[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2017/2018, grupa: Sieradz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Mokrsko 13 32 10 2 1 42-12 6 0 0 24-1 4 2 1 18-11 1 3 1 0 0 3-1
2.  Orzeł Galewice 13 32 10 2 1 52-17 6 1 0 30-7 4 1 1 22-10 1 0 0 0 1 1-3
3.  KS Osiek 13 28 9 1 3 48-18 5 1 0 30-4 4 0 3 18-14 1 3 1 0 0 3-2
4.  GKS Czastary 13 28 9 1 3 45-17 5 0 2 22-7 4 1 1 23-10 1 0 0 0 1 2-3
5.  LZS Walichnowy (2) 12 24 8 0 4 26-21 4 0 3 14-11 4 0 1 12-10
6.  LZS Ożarów 13 23 7 2 4 44-26 5 2 0 31-12 2 0 4 13-14
7.  LZS Młynisko 13 21 7 0 6 23-22 4 0 3 13-10 3 0 3 10-12
8.  LZS Wydrzyn 13 19 6 1 6 33-35 4 0 2 22-14 2 1 4 11-21 1 3 1 0 0 4-3
9.  Hetman Żdżary 13 19 6 1 6 31-31 5 0 2 23-15 1 1 4 8-16 1 0 0 0 1 3-4
10.  Zryw Wójcin 12 15 5 0 7 34-31 3 0 2 23-11 2 0 5 11-20
11.  LKS Łyskornia 13 10 3 1 9 15-45 2 1 3 11-14 1 0 6 4-31
12.  LZS Komorniki 12 6 2 0 10 18-52 2 0 4 9-21 0 0 6 9-31
13.  Victoria Skomlin 13 2 0 2 11 15-65 0 2 5 9-24 0 0 6 6-41
14.  Start Świątkowice 12 1 0 1 11 7-41 0 0 5 2-19 0 1 6 5-22

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sparta Mokrsko    3-1 2-0 4-0 5-0 8-0 2-0 
 2 Orzeł Galewice    4-2 3-3 5-2 4-0 2-0 9-0 3-0 
 3 KS Osiek2-2     5-1 8-1 5-0 5-0 5-0 
 4 GKS Czastary4-0 2-3     1-2 1-0 2-1 7-0 5-1 
 5 LZS Walichnowy (2)0-1 1-3 1-4     3-1 2-1 2-0 5-1 
 6 LZS Ożarów2-2 1-1 2-1     4-2 4-0 6-3 12-3 
 7 LZS Młynisko0-2 0-3 1-2 3-0     3-1 2-1 4-1 
 8 LZS Wydrzyn2-3 6-2 4-3     4-1 2-3 4-2 
 9 Hetman Żdżary3-4 3-2 2-1 3-4     3-0* 5-2 4-2 
 10 Zryw Wójcin1-2 5-3 2-4     9-0 6-2 
 11 LKS Łyskornia1-5 0-3 0-1 3-3     4-1 3-1 
 12 LZS Komorniki1-6 2-10 1-3 0-1 2-1     3-0* 
 13 Victoria Skomlin2-4 0-7 2-3 2-3 1-1 1-5     1-1 
 14 Start Świątkowice0-4 0-3 1-5 1-4 0-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

LZS Młynisko 0-2 KS Osiek 20 sierpnia, 16:00
LZS Ożarów 6-3 LZS Komorniki 20 sierpnia, 11:00
Victoria Skomlin 1-1 Start Świątkowice 20 sierpnia, 14:00
LZS Walichnowy (2) 2-0 LKS Łyskornia 20 sierpnia, 16:00
Orzeł Galewice 4-0 LZS Wydrzyn 19 sierpnia, 17:00
GKS Czastary 4-0 Sparta Mokrsko 19 sierpnia, 17:00
Hetman Żdżary 3-0 Zryw Wójcin 20 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-0

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

KS Osiek 8-1 Zryw Wójcin 27 sierpnia, 17:00
Sparta Mokrsko 5-0 Hetman Żdżary 27 sierpnia, 12:00
LZS Wydrzyn 2-3 GKS Czastary 26 sierpnia, 17:00
LKS Łyskornia 0-3 Orzeł Galewice 27 sierpnia, 14:00
Start Świątkowice 0-3 LZS Walichnowy (2) 27 sierpnia, 15:00
LZS Komorniki 3-0 Victoria Skomlin 27 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 3-1
LZS Młynisko 3-0 LZS Ożarów 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 2-3 września

LZS Ożarów 2-1 KS Osiek 3 września, 11:00
Victoria Skomlin 2-3 LZS Młynisko 3 września, 14:00
LZS Walichnowy (2) 5-1 LZS Komorniki 3 września, 16:00
Orzeł Galewice 3-0 Start Świątkowice 2 września, 16:00
GKS Czastary 7-0 LKS Łyskornia 2 września, 17:00
Hetman Żdżary 3-4 LZS Wydrzyn 3 września, 15:00
Zryw Wójcin 1-2 Sparta Mokrsko 3 września, 11:00

Kolejka 4 - 9-10 września

KS Osiek 2-2 Sparta Mokrsko 10 września, 16:00
LZS Wydrzyn 4-1 Zryw Wójcin 9 września, 16:00
LKS Łyskornia 3-3 Hetman Żdżary 10 września, 14:00
Start Świątkowice 0-4 GKS Czastary 10 września, 15:00
LZS Komorniki 2-10 Orzeł Galewice 10 września, 14:00
LZS Młynisko 1-2 LZS Walichnowy (2) 10 września, 16:00
LZS Ożarów 12-3 Victoria Skomlin 10 września, 16:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Victoria Skomlin 2-4 KS Osiek 17 września, 14:00
LZS Walichnowy (2) 3-1 LZS Ożarów 17 września, 16:00
Orzeł Galewice 5-2 LZS Młynisko 16 września, 16:00
GKS Czastary 5-1 LZS Komorniki 16 września, 16:00
Hetman Żdżary 4-2 Start Świątkowice 17 września, 15:00
Zryw Wójcin 9-0 LKS Łyskornia 17 września, 11:00
Sparta Mokrsko 4-0 LZS Wydrzyn 17 września, 11:00

Kolejka 6 - 23-24 września

KS Osiek 5-1 LZS Wydrzyn 24 września, 15:00
LKS Łyskornia 1-5 Sparta Mokrsko 24 września, 14:00
Start Świątkowice 0-3 Zryw Wójcin 24 września, 15:00
LZS Komorniki 0-1 Hetman Żdżary 24 września, 12:00
LZS Młynisko 0-3 GKS Czastary 24 września, 15:00
LZS Ożarów 1-1 Orzeł Galewice 24 września, 11:00
Victoria Skomlin 2-3 LZS Walichnowy (2) 24 września, 14:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

LZS Walichnowy (2) 1-4 KS Osiek 1 października, 16:00
Orzeł Galewice 9-0 Victoria Skomlin 30 września, 15:00
GKS Czastary 1-0 LZS Ożarów 30 września, 15:00
Hetman Żdżary 2-1 LZS Młynisko 1 października, 15:00
Zryw Wójcin 6-2 LZS Komorniki 1 października, 11:00
Sparta Mokrsko 2-0 Start Świątkowice 1 października, 14:00
LZS Wydrzyn 2-3 LKS Łyskornia 1 października, 11:00

Kolejka 8 - 7-8 października

KS Osiek 5-0 LKS Łyskornia 8 października, 14:00
Start Świątkowice 1-4 LZS Wydrzyn 8 października, 15:00
LZS Komorniki 1-6 Sparta Mokrsko 8 października, 14:00
LZS Młynisko 2-1 Zryw Wójcin 8 października, 14:00
LZS Ożarów 4-2 Hetman Żdżary 8 października, 11:00
Victoria Skomlin 0-7 GKS Czastary 8 października, 14:00
LZS Walichnowy (2) 1-3 Orzeł Galewice 8 października, 16:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Orzeł Galewice 4-2 KS Osiek 15 października, 15:00
GKS Czastary 1-2 LZS Walichnowy (2) 14 października, 15:00
Hetman Żdżary 5-2 Victoria Skomlin 15 października, 14:00
Zryw Wójcin 2-4 LZS Ożarów 15 października, 11:00
Sparta Mokrsko 2-0 LZS Młynisko 15 października, 14:00
LZS Wydrzyn 4-2 LZS Komorniki 15 października, 11:00
LKS Łyskornia 3-1 Start Świątkowice 15 października, 11:00

Kolejka 10 - 21-22 października

KS Osiek 5-0 Start Świątkowice 22 października, 14:00
LZS Komorniki 2-1 LKS Łyskornia 22 października, 14:00
LZS Młynisko 3-1 LZS Wydrzyn 22 października, 14:00
LZS Ożarów 2-2 Sparta Mokrsko 22 października, 11:00
Victoria Skomlin 1-5 Zryw Wójcin 22 października, 14:00
LZS Walichnowy (2) 2-1 Hetman Żdżary 22 października, 15:00
Orzeł Galewice 3-3 GKS Czastary 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 28-29 października

GKS Czastary 2-3 KS Osiek 28 października, 15:00
Hetman Żdżary 3-4 Orzeł Galewice 29 października, 14:00
Zryw Wójcin - LZS Walichnowy (2) 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Mokrsko 8-0 Victoria Skomlin 29 października, 14:00
LZS Wydrzyn 4-3 LZS Ożarów 29 października, 11:00
LKS Łyskornia 0-1 LZS Młynisko 29 października, 11:00
Start Świątkowice - LZS Komorniki 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 4-5 listopada

KS Osiek 5-0 LZS Komorniki 5 listopada, 13:00
LZS Młynisko 4-1 Start Świątkowice 5 listopada, 14:00
LZS Ożarów 4-0 LKS Łyskornia 5 listopada, 11:00
Victoria Skomlin 1-1 LZS Wydrzyn 5 listopada, 14:00
LZS Walichnowy (2) 0-1 Sparta Mokrsko 5 listopada, 14:00
Orzeł Galewice 2-0 Zryw Wójcin 4 listopada, 13:00
GKS Czastary 2-1 Hetman Żdżary 4 listopada, 14:00

REKLAMA

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Hetman Żdżary 3-2 KS Osiek 12 listopada, 14:00
Zryw Wójcin 5-3 GKS Czastary 12 listopada, 11:00
Sparta Mokrsko 3-1 Orzeł Galewice 12 listopada, 14:00
LZS Wydrzyn 6-2 LZS Walichnowy (2) 12 listopada, 11:00
LKS Łyskornia 4-1 Victoria Skomlin 12 listopada, 11:00
Start Świątkowice 1-5 LZS Ożarów 12 listopada, 14:00
LZS Komorniki 1-3 LZS Młynisko 12 listopada, 14:00

Kolejka 14

KS Osiek - LZS Młynisko
LZS Komorniki - LZS Ożarów
Start Świątkowice - Victoria Skomlin
LKS Łyskornia - LZS Walichnowy (2)
LZS Wydrzyn - Orzeł Galewice
Sparta Mokrsko - GKS Czastary
Zryw Wójcin - Hetman Żdżary

REKLAMA

Kolejka 15

Zryw Wójcin - KS Osiek
Hetman Żdżary - Sparta Mokrsko
GKS Czastary - LZS Wydrzyn
Orzeł Galewice - LKS Łyskornia
LZS Walichnowy (2) - Start Świątkowice
Victoria Skomlin - LZS Komorniki
LZS Ożarów - LZS Młynisko

Kolejka 16

KS Osiek - LZS Ożarów
LZS Młynisko - Victoria Skomlin
LZS Komorniki - LZS Walichnowy (2)
Start Świątkowice - Orzeł Galewice
LKS Łyskornia - GKS Czastary
LZS Wydrzyn - Hetman Żdżary
Sparta Mokrsko - Zryw Wójcin

Kolejka 17

Sparta Mokrsko - KS Osiek
Zryw Wójcin - LZS Wydrzyn
Hetman Żdżary - LKS Łyskornia
GKS Czastary - Start Świątkowice
Orzeł Galewice - LZS Komorniki
LZS Walichnowy (2) - LZS Młynisko
Victoria Skomlin - LZS Ożarów

Kolejka 18

KS Osiek - Victoria Skomlin
LZS Ożarów - LZS Walichnowy (2)
LZS Młynisko - Orzeł Galewice
LZS Komorniki - GKS Czastary
Start Świątkowice - Hetman Żdżary
LKS Łyskornia - Zryw Wójcin
LZS Wydrzyn - Sparta Mokrsko

Kolejka 19

LZS Wydrzyn - KS Osiek
Sparta Mokrsko - LKS Łyskornia
Zryw Wójcin - Start Świątkowice
Hetman Żdżary - LZS Komorniki
GKS Czastary - LZS Młynisko
Orzeł Galewice - LZS Ożarów
LZS Walichnowy (2) - Victoria Skomlin

Kolejka 20

KS Osiek - LZS Walichnowy (2)
Victoria Skomlin - Orzeł Galewice
LZS Ożarów - GKS Czastary
LZS Młynisko - Hetman Żdżary
LZS Komorniki - Zryw Wójcin
Start Świątkowice - Sparta Mokrsko
LKS Łyskornia - LZS Wydrzyn

Kolejka 21

LKS Łyskornia - KS Osiek
LZS Wydrzyn - Start Świątkowice
Sparta Mokrsko - LZS Komorniki
Zryw Wójcin - LZS Młynisko
Hetman Żdżary - LZS Ożarów
GKS Czastary - Victoria Skomlin
Orzeł Galewice - LZS Walichnowy (2)

Kolejka 22

KS Osiek - Orzeł Galewice
LZS Walichnowy (2) - GKS Czastary
Victoria Skomlin - Hetman Żdżary
LZS Ożarów - Zryw Wójcin
LZS Młynisko - Sparta Mokrsko
LZS Komorniki - LZS Wydrzyn
Start Świątkowice - LKS Łyskornia

Kolejka 23

Start Świątkowice - KS Osiek
LKS Łyskornia - LZS Komorniki
LZS Wydrzyn - LZS Młynisko
Sparta Mokrsko - LZS Ożarów
Zryw Wójcin - Victoria Skomlin
Hetman Żdżary - LZS Walichnowy (2)
GKS Czastary - Orzeł Galewice

Kolejka 24

KS Osiek - GKS Czastary
Orzeł Galewice - Hetman Żdżary
LZS Walichnowy (2) - Zryw Wójcin
Victoria Skomlin - Sparta Mokrsko
LZS Ożarów - LZS Wydrzyn
LZS Młynisko - LKS Łyskornia
LZS Komorniki - Start Świątkowice

Kolejka 25

LZS Komorniki - KS Osiek
Start Świątkowice - LZS Młynisko
LKS Łyskornia - LZS Ożarów
LZS Wydrzyn - Victoria Skomlin
Sparta Mokrsko - LZS Walichnowy (2)
Zryw Wójcin - Orzeł Galewice
Hetman Żdżary - GKS Czastary

Kolejka 26

KS Osiek - Hetman Żdżary
GKS Czastary - Zryw Wójcin
Orzeł Galewice - Sparta Mokrsko
LZS Walichnowy (2) - LZS Wydrzyn
Victoria Skomlin - LKS Łyskornia
LZS Ożarów - Start Świątkowice
LZS Młynisko - LZS Komorniki

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas