[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Sieradz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Galewice 18 47 15 2 1 73-20 8 1 0 38-9 7 1 1 35-11
2.  Sparta Mokrsko 18 45 14 3 1 55-17 9 0 0 31-2 5 3 1 24-15
3.  GKS Czastary 18 40 13 1 4 68-21 7 0 2 36-8 6 1 2 32-13
4.  KS Osiek 18 37 12 1 5 61-22 7 1 1 41-5 5 0 4 20-17
5.  LZS Walichnowy (2) 18 36 12 0 6 44-33 6 0 3 23-13 6 0 3 21-20
6.  LZS Ożarów 18 30 9 3 6 51-32 5 3 1 34-16 4 0 5 17-16
7.  Hetman Żdżary 18 27 8 3 7 41-39 5 1 3 26-19 3 2 4 15-20
8.  LZS Młynisko 18 25 8 1 9 29-35 5 0 4 16-15 3 1 5 13-20
9.  Zryw Wójcin 18 22 7 1 10 42-39 5 0 4 29-14 2 1 6 13-25
10.  LZS Wydrzyn 18 20 6 2 10 39-58 4 1 4 27-25 2 1 6 12-33
11.  LKS Łyskornia 18 14 4 2 12 20-58 2 2 5 15-23 2 0 7 5-35
12.  Victoria Skomlin 18 11 3 2 13 24-78 2 2 5 14-26 1 0 8 10-52
13.  LZS Komorniki 18 9 3 0 15 29-73 3 0 6 14-30 0 0 9 15-43
14.  Start Świątkowice 18 4 1 1 16 14-65 1 0 8 9-32 0 1 8 5-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł Galewice    3-3 4-2 5-2 2-0 4-0 4-0 9-0 4-2 3-0 
 2 Sparta Mokrsko3-1     1-0 3-1 5-0 2-0 3-0 4-0 8-0 2-0 
 3 GKS Czastary4-0     2-3 1-2 1-0 2-1 9-1 7-0 5-1 5-0 
 4 KS Osiek2-2     0-1 4-0 8-1 5-1 5-0 7-0 5-0 5-0 
 5 LZS Walichnowy (2)1-3 0-1 1-4     3-1 2-1 3-2 2-0 5-1 6-0 
 6 LZS Ożarów1-1 2-2 2-1 2-3     4-2 1-1 4-0 12-3 6-3 
 7 Hetman Żdżary3-4 3-3 3-2     2-1 3-0* 3-4 0-1 5-2 4-2 
 8 LZS Młynisko0-3 0-3 0-2 1-2 3-0     2-1 3-1 3-2 4-1 
 9 Zryw Wójcin1-2 5-3 0-1 3-1 2-4 0-1     3-0* 9-0 6-2 
 10 LZS Wydrzyn1-5 1-3 2-3 6-2 4-3 3-3 4-1     2-3 4-2 
 11 LKS Łyskornia0-3 1-5 0-4 2-3 3-3 0-1 2-2     4-1 3-1 
 12 Victoria Skomlin0-7 2-4 2-3 2-1 2-3 1-5 1-1     3-1 1-1 
 13 LZS Komorniki2-10 1-6 2-5 3-2 0-2 0-1 1-3 2-1 3-0*     
 14 Start Świątkowice0-5 0-4 0-3 1-5 1-3 0-3 1-4 1-2 5-3     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

LZS Młynisko 0-2 KS Osiek 20 sierpnia, 16:00
LZS Ożarów 6-3 LZS Komorniki 20 sierpnia, 11:00
Victoria Skomlin 1-1 Start Świątkowice 20 sierpnia, 14:00
LZS Walichnowy (2) 2-0 LKS Łyskornia 20 sierpnia, 16:00
Orzeł Galewice 4-0 LZS Wydrzyn 19 sierpnia, 17:00
GKS Czastary 4-0 Sparta Mokrsko 19 sierpnia, 17:00
Hetman Żdżary 3-0 Zryw Wójcin 20 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-0

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

KS Osiek 8-1 Zryw Wójcin 27 sierpnia, 17:00
Sparta Mokrsko 5-0 Hetman Żdżary 27 sierpnia, 12:00
LZS Wydrzyn 2-3 GKS Czastary 26 sierpnia, 17:00
LKS Łyskornia 0-3 Orzeł Galewice 27 sierpnia, 14:00
Start Świątkowice 0-3 LZS Walichnowy (2) 27 sierpnia, 15:00
LZS Komorniki 3-0 Victoria Skomlin 27 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 3-1
LZS Młynisko 3-0 LZS Ożarów 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 2-3 września

LZS Ożarów 2-1 KS Osiek 3 września, 11:00
Victoria Skomlin 2-3 LZS Młynisko 3 września, 14:00
LZS Walichnowy (2) 5-1 LZS Komorniki 3 września, 16:00
Orzeł Galewice 3-0 Start Świątkowice 2 września, 16:00
GKS Czastary 7-0 LKS Łyskornia 2 września, 17:00
Hetman Żdżary 3-4 LZS Wydrzyn 3 września, 15:00
Zryw Wójcin 1-2 Sparta Mokrsko 3 września, 11:00

Kolejka 4 - 9-10 września

KS Osiek 2-2 Sparta Mokrsko 10 września, 16:00
LZS Wydrzyn 4-1 Zryw Wójcin 9 września, 16:00
LKS Łyskornia 3-3 Hetman Żdżary 10 września, 14:00
Start Świątkowice 0-4 GKS Czastary 10 września, 15:00
LZS Komorniki 2-10 Orzeł Galewice 10 września, 14:00
LZS Młynisko 1-2 LZS Walichnowy (2) 10 września, 16:00
LZS Ożarów 12-3 Victoria Skomlin 10 września, 16:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Victoria Skomlin 2-4 KS Osiek 17 września, 14:00
LZS Walichnowy (2) 3-1 LZS Ożarów 17 września, 16:00
Orzeł Galewice 5-2 LZS Młynisko 16 września, 16:00
GKS Czastary 5-1 LZS Komorniki 16 września, 16:00
Hetman Żdżary 4-2 Start Świątkowice 17 września, 15:00
Zryw Wójcin 9-0 LKS Łyskornia 17 września, 11:00
Sparta Mokrsko 4-0 LZS Wydrzyn 17 września, 11:00

Kolejka 6 - 23-24 września

KS Osiek 5-1 LZS Wydrzyn 24 września, 15:00
LKS Łyskornia 1-5 Sparta Mokrsko 24 września, 14:00
Start Świątkowice 0-3 Zryw Wójcin 24 września, 15:00
LZS Komorniki 0-1 Hetman Żdżary 24 września, 12:00
LZS Młynisko 0-3 GKS Czastary 24 września, 15:00
LZS Ożarów 1-1 Orzeł Galewice 24 września, 11:00
Victoria Skomlin 2-3 LZS Walichnowy (2) 24 września, 14:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

LZS Walichnowy (2) 1-4 KS Osiek 1 października, 16:00
Orzeł Galewice 9-0 Victoria Skomlin 30 września, 15:00
GKS Czastary 1-0 LZS Ożarów 30 września, 15:00
Hetman Żdżary 2-1 LZS Młynisko 1 października, 15:00
Zryw Wójcin 6-2 LZS Komorniki 1 października, 11:00
Sparta Mokrsko 2-0 Start Świątkowice 1 października, 14:00
LZS Wydrzyn 2-3 LKS Łyskornia 1 października, 11:00

Kolejka 8 - 7-8 października

KS Osiek 5-0 LKS Łyskornia 8 października, 14:00
Start Świątkowice 1-4 LZS Wydrzyn 8 października, 15:00
LZS Komorniki 1-6 Sparta Mokrsko 8 października, 14:00
LZS Młynisko 2-1 Zryw Wójcin 8 października, 14:00
LZS Ożarów 4-2 Hetman Żdżary 8 października, 11:00
Victoria Skomlin 0-7 GKS Czastary 8 października, 14:00
LZS Walichnowy (2) 1-3 Orzeł Galewice 8 października, 16:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Orzeł Galewice 4-2 KS Osiek 15 października, 15:00
GKS Czastary 1-2 LZS Walichnowy (2) 14 października, 15:00
Hetman Żdżary 5-2 Victoria Skomlin 15 października, 14:00
Zryw Wójcin 2-4 LZS Ożarów 15 października, 11:00
Sparta Mokrsko 2-0 LZS Młynisko 15 października, 14:00
LZS Wydrzyn 4-2 LZS Komorniki 15 października, 11:00
LKS Łyskornia 3-1 Start Świątkowice 15 października, 11:00

Kolejka 10 - 21-22 października

KS Osiek 5-0 Start Świątkowice 22 października, 14:00
LZS Komorniki 2-1 LKS Łyskornia 22 października, 14:00
LZS Młynisko 3-1 LZS Wydrzyn 22 października, 14:00
LZS Ożarów 2-2 Sparta Mokrsko 22 października, 11:00
Victoria Skomlin 1-5 Zryw Wójcin 22 października, 14:00
LZS Walichnowy (2) 2-1 Hetman Żdżary 22 października, 15:00
Orzeł Galewice 3-3 GKS Czastary 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 28-29 października

GKS Czastary 2-3 KS Osiek 28 października, 15:00
Hetman Żdżary 3-4 Orzeł Galewice 29 października, 14:00
Zryw Wójcin 3-1 LZS Walichnowy (2) 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Mokrsko 8-0 Victoria Skomlin 29 października, 14:00
LZS Wydrzyn 4-3 LZS Ożarów 29 października, 11:00
LKS Łyskornia 0-1 LZS Młynisko 29 października, 11:00
Start Świątkowice 5-3 LZS Komorniki 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 4-5 listopada

KS Osiek 5-0 LZS Komorniki 5 listopada, 13:00
LZS Młynisko 4-1 Start Świątkowice 5 listopada, 14:00
LZS Ożarów 4-0 LKS Łyskornia 5 listopada, 11:00
Victoria Skomlin 1-1 LZS Wydrzyn 5 listopada, 14:00
LZS Walichnowy (2) 0-1 Sparta Mokrsko 5 listopada, 14:00
Orzeł Galewice 2-0 Zryw Wójcin 4 listopada, 13:00
GKS Czastary 2-1 Hetman Żdżary 4 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Hetman Żdżary 3-2 KS Osiek 12 listopada, 14:00
Zryw Wójcin 5-3 GKS Czastary 12 listopada, 11:00
Sparta Mokrsko 3-1 Orzeł Galewice 12 listopada, 14:00
LZS Wydrzyn 6-2 LZS Walichnowy (2) 12 listopada, 11:00
LKS Łyskornia 4-1 Victoria Skomlin 12 listopada, 11:00
Start Świątkowice 1-5 LZS Ożarów 12 listopada, 14:00
LZS Komorniki 1-3 LZS Młynisko 12 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

KS Osiek 4-0 LZS Młynisko 25 marca, 14:00
LZS Komorniki 0-2 LZS Ożarów 25 marca, 14:00
Start Świątkowice 1-2 Victoria Skomlin 25 marca, 15:00
LKS Łyskornia 2-3 LZS Walichnowy (2) 25 marca, 11:00
LZS Wydrzyn 1-5 Orzeł Galewice 25 marca, 11:00
Sparta Mokrsko 1-0 GKS Czastary 25 marca, 17:00
Zryw Wójcin 0-1 Hetman Żdżary 25 marca, 14:00

Kolejka 15 - 30 marca

Zryw Wójcin 0-1 KS Osiek 31 marca, 14:00
Hetman Żdżary 3-3 Sparta Mokrsko 31 marca, 15:00
GKS Czastary 9-1 LZS Wydrzyn 31 marca, 15:00
Orzeł Galewice 4-0 LKS Łyskornia 31 marca, 14:00
LZS Walichnowy (2) 6-0 Start Świątkowice 31 marca, 14:00
Victoria Skomlin 3-1 LZS Komorniki 31 marca, 14:30
LZS Ożarów 1-1 LZS Młynisko 31 marca, 12:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

KS Osiek 0-1 LZS Ożarów 8 kwietnia, 14:00
LZS Młynisko 3-2 Victoria Skomlin 8 kwietnia, 14:00
LZS Komorniki 3-2 LZS Walichnowy (2) 8 kwietnia, 15:00
Start Świątkowice 0-5 Orzeł Galewice 8 kwietnia, 15:00
przerwany przy stanie 0-5; uznano wynik z boiska
LKS Łyskornia 0-4 GKS Czastary 8 kwietnia, 11:00
LZS Wydrzyn 3-3 Hetman Żdżary 8 kwietnia, 11:00
Sparta Mokrsko 3-0 Zryw Wójcin 8 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Sparta Mokrsko 3-1 KS Osiek 15 kwietnia, 16:00
Zryw Wójcin 3-0 LZS Wydrzyn 15 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-1
Hetman Żdżary 0-1 LKS Łyskornia 15 kwietnia, 15:00
GKS Czastary 5-0 Start Świątkowice 14 kwietnia, 17:00
Orzeł Galewice 4-2 LZS Komorniki 14 kwietnia, 15:00
LZS Walichnowy (2) 3-2 LZS Młynisko 15 kwietnia, 15:00
Victoria Skomlin 2-1 LZS Ożarów 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

KS Osiek 7-0 Victoria Skomlin 22 kwietnia, 15:00
LZS Ożarów 2-3 LZS Walichnowy (2) 22 kwietnia, 11:00
LZS Młynisko 0-3 Orzeł Galewice 22 kwietnia, 14:00
LZS Komorniki 2-5 GKS Czastary 22 kwietnia, 15:00
Start Świątkowice 1-3 Hetman Żdżary 22 kwietnia, 15:00
LKS Łyskornia 2-2 Zryw Wójcin 22 kwietnia, 11:00
LZS Wydrzyn 1-3 Sparta Mokrsko 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

LZS Wydrzyn - KS Osiek 29 kwietnia, 11:00
Sparta Mokrsko - LKS Łyskornia 29 kwietnia, 16:00
Zryw Wójcin - Start Świątkowice 28 kwietnia, 16:00
Hetman Żdżary - LZS Komorniki 29 kwietnia, 15:00
GKS Czastary - LZS Młynisko 28 kwietnia, 17:00
Orzeł Galewice - LZS Ożarów 28 kwietnia, 15:00
LZS Walichnowy (2) - Victoria Skomlin 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

KS Osiek - LZS Walichnowy (2)
Victoria Skomlin - Orzeł Galewice
LZS Ożarów - GKS Czastary
LZS Młynisko - Hetman Żdżary
LZS Komorniki - Zryw Wójcin
Start Świątkowice - Sparta Mokrsko
LKS Łyskornia - LZS Wydrzyn

Kolejka 21 - 12-13 maja

LKS Łyskornia - KS Osiek
LZS Wydrzyn - Start Świątkowice
Sparta Mokrsko - LZS Komorniki
Zryw Wójcin - LZS Młynisko
Hetman Żdżary - LZS Ożarów
GKS Czastary - Victoria Skomlin
Orzeł Galewice - LZS Walichnowy (2)

Kolejka 22 - 19-20 maja

KS Osiek - Orzeł Galewice
LZS Walichnowy (2) - GKS Czastary
Victoria Skomlin - Hetman Żdżary
LZS Ożarów - Zryw Wójcin
LZS Młynisko - Sparta Mokrsko
LZS Komorniki - LZS Wydrzyn
Start Świątkowice - LKS Łyskornia

Kolejka 23 - 26-27 maja

Start Świątkowice - KS Osiek
LKS Łyskornia - LZS Komorniki
LZS Wydrzyn - LZS Młynisko
Sparta Mokrsko - LZS Ożarów
Zryw Wójcin - Victoria Skomlin
Hetman Żdżary - LZS Walichnowy (2)
GKS Czastary - Orzeł Galewice

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

KS Osiek - GKS Czastary
Orzeł Galewice - Hetman Żdżary
LZS Walichnowy (2) - Zryw Wójcin
Victoria Skomlin - Sparta Mokrsko
LZS Ożarów - LZS Wydrzyn
LZS Młynisko - LKS Łyskornia
LZS Komorniki - Start Świątkowice

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

LZS Komorniki - KS Osiek
Start Świątkowice - LZS Młynisko
LKS Łyskornia - LZS Ożarów
LZS Wydrzyn - Victoria Skomlin
Sparta Mokrsko - LZS Walichnowy (2)
Zryw Wójcin - Orzeł Galewice
Hetman Żdżary - GKS Czastary

Kolejka 26 - 17 czerwca

KS Osiek - Hetman Żdżary
GKS Czastary - Zryw Wójcin
Orzeł Galewice - Sparta Mokrsko
LZS Walichnowy (2) - LZS Wydrzyn
Victoria Skomlin - LKS Łyskornia
LZS Ożarów - Start Świątkowice
LZS Młynisko - LZS Komorniki

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas