[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2017/2018, grupa: dolnośląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Akademia Orlik Jelenia Góra 11 33 11 0 0 63-8 5 0 0 31-5 6 0 0 32-3
2.  Polonia Świdnica 9 22 7 1 1 33-14 2 1 1 18-10 5 0 0 15-4
3.  Ziemia Lubińska Czerniec 10 22 7 1 2 33-26 6 0 0 26-3 1 1 2 7-23
4.  Ślęza Wrocław 11 21 7 0 4 26-14 4 0 1 17-3 3 0 3 9-11
5.  Piast Nowa Ruda 11 18 6 0 5 21-22 4 0 2 14-9 2 0 3 7-13
6.  AZS III Wrocław 10 17 5 2 3 44-21 3 0 2 27-12 2 2 1 17-9
7.  KS Oława 10 15 5 0 5 19-17 1 0 3 6-8 4 0 2 13-9
8.  UKS Bierutów 11 13 4 1 6 24-24 1 1 3 10-12 3 0 3 14-12
9.  Polonia Środa Śląska 11 11 3 2 6 17-29 0 1 4 4-13 3 1 2 13-16
10.  Chrobry Głogów 11 10 3 1 7 18-16 2 1 4 13-10 1 0 3 5-6
11.  Kolektyw Radwanice 11 3 1 0 10 8-49 1 0 5 5-15 0 0 5 3-34
12.  KKS Jelenia Góra 10 0 0 0 10 5-71 0 0 5 2-38 0 0 5 3-33
Sukces Gmina Oleśnica wycofał się z rozgrywek po 1. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Akademia Orlik Jelenia Góra    10-1 2-1 5-1 4-2 10-0 
 2 Polonia Świdnica1-4     4-4 5-1 8-1 
 3 Ziemia Lubińska Czerniec    4-0 3-1 2-0 1-0 2-0 14-2 
 4 Ślęza Wrocław1-3     3-0 1-0 4-0 8-0 
 5 Piast Nowa Ruda2-5     1-3 2-1 5-0 1-0 3-0 
 6 AZS III Wrocław0-5 10-1 3-2 2-4     12-0 
 7 KS Oława0-2 1-2     4-1 1-3 
 8 UKS Bierutów1-3 0-2 2-3 1-1     6-3 
 9 Polonia Środa Śląska1-5 3-3 0-2 0-2 0-1     
 10 Chrobry Głogów0-1 0-1 4-1 2-3 0-2 1-1     6-1 
 11 Kolektyw Radwanice0-4 0-1 2-4 1-3 0-3     2-0 
 12 KKS Jelenia Góra0-13 0-9 1-3 1-8 0-5     

REKLAMA

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pauza: UKS Bierutów.
 
Kolektyw Radwanice 0-1 Piast Nowa Ruda 25 sierpnia, 19:00
Polonia Środa Śląska 0-2 AZS III Wrocław 27 września, 18:00
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 16:00) odwołany / w drugim terminie (20 września, 18:00) odwołany
Polonia Świdnica 1-4 Akademia Orlik Jelenia Góra 27 sierpnia, 13:30
Ziemia Lubińska Czerniec 14-2 KKS Jelenia Góra 27 sierpnia, 18:00
KS Oława - Sukces Gmina Oleśnica
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 11:00) odwołany / goście wycofali się przed drugim terminem meczu (25 listopada, 11:00)
Chrobry Głogów 0-1 Ślęza Wrocław 30 sierpnia, 18:30

Kolejka 2 - 2-3 września

KKS Jelenia Góra 1-3 KS Oława 3 września, 15:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 10-1 Ziemia Lubińska Czerniec 2 września, 14:00
Chrobry Głogów 0-1 Polonia Świdnica 2 września, 13:00
AZS III Wrocław 3-2 Ślęza Wrocław 3 września, 17:00
Piast Nowa Ruda 5-0 Polonia Środa Śląska 3 września, 14:00
UKS Bierutów 6-3 Kolektyw Radwanice 3 września, 12:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Pauza: KKS Jelenia Góra, Kolektyw Radwanice.
 
Polonia Środa Śląska 0-1 UKS Bierutów 10 września, 11:00
Ślęza Wrocław 3-0 Piast Nowa Ruda 9 września, 17:00
Polonia Świdnica 4-4 AZS III Wrocław 9 września, 14:00
Ziemia Lubińska Czerniec 1-0 Chrobry Głogów 10 września, 17:00
KS Oława 0-2 Akademia Orlik Jelenia Góra 10 września, 13:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Pauza: Akademia Orlik Jelenia Góra, KKS Jelenia Góra.
 
Chrobry Głogów 2-3 KS Oława 19 listopada, 13:00
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (17 września, 11:00) odwołany
AZS III Wrocław 10-1 Ziemia Lubińska Czerniec 17 września, 11:00
Piast Nowa Ruda 2-5 Polonia Świdnica 15 września, 19:00
UKS Bierutów 2-3 Ślęza Wrocław 17 września, 11:00
Kolektyw Radwanice 1-3 Polonia Środa Śląska 17 września, 18:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Pauza: Polonia Środa Śląska, Chrobry Głogów.
 
Ślęza Wrocław 4-0 Kolektyw Radwanice 23 września, 10:00
Polonia Świdnica 5-1 UKS Bierutów 24 września, 15:00
Ziemia Lubińska Czerniec 3-1 Piast Nowa Ruda 31 października, 18:00
w pierwotnym terminie (23 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (11 października, 18:00) odwołany
KS Oława - AZS III Wrocław 25 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany
KKS Jelenia Góra 0-13 Akademia Orlik Jelenia Góra 24 września, 15:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Pauza: AZS III Wrocław, Akademia Orlik Jelenia Góra.
 
Chrobry Głogów 6-1 KKS Jelenia Góra 1 października, 13:00
Piast Nowa Ruda 1-3 KS Oława 1 października, 14:00
UKS Bierutów 0-2 Ziemia Lubińska Czerniec 1 października, 11:00
Kolektyw Radwanice 0-4 Polonia Świdnica 1 października, 16:00
Polonia Środa Śląska 0-2 Ślęza Wrocław 1 października, 18:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Pauza: Ślęza Wrocław, Piast Nowa Ruda.
 
Polonia Świdnica 8-1 Polonia Środa Śląska 8 października, 16:00
Ziemia Lubińska Czerniec 2-0 Kolektyw Radwanice 8 października, 17:00
KS Oława 4-1 UKS Bierutów 8 października, 13:00
KKS Jelenia Góra 0-9 AZS III Wrocław 8 października, 11:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 4-2 Chrobry Głogów 7 października, 14:00

Kolejka 8 - 14-15 października

Pauza: UKS Bierutów, Chrobry Głogów.
 
AZS III Wrocław 0-5 Akademia Orlik Jelenia Góra 15 października, 11:00
Piast Nowa Ruda 3-0 KKS Jelenia Góra 15 października, 13:45
Kolektyw Radwanice 2-4 KS Oława 15 października, 11:00
Polonia Środa Śląska 3-3 Ziemia Lubińska Czerniec 15 października, 11:00
Ślęza Wrocław 1-3 Polonia Świdnica 14 października, 15:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Pauza: Kolektyw Radwanice, Polonia Świdnica.
 
Ziemia Lubińska Czerniec 4-0 Ślęza Wrocław 22 października, 17:00
KS Oława 1-3 Polonia Środa Śląska 22 października, 16:00
KKS Jelenia Góra 1-8 UKS Bierutów 22 października, 11:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 5-1 Piast Nowa Ruda 21 października, 14:00
Chrobry Głogów 4-1 AZS III Wrocław 22 października, 13:00

Kolejka 10 - 28-29 października

Pauza: Polonia Środa Śląska, AZS III Wrocław.
 
Piast Nowa Ruda 1-0 Chrobry Głogów 28 października, 14:00
UKS Bierutów 1-3 Akademia Orlik Jelenia Góra 29 października, 13:00
Kolektyw Radwanice 2-0 KKS Jelenia Góra 29 października, 11:00
Ślęza Wrocław 1-0 KS Oława 28 października, 15:00
Polonia Świdnica - Ziemia Lubińska Czerniec 29 października, 11:00

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Pauza: Ślęza Wrocław, Ziemia Lubińska Czerniec.
 
KS Oława 1-2 Polonia Świdnica 5 listopada, 13:00
KKS Jelenia Góra 0-5 Polonia Środa Śląska 5 listopada, 11:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 10-0 Kolektyw Radwanice 4 listopada, 12:00
Chrobry Głogów 0-2 UKS Bierutów 4 listopada, 16:00
AZS III Wrocław 2-4 Piast Nowa Ruda 4 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 11-12 listopada

Pauza: Piast Nowa Ruda, Polonia Świdnica.
 
UKS Bierutów 1-1 AZS III Wrocław 12 listopada, 13:00
Kolektyw Radwanice 0-3 Chrobry Głogów 11 listopada, 14:00
Polonia Środa Śląska 1-5 Akademia Orlik Jelenia Góra 12 listopada, 14:30
Ślęza Wrocław 8-0 KKS Jelenia Góra 12 listopada, 14:30
Ziemia Lubińska Czerniec 2-0 KS Oława 11 listopada, 12:00

REKLAMA

Kolejka 13 - 18-19 listopada

Pauza: Ziemia Lubińska Czerniec, KS Oława.
 
KKS Jelenia Góra - Polonia Świdnica 18 listopada, 11:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 2-1 Ślęza Wrocław 19 listopada, 13:00
Chrobry Głogów 1-1 Polonia Środa Śląska 14 listopada, 18:30
AZS III Wrocław 12-0 Kolektyw Radwanice 18 listopada, 14:00
Piast Nowa Ruda 2-1 UKS Bierutów 19 listopada, 14:00

Kolejka 14

Pauza: KS Oława, UKS Bierutów.
 
Ślęza Wrocław - Chrobry Głogów
Piast Nowa Ruda - Kolektyw Radwanice
AZS III Wrocław - Polonia Środa Śląska
Akademia Orlik Jelenia Góra - Polonia Świdnica
KKS Jelenia Góra - Ziemia Lubińska Czerniec

REKLAMA

Kolejka 15

KS Oława - KKS Jelenia Góra
Ziemia Lubińska Czerniec - Akademia Orlik Jelenia Góra
Polonia Świdnica - Chrobry Głogów
Ślęza Wrocław - AZS III Wrocław
Polonia Środa Śląska - Piast Nowa Ruda
Kolektyw Radwanice - UKS Bierutów

Kolejka 16

Pauza: Kolektyw Radwanice, KKS Jelenia Góra.
 
UKS Bierutów - Polonia Środa Śląska
Piast Nowa Ruda - Ślęza Wrocław
AZS III Wrocław - Polonia Świdnica
Chrobry Głogów - Ziemia Lubińska Czerniec
Akademia Orlik Jelenia Góra - KS Oława

Kolejka 17

Pauza: Akademia Orlik Jelenia Góra, KKS Jelenia Góra.
 
KS Oława - Chrobry Głogów
Ziemia Lubińska Czerniec - AZS III Wrocław
Polonia Świdnica - Piast Nowa Ruda
Ślęza Wrocław - UKS Bierutów
Polonia Środa Śląska - Kolektyw Radwanice

Kolejka 18

Pauza: Polonia Środa Śląska, Chrobry Głogów.
 
Kolektyw Radwanice - Ślęza Wrocław
UKS Bierutów - Polonia Świdnica
Piast Nowa Ruda - Ziemia Lubińska Czerniec
AZS III Wrocław - KS Oława
Akademia Orlik Jelenia Góra - KKS Jelenia Góra

Kolejka 19

Pauza: AZS III Wrocław, Akademia Orlik Jelenia Góra.
 
KKS Jelenia Góra - Chrobry Głogów
KS Oława - Piast Nowa Ruda
Ziemia Lubińska Czerniec - UKS Bierutów
Polonia Świdnica - Kolektyw Radwanice
Ślęza Wrocław - Polonia Środa Śląska

Kolejka 20

Pauza: Ślęza Wrocław, Piast Nowa Ruda.
 
Polonia Środa Śląska - Polonia Świdnica
Kolektyw Radwanice - Ziemia Lubińska Czerniec
UKS Bierutów - KS Oława
AZS III Wrocław - KKS Jelenia Góra
Chrobry Głogów - Akademia Orlik Jelenia Góra

Kolejka 21

Pauza: Chrobry Głogów, UKS Bierutów.
 
Akademia Orlik Jelenia Góra - AZS III Wrocław
KKS Jelenia Góra - Piast Nowa Ruda
KS Oława - Kolektyw Radwanice
Ziemia Lubińska Czerniec - Polonia Środa Śląska
Polonia Świdnica - Ślęza Wrocław

Kolejka 22

Pauza: Kolektyw Radwanice, Polonia Świdnica.
 
Ślęza Wrocław - Ziemia Lubińska Czerniec
Polonia Środa Śląska - KS Oława
UKS Bierutów - KKS Jelenia Góra
Piast Nowa Ruda - Akademia Orlik Jelenia Góra
AZS III Wrocław - Chrobry Głogów

Kolejka 23

Pauza: Polonia Środa Śląska, AZS III Wrocław.
 
Chrobry Głogów - Piast Nowa Ruda
Akademia Orlik Jelenia Góra - UKS Bierutów
KKS Jelenia Góra - Kolektyw Radwanice
KS Oława - Ślęza Wrocław
Ziemia Lubińska Czerniec - Polonia Świdnica

Kolejka 24

Pauza: Ziemia Lubińska Czerniec, Ślęza Wrocław.
 
Polonia Świdnica - KS Oława
Polonia Środa Śląska - KKS Jelenia Góra
Kolektyw Radwanice - Akademia Orlik Jelenia Góra
UKS Bierutów - Chrobry Głogów
Piast Nowa Ruda - AZS III Wrocław

Kolejka 25

Pauza: Piast Nowa Ruda, Polonia Świdnica.
 
AZS III Wrocław - UKS Bierutów
Chrobry Głogów - Kolektyw Radwanice
Akademia Orlik Jelenia Góra - Polonia Środa Śląska
KKS Jelenia Góra - Ślęza Wrocław
KS Oława - Ziemia Lubińska Czerniec

Kolejka 26

Pauza: Ziemia Lubińska Czerniec, KS Oława.
 
Polonia Świdnica - KKS Jelenia Góra
Ślęza Wrocław - Akademia Orlik Jelenia Góra
Polonia Środa Śląska - Chrobry Głogów
Kolektyw Radwanice - AZS III Wrocław
UKS Bierutów - Piast Nowa Ruda

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas