[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2017/2018, grupa: Sieradz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta II Działoszyn 14 32 10 2 2 44-14 5 1 1 28-8 5 1 1 16-6
2.  Prosna Wyszanów 14 29 8 5 1 30-12 5 1 1 17-7 3 4 0 13-5
3.  LZS Łaszew 15 26 7 5 3 32-28 5 2 1 20-13 2 3 2 12-15 1 3 1 0 0 2-1
4.  LZS Masłowice 14 26 7 5 2 34-18 2 4 1 14-7 5 1 1 20-11 1 0 0 0 1 1-2
5.  Start Łubnice 15 23 7 2 6 36-33 5 1 2 21-13 2 1 4 15-20
6.  LZS Kurów 15 22 7 1 7 34-28 6 0 3 28-18 1 1 4 6-10
7.  LZS Krzyworzeka 15 21 6 3 6 28-25 4 1 2 16-8 2 2 4 12-17
8.  Rolnik Skąpa 15 20 5 5 5 27-37 3 3 1 13-9 2 2 4 14-28 1 3 1 0 0 2-0
9.  GLKS Biała 14 20 6 2 6 25-25 5 1 1 18-6 1 1 5 7-19 1 0 0 0 1 0-2
10.  Jaga Lututów 15 19 6 1 8 31-30 4 1 2 19-12 2 0 6 12-18
11.  LZS Kiełczygłów 14 18 5 3 6 24-28 3 2 2 15-13 2 1 4 9-15 1 3 1 0 0 2-1
12.  LKS Wierzchlas 14 18 5 3 6 29-35 2 2 3 13-13 3 1 3 16-22 1 0 0 0 1 1-2
13.  GKS Siemkowice 15 15 4 3 8 30-58 2 2 3 14-23 2 1 5 16-35
14.  ChKS Chotów 15 13 3 4 8 28-46 3 1 4 17-20 0 3 4 11-26
15.  Prosna Wieruszów 15 12 3 3 9 16-23 2 1 4 8-9 1 2 5 8-14
16.  GKS Dubidze 15 11 2 5 8 20-28 0 3 4 12-16 2 2 4 8-12

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Warta II Działoszyn    2-3 2-2 5-0 7-0 5-1 5-1 2-1 
 2 Prosna Wyszanów2-2     4-2 2-0 3-1 3-0 3-1 0-1 
 3 LZS Łaszew    2-1 2-3 6-2 2-1 2-1 1-1 3-3 2-1 
 4 LZS Masłowice1-1 1-2     2-1 0-0 3-3 7-0 0-0 
 5 Start Łubnice1-4 0-3 2-2 3-2     2-0 5-1 6-1 2-0 
 6 LZS Kurów3-2     4-0 2-3 5-3 0-3 3-2 6-1 4-2 1-2 
 7 LZS Krzyworzeka2-1 1-1     7-1 0-1 3-1 0-3 3-0* 
 8 Rolnik Skąpa1-1 2-2     2-0 4-1 2-4 0-0 2-1 
 9 GLKS Biała0-0 0-2 3-1     2-1 2-0 8-2 3-0 
 10 Jaga Lututów0-1 2-2 2-4 3-1     6-1 3-1 3-2 
 11 LZS Kiełczygłów3-6 5-0 2-2 1-3 1-0     2-2 1-0 
 12 LKS Wierzchlas1-2 1-1 2-1 4-2 1-2     2-3 2-2 
 13 GKS Siemkowice2-6 0-5 3-3 1-0 5-3 0-3     3-3 
 14 ChKS Chotów0-3 1-5 2-2 2-4 3-0 1-3 6-3     2-0 
 15 Prosna Wieruszów0-3 0-1 3-0 0-1 2-0 3-4     0-0 
 16 GKS Dubidze0-1 2-3 1-1 2-2 1-2 3-4 3-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

LKS Wierzchlas 4-2 LZS Krzyworzeka 13 sierpnia, 14:00
LZS Kiełczygłów 1-0 GKS Dubidze 13 sierpnia, 12:30
LZS Masłowice 0-0 Prosna Wieruszów 13 sierpnia, 15:00
LZS Kurów 2-3 Rolnik Skąpa 13 sierpnia, 17:00
ChKS Chotów 1-5 Prosna Wyszanów 13 sierpnia, 15:00
GKS Siemkowice 1-0 GLKS Biała 13 sierpnia, 17:00
Start Łubnice 1-4 Warta II Działoszyn 30 sierpnia, 17:30
LZS Łaszew 2-1 Jaga Lututów 13 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

LZS Krzyworzeka 3-1 Jaga Lututów 20 sierpnia, 11:00
Warta II Działoszyn 2-3 LZS Łaszew 19 sierpnia, 17:00
GLKS Biała 3-1 Start Łubnice 20 sierpnia, 15:00
Prosna Wyszanów 3-1 GKS Siemkowice 20 sierpnia, 15:00
Rolnik Skąpa 0-0 ChKS Chotów 20 sierpnia, 11:00
Prosna Wieruszów 0-1 LZS Kurów 20 sierpnia, 17:00
GKS Dubidze 0-1 LZS Masłowice 20 sierpnia, 15:00
LKS Wierzchlas 1-2 LZS Kiełczygłów 20 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

LZS Kiełczygłów 2-2 LZS Krzyworzeka 26 sierpnia, 17:00
LZS Masłowice 3-3 LKS Wierzchlas 27 sierpnia, 14:00
LZS Kurów 1-2 GKS Dubidze 27 sierpnia, 17:00
ChKS Chotów 2-0 Prosna Wieruszów 27 sierpnia, 15:00
GKS Siemkowice 3-3 Rolnik Skąpa 27 sierpnia, 17:00
Start Łubnice 0-3 Prosna Wyszanów 26 sierpnia, 17:00
LZS Łaszew 2-1 GLKS Biała 27 sierpnia, 13:00
Jaga Lututów 0-1 Warta II Działoszyn 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 2-3 września

LZS Krzyworzeka 2-1 Warta II Działoszyn 3 września, 11:00
GLKS Biała 2-1 Jaga Lututów 3 września, 15:00
Prosna Wyszanów 4-2 LZS Łaszew 3 września, 15:00
Rolnik Skąpa 2-2 Start Łubnice 3 września, 14:30
Prosna Wieruszów 3-4 GKS Siemkowice 3 września, 17:00
GKS Dubidze 3-3 ChKS Chotów 3 września, 17:00
LKS Wierzchlas 2-1 LZS Kurów 3 września, 14:00
LZS Kiełczygłów 3-6 LZS Masłowice 3 września, 15:00

Kolejka 5 - 9-10 września

LZS Masłowice 0-0 LZS Krzyworzeka 10 września, 15:00
LZS Kurów 3-2 LZS Kiełczygłów 10 września, 15:00
ChKS Chotów 1-3 LKS Wierzchlas 10 września, 15:00
GKS Siemkowice 3-3 GKS Dubidze 10 września, 16:00
Start Łubnice 2-0 Prosna Wieruszów 10 września, 16:00
LZS Łaszew 6-2 Rolnik Skąpa 10 września, 15:00
Jaga Lututów 2-2 Prosna Wyszanów 10 września, 16:00
Warta II Działoszyn 7-0 GLKS Biała 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 16-17 września

LZS Krzyworzeka 0-1 GLKS Biała 17 września, 11:00
Prosna Wyszanów 2-2 Warta II Działoszyn 17 września, 15:00
Rolnik Skąpa 4-1 Jaga Lututów 17 września, 12:30
Prosna Wieruszów 3-0 LZS Łaszew 17 września, 16:00
GKS Dubidze 2-3 Start Łubnice 17 września, 16:00
LKS Wierzchlas 2-3 GKS Siemkowice 17 września, 14:00
LZS Kiełczygłów 2-2 ChKS Chotów 17 września, 15:00
LZS Masłowice 2-1 LZS Kurów 16 września, 16:00

Kolejka 7 - 23-24 września

LZS Kurów 4-0 LZS Krzyworzeka 24 września, 15:00
ChKS Chotów 2-4 LZS Masłowice 24 września, 15:00
GKS Siemkowice 0-3 LZS Kiełczygłów 4 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Łubnice 5-1 LKS Wierzchlas 23 września, 16:00
LZS Łaszew 2-1 GKS Dubidze 24 września, 14:30
Jaga Lututów 3-2 Prosna Wieruszów 24 września, 16:00
Warta II Działoszyn 5-0 Rolnik Skąpa 23 września, 16:00
GLKS Biała 0-0 Prosna Wyszanów 24 września, 15:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

LZS Krzyworzeka 1-1 Prosna Wyszanów 1 października, 11:00
Rolnik Skąpa 2-0 GLKS Biała 1 października, 11:00
Prosna Wieruszów 0-3 Warta II Działoszyn 1 października, 15:00
GKS Dubidze 1-2 Jaga Lututów 1 października, 15:30
LKS Wierzchlas 1-1 LZS Łaszew 1 października, 14:00
LZS Kiełczygłów 5-0 Start Łubnice 1 października, 15:00
LZS Masłowice 7-0 GKS Siemkowice 30 września, 15:00
LZS Kurów 4-2 ChKS Chotów 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 7-8 października

ChKS Chotów 3-0 LZS Krzyworzeka 8 października, 15:00
Start Łubnice 3-2 LZS Masłowice 7 października, 16:00
LZS Łaszew 1-1 LZS Kiełczygłów 8 października, 13:00
Jaga Lututów 6-1 LKS Wierzchlas 8 października, 16:00
Warta II Działoszyn 2-1 GKS Dubidze 7 października, 16:00
GLKS Biała 3-0 Prosna Wieruszów 8 października, 15:00
Prosna Wyszanów 3-1 Rolnik Skąpa 8 października, 14:30
LZS Kurów 6-1 GKS Siemkowice 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 października

LZS Krzyworzeka 7-1 Rolnik Skąpa 15 października, 11:00
Prosna Wieruszów 0-1 Prosna Wyszanów 15 października, 15:00
GKS Dubidze 2-2 GLKS Biała 15 października, 15:00
LKS Wierzchlas 1-2 Warta II Działoszyn 15 października, 14:00
LZS Kiełczygłów 1-0 Jaga Lututów 15 października, 15:00
LZS Masłowice 1-2 LZS Łaszew 15 października, 15:00
LZS Kurów 3-2 Start Łubnice 15 października, 13:00
ChKS Chotów 6-3 GKS Siemkowice 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 21-22 października

GKS Siemkowice 0-5 LZS Krzyworzeka 22 października, 15:00
Start Łubnice 6-1 ChKS Chotów 21 października, 14:00
LZS Łaszew 2-1 LZS Kurów 22 października, 14:00
Jaga Lututów 2-4 LZS Masłowice 22 października, 15:00
Warta II Działoszyn 5-1 LZS Kiełczygłów 21 października, 15:00
GLKS Biała 2-0 LKS Wierzchlas 22 października, 15:00
Prosna Wyszanów 0-1 GKS Dubidze 22 października, 15:00
Rolnik Skąpa 2-1 Prosna Wieruszów 22 października, 14:30

Kolejka 12 - 28-29 października

LZS Krzyworzeka 0-3 Prosna Wieruszów 29 października, 11:00
GKS Dubidze 1-1 Rolnik Skąpa 29 października, 14:00
LKS Wierzchlas - Prosna Wyszanów 29 października, 14:00
LZS Kiełczygłów - GLKS Biała
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Masłowice - Warta II Działoszyn
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Kurów 0-3 Jaga Lututów 29 października, 14:00
ChKS Chotów 2-2 LZS Łaszew 29 października, 14:00
GKS Siemkowice 2-6 Start Łubnice 28 października, 14:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Start Łubnice 2-0 LZS Krzyworzeka 4 listopada, 14:00
LZS Łaszew 3-3 GKS Siemkowice 5 listopada, 13:00
Jaga Lututów 3-1 ChKS Chotów 5 listopada, 14:00
Warta II Działoszyn 2-2 LZS Kurów 4 listopada, 14:00
GLKS Biała 0-2 LZS Masłowice 4 listopada, 14:00
Prosna Wyszanów 3-0 LZS Kiełczygłów 5 listopada, 14:00
Rolnik Skąpa 2-4 LKS Wierzchlas 5 listopada, 13:30
Prosna Wieruszów 0-0 GKS Dubidze 5 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

LZS Krzyworzeka 3-0 GKS Dubidze 12 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 1-0
LKS Wierzchlas 2-2 Prosna Wieruszów 12 listopada, 14:00
LZS Kiełczygłów 1-3 Rolnik Skąpa 12 listopada, 14:00
LZS Masłowice 1-1 Prosna Wyszanów 11 listopada, 14:00
LZS Kurów 5-3 GLKS Biała 12 listopada, 14:00
ChKS Chotów 0-3 Warta II Działoszyn 12 listopada, 14:00
GKS Siemkowice 5-3 Jaga Lututów 12 listopada, 14:00
Start Łubnice 2-2 LZS Łaszew 11 listopada, 14:00

REKLAMA

Kolejka 15 - 18-19 listopada

LZS Łaszew 2-3 LZS Krzyworzeka 19 listopada, 13:00
Jaga Lututów 3-1 Start Łubnice 19 listopada, 13:00
Warta II Działoszyn 5-1 GKS Siemkowice 18 listopada, 13:00
GLKS Biała 8-2 ChKS Chotów 19 listopada, 13:00
Prosna Wyszanów 2-0 LZS Kurów 19 listopada, 13:00
Rolnik Skąpa 1-1 LZS Masłowice 19 listopada, 13:00
Prosna Wieruszów 2-0 LZS Kiełczygłów 19 listopada, 13:00
GKS Dubidze 3-4 LKS Wierzchlas 19 listopada, 13:00

Kolejka 16

LZS Krzyworzeka - LKS Wierzchlas
GKS Dubidze - LZS Kiełczygłów
Prosna Wieruszów - LZS Masłowice
Rolnik Skąpa - LZS Kurów
Prosna Wyszanów - ChKS Chotów
GLKS Biała - GKS Siemkowice
Warta II Działoszyn - Start Łubnice
Jaga Lututów - LZS Łaszew

REKLAMA

Kolejka 17

Jaga Lututów - LZS Krzyworzeka
LZS Łaszew - Warta II Działoszyn
Start Łubnice - GLKS Biała
GKS Siemkowice - Prosna Wyszanów
ChKS Chotów - Rolnik Skąpa
LZS Kurów - Prosna Wieruszów
LZS Masłowice - GKS Dubidze
LZS Kiełczygłów - LKS Wierzchlas

Kolejka 18

LZS Krzyworzeka - LZS Kiełczygłów
LKS Wierzchlas - LZS Masłowice
GKS Dubidze - LZS Kurów
Prosna Wieruszów - ChKS Chotów
Rolnik Skąpa - GKS Siemkowice
Prosna Wyszanów - Start Łubnice
GLKS Biała - LZS Łaszew
Warta II Działoszyn - Jaga Lututów

Kolejka 19

Warta II Działoszyn - LZS Krzyworzeka
Jaga Lututów - GLKS Biała
LZS Łaszew - Prosna Wyszanów
Start Łubnice - Rolnik Skąpa
GKS Siemkowice - Prosna Wieruszów
ChKS Chotów - GKS Dubidze
LZS Kurów - LKS Wierzchlas
LZS Masłowice - LZS Kiełczygłów

Kolejka 20

LZS Krzyworzeka - LZS Masłowice
LZS Kiełczygłów - LZS Kurów
LKS Wierzchlas - ChKS Chotów
GKS Dubidze - GKS Siemkowice
Prosna Wieruszów - Start Łubnice
Rolnik Skąpa - LZS Łaszew
Prosna Wyszanów - Jaga Lututów
GLKS Biała - Warta II Działoszyn

Kolejka 21

GLKS Biała - LZS Krzyworzeka
Warta II Działoszyn - Prosna Wyszanów
Jaga Lututów - Rolnik Skąpa
LZS Łaszew - Prosna Wieruszów
Start Łubnice - GKS Dubidze
GKS Siemkowice - LKS Wierzchlas
ChKS Chotów - LZS Kiełczygłów
LZS Kurów - LZS Masłowice

Kolejka 22

LZS Krzyworzeka - LZS Kurów
LZS Masłowice - ChKS Chotów
LZS Kiełczygłów - GKS Siemkowice
LKS Wierzchlas - Start Łubnice
GKS Dubidze - LZS Łaszew
Prosna Wieruszów - Jaga Lututów
Rolnik Skąpa - Warta II Działoszyn
Prosna Wyszanów - GLKS Biała

Kolejka 23

Prosna Wyszanów - LZS Krzyworzeka
GLKS Biała - Rolnik Skąpa
Warta II Działoszyn - Prosna Wieruszów
Jaga Lututów - GKS Dubidze
LZS Łaszew - LKS Wierzchlas
Start Łubnice - LZS Kiełczygłów
GKS Siemkowice - LZS Masłowice
ChKS Chotów - LZS Kurów

Kolejka 24

GKS Siemkowice - LZS Kurów
LZS Krzyworzeka - ChKS Chotów
LZS Masłowice - Start Łubnice
LZS Kiełczygłów - LZS Łaszew
LKS Wierzchlas - Jaga Lututów
GKS Dubidze - Warta II Działoszyn
Prosna Wieruszów - GLKS Biała
Rolnik Skąpa - Prosna Wyszanów

Kolejka 25

Rolnik Skąpa - LZS Krzyworzeka
Prosna Wyszanów - Prosna Wieruszów
GLKS Biała - GKS Dubidze
Warta II Działoszyn - LKS Wierzchlas
Jaga Lututów - LZS Kiełczygłów
LZS Łaszew - LZS Masłowice
Start Łubnice - LZS Kurów
GKS Siemkowice - ChKS Chotów

Kolejka 26

LZS Krzyworzeka - GKS Siemkowice
ChKS Chotów - Start Łubnice
LZS Kurów - LZS Łaszew
LZS Masłowice - Jaga Lututów
LZS Kiełczygłów - Warta II Działoszyn
LKS Wierzchlas - GLKS Biała
GKS Dubidze - Prosna Wyszanów
Prosna Wieruszów - Rolnik Skąpa

Kolejka 27

Prosna Wieruszów - LZS Krzyworzeka
Rolnik Skąpa - GKS Dubidze
Prosna Wyszanów - LKS Wierzchlas
GLKS Biała - LZS Kiełczygłów
Warta II Działoszyn - LZS Masłowice
Jaga Lututów - LZS Kurów
LZS Łaszew - ChKS Chotów
Start Łubnice - GKS Siemkowice

Kolejka 28

LZS Krzyworzeka - Start Łubnice
GKS Siemkowice - LZS Łaszew
ChKS Chotów - Jaga Lututów
LZS Kurów - Warta II Działoszyn
LZS Masłowice - GLKS Biała
LZS Kiełczygłów - Prosna Wyszanów
LKS Wierzchlas - Rolnik Skąpa
GKS Dubidze - Prosna Wieruszów

Kolejka 29

GKS Dubidze - LZS Krzyworzeka
Prosna Wieruszów - LKS Wierzchlas
Rolnik Skąpa - LZS Kiełczygłów
Prosna Wyszanów - LZS Masłowice
GLKS Biała - LZS Kurów
Warta II Działoszyn - ChKS Chotów
Jaga Lututów - GKS Siemkowice
LZS Łaszew - Start Łubnice

Kolejka 30

LZS Krzyworzeka - LZS Łaszew
Start Łubnice - Jaga Lututów
GKS Siemkowice - Warta II Działoszyn
ChKS Chotów - GLKS Biała
LZS Kurów - Prosna Wyszanów
LZS Masłowice - Rolnik Skąpa
LZS Kiełczygłów - Prosna Wieruszów
LKS Wierzchlas - GKS Dubidze

Klasa okręgowa 2017/2018 (Sieradz)

Klasa A 2017/2018 (Sieradz II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas