[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Tarnów IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Szynwałd 18 46 15 1 2 90-28 8 1 0 55-11 7 0 2 35-17
2.  LKS Dębina Łętowska 18 38 12 2 4 66-31 7 1 1 42-13 5 1 3 24-18
3.  LKS Wierzchosławice-Ostrów 18 31 9 4 5 46-32 5 2 2 20-15 4 2 3 26-17
4.  Błękitni Tarnów 18 29 9 2 7 45-38 4 2 3 22-19 5 0 4 23-19 2 4 1 1 0 5-3
5.  Iskra Tarnów 18 29 9 2 7 53-45 6 0 3 31-19 3 2 4 22-26 2 1 0 1 1 3-5
6.  Radar Łętowice 18 27 8 3 7 44-32 4 1 4 21-14 4 2 3 23-18
7.  FC Pawęzów 18 26 8 2 8 54-47 4 1 4 37-25 4 1 4 17-22
8.  LKS Rudka (k. Tarnowa) 18 19 6 1 11 35-48 4 0 5 18-18 2 1 6 17-30
9.  KS Biała (k. Tarnowa) 18 8 2 2 14 14-71 2 1 6 10-22 0 1 8 4-49
10.  Cezar Kępa Bogumiłowicka 18 6 1 3 14 21-96 0 2 7 10-46 1 1 7 11-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 LKS Szynwałd    7-2 2-2 3-2 8-0 4-2 6-0 6-2 13-1 6-0 
 2 LKS Dębina Łętowska0-6     5-1 2-0 3-1 3-3 5-0 2-1 8-1 14-0 
 3 LKS Wierzchosławice-Ostrów1-4 3-2     1-2 2-2 2-1 4-2 5-1 1-0 1-1 
 4 Błękitni Tarnów3-2 0-2 3-2     1-1 1-5 3-4 2-2 4-0 5-1 
 5 Iskra Tarnów0-2 5-1 5-1 2-4     2-5 2-1 4-1 4-1 7-3 
 6 Radar Łętowice3-6 0-0 0-1 1-3 2-0     0-1 6-2 5-0 4-1 
 7 FC Pawęzów3-6 2-5 2-2 3-2 4-6 1-2     4-2 10-0 8-0 
 8 LKS Rudka (k. Tarnowa)3-0* 0-4 0-4 5-2 4-0 0-1 1-4     3-0 2-3 
 9 KS Biała (k. Tarnowa)2-3 0-1 0-3 1-4 0-3 3-2 1-1 0-3     3-2 
 10 Cezar Kępa Bogumiłowicka2-6 1-7 0-10 1-4 2-9 2-2 0-4 1-3 1-1     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pauza: Cezar Kępa Bogumiłowicka, KS Biała (k. Tarnowa).
 
FC Pawęzów 3-2 Błękitni Tarnów 27 sierpnia, 16:30
LKS Rudka (k. Tarnowa) 0-4 LKS Dębina Łętowska 26 sierpnia, 17:00
Radar Łętowice 3-6 LKS Szynwałd 27 sierpnia, 17:00
LKS Wierzchosławice-Ostrów 2-2 Iskra Tarnów 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Pauza: Iskra Tarnów, Cezar Kępa Bogumiłowicka.
 
LKS Szynwałd 2-2 LKS Wierzchosławice-Ostrów 3 września, 17:00
LKS Dębina Łętowska 3-3 Radar Łętowice 2 września, 17:00
Błękitni Tarnów 2-2 LKS Rudka (k. Tarnowa) 3 września, 10:00
KS Biała (k. Tarnowa) 1-1 FC Pawęzów 3 września, 17:00

Kolejka 3 - 9-10 września

FC Pawęzów 8-0 Cezar Kępa Bogumiłowicka 9 września, 17:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 3-0 KS Biała (k. Tarnowa) 9 września, 17:00
Radar Łętowice 1-3 Błękitni Tarnów 10 września, 17:00
LKS Wierzchosławice-Ostrów 3-2 LKS Dębina Łętowska 10 września, 12:30
Iskra Tarnów 0-2 LKS Szynwałd 9 września, 15:30

Kolejka 4 - 16-17 września

Pauza: FC Pawęzów, LKS Szynwałd.
 
LKS Dębina Łętowska 3-1 Iskra Tarnów 16 września, 17:00
Błękitni Tarnów 3-2 LKS Wierzchosławice-Ostrów 17 września, 16:30
KS Biała (k. Tarnowa) 3-2 Radar Łętowice 17 września, 17:00
Cezar Kępa Bogumiłowicka 1-3 LKS Rudka (k. Tarnowa) 16 września, 16:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Pauza: FC Pawęzów, LKS Rudka (k. Tarnowa).
 
Radar Łętowice 4-1 Cezar Kępa Bogumiłowicka 12 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Wierzchosławice-Ostrów 1-0 KS Biała (k. Tarnowa) 24 września, 12:30
Iskra Tarnów 2-4 Błękitni Tarnów 15 października, 12:30
w pierwotnym terminie (23 września, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Szynwałd 7-2 LKS Dębina Łętowska 24 września, 16:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Pauza: LKS Dębina Łętowska, Radar Łętowice.
 
Błękitni Tarnów 3-2 LKS Szynwałd 1 października, 16:15
KS Biała (k. Tarnowa) 0-3 Iskra Tarnów 1 października, 16:00
Cezar Kępa Bogumiłowicka 0-10 LKS Wierzchosławice-Ostrów 1 października, 11:00
FC Pawęzów 4-2 LKS Rudka (k. Tarnowa) 30 września, 16:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Pauza: LKS Wierzchosławice-Ostrów, LKS Rudka (k. Tarnowa).
 
Radar Łętowice 0-1 FC Pawęzów 7 października, 16:00
Iskra Tarnów 7-3 Cezar Kępa Bogumiłowicka 7 października, 15:30
LKS Szynwałd 13-1 KS Biała (k. Tarnowa) 8 października, 15:00
LKS Dębina Łętowska 2-0 Błękitni Tarnów 7 października, 16:00

Kolejka 8 - 14-15 października

Pauza: Iskra Tarnów, Błękitni Tarnów.
 
KS Biała (k. Tarnowa) 0-1 LKS Dębina Łętowska 15 października, 15:00
Cezar Kępa Bogumiłowicka 2-6 LKS Szynwałd 14 października, 15:00
FC Pawęzów 2-2 LKS Wierzchosławice-Ostrów 14 października, 15:30
LKS Rudka (k. Tarnowa) 0-1 Radar Łętowice 14 października, 15:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Pauza: Radar Łętowice, LKS Szynwałd.
 
LKS Wierzchosławice-Ostrów 5-1 LKS Rudka (k. Tarnowa) 22 października, 12:30
Iskra Tarnów 2-1 FC Pawęzów 21 października, 15:00
LKS Dębina Łętowska 14-0 Cezar Kępa Bogumiłowicka 21 października, 15:00
Błękitni Tarnów 4-0 KS Biała (k. Tarnowa) 22 października, 11:00

Kolejka 10 - 28-29 października

Pauza: LKS Dębina Łętowska, KS Biała (k. Tarnowa).
 
Cezar Kępa Bogumiłowicka 1-4 Błękitni Tarnów 28 października, 14:00
FC Pawęzów 3-6 LKS Szynwałd 28 października, 14:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 4-0 Iskra Tarnów 28 października, 14:00
Radar Łętowice 0-1 LKS Wierzchosławice-Ostrów 28 października, 13:00

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Pauza: Błękitni Tarnów, LKS Wierzchosławice-Ostrów.
 
Iskra Tarnów 2-5 Radar Łętowice 19 sierpnia, 15:30
LKS Szynwałd 6-2 LKS Rudka (k. Tarnowa) 5 listopada, 13:00
LKS Dębina Łętowska 5-0 FC Pawęzów 5 listopada, 11:00
KS Biała (k. Tarnowa) 3-2 Cezar Kępa Bogumiłowicka 5 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 7-8 kwietnia

LKS Dębina Łętowska 2-1 LKS Rudka (k. Tarnowa) 7 kwietnia, 17:00
LKS Szynwałd 4-2 Radar Łętowice 7 kwietnia, 17:00
FC Pawęzów 10-0 KS Biała (k. Tarnowa) 8 kwietnia, 15:00
Błękitni Tarnów 1-1 Iskra Tarnów 8 kwietnia, 14:00
LKS Wierzchosławice-Ostrów 1-1 Cezar Kępa Bogumiłowicka 8 kwietnia, 12:30

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

KS Biała (k. Tarnowa) 0-3 LKS Rudka (k. Tarnowa) 15 kwietnia, 17:00
Iskra Tarnów 5-1 LKS Dębina Łętowska 14 kwietnia, 15:00
Cezar Kępa Bogumiłowicka 2-2 Radar Łętowice 15 kwietnia, 14:00
LKS Szynwałd 3-2 Błękitni Tarnów 14 kwietnia, 17:00
LKS Wierzchosławice-Ostrów 4-2 FC Pawęzów 15 kwietnia, 12:30

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

LKS Szynwałd 8-0 Iskra Tarnów 21 kwietnia, 17:00
FC Pawęzów 1-2 Radar Łętowice 22 kwietnia, 15:00
LKS Dębina Łętowska 8-1 KS Biała (k. Tarnowa) 21 kwietnia, 17:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 0-4 LKS Wierzchosławice-Ostrów 21 kwietnia, 16:00
Błękitni Tarnów 5-1 Cezar Kępa Bogumiłowicka 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 28-29 kwietnia

Błękitni Tarnów 3-4 FC Pawęzów 29 kwietnia, 14:00
LKS Dębina Łętowska 5-1 LKS Wierzchosławice-Ostrów 28 kwietnia, 17:00
Cezar Kępa Bogumiłowicka 2-9 Iskra Tarnów 29 kwietnia, 14:00
KS Biała (k. Tarnowa) 2-3 LKS Szynwałd 29 kwietnia, 15:00
Radar Łętowice 6-2 LKS Rudka (k. Tarnowa) 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 5-6 maja

LKS Wierzchosławice-Ostrów 1-4 LKS Szynwałd 5 maja, 16:00
Radar Łętowice 0-0 LKS Dębina Łętowska 5 maja, 17:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 5-2 Błękitni Tarnów 5 maja, 17:00
Cezar Kępa Bogumiłowicka 0-4 FC Pawęzów 6 maja, 14:00
Iskra Tarnów 4-1 KS Biała (k. Tarnowa) 5 maja, 15:00

Kolejka 17 - 12-13 maja

Iskra Tarnów 5-1 LKS Wierzchosławice-Ostrów 12 maja, 15:00
Radar Łętowice 5-0 KS Biała (k. Tarnowa) 12 maja, 17:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 1-4 FC Pawęzów 12 maja, 17:00
Błękitni Tarnów 0-2 LKS Dębina Łętowska 13 maja, 16:00
LKS Szynwałd 6-0 Cezar Kępa Bogumiłowicka 12 maja, 17:00

Kolejka 18 - 19-20 maja

LKS Rudka (k. Tarnowa) 2-3 Cezar Kępa Bogumiłowicka 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 17:00) odwołany
LKS Dębina Łętowska 0-6 LKS Szynwałd 19 maja, 17:00
FC Pawęzów 4-6 Iskra Tarnów 20 maja, 16:00
KS Biała (k. Tarnowa) 1-4 Błękitni Tarnów 1 maja, 17:00
LKS Wierzchosławice-Ostrów 2-1 Radar Łętowice 19 maja, 17:00

Kolejka 19 - 26-27 maja

Błękitni Tarnów 1-5 Radar Łętowice 27 maja, 16:00
KS Biała (k. Tarnowa) 0-3 LKS Wierzchosławice-Ostrów 27 maja, 17:00
Cezar Kępa Bogumiłowicka 1-7 LKS Dębina Łętowska 27 maja, 15:00
LKS Szynwałd 6-0 FC Pawęzów 26 maja, 17:00
Iskra Tarnów 4-1 LKS Rudka (k. Tarnowa) 26 maja, 15:00

Kolejka 20 - 2-3 czerwca

LKS Wierzchosławice-Ostrów 1-2 Błękitni Tarnów 2 czerwca, 18:00
Radar Łętowice 2-0 Iskra Tarnów 2 czerwca, 18:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 3-0 LKS Szynwałd 2 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 0-6
FC Pawęzów 2-5 LKS Dębina Łętowska 2 czerwca, 18:00
Cezar Kępa Bogumiłowicka 1-1 KS Biała (k. Tarnowa) 2 czerwca, 18:00

Baraże o udział w klasie A (Tarnów)

Klasa A 2017/2018 (Tarnów IV)

Klasa B 2017/2018 (Tarnów V)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas