[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Sieradz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Galewice 26 65 21 2 3 103-35 12 1 0 59-13 9 1 3 44-22
2.  Sparta Mokrsko 26 61 19 4 3 87-26 12 1 0 54-4 7 3 3 33-22
3.  KS Osiek 26 59 19 2 5 83-28 11 1 1 50-8 8 1 4 33-20
4.  GKS Czastary 26 55 18 1 7 93-33 10 0 3 50-12 8 1 4 43-21
5.  LZS Walichnowy (2) 26 43 14 1 11 52-53 8 0 5 29-22 6 1 6 23-31
6.  Hetman Żdżary 26 40 12 4 10 60-56 8 2 3 36-24 4 2 7 24-32 2 6 2 0 0 4-0
7.  Zryw Wójcin 26 40 13 1 12 66-51 9 0 4 46-20 4 1 8 20-31 2 0 0 0 2 0-4
8.  LZS Ożarów 26 37 11 4 11 62-59 7 3 3 42-26 4 1 8 20-33
9.  LZS Młynisko 26 34 11 1 14 50-61 7 0 6 30-23 4 1 8 20-38
10.  LZS Wydrzyn 26 33 10 3 13 65-78 7 1 5 43-33 3 2 8 22-45
11.  LKS Łyskornia 25 21 6 3 16 32-79 4 3 6 27-30 2 0 10 5-49
12.  Victoria Skomlin 26 20 6 2 18 42-99 5 2 6 25-31 1 0 12 17-68
13.  LZS Komorniki 26 16 5 1 20 50-107 4 1 8 26-43 1 0 12 24-64
14.  Start Świątkowice 25 4 1 1 23 17-97 1 0 11 9-47 0 1 12 8-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł Galewice    2-0 4-2 3-3 4-0 5-3 2-0 10-1 5-2 4-0 4-0 9-0 4-2 3-0 
 2 Sparta Mokrsko3-1     3-1 1-0 6-0 5-0 3-0 1-1 2-0 4-0 6-0 8-0 10-1 2-0 
 3 KS Osiek3-0 2-2     2-1 2-1 2-1 8-1 0-1 4-0 5-1 5-0 7-0 5-0 5-0 
 4 GKS Czastary2-3 4-0 2-3     1-2 2-1 3-0* 1-0 7-0 9-1 7-0 2-1 5-1 5-0 
 5 LZS Walichnowy (2)1-3 0-1 1-4 2-5     2-1 1-0 3-1 3-2 0-3 2-0 3-1 5-1 6-0 
 6 Hetman Żdżary3-4 3-3 3-2 3-2 1-1     3-0* 2-1 2-1 3-4 0-1 5-2 4-1 4-2 
 7 Zryw Wójcin4-3 1-2 0-1 5-3 3-1 0-1     2-4 4-1 3-0* 9-0 6-2 6-2 3-0* 
 8 LZS Ożarów1-1 2-2 2-1 1-3 0-3* 4-2 2-4     1-1 3-2 4-0 12-3 6-3 4-1 
 9 LZS Młynisko0-3 2-3 0-2 0-3 1-2 2-3 2-1 3-0     3-1 5-0 3-2 5-2 4-1 
 10 LZS Wydrzyn1-5 1-3 2-5 2-3 6-2 3-3 4-1 4-3 7-0     2-3 5-3 4-2 2-0 
 11 LKS Łyskornia0-3 1-5 1-1 0-4 2-3 3-3 2-2 4-0 0-1 5-1     4-1 2-5 3-1 
 12 Victoria Skomlin2-3 3-0* 2-4 0-7 2-3 3-2 1-5 2-1 2-3 1-1 3-0*     3-1 1-1 
 13 LZS Komorniki2-10 1-6 0-4 2-5 3-2 0-1 0-3 0-2 1-3 4-4 2-1 3-0*     8-2 
 14 Start Świątkowice0-5 0-6 0-3 0-4 0-3 1-3 0-3 1-5 0-6 1-4 1-2 5-3     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

LZS Młynisko 0-2 KS Osiek 20 sierpnia, 16:00
LZS Ożarów 6-3 LZS Komorniki 20 sierpnia, 11:00
Victoria Skomlin 1-1 Start Świątkowice 20 sierpnia, 14:00
LZS Walichnowy (2) 2-0 LKS Łyskornia 20 sierpnia, 16:00
Orzeł Galewice 4-0 LZS Wydrzyn 19 sierpnia, 17:00
GKS Czastary 4-0 Sparta Mokrsko 19 sierpnia, 17:00
Hetman Żdżary 3-0 Zryw Wójcin 20 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-0

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

KS Osiek 8-1 Zryw Wójcin 27 sierpnia, 17:00
Sparta Mokrsko 5-0 Hetman Żdżary 27 sierpnia, 12:00
LZS Wydrzyn 2-3 GKS Czastary 26 sierpnia, 17:00
LKS Łyskornia 0-3 Orzeł Galewice 27 sierpnia, 14:00
Start Świątkowice 0-3 LZS Walichnowy (2) 27 sierpnia, 15:00
LZS Komorniki 3-0 Victoria Skomlin 27 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 3-1
LZS Młynisko 3-0 LZS Ożarów 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 2-3 września

LZS Ożarów 2-1 KS Osiek 3 września, 11:00
Victoria Skomlin 2-3 LZS Młynisko 3 września, 14:00
LZS Walichnowy (2) 5-1 LZS Komorniki 3 września, 16:00
Orzeł Galewice 3-0 Start Świątkowice 2 września, 16:00
GKS Czastary 7-0 LKS Łyskornia 2 września, 17:00
Hetman Żdżary 3-4 LZS Wydrzyn 3 września, 15:00
Zryw Wójcin 1-2 Sparta Mokrsko 3 września, 11:00

Kolejka 4 - 9-10 września

KS Osiek 2-2 Sparta Mokrsko 10 września, 16:00
LZS Wydrzyn 4-1 Zryw Wójcin 9 września, 16:00
LKS Łyskornia 3-3 Hetman Żdżary 10 września, 14:00
Start Świątkowice 0-4 GKS Czastary 10 września, 15:00
LZS Komorniki 2-10 Orzeł Galewice 10 września, 14:00
LZS Młynisko 1-2 LZS Walichnowy (2) 10 września, 16:00
LZS Ożarów 12-3 Victoria Skomlin 10 września, 16:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Victoria Skomlin 2-4 KS Osiek 17 września, 14:00
LZS Walichnowy (2) 3-1 LZS Ożarów 17 września, 16:00
Orzeł Galewice 5-2 LZS Młynisko 16 września, 16:00
GKS Czastary 5-1 LZS Komorniki 16 września, 16:00
Hetman Żdżary 4-2 Start Świątkowice 17 września, 15:00
Zryw Wójcin 9-0 LKS Łyskornia 17 września, 11:00
Sparta Mokrsko 4-0 LZS Wydrzyn 17 września, 11:00

Kolejka 6 - 23-24 września

KS Osiek 5-1 LZS Wydrzyn 24 września, 15:00
LKS Łyskornia 1-5 Sparta Mokrsko 24 września, 14:00
Start Świątkowice 0-3 Zryw Wójcin 24 września, 15:00
LZS Komorniki 0-1 Hetman Żdżary 24 września, 12:00
LZS Młynisko 0-3 GKS Czastary 24 września, 15:00
LZS Ożarów 1-1 Orzeł Galewice 24 września, 11:00
Victoria Skomlin 2-3 LZS Walichnowy (2) 24 września, 14:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

LZS Walichnowy (2) 1-4 KS Osiek 1 października, 16:00
Orzeł Galewice 9-0 Victoria Skomlin 30 września, 15:00
GKS Czastary 1-0 LZS Ożarów 30 września, 15:00
Hetman Żdżary 2-1 LZS Młynisko 1 października, 15:00
Zryw Wójcin 6-2 LZS Komorniki 1 października, 11:00
Sparta Mokrsko 2-0 Start Świątkowice 1 października, 14:00
LZS Wydrzyn 2-3 LKS Łyskornia 1 października, 11:00

Kolejka 8 - 7-8 października

KS Osiek 5-0 LKS Łyskornia 8 października, 14:00
Start Świątkowice 1-4 LZS Wydrzyn 8 października, 15:00
LZS Komorniki 1-6 Sparta Mokrsko 8 października, 14:00
LZS Młynisko 2-1 Zryw Wójcin 8 października, 14:00
LZS Ożarów 4-2 Hetman Żdżary 8 października, 11:00
Victoria Skomlin 0-7 GKS Czastary 8 października, 14:00
LZS Walichnowy (2) 1-3 Orzeł Galewice 8 października, 16:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Orzeł Galewice 4-2 KS Osiek 15 października, 15:00
GKS Czastary 1-2 LZS Walichnowy (2) 14 października, 15:00
Hetman Żdżary 5-2 Victoria Skomlin 15 października, 14:00
Zryw Wójcin 2-4 LZS Ożarów 15 października, 11:00
Sparta Mokrsko 2-0 LZS Młynisko 15 października, 14:00
LZS Wydrzyn 4-2 LZS Komorniki 15 października, 11:00
LKS Łyskornia 3-1 Start Świątkowice 15 października, 11:00

Kolejka 10 - 21-22 października

KS Osiek 5-0 Start Świątkowice 22 października, 14:00
LZS Komorniki 2-1 LKS Łyskornia 22 października, 14:00
LZS Młynisko 3-1 LZS Wydrzyn 22 października, 14:00
LZS Ożarów 2-2 Sparta Mokrsko 22 października, 11:00
Victoria Skomlin 1-5 Zryw Wójcin 22 października, 14:00
LZS Walichnowy (2) 2-1 Hetman Żdżary 22 października, 15:00
Orzeł Galewice 3-3 GKS Czastary 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 28-29 października

GKS Czastary 2-3 KS Osiek 28 października, 15:00
Hetman Żdżary 3-4 Orzeł Galewice 29 października, 14:00
Zryw Wójcin 3-1 LZS Walichnowy (2) 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Mokrsko 8-0 Victoria Skomlin 29 października, 14:00
LZS Wydrzyn 4-3 LZS Ożarów 29 października, 11:00
LKS Łyskornia 0-1 LZS Młynisko 29 października, 11:00
Start Świątkowice 5-3 LZS Komorniki 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 4-5 listopada

KS Osiek 5-0 LZS Komorniki 5 listopada, 13:00
LZS Młynisko 4-1 Start Świątkowice 5 listopada, 14:00
LZS Ożarów 4-0 LKS Łyskornia 5 listopada, 11:00
Victoria Skomlin 1-1 LZS Wydrzyn 5 listopada, 14:00
LZS Walichnowy (2) 0-1 Sparta Mokrsko 5 listopada, 14:00
Orzeł Galewice 2-0 Zryw Wójcin 4 listopada, 13:00
GKS Czastary 2-1 Hetman Żdżary 4 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Hetman Żdżary 3-2 KS Osiek 12 listopada, 14:00
Zryw Wójcin 5-3 GKS Czastary 12 listopada, 11:00
Sparta Mokrsko 3-1 Orzeł Galewice 12 listopada, 14:00
LZS Wydrzyn 6-2 LZS Walichnowy (2) 12 listopada, 11:00
LKS Łyskornia 4-1 Victoria Skomlin 12 listopada, 11:00
Start Świątkowice 1-5 LZS Ożarów 12 listopada, 14:00
LZS Komorniki 1-3 LZS Młynisko 12 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

KS Osiek 4-0 LZS Młynisko 25 marca, 14:00
LZS Komorniki 0-2 LZS Ożarów 25 marca, 14:00
Start Świątkowice 1-2 Victoria Skomlin 25 marca, 15:00
LKS Łyskornia 2-3 LZS Walichnowy (2) 25 marca, 11:00
LZS Wydrzyn 1-5 Orzeł Galewice 25 marca, 11:00
Sparta Mokrsko 1-0 GKS Czastary 25 marca, 17:00
Zryw Wójcin 0-1 Hetman Żdżary 25 marca, 14:00

Kolejka 15 - 30 marca

Zryw Wójcin 0-1 KS Osiek 31 marca, 14:00
Hetman Żdżary 3-3 Sparta Mokrsko 31 marca, 15:00
GKS Czastary 9-1 LZS Wydrzyn 31 marca, 15:00
Orzeł Galewice 4-0 LKS Łyskornia 31 marca, 14:00
LZS Walichnowy (2) 6-0 Start Świątkowice 31 marca, 14:00
Victoria Skomlin 3-1 LZS Komorniki 31 marca, 14:30
LZS Ożarów 1-1 LZS Młynisko 31 marca, 12:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

KS Osiek 0-1 LZS Ożarów 8 kwietnia, 14:00
LZS Młynisko 3-2 Victoria Skomlin 8 kwietnia, 14:00
LZS Komorniki 3-2 LZS Walichnowy (2) 8 kwietnia, 15:00
Start Świątkowice 0-5 Orzeł Galewice 8 kwietnia, 15:00
przerwany przy stanie 0-5; uznano wynik z boiska
LKS Łyskornia 0-4 GKS Czastary 8 kwietnia, 11:00
LZS Wydrzyn 3-3 Hetman Żdżary 8 kwietnia, 11:00
Sparta Mokrsko 3-0 Zryw Wójcin 8 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Sparta Mokrsko 3-1 KS Osiek 15 kwietnia, 16:00
Zryw Wójcin 3-0 LZS Wydrzyn 15 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-1
Hetman Żdżary 0-1 LKS Łyskornia 15 kwietnia, 15:00
GKS Czastary 5-0 Start Świątkowice 14 kwietnia, 17:00
Orzeł Galewice 4-2 LZS Komorniki 14 kwietnia, 15:00
LZS Walichnowy (2) 3-2 LZS Młynisko 15 kwietnia, 15:00
Victoria Skomlin 2-1 LZS Ożarów 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

KS Osiek 7-0 Victoria Skomlin 22 kwietnia, 15:00
LZS Ożarów 0-3 LZS Walichnowy (2) 22 kwietnia, 11:00
(wo)
przerwany w 85. minucie przy stanie 2-3 z powodu uderzenia zawodnika gości przez kibica
LZS Młynisko 0-3 Orzeł Galewice 22 kwietnia, 14:00
LZS Komorniki 2-5 GKS Czastary 22 kwietnia, 15:00
Start Świątkowice 1-3 Hetman Żdżary 22 kwietnia, 15:00
LKS Łyskornia 2-2 Zryw Wójcin 22 kwietnia, 11:00
LZS Wydrzyn 1-3 Sparta Mokrsko 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

LZS Wydrzyn 2-5 KS Osiek 29 kwietnia, 11:00
Sparta Mokrsko 6-0 LKS Łyskornia 29 kwietnia, 16:00
Zryw Wójcin 3-0 Start Świątkowice 28 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Hetman Żdżary 4-1 LZS Komorniki 29 kwietnia, 15:00
GKS Czastary 7-0 LZS Młynisko 28 kwietnia, 17:00
Orzeł Galewice 10-1 LZS Ożarów 28 kwietnia, 15:00
LZS Walichnowy (2) 3-1 Victoria Skomlin 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

KS Osiek 2-1 LZS Walichnowy (2) 6 maja, 16:00
Victoria Skomlin 2-3 Orzeł Galewice 6 maja, 14:00
LZS Ożarów 1-3 GKS Czastary 5 maja, 17:00
LZS Młynisko 2-3 Hetman Żdżary 6 maja, 14:00
LZS Komorniki 0-3 Zryw Wójcin 5 maja, 16:00
Start Świątkowice 0-6 Sparta Mokrsko 6 maja, 15:00
LKS Łyskornia 5-1 LZS Wydrzyn 6 maja, 11:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

LKS Łyskornia 1-1 KS Osiek 13 maja, 11:00
LZS Wydrzyn 2-0 Start Świątkowice 13 maja, 11:00
Sparta Mokrsko 10-1 LZS Komorniki 13 maja, 17:00
Zryw Wójcin 4-1 LZS Młynisko 12 maja, 17:00
Hetman Żdżary 2-1 LZS Ożarów 13 maja, 15:00
GKS Czastary 2-1 Victoria Skomlin 12 maja, 17:00
Orzeł Galewice 4-0 LZS Walichnowy (2) 13 maja, 16:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

KS Osiek 3-0 Orzeł Galewice 20 maja, 16:00
LZS Walichnowy (2) 2-5 GKS Czastary 19 maja, 16:00
Victoria Skomlin 3-2 Hetman Żdżary 20 maja, 14:00
LZS Ożarów 2-4 Zryw Wójcin 19 maja, 17:00
LZS Młynisko 2-3 Sparta Mokrsko 20 maja, 17:00
LZS Komorniki 4-4 LZS Wydrzyn 19 maja, 16:00
Start Świątkowice - LKS Łyskornia 20 maja, 15:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Start Świątkowice 0-3 KS Osiek 27 maja, 15:00
LKS Łyskornia 2-5 LZS Komorniki 27 maja, 11:00
LZS Wydrzyn 7-0 LZS Młynisko 27 maja, 11:00
Sparta Mokrsko 1-1 LZS Ożarów 26 maja, 16:00
Zryw Wójcin 6-2 Victoria Skomlin 27 maja, 14:00
Hetman Żdżary 1-1 LZS Walichnowy (2) 27 maja, 15:00
GKS Czastary 2-3 Orzeł Galewice 26 maja, 17:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

KS Osiek 2-1 GKS Czastary 3 czerwca, 16:00
Orzeł Galewice 5-3 Hetman Żdżary 2 czerwca, 17:00
LZS Walichnowy (2) 1-0 Zryw Wójcin 3 czerwca, 16:00
Victoria Skomlin 3-0 Sparta Mokrsko 3 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 0-4
LZS Ożarów 3-2 LZS Wydrzyn 2 czerwca, 17:00
LZS Młynisko 5-0 LKS Łyskornia 3 czerwca, 17:00
LZS Komorniki 8-2 Start Świątkowice 3 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

LZS Komorniki 0-4 KS Osiek 9 czerwca, 17:00
Start Świątkowice 0-6 LZS Młynisko 10 czerwca, 17:00
LKS Łyskornia 4-0 LZS Ożarów 10 czerwca, 11:00
LZS Wydrzyn 5-3 Victoria Skomlin 10 czerwca, 17:00
Sparta Mokrsko 6-0 LZS Walichnowy (2) 10 czerwca, 17:00
Zryw Wójcin 4-3 Orzeł Galewice 10 czerwca, 17:00
Hetman Żdżary 3-2 GKS Czastary 10 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

KS Osiek 2-1 Hetman Żdżary 17 czerwca, 17:00
GKS Czastary 3-0 Zryw Wójcin 17 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się
Orzeł Galewice 2-0 Sparta Mokrsko 16 czerwca, 17:00
LZS Walichnowy (2) 0-3 LZS Wydrzyn 17 czerwca, 14:00
Victoria Skomlin 3-0 LKS Łyskornia 16 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 0-3
LZS Ożarów 4-1 Start Świątkowice 17 czerwca, 17:00
LZS Młynisko 5-2 LZS Komorniki 17 czerwca, 17:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas