[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Piotrków Trybunalski I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Mniszków 22 55 17 4 1 68-26 9 2 0 28-10 8 2 1 40-16
2.  Olimpia Wola Załężna 22 53 16 5 1 94-20 8 2 1 46-9 8 3 0 48-11
3.  Błysk Aleksandrów 22 45 14 3 5 67-34 9 0 2 40-16 5 3 3 27-18
4.  LKS Lubochnia 21 42 13 3 5 68-47 8 3 0 41-16 5 0 5 27-31
5.  Kasztelan Żarnów 22 31 9 4 9 56-34 6 3 2 35-9 3 1 7 21-25
6.  Skalnik Sulejów 22 28 8 4 10 44-40 5 2 4 26-20 3 2 6 18-20
7.  Polonia Rokiciny 22 26 8 2 12 46-63 5 0 6 24-32 3 2 6 22-31
8.  RKS Rzeczyca 22 25 8 1 13 46-64 6 1 4 27-27 2 0 9 19-37
9.  LKS Radzice 22 24 7 3 12 46-60 5 1 5 33-28 2 2 7 13-32
10.  Relax Czerniewice 21 21 6 3 12 33-55 5 0 5 19-24 1 3 7 14-31
11.  LKS Będków 22 13 4 1 17 30-83 3 1 7 23-36 1 0 10 7-47
12.  Sparta Ostrów 22 11 2 5 15 27-99 2 4 5 14-42 0 1 10 13-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 KS Mniszków    0-0 0-0 3-1 1-0 4-2 3-0* 3-2 4-1 4-2 5-2 1-0 
 2 Olimpia Wola Załężna2-2     1-1 6-1 3-1 2-3 7-0 5-1 4-0 3-0 5-0 8-0 
 3 Błysk Aleksandrów2-4 1-6     3-2 4-1 2-0 4-0 6-1 3-0 4-2 8-0 3-0 
 4 LKS Lubochnia3-3 3-3 3-1     6-0 4-2 3-1 3-2 4-1 1-1 3-0* 8-2 
 5 Kasztelan Żarnów5-2 1-1 1-2 4-0     0-0 0-0 4-0 0-1 6-1 5-1 9-1 
 6 Skalnik Sulejów1-2 0-5 3-3 5-6 2-0     3-0* 3-0* 1-1 0-1 5-1 3-1 
 7 Polonia Rokiciny0-4 1-8 3-2 0-5* 1-2 3-2     2-3 3-4 3-1 2-0 6-1 
 8 RKS Rzeczyca0-8 1-3 3-1 1-2 2-1 1-0 4-7     6-1 2-0 3-0* 4-4 
 9 LKS Radzice1-2 1-2 0-5 3-1 3-9 1-3 2-2 3-2     3-1 8-0 8-1 
 10 Relax Czerniewice0-4 1-6 1-3 2-1 0-4 4-0 4-3 3-1     1-2 3-0* 
 11 LKS Będków2-4 2-3 3-6 2-4 0-5* 1-0 1-2 2-4 3-2 3-3     4-3 
 12 Sparta Ostrów0-5 0-11 0-3 4-5 1-1 2-2 0-10 2-1 1-1 2-2 2-1     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

LKS Będków 1-0 Skalnik Sulejów 19 sierpnia, 16:00
LKS Radzice 3-9 Kasztelan Żarnów 20 sierpnia, 17:00
Relax Czerniewice 4-3 RKS Rzeczyca 19 sierpnia, 17:00
Polonia Rokiciny 0-5 LKS Lubochnia 19 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 5-5
Olimpia Wola Załężna 2-2 KS Mniszków 19 sierpnia, 17:00
Błysk Aleksandrów 3-0 Sparta Ostrów 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Skalnik Sulejów 3-1 Sparta Ostrów 26 sierpnia, 17:00
KS Mniszków 0-0 Błysk Aleksandrów 26 sierpnia, 17:00
LKS Lubochnia 3-3 Olimpia Wola Załężna 27 sierpnia, 14:00
Kasztelan Żarnów 6-1 Relax Czerniewice 26 sierpnia, 16:00
LKS Będków 3-2 LKS Radzice 27 sierpnia, 17:00
Polonia Rokiciny 2-3 RKS Rzeczyca 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 2-3 września

LKS Radzice 1-3 Skalnik Sulejów 2 września, 17:00
Relax Czerniewice 1-2 LKS Będków 3 września, 17:00
Polonia Rokiciny 1-2 Kasztelan Żarnów 2 września, 17:00
Olimpia Wola Załężna 5-1 RKS Rzeczyca 2 września, 16:00
Błysk Aleksandrów 3-2 LKS Lubochnia 2 września, 17:00
Sparta Ostrów 0-5 KS Mniszków 3 września, 16:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Skalnik Sulejów 1-2 KS Mniszków 9 września, 16:30
LKS Lubochnia 8-2 Sparta Ostrów 10 września, 14:00
RKS Rzeczyca 3-1 Błysk Aleksandrów 9 września, 16:30
Kasztelan Żarnów 1-1 Olimpia Wola Załężna 10 września, 16:30
LKS Będków 1-2 Polonia Rokiciny 9 września, 16:30
LKS Radzice 3-1 Relax Czerniewice 10 września, 16:30

Kolejka 5 - 16-17 września

Relax Czerniewice 0-4 Skalnik Sulejów 17 września, 16:30
Polonia Rokiciny 3-4 LKS Radzice 16 września, 16:30
Olimpia Wola Załężna 5-0 LKS Będków 16 września, 16:00
Błysk Aleksandrów 4-1 Kasztelan Żarnów 17 września, 16:30
Sparta Ostrów 2-1 RKS Rzeczyca 17 września, 16:00
KS Mniszków 3-1 LKS Lubochnia 16 września, 16:30

Kolejka 6 - 23-24 września

Skalnik Sulejów 5-6 LKS Lubochnia 23 września, 16:00
RKS Rzeczyca 0-8 KS Mniszków 23 września, 16:00
Kasztelan Żarnów 9-1 Sparta Ostrów 24 września, 16:00
LKS Będków 3-6 Błysk Aleksandrów 23 września, 16:00
LKS Radzice 1-2 Olimpia Wola Załężna 24 września, 16:00
Relax Czerniewice 4-0 Polonia Rokiciny 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Polonia Rokiciny 3-2 Skalnik Sulejów 30 września, 16:00
Olimpia Wola Załężna 3-0 Relax Czerniewice 30 września, 15:30
Błysk Aleksandrów 3-0 LKS Radzice 1 października, 16:00
Sparta Ostrów 2-1 LKS Będków 1 października, 16:00
KS Mniszków 1-0 Kasztelan Żarnów 30 września, 16:00
LKS Lubochnia 3-2 RKS Rzeczyca 1 października, 14:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Skalnik Sulejów 3-0 RKS Rzeczyca 7 października, 15:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Kasztelan Żarnów 4-0 LKS Lubochnia 5 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (8 października, 15:30) odwołany
LKS Będków 2-4 KS Mniszków 7 października, 15:30
LKS Radzice 8-1 Sparta Ostrów 8 października, 15:30
Relax Czerniewice 1-3 Błysk Aleksandrów 8 października, 15:30
Polonia Rokiciny 1-8 Olimpia Wola Załężna 7 października, 15:30

Kolejka 9 - 14-15 października

Olimpia Wola Załężna 2-3 Skalnik Sulejów 15 października, 12:00
w Opocznie
Błysk Aleksandrów 4-0 Polonia Rokiciny 15 października, 15:30
przerwany w 29. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
Sparta Ostrów 2-2 Relax Czerniewice 15 października, 15:00
KS Mniszków 4-1 LKS Radzice 14 października, 15:30
LKS Lubochnia 3-0 LKS Będków 15 października, 14:00
(wo)
przerwany w 89. minucie przy stanie 3-2 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gości
RKS Rzeczyca 2-1 Kasztelan Żarnów 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Skalnik Sulejów 2-0 Kasztelan Żarnów 21 października, 15:00
LKS Będków 2-4 RKS Rzeczyca 21 października, 15:00
LKS Radzice 3-1 LKS Lubochnia 22 października, 15:00
Relax Czerniewice 0-4 KS Mniszków 22 października, 15:00
Polonia Rokiciny 6-1 Sparta Ostrów 21 października, 15:00
Olimpia Wola Załężna 1-1 Błysk Aleksandrów 22 października, 12:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Błysk Aleksandrów 2-0 Skalnik Sulejów 5 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (29 października, 13:30) odwołany z powodu zalania boiska
Sparta Ostrów 0-11 Olimpia Wola Załężna 29 października, 13:30
KS Mniszków 3-0 Polonia Rokiciny 28 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Lubochnia 1-1 Relax Czerniewice 29 października, 13:30
RKS Rzeczyca 6-1 LKS Radzice 29 października, 13:30
Kasztelan Żarnów 5-1 LKS Będków 12 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:30) odwołany z powodu zalania boiska / w drugim terminie (5 listopada, 13:30) odwołany

Kolejka 12 - 17-18 marca

Skalnik Sulejów 5-1 LKS Będków 2 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kasztelan Żarnów 0-1 LKS Radzice 2 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
RKS Rzeczyca 2-0 Relax Czerniewice 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Lubochnia 3-1 Polonia Rokiciny 2 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Mniszków 0-0 Olimpia Wola Załężna 2 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Ostrów 0-3 Błysk Aleksandrów 2 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 24-25 marca

RKS Rzeczyca 4-7 Polonia Rokiciny 25 marca, 17:00
Sparta Ostrów 2-2 Skalnik Sulejów 25 marca, 15:00
Błysk Aleksandrów 2-4 KS Mniszków 31 marca, 16:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Wola Załężna 6-1 LKS Lubochnia 31 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Relax Czerniewice 2-1 Kasztelan Żarnów 31 marca, 16:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Radzice 8-0 LKS Będków 25 marca, 15:00

Kolejka 14 - 7-8 kwietnia

Skalnik Sulejów 1-1 LKS Radzice 7 kwietnia, 16:00
LKS Będków 3-3 Relax Czerniewice 8 kwietnia, 16:30
Kasztelan Żarnów 0-0 Polonia Rokiciny 7 kwietnia, 15:00
RKS Rzeczyca 1-3 Olimpia Wola Załężna 8 kwietnia, 15:00
LKS Lubochnia 3-1 Błysk Aleksandrów 8 kwietnia, 16:00
KS Mniszków 1-0 Sparta Ostrów 7 kwietnia, 16:30

Kolejka 15 - 14-15 kwietnia

KS Mniszków 4-2 Skalnik Sulejów 14 kwietnia, 16:30
Sparta Ostrów 4-5 LKS Lubochnia 15 kwietnia, 15:00
Błysk Aleksandrów 6-1 RKS Rzeczyca 15 kwietnia, 16:30
Olimpia Wola Załężna 3-1 Kasztelan Żarnów 14 kwietnia, 16:00
Polonia Rokiciny 2-0 LKS Będków 15 kwietnia, 16:00
Relax Czerniewice 3-1 LKS Radzice 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 21-22 kwietnia

Skalnik Sulejów 0-1 Relax Czerniewice 21 kwietnia, 17:00
LKS Radzice 2-2 Polonia Rokiciny 22 kwietnia, 15:00
LKS Będków 2-3 Olimpia Wola Załężna 21 kwietnia, 17:00
Kasztelan Żarnów 1-2 Błysk Aleksandrów 22 kwietnia, 17:00
RKS Rzeczyca 4-4 Sparta Ostrów 21 kwietnia, 15:00
LKS Lubochnia 3-3 KS Mniszków 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 28-29 kwietnia

LKS Lubochnia 4-2 Skalnik Sulejów 28 kwietnia, 16:00
KS Mniszków 3-2 RKS Rzeczyca 28 kwietnia, 17:00
Sparta Ostrów 1-1 Kasztelan Żarnów 29 kwietnia, 15:00
Błysk Aleksandrów 8-0 LKS Będków 29 kwietnia, 17:00
Olimpia Wola Załężna 4-0 LKS Radzice 28 kwietnia, 17:00
Polonia Rokiciny 3-1 Relax Czerniewice 29 kwietnia, 12:00

Kolejka 18 - 5-6 maja

Skalnik Sulejów 3-0 Polonia Rokiciny 6 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-2
Relax Czerniewice 1-6 Olimpia Wola Załężna 6 maja, 17:00
LKS Radzice 0-5 Błysk Aleksandrów 6 maja, 15:00
LKS Będków 4-3 Sparta Ostrów 5 maja, 17:30
Kasztelan Żarnów 5-2 KS Mniszków 6 maja, 17:00
RKS Rzeczyca 1-2 LKS Lubochnia 5 maja, 17:00

Kolejka 19 - 12-13 maja

RKS Rzeczyca 1-0 Skalnik Sulejów 13 maja, 15:00
LKS Lubochnia 6-0 Kasztelan Żarnów 13 maja, 16:00
KS Mniszków 5-2 LKS Będków 12 maja, 17:00
Sparta Ostrów 1-1 LKS Radzice 13 maja, 15:00
Błysk Aleksandrów 4-2 Relax Czerniewice 13 maja, 17:30
Olimpia Wola Załężna 7-0 Polonia Rokiciny 12 maja, 17:00

Kolejka 20 - 19-20 maja

Skalnik Sulejów 0-5 Olimpia Wola Załężna 19 maja, 17:00
Polonia Rokiciny 3-2 Błysk Aleksandrów 20 maja, 17:00
Relax Czerniewice 3-0 Sparta Ostrów 19 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Radzice 1-2 KS Mniszków 20 maja, 17:00
LKS Będków 2-4 LKS Lubochnia 20 maja, 18:00
Kasztelan Żarnów 4-0 RKS Rzeczyca 19 maja, 16:00

Kolejka 21 - 26-27 maja

Kasztelan Żarnów 0-0 Skalnik Sulejów 27 maja, 17:00
RKS Rzeczyca 3-0 LKS Będków 27 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
LKS Lubochnia 4-1 LKS Radzice 27 maja, 17:00
KS Mniszków 4-2 Relax Czerniewice 27 maja, 17:00
Sparta Ostrów 0-10 Polonia Rokiciny 27 maja, 17:00
mecz przerwany w 44. minucie przy stanie 0-10 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy; uznano wynik z boiska
Błysk Aleksandrów 1-6 Olimpia Wola Załężna 27 maja, 17:00

Kolejka 22 - 2 czerwca

Skalnik Sulejów 3-3 Błysk Aleksandrów 2 czerwca, 17:00
Olimpia Wola Załężna 8-0 Sparta Ostrów 2 czerwca, 17:00
przerwany w 38. minucie przy stanie 8-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
Polonia Rokiciny 0-4 KS Mniszków 2 czerwca, 17:00
Relax Czerniewice - LKS Lubochnia
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:00) przerwany w 18. minucie przy stanie 0-1 z powodu zalania boiska
LKS Radzice 3-2 RKS Rzeczyca 2 czerwca, 17:00
LKS Będków 0-5 Kasztelan Żarnów 2 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3-5

Baraże o udział w klasie okręgowej (Piotrków Trybunalski)
Baraże o udział w klasie A (Piotrków Trybunalski)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Piotrków Trybunalski)

Klasa A 2017/2018 (Piotrków Trybunalski II)

Klasa B 2017/2018 (Piotrków Trybunalski I)
Klasa B 2017/2018 (Piotrków Trybunalski II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas