo Płaza 0-4 Tęcza Tenczynek 31 marca, 15:00
Unia Kwaczała 5-0 Polonia Luszowice 31 marca, 16:00
Victoria 1918 II Jaworzno 0-3 Górnik Siersza (Trzebinia)
(wo)
Zryw Brodła 2-5 Wisełka Rozkochów 31 marca, 15:00
LKS II Żarki 1-5 Korona Mętków 3 maja, 15:00
Nadwiślanka Okleśna 0-1 Ruch Młoszowa 31 marca, 15:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-1 Lew Olszyny 31 marca, 15:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Tęcza Tenczynek 3-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 7 kwietnia, 16:00
Lew Olszyny 1-2 Nadwiślanka Okleśna 7 kwietnia, 16:00
Ruch Młoszowa 3-0 LKS II Żarki 7 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-0
Korona Mętków 6-2 Zryw Brodła 8 kwietnia, 16:00
Wisełka Rozkochów 3-0 Victoria 1918 II Jaworzno
(wo)
Górnik Siersza (Trzebinia) 1-0 Unia Kwaczała 7 kwietnia, 16:00
Polonia Luszowice 1-6 Tempo Płaza 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Polonia Luszowice 2-3 Tęcza Tenczynek 14 kwietnia, 16:00
Tempo Płaza 2-2 Górnik Siersza (Trzebinia) 14 kwietnia, 16:00
Unia Kwaczała 0-5 Wisełka Rozkochów 14 kwietnia, 17:00
Victoria 1918 II Jaworzno 0-3 Korona Mętków
(wo)
Zryw Brodła 3-7 Ruch Młoszowa 15 kwietnia, 16:00
LKS II Żarki 2-1 Lew Olszyny 15 kwietnia, 15:00
Nadwiślanka Okleśna 1-6 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Tęcza Tenczynek 2-1 Nadwiślanka Okleśna 21 kwietnia, 16:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-0 LKS II Żarki 22 kwietnia, 16:00
Lew Olszyny 2-1 Zryw Brodła 21 kwietnia, 16:30
Ruch Młoszowa 3-0 Victoria 1918 II Jaworzno
(wo)
Korona Mętków 3-1 Unia Kwaczała 22 kwietnia, 16:00
Wisełka Rozkochów 5-1 Tempo Płaza 21 kwietnia, 16:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 4-0 Polonia Luszowice 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Górnik Siersza (Trzebinia) 2-3 Tęcza Tenczynek 28 kwietnia, 17:00
Polonia Luszowice 5-0 Wisełka Rozkochów 28 kwietnia, 16:30
Tempo Płaza 1-2 Korona Mętków 28 kwietnia, 17:00
Unia Kwaczała 4-2 Ruch Młoszowa 28 kwietnia, 17:00
Victoria 1918 II Jaworzno 0-3 Lew Olszyny
(wo)
Zryw Brodła 1-7 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 29 kwietnia, 15:00
LKS II Żarki 1-2 Nadwiślanka Okleśna 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Zryw Brodła 2-1 Nadwiślanka Okleśna 5 maja, 16:00
Tęcza Tenczynek 3-0 LKS II Żarki 5 maja, 17:00
(wo)
przerwany w 19. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-0 Victoria 1918 II Jaworzno
(wo)
Lew Olszyny 2-0 Unia Kwaczała 5 maja, 17:00
Ruch Młoszowa 3-1 Tempo Płaza 5 maja, 17:00
Korona Mętków 6-1 Polonia Luszowice 6 maja, 16:00
Wisełka Rozkochów 2-1 Górnik Siersza (Trzebinia) 5 maja, 17:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Wisełka Rozkochów 5-1 Tęcza Tenczynek 12 maja, 17:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 0-1 Korona Mętków 12 maja, 17:00
Polonia Luszowice 3-6 Ruch Młoszowa 12 maja, 17:00
Tempo Płaza 4-1 Lew Olszyny 12 maja, 17:00
Unia Kwaczała 1-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 12 maja, 17:00
Victoria 1918 II Jaworzno 0-3 Nadwiślanka Okleśna
(wo)
Zryw Brodła 6-2 LKS II Żarki 13 maja, 16:30

Kolejka 22 - 19-20 maja

Tęcza Tenczynek 14-1 Zryw Brodła 19 maja, 17:00
LKS II Żarki 3-0 Victoria 1918 II Jaworzno
(wo)
Nadwiślanka Okleśna 1-2 Unia Kwaczała 20 maja, 17:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-2 Tempo Płaza 20 maja, 17:00
Lew Olszyny 2-2 Polonia Luszowice 19 maja, 17:00
Ruch Młoszowa 3-0 Górnik Siersza (Trzebinia) 19 maja, 17:00
Korona Mętków 3-2 Wisełka Rozkochów 19 maja, 17:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Korona Mętków 1-1 Tęcza Tenczynek 27 maja, 16:00
Wisełka Rozkochów 4-1 Ruch Młoszowa 26 maja, 17:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 3-0 Lew Olszyny 26 maja, 17:00
Polonia Luszowice 0-5 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 26 maja, 17:00
Tempo Płaza 3-5 Nadwiślanka Okleśna 26 maja, 17:00
Unia Kwaczała 9-0 LKS II Żarki 26 maja, 17:00
(wo)
przerwany w I połowie przy stanie 9-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Victoria 1918 II Jaworzno 0-3 Zryw Brodła
(wo)

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Wisełka Rozkochów 3-2 Lew Olszyny 2 czerwca, 17:00
Tęcza Tenczynek 3-0 Victoria 1918 II Jaworzno
(wo)
Zryw Brodła 2-5 Unia Kwaczała 3 czerwca, 17:00
LKS II Żarki 3-3 Tempo Płaza 2 czerwca, 15:30
Nadwiślanka Okleśna 2-1 Polonia Luszowice 3 czerwca, 17:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-1 Górnik Siersza (Trzebinia) 3 czerwca, 17:00
Ruch Młoszowa 1-4 Korona Mętków 2 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Zryw Brodła 2-2 Tempo Płaza 10 czerwca, 17:00
Ruch Młoszowa 2-2 Tęcza Tenczynek 9 czerwca, 18:00
Korona Mętków 4-1 Lew Olszyny 10 czerwca, 16:00
Wisełka Rozkochów 1-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 9 czerwca, 17:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 3-0 Nadwiślanka Okleśna 9 czerwca, 17:00
Polonia Luszowice 3-0 LKS II Żarki 9 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Unia Kwaczała 3-0 Victoria 1918 II Jaworzno
(wo)

Kolejka 26 - 16 czerwca

Tęcza Tenczynek 3-0 Unia Kwaczała 16 czerwca, 17:30
(wo)
goście nie dojechali
Victoria 1918 II Jaworzno 0-3 Tempo Płaza
(wo)
Zryw Brodła 2-4 Polonia Luszowice 17 czerwca, 17:30
LKS II Żarki 0-5 Górnik Siersza (Trzebinia) 17 czerwca, 17:30
mecz przerwany w 20. minucie przy stanie 0-5; uznano wynik z boiska
Nadwiślanka Okleśna 1-2 Wisełka Rozkochów 16 czerwca, 17:30
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-0 Korona Mętków 17 czerwca, 17:30
Lew Olszyny 1-1 Ruch Młoszowa 16 czerwca, 17:30

Klasa A 2017/2018 (Chrzanów)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas