[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Sieradz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Trębaczew 22 50 16 2 4 75-33 9 0 2 41-15 7 2 2 34-18
2.  KS Kraszkowice 22 49 15 4 3 60-28 8 3 0 31-12 7 1 3 29-16
3.  LZS Staw 22 43 13 4 5 66-28 9 0 2 45-13 4 4 3 21-15
4.  Płomień Makowiska 22 40 13 1 8 76-41 6 1 4 37-20 7 0 4 39-21
5.  KS Radoszewice 22 37 12 1 9 62-48 7 1 3 27-20 5 0 6 35-28
6.  Piast Ruda 22 36 11 3 8 53-43 6 3 2 29-16 5 0 6 24-27
7.  LZS Lipnik 22 35 11 2 9 72-48 6 1 4 42-28 5 1 5 30-20
8.  Czarni II Rząśnia 22 30 9 3 10 52-41 6 1 4 20-15 3 2 6 32-26
9.  Zryw Ożegów 22 24 7 3 12 42-44 5 1 5 25-19 2 2 7 17-25
10.  LZS Pątnów 22 19 5 4 13 47-55 3 2 6 31-30 2 2 7 16-25 2 3 1 0 1 5-4
11.  Orion Olewin 22 19 6 1 15 39-72 4 1 6 24-31 2 0 9 15-41 2 3 1 0 1 4-5
12.  Park Starzenice 22 0 0 0 22 7-170 0 0 11 3-77 0 0 11 4-93
Unia II Sulmierzyce wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LZS Trębaczew    3-2 1-0 2-3 2-0 2-1 1-3 4-1 3-1 2-1 8-3 13-0 
 2 KS Kraszkowice2-2     1-1 4-3 3-1 4-0 3-1 2-1 2-2 4-1 3-0 3-0* 
 3 LZS Staw3-5 0-1     3-0* 4-3 3-0 3-2 2-0 3-0* 3-0 9-1 12-1 
 4 Płomień Makowiska2-3 1-3 1-1     4-1 3-1 2-1 2-3 4-3 2-3 3-0 13-1 
 5 KS Radoszewice2-4 4-3 0-3 0-3*     2-1 3-3 2-0 1-0 3-1 4-2 6-0 
 6 Piast Ruda3-0 2-1 2-2 4-0* 2-4     2-0 3-3 2-3 1-1 1-0 7-2 
 7 LZS Lipnik2-0 2-4 3-4 0-4 6-4 10-2     5-2 2-1 3-3 2-4 7-0 
 8 Czarni II Rząśnia1-2 0-4 3-1 3-1 2-4 0-1 1-0     2-2 2-0 3-0 3-0* 
 9 Zryw Ożegów1-1 0-2 0-1 1-4 3-2 0-3* 2-5 3-1     2-0 4-0 9-0 
 10 LZS Pątnów0-3* 2-4 2-2 2-4 1-6 2-6 0-1 1-1 4-2     3-1 14-0 
 11 Orion Olewin2-6 2-2 2-1 2-5 1-3 0-2 2-5 2-5 2-0 3-2     6-0 
 12 Park Starzenice0-8 0-3* 0-5 0-12 0-7 1-7 1-9 0-15 0-3* 0-4 1-4     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

LZS Lipnik 2-4 KS Kraszkowice 20 sierpnia, 13:00
Płomień Makowiska 13-1 Park Starzenice 20 sierpnia, 15:00
LZS Staw 3-0 LZS Pątnów 20 sierpnia, 13:00
Orion Olewin 1-3 KS Radoszewice 20 sierpnia, 11:00
LZS Trębaczew 3-1 Zryw Ożegów 19 sierpnia, 17:00
Czarni II Rząśnia 0-1 Piast Ruda 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Pauza: Piast Ruda.
 
Zryw Ożegów 3-1 Czarni II Rząśnia 27 sierpnia, 17:00
KS Radoszewice 2-4 LZS Trębaczew 27 sierpnia, 16:00
LZS Pątnów 3-1 Orion Olewin 27 sierpnia, 14:00
Park Starzenice 0-5 LZS Staw 27 sierpnia, 16:00
KS Kraszkowice 4-3 Płomień Makowiska 27 sierpnia, 15:00
Unia II Sulmierzyce - LZS Lipnik 27 sierpnia, 16:00
było 0-2, anulowany

Kolejka 3 - 2-3 września

Pauza: LZS Lipnik.
 
Płomień Makowiska - Unia II Sulmierzyce 3 września, 15:00
było 8-1, anulowany
LZS Staw 0-1 KS Kraszkowice 3 września, 13:00
Orion Olewin 6-0 Park Starzenice 3 września, 11:00
LZS Trębaczew 2-1 LZS Pątnów 2 września, 16:00
Czarni II Rząśnia 2-4 KS Radoszewice 3 września, 17:00
Piast Ruda 2-3 Zryw Ożegów 2 września, 17:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Pauza: Zryw Ożegów.
 
KS Radoszewice 2-1 Piast Ruda 10 września, 16:00
LZS Pątnów 1-1 Czarni II Rząśnia 10 września, 14:00
Park Starzenice 0-8 LZS Trębaczew 10 września, 15:00
KS Kraszkowice 3-0 Orion Olewin 10 września, 15:00
Unia II Sulmierzyce - LZS Staw 10 września, 16:00
było 1-5, anulowany
LZS Lipnik 0-4 Płomień Makowiska 10 września, 11:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Pauza: Płomień Makowiska.
 
LZS Staw 3-2 LZS Lipnik 17 września, 13:00
Orion Olewin - Unia II Sulmierzyce 17 września, 11:00
nie odbył się, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
LZS Trębaczew 3-2 KS Kraszkowice 16 września, 16:00
Czarni II Rząśnia 3-0 Park Starzenice 17 września, 16:00
(wo)
nie odbył się
Piast Ruda 1-1 LZS Pątnów 16 września, 16:00
Zryw Ożegów 3-2 KS Radoszewice 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Pauza: KS Radoszewice.
 
LZS Pątnów 4-2 Zryw Ożegów 24 września, 14:00
Park Starzenice 1-7 Piast Ruda 24 września, 15:00
KS Kraszkowice 2-1 Czarni II Rząśnia 24 września, 15:00
Unia II Sulmierzyce - LZS Trębaczew 24 września, 16:00
było 0-2, anulowany
Płomień Makowiska 1-1 LZS Staw 24 września, 15:00
Orion Olewin 2-5 LZS Lipnik 24 września, 11:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Pauza: LZS Staw.
 
Orion Olewin 2-5 Płomień Makowiska 1 października, 11:00
LZS Trębaczew 1-3 LZS Lipnik 30 września, 15:00
Czarni II Rząśnia - Unia II Sulmierzyce 1 października, 16:00
było 3-1, anulowany
Piast Ruda 2-1 KS Kraszkowice 1 października, 11:00
Zryw Ożegów 9-0 Park Starzenice 1 października, 16:00
KS Radoszewice 3-1 LZS Pątnów 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Pauza: LZS Pątnów.
 
Park Starzenice 0-7 KS Radoszewice 8 października, 15:00
KS Kraszkowice 2-2 Zryw Ożegów 8 października, 15:00
Unia II Sulmierzyce - Piast Ruda 8 października, 15:00
było 1-5, anulowany
Płomień Makowiska 2-3 LZS Trębaczew 8 października, 15:00
LZS Staw 9-1 Orion Olewin 7 października, 15:00
Czarni II Rząśnia 1-0 LZS Lipnik 8 października, 13:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Pauza: Orion Olewin.
 
LZS Trębaczew 1-0 LZS Staw 14 października, 15:00
Czarni II Rząśnia 3-1 Płomień Makowiska 15 października, 13:00
Piast Ruda 2-0 LZS Lipnik 14 października, 15:30
Zryw Ożegów - Unia II Sulmierzyce 15 października, 15:00
było 0-0, anulowany
KS Radoszewice 4-3 KS Kraszkowice 15 października, 15:00
LZS Pątnów 14-0 Park Starzenice 15 października, 14:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Pauza: Park Starzenice.
 
KS Kraszkowice 4-1 LZS Pątnów 22 października, 15:00
Unia II Sulmierzyce - KS Radoszewice 22 października, 14:00
było 1-2, anulowany
LZS Lipnik 2-1 Zryw Ożegów 22 października, 13:00
Płomień Makowiska 3-1 Piast Ruda 22 października, 15:00
LZS Staw 2-0 Czarni II Rząśnia 22 października, 13:00
Orion Olewin 2-6 LZS Trębaczew 22 października, 11:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Pauza: LZS Trębaczew.
 
Czarni II Rząśnia 3-0 Orion Olewin 29 października, 14:00
Piast Ruda 2-2 LZS Staw 29 października, 14:00
Zryw Ożegów 1-4 Płomień Makowiska 29 października, 14:00
KS Radoszewice 3-3 LZS Lipnik 29 października, 14:00
LZS Pątnów - Unia II Sulmierzyce 29 października, 14:00
było 7-1, anulowany
Park Starzenice 0-3 KS Kraszkowice 29 października, 14:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Pauza: KS Kraszkowice.
 
Unia II Sulmierzyce - Park Starzenice 5 listopada, 14:00
było 9-0, anulowany
LZS Lipnik 3-3 LZS Pątnów 5 listopada, 14:00
Płomień Makowiska 4-1 KS Radoszewice 5 listopada, 14:00
LZS Staw 3-0 Zryw Ożegów 5 listopada, 13:00
(wo)
nie odbył się
Orion Olewin 0-2 Piast Ruda 5 listopada, 11:00
LZS Trębaczew 4-1 Czarni II Rząśnia 4 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Pauza: Czarni II Rząśnia.
 
Piast Ruda 3-0 LZS Trębaczew 12 listopada, 14:00
Zryw Ożegów 4-0 Orion Olewin 12 listopada, 14:00
KS Radoszewice 0-3 LZS Staw 12 listopada, 14:00
LZS Pątnów 2-4 Płomień Makowiska 12 listopada, 14:00
Park Starzenice 1-9 LZS Lipnik 11 listopada, 13:00
KS Kraszkowice - Unia II Sulmierzyce 11 listopada, 14:00
było 4-0, anulowany

Kolejka 14 - 24-25 marca

KS Kraszkowice 3-1 LZS Lipnik 25 marca, 15:00
Park Starzenice 0-12 Płomień Makowiska 25 marca, 11:00
LZS Pątnów 2-2 LZS Staw 25 marca, 14:00
KS Radoszewice 4-2 Orion Olewin 25 marca, 15:00
Zryw Ożegów 1-1 LZS Trębaczew 25 marca, 15:00
Piast Ruda 3-3 Czarni II Rząśnia 24 marca, 16:00

Kolejka 15 - 30 marca

Pauza: Piast Ruda, LZS Lipnik.
 
Czarni II Rząśnia 2-2 Zryw Ożegów 31 marca, 14:00
LZS Trębaczew 2-0 KS Radoszewice 31 marca, 15:00
Orion Olewin 3-2 LZS Pątnów 30 marca, 15:00
LZS Staw 12-1 Park Starzenice 31 marca, 15:00
Płomień Makowiska 1-3 KS Kraszkowice 31 marca, 15:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Pauza: Płomień Makowiska, LZS Lipnik.
 
KS Kraszkowice 1-1 LZS Staw 8 kwietnia, 15:00
Park Starzenice 1-4 Orion Olewin 8 kwietnia, 15:00
LZS Pątnów 0-3 LZS Trębaczew 8 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-2
KS Radoszewice 2-0 Czarni II Rząśnia 8 kwietnia, 15:00
Zryw Ożegów 0-3 Piast Ruda 8 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Pauza: LZS Staw, Zryw Ożegów.
 
Piast Ruda 2-4 KS Radoszewice 14 kwietnia, 14:00
Czarni II Rząśnia 2-0 LZS Pątnów 15 kwietnia, 14:00
LZS Trębaczew 13-0 Park Starzenice 14 kwietnia, 15:00
przerwany po I połowie przy stanie 13-0 - goście zrezygnowali z dalszej gry; uznano wynik z boiska
Orion Olewin 2-2 KS Kraszkowice 14 kwietnia, 16:00
Płomień Makowiska 2-1 LZS Lipnik 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Pauza: Orion Olewin, Płomień Makowiska.
 
LZS Lipnik 3-4 LZS Staw 22 kwietnia, 13:00
KS Kraszkowice 2-2 LZS Trębaczew 22 kwietnia, 15:00
Park Starzenice 0-15 Czarni II Rząśnia 22 kwietnia, 15:00
LZS Pątnów 2-6 Piast Ruda 22 kwietnia, 14:00
KS Radoszewice 1-0 Zryw Ożegów 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Pauza: KS Radoszewice, LZS Trębaczew.
 
LZS Lipnik 2-4 Orion Olewin 28 kwietnia, 16:00
Zryw Ożegów 2-0 LZS Pątnów 29 kwietnia, 17:00
Piast Ruda 7-2 Park Starzenice 29 kwietnia, 15:00
Czarni II Rząśnia 0-4 KS Kraszkowice 29 kwietnia, 14:00
LZS Staw 3-0 Płomień Makowiska 29 kwietnia, 13:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 20 - 5-6 maja

Pauza: LZS Staw, Czarni II Rząśnia.
 
Płomień Makowiska 3-0 Orion Olewin 6 maja, 15:00
LZS Lipnik 2-0 LZS Trębaczew 5 maja, 16:00
KS Kraszkowice 4-0 Piast Ruda 6 maja, 15:00
Park Starzenice 0-3 Zryw Ożegów 6 maja, 15:00
(wo)
na boisku 0-1
LZS Pątnów 1-6 KS Radoszewice 6 maja, 14:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Pauza: LZS Pątnów, Piast Ruda.
 
LZS Lipnik 5-2 Czarni II Rząśnia 12 maja, 16:00
KS Radoszewice 6-0 Park Starzenice 13 maja, 16:00
Zryw Ożegów 0-2 KS Kraszkowice 13 maja, 17:00
LZS Trębaczew 2-3 Płomień Makowiska 12 maja, 15:00
Orion Olewin 2-1 LZS Staw 13 maja, 11:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Pauza: Zryw Ożegów, Orion Olewin.
 
LZS Staw 3-5 LZS Trębaczew 19 maja, 17:00
Płomień Makowiska 2-3 Czarni II Rząśnia 20 maja, 16:00
LZS Lipnik 10-2 Piast Ruda 19 maja, 16:00
KS Kraszkowice 3-1 KS Radoszewice 20 maja, 15:00
Park Starzenice 0-4 LZS Pątnów 20 maja, 15:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Pauza: KS Radoszewice, Park Starzenice.
 
LZS Pątnów 2-4 KS Kraszkowice 27 maja, 14:00
Zryw Ożegów 2-5 LZS Lipnik 27 maja, 17:00
Piast Ruda 4-0 Płomień Makowiska 26 maja, 14:30
(wo)
na boisku 4-7
Czarni II Rząśnia 3-1 LZS Staw 27 maja, 14:00
LZS Trębaczew 8-3 Orion Olewin 26 maja, 15:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Pauza: LZS Pątnów, LZS Trębaczew.
 
Orion Olewin 2-5 Czarni II Rząśnia 3 czerwca, 11:00
LZS Staw 3-0 Piast Ruda 3 czerwca, 13:00
Płomień Makowiska 4-3 Zryw Ożegów 3 czerwca, 15:00
LZS Lipnik 6-4 KS Radoszewice 3 czerwca, 16:00
KS Kraszkowice 3-0 Park Starzenice 3 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Pauza: KS Kraszkowice, Park Starzenice.
 
LZS Pątnów 0-1 LZS Lipnik 10 czerwca, 14:00
KS Radoszewice 0-3 Płomień Makowiska 10 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3-0
Zryw Ożegów 0-1 LZS Staw 10 czerwca, 17:00
Piast Ruda 1-0 Orion Olewin 10 czerwca, 17:00
Czarni II Rząśnia 1-2 LZS Trębaczew 9 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pauza: KS Kraszkowice, Czarni II Rząśnia.
 
LZS Trębaczew 2-1 Piast Ruda 17 czerwca, 17:00
Orion Olewin 2-0 Zryw Ożegów 17 czerwca, 17:00
LZS Staw 4-3 KS Radoszewice 17 czerwca, 17:00
Płomień Makowiska 2-3 LZS Pątnów 16 czerwca, 16:30
LZS Lipnik 7-0 Park Starzenice 17 czerwca, 17:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas