[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Myślenice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dziecanovia Dziekanowice 30 71 21 8 1 97-25 11 4 0 49-11 10 4 1 48-14
2.  Rokita Kornatka 30 69 21 6 3 86-49 12 2 1 51-22 9 4 2 35-27
3.  Beskid Tokarnia 30 68 22 2 6 100-38 14 1 0 71-13 8 1 6 29-25
4.  Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 30 63 19 6 5 64-36 11 2 2 29-10 8 4 3 35-26
5.  Clavia Świątniki Górne 30 50 15 5 10 53-54 8 3 4 27-21 7 2 6 26-33
6.  Jordan Sum Zakliczyn 30 46 14 4 12 68-59 9 2 4 38-25 5 2 8 30-34
7.  Wrzosy Osieczany 30 40 11 7 12 71-53 6 5 4 39-22 5 2 8 32-31 2 3 1 0 1 5-2
8.  Orzeł Nowa Wieś 30 40 10 10 10 52-53 6 5 4 27-19 4 5 6 25-34 2 3 1 0 1 2-5
9.  Topór Tenczyn 30 39 10 9 11 52-52 6 4 5 31-25 4 5 6 21-27
10.  Skalnik Trzemeśnia 30 38 10 8 12 58-71 5 4 6 29-32 5 4 6 29-39
11.  Górki Myślenice 30 33 10 3 17 58-82 7 0 8 33-40 3 3 9 25-42
12.  Lubomir Wiśniowa 30 32 9 5 16 43-59 6 3 6 26-26 3 2 10 17-33
13.  Iskra Głogoczów 30 30 8 6 16 37-60 6 3 6 25-34 2 3 10 12-26
14.  LKS Trzebunia 30 24 6 6 18 40-70 3 3 9 21-32 3 3 9 19-38
15.  LKS Rudnik (k. Myślenic) 30 22 5 7 18 50-74 3 4 8 30-37 2 3 10 20-37
16.  Gościbia II Sułkowice 30 7 1 4 25 20-114 1 3 11 11-43 0 1 14 9-71

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Dziecanovia Dziekanowice    6-2 3-0 1-1 5-0 2-2 6-1 1-1 1-1 5-0 3-1 1-0 3-0 3-1 3-1 6-0 
 2 Rokita Kornatka2-2     0-1 2-2 5-3 6-0 3-2 5-2 5-1 3-2 5-0 2-1 3-2 4-1 3-1 3-2 
 3 Beskid Tokarnia3-1 6-0     1-1 3-1 3-1 3-0 8-1 2-1 5-2 6-2 4-0 3-1 10-2 4-0 10-0 
 4 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)0-2 1-1 3-0     1-2 2-1 2-1 2-2 4-1 1-0 2-0 3-0 1-0 2-0 2-0 3-0 
 5 Clavia Świątniki Górne1-1 1-1 1-6 3-1     4-1 2-3 2-2 1-0 0-1 4-3 2-0 2-1 0-1 1-0 3-0 
 6 Jordan Sum Zakliczyn0-4 1-5 2-0 7-1 4-2     1-0 1-3 2-2 1-2 2-1 2-1 3-0 1-1 3-2 8-1 
 7 Wrzosy Osieczany1-2 0-2 2-3 1-3 3-0 1-0     4-0 1-1 3-3 9-1 2-2 0-0 3-2 2-2 7-1 
 8 Orzeł Nowa Wieś1-1 1-2 2-2 1-4 1-2 4-0 2-1     2-1 1-2 1-1 4-0 2-1 1-1 1-1 3-0 
 9 Topór Tenczyn0-1 1-1 1-5 3-3 3-4 2-0 2-1 4-1     6-1 0-2 0-1 0-0 2-1 4-1 3-3 
 10 Skalnik Trzemeśnia1-4 0-3 1-2 3-6 1-0 2-2 0-1 1-1 2-2     1-1 3-2 3-1 4-3 2-4 5-0 
 11 Górki Myślenice0-6 3-4 1-3 1-6 2-3 0-3* 2-0 0-3 1-2 5-4     4-2 3-1 3-0* 4-3 4-0 
 12 Lubomir Wiśniowa1-3 1-1 0-1 1-0 1-1 1-4 1-1 3-2 0-2 2-4 4-3     3-1 1-2 4-1 3-0 
 13 Iskra Głogoczów1-5 2-4 2-0 1-2 1-2 2-1 2-9 1-0 2-3 1-1 2-1 3-2     2-2 1-1 2-1 
 14 LKS Trzebunia0-4 2-3 3-2 0-1 1-3 0-6 3-3 0-0 2-1 2-3 1-1 0-1 0-2     0-2 7-0 
 15 LKS Rudnik (k. Myślenic)3-3 1-2 4-3 0-1 2-2 4-5 2-5 2-4 0-1 2-2 2-3 2-4 0-0 2-1     4-1 
 16 Gościbia II Sułkowice0-9 1-4 0-1 1-3 0-1 1-4 0-4 0-3 2-2 2-2 0-5 1-1 0-2 0-1 3-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Wrzosy Osieczany 2-3 Beskid Tokarnia 12 sierpnia, 15:00
Gościbia II Sułkowice 0-1 Clavia Świątniki Górne 13 sierpnia, 18:00
Topór Tenczyn 0-1 Dziecanovia Dziekanowice 6 września, 17:00
Skalnik Trzemeśnia 3-6 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 12 sierpnia, 17:00
Rokita Kornatka 4-1 LKS Trzebunia 13 sierpnia, 17:30
Orzeł Nowa Wieś 2-1 Iskra Głogoczów 13 sierpnia, 17:00
Lubomir Wiśniowa 1-4 Jordan Sum Zakliczyn 13 sierpnia, 17:00
w Zakliczynie; Lubomir gospodarzem
Górki Myślenice 4-3 LKS Rudnik (k. Myślenic) 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16 sierpnia

Beskid Tokarnia 4-0 LKS Rudnik (k. Myślenic) 16 sierpnia, 18:00
Jordan Sum Zakliczyn 2-1 Górki Myślenice 15 sierpnia, 18:00
Iskra Głogoczów 3-2 Lubomir Wiśniowa 15 sierpnia, 17:30
LKS Trzebunia 0-0 Orzeł Nowa Wieś 16 sierpnia, 18:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-1 Rokita Kornatka 15 sierpnia, 18:00
Dziecanovia Dziekanowice 5-0 Skalnik Trzemeśnia 15 sierpnia, 18:00
Clavia Świątniki Górne 1-0 Topór Tenczyn 16 sierpnia, 18:00
Wrzosy Osieczany 7-1 Gościbia II Sułkowice 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Topór Tenczyn 2-1 Wrzosy Osieczany 19 sierpnia, 17:00
Skalnik Trzemeśnia 1-0 Clavia Świątniki Górne 19 sierpnia, 17:00
Rokita Kornatka 2-2 Dziecanovia Dziekanowice 20 sierpnia, 17:30
Orzeł Nowa Wieś 1-4 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 19 sierpnia, 18:00
Lubomir Wiśniowa 1-2 LKS Trzebunia 19 sierpnia, 17:00
Górki Myślenice 3-1 Iskra Głogoczów 19 sierpnia, 18:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 4-5 Jordan Sum Zakliczyn 19 sierpnia, 17:30
Beskid Tokarnia 10-0 Gościbia II Sułkowice 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 23 sierpnia

Beskid Tokarnia 3-1 Jordan Sum Zakliczyn 23 sierpnia, 18:00
Iskra Głogoczów 1-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 23 sierpnia, 17:30
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 3-0 Lubomir Wiśniowa 23 sierpnia, 18:00
Dziecanovia Dziekanowice 1-1 Orzeł Nowa Wieś 23 sierpnia, 18:00
Clavia Świątniki Górne 1-1 Rokita Kornatka 23 sierpnia, 18:00
Wrzosy Osieczany 3-3 Skalnik Trzemeśnia 23 sierpnia, 18:00
Gościbia II Sułkowice 2-2 Topór Tenczyn 23 sierpnia, 18:00
Górki Myślenice 3-0 LKS Trzebunia 23 sierpnia, 18:00
(wo)
na boisku 3-3

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Topór Tenczyn 1-5 Beskid Tokarnia 27 sierpnia, 17:00
Skalnik Trzemeśnia 5-0 Gościbia II Sułkowice 26 sierpnia, 17:00
Rokita Kornatka 3-2 Wrzosy Osieczany 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Nowa Wieś 1-2 Clavia Świątniki Górne 27 sierpnia, 17:00
Lubomir Wiśniowa 1-3 Dziecanovia Dziekanowice 26 sierpnia, 17:00
Górki Myślenice 1-6 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 6 września, 17:30
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 18:00) odwołany
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-1 LKS Trzebunia 26 sierpnia, 17:30
Jordan Sum Zakliczyn 3-0 Iskra Głogoczów 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 2-3 września

Beskid Tokarnia 3-1 Iskra Głogoczów 2 września, 17:00
LKS Trzebunia 0-6 Jordan Sum Zakliczyn 3 września, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-0 LKS Rudnik (k. Myślenic) 2 września, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 3-1 Górki Myślenice 2 września, 17:00
Clavia Świątniki Górne 2-0 Lubomir Wiśniowa 2 września, 17:00
Wrzosy Osieczany 4-0 Orzeł Nowa Wieś 2 września, 17:00
Gościbia II Sułkowice 1-4 Rokita Kornatka 2 września, 17:00
Topór Tenczyn 6-1 Skalnik Trzemeśnia 3 września, 17:00

Kolejka 7 - 9-10 września

Skalnik Trzemeśnia 1-2 Beskid Tokarnia 9 września, 17:00
Rokita Kornatka 5-1 Topór Tenczyn 10 września, 14:00
Orzeł Nowa Wieś 3-0 Gościbia II Sułkowice 10 września, 16:00
Lubomir Wiśniowa 1-1 Wrzosy Osieczany 9 września, 17:00
Górki Myślenice 2-3 Clavia Świątniki Górne 9 września, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 3-3 Dziecanovia Dziekanowice 9 września, 16:30
Jordan Sum Zakliczyn 7-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 9 września, 17:00
Iskra Głogoczów 2-2 LKS Trzebunia 9 września, 17:00

Kolejka 8 - 16-17 września

Beskid Tokarnia 10-2 LKS Trzebunia 19 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (17 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dziecanovia Dziekanowice 2-2 Jordan Sum Zakliczyn 16 września, 16:30
Clavia Świątniki Górne 1-0 LKS Rudnik (k. Myślenic) 16 września, 16:30
Wrzosy Osieczany 9-1 Górki Myślenice 18 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (17 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gościbia II Sułkowice 1-1 Lubomir Wiśniowa 16 września, 16:30
Topór Tenczyn 4-1 Orzeł Nowa Wieś 17 września, 16:00
Skalnik Trzemeśnia 0-3 Rokita Kornatka 16 września, 17:00
Iskra Głogoczów 1-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 16 września, 17:00

Kolejka 9 - 23-24 września

Rokita Kornatka 0-1 Beskid Tokarnia 30 sierpnia, 18:00
Orzeł Nowa Wieś 1-2 Skalnik Trzemeśnia 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lubomir Wiśniowa 0-2 Topór Tenczyn 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górki Myślenice 4-0 Gościbia II Sułkowice 23 września, 16:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-5 Wrzosy Osieczany 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jordan Sum Zakliczyn 4-2 Clavia Świątniki Górne 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Głogoczów 1-5 Dziecanovia Dziekanowice 12 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (24 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Trzebunia 0-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 12 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (23 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Beskid Tokarnia 1-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1 października, 14:00
Dziecanovia Dziekanowice 3-1 LKS Trzebunia 30 września, 16:00
Clavia Świątniki Górne 2-1 Iskra Głogoczów 1 października, 16:00
Wrzosy Osieczany 1-0 Jordan Sum Zakliczyn 30 września, 16:30
Gościbia II Sułkowice 3-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 27 września, 16:30
Topór Tenczyn 0-2 Górki Myślenice 1 października, 15:30
Skalnik Trzemeśnia 3-2 Lubomir Wiśniowa 30 września, 16:30
Rokita Kornatka 5-2 Orzeł Nowa Wieś 1 października, 14:00

Kolejka 11 - 7-8 października

Orzeł Nowa Wieś 2-2 Beskid Tokarnia 7 października, 15:30
Lubomir Wiśniowa 1-1 Rokita Kornatka 7 października, 16:00
Górki Myślenice 5-4 Skalnik Trzemeśnia 7 października, 16:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 0-1 Topór Tenczyn 7 października, 16:00
Jordan Sum Zakliczyn 8-1 Gościbia II Sułkowice 7 października, 16:00
Iskra Głogoczów 2-9 Wrzosy Osieczany 8 października, 15:30
LKS Trzebunia 1-3 Clavia Świątniki Górne 7 października, 16:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-2 Dziecanovia Dziekanowice 8 października, 11:00

Kolejka 12 - 14-15 października

Beskid Tokarnia 3-1 Dziecanovia Dziekanowice 14 października, 16:00
Clavia Świątniki Górne 3-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 14 października, 15:00
Wrzosy Osieczany 3-2 LKS Trzebunia 14 października, 16:00
Gościbia II Sułkowice 0-2 Iskra Głogoczów 14 października, 15:00
Topór Tenczyn 2-0 Jordan Sum Zakliczyn 15 października, 16:00
Skalnik Trzemeśnia 2-4 LKS Rudnik (k. Myślenic) 14 października, 16:00
Rokita Kornatka 5-0 Górki Myślenice 15 października, 12:00
Orzeł Nowa Wieś 4-0 Lubomir Wiśniowa 15 października, 15:00

Kolejka 13 - 21-22 października

Lubomir Wiśniowa 0-1 Beskid Tokarnia 22 października, 16:00
Górki Myślenice 0-3 Orzeł Nowa Wieś 21 października, 15:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-2 Rokita Kornatka 21 października, 15:00
Jordan Sum Zakliczyn 1-2 Skalnik Trzemeśnia 21 października, 15:00
Iskra Głogoczów 2-3 Topór Tenczyn 21 października, 16:00
LKS Trzebunia 7-0 Gościbia II Sułkowice 22 października, 13:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-1 Wrzosy Osieczany 21 października, 16:00
Dziecanovia Dziekanowice 5-0 Clavia Świątniki Górne 21 października, 15:00

Kolejka 14 - 28-29 października

Beskid Tokarnia 3-1 Clavia Świątniki Górne 25 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wrzosy Osieczany 1-2 Dziecanovia Dziekanowice 28 października, 15:00
Gościbia II Sułkowice 1-3 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany
Topór Tenczyn 2-1 LKS Trzebunia 25 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (29 października, 15:45) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skalnik Trzemeśnia 3-1 Iskra Głogoczów 28 października, 15:00
Rokita Kornatka 6-0 Jordan Sum Zakliczyn 29 października, 13:00
Orzeł Nowa Wieś 1-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 29 października, 17:00
w Myślenicach
Lubomir Wiśniowa 4-3 Górki Myślenice 28 października, 15:30

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Górki Myślenice 1-3 Beskid Tokarnia 4 listopada, 18:30
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-4 Lubomir Wiśniowa 4 listopada, 14:00
Jordan Sum Zakliczyn 1-3 Orzeł Nowa Wieś 5 listopada, 14:00
Iskra Głogoczów 2-4 Rokita Kornatka 4 listopada, 14:00
LKS Trzebunia 2-3 Skalnik Trzemeśnia 4 listopada, 11:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 4-1 Topór Tenczyn 5 listopada, 11:00
Dziecanovia Dziekanowice 6-0 Gościbia II Sułkowice 4 listopada, 14:00
Clavia Świątniki Górne 2-3 Wrzosy Osieczany 4 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 24-25 marca

Beskid Tokarnia 3-0 Wrzosy Osieczany 24 marca, 20:00
w Myślenicach
Clavia Świątniki Górne 3-0 Gościbia II Sułkowice 25 marca, 19:00
Dziecanovia Dziekanowice 1-1 Topór Tenczyn 24 marca, 18:00
w Myślenicach
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-0 Skalnik Trzemeśnia 25 marca, 11:00
w Krakowie; na Stadionie Piłkarskim im. braci Kotlarczyków
LKS Trzebunia 2-3 Rokita Kornatka 25 marca, 9:00
w Myślenicach
Iskra Głogoczów 1-0 Orzeł Nowa Wieś 24 marca, 16:00
w Myślenicach
Jordan Sum Zakliczyn 2-1 Lubomir Wiśniowa 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) z powodu złego stanu boiska
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-3 Górki Myślenice 25 marca, 15:00
w Myślenicach; LKS gospodarzem

Kolejka 17 - 31 marca

LKS Rudnik (k. Myślenic) 4-3 Beskid Tokarnia 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 14:00) odwołany / w drugim terminie (1 maja, 14:00) odwołany
Górki Myślenice 0-3 Jordan Sum Zakliczyn 2 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-1
Lubomir Wiśniowa 3-1 Iskra Głogoczów 31 marca, 12:00
Orzeł Nowa Wieś 1-1 LKS Trzebunia 31 marca, 15:00
Rokita Kornatka 2-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 4 kwietnia, 19:00
Skalnik Trzemeśnia 1-4 Dziecanovia Dziekanowice 31 marca, 16:00
Topór Tenczyn 3-4 Clavia Świątniki Górne 2 kwietnia, 15:00
Gościbia II Sułkowice 0-4 Wrzosy Osieczany 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 7-8 kwietnia

Gościbia II Sułkowice 0-1 Beskid Tokarnia 8 kwietnia, 16:00
Wrzosy Osieczany 1-1 Topór Tenczyn 7 kwietnia, 16:30
Clavia Świątniki Górne 0-1 Skalnik Trzemeśnia 8 kwietnia, 16:00
Dziecanovia Dziekanowice 6-2 Rokita Kornatka 8 kwietnia, 15:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-2 Orzeł Nowa Wieś 7 kwietnia, 16:00
LKS Trzebunia 0-1 Lubomir Wiśniowa 8 kwietnia, 12:00
Iskra Głogoczów 2-1 Górki Myślenice 8 kwietnia, 16:30
Jordan Sum Zakliczyn 3-2 LKS Rudnik (k. Myślenic) 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

LKS Trzebunia 1-1 Górki Myślenice 15 kwietnia, 12:00
w Myślenicach; LKS Trzebunia gospodarzem
Jordan Sum Zakliczyn 2-0 Beskid Tokarnia 14 kwietnia, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 0-0 Iskra Głogoczów 14 kwietnia, 17:00
Lubomir Wiśniowa 1-0 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 14 kwietnia, 16:00
Orzeł Nowa Wieś 1-1 Dziecanovia Dziekanowice 14 kwietnia, 17:00
Rokita Kornatka 5-3 Clavia Świątniki Górne 15 kwietnia, 14:30
Skalnik Trzemeśnia 0-1 Wrzosy Osieczany 14 kwietnia, 16:00
Topór Tenczyn 3-3 Gościbia II Sułkowice 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Beskid Tokarnia 2-1 Topór Tenczyn 22 kwietnia, 16:30
Gościbia II Sułkowice 2-2 Skalnik Trzemeśnia 22 kwietnia, 16:00
Wrzosy Osieczany 0-2 Rokita Kornatka 21 kwietnia, 17:30
Clavia Świątniki Górne 2-2 Orzeł Nowa Wieś 21 kwietnia, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 1-0 Lubomir Wiśniowa 22 kwietnia, 18:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-0 Górki Myślenice 22 kwietnia, 11:00
LKS Trzebunia 0-2 LKS Rudnik (k. Myślenic) 22 kwietnia, 11:00
Iskra Głogoczów 2-1 Jordan Sum Zakliczyn 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Iskra Głogoczów 2-0 Beskid Tokarnia 29 kwietnia, 17:30
Jordan Sum Zakliczyn 1-1 LKS Trzebunia 29 kwietnia, 15:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 0-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 29 kwietnia, 17:00
Górki Myślenice 0-6 Dziecanovia Dziekanowice 28 kwietnia, 17:00
Lubomir Wiśniowa 1-1 Clavia Świątniki Górne 28 kwietnia, 15:00
Orzeł Nowa Wieś 2-1 Wrzosy Osieczany 29 kwietnia, 16:00
Rokita Kornatka 3-2 Gościbia II Sułkowice 29 kwietnia, 14:30
Skalnik Trzemeśnia 2-2 Topór Tenczyn 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 3 maja

Beskid Tokarnia 5-2 Skalnik Trzemeśnia 3 maja, 16:00
Topór Tenczyn 1-1 Rokita Kornatka 3 maja, 15:00
Gościbia II Sułkowice 0-3 Orzeł Nowa Wieś 3 maja, 14:00
Wrzosy Osieczany 2-2 Lubomir Wiśniowa 3 maja, 17:00
Clavia Świątniki Górne 4-3 Górki Myślenice 3 maja, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 3-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 3 maja, 18:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-1 Jordan Sum Zakliczyn 3 maja, 17:00
LKS Trzebunia 0-2 Iskra Głogoczów 3 maja, 11:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-0 Iskra Głogoczów 6 maja, 17:00
LKS Trzebunia 3-2 Beskid Tokarnia 6 maja, 11:00
Jordan Sum Zakliczyn 0-4 Dziecanovia Dziekanowice 5 maja, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-2 Clavia Świątniki Górne 5 maja, 17:00
Górki Myślenice 2-0 Wrzosy Osieczany 30 maja, 18:00
Lubomir Wiśniowa 3-0 Gościbia II Sułkowice 5 maja, 17:00
Orzeł Nowa Wieś 2-1 Topór Tenczyn 6 maja, 15:00
Rokita Kornatka 3-2 Skalnik Trzemeśnia 6 maja, 14:30

Kolejka 24 - 12-13 maja

Beskid Tokarnia 6-0 Rokita Kornatka 12 maja, 17:00
Skalnik Trzemeśnia 1-1 Orzeł Nowa Wieś 12 maja, 17:00
Topór Tenczyn 0-1 Lubomir Wiśniowa 12 maja, 17:00
Gościbia II Sułkowice 0-5 Górki Myślenice 13 maja, 17:00
Wrzosy Osieczany 2-2 LKS Rudnik (k. Myślenic) 12 maja, 17:00
Clavia Świątniki Górne 4-1 Jordan Sum Zakliczyn 12 maja, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 3-0 Iskra Głogoczów 12 maja, 18:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-0 LKS Trzebunia 13 maja, 17:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 3-0 Beskid Tokarnia 19 maja, 17:00
LKS Trzebunia 0-4 Dziecanovia Dziekanowice 20 maja, 12:00
Iskra Głogoczów 1-2 Clavia Świątniki Górne 20 maja, 17:00
Jordan Sum Zakliczyn 1-0 Wrzosy Osieczany 19 maja, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 4-1 Gościbia II Sułkowice 19 maja, 17:30
Górki Myślenice 1-2 Topór Tenczyn 19 maja, 17:00
Lubomir Wiśniowa 2-4 Skalnik Trzemeśnia 19 maja, 16:00
Orzeł Nowa Wieś 1-2 Rokita Kornatka 20 maja, 16:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

Beskid Tokarnia 8-1 Orzeł Nowa Wieś 27 maja, 16:30
Rokita Kornatka 2-1 Lubomir Wiśniowa 27 maja, 14:30
Skalnik Trzemeśnia 1-1 Górki Myślenice 26 maja, 17:00
Topór Tenczyn 4-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 27 maja, 17:00
Gościbia II Sułkowice 1-4 Jordan Sum Zakliczyn 30 maja, 18:00
Wrzosy Osieczany 0-0 Iskra Głogoczów 26 maja, 17:00
Clavia Świątniki Górne 0-1 LKS Trzebunia 26 maja, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 1-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 27 maja, 18:00

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Dziecanovia Dziekanowice 3-0 Beskid Tokarnia 2 czerwca, 18:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-2 Clavia Świątniki Górne 2 czerwca, 17:00
LKS Trzebunia 3-3 Wrzosy Osieczany 3 czerwca, 11:00
Iskra Głogoczów 2-1 Gościbia II Sułkowice 3 czerwca, 17:00
Jordan Sum Zakliczyn 2-2 Topór Tenczyn 2 czerwca, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-2 Skalnik Trzemeśnia 2 czerwca, 18:30
Górki Myślenice 3-4 Rokita Kornatka 2 czerwca, 18:00
Lubomir Wiśniowa 3-2 Orzeł Nowa Wieś 2 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Beskid Tokarnia 4-0 Lubomir Wiśniowa 10 czerwca, 17:00
Orzeł Nowa Wieś 1-1 Górki Myślenice 10 czerwca, 17:00
Rokita Kornatka 3-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 9 czerwca, 17:30
Skalnik Trzemeśnia 2-2 Jordan Sum Zakliczyn 9 czerwca, 17:00
Topór Tenczyn 0-0 Iskra Głogoczów 9 czerwca, 17:00
Gościbia II Sułkowice 0-1 LKS Trzebunia 10 czerwca, 17:00
Wrzosy Osieczany 1-3 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 9 czerwca, 17:00
Clavia Świątniki Górne 1-1 Dziecanovia Dziekanowice 9 czerwca, 17:30

Kolejka 29 - 16-17 czerwca

Clavia Świątniki Górne 1-6 Beskid Tokarnia 16 czerwca, 13:30
Dziecanovia Dziekanowice 6-1 Wrzosy Osieczany 16 czerwca, 18:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 3-0 Gościbia II Sułkowice 16 czerwca, 17:00
LKS Trzebunia 2-1 Topór Tenczyn 17 czerwca, 11:00
Iskra Głogoczów 1-1 Skalnik Trzemeśnia 17 czerwca, 17:00
Jordan Sum Zakliczyn 1-5 Rokita Kornatka 16 czerwca, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-4 Orzeł Nowa Wieś 16 czerwca, 17:30
Górki Myślenice 4-2 Lubomir Wiśniowa 16 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

Beskid Tokarnia 6-2 Górki Myślenice 23 czerwca, 17:00
Lubomir Wiśniowa 4-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 23 czerwca, 17:00
Orzeł Nowa Wieś 4-0 Jordan Sum Zakliczyn 23 czerwca, 17:00
Rokita Kornatka 3-2 Iskra Głogoczów 23 czerwca, 17:00
Skalnik Trzemeśnia 4-3 LKS Trzebunia 23 czerwca, 17:00
Topór Tenczyn 3-3 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 23 czerwca, 17:00
Gościbia II Sułkowice 0-9 Dziecanovia Dziekanowice 23 czerwca, 17:00
Wrzosy Osieczany 3-0 Clavia Świątniki Górne 23 czerwca, 16:00

Klasa B 2017/2018 (Myślenice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas