[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Sieradz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Masłowice 30 60 17 9 4 99-40 7 7 1 57-19 10 2 3 42-21
2.  Prosna Wyszanów 30 59 17 8 5 71-32 11 2 2 45-13 6 6 3 26-19
3.  Warta II Działoszyn 30 57 17 6 7 90-42 10 1 4 50-21 7 5 3 40-21
4.  Start Łubnice 30 55 16 7 7 82-51 12 1 2 53-21 4 6 5 29-30
5.  LZS Kurów 30 53 17 2 11 74-59 11 0 4 46-32 6 2 7 28-27
6.  Jaga Lututów 30 52 17 1 12 66-48 12 1 2 40-17 5 0 10 26-31
7.  LZS Krzyworzeka 30 49 15 4 11 55-42 10 2 3 33-10 5 2 8 22-32
8.  LZS Łaszew 30 46 13 7 10 64-56 7 4 4 38-25 6 3 6 26-31
9.  GLKS Biała 29 40 12 4 13 49-56 10 1 4 34-17 2 3 9 15-39 2 4 1 1 0 3-0
10.  Prosna Wieruszów 30 40 11 7 12 47-42 7 4 4 26-13 4 3 8 21-29 2 1 0 1 1 0-3
11.  LKS Wierzchlas 30 38 11 5 14 67-89 6 4 5 39-35 5 1 9 28-54
12.  LZS Kiełczygłów 30 37 10 7 13 59-67 4 5 6 33-35 6 2 7 26-32
13.  Rolnik Skąpa 30 29 7 8 15 50-88 5 5 5 28-30 2 3 10 22-58
14.  GKS Siemkowice 30 22 6 4 20 49-111 3 2 10 24-52 3 2 10 25-59
15.  ChKS Chotów 29 20 5 5 19 39-106 4 2 8 23-37 1 3 11 16-69
16.  GKS Dubidze 30 14 2 8 20 34-66 0 5 10 19-30 2 3 10 15-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LZS Masłowice    1-1 3-3 2-2 2-1 4-1 0-0 1-2 8-1 0-0 3-3 2-2 12-1 7-0 9-0 3-2 
 2 Prosna Wyszanów2-0     2-2 1-1 2-0 0-1 5-2 4-2 5-1 4-1 5-0 3-0 3-1 3-1 6-0 0-1 
 3 Warta II Działoszyn5-2 2-1     0-3 2-2 0-3* 1-3 2-3 7-0 2-0 9-1 5-1 5-0 5-1 3-0* 2-1 
 4 Start Łubnice3-2 0-3 1-4     6-1 5-4 2-0 2-2 2-0 2-0 5-1 5-1 2-0 8-1 6-1 4-1 
 5 LZS Kurów1-6 5-1 3-2 3-2     0-3 4-0 2-1 5-3 4-3 3-1 3-2 2-3 6-1 4-2 1-2 
 6 Jaga Lututów2-4 2-2 0-1 3-1 3-1     2-0 3-2 2-0 3-2 6-1 3-0 4-2 3-0* 3-1 1-0 
 7 LZS Krzyworzeka0-1 1-1 2-1 0-0 1-0 3-1     4-0 0-1 0-3 4-0 3-0 7-1 2-1 3-0 3-0* 
 8 LZS Łaszew0-3 4-1 2-2 2-2 2-1 2-1 2-3     2-1 1-2 1-2 1-1 6-2 3-3 8-0 2-1 
 9 GLKS Biała0-2 0-0 3-0* 3-1 0-3* 2-1 1-2 3-1     3-0 2-0 0-3 3-0 3-1 8-2 3-1 
 10 Prosna Wieruszów1-1 0-1 0-3 2-2 0-1 1-0 3-0 3-0 0-0     3-1 2-0 1-0 3-4 7-0 0-0 
 11 LKS Wierzchlas0-6 1-1 1-2 3-1 2-1 3-2 4-2 1-1 1-4 2-2     1-2 4-4 2-3 5-2 9-2 
 12 LZS Kiełczygłów3-6 1-4 2-2 5-0 1-2 1-0 2-2 1-3 2-2 3-3 4-5     1-3 4-1 2-2 1-0 
 13 Rolnik Skąpa1-1 1-1 1-6 2-2 2-3 4-1 3-2 1-2 2-0 2-1 2-4 2-5     1-1 0-0 4-1 
 14 GKS Siemkowice1-3 0-3 1-9 2-6 1-4 5-3 0-5 2-3 1-0 0-2 3-2 0-3 3-3     2-3 3-3 
 15 ChKS Chotów2-4 1-5 0-3 0-3 1-6 0-3* 3-0 2-2 2-0 1-3 1-4 4-1 6-3     0-0 
 16 GKS Dubidze0-1 0-1 0-0 2-3 2-2 1-2 0-1 0-2 2-2 1-2 3-4 1-2 1-1 3-4 3-3     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

LKS Wierzchlas 4-2 LZS Krzyworzeka 13 sierpnia, 14:00
LZS Kiełczygłów 1-0 GKS Dubidze 13 sierpnia, 12:30
LZS Masłowice 0-0 Prosna Wieruszów 13 sierpnia, 15:00
LZS Kurów 2-3 Rolnik Skąpa 13 sierpnia, 17:00
ChKS Chotów 1-5 Prosna Wyszanów 13 sierpnia, 15:00
GKS Siemkowice 1-0 GLKS Biała 13 sierpnia, 17:00
Start Łubnice 1-4 Warta II Działoszyn 30 sierpnia, 17:30
LZS Łaszew 2-1 Jaga Lututów 13 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

LZS Krzyworzeka 3-1 Jaga Lututów 20 sierpnia, 11:00
Warta II Działoszyn 2-3 LZS Łaszew 19 sierpnia, 17:00
GLKS Biała 3-1 Start Łubnice 20 sierpnia, 15:00
Prosna Wyszanów 3-1 GKS Siemkowice 20 sierpnia, 15:00
Rolnik Skąpa 0-0 ChKS Chotów 20 sierpnia, 11:00
Prosna Wieruszów 0-1 LZS Kurów 20 sierpnia, 17:00
GKS Dubidze 0-1 LZS Masłowice 20 sierpnia, 15:00
LKS Wierzchlas 1-2 LZS Kiełczygłów 20 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

LZS Kiełczygłów 2-2 LZS Krzyworzeka 26 sierpnia, 17:00
LZS Masłowice 3-3 LKS Wierzchlas 27 sierpnia, 14:00
LZS Kurów 1-2 GKS Dubidze 27 sierpnia, 17:00
ChKS Chotów 2-0 Prosna Wieruszów 27 sierpnia, 15:00
GKS Siemkowice 3-3 Rolnik Skąpa 27 sierpnia, 17:00
Start Łubnice 0-3 Prosna Wyszanów 26 sierpnia, 17:00
LZS Łaszew 2-1 GLKS Biała 27 sierpnia, 13:00
Jaga Lututów 0-1 Warta II Działoszyn 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 2-3 września

LZS Krzyworzeka 2-1 Warta II Działoszyn 3 września, 11:00
GLKS Biała 2-1 Jaga Lututów 3 września, 15:00
Prosna Wyszanów 4-2 LZS Łaszew 3 września, 15:00
Rolnik Skąpa 2-2 Start Łubnice 3 września, 14:30
Prosna Wieruszów 3-4 GKS Siemkowice 3 września, 17:00
GKS Dubidze 3-3 ChKS Chotów 3 września, 17:00
LKS Wierzchlas 2-1 LZS Kurów 3 września, 14:00
LZS Kiełczygłów 3-6 LZS Masłowice 3 września, 15:00

Kolejka 5 - 9-10 września

LZS Masłowice 0-0 LZS Krzyworzeka 10 września, 15:00
LZS Kurów 3-2 LZS Kiełczygłów 10 września, 15:00
ChKS Chotów 1-3 LKS Wierzchlas 10 września, 15:00
GKS Siemkowice 3-3 GKS Dubidze 10 września, 16:00
Start Łubnice 2-0 Prosna Wieruszów 10 września, 16:00
LZS Łaszew 6-2 Rolnik Skąpa 10 września, 15:00
Jaga Lututów 2-2 Prosna Wyszanów 10 września, 16:00
Warta II Działoszyn 7-0 GLKS Biała 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 16-17 września

LZS Krzyworzeka 0-1 GLKS Biała 17 września, 11:00
Prosna Wyszanów 2-2 Warta II Działoszyn 17 września, 15:00
Rolnik Skąpa 4-1 Jaga Lututów 17 września, 12:30
Prosna Wieruszów 3-0 LZS Łaszew 17 września, 16:00
GKS Dubidze 2-3 Start Łubnice 17 września, 16:00
LKS Wierzchlas 2-3 GKS Siemkowice 17 września, 14:00
LZS Kiełczygłów 2-2 ChKS Chotów 17 września, 15:00
LZS Masłowice 2-1 LZS Kurów 16 września, 16:00

Kolejka 7 - 23-24 września

LZS Kurów 4-0 LZS Krzyworzeka 24 września, 15:00
ChKS Chotów 2-4 LZS Masłowice 24 września, 15:00
GKS Siemkowice 0-3 LZS Kiełczygłów 4 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Łubnice 5-1 LKS Wierzchlas 23 września, 16:00
LZS Łaszew 2-1 GKS Dubidze 24 września, 14:30
Jaga Lututów 3-2 Prosna Wieruszów 24 września, 16:00
Warta II Działoszyn 5-0 Rolnik Skąpa 23 września, 16:00
GLKS Biała 0-0 Prosna Wyszanów 24 września, 15:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

LZS Krzyworzeka 1-1 Prosna Wyszanów 1 października, 11:00
Rolnik Skąpa 2-0 GLKS Biała 1 października, 11:00
Prosna Wieruszów 0-3 Warta II Działoszyn 1 października, 15:00
GKS Dubidze 1-2 Jaga Lututów 1 października, 15:30
LKS Wierzchlas 1-1 LZS Łaszew 1 października, 14:00
LZS Kiełczygłów 5-0 Start Łubnice 1 października, 15:00
LZS Masłowice 7-0 GKS Siemkowice 30 września, 15:00
LZS Kurów 4-2 ChKS Chotów 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 7-8 października

ChKS Chotów 3-0 LZS Krzyworzeka 8 października, 15:00
Start Łubnice 3-2 LZS Masłowice 7 października, 16:00
LZS Łaszew 1-1 LZS Kiełczygłów 8 października, 13:00
Jaga Lututów 6-1 LKS Wierzchlas 8 października, 16:00
Warta II Działoszyn 2-1 GKS Dubidze 7 października, 16:00
GLKS Biała 3-0 Prosna Wieruszów 8 października, 15:00
Prosna Wyszanów 3-1 Rolnik Skąpa 8 października, 14:30
LZS Kurów 6-1 GKS Siemkowice 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 października

LZS Krzyworzeka 7-1 Rolnik Skąpa 15 października, 11:00
Prosna Wieruszów 0-1 Prosna Wyszanów 15 października, 15:00
GKS Dubidze 2-2 GLKS Biała 15 października, 15:00
LKS Wierzchlas 1-2 Warta II Działoszyn 15 października, 14:00
LZS Kiełczygłów 1-0 Jaga Lututów 15 października, 15:00
LZS Masłowice 1-2 LZS Łaszew 15 października, 15:00
LZS Kurów 3-2 Start Łubnice 15 października, 13:00
ChKS Chotów 6-3 GKS Siemkowice 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 21-22 października

GKS Siemkowice 0-5 LZS Krzyworzeka 22 października, 15:00
Start Łubnice 6-1 ChKS Chotów 21 października, 14:00
LZS Łaszew 2-1 LZS Kurów 22 października, 14:00
Jaga Lututów 2-4 LZS Masłowice 22 października, 15:00
Warta II Działoszyn 5-1 LZS Kiełczygłów 21 października, 15:00
GLKS Biała 2-0 LKS Wierzchlas 22 października, 15:00
Prosna Wyszanów 0-1 GKS Dubidze 22 października, 15:00
Rolnik Skąpa 2-1 Prosna Wieruszów 22 października, 14:30

Kolejka 12 - 28-29 października

LZS Krzyworzeka 0-3 Prosna Wieruszów 29 października, 11:00
GKS Dubidze 1-1 Rolnik Skąpa 29 października, 14:00
LKS Wierzchlas 1-1 Prosna Wyszanów 26 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany
LZS Kiełczygłów 2-2 GLKS Biała 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Masłowice 3-3 Warta II Działoszyn 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Kurów 0-3 Jaga Lututów 29 października, 14:00
ChKS Chotów 2-2 LZS Łaszew 29 października, 14:00
GKS Siemkowice 2-6 Start Łubnice 28 października, 14:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Start Łubnice 2-0 LZS Krzyworzeka 4 listopada, 14:00
LZS Łaszew 3-3 GKS Siemkowice 5 listopada, 13:00
Jaga Lututów 3-1 ChKS Chotów 5 listopada, 14:00
Warta II Działoszyn 2-2 LZS Kurów 4 listopada, 14:00
GLKS Biała 0-2 LZS Masłowice 4 listopada, 14:00
Prosna Wyszanów 3-0 LZS Kiełczygłów 5 listopada, 14:00
Rolnik Skąpa 2-4 LKS Wierzchlas 5 listopada, 13:30
Prosna Wieruszów 0-0 GKS Dubidze 5 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

LZS Krzyworzeka 3-0 GKS Dubidze 12 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 1-0
LKS Wierzchlas 2-2 Prosna Wieruszów 12 listopada, 14:00
LZS Kiełczygłów 1-3 Rolnik Skąpa 12 listopada, 14:00
LZS Masłowice 1-1 Prosna Wyszanów 11 listopada, 14:00
LZS Kurów 5-3 GLKS Biała 12 listopada, 14:00
ChKS Chotów 0-3 Warta II Działoszyn 12 listopada, 14:00
GKS Siemkowice 5-3 Jaga Lututów 12 listopada, 14:00
Start Łubnice 2-2 LZS Łaszew 11 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 18-19 listopada

LZS Łaszew 2-3 LZS Krzyworzeka 19 listopada, 13:00
Jaga Lututów 3-1 Start Łubnice 19 listopada, 13:00
Warta II Działoszyn 5-1 GKS Siemkowice 18 listopada, 13:00
GLKS Biała 8-2 ChKS Chotów 19 listopada, 13:00
Prosna Wyszanów 2-0 LZS Kurów 19 listopada, 13:00
Rolnik Skąpa 1-1 LZS Masłowice 19 listopada, 13:00
Prosna Wieruszów 2-0 LZS Kiełczygłów 19 listopada, 13:00
GKS Dubidze 3-4 LKS Wierzchlas 19 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

LZS Krzyworzeka 4-0 LKS Wierzchlas 31 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Dubidze 1-2 LZS Kiełczygłów 31 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Prosna Wieruszów 1-1 LZS Masłowice 31 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rolnik Skąpa 2-3 LZS Kurów 31 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Prosna Wyszanów 6-0 ChKS Chotów 31 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GLKS Biała 3-1 GKS Siemkowice 31 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warta II Działoszyn 0-3 Start Łubnice 31 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jaga Lututów 3-2 LZS Łaszew 31 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 24-25 marca

Jaga Lututów 2-0 LZS Krzyworzeka 25 marca, 16:00
LZS Łaszew 2-2 Warta II Działoszyn 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Łubnice 2-0 GLKS Biała 24 marca, 16:00
GKS Siemkowice 0-3 Prosna Wyszanów 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ChKS Chotów 4-1 Rolnik Skąpa 25 marca, 15:00
LZS Kurów 4-3 Prosna Wieruszów 25 marca, 15:00
LZS Masłowice 3-2 GKS Dubidze 25 marca, 15:00
LZS Kiełczygłów 4-5 LKS Wierzchlas 25 marca, 15:00

Kolejka 18 - 31 marca

LZS Krzyworzeka 3-0 LZS Kiełczygłów 31 marca, 15:00
LKS Wierzchlas 0-6 LZS Masłowice 31 marca, 17:00
GKS Dubidze 2-2 LZS Kurów 30 marca, 16:00
Prosna Wieruszów 7-0 ChKS Chotów 30 marca, 16:00
Rolnik Skąpa 1-1 GKS Siemkowice 31 marca, 16:30
Prosna Wyszanów 1-1 Start Łubnice 31 marca, 15:00
GLKS Biała 3-1 LZS Łaszew 31 marca, 15:00
Warta II Działoszyn 0-3 Jaga Lututów 30 marca, 16:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Warta II Działoszyn 1-3 LZS Krzyworzeka 8 kwietnia, 16:30
Jaga Lututów 2-0 GLKS Biała 8 kwietnia, 16:00
LZS Łaszew 4-1 Prosna Wyszanów 8 kwietnia, 14:00
Start Łubnice 2-0 Rolnik Skąpa 7 kwietnia, 15:30
GKS Siemkowice 0-2 Prosna Wieruszów 7 kwietnia, 15:00
ChKS Chotów 0-0 GKS Dubidze 8 kwietnia, 15:00
LZS Kurów 3-1 LKS Wierzchlas 8 kwietnia, 15:00
LZS Masłowice 2-2 LZS Kiełczygłów 7 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

LZS Krzyworzeka 0-1 LZS Masłowice 15 kwietnia, 11:00
LZS Kiełczygłów 1-2 LZS Kurów 15 kwietnia, 14:00
LKS Wierzchlas 5-2 ChKS Chotów 14 kwietnia, 16:00
GKS Dubidze 3-4 GKS Siemkowice 15 kwietnia, 15:00
Prosna Wieruszów 2-2 Start Łubnice 15 kwietnia, 15:00
Rolnik Skąpa 1-2 LZS Łaszew 15 kwietnia, 16:00
Prosna Wyszanów 0-1 Jaga Lututów 15 kwietnia, 15:00
GLKS Biała 3-0 Warta II Działoszyn 15 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 0-2

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

GLKS Biała 1-2 LZS Krzyworzeka 22 kwietnia, 15:00
Warta II Działoszyn 2-1 Prosna Wyszanów 22 kwietnia, 16:00
Jaga Lututów 4-2 Rolnik Skąpa 22 kwietnia, 16:00
LZS Łaszew 1-2 Prosna Wieruszów 22 kwietnia, 14:00
Start Łubnice 4-1 GKS Dubidze 21 kwietnia, 16:00
GKS Siemkowice 3-2 LKS Wierzchlas 21 kwietnia, 16:00
ChKS Chotów 1-4 LZS Kiełczygłów 22 kwietnia, 15:00
LZS Kurów 1-6 LZS Masłowice 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

LZS Krzyworzeka 1-0 LZS Kurów 29 kwietnia, 17:30
LZS Masłowice 9-0 ChKS Chotów 29 kwietnia, 15:00
LZS Kiełczygłów 4-1 GKS Siemkowice 29 kwietnia, 14:00
LKS Wierzchlas 3-1 Start Łubnice 28 kwietnia, 16:00
GKS Dubidze 0-2 LZS Łaszew 29 kwietnia, 15:00
Prosna Wieruszów 1-0 Jaga Lututów 29 kwietnia, 15:00
Rolnik Skąpa 1-6 Warta II Działoszyn 28 kwietnia, 18:00
Prosna Wyszanów 5-1 GLKS Biała 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 2 maja

Prosna Wyszanów 5-2 LZS Krzyworzeka 3 maja, 15:00
GLKS Biała 3-0 Rolnik Skąpa 2 maja, 15:00
Warta II Działoszyn 2-0 Prosna Wieruszów 3 maja, 15:00
Jaga Lututów 1-0 GKS Dubidze 2 maja, 16:00
LZS Łaszew 1-2 LKS Wierzchlas 2 maja, 17:00
Start Łubnice 5-1 LZS Kiełczygłów 3 maja, 16:00
GKS Siemkowice 1-3 LZS Masłowice 2 maja, 16:00
ChKS Chotów 1-6 LZS Kurów 2 maja, 15:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

GKS Siemkowice 1-4 LZS Kurów 5 maja, 17:00
LZS Krzyworzeka 3-0 ChKS Chotów 6 maja, 11:00
LZS Masłowice 2-2 Start Łubnice 6 maja, 15:00
LZS Kiełczygłów 1-3 LZS Łaszew 6 maja, 13:00
LKS Wierzchlas 3-2 Jaga Lututów 5 maja, 17:00
GKS Dubidze 0-0 Warta II Działoszyn 6 maja, 16:00
Prosna Wieruszów 0-0 GLKS Biała 6 maja, 11:00
Rolnik Skąpa 1-1 Prosna Wyszanów 6 maja, 14:15

Kolejka 25 - 12-13 maja

Rolnik Skąpa 3-2 LZS Krzyworzeka 12 maja, 18:00
Prosna Wyszanów 4-1 Prosna Wieruszów 13 maja, 15:00
GLKS Biała 3-1 GKS Dubidze 12 maja, 16:00
Warta II Działoszyn 9-1 LKS Wierzchlas 13 maja, 16:30
Jaga Lututów 3-0 LZS Kiełczygłów 13 maja, 17:00
LZS Łaszew 0-3 LZS Masłowice 12 maja, 17:00
Start Łubnice 6-1 LZS Kurów 12 maja, 16:00
GKS Siemkowice 2-3 ChKS Chotów 12 maja, 17:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

LZS Krzyworzeka 2-1 GKS Siemkowice 19 maja, 18:30
ChKS Chotów 0-3 Start Łubnice 20 maja, 15:00
LZS Kurów 2-1 LZS Łaszew 19 maja, 17:00
LZS Masłowice 4-1 Jaga Lututów 20 maja, 15:00
LZS Kiełczygłów 2-2 Warta II Działoszyn 19 maja, 17:30
LKS Wierzchlas 1-4 GLKS Biała 19 maja, 17:00
GKS Dubidze 0-1 Prosna Wyszanów 19 maja, 17:00
Prosna Wieruszów 1-0 Rolnik Skąpa 19 maja, 16:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Prosna Wieruszów 3-0 LZS Krzyworzeka 27 maja, 15:00
Rolnik Skąpa 4-1 GKS Dubidze 27 maja, 15:00
Prosna Wyszanów 5-0 LKS Wierzchlas 26 maja, 17:00
GLKS Biała 0-3 LZS Kiełczygłów 26 maja, 17:30
Warta II Działoszyn 5-2 LZS Masłowice 27 maja, 16:30
Jaga Lututów 3-1 LZS Kurów 27 maja, 17:00
LZS Łaszew 8-0 ChKS Chotów 26 maja, 17:00
Start Łubnice 8-1 GKS Siemkowice 26 maja, 16:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

LZS Krzyworzeka 0-0 Start Łubnice 3 czerwca, 18:30
GKS Siemkowice 2-3 LZS Łaszew 2 czerwca, 17:00
ChKS Chotów 0-3 Jaga Lututów 3 czerwca, 15:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
LZS Kurów 3-2 Warta II Działoszyn 3 czerwca, 17:00
LZS Masłowice 8-1 GLKS Biała 3 czerwca, 13:00
LZS Kiełczygłów 1-4 Prosna Wyszanów 3 czerwca, 15:00
LKS Wierzchlas 4-4 Rolnik Skąpa 2 czerwca, 17:00
GKS Dubidze 1-2 Prosna Wieruszów 2 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 10 czerwca

GKS Dubidze 0-1 LZS Krzyworzeka 9 czerwca, 17:00
Prosna Wieruszów 3-1 LKS Wierzchlas 10 czerwca, 17:00
Rolnik Skąpa 2-5 LZS Kiełczygłów 10 czerwca, 17:00
Prosna Wyszanów 2-0 LZS Masłowice 10 czerwca, 17:00
GLKS Biała 0-3 LZS Kurów 9 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-1
Warta II Działoszyn 3-0 ChKS Chotów 10 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Jaga Lututów 3-0 GKS Siemkowice 10 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
LZS Łaszew 2-2 Start Łubnice 10 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

LZS Krzyworzeka 4-0 LZS Łaszew 16 czerwca, 17:00
Start Łubnice 5-4 Jaga Lututów 16 czerwca, 16:00
GKS Siemkowice 1-9 Warta II Działoszyn 17 czerwca, 17:00
ChKS Chotów - GLKS Biała
odwołany
LZS Kurów 5-1 Prosna Wyszanów 17 czerwca, 17:00
LZS Masłowice 12-1 Rolnik Skąpa 17 czerwca, 11:30
LZS Kiełczygłów 3-3 Prosna Wieruszów 17 czerwca, 17:00
LKS Wierzchlas 9-2 GKS Dubidze 17 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2017/2018 (Sieradz)

Klasa A 2017/2018 (Sieradz II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas