[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Rybnik
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Niewiadom (Rybnik) 30 70 22 4 4 111-49 11 2 2 71-25 11 2 2 40-24
2.  Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 30 62 18 8 4 107-51 9 3 3 54-22 9 5 1 53-29
3.  Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 30 61 19 4 7 110-69 11 2 2 59-24 8 2 5 51-45
4.  Żar Szeroka 30 58 18 4 8 108-68 11 2 2 65-18 7 2 6 43-50
5.  Iskra Rowień (Żory) 30 54 17 3 10 73-48 9 2 4 45-24 8 1 6 28-24 2 4 1 1 0 4-2
6.  TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 30 54 16 6 8 99-55 10 1 4 64-27 6 5 4 35-28 2 1 0 1 1 2-4
7.  Orzeł Palowice 30 50 14 8 8 84-58 7 4 4 44-27 7 4 4 40-31
8.  Start Mszana 30 47 15 2 13 71-73 10 1 4 38-18 5 1 9 33-55
9.  Olza Godów 30 43 13 4 13 52-59 8 4 3 33-23 5 0 10 19-36
10.  Ruch Stanowice 30 40 12 4 14 67-94 7 2 6 36-37 5 2 8 31-57
11.  Inter Krostoszowice 30 38 10 8 12 77-73 3 5 7 45-42 7 3 5 32-31
12.  Orzeł Jankowice 30 33 10 3 17 62-63 6 2 7 37-32 4 1 10 25-31
13.  Forteca II Świerklany 30 28 8 4 18 65-75 6 1 8 41-34 2 3 10 24-41
14.  Polaris Żory 30 25 7 4 19 55-109 4 3 8 30-42 3 1 11 25-67
15.  Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 30 19 5 4 21 46-106 3 1 11 25-46 2 3 10 21-60
16.  Jedność Rogoźna (Żory) 30 3 1 0 29 15-152 1 0 14 9-65 0 0 15 6-87

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia Niewiadom (Rybnik)    4-5 9-4 2-3 6-2 3-3 2-0 11-1 6-1 6-3 1-1 1-0 3-0* 5-0 3-2 9-0 
 2 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)0-2     3-0 7-2 0-1 1-3 1-1 1-1 3-2 6-2 5-2 5-1 2-2 9-1 6-2 5-0 
 3 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)1-2 3-3     9-1 2-1 3-1 4-4 6-4 2-1 7-1 2-1 1-3 3-0 4-0 4-2 8-0 
 4 Żar Szeroka4-1 3-4 3-1     2-3 0-0 3-1 2-1 6-0 7-1 7-1 2-1 3-3 7-1 10-0 6-0 
 5 Iskra Rowień (Żory)1-2 1-4 5-0 2-5     2-2 3-0* 5-1 2-0 0-3* 2-2 1-0 5-2 4-2 5-0 7-1 
 6 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)2-3 3-3 3-4 11-3 0-2     7-3 4-1 6-0 5-1 1-2 1-0 5-3 7-0 6-2 3-0* 
 7 Orzeł Palowice2-2 3-5 7-2 3-3 0-2 2-2     0-1 2-4 4-0 4-0 3-2 4-0 4-4 3-0 3-0* 
 8 Start Mszana2-1 2-0 1-2 2-2 1-2 2-1 2-4     2-1 7-0 2-0 3-1 4-0 1-4 2-0 5-0 
 9 Olza Godów2-2 1-4 0-0 4-2 3-0 2-1 0-4 1-0     3-3 0-1 1-1 3-2 4-1 5-1 4-1 
 10 Ruch Stanowice1-2 1-11 1-2 4-2 2-1 3-6 2-4 6-1 1-0     2-2 2-3 1-0 2-1 2-2 6-0 
 11 Inter Krostoszowice1-2 3-3 4-6 1-7 4-4 5-0 2-2 0-2 1-2 0-3*     2-6 2-2 10-0 3-3 7-0 
 12 Orzeł Jankowice1-5 1-3 0-4 1-4 1-0 1-3 1-1 7-3 2-1 2-2 1-3     2-0 0-3 6-0 11-0 
 13 Forteca II Świerklany1-4 2-3 3-4 1-0 0-3 1-2 4-5 5-0 1-0 5-0 2-3 0-2     7-2 3-3 6-3 
 14 Polaris Żory4-7 1-1 3-3 1-5 3-0* 2-2 0-4 4-5 0-1 2-4 1-5 1-0 2-1     2-3 4-1 
 15 Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój)2-4 1-1 2-9 1-2 0-2 1-3 0-4 1-2 2-3 2-4 1-6 4-2 2-4 3-0     3-0 
 16 Jedność Rogoźna (Żory)0-1 0-3* 1-10 1-2 0-5 0-6 0-3* 2-10 0-3 1-4 0-3* 4-3 0-5 0-6 0-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Ruch Stanowice 1-2 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 12 sierpnia, 17:00
Polaris Żory 4-5 Start Mszana 12 sierpnia, 17:00
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 2-4 Polonia Niewiadom (Rybnik) 12 sierpnia, 17:00
Inter Krostoszowice 2-2 Forteca II Świerklany 12 sierpnia, 17:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 11-3 Żar Szeroka 12 sierpnia, 17:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 3-2 Olza Godów 12 sierpnia, 17:00
Orzeł Palowice 3-2 Orzeł Jankowice 12 sierpnia, 17:00
Iskra Rowień (Żory) 7-1 Jedność Rogoźna (Żory) 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 8-0 Jedność Rogoźna (Żory) 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Jankowice 1-0 Iskra Rowień (Żory) 15 sierpnia, 17:00
Olza Godów 0-4 Orzeł Palowice 15 sierpnia, 17:00
Żar Szeroka 3-4 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 15 sierpnia, 17:00
Forteca II Świerklany 1-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 15 sierpnia, 17:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 1-1 Inter Krostoszowice 15 sierpnia, 17:00
Start Mszana 2-0 Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 15 sierpnia, 17:00
Ruch Stanowice 2-1 Polaris Żory 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Polaris Żory 3-3 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 20 sierpnia, 17:00
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 2-4 Ruch Stanowice 19 sierpnia, 17:00
Inter Krostoszowice 0-2 Start Mszana 19 sierpnia, 17:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 2-3 Polonia Niewiadom (Rybnik) 19 sierpnia, 17:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 2-2 Forteca II Świerklany 20 sierpnia, 17:00
Orzeł Palowice 3-3 Żar Szeroka 20 sierpnia, 17:00
Iskra Rowień (Żory) 2-0 Olza Godów 19 sierpnia, 17:00
Jedność Rogoźna (Żory) 4-3 Orzeł Jankowice 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 1-3 Orzeł Jankowice 26 sierpnia, 17:00
Olza Godów 4-1 Jedność Rogoźna (Żory) 27 sierpnia, 17:00
Żar Szeroka 2-3 Iskra Rowień (Żory) 27 sierpnia, 17:00
Forteca II Świerklany 4-5 Orzeł Palowice 27 sierpnia, 17:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 4-5 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 26 sierpnia, 17:00
Start Mszana 2-1 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 26 sierpnia, 17:00
Ruch Stanowice 2-2 Inter Krostoszowice 27 sierpnia, 17:00
Polaris Żory 2-3 Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 2-9 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2 września, 16:00
Inter Krostoszowice 10-0 Polaris Żory 2 września, 16:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 5-1 Ruch Stanowice 2 września, 16:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 Start Mszana 3 września, 16:00
Orzeł Palowice 2-2 Polonia Niewiadom (Rybnik) 3 września, 16:00
Iskra Rowień (Żory) 5-2 Forteca II Świerklany 2 września, 16:00
Jedność Rogoźna (Żory) 1-2 Żar Szeroka 2 września, 16:00
Orzeł Jankowice 2-1 Olza Godów 2 września, 16:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2-1 Olza Godów 9 września, 16:00
Żar Szeroka 2-1 Orzeł Jankowice 9 września, 16:00
Forteca II Świerklany 6-3 Jedność Rogoźna (Żory) 9 września, 16:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 6-2 Iskra Rowień (Żory) 9 września, 16:00
Start Mszana 2-4 Orzeł Palowice 10 września, 16:00
Ruch Stanowice 1-11 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 10 września, 16:00
Polaris Żory 2-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 10 września, 16:00
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 1-6 Inter Krostoszowice 9 września, 16:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Inter Krostoszowice 4-6 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 16 września, 16:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 6-2 Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 16 września, 16:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 9-1 Polaris Żory 16 września, 16:00
Orzeł Palowice 4-0 Ruch Stanowice 17 września, 16:00
Iskra Rowień (Żory) 5-1 Start Mszana 16 września, 16:00
Jedność Rogoźna (Żory) 0-1 Polonia Niewiadom (Rybnik) 16 września, 16:00
Orzeł Jankowice 2-0 Forteca II Świerklany 16 września, 16:00
Olza Godów 4-2 Żar Szeroka 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 9-1 Żar Szeroka 4 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Forteca II Świerklany 1-0 Olza Godów 23 września, 16:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 1-0 Orzeł Jankowice 4 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Mszana 5-0 Jedność Rogoźna (Żory) 4 października, 16:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ruch Stanowice 2-1 Iskra Rowień (Żory) 4 października, 16:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polaris Żory 0-4 Orzeł Palowice 4 października, 16:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Inter Krostoszowice 5-0 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 4 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 6-2 Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 3-4 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 30 września, 16:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 5-2 Inter Krostoszowice 30 września, 16:00
Orzeł Palowice 3-0 Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 1 października, 16:00
Iskra Rowień (Żory) 4-2 Polaris Żory 30 września, 16:00
Jedność Rogoźna (Żory) 1-4 Ruch Stanowice 30 września, 16:00
Orzeł Jankowice 7-3 Start Mszana 30 września, 16:00
Olza Godów 2-2 Polonia Niewiadom (Rybnik) 1 października, 16:00
Żar Szeroka 3-3 Forteca II Świerklany 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 3-0 Forteca II Świerklany 7 października, 15:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 2-3 Żar Szeroka 8 października, 15:00
Start Mszana 2-1 Olza Godów 7 października, 15:00
Ruch Stanowice 2-3 Orzeł Jankowice 8 października, 15:00
Polaris Żory 4-1 Jedność Rogoźna (Żory) 8 października, 15:00
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 0-2 Iskra Rowień (Żory) 7 października, 15:00
Inter Krostoszowice 2-2 Orzeł Palowice 7 października, 15:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 3-3 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 7 października, 15:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 3-0 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 15 października, 11:00
Orzeł Palowice 2-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 15 października, 15:00
Iskra Rowień (Żory) 2-2 Inter Krostoszowice 14 października, 15:00
Jedność Rogoźna (Żory) 0-1 Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 14 października, 15:00
Olza Godów 3-3 Ruch Stanowice 15 października, 15:00
Żar Szeroka 2-1 Start Mszana 14 października, 15:00
Forteca II Świerklany 1-4 Polonia Niewiadom (Rybnik) 15 października, 15:00
Polaris Żory 1-0 Orzeł Jankowice 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 1-2 Polonia Niewiadom (Rybnik) 22 października, 15:00
Start Mszana 4-0 Forteca II Świerklany 21 października, 15:00
Ruch Stanowice 4-2 Żar Szeroka 22 października, 15:00
Polaris Żory 0-1 Olza Godów 22 października, 15:00
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 4-2 Orzeł Jankowice 21 października, 15:00
Inter Krostoszowice 7-0 Jedność Rogoźna (Żory) 21 października, 15:00
przerwany po I połowie przy stanie 7-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 0-2 Iskra Rowień (Żory) 21 października, 15:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 Orzeł Palowice 22 października, 15:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Orzeł Palowice 7-2 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 29 października, 14:00
Iskra Rowień (Żory) 1-4 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 28 października, 14:00
Jedność Rogoźna (Żory) 0-6 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 28 października, 14:00
Orzeł Jankowice 1-3 Inter Krostoszowice 28 października, 14:00
Olza Godów 5-1 Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 29 października, 14:00
Żar Szeroka 7-1 Polaris Żory 28 października, 14:00
Forteca II Świerklany 5-0 Ruch Stanowice 29 października, 14:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 11-1 Start Mszana 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 6-4 Start Mszana 4 listopada, 13:00
Ruch Stanowice 1-2 Polonia Niewiadom (Rybnik) 5 listopada, 13:00
Polaris Żory 2-1 Forteca II Świerklany 4 listopada, 13:00
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Żar Szeroka 4 listopada, 13:00
Inter Krostoszowice 1-2 Olza Godów 4 listopada, 13:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 1-0 Orzeł Jankowice 4 listopada, 13:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 5-0 Jedność Rogoźna (Żory) 4 listopada, 13:00
przerwany po I połowie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Orzeł Palowice 0-2 Iskra Rowień (Żory) 5 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Iskra Rowień (Żory) 5-0 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 11 listopada, 13:00
Jedność Rogoźna (Żory) 0-3 Orzeł Palowice 11 listopada, 13:00
(wo)
przerwany w 11. minucie przy stanie 1-0 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Orzeł Jankowice 1-3 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 11 listopada, 13:00
Olza Godów 2-1 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 12 listopada, 13:00
Żar Szeroka 7-1 Inter Krostoszowice 11 listopada, 13:00
Forteca II Świerklany 3-3 Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 11 listopada, 11:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 5-0 Polaris Żory 11 listopada, 13:00
Start Mszana 7-0 Ruch Stanowice 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18-19 listopada

Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 7-1 Ruch Stanowice 18 listopada, 13:00
Start Mszana 1-4 Polaris Żory 18 listopada, 13:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 3-2 Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 18 listopada, 13:00
Forteca II Świerklany 2-3 Inter Krostoszowice 19 listopada, 13:00
Żar Szeroka 0-0 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 18 listopada, 13:00
Olza Godów 1-4 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 18 listopada, 13:00
Orzeł Jankowice 1-1 Orzeł Palowice 18 listopada, 13:00
Jedność Rogoźna (Żory) 0-5 Iskra Rowień (Żory) 11 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 17 - 17-18 marca

Jedność Rogoźna (Żory) 1-10 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 31 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Rowień (Żory) 1-0 Orzeł Jankowice 31 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Palowice 2-4 Olza Godów 31 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 7-2 Żar Szeroka 18 marca, 15:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 5-3 Forteca II Świerklany 31 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Inter Krostoszowice 1-2 Polonia Niewiadom (Rybnik) 31 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Start Mszana 17 marca, 15:00
Polaris Żory 2-4 Ruch Stanowice 31 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 24-25 marca

Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 4-0 Polaris Żory 24 marca, 15:30
Ruch Stanowice 2-2 Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 25 marca, 15:30
Start Mszana 2-0 Inter Krostoszowice 24 marca, 15:30
Polonia Niewiadom (Rybnik) 3-3 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 24 marca, 15:30
Forteca II Świerklany 2-3 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 25 marca, 15:30
Żar Szeroka 3-1 Orzeł Palowice 24 marca, 15:30
Olza Godów 3-0 Iskra Rowień (Żory) 25 marca, 15:30
Orzeł Jankowice 11-0 Jedność Rogoźna (Żory) 24 marca, 15:30

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Orzeł Jankowice 0-4 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 7 kwietnia, 16:00
Jedność Rogoźna (Żory) 0-3 Olza Godów 8 kwietnia, 16:00
przerwany w 28. minucie przy stanie 0-3 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy; uznano wynik z boiska
Iskra Rowień (Żory) 2-5 Żar Szeroka 8 kwietnia, 16:00
Orzeł Palowice 4-0 Forteca II Świerklany 8 kwietnia, 16:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 0-2 Polonia Niewiadom (Rybnik) 8 kwietnia, 16:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 4-1 Start Mszana 7 kwietnia, 16:00
Inter Krostoszowice 0-3 Ruch Stanowice 7 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-3
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Polaris Żory 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 4-2 Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 14 kwietnia, 16:00
Polaris Żory 1-5 Inter Krostoszowice 15 kwietnia, 16:00
Ruch Stanowice 3-6 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 15 kwietnia, 16:00
Start Mszana 2-0 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 15 kwietnia, 16:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 2-0 Orzeł Palowice 14 kwietnia, 16:00
Forteca II Świerklany 0-3 Iskra Rowień (Żory) 15 kwietnia, 16:00
Żar Szeroka 6-0 Jedność Rogoźna (Żory) 14 kwietnia, 16:00
mecz przerwany w 25. minucie przy stanie 6-0; uznano wynik z boiska
Olza Godów 1-1 Orzeł Jankowice 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Olza Godów 0-0 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 22 kwietnia, 16:30
Orzeł Jankowice 1-4 Żar Szeroka 21 kwietnia, 16:30
Jedność Rogoźna (Żory) 0-5 Forteca II Świerklany 22 kwietnia, 16:30
Iskra Rowień (Żory) 1-2 Polonia Niewiadom (Rybnik) 21 kwietnia, 16:30
Orzeł Palowice 0-1 Start Mszana 21 kwietnia, 16:30
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 6-2 Ruch Stanowice 22 kwietnia, 16:30
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 7-0 Polaris Żory 21 kwietnia, 16:30
Inter Krostoszowice 3-3 Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 21 kwietnia, 16:30

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2-1 Inter Krostoszowice 28 kwietnia, 16:30
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 1-3 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 28 kwietnia, 16:30
Polaris Żory 1-1 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 29 kwietnia, 16:30
Ruch Stanowice 2-4 Orzeł Palowice 29 kwietnia, 14:00
Start Mszana 1-2 Iskra Rowień (Żory) 28 kwietnia, 16:30
Polonia Niewiadom (Rybnik) 9-0 Jedność Rogoźna (Żory) 28 kwietnia, 16:30
przerwany w 25. minucie przy stanie 9-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
Forteca II Świerklany 0-2 Orzeł Jankowice 29 kwietnia, 16:30
Żar Szeroka 6-0 Olza Godów 28 kwietnia, 16:30

Kolejka 23 - 3 maja

Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 3 maja, 16:30
Żar Szeroka 3-1 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 3 maja, 16:30
Olza Godów 3-2 Forteca II Świerklany 3 maja, 16:30
Orzeł Jankowice 1-5 Polonia Niewiadom (Rybnik) 3 maja, 16:30
Jedność Rogoźna (Żory) 2-10 Start Mszana 3 maja, 16:30
Iskra Rowień (Żory) 0-3 Ruch Stanowice 3 maja, 16:30
(wo)
na boisku 4-4
Orzeł Palowice 4-4 Polaris Żory 3 maja, 16:30
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 1-2 Inter Krostoszowice 3 maja, 16:30

Kolejka 24 - 5-6 maja

Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 3-1 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 5 maja, 17:00
Inter Krostoszowice 3-3 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 5 maja, 17:00
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 0-4 Orzeł Palowice 5 maja, 17:00
Polaris Żory 3-0 Iskra Rowień (Żory) 6 maja, 17:00
(wo)
na boisku 0-5
Ruch Stanowice 6-0 Jedność Rogoźna (Żory) 6 maja, 17:00
przerwany w 13. minucie przy stanie 6-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
Start Mszana 3-1 Orzeł Jankowice 5 maja, 17:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 6-1 Olza Godów 5 maja, 17:00
Forteca II Świerklany 1-0 Żar Szeroka 5 maja, 17:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Forteca II Świerklany 3-4 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 12 maja, 17:00
Żar Szeroka 4-1 Polonia Niewiadom (Rybnik) 12 maja, 17:00
Olza Godów 1-0 Start Mszana 12 maja, 17:00
Orzeł Jankowice 2-2 Ruch Stanowice 12 maja, 17:00
Jedność Rogoźna (Żory) 0-6 Polaris Żory 13 maja, 17:00
Iskra Rowień (Żory) 5-0 Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 12 maja, 17:00
Orzeł Palowice 4-0 Inter Krostoszowice 13 maja, 17:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 1-3 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 13 maja, 17:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Orzeł Jankowice 0-3 Polaris Żory 19 maja, 17:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 3-3 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 20 maja, 17:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 7-3 Orzeł Palowice 19 maja, 17:00
Inter Krostoszowice 4-4 Iskra Rowień (Żory) 20 maja, 17:00
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Jedność Rogoźna (Żory) 19 maja, 17:00
przerwany w I połowie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
Ruch Stanowice 1-0 Olza Godów 20 maja, 17:00
Start Mszana 2-2 Żar Szeroka 19 maja, 17:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 3-0 Forteca II Świerklany 19 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 27 - 26-27 maja

Polonia Niewiadom (Rybnik) 9-4 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 26 maja, 17:00
Forteca II Świerklany 5-0 Start Mszana 26 maja, 17:00
Żar Szeroka 7-1 Ruch Stanowice 26 maja, 17:00
Olza Godów 4-1 Polaris Żory 26 maja, 17:00
Orzeł Jankowice 6-0 Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 26 maja, 17:00
Jedność Rogoźna (Żory) 0-3 Inter Krostoszowice 27 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-3
Iskra Rowień (Żory) 2-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 26 maja, 17:00
Orzeł Palowice 3-5 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 4-4 Orzeł Palowice 3 czerwca, 17:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 0-1 Iskra Rowień (Żory) 3 czerwca, 17:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 3-0 Jedność Rogoźna (Żory) 2 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Inter Krostoszowice 2-6 Orzeł Jankowice 2 czerwca, 17:00
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 2-3 Olza Godów 2 czerwca, 17:00
Polaris Żory 1-5 Żar Szeroka 3 czerwca, 17:00
Ruch Stanowice 1-0 Forteca II Świerklany 3 czerwca, 17:00
Start Mszana 2-1 Polonia Niewiadom (Rybnik) 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Start Mszana 1-2 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 9 czerwca, 17:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 6-3 Ruch Stanowice 9 czerwca, 17:00
Forteca II Świerklany 7-2 Polaris Żory 10 czerwca, 17:00
Żar Szeroka 10-0 Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 9 czerwca, 17:00
Olza Godów 0-1 Inter Krostoszowice 9 czerwca, 17:00
Orzeł Jankowice 1-3 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 9 czerwca, 17:00
Jedność Rogoźna (Żory) 0-3 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 10 czerwca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Iskra Rowień (Żory) 3-0 Orzeł Palowice 9 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 30 - 16-17 czerwca

Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2-1 Iskra Rowień (Żory) 16 czerwca, 17:00
Orzeł Palowice 3-0 Jedność Rogoźna (Żory) 17 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 5-1 Orzeł Jankowice 17 czerwca, 17:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 6-0 Olza Godów 16 czerwca, 17:00
Inter Krostoszowice 1-7 Żar Szeroka 16 czerwca, 17:00
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 2-4 Forteca II Świerklany 16 czerwca, 17:00
Polaris Żory 4-7 Polonia Niewiadom (Rybnik) 16 czerwca, 17:00
Ruch Stanowice 6-1 Start Mszana 17 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie A (Rybnik)
Baraże o udział w klasie B (Rybnik)

Klasa A 2017/2018 (Rybnik)

Klasa C 2017/2018 (Rybnik)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas