[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A no10.pl 2017/2018, grupa: Słupsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Słupia Kobylnica 26 66 21 3 2 85-28 11 1 1 48-14 10 2 1 37-14
2.  Błękitni Główczyce 26 59 19 2 5 85-38 11 0 2 46-15 8 2 3 39-23
3.  Polonez Bobrowniki 26 51 16 3 7 76-38 7 2 4 27-21 9 1 3 49-17
4.  Sokół Szczypkowice 26 45 14 3 9 54-48 10 0 3 31-19 4 3 6 23-29
5.  Granit Kończewo 26 39 12 3 11 61-46 8 1 4 34-19 4 2 7 27-27 2 3 1 0 1 2-1
6.  ZS Damnica 26 39 11 6 9 63-36 7 3 3 43-15 4 3 6 20-21 2 3 1 0 1 1-2
7.  Wybrzeże Objazda 26 33 10 3 13 52-62 7 2 4 29-19 3 1 9 23-43
8.  Zenit Redkowice 26 31 8 7 11 49-56 6 3 4 30-26 2 4 7 19-30
9.  Garbarnia Kępice 26 30 9 3 14 52-69 6 1 6 34-35 3 2 8 18-34
10.  Pomorze Potęgowo 26 28 9 1 16 41-70 5 1 7 24-36 4 0 9 17-34 2 6 2 0 0 6-4
11.  Barton Barcino 26 28 8 4 14 48-56 5 4 4 26-23 3 0 10 22-33 2 0 0 0 2 4-6
12.  Rowokół Smołdzino 26 27 8 3 15 59-69 4 2 7 28-32 4 1 8 31-37
13.  Sokół Kuleszewo 26 24 7 3 16 50-85 3 2 8 29-42 4 1 8 21-43
14.  Koral Maszewo Lęborskie 26 23 7 2 17 34-108 5 1 7 21-43 2 1 10 13-65

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Słupia Kobylnica    4-1 2-1 1-2 4-4 2-1 2-1 4-1 3-0 6-0 3-1 3-1 2-1 12-0 
 2 Błękitni Główczyce1-2     2-0 6-2 2-0 3-0 3-1 4-3 4-0 3-1 2-0 6-3 1-2 9-1 
 3 Polonez Bobrowniki0-3 1-1     3-0 2-1 1-1 4-2 0-1 5-3 4-2 4-1 0-2 1-3 2-1 
 4 Sokół Szczypkowice2-1 1-3 1-2     2-4 1-0 2-1 3-1 2-1 3-0 3-1 3-2 4-2 4-1 
 5 Granit Kończewo1-3 2-3 2-3 4-2     2-0 5-0 2-2 2-0 0-1 2-1 3-1 3-2 6-1 
 6 ZS Damnica2-2 2-1 1-2 1-1 1-0     7-0 2-0 0-2 3-0 5-1 1-3 3-3 15-0 
 7 Wybrzeże Objazda1-2 2-3 1-1 2-1 3-0 3-1     3-2 5-0 3-1 3-5 3-2 0-1 0-0 
 8 Zenit Redkowice2-3 1-5 0-4 1-0 3-2 1-3 2-2     1-1 4-1 2-1 3-3 6-1 4-0 
 9 Garbarnia Kępice0-4 0-2 0-11 3-1 1-4 1-2 7-1 1-1     1-4 2-1 3-2 10-1 5-1 
 10 Pomorze Potęgowo0-6 0-5* 1-5 1-2 1-1 1-5 5-1 4-1 1-2     2-1 1-5 3-0 4-2 
 11 Barton Barcino2-2 0-0 2-1 2-2 3-2 2-2 1-4 3-1 1-2 3-4     5-1 0-2 2-0 
 12 Rowokół Smołdzino1-2 7-5 2-5 1-3 1-4 1-1 3-0 1-3 2-2 1-2 3-2     5-0* 0-3 
 13 Sokół Kuleszewo1-3 3-5 2-4 3-3 1-3 0-2 2-6 2-2 5-3 1-0 2-4 5-4     2-3 
 14 Koral Maszewo Lęborskie1-4 0-5 1-10 1-4 3-2 3-2 0-4 1-1 3-2 2-1 0-3 1-2 5-3     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Sokół Szczypkowice 3-2 Rowokół Smołdzino 19 sierpnia, 16:00
Pomorze Potęgowo 1-5 ZS Damnica 19 sierpnia, 16:00
Sokół Kuleszewo 2-4 Barton Barcino 19 sierpnia, 17:00
Granit Kończewo 2-0 Garbarnia Kępice 20 sierpnia, 13:00
Polonez Bobrowniki 2-1 Koral Maszewo Lęborskie 19 sierpnia, 16:00
Zenit Redkowice 2-2 Wybrzeże Objazda 20 sierpnia, 12:00
Błękitni Główczyce 1-2 Słupia Kobylnica 20 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Rowokół Smołdzino 1-2 Słupia Kobylnica 27 sierpnia, 16:00
Wybrzeże Objazda 2-3 Błękitni Główczyce 26 sierpnia, 17:00
Koral Maszewo Lęborskie 1-1 Zenit Redkowice 27 sierpnia, 13:15
Garbarnia Kępice 0-11 Polonez Bobrowniki 27 sierpnia, 17:00
Barton Barcino 3-2 Granit Kończewo 27 sierpnia, 11:00
ZS Damnica 3-3 Sokół Kuleszewo 26 sierpnia, 16:00
Sokół Szczypkowice 3-0 Pomorze Potęgowo 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Pomorze Potęgowo 1-5 Rowokół Smołdzino 3 września, 14:15
Sokół Kuleszewo 3-3 Sokół Szczypkowice 2 września, 17:00
Polonez Bobrowniki 4-1 Barton Barcino 2 września, 16:00
Zenit Redkowice 1-1 Garbarnia Kępice 2 września, 16:00
Błękitni Główczyce 9-1 Koral Maszewo Lęborskie 3 września, 13:00
Słupia Kobylnica 2-1 Wybrzeże Objazda 2 września, 17:00
ZS Damnica 1-0 Granit Kończewo 3 września, 13:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Rowokół Smołdzino 3-0 Wybrzeże Objazda 10 września, 16:00
Koral Maszewo Lęborskie 1-4 Słupia Kobylnica 10 września, 13:15
Garbarnia Kępice 0-2 Błękitni Główczyce 10 września, 16:30
Barton Barcino 3-1 Zenit Redkowice 9 września, 17:30
ZS Damnica 1-2 Polonez Bobrowniki 9 września, 16:00
Sokół Szczypkowice 2-4 Granit Kończewo 9 września, 17:00
Pomorze Potęgowo 3-0 Sokół Kuleszewo 9 września, 12:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Sokół Kuleszewo 5-4 Rowokół Smołdzino 16 września, 16:00
Granit Kończewo 0-1 Pomorze Potęgowo 17 września, 13:00
Polonez Bobrowniki 3-0 Sokół Szczypkowice 16 września, 11:00
Zenit Redkowice 1-3 ZS Damnica 16 września, 16:00
Błękitni Główczyce 2-0 Barton Barcino 16 września, 16:30
Słupia Kobylnica 3-0 Garbarnia Kępice 16 września, 17:00
Wybrzeże Objazda 0-0 Koral Maszewo Lęborskie 16 września, 16:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Rowokół Smołdzino 0-3 Koral Maszewo Lęborskie 24 września, 15:00
Garbarnia Kępice 7-1 Wybrzeże Objazda 24 września, 15:00
Barton Barcino 2-2 Słupia Kobylnica 23 września, 16:00
ZS Damnica 2-1 Błękitni Główczyce 23 września, 16:00
Sokół Szczypkowice 3-1 Zenit Redkowice 23 września, 17:00
Pomorze Potęgowo 1-5 Polonez Bobrowniki 23 września, 16:00
Sokół Kuleszewo 1-3 Granit Kończewo 23 września, 17:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Granit Kończewo 3-1 Rowokół Smołdzino 1 października, 13:00
Polonez Bobrowniki 1-3 Sokół Kuleszewo 30 września, 16:00
Zenit Redkowice 4-1 Pomorze Potęgowo 30 września, 15:00
Błękitni Główczyce 6-2 Sokół Szczypkowice 1 października, 13:00
Słupia Kobylnica 2-1 ZS Damnica 30 września, 15:00
Wybrzeże Objazda 3-5 Barton Barcino 30 września, 15:30
Koral Maszewo Lęborskie 3-2 Garbarnia Kępice 1 października, 13:15

Kolejka 8 - 7-8 października

Rowokół Smołdzino 2-2 Garbarnia Kępice 8 października, 14:00
Barton Barcino 2-0 Koral Maszewo Lęborskie 8 października, 11:00
ZS Damnica 7-0 Wybrzeże Objazda 7 października, 15:00
Sokół Szczypkowice 2-1 Słupia Kobylnica 7 października, 16:00
Pomorze Potęgowo 0-5 Błękitni Główczyce 7 października, 11:00
(wo)
na boisku 1-5
Sokół Kuleszewo 2-2 Zenit Redkowice 7 października, 16:00
Granit Kończewo 2-3 Polonez Bobrowniki 8 października, 13:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Polonez Bobrowniki 0-2 Rowokół Smołdzino 14 października, 15:00
Zenit Redkowice 3-2 Granit Kończewo 14 października, 15:00
Błękitni Główczyce 1-2 Sokół Kuleszewo 15 października, 13:00
Słupia Kobylnica 6-0 Pomorze Potęgowo 14 października, 15:00
Wybrzeże Objazda 2-1 Sokół Szczypkowice 14 października, 15:00
Koral Maszewo Lęborskie 3-2 ZS Damnica 15 października, 13:15
Garbarnia Kępice 2-1 Barton Barcino 15 października, 13:30

Kolejka 10 - 21-22 października

Rowokół Smołdzino 3-2 Barton Barcino 22 października, 14:00
ZS Damnica 0-2 Garbarnia Kępice 21 października, 15:00
Sokół Szczypkowice 4-1 Koral Maszewo Lęborskie 21 października, 16:00
Pomorze Potęgowo 5-1 Wybrzeże Objazda 21 października, 15:00
Sokół Kuleszewo 1-3 Słupia Kobylnica 22 października, 15:45
Granit Kończewo 2-3 Błękitni Główczyce 22 października, 13:00
Polonez Bobrowniki 0-1 Zenit Redkowice 21 października, 14:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Zenit Redkowice 3-3 Rowokół Smołdzino 28 października, 15:00
Błękitni Główczyce 2-0 Polonez Bobrowniki 29 października, 13:00
Słupia Kobylnica 4-4 Granit Kończewo 28 października, 14:00
Wybrzeże Objazda 0-1 Sokół Kuleszewo 28 października, 14:00
Koral Maszewo Lęborskie 2-1 Pomorze Potęgowo 29 października, 13:15
Garbarnia Kępice 3-1 Sokół Szczypkowice 29 października, 13:30
Barton Barcino 2-2 ZS Damnica 29 października, 11:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Rowokół Smołdzino 1-1 ZS Damnica 5 listopada, 13:00
Sokół Szczypkowice 3-1 Barton Barcino 4 listopada, 14:00
Pomorze Potęgowo 1-2 Garbarnia Kępice 4 listopada, 14:00
Sokół Kuleszewo 2-3 Koral Maszewo Lęborskie 4 listopada, 13:00
Granit Kończewo 5-0 Wybrzeże Objazda 5 listopada, 13:00
Polonez Bobrowniki 0-3 Słupia Kobylnica 4 listopada, 14:00
Zenit Redkowice 1-5 Błękitni Główczyce 5 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Błękitni Główczyce 6-3 Rowokół Smołdzino 11 listopada, 14:00
Słupia Kobylnica 4-1 Zenit Redkowice 18 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wybrzeże Objazda 1-1 Polonez Bobrowniki 11 listopada, 13:00
Koral Maszewo Lęborskie 3-2 Granit Kończewo 12 listopada, 13:15
Garbarnia Kępice 10-1 Sokół Kuleszewo 11 listopada, 11:00
Barton Barcino 3-4 Pomorze Potęgowo 12 listopada, 11:00
ZS Damnica 1-1 Sokół Szczypkowice 11 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Rowokół Smołdzino 1-3 Sokół Szczypkowice 25 marca, 13:00
ZS Damnica 3-0 Pomorze Potęgowo 24 marca, 15:00
Barton Barcino 0-2 Sokół Kuleszewo 24 marca, 16:00
Garbarnia Kępice 1-4 Granit Kończewo 24 marca, 15:00
Koral Maszewo Lęborskie 1-10 Polonez Bobrowniki 25 marca, 11:00
Wybrzeże Objazda 3-2 Zenit Redkowice 25 marca, 13:30
Słupia Kobylnica 4-1 Błękitni Główczyce 24 marca, 15:00

Kolejka 15 - 28 marca

Słupia Kobylnica 3-1 Rowokół Smołdzino 31 marca, 14:00
Błękitni Główczyce 3-1 Wybrzeże Objazda 31 marca, 16:00
Zenit Redkowice 4-0 Koral Maszewo Lęborskie 28 marca, 17:00
Polonez Bobrowniki 5-3 Garbarnia Kępice 31 marca, 13:00
Granit Kończewo 2-1 Barton Barcino 28 marca, 16:00
Sokół Kuleszewo 0-2 ZS Damnica 31 marca, 16:00
Pomorze Potęgowo 1-2 Sokół Szczypkowice 31 marca, 16:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Granit Kończewo 2-0 ZS Damnica 7 kwietnia, 16:00
Rowokół Smołdzino 1-2 Pomorze Potęgowo 8 kwietnia, 14:00
Sokół Szczypkowice 4-2 Sokół Kuleszewo 7 kwietnia, 16:00
Barton Barcino 2-1 Polonez Bobrowniki 7 kwietnia, 16:00
Garbarnia Kępice 1-1 Zenit Redkowice 7 kwietnia, 15:00
Koral Maszewo Lęborskie 0-5 Błękitni Główczyce 8 kwietnia, 11:00
Wybrzeże Objazda 1-2 Słupia Kobylnica 8 kwietnia, 13:30

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Wybrzeże Objazda 3-2 Rowokół Smołdzino 15 kwietnia, 13:30
Słupia Kobylnica 12-0 Koral Maszewo Lęborskie 14 kwietnia, 16:00
Błękitni Główczyce 4-0 Garbarnia Kępice 15 kwietnia, 13:00
Zenit Redkowice 2-1 Barton Barcino 15 kwietnia, 14:00
Polonez Bobrowniki 1-1 ZS Damnica 14 kwietnia, 16:00
Granit Kończewo 4-2 Sokół Szczypkowice 14 kwietnia, 16:00
Sokół Kuleszewo 1-0 Pomorze Potęgowo 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Rowokół Smołdzino 5-0 Sokół Kuleszewo 22 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 5-5
Pomorze Potęgowo 1-1 Granit Kończewo 21 kwietnia, 16:00
Sokół Szczypkowice 1-2 Polonez Bobrowniki 21 kwietnia, 17:00
ZS Damnica 2-0 Zenit Redkowice 21 kwietnia, 16:00
Barton Barcino 0-0 Błękitni Główczyce 21 kwietnia, 16:00
Garbarnia Kępice 0-4 Słupia Kobylnica 22 kwietnia, 14:00
Koral Maszewo Lęborskie 0-4 Wybrzeże Objazda 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Koral Maszewo Lęborskie 1-2 Rowokół Smołdzino 29 kwietnia, 11:00
Wybrzeże Objazda 5-0 Garbarnia Kępice 29 kwietnia, 13:30
Słupia Kobylnica 3-1 Barton Barcino 28 kwietnia, 16:00
Błękitni Główczyce 3-0 ZS Damnica 29 kwietnia, 13:00
Zenit Redkowice 1-0 Sokół Szczypkowice 29 kwietnia, 14:00
Polonez Bobrowniki 4-2 Pomorze Potęgowo 28 kwietnia, 16:00
Granit Kończewo 3-2 Sokół Kuleszewo 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Rowokół Smołdzino 1-4 Granit Kończewo 6 maja, 13:00
Sokół Kuleszewo 2-4 Polonez Bobrowniki 5 maja, 16:30
Pomorze Potęgowo 4-1 Zenit Redkowice 5 maja, 16:00
Sokół Szczypkowice 1-3 Błękitni Główczyce 5 maja, 17:00
ZS Damnica 2-2 Słupia Kobylnica 5 maja, 16:00
Barton Barcino 1-4 Wybrzeże Objazda 5 maja, 16:00
Garbarnia Kępice 5-1 Koral Maszewo Lęborskie 5 maja, 15:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Garbarnia Kępice 3-2 Rowokół Smołdzino 12 maja, 15:00
Koral Maszewo Lęborskie 0-3 Barton Barcino 13 maja, 11:00
Wybrzeże Objazda 3-1 ZS Damnica 16 maja, 18:00
Słupia Kobylnica 1-2 Sokół Szczypkowice 12 maja, 16:00
Błękitni Główczyce 3-1 Pomorze Potęgowo 13 maja, 13:00
Zenit Redkowice 6-1 Sokół Kuleszewo 12 maja, 17:00
Polonez Bobrowniki 2-1 Granit Kończewo 1 maja, 15:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Rowokół Smołdzino 2-5 Polonez Bobrowniki 19 maja, 16:00
Granit Kończewo 2-2 Zenit Redkowice 19 maja, 16:00
Sokół Kuleszewo 3-5 Błękitni Główczyce 19 maja, 16:30
Pomorze Potęgowo 0-6 Słupia Kobylnica 19 maja, 16:00
Sokół Szczypkowice 2-1 Wybrzeże Objazda 19 maja, 17:00
ZS Damnica 15-0 Koral Maszewo Lęborskie 19 maja, 16:00
Barton Barcino 1-2 Garbarnia Kępice 19 maja, 16:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Barton Barcino 5-1 Rowokół Smołdzino 26 maja, 16:00
Garbarnia Kępice 1-2 ZS Damnica 26 maja, 15:00
Koral Maszewo Lęborskie 1-4 Sokół Szczypkowice 27 maja, 11:00
Wybrzeże Objazda 3-1 Pomorze Potęgowo 27 maja, 13:30
Słupia Kobylnica 2-1 Sokół Kuleszewo 27 maja, 17:00
Błękitni Główczyce 2-0 Granit Kończewo 27 maja, 13:00
Zenit Redkowice 0-4 Polonez Bobrowniki 26 maja, 17:00

Kolejka 24 - 30 maja

Rowokół Smołdzino 1-3 Zenit Redkowice 30 maja, 17:30
Polonez Bobrowniki 1-1 Błękitni Główczyce 31 maja, 16:00
Granit Kończewo 1-3 Słupia Kobylnica 30 maja, 17:00
Sokół Kuleszewo 2-6 Wybrzeże Objazda 31 maja, 16:30
Pomorze Potęgowo 4-2 Koral Maszewo Lęborskie 31 maja, 15:00
Sokół Szczypkowice 2-1 Garbarnia Kępice 31 maja, 13:00
ZS Damnica 5-1 Barton Barcino 30 maja, 17:00

Kolejka 25 - 3 czerwca

ZS Damnica 1-3 Rowokół Smołdzino 3 czerwca, 12:00
Barton Barcino 2-2 Sokół Szczypkowice 2 czerwca, 16:00
Garbarnia Kępice 1-4 Pomorze Potęgowo 3 czerwca, 15:00
Koral Maszewo Lęborskie 5-3 Sokół Kuleszewo 3 czerwca, 11:00
Wybrzeże Objazda 3-0 Granit Kończewo 3 czerwca, 13:30
Słupia Kobylnica 2-1 Polonez Bobrowniki 3 czerwca, 15:00
Błękitni Główczyce 4-3 Zenit Redkowice 2 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 9 czerwca

Rowokół Smołdzino 7-5 Błękitni Główczyce 9 czerwca, 12:00
Zenit Redkowice 2-3 Słupia Kobylnica 9 czerwca, 12:00
Polonez Bobrowniki 4-2 Wybrzeże Objazda 9 czerwca, 12:00
Granit Kończewo 6-1 Koral Maszewo Lęborskie 9 czerwca, 12:00
Sokół Kuleszewo 5-3 Garbarnia Kępice 9 czerwca, 12:00
Pomorze Potęgowo 2-1 Barton Barcino 9 czerwca, 12:00
Sokół Szczypkowice 1-0 ZS Damnica 9 czerwca, 12:00

Baraże o utrzymanie w klasie A no10.pl (Słupsk)

Klasa okręgowa no10.pl 2017/2018 (Słupsk)

Klasa A no10.pl 2017/2018 (Słupsk II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas